Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-24, 19:22   #2041
Izka000
Wtajemniczenie
 
Avatar Izka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: śląsk i Opole
Wiadomości: 2 792
GG do Izka000
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez tricomi Pokaż wiadomość

no widzisz Iza, zawaliłaś z tymi katowicami

uuuf całe szczęście studia będą mnie absorbować jeszcze tylko do końca stycznia, potem tylko pisanie pracy mgr i koniec

omg ostatnia fota zrzuciła mnie z krzesła to są ich stroje drużynowe, takie.... błyszczące?
Następnym razem nie będę ciapa i dam znac

Mnie na dobra sprawę tez do końca stycznia potem tylko fakultet i licencjat ktorego pisanie idzie jak po grudzie

Naszczescie w takich odbalaskach nie graja

Cytat:
Napisane przez Melodia mgieł nocnych Pokaż wiadomość
Izuś dziękuję Ci za avka z moim mężem Jestem bardzo dźwięczna
Proszę bardzo

Cytat:
Napisane przez magda_aparatka Pokaż wiadomość
hahaha Iza foto mega ;D Ronio jaki żigolak a Fifi p.i.m.p.


mam smutna wiadomosc

Długo trwały spekulacje, jednak dziś już wiadomo oficjalnie: Lukas Podolski napastnik Bayernu Monachium i piłkarskiej reprezentacji Niemiec wraca z końcem sezonu do 1 FC. Köln. U „Kozłów” Lukas otrzyma kontrakt do 2013 roku. Do wiadomości nie podano sumy odstępnego, jednak już wiadomo, że częścią rozliczenia będzie mecz towarzyski.

z pozytywów to powiem, że mam już dwa egzaminy zaliczone ekonomike i matematyke.w nastepynm tygodniu mam jeszcze informatyke i chemie tak wiec trzymac mocno mocno kciuki
jutro i w piatek bede jezdzic po wpisy...juz mam dosc.caly dzien jezdzilam na uczelnie po kilka razy xd
ja za was mocno trzymam chociaz wiekszosc to juz weteranki :p tylko my z Tłinem nowicjusze

pozdrowiasy (cos chyba jeszcze mialam napisac, ale wypadlo mi z glowy ;P)
pieknie to ujełas

Trzymam mocno kciukasy zeby wszystko została zaliczone


Cytat:
Napisane przez Melodia mgieł nocnych Pokaż wiadomość
Ja mam 7 egzamów i parę kolosów(kolosy już z głowy) Masakra:/ Powodzenia Madziaku!
Powodzenia



Dobiero teraz znalazłam czas zeby cos tu napsiac ahh zaganiany ten tydzien a na dokładke mam problem z pisanie pracy i nie wiem jak z tego wybrnac i chyba seminarke zalicze pod koniec sesji bo szybciej sie nie wyrobie. We wtorek ostatnio egzamin na tym studiach ale z kochana moja zmora wiec prosze mocno tzryamc kciuki


A z piłakarskich: Fifi ostatnio w towarzyskim meczu stzrelił 2 bramki, Owen hmm dalej sobie gra narazie bez goli

I na koniec tylko 2 fotek Fifika bo brak czasu

Buziaki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pippololwut.jpg (46,5 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg F200901230905485859173501.jpg (17,4 KB, 0 załadowań)
__________________
'a jeśli herbatę będziesz pił..to daj mi łyk..
gdzieś znajdę ciepły kąt..ogrzeję dłonie i zaraz
pójdę stąd'




F.
Inzaghi & M.Owen

Milan Forever

Izka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 21:44   #2042
Izka000
Wtajemniczenie
 
Avatar Izka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: śląsk i Opole
Wiadomości: 2 792
GG do Izka000
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Puk puk.. jest tu ktoś ziemia do maniaczek

wiem wiem sesja tez ja mam i końca nie widac choć to co najważniejsze czyli ostatni egzamin zdany teraz tylko oddać projekt fikcyjnej imprezy kulturalnej i wreszcie uporac sie z praca.. ale moje drogie chiwle oddechu zawsze sie przyda trzeba troche rzoluznic szare komorki a kto inny jak nie piłakrze moze to zrobic

U mnie swiadku pilkarskiem.. jak to zabrzmiało.. jest rozniej Fifi i Milan dobrze sobie radza choc Fifi narazie ławke grzeje ale nie jest zle.. natomiast jest zle u Owena bo jest kontuzjowany i przez kilka tygodni znowu bedzie pałzował to jest niepsrawiedliwe

Nic nie wrzuce dla urozmiacenia bo nie mam bedzie czas to i fotki sie znajda

Ale przychodzic mi tu moje drogie choc na chwilke dla relaxu
__________________
'a jeśli herbatę będziesz pił..to daj mi łyk..
gdzieś znajdę ciepły kąt..ogrzeję dłonie i zaraz
pójdę stąd'




F.
Inzaghi & M.Owen

Milan Forever

Izka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 12:50   #2043
magda_aparatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 901
GG do magda_aparatka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez Izka000 Pokaż wiadomość
Puk puk.. jest tu ktoś ziemia do maniaczek

wiem wiem sesja tez ja mam i końca nie widac choć to co najważniejsze czyli ostatni egzamin zdany teraz tylko oddać projekt fikcyjnej imprezy kulturalnej i wreszcie uporac sie z praca.. ale moje drogie chiwle oddechu zawsze sie przyda trzeba troche rzoluznic szare komorki a kto inny jak nie piłakrze moze to zrobic

U mnie swiadku pilkarskiem.. jak to zabrzmiało.. jest rozniej Fifi i Milan dobrze sobie radza choc Fifi narazie ławke grzeje ale nie jest zle.. natomiast jest zle u Owena bo jest kontuzjowany i przez kilka tygodni znowu bedzie pałzował to jest niepsrawiedliwe

Nic nie wrzuce dla urozmiacenia bo nie mam bedzie czas to i fotki sie znajda

Ale przychodzic mi tu moje drogie choc na chwilke dla relaxu
joł, w takim razie magda przyszła się chwilorealksowac

sesja sesja...dokladnie tak. glupio sie przyznac, ale przez to nawet nie wiem, co sie u moich dzieje
wczoraj wrocilam z ol. dopiero bede nadrabiac

sesje moge uznac za prawie zamknieta ;P to jest. juz wszystkie egzamy za mną, zdanie, oprócz chemii ;P toteż dlatego prawie.bo czeka mnie 11 lutego poprawka
pogrom ogromny ;P obnizyli progi, zeby w ogole ktos zdal tą chemie haha, i i tak zdało 20% roku xD (po obnizeniu), to samo z infą 20% roku (ja zdalam ), fize na sąsiednim kierunku zdało 3% roku XD (nas czeka w 2 sem )
z matmy zeróweczka byla, wiec juz mam wolne, ekonomika równiez zaliczona.tak wiec tydzien z chemia zamiast ferii, ale i tak porownujac to do ostatnich 2 tygodni to laba zdycham

spodziewam sie, ze wiekszosc jeszcze jednak sesje ma w toku, wiec chocby chcialy to nie wpadna ;P
znam ludzi, ktorzy maja z 15 zaliczen, kilka egzamów i nie wiadomo co jeszcze ;P
wiec moje 4 to nic jest (a że przedmioty wspaniałe a egzaminy jeszcze lepsze, to inna sprawa ;D)

no to przywitałam się i pewnie do 11 jakos tak czesto mnie nie bedzie ;P ale postaram sie sledzic dobrze bedzie.
__________________
poldi & basti & DFB team

FC BAYERN - Stern des Südens


magda_aparatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 11:25   #2044
Izka000
Wtajemniczenie
 
Avatar Izka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: śląsk i Opole
Wiadomości: 2 792
GG do Izka000
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Helloooo

pusto a pusto nie ładnie, ja tez sie do tego przyczyniam ale tak wyszło cały tydzień miałam kochane łobuzy na głowie wiec nie było czasu wchodzić na net ale poprawie sie

