przedłużanie - wasze doświadczenia - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-06-26, 16:49   #3541
mozaika88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 247
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

hmm.takze przejrzalam z czystej ciekawosci ta strone i czy ja wiem czy efekty sa takie super :/ nie dosc ze wyglada to strasznie kiczowato (dwukolorowe wlosy) to jeszcze bardzo nienaturalnie w niektorych wypadkach Aczkolwiek gdybym miala wybierac pomiedzy wygladem wloskow "przed" i "po"u Pan na zdjeciach to bez zastanowienia wybralabym "Po" pozdrawiam
mozaika88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 20:13   #3542
adamantium
Przyczajenie
 
Avatar adamantium
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Myślenice
Wiadomości: 15
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Monique, bo w sumie, to ja mam swój warkocz... Pewnie zabawnie to brzmi, ale kiedy byłam młodsza, to ściełam włosy i zachowałam je sobie. Nie bardzo wiem, czy istnieje możliwość wykorzystania ich podczas przedłużania. Albo sprzedania... Albo wypośrodkowania ceny... No nie mam pojęcia. Orientujesz się coś w tym względzie?
__________________
La vie secrete de K.
adamantium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 20:25   #3543
M O N I Q U E
Raczkowanie
 
Avatar M O N I Q U E
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa, okolice
Wiadomości: 94
GG do M O N I Q U E Send a message via Skype™ to M O N I Q U E
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez adamantium Pokaż wiadomość
Monique, bo w sumie, to ja mam swój warkocz... Pewnie zabawnie to brzmi, ale kiedy byłam młodsza, to ściełam włosy i zachowałam je sobie. Nie bardzo wiem, czy istnieje możliwość wykorzystania ich podczas przedłużania. Albo sprzedania... Albo wypośrodkowania ceny... No nie mam pojęcia. Orientujesz się coś w tym względzie?

No jasne że tak, swoje naturalne włosy ściete kiedyś, możesz śmiało wykorzystać. Oczywiście również możesz je sprzedać, ale mało płacą za takie w skupie. Kwota uzależniona jest od gramatury i stanu włosów.
M O N I Q U E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 20:33   #3544
M O N I Q U E
Raczkowanie
 
Avatar M O N I Q U E
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa, okolice
Wiadomości: 94
GG do M O N I Q U E Send a message via Skype™ to M O N I Q U E
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez mozaika88 Pokaż wiadomość
hmm.takze przejrzalam z czystej ciekawosci ta strone i czy ja wiem czy efekty sa takie super :/ nie dosc ze wyglada to strasznie kiczowato (dwukolorowe wlosy) to jeszcze bardzo nienaturalnie w niektorych wypadkach Aczkolwiek gdybym miala wybierac pomiedzy wygladem wloskow "przed" i "po"u Pan na zdjeciach to bez zastanowienia wybralabym "Po" pozdrawiam

W większości przypadków jest tak, że Klient płaci, Klient wymaga. Nieraz niestety nie mam na to wpływu. Klientki są świadome jak to potem może wyglądać, bo ich o tym informuję ... więc ich wola i wybór.
Ale jako ciekawostkę, muszę Ci powiedzieć, że generalnie większość Klientek pisze, że ten dwukolorowy efekt jest super i pytają jak go uzyskać ... kwestia tego co kto lubi i kwestia tego na jaką ekstrawagancję może sobie pozwolić.
Ale oczywiście masz prawo wypowiedzieć się na temat, w końcu jest demokracja i wolność słowa ...
M O N I Q U E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-27, 08:48   #3545
Basia_85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 30
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

MONIQUE - czy sprzedajesz coś na Allegro? Bo kupiłam ostatnio zestaw do tulejek i możliwe, że to od Ciebie

Słuchajcie - siostra zagęsciła mi włoski, bo miałam bardzo mizerne, teraz są o niebo lepsze, tylko... są tak wycieniowane, że po bokach wyglądaja jak krótkie, myslicie, że mozna tam przedłużyc? To już blisko twarzy... Proszę, doradźcie...