Mam juz nowy plan i ma 2 zajęcia i do tego w ten sam dzien wiec moje studiowanie zacznie sie w czwartek i tez w ten sam dzien sie skonczy laba laba

A piłkarsko dzis wielki mecz inter kontra MILAN wielkie derby oby zwycieskie

Fifi sie szlajeł na jakims Premio Turani (cokolwiek to jest) był z Alesia i mam fotki i filmik
http://www.ecodibergamo.it/videos/Video/853/


To chyba na tyle w tej sprawei bo reszta chłopkau cicho siedzi

Na koniec wypiej za wczorajsze solenizatki przede wszystkim z kochana Magde
i piłakrsko za zone Owen Luise ktora tez miała wczoraj urodziniki

Buziki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 49936d1bb7fe7.jpg (77,3 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 49936d1bb454f.jpg (79,1 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Premio Turani.jpg (17,9 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Premio Turani 1.jpg (18,7 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Premio Turani 2.jpg (18,6 KB, 1 załadowań)
__________________
'a jeśli herbatę będziesz pił..to daj mi łyk..
gdzieś znajdę ciepły kąt..ogrzeję dłonie i zaraz
pójdę stąd'




F.
Inzaghi & M.Owen

Milan Forever

Izka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 18:32   #2045
magda_aparatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 901
GG do magda_aparatka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez Izka000 Pokaż wiadomość
Helloooo

pusto a pusto nie ładnie, ja tez sie do tego przyczyniam ale tak wyszło cały tydzień miałam kochane łobuzy na głowie wiec nie było czasu wchodzić na net ale poprawie sie

Mam juz nowy plan i ma 2 zajęcia i do tego w ten sam dzien wiec moje studiowanie zacznie sie w czwartek i tez w ten sam dzien sie skonczy laba laba

A piłkarsko dzis wielki mecz inter kontra MILAN wielkie derby oby zwycieskie

Fifi sie szlajeł na jakims Premio Turani (cokolwiek to jest) był z Alesia i mam fotki i filmik
http://www.ecodibergamo.it/videos/Video/853/


To chyba na tyle w tej sprawei bo reszta chłopkau cicho siedzi

Na koniec wypiej za wczorajsze solenizatki przede wszystkim z kochana Magde
i piłakrsko za zone Owen Luise ktora tez miała wczoraj urodziniki

Buziki
hahaha Iza!!!! wiesz jak czlowieka dobic :P czwartek? haha ;D pozazdroscic.
ja tez mam nowy plan i jest tragedyszyn a przedmioty fantastiko: fiza, chemia, maszynoznawstwo i rys. techniczny, statystyka, marketing...jejejeje ;P o standardowym angielskim i wfie i przedmiocie human nie wspomne ;P (juz to zrobilam, wiem )

semestr zaczynamy od jutra za mało mi ferii

aaa.... chemia zdana

dzięki za życzonka Tobie i wszystkim innym dzieki, ze o mnie pamietacie

ta laseczka obok Fifka to jego kobieta? bardzo ładna

za milan

ja pilkarsko przez sesje i gosci z gdanska nadal slabo obeznana xd wiem, ze bayern na 2. miesjcu w tabeli i dojczki chyba przegraly ostatni mecz (mialam wrocic na niego do domu,ale chemia mi to uniemozliwila, wiec nie obejrzalam i nawet nie bylo czasu sprawdzic nic ehhhh ZUO)

od jutra nowy semestr i pięknie to widze wiec... nie wiem kiedy wpadne nastepnym razem

trzymajcie się ramy
__________________
poldi & basti & DFB team

FC BAYERN - Stern des Südens


magda_aparatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 08:57   #2046
Izka000
Wtajemniczenie
 
Avatar Izka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: śląsk i Opole
Wiadomości: 2 792
GG do Izka000
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez magda_aparatka Pokaż wiadomość
hahaha Iza!!!! wiesz jak czlowieka dobic :P czwartek? haha ;D pozazdroscic.
ja tez mam nowy plan i jest tragedyszyn a przedmioty fantastiko: fiza, chemia, maszynoznawstwo i rys. techniczny, statystyka, marketing...jejejeje ;P o standardowym angielskim i wfie i przedmiocie human nie wspomne ;P (juz to zrobilam, wiem )

semestr zaczynamy od jutra za mało mi ferii

aaa.... chemia zdana

dzięki za życzonka Tobie i wszystkim innym dzieki, ze o mnie pamietacie

ta laseczka obok Fifka to jego kobieta? bardzo ładna

za milan

ja pilkarsko przez sesje i gosci z gdanska nadal slabo obeznana xd wiem, ze bayern na 2. miesjcu w tabeli i dojczki chyba przegraly ostatni mecz (mialam wrocic na niego do domu,ale chemia mi to uniemozliwila, wiec nie obejrzalam i nawet nie bylo czasu sprawdzic nic ehhhh ZUO)

od jutra nowy semestr i pięknie to widze wiec... nie wiem kiedy wpadne nastepnym razem

trzymajcie się ramy
gdzie tam dobic

bedzie dobrze dasz rada jak zawsze zdolna bestyjka z ciebie

tak ta laseczka to jego miłosc zycia no ładna ładna jak to modelka


Teraz wieści piłkarskie derby do dupy ze tak sie wyrażę przez chwile był mecz piłki ręcznej jak po moim opisie mozna było wywnioskowac.. sedziego te mafiozy przekupili no i przegralismy

w srode był mecz w pucharze UEFA juz było lepiej ale i tak remis na osłode Fifi stzrelił bramke i umocnił sie na 1 miejscu stzrelców w europejskich pucharach

A reszta cicho sza owen sie leczy dalej a Roqus wstyd sie prznac ale nie mam bladego pojecia trzeba sie poprawic

To pare fotek na osłode z meczu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg m.jpg (59,5 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Mil-Brm114.jpg (30,6 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Mil-Brm116.jpg (31,0 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Mil-Brm144.jpg (45,0 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Mil-Brm147.jpg (54,1 KB, 1 załadowań)
__________________
'a jeśli herbatę będziesz pił..to daj mi łyk..
gdzieś znajdę ciepły kąt..ogrzeję dłonie i zaraz
pójdę stąd'




F.
Inzaghi & M.Owen

Milan Forever

Izka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 16:45   #2047
Izka000
Wtajemniczenie
 
Avatar Izka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: śląsk i Opole
Wiadomości: 2 792
GG do Izka000
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

ojoj znowu pusto.. nic brnę sama może długo nie potrwa mój monolog

Raczej same złe niusy w piłkarskim światku.. przede wszystkim Milan odpadł z pucharu UEFA wstyd i hańba i jeszcze na dokładkę właśnie wodzie ze dziś w lidze tez przegrali ojj źle się dzieje..

Owen mam pałzować do połowy marca, a Roqus (już sie poprawiłam) ostatnio bramkę strzelił

a po za murawa to chodzą słuchy ze Fifi to sie moze za niedługo ożenić no no ale dobrze jak są szczęśliwi to czemu nie potrzebny jest potomek

Wrzuce fotki choc nie wiem kto je tu ogląda ale co tam.. Dzis bedzie Owen z sesji dla UMBRO i mała niebiesko oka wisienka synek siostry od Owena ( ehh ten moj instynkt macierzyński )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 7484428.jpg (16,0 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7484466.jpg (17,3 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7484478.jpg (15,9 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7446944.jpg (18,9 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg home10.jpg (33,3 KB, 1 załadowań)
__________________
'a jeśli herbatę będziesz pił..to daj mi łyk..
gdzieś znajdę ciepły kąt..ogrzeję dłonie i zaraz
pójdę stąd'




F.
Inzaghi & M.Owen

Milan Forever

Izka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-03, 10:51   #2048
magda_aparatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 901
GG do magda_aparatka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez Izka000 Pokaż wiadomość
ojoj znowu pusto.. nic brnę sama może długo nie potrwa mój monolog

Raczej same złe niusy w piłkarskim światku.. przede wszystkim Milan odpadł z pucharu UEFA wstyd i hańba i jeszcze na dokładkę właśnie wodzie ze dziś w lidze tez przegrali ojj źle się dzieje..

Owen mam pałzować do połowy marca, a Roqus (już sie poprawiłam) ostatnio bramkę strzelił

a po za murawa to chodzą słuchy ze Fifi to sie moze za niedługo ożenić no no ale dobrze jak są szczęśliwi to czemu nie potrzebny jest potomek

Wrzuce fotki choc nie wiem kto je tu ogląda ale co tam.. Dzis bedzie Owen z sesji dla UMBRO i mała niebiesko oka wisienka synek siostry od Owena ( ehh ten moj instynkt macierzyński )
hehe nie monologuj juz :P zaglądam

ostatni tydzien mialam depresje ;P taka fest fest fest TRU i poprostu szkoda gadac toteż nie odwiedzalam komputera.a ze czasu nie mam przez szkole to inna sprawa :P

u nas (Bayern) wrecz przeciwnie dobrze jest LM idzie jak po maśle tfu tfu ;P
niestety meczu nie dane mi bylo obejrzec ubolewam. odbije sobie mam nadzieje wkrotce


u mnie prywatnie to dzis leje deszcz.przewróciłam się na lodzie,ipod mi trzasnal o lód xD pan wychodzacy wlasnie z silowni mi pomogł xd ale i tak mam tyłek obity, ręce krwawią i w ogole obciach max haha.nie ma to jak dobrze zaczac dzien.
o szkole nie wspominam, bo coraz czesciej zastanawiam sie co ja tu robie. i mozliwe, ze juz niedlugo tu pobede
ot proza życia. pozdrowionka moje piękne piłkareczki

moze na wakacje w koncu na jakis meczyk sie ustawimy xd tak jakby mam trochę wiecej luzu i mysle, ze wycieczka w koncu doszlaby do skutku

edit:
ja ogladam fotki ! ! !
owi uroczo agrrrrrrrrrrr
a dzidzia ... ładna (ach ten moj brak instynktu haha ;D)
__________________
poldi & basti & DFB team

FC BAYERN - Stern des Südens



Edytowane przez magda_aparatka
Czas edycji: 2009-03-03 o 10:53
magda_aparatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 14:22   #2049
Izka000
Wtajemniczenie
 
Avatar Izka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: śląsk i Opole
Wiadomości: 2 792
GG do Izka000
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez magda_aparatka Pokaż wiadomość
hehe nie monologuj juz :P zaglądam

ostatni tydzien mialam depresje ;P taka fest fest fest TRU i poprostu szkoda gadac toteż nie odwiedzalam komputera.a ze czasu nie mam przez szkole to inna sprawa :P

u nas (Bayern) wrecz przeciwnie dobrze jest LM idzie jak po maśle tfu tfu ;P
niestety meczu nie dane mi bylo obejrzec ubolewam. odbije sobie mam nadzieje wkrotce


u mnie prywatnie to dzis leje deszcz.przewróciłam się na lodzie,ipod mi trzasnal o lód xD pan wychodzacy wlasnie z silowni mi pomogł xd ale i tak mam tyłek obity, ręce krwawią i w ogole obciach max haha.nie ma to jak dobrze zaczac dzien.
o szkole nie wspominam, bo coraz czesciej zastanawiam sie co ja tu robie. i mozliwe, ze juz niedlugo tu pobede
ot proza życia. pozdrowionka moje piękne piłkareczki

moze na wakacje w koncu na jakis meczyk sie ustawimy xd tak jakby mam trochę wiecej luzu i mysle, ze wycieczka w koncu doszlaby do skutku

edit:
ja ogladam fotki ! ! !
owi uroczo agrrrrrrrrrrr
a dzidzia ... ładna (ach ten moj brak instynktu haha ;D)

Ohh dzięki Ci że choć ty zagłuszasz mój monolog

ja sie nadal obijam ale ambitnie od jutro mam zamiar się wziasc do pracy

Piłkarsko nadal kiepściutko Milan znowu przegrał a teraz jest mecz wiec oglądam może to ich natchnie bo już jest 1:0 i kto strzelił FIFI

Owen już wraca

Co to za gadanie ze nie długo nie pobedziesz na studiach nie wolno tak myslec bedzie dobrze nie zawsze jest łatwo ale z ciebie zdolna bestyjka wiec dasz rade

Przejechało by się na mecz oj tak

Ciesze sie ze oglądasz to się chwali.. dzis bedzie nic bo za bardzo nie mam co ale moze nastepnym razem..

I moze ktos procz Magdy sie pokaze tu ze zyje

;*
__________________
'a jeśli herbatę będziesz pił..to daj mi łyk..
gdzieś znajdę ciepły kąt..ogrzeję dłonie i zaraz
pójdę stąd'




F.
Inzaghi & M.Owen

Milan Forever

Izka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 16:22   #2050
Izka000
Wtajemniczenie
 
Avatar Izka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: śląsk i Opole
Wiadomości: 2 792
GG do Izka000
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

przyszłam się pochwalić

Jak byłam ostatnio to pisałam ze Milan wygrywa 1:0 i Fifi bramkę strzelił ale to był początek bo jeszcze strzelił 2 i wygraliśmy 3:0 a had-tricka zadedykował z okazji Dnia Kobiet dwom najważniejszym kobieta w jego życiu mamie i narzeczone

Ale na tym nie koniec bo zdobył w ten sposób już 298 bramkę w karierze.. i dziś Milan grał i wygrał 5:1 a Fifi strzelił swoja 299 i 300 bramke i na ta okazje miał specjalnie koszulke z tym numerem przygotowana.. Wiec jest się z czego cieszyc

A przez dedykacje w dniu kobiet na ciacha.net nastała ze tak to ujme "żałoba" bo wszystkie liczyły ze Fifi sie raczej nie ustatkuje a tu ptaszki świerkaja o ślubie.. tak do poczytania http://www.ciacha.net/ciacha/1,81835...wczesniej.html


Owen wczoraj wreszcie wrocił i zagrał ale narazie spokojnie

Dla umilenia tak skromnie pare fotek z meczu i z narzeczoną
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 45323.jpg (67,3 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 45311.jpg (54,9 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 001.jpg (162,5 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2jeydtl.jpg (134,1 KB, 2 załadowań)
__________________
'a jeśli herbatę będziesz pił..to daj mi łyk..
gdzieś znajdę ciepły kąt..ogrzeję dłonie i zaraz
pójdę stąd'




F.
Inzaghi & M.Owen

Milan Forever

Izka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 20:26   #2051
magda_aparatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 901
GG do magda_aparatka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez Izka000 Pokaż wiadomość
przyszłam się pochwalić

Jak byłam ostatnio to pisałam ze Milan wygrywa 1:0 i Fifi bramkę strzelił ale to był początek bo jeszcze strzelił 2 i wygraliśmy 3:0 a had-tricka zadedykował z okazji Dnia Kobiet dwom najważniejszym kobieta w jego życiu mamie i narzeczone

Ale na tym nie koniec bo zdobył w ten sposób już 298 bramkę w karierze.. i dziś Milan grał i wygrał 5:1 a Fifi strzelił swoja 299 i 300 bramke i na ta okazje miał specjalnie koszulke z tym numerem przygotowana.. Wiec jest się z czego cieszyc

A przez dedykacje w dniu kobiet na ciacha.net nastała ze tak to ujme "żałoba" bo wszystkie liczyły ze Fifi sie raczej nie ustatkuje a tu ptaszki świerkaja o ślubie.. tak do poczytania http://www.ciacha.net/ciacha/1,81835...wczesniej.html