Jeśli chodzi o pielęgnację uzywam szamponu i odżywki Matrix Sleek.look, kupiłam 1500 ml każdą na aukcji, zapłaciłam 100 zł ale wystarczy mi na dłuuuuugi czas
Oprócz tego zamiennie stosuje Gliss Kur 19 składników albo ten z olejkami. Włosów juz nie suszę, bo dawniej sie puszyły.

Co myslicie o tym zagęszczeniu boków? Może przedłuzyć je wyżej zeby nie wyglądały na aż tak wycieniowane? Postaram się wysłać swoje zdjęcia.
I czy macie jakieś sprawdzone włosy na Allegro? Bo ja kupowałam u niejakiej D_o_n_y i jestem średnio zadowolona... plączą sie troche na końcach i gdybym miala wiecej pasemek pewnie miałabym problem.

Basia_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-27, 17:02   #3546
jesterka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 145
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

totalna zalamka
Szostego mam rocznice slubu i do tego czasu MUSZE usunac z glowy te wate co mi pozostala po niby slowianskich wlosach od Pani Kasi i zalozyc nowe-prawdziwe slowianskie wlosy!!!!!!!!!!!!
Czy naprawde w Poznaniu nikt nie robi profesjonalnie wlosow albo odbywa sie to tylko w salonach fryzjerskich za botyczne kwoty????

Znalazlam ogloszenie i w zwiazku z tym mam do Was dziewczyny pytanie czy ktoras z Was slyszala moze cos o hair2 lub na allegro wystepuje pod nickiem hairkosmetic???
Dziewczyna gwarantuje,ze robi tylko na slowianskich wlosach ale.... no wlasnie ale........!!
Najbardziej bylabym zadowolona,zeby Pani Renia zajela sie moja glowa ale niestety -chyba pech mnie nie opuszcza-ja jade w okolice Katowic w tym samym czasie co Pani Renia w okolice Poznania: (
Jezeli nie ta hair2 (dzwie di niej caly dzien i nie odbiera telefonu ) to pozostanie mi tylko jakis salon fryzjerski typu Kenzo
Ja nie wiem jak to moj maz przezyje-kiedy mu powiem,ze potrzebuje 2000-2500 na kolejne wlosy i to po 3 tygodniach od zalozenia tych co teraz mam
jesterka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-27, 17:19   #3547
vanilia_ninja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 655
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

MAM PYTANIE.CZY PRZEDŁUŻANIE WŁOSÓW TAŚMĄ TO JEST TO SAMO CO CLIP ON?JEŚLI NIE TO JAK PRZYCZEPIA SIĘ TĄ TAŚMĘ DO WŁOSÓW (MOŻNA BEZ KERATYNY?)?
__________________


vanilia_ninja jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-27, 19:37   #3548
adamantium
Przyczajenie
 
Avatar adamantium
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Myślenice
Wiadomości: 15
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Dzięki Monique za pomoc. Miło z Twojej strony.
__________________
La vie secrete de K.
adamantium jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-27, 19:40   #3549
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez jesterka Pokaż wiadomość
totalna zalamka
Szostego mam rocznice slubu i do tego czasu MUSZE usunac z glowy te wate co mi pozostala po niby slowianskich wlosach od Pani Kasi i zalozyc nowe-prawdziwe slowianskie wlosy!!!!!!!!!!!!
Czy naprawde w Poznaniu nikt nie robi profesjonalnie wlosow albo odbywa sie to tylko w salonach fryzjerskich za botyczne kwoty????

Znalazlam ogloszenie i w zwiazku z tym mam do Was dziewczyny pytanie czy ktoras z Was slyszala moze cos o hair2 lub na allegro wystepuje pod nickiem hairkosmetic???
Dziewczyna gwarantuje,ze robi tylko na slowianskich wlosach ale.... no wlasnie ale........!!
Najbardziej bylabym zadowolona,zeby Pani Renia zajela sie moja glowa ale niestety -chyba pech mnie nie opuszcza-ja jade w okolice Katowic w tym samym czasie co Pani Renia w okolice Poznania: (
Jezeli nie ta hair2 (dzwie di niej caly dzien i nie odbiera telefonu ) to pozostanie mi tylko jakis salon fryzjerski typu Kenzo
Ja nie wiem jak to moj maz przezyje-kiedy mu powiem,ze potrzebuje 2000-2500 na kolejne wlosy i to po 3 tygodniach od zalozenia tych co teraz mam
zmiana planow. jestem na miejscu. choruje na gdrype i zostaje u siebie na ślasku.
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-27, 20:17   #3550
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Basia_85 Pokaż wiadomość
MONIQUE - czy sprzedajesz coś na Allegro? Bo kupiłam ostatnio zestaw do tulejek i możliwe, że to od Ciebie