Owen wczoraj wreszcie wrocił i zagrał ale narazie spokojnie

Dla umilenia tak skromnie pare fotek z meczu i z narzeczoną
no no nie pogadasz my tez nie narzekamy

co do fifka to przyzwyczajaj sie do tej mysli. chcialabys, zeby do 70tki byl samotnym lowelasem? ;D
niektorzy maja juz dzieci (czyt. ja ;D ) i musza sie z tym pogodzic haha

daje znac, ze zyje ;D ciezko jest. dlatego nie wpadam czesciej.szkoda, ze nikt nie pisze, bo wtedy jakos mimochodem sie zaglada i cos skrobnie

buziaki

edit: coz za apaszka }:-> pedancik w kancik...czyli ostatnio moj ulubiony styl ;P osobiscie dobralabym inne buty, bo te mi traperami zajezdzaja
__________________
poldi & basti & DFB team

FC BAYERN - Stern des Südens



Edytowane przez magda_aparatka
Czas edycji: 2009-03-16 o 20:29
magda_aparatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-25, 21:04   #2052
Izka000
Wtajemniczenie
 
Avatar Izka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: śląsk i Opole
Wiadomości: 2 792
GG do Izka000
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez magda_aparatka Pokaż wiadomość
no no nie pogadasz my tez nie narzekamy

co do fifka to przyzwyczajaj sie do tej mysli. chcialabys, zeby do 70tki byl samotnym lowelasem? ;D
niektorzy maja juz dzieci (czyt. ja ;D ) i musza sie z tym pogodzic haha

daje znac, ze zyje ;D ciezko jest. dlatego nie wpadam czesciej.szkoda, ze nikt nie pisze, bo wtedy jakos mimochodem sie zaglada i cos skrobnie

buziaki

edit: coz za apaszka }:-> pedancik w kancik...czyli ostatnio moj ulubiony styl ;P osobiscie dobralabym inne buty, bo te mi traperami zajezdzaja
Nie no ja się oczywiście z tą myślą pogodziłam, stara dupa się z niego robi a ja chce żeby wreszcie pojawił się Fifi Jr.

Szkoda szkoda ze nikt prócz nas już tu nie zagląda wiec nawet czasem nie ma motywacji żeby coś napisać. Może trzeba jakoś je zmotywować

Tak zarzucę najfajniejszy fragment z wywiadu z Fifkiem

Do wczoraj przez 7 dni czułem się jak małe dziecko. Ukradłem nawet dwie piłki: Jedną po meczu z Atalantą dzięki dzieciom Maldiniego, które powiedziały mi, bym zabrał piłkę bo może to już mój ostatni hat-trick, a drugą wczoraj. Zatrzymałem sobie nawet koszulkę z wczorajszego spotkania. Moja dziewczyna powiedziała mi wczoraj, że wyglądałem jak małe dziecko z piłką pod ręką. Kocham tę pracę, pieniądze mnie nie interesują ponieważ emocje, które przeżyłem w ostatnich latach nie mają żadnej wartości.

Fajnie wygladało jak tak kurczowo trzymał tą piłke "nie oddam mamo to moja"

A tak po zatym to nic sie nie dzieje same remisy wiec nuda..
u mnie za to niby laba a tu praca czeka na napisanie a ja nie mam motywacji help i jeszcze brak wiosny

Buziaki
__________________
'a jeśli herbatę będziesz pił..to daj mi łyk..
gdzieś znajdę ciepły kąt..ogrzeję dłonie i zaraz
pójdę stąd'




F.
Inzaghi & M.Owen

Milan Forever

Izka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 13:59   #2053
magda_aparatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 901
GG do magda_aparatka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez Izka000 Pokaż wiadomość
Nie no ja się oczywiście z tą myślą pogodziłam, stara dupa się z niego robi a ja chce żeby wreszcie pojawił się Fifi Jr.

Szkoda szkoda ze nikt prócz nas już tu nie zagląda wiec nawet czasem nie ma motywacji żeby coś napisać. Może trzeba jakoś je zmotywować

Tak zarzucę najfajniejszy fragment z wywiadu z Fifkiem

Do wczoraj przez 7 dni czułem się jak małe dziecko. Ukradłem nawet dwie piłki: Jedną po meczu z Atalantą dzięki dzieciom Maldiniego, które powiedziały mi, bym zabrał piłkę bo może to już mój ostatni hat-trick, a drugą wczoraj. Zatrzymałem sobie nawet koszulkę z wczorajszego spotkania. Moja dziewczyna powiedziała mi wczoraj, że wyglądałem jak małe dziecko z piłką pod ręką. Kocham tę pracę, pieniądze mnie nie interesują ponieważ emocje, które przeżyłem w ostatnich latach nie mają żadnej wartości.

Fajnie wygladało jak tak kurczowo trzymał tą piłke "nie oddam mamo to moja"

A tak po zatym to nic sie nie dzieje same remisy wiec nuda..
u mnie za to niby laba a tu praca czeka na napisanie a ja nie mam motywacji help i jeszcze brak wiosny

Buziaki
dziwne, bo nie pokazywalo mi w subskrybcjach, ze napisalas cos nowego :P
ale juz nadrabiam i sie odzywam

na sile nie ma co ich ciagac kochana :P trzeba raczej cos zorganizowac, zeby sie spotkac na jakims meczu jakiez to emocje spotkac sie w realu niektore juz wiedza. i zapewne nieporownywalnie wieksze do tych przekazywanych tutaj

Fifcio facet-dziecko ;P czyli moj typ

a nie wiem jak u ciebie teraz, ale u mnie wsiona pelna gębą
dzis super cieplo, super slonce i w ogole wszystko super, gdyby nie to, ze zaraz zabieram sie do fizyki i pewnie do nocy nie wyjde z ksiazek. ehhh


cos warto chyba wspomniec o wczorajszych meczach.
chociaz sama nie wiem, czy warto psuc sobie humor.

bo mecz byl fatalny. do mnie nie dociera, ze to sie wlasnie tak skonczylo i ze juz nie mamy szans na wm. nie docieraaaaa!
komentowac calosci chyba nie musze, kazdy widzial.
tak jak mowilam Talci: albo ktos tam niezle miesza, albo chlopaki znowu stracili wiare we wlasne mozliwosci (a moze jedno i drugie), chociaz dorbze wiemy, ze ich stac na sukcesy.
szkoda, ze znowu cofamy sie do punktu wyjscia, bo juz zapomnialam o tych zlych czasach.o czasach wm06, bo em 08 mimo porazki jakos tak nie sprawilo, ze w nich zwatpilam.moze dlatego, ze dali nam cudowne emocje w eliminacjach. moze dlatego, ze byl z nami Leo.

obejrzalam też Dojczków tak na pocieszenie
bodajże w ciągu pierwszych 8 minut wygrywali juz 2:0 po golach Balli i Jansena
mecz skonczyl sie wynikiem 4:0 (aaaaa nie powiedzialam, grali z Liechtensteinem )
trzeciego gola strzelił Schweini, po tym jak Poldi strzelił do bramki, ale jednak piłka odbiła się chyba od bramkarza prosto pod nóżki Bastka
chlopaki znowu krecili beke, az mi sie sama mordka usmiechala.
ostatniego gola strzelil juz samodzielnie Poldi
normalnie brakowalo mi tego. przez studia nie mialam okazji tak naprawde ich obejrzec w akcji, bo nie mam na stancji niemieckiej tv.bardzo pozytywnie troche stare czasy wrocily, oderwalam sie od szarej rzeczywistosci. tego bylo mi trzeba
__________________
poldi & basti & DFB team

FC BAYERN - Stern des Südens


magda_aparatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 20:53   #2054
Izka000
Wtajemniczenie
 
Avatar Izka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: śląsk i Opole
Wiadomości: 2 792
GG do Izka000
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez magda_aparatka Pokaż wiadomość
dziwne, bo nie pokazywalo mi w subskrybcjach, ze napisalas cos nowego :P
ale juz nadrabiam i sie odzywam

na sile nie ma co ich ciagac kochana :P trzeba raczej cos zorganizowac, zeby sie spotkac na jakims meczu jakiez to emocje spotkac sie w realu niektore juz wiedza. i zapewne nieporownywalnie wieksze do tych przekazywanych tutaj

Fifcio facet-dziecko ;P czyli moj typ

a nie wiem jak u ciebie teraz, ale u mnie wsiona pelna gębą
dzis super cieplo, super slonce i w ogole wszystko super, gdyby nie to, ze zaraz zabieram sie do fizyki i pewnie do nocy nie wyjde z ksiazek. ehhh


cos warto chyba wspomniec o wczorajszych meczach.
chociaz sama nie wiem, czy warto psuc sobie humor.

bo mecz byl fatalny. do mnie nie dociera, ze to sie wlasnie tak skonczylo i ze juz nie mamy szans na wm. nie docieraaaaa!
komentowac calosci chyba nie musze, kazdy widzial.
tak jak mowilam Talci: albo ktos tam niezle miesza, albo chlopaki znowu stracili wiare we wlasne mozliwosci (a moze jedno i drugie), chociaz dorbze wiemy, ze ich stac na sukcesy.
szkoda, ze znowu cofamy sie do punktu wyjscia, bo juz zapomnialam o tych zlych czasach.o czasach wm06, bo em 08 mimo porazki jakos tak nie sprawilo, ze w nich zwatpilam.moze dlatego, ze dali nam cudowne emocje w eliminacjach. moze dlatego, ze byl z nami Leo.

obejrzalam też Dojczków tak na pocieszenie
bodajże w ciągu pierwszych 8 minut wygrywali juz 2:0 po golach Balli i Jansena
mecz skonczyl sie wynikiem 4:0 (aaaaa nie powiedzialam, grali z Liechtensteinem )
trzeciego gola strzelił Schweini, po tym jak Poldi strzelił do bramki, ale jednak piłka odbiła się chyba od bramkarza prosto pod nóżki Bastka
chlopaki znowu krecili beke, az mi sie sama mordka usmiechala.
ostatniego gola strzelil juz samodzielnie Poldi
normalnie brakowalo mi tego. przez studia nie mialam okazji tak naprawde ich obejrzec w akcji, bo nie mam na stancji niemieckiej tv.bardzo pozytywnie troche stare czasy wrocily, oderwalam sie od szarej rzeczywistosci. tego bylo mi trzeba
Popieram żeby się wybrać na jakiś mecz

U mnie już zawitała wiosna radość wielka

Rzadko mi się zdarza oglądać mecz Polaków ale ten oglądałam.. zbierali zęby z murawy, no ale już ich wszyscy wysmarowali, ale widzę ze dziś im już idzie lepiej fakt faktem z kelnerami ale 7:0 jak na razie to nie jest źle

Moje niuńki nie powołane ale Włochy wygrywają Anglicy też wiec jest dobrze

Tak po za tym to nuda ja się mecze z praca napłodziłam prze 2 tyg. 5 stron no ale tak na dobra sprawę został mi wstęp i zakończenie i czekać do obrony
__________________
'a jeśli herbatę będziesz pił..to daj mi łyk..
gdzieś znajdę ciepły kąt..ogrzeję dłonie i zaraz
pójdę stąd'




F.
Inzaghi & M.Owen

Milan Forever

Izka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-02, 13:17   #2055
magda_aparatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 901
GG do magda_aparatka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez Izka000 Pokaż wiadomość
Popieram żeby się wybrać na jakiś mecz

U mnie już zawitała wiosna radość wielka

Rzadko mi się zdarza oglądać mecz Polaków ale ten oglądałam.. zbierali zęby z murawy, no ale już ich wszyscy wysmarowali, ale widzę ze dziś im już idzie lepiej fakt faktem z kelnerami ale 7:0 jak na razie to nie jest źle

Moje niuńki nie powołane ale Włochy wygrywają Anglicy też wiec jest dobrze

Tak po za tym to nuda ja się mecze z praca napłodziłam prze 2 tyg. 5 stron no ale tak na dobra sprawę został mi wstęp i zakończenie i czekać do obrony
tak szczerze to dostaje sprzeczne informacje ;P
w tv mowili, ze jak przegramy z Irl to koniec.teraz mowia, ze nadzieja. ja szczerze przyznam sie bez bicia, ze nie wiem o co halo i sie nie interesowalam ostatnio i juz nie wiem ;D

dla mnie wczorajszy wynik byl jakis bezemocjonalny haha.dzis rano w tv kazdy sie podniecal, w autobusie jechalam rano na wyklady to samo. kazdy najarany. a ja sobie mysle: raaany, ludzie. widac, ze nie ogladali Niemcy:San Marino.a z san marino tak sie poprostu wygrywa no niestety ;P nasz poprzedni mecz z nimi byl zwyczaja porazka ;D a teraz byl, tak jak trzeba
mimo wszystko wynik cieszy chociaz mialam nadzieje, ze przebijemy dojczkow jednak haha

a propos moich chlopakow, to wygrali 2:0 wczoraj z walia w tym Balla strzelil ;P juz mu pewnie chodzilo cos w srodku, ze jak zwykle wszyscy strzelaja tylkjo nie on haha xd poza tym to sie chyba cos popsztykal z Poldim.tez nie nowosc.nie wiem o co jak itd.ale, on jest ciagle na czarnej liscie.musi sie pilnowac bo ja tam pojade ;P niestety nie ogladalam, bo w Ol nie mam niemieckiej tv. ale w weekend sobie obejrzalam, wiec nie mam az takiego niedosytu. kiedys to by byla tragedia ale jak poszlam na studia i nie moglam przez pol roku ogladac zadnego meczu, to wiem, ze trzeba sie cieszyc z kazdego, ktory dano mi obejrzec ;P

owocnej pracy nad...praca
och wy mądruchy magistry i przyszle magistry. nie pogadasz ;D
__________________
poldi & basti & DFB team

FC BAYERN - Stern des Südens


magda_aparatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-04, 12:43   #2056
Izka000
Wtajemniczenie
 
Avatar Izka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: śląsk i Opole
Wiadomości: 2 792
GG do Izka000
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Och przydały by się jakieś owoce tej pracy
Ja to na razie jestem na etapie zdobywania licencjatu gdzie tam mi do tych mądrych magisterek lata

Widziałam jak Podli zasadził Bali z liścia no musiał sobie zasłużyć chłopaczyna

Dziś wielki come back Shearera, gdyż został trenerem Newcastle i ma mocny debiut bo w meczu z Chelsea.