Słuchajcie - siostra zagęsciła mi włoski, bo miałam bardzo mizerne, teraz są o niebo lepsze, tylko... są tak wycieniowane, że po bokach wyglądaja jak krótkie, myslicie, że mozna tam przedłużyc? To już blisko twarzy... Proszę, doradźcie...

Jeśli chodzi o pielęgnację uzywam szamponu i odżywki Matrix Sleek.look, kupiłam 1500 ml każdą na aukcji, zapłaciłam 100 zł ale wystarczy mi na dłuuuuugi czas
Oprócz tego zamiennie stosuje Gliss Kur 19 składników albo ten z olejkami. Włosów juz nie suszę, bo dawniej sie puszyły.

Co myslicie o tym zagęszczeniu boków? Może przedłuzyć je wyżej zeby nie wyglądały na aż tak wycieniowane? Postaram się wysłać swoje zdjęcia.
I czy macie jakieś sprawdzone włosy na Allegro? Bo ja kupowałam u niejakiej D_o_n_y i jestem średnio zadowolona... plączą sie troche na końcach i gdybym miala wiecej pasemek pewnie miałabym problem.


da sie.
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-27, 23:50   #3551
M O N I Q U E
Raczkowanie
 
Avatar M O N I Q U E
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa, okolice
Wiadomości: 94
GG do M O N I Q U E Send a message via Skype™ to M O N I Q U E
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Basia_85 Pokaż wiadomość
MONIQUE - czy sprzedajesz coś na Allegro? Bo kupiłam ostatnio zestaw do tulejek i możliwe, że to od Ciebie

Słuchajcie - siostra zagęsciła mi włoski, bo miałam bardzo mizerne, teraz są o niebo lepsze, tylko... są tak wycieniowane, że po bokach wyglądaja jak krótkie, myslicie, że mozna tam przedłużyc? To już blisko twarzy... Proszę, doradźcie...

Jeśli chodzi o pielęgnację uzywam szamponu i odżywki Matrix Sleek.look, kupiłam 1500 ml każdą na aukcji, zapłaciłam 100 zł ale wystarczy mi na dłuuuuugi czas
Oprócz tego zamiennie stosuje Gliss Kur 19 składników albo ten z olejkami. Włosów juz nie suszę, bo dawniej sie puszyły.

Co myslicie o tym zagęszczeniu boków? Może przedłuzyć je wyżej zeby nie wyglądały na aż tak wycieniowane? Postaram się wysłać swoje zdjęcia.
I czy macie jakieś sprawdzone włosy na Allegro? Bo ja kupowałam u niejakiej D_o_n_y i jestem średnio zadowolona... plączą sie troche na końcach i gdybym miala wiecej pasemek pewnie miałabym problem.

Tak tak, sprzedaję, być moze że kupiłaś u mnie, niewiem jaki masz nick na allegro, więc niewiem
Jak Ci się włosy plączą na koncach to może są zbytnio przesuszone, dobrze nawilżaj (Gliss Kur raczej jest za słaby)
Wypróbuj mleczko Matrixa z serii Biolage do włosów suchych.
M O N I Q U E jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-27, 23:53   #3552
M O N I Q U E
Raczkowanie
 
Avatar M O N I Q U E
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa, okolice
Wiadomości: 94
GG do M O N I Q U E Send a message via Skype™ to M O N I Q U E
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez adamantium Pokaż wiadomość
Dzięki Monique za pomoc. Miło z Twojej strony.
Bardzo proszę
M O N I Q U E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-28, 08:26   #3553
Basia_85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 30
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Renihair vbmenu_register("postmenu _4656712", true); zycze szybkiego powrotu do zdrówka! Szkoda, że Cie tak w wakacje dopadlo...