To chyba na tyle niusów bo mecze dopiero przed.. ale na deserek fotki Owena z jakiegoś wywiadu dla urozmaicenia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 7822672.jpg (30,8 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7822686.jpg (18,9 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7822748.jpg (18,7 KB, 0 załadowań)
__________________
'a jeśli herbatę będziesz pił..to daj mi łyk..
gdzieś znajdę ciepły kąt..ogrzeję dłonie i zaraz
pójdę stąd'




F.
Inzaghi & M.Owen

Milan Forever

Izka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 13:14   #2057
Izka000
Wtajemniczenie
 
Avatar Izka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: śląsk i Opole
Wiadomości: 2 792
GG do Izka000
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Kurczaczki piłkarskie moje

Wesołych Świąt
radosnych, spędzanych rodzinnie,
w wiosennym nastroju..
;*

do życzeń dołączają się Mike i Fifi



__________________
'a jeśli herbatę będziesz pił..to daj mi łyk..
gdzieś znajdę ciepły kąt..ogrzeję dłonie i zaraz
pójdę stąd'




F.
Inzaghi & M.Owen

Milan Forever


Edytowane przez Izka000
Czas edycji: 2009-04-12 o 13:31
Izka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 17:59   #2058
magda_aparatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 901
GG do magda_aparatka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

kurcze, po meczu Bayernu w LM mi sie odechcialo pisac az do dzis haha ;D

poza tym i tak nastepnego dnia wrocilam do domu i nie wchodzilam na kompjuter święta. fajnie bylo, fajnie jest. pogoda boska, ze nawet juz ta poracha mnie tak nie boli

Wesołych świąt misie wiem, ze troche późno. ale nadal swieta i kilka kilo wiecej zapewne xd
__________________
poldi & basti & DFB team

FC BAYERN - Stern des Südens


magda_aparatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 21:05   #2059
Melodia mgieł nocnych
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 479
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Madziaku co u Ciebie? Bo nic nie wiem

Mecz Bayernowy w LM też oglądałam. masakra AMU tylko zremisowało buuu
__________________


All the single ladies, now put your hands up!!!


Pani Magister


OPENER 2010
Melodia mgieł nocnych jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-20, 10:22   #2060
Izka000
Wtajemniczenie
 
Avatar Izka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: śląsk i Opole
Wiadomości: 2 792
GG do Izka000
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Wpadłam gdyż jestem w dobrym jeszcze po wczoraj nastroju zwycięskim
Milan wygrał 5:1 w tym hat-tricka zdobył nie kto inny jak Pippo ten to ma zdrowie i energie.. Ale jak chce zostać ojcem o czym huczy włoska prasa to trzeba się starać, bo ktoś musi przejąć schedę po nim.. Jak go nazwali Pippo Don Juan czas się ustatkować znalazłeś kobietę życia to teraz do dzieła
A z innych obozów to jest źle Newcastle dobija dna nawet Alan im nie jest w stanie pomoc statek tonie .. Natomiast Roquś nie gra nadal jego drużyny troszkę się od dna odbija ale wszystko to jest na granicy.. Tylko Milan złapał wiatr w żagle ( ja dziś mam jakieś same morskie skojarzenia) awansował na 2 miejsce w lidze wiec pod tym względem jest dobrze tylko ze kontuzje dziesiątkują zespól i zaraz Carlo na spółkę z Łysym będą musieli grac

A poza piłkarsko to nuda pisze lub tylko sprawiam pozory

Melodia jak miło że się pojawiłaś wpadaj częściej i pisz co tam słychać

Dla urozmaicenia fotki z meczu Fifka i treningu Owena.. edit: i jeszcze z sesji dla Tissota
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ms.jpg (33,9 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg s.jpg (35,1 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Img263487135.jpg (25,0 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7870998.jpg (46,8 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7871050.jpg (44,9 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7871056.jpg (47,5 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 93230_Capture1_122_352lo.jpg (50,6 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 93233_Capture2_122_155lo.jpg (18,8 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 93234_Capture4_122_686lo.jpg (21,3 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5bcee711f54907d9a7ef3fbd.jpg (54,2 KB, 1 załadowań)
__________________
'a jeśli herbatę będziesz pił..to daj mi łyk..
gdzieś znajdę ciepły kąt..ogrzeję dłonie i zaraz
pójdę stąd'




F.
Inzaghi & M.Owen

Milan Forever


Edytowane przez Izka000
Czas edycji: 2009-04-20 o 10:35
Izka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 20:22   #2061
magda_aparatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 901
GG do magda_aparatka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez Melodia mgieł nocnych Pokaż wiadomość
Madziaku co u Ciebie? Bo nic nie wiem

Mecz Bayernowy w LM też oglądałam. masakra AMU tylko zremisowało buuu
nie wspominajmy juz tego meczu hehe xd ;D

a co u mnie? no zyje sobie, nie ma za bardzo na co narzekac ale o czym opowiadac rowniez nie...czytaj: nie ma zadnego mena na oku haha

Cytat:
Napisane przez Izka000 Pokaż wiadomość
Wpadłam gdyż jestem w dobrym jeszcze po wczoraj nastroju zwycięskim
Milan wygrał 5:1 w tym hat-tricka zdobył nie kto inny jak Pippo ten to ma zdrowie i energie.. Ale jak chce zostać ojcem o czym huczy włoska prasa to trzeba się starać, bo ktoś musi przejąć schedę po nim.. Jak go nazwali Pippo Don Juan czas się ustatkować znalazłeś kobietę życia to teraz do dzieła
A z innych obozów to jest źle Newcastle dobija dna nawet Alan im nie jest w stanie pomoc statek tonie .. Natomiast Roquś nie gra nadal jego drużyny troszkę się od dna odbija ale wszystko to jest na granicy.. Tylko Milan złapał wiatr w żagle ( ja dziś mam jakieś same morskie skojarzenia) awansował na 2 miejsce w lidze wiec pod tym względem jest dobrze tylko ze kontuzje dziesiątkują zespól i zaraz Carlo na spółkę z Łysym będą musieli grac

A poza piłkarsko to nuda pisze lub tylko sprawiam pozory

Melodia jak miło że się pojawiłaś wpadaj częściej i pisz co tam słychać

Dla urozmaicenia fotki z meczu Fifka i treningu Owena.. edit: i jeszcze z sesji dla Tissota
na poczatek bez obrazy ale musze to napisac hahaa... polukalam na miniaturki zanim otworzylam fotki i to foto fifka jak biegnie z otwarta buzia pomyslalam (nie wiem dlaczego w sumie, bo gdzie u ciebie on xD), ale w kazdym razie... pomyslalam, ze to Ronaldinho

brawo dla nich
chociaz liczylam, ze skoro juz wspomnialas o alanie to dasz jakies focie tak dawno go nie widzialam ;P mrrrr
michaś elegancko super.

pilkarsko to nic ciekawego wam nie powiem. utrzymujemy sie na 2. pozycji w lidze i tak poza tym nic sie nie dzieje wartego opisania.
wrocilam do ol wczoraj, wiec niemieckiej tv znowu nie mam i nawet zadnych szans na jakis dobry meczyk. uczyc sie trzeba
ale pogoda przynajmniej dopisuje. chociaz dzis sie czuje chorobowo i jakbym miala goraczke. mam nadzieje, ze skonczy sie na jednodniowym spadku formy

piszcie piszcie ja wpadam i czytam, tylko nie zawsze mam czas cos odpisac
__________________
poldi & basti & DFB team

FC BAYERN - Stern des Südens


magda_aparatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 21:37   #2062
Izka000
Wtajemniczenie
 
Avatar Izka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: śląsk i Opole
Wiadomości: 2 792
GG do Izka000
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez magda_aparatka Pokaż wiadomość
nie wspominajmy juz tego meczu hehe xd ;D

a co u mnie? no zyje sobie, nie ma za bardzo na co narzekac ale o czym opowiadac rowniez nie...czytaj: nie ma zadnego mena na oku haha


na poczatek bez obrazy ale musze to napisac hahaa... polukalam na miniaturki zanim otworzylam fotki i to foto fifka jak biegnie z otwarta buzia pomyslalam (nie wiem dlaczego w sumie, bo gdzie u ciebie on xD), ale w kazdym razie... pomyslalam, ze to Ronaldinho

brawo dla nich
chociaz liczylam, ze skoro juz wspomnialas o alanie to dasz jakies focie tak dawno go nie widzialam ;P mrrrr
michaś elegancko super.

pilkarsko to nic ciekawego wam nie powiem. utrzymujemy sie na 2. pozycji w lidze i tak poza tym nic sie nie dzieje wartego opisania.
wrocilam do ol wczoraj, wiec niemieckiej tv znowu nie mam i nawet zadnych szans na jakis dobry meczyk. uczyc sie trzeba
ale pogoda przynajmniej dopisuje. chociaz dzis sie czuje chorobowo i jakbym miala goraczke. mam nadzieje, ze skonczy sie na jednodniowym spadku formy

piszcie piszcie ja wpadam i czytam, tylko nie zawsze mam czas cos odpisac
No wiesz co mojego Fifka z panem suszące zęby