M O N I Q U E - mleczko Biolage? A może chodzi o:

http://www.allegro.pl/item206900077_...0ml_forte.html

...bo balsam to chyba to samo, co odzywka:
http://www.allegro.pl/item206901496_...che_250nl.html

Myślałam, że Matrix sleek.look jest wystarczajacy...
A w ogólnie, to moje naturalne włosy też są przesuszone, podobnie skóra (oprocz twarzy i dekoltu). Łykałam na to Oeparol ale nie pomogło.
Basia_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-28, 21:23   #3554
M O N I Q U E
Raczkowanie
 
Avatar M O N I Q U E
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa, okolice
Wiadomości: 94
GG do M O N I Q U E Send a message via Skype™ to M O N I Q U E
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Basia_85 Pokaż wiadomość
Renihair vbmenu_register("postmenu _4656712", true); zycze szybkiego powrotu do zdrówka! Szkoda, że Cie tak w wakacje dopadlo...

M O N I Q U E - mleczko Biolage? A może chodzi o:

http://www.allegro.pl/item206900077_...0ml_forte.html

...bo balsam to chyba to samo, co odzywka:
http://www.allegro.pl/item206901496_...che_250nl.html

Myślałam, że Matrix sleek.look jest wystarczajacy...
A w ogólnie, to moje naturalne włosy też są przesuszone, podobnie skóra (oprocz twarzy i dekoltu). Łykałam na to Oeparol ale nie pomogło.

Dokładnie balsam, czyli ten drugi
M O N I Q U E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 07:31   #3555
Basia_85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 30
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

dzięki
Basia_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 09:04   #3556
Shakira_19
Raczkowanie
 
Avatar Shakira_19
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 440
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

więc z końcu jaka odżywka jest najlepsza na włosy??
Shakira_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 09:34   #3557
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

hej dziewczynki

no i jestem juz bez wloskow
4 godziny siedzialam wczoraj u fryzjera na sciaganiu wlosow

czuje sie jakbym byla lysa
ale jest ok, moje wlosy sa w dobrym stanie, wycieniowalam je, przyciemnilam kolor i jest ok

narazie nie bede przedluzac, pozapuszczam troche swoje
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 11:01   #3558
beauty_sleep
Raczkowanie
 
Avatar beauty_sleep
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 173
GG do beauty_sleep Send a message via Skype™ to beauty_sleep
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

dziewczyny a co myslicie o wlosach indyjskich? stwierdzilam ze zaryzykuje i takie sobie sprawie....
beauty_sleep jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 13:24   #3559
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

podobno robia sie straszne koltuny
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-29, 14:54   #3560
beauty_sleep
Raczkowanie
 
Avatar beauty_sleep
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 173
GG do beauty_sleep Send a message via Skype™ to beauty_sleep
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

no wlasnie sama nie wiem.... moja kolezanka kupila indyjskie ma juz kilka miesiecy i nie ma z nimi zadnych problemow.... a koltuny z doswiadczenia wiem ze robia sie przy zlych kosmetykach... u mnie sie robily o dziwo po goldwellu... ale wiadomo kazdy wlos jest inny...
beauty_sleep jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 16:32   #3561
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

z tego co sie orientuje, wlosy indyjskie sa bardzo mocne i wytrzymale,gdyz nie byly (podobno)przed scieciem narazone na stosowanie srodko chemicznych itd, sa drozsze, jak nie najdrozsze, przez co mniej chetnie kupowane pzrez klietki
slowianskie, zakupione u nieuczciwego producenta,moga byc "skladanka"wlosow-rozjasnianych, farbowanych, i naturalnych, lub zle preparowane, dlatego moga okazac sie slabe
oczywiscie pielegnacja po zalozeniu jest badzo wazna,np nie nalezy stosowaczadnych srodkow zwiekszajacych objetosc, czy pogrubiajacych wlosy, gdyz tak naprawde caly knif w takich srodkach, to to,ze uchylaja one łuske włosa, wlos pzrez to wyglada puszystszy, jakby go bylo wiecej, ale niestety luska przez to sie lamie ,a wlosy sie plączą
dlatego tez ,zawsze nalezy sluchac rad specjalistek od pzredluzania i u takich
tez, wykonywac te zabiegi
M O N I Q U E i Renihair , to specjalistki wiec ich porady sa bardzo cenne i profesjonalne
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 16:35   #3562
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

chyba troszke zle sie orientujesz

bo wlosy indyjskie pod wzgledem jakosci sa najgorsze i najtansze, potem europejskie a potem slowianskie
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 16:44   #3563
Glamour_girl
Raczkowanie
 
Avatar Glamour_girl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Rzeszów :]
Wiadomości: 306
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Zamierzam przedluzyc wlosy metoda microring ale boje sie ze jak je sciagne to bede miec o polowe wlosow mniej mam pytanie.. czy przedluzane wlosy nalezy myc w warkoczu?? czy po myciu latwo je rozczesze i nie wyczesze sobie tych wlosow z ringow?? i czy przy prostowniu bede miec jakies problemy?? czy da sie je idealnie wyprostowac??
Glamour_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 16:59   #3564
beauty_sleep
Raczkowanie
 
Avatar beauty_sleep
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 173
GG do beauty_sleep Send a message via Skype™ to beauty_sleep
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

ja slyszalam ze najlepsze sa slowianskie, pozniej indyjskie, europejskie a na koncu azjaty i wlosy o fakturze europejskiej....

byly to jedyne wlosy dlugosci 60cm na tasmie jakie udalo mi sie znalezc wiec mam nadzieje ze sie nie zawiode

zobaczymy co dostane, podziele sie z Wami wrazeniami w przyszlym tygodniu. trzymajcie kciuki ;]
beauty_sleep jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 17:03   #3565
beauty_sleep
Raczkowanie
 
Avatar beauty_sleep
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 173
GG do beauty_sleep Send a message via Skype™ to beauty_sleep
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Glamour_girl Pokaż wiadomość
Zamierzam przedluzyc wlosy metoda microring ale boje sie ze jak je sciagne to bede miec o polowe wlosow mniej mam pytanie.. czy przedluzane wlosy nalezy myc w warkoczu?? czy po myciu latwo je rozczesze i nie wyczesze sobie tych wlosow z ringow?? i czy przy prostowniu bede miec jakies problemy?? czy da sie je idealnie wyprostowac??
włosy myjesz rozpuszczone stojac, przy nakladaniu odzywki omijasz ringi bo moga sie zeslizgiwac. do czesania masz specjalna szczotke, dobrze zrobione pasemko nie powinno bardzo tracic na objetosci, conajwyzej mozesz je wyczesac cale z ringiem. przy prostowaniu omijasz laczenia... i tak, moga byc idealnie wyprostowane.
co do sciagania... podobno ringi z silikonem sa najlepsze i prawie wogole nie niszcza wlosow... jest to napewno lepsze niz zgrzewy.... ale pamietaj ze ringi moga uczulac.

tyle wiem od posiadaczek wlosow robionych ta metoda. o reszte najlepiej wypytac sie ich samych lub naszych forowych (i nie tylko) specjalistek
beauty_sleep jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 17:10   #3566
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