Wspomniałam o Alanie tylko nie tym o którym ty myślisz tylko o wielkim zasłużonym Alanie Shearerze, nawet jest na pierwszej fotce z Owenem.. bo tak po prawdzie to Smith to mi umknął już dawno ale podkurzyłam i specjal for you fotki

Nie rozchoruj się mi się tam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 80109345.jpg (27,3 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 80109347.jpg (29,2 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 80330980.jpg (44,8 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 80991495.jpg (52,7 KB, 1 załadowań)
__________________
'a jeśli herbatę będziesz pił..to daj mi łyk..
gdzieś znajdę ciepły kąt..ogrzeję dłonie i zaraz
pójdę stąd'




F.
Inzaghi & M.Owen

Milan Forever

Izka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-21, 16:57   #2063
magda_aparatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 901
GG do magda_aparatka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez Izka000 Pokaż wiadomość
No wiesz co mojego Fifka z panem suszące zęby

Wspomniałam o Alanie tylko nie tym o którym ty myślisz tylko o wielkim zasłużonym Alanie Shearerze, nawet jest na pierwszej fotce z Owenem.. bo tak po prawdzie to Smith to mi umknął już dawno ale podkurzyłam i specjal for you fotki

Nie rozchoruj się mi się tam
haha no widzisz. wybacz. ja innego nie znam xd
ale muczaczo z niego na tym pierwszym rrrrrrr

no to tyle na chwilę obecną, bo idę czytac materialy na rysunek techniczny ;P
trzymajcie kciuki za mnie jutro zebym wstala na 8
__________________
poldi & basti & DFB team

FC BAYERN - Stern des Südens


magda_aparatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 14:48   #2064
Izka000
Wtajemniczenie
 
Avatar Izka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: śląsk i Opole
Wiadomości: 2 792
GG do Izka000
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Przyszłam odkurzyć watek

Zaczniemy do spraw piłkarskich. Milan wygrywa i goni inter, a Fifi kolejna brameczke strzelił szaleje chłopka, co ta miłość z ludźmi robi

Owen gra sobie gra ale jego drużyna i tak dna dobija nie jest dobrze i znowu Capello go na pewno pominie do reprezentacji bo powie ze nie ma mentalności zwycięscy gdy jego drużyna źle gra

A tak po za tym to pisanie pisanie lub próby tego pisania a czasu coraz mniej

chłopki postanowili trochę ubarwić dzisiejszy post i pozwoliły na publikacje swoich fot
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ggg.jpg (66,8 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mrtrrws.jpg (36,3 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ssadqw.jpg (46,2 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12261_86250307_122_184lo.jpg (30,3 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 13950_ID7709576_LAN2_F6C_9_122_394lo.jpg (32,8 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg micky3.jpg (33,5 KB, 1 załadowań)
__________________
'a jeśli herbatę będziesz pił..to daj mi łyk..
gdzieś znajdę ciepły kąt..ogrzeję dłonie i zaraz
pójdę stąd'




F.
Inzaghi & M.Owen

Milan Forever

Izka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 21:00   #2065
Izka000
Wtajemniczenie
 
Avatar Izka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: śląsk i Opole
Wiadomości: 2 792
GG do Izka000
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

i znowu nic niedobrze..

Nic brnę dalej..

Milan idzie jak burza Fifi też znowu bramkę strzelił, ale najważniejszy mecz w niedziele z Juve choć niepokojące wieści z obozu Milanu dochodzą ze jakies kontuzje jak by ich jeszcze mało było ale licze ze jak Juve troche sapie to wygramy

Owen w meczu z Liverpoolem zagrał dopiero do 70 minuty ale przynajmniej tak jak na to zasłuzył kibice go przyjeli.. ale znowu przegrali, nadodatek było ostro w szatni pozniej..co tam sie dzieje

Ale za to Owen bawił jak zwykle na Chester Races tam gdzie śmietanka i konie.. Jak zwykle cud mailnka.

A ja w niedziel procz derbów mam wypad na zuzle juz sie nie umie doczekac.

Nic wrzucam fotki i wracam do piasnia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 4a01cf1ed0541.jpg (37,1 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Cat-Mil54aHuggles1.jpg (44,4 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Cat-Mil54Pipposly.jpg (49,0 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 94375_ID7796792_LAN2_EBC_9_122_138lo.jpg (50,1 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 17862822.jpg (30,4 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 39941791.jpg (45,4 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1241619664sptaichesterm.jpg (22,8 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12648837850_www.kepfeltoltes.hu_.jpg (91,3 KB, 0 załadowań)
__________________
'a jeśli herbatę będziesz pił..to daj mi łyk..
gdzieś znajdę ciepły kąt..ogrzeję dłonie i zaraz
pójdę stąd'




F.
Inzaghi & M.Owen

Milan Forever

Izka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-09, 15:13   #2066
magda_aparatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 901
GG do magda_aparatka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez Izka000 Pokaż wiadomość
Przyszłam odkurzyć watek

Zaczniemy do spraw piłkarskich. Milan wygrywa i goni inter, a Fifi kolejna brameczke strzelił szaleje chłopka, co ta miłość z ludźmi robi

Owen gra sobie gra ale jego drużyna i tak dna dobija nie jest dobrze i znowu Capello go na pewno pominie do reprezentacji bo powie ze nie ma mentalności zwycięscy gdy jego drużyna źle gra

A tak po za tym to pisanie pisanie lub próby tego pisania a czasu coraz mniej

chłopki postanowili trochę ubarwić dzisiejszy post i pozwoliły na publikacje swoich fot
podziekuj laskawcom hahaa ;P

Cytat:
Napisane przez Izka000 Pokaż wiadomość
i znowu nic niedobrze..

Nic brnę dalej..

Milan idzie jak burza Fifi też znowu bramkę strzelił, ale najważniejszy mecz w niedziele z Juve choć niepokojące wieści z obozu Milanu dochodzą ze jakies kontuzje jak by ich jeszcze mało było ale licze ze jak Juve troche sapie to wygramy

Owen w meczu z Liverpoolem zagrał dopiero do 70 minuty ale przynajmniej tak jak na to zasłuzył kibice go przyjeli.. ale znowu przegrali, nadodatek było ostro w szatni pozniej..co tam sie dzieje

Ale za to Owen bawił jak zwykle na Chester Races tam gdzie śmietanka i konie.. Jak zwykle cud mailnka.

A ja w niedziel procz derbów mam wypad na zuzle juz sie nie umie doczekac.