swineczka... ale indyjskie wlosy sa najdrozsze.."Uważa się ,że włosy Hindusek są najwyższej jakości, ponieważ są to włosy nie traktowane żadnymi środkami chemicznymi .Według tradycji, każda Hinduska przynajmniej raz w szyciu ścina włosy i składa w ofierze bóstwom"
wiem ze te wlosy sa najdrozsze
W Niemczech sa one rowniez drogie, i uwazane sa za najlepesze, a wiem to ,poniewaz na Targach Fryzjerskich w Dusseldorfie, robilam wywiadd,ponieważ pisalam artkul, na temat przedłuzania
więc chyba raczej sie dobrze orientuje
"Niestety na rynku powstało wiele firm,które chcąc szybko się wzbogacić, zbierają różne włosy( w tym już farbowane ,rozjaśniane i nawet te zniszczone)i stosując nieodpowiednie szybkie metody ,mocząc w środkach chemicznych, wprowadzaj do handlu włosy , ktorejuz po pierwszym myciu nadają się do zdjęcia ,ponieważ rwa się i plączą nie dają się czesać. Włosy Europejskie należą niestety do tej grupy włosów ,ponieważ większość jest choćby chemicznie pielęgnowana. Afrykańskie i Chińskie niestety nie są zbyt odpowiednie do połączenia z naszymi włosami, choćby z powodu różnicy grubości i konsystencji. Są one tańsze od włosa Hinduskiego, ale ….. są mniej trwale."
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 17:16   #3567
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

aaa tak zapomnialam o azjatyckich - sa najgorsze

gaga a nie sadzisz ze indyjskie wlosy rowniez "niestety nie są zbyt odpowiednie do połączenia z naszymi włosami, choćby z powodu różnicy grubości i konsystencji"?

najblizsze naszej fakturze wlosa sa wlosy slowianskie
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 17:44   #3568
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Grubość włosów hinduskich to ok. 0,06-0,09 mm a europejskich ok. 0,03-0,06 mm, , co juz mowi samo za siebie, lezc patrzac na ich rodzaj...
dlatego zazwyczaj wlosy Hinduskie powinno stosowac sie ,przy wloosach grubszych, wlosy europejskie ,przy wlosch cienkich
chociaz , przeciez ,produkuje sie już pasma cienkie i grubsze,
naszej strukturze , sa najbliższe slowianskie, lecz tak jak pisalam , samniej trwalsze i nie zawsze trafia sie na dobrze spreparowane
pozatym,sam zabieg i tak nie jest za zdrowy, więc jak ja bym miala wybierac, to wybralabym lepszy gatunekwlosa, zebym choc cieszyla sie,ze nosząc nie mam problemow, z czesaniem
u mnie w salonie (w Niemczech)mam wiele pan ,ktore przychodza do mnie scinac lub farbowac wlosy doczepiane, izazwsze mam problemy jak sobie zaoszczedza i zaloza wlosy europejskie, przy hinduskich , moge robic cuda
(sama nie zakaldam ani nie spzredaje.. zeby bylo jasne )pisze tylko o moich spostzrezeniach, choc zdaza sie sie ze europejskie tez czasem sa oki,ale sa slabsze
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 18:33   #3569
Glamour_girl
Raczkowanie
 
Avatar Glamour_girl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Rzeszów :]
Wiadomości: 306
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

beauty_sleep dziekuje za odpowiedz
Glamour_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-29, 19:21   #3570
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Witam

W zeszłym tygodniu przedłużyłam sobie w końcu włosy - metoda micro ringów (tych z silikonem) - jestem strasznie zadowolona. Włoski są naturalne (znaczy sie ludzkie - słowiańskie). Nie widać w ogóle że są do moich doczepione jakies dodatkowe włosy bo doczepione zostały wycieniowane. Znajomi dokładnie mi głowe oglądali i potwierdzili że nie wyglądają jak przedłużane a o to chyba w tym chodzi A najlepsze w tym wszystkim jest to że zapłaciłam naprawde niedużo. Już sobie siebie nie wyobrażam z krótkimi włosami a co do możliwości odpadnięcia ringa - to w przypadku tych z silikonem jak są dobrze założone to odpaść może jak ktoś wyrwie go razem z twoimi włosami. Podobno skóra głowy przy microringach może początkowo boleć - ja to chyba jestem jakiś terminator bo serio absolutnie nic ale to nic mnie nie bolało, ale to chyba zależy od osoby. Ja osobiście jestem bardzo zadowolona, a poza tym dziewczyna która robiła mi włoski jest bardzo sympatyczna i mogę ją z czystym sumieniem polecić osobom które są zainteresowane przedłużaniem tą metodą. Chętnie pokazałabym zdjęcie żeby pochwalić się wloskami ale jestem szczęśliwą nieposiadaczką cyfrówki
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:33.