Nic wrzucam fotki i wracam do piasnia
co do Owena...anglik w koncu ;P i to taki z krwi i kosci. pasuje mu garniaczek oczywiscie idealnie skrojony

ja nie mam czasu nawet na lukanie nic o moich chlopakach w necie. o ogladaniu nie wspomne (nie mam jak ogladac ;P) wiec siedze cicho ;P

dzis mialam zerówke ze statystyki zaliczam do udanych ale sesja lada dzien sie zacznie i ehhhh...czarno to widze xd
chemija...fizyka...maszyn oznawstwo...rysunek techniczny...marketing... oł jeee. chyba skonam

i tyle bylo na dzis mojego odpoczynku a teraz zabieram sie za fizyke
__________________
poldi & basti & DFB team

FC BAYERN - Stern des Südens


magda_aparatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 12:07   #2067
Izka000
Wtajemniczenie
 
Avatar Izka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: śląsk i Opole
Wiadomości: 2 792
GG do Izka000
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez magda_aparatka Pokaż wiadomość
podziekuj laskawcom hahaa ;P

co do Owena...anglik w koncu ;P i to taki z krwi i kosci. pasuje mu garniaczek oczywiscie idealnie skrojony

ja nie mam czasu nawet na lukanie nic o moich chlopakach w necie. o ogladaniu nie wspomne (nie mam jak ogladac ;P) wiec siedze cicho ;P

dzis mialam zerówke ze statystyki zaliczam do udanych ale sesja lada dzien sie zacznie i ehhhh...czarno to widze xd
chemija...fizyka...maszyn oznawstwo...rysunek techniczny...marketing... oł jeee. chyba skonam

i tyle bylo na dzis mojego odpoczynku a teraz zabieram sie za fizyke
Powiedzieli że jak ma to przywołać was na watek to mogą się uwidoczniać częściej

Owen to elegancki jak się patrzy

Widziałam ze ostatnio Poldi bramkę strzelił fajnie

U moich nie najlepiej Milan przegrał wczoraj w lidze i nie za fajnie uczcili 900 występ Maldiniego w brawach Milanu, no ale mam nadzieje ze pożegnalny mecz już będzie na prawde udany

Owen niestety znowu doznał kontuzji pachwiny nie wiem na razie na ile powaznej, a Newcastle przegrał i powrócił do strefy spatkowej a został jeden mecz do konce

Jednym pocieszeniem jest fakt ze Owen pojawił się z rodzinka na trybunach i to cała. Wreszcie pokazana została światu mała Emily rośnie jak na drożdżach

To na tyle bo nie mam czasu aż dziw
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 00035_2524978_122_1177lo.jpg (57,0 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 00039_2524985_122_84lo.jpg (55,3 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mdr.jpg (95,1 KB, 1 załadowań)
__________________
'a jeśli herbatę będziesz pił..to daj mi łyk..
gdzieś znajdę ciepły kąt..ogrzeję dłonie i zaraz
pójdę stąd'




F.
Inzaghi & M.Owen

Milan Forever

Izka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 17:53   #2068
magda_aparatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 901
GG do magda_aparatka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez Izka000 Pokaż wiadomość
Powiedzieli że jak ma to przywołać was na watek to mogą się uwidoczniać częściej

Owen to elegancki jak się patrzy

Widziałam ze ostatnio Poldi bramkę strzelił fajnie

U moich nie najlepiej Milan przegrał wczoraj w lidze i nie za fajnie uczcili 900 występ Maldiniego w brawach Milanu, no ale mam nadzieje ze pożegnalny mecz już będzie na prawde udany

Owen niestety znowu doznał kontuzji pachwiny nie wiem na razie na ile powaznej, a Newcastle przegrał i powrócił do strefy spatkowej a został jeden mecz do konce

Jednym pocieszeniem jest fakt ze Owen pojawił się z rodzinka na trybunach i to cała. Wreszcie pokazana została światu mała Emily rośnie jak na drożdżach

To na tyle bo nie mam czasu aż dziw
heh, jakoś narazie nikt nas nie odwiedza ze staruszek

wlasnie chcialam powiedziec, ze jakas duza ta dzidzia xd dzieciaki rosna straaaasznie szybko
ale tez bym chciala, zeby tata mnie zabieral na mecze i wprowadzal w tajniki ;P jednak juz za pozno haha ;D kolana by nie wytrzymaly

w Bayernie cóż...
wiadomo - Klinsi odpadł, wpadł Van Gaal. co z tego bedzie, czas pokaze.
poza tym mila i dosc ekscytujaca wiadomosc podobno Diego podpisuje z nami kontrakt uhuuu ;D czemu nie, jestem za

a u mnie? juwenalia sie skonczyly i dzis trzeba bylo ruszyc na fizyke :P bleeeee
wszystko co dobre, szybko sie konczy
za to sesja sie zaczyna xd
__________________
poldi & basti & DFB team

FC BAYERN - Stern des Südens


magda_aparatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 21:05   #2069
Izka000
Wtajemniczenie
 
Avatar Izka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: śląsk i Opole
Wiadomości: 2 792
GG do Izka000
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez magda_aparatka Pokaż wiadomość
heh, jakoś narazie nikt nas nie odwiedza ze staruszek

wlasnie chcialam powiedziec, ze jakas duza ta dzidzia xd dzieciaki rosna straaaasznie szybko
ale tez bym chciala, zeby tata mnie zabieral na mecze i wprowadzal w tajniki ;P jednak juz za pozno haha ;D kolana by nie wytrzymaly

w Bayernie cóż...
wiadomo - Klinsi odpadł, wpadł Van Gaal. co z tego bedzie, czas pokaze.
poza tym mila i dosc ekscytujaca wiadomosc podobno Diego podpisuje z nami kontrakt uhuuu ;D czemu nie, jestem za

a u mnie? juwenalia sie skonczyly i dzis trzeba bylo ruszyc na fizyke :P bleeeee
wszystko co dobre, szybko sie konczy
za to sesja sie zaczyna xd
Niestety tylko my zostałyśmy na palcu boju.. a szkoda

Duża duża już 2 latka ma i wreszcie świat ją ujrzał


Diego ten z Werderu on przechodzi do Juve chyba, tak słyszałam

No juwenalia się skończyły a szkoda bo Opolskie były udane jeszcze byłam u mnie tez, na Kowalskiej ale trochę czułam się jak na mszy ludzie stali i gapili się zamiast sie troche choc pobawic

No i teraz back to reality.. powli te moje studiowanie dobiega konca

Dziś bez fotek bo taka nieprzygotowana wpadłam
__________________
'a jeśli herbatę będziesz pił..to daj mi łyk..
gdzieś znajdę ciepły kąt..ogrzeję dłonie i zaraz
pójdę stąd'




F.
Inzaghi & M.Owen

Milan Forever


Edytowane przez Izka000
Czas edycji: 2009-05-20 o 21:06
Izka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 11:11   #2070
magda_aparatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 901
GG do magda_aparatka
Dot.: Mundial 2006 = Przystojniacy cz. II

Cytat:
Napisane przez Izka000 Pokaż wiadomość
Niestety tylko my zostałyśmy na palcu boju.. a szkoda

Duża duża już 2 latka ma i wreszcie świat ją ujrzał


Diego ten z Werderu on przechodzi do Juve chyba, tak słyszałam

No juwenalia się skończyły a szkoda bo Opolskie były udane jeszcze byłam u mnie tez, na Kowalskiej ale trochę czułam się jak na mszy ludzie stali i gapili się zamiast sie troche choc pobawic

No i teraz back to reality.. powli te moje studiowanie dobiega konca

Dziś bez fotek bo taka nieprzygotowana wpadłam
tak ten wlasnie :P i boj toczy sie podobno miedzy bayernem a juve (które btw podobno rowniez interesuje sie lahmciem :P) wlasnie dlatego napisalam, ze podobno przechodzi bo nie bylo to potwierdzone na 100% ;P
niestety za to poldi wraca do koeln
niestety dla mnie. bo pewnie do ogladania meczow z jego udzialem bede miala jeszcze niej okazji niz dotychczas. bo dla niego mimo wszystko, mysle, ze to dobra decyzja. tam byl wazny. w bayernie podcieli mu skrzydla.nie dawali zbyt wielu szans.moze powrot to dobry krok...wcale nie do tyłu.choc do tego samego klubu.

u nas sie bawili doskonale xd szczegolnie w sobote, bo koncerty byly na górce...caly dzien padalo, zrobilo sie bloto i ludzie znalezli ucieche w zjezdzaniu po blotku ;P co niektorzy nie tyle dla uciechy, co z niemoznosci zbytniego poruszania sie juz o wlasnych silach haha ;D
koncerty udane, moje towarzystwo udane, rowniez jestem zadowolona ze swoich i zapraszam do nas za rok ;D
__________________
poldi & basti & DFB team

FC BAYERN - Stern des Südens


magda_aparatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:41.