Kiedy dziewczynie seks przestaje wystarczać - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-10, 11:13   #1
dxdy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 24

Kiedy dziewczynie seks przestaje wystarczać


Poradźcie coś.
Po czym poznać że dziewczyna z którą się spotykam chce czegoś więcej? Poznaję sporo kobiet i jeżeli się spotykamy, to stawiam sprawę jasno - nie chcę zobowiązań, wypadów na miasto, spotkań z przyjaciółmi itd. Wszystkim to pasuje, poza tym gustuje w kobietach które przerobiły facetów więcej niż mam palców, często się tym chwalą, słyszę czego to one z facetami nie robiły i jak faceci za nimi biegają.Ani mnie to ziębi ani grzeje, nie oczekuje od nich wierności, oddania, chcą się czasami spotkać, wyskoczyć na weekend i jest ok. Problem się zaczyna wtedy kiedy chcą czegoś więcej, a ja tego w porę nie zauważę i nie zetnę. Jak słyszę teksty typu moje koleżanki to już wybierają meble do pokoju, albo porobię dżemy, niektóre bez owijania pytają czy przyjadę do nich do domu albo czym się zajmuję - 2 lata Cie nie interesowało co robię a teraz, masa takich chorych sytuacji. Później ciężko się wymiksować, niektóre ściemniają że są w ciąży, straszą mnie itd. Teraz mam taka sytuację dosyć napięta że aż postanowiłem zapytać. Jak unikać sytuacji tego typu. Czy mam regularnie powtarzać że z tej mąki chleba nie będzie?
edytowane: Dodam że lat mam ponad 30, a kobiety którymi się spotykam to zazwyczaj +-5, wiedzą czego chcą i nie powinno to tak wyglądać.

Edytowane przez dxdy
Czas edycji: 2015-03-10 o 11:29
dxdy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 12:01   #2
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Kiedy dziewczynie seks przestaje wystarczać

Nie rozumiem, o so chodzi to, że pytają cię albo zapraszają, nie oznacza, że chca czegoś więcej, może robią to na zasadach FF

Wyjście? Nie pakuj się w związki FF, będziesz miał spokój. Potrzebujesz seksu? Prześpij się, nie proś o numer, wyjdź, zapomnij, ona cię nie znajdzie, to i prześladować nie będzie.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 12:18   #3
Hiromi_Ise
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 297
Dot.: Kiedy dziewczynie seks przestaje wystarczać

Może nie ciągnij jednej relacji tak długo, bo laski mają to do siebie, że zaczynają się przywiązywać ;p
Hiromi_Ise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 13:22   #4
dxdy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 24
Dot.: Kiedy dziewczynie seks przestaje wystarczać

kaguya - jak na początku ustalamy jakieś zasady, to nie ma o tym mowy, czegoś im brakuje, a ja im tego dawać nie chcę, ani udawać że im daje. Jak chcą wychodzić na miasto to do znajomych niech idą których mają mnóstwo, jak chcą jechać za miasto, to mogę jechać.
Nie mogę tak robić jak piszesz, tzn. wyjść i nie zostawiać numeru, spotykamy się zawsze u mnie, to gdzie pójdę? ;p Poza tym ciężko kontakt urwać, ostatnio sporo takich spotkań przez portal "randkowy" ;p

Hiromi_Ise - ile to długo? Spotykałem się ponad 2 lata temu z dziewczyną ze 2 tygodnie, w międzyczasie znalazła sobie jakiegoś faceta, ostatnio zadzwoniła, tzn ze spotykamy się 2 lata z przerwami? ;p Skąd mam wiedzieć czego chce, czy liczy na to że mi się odmieniło, dojrzałem i będzie mi po spotkaniu ryła głowę, czy chce się tylko zobaczyć.
dxdy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 13:45   #5
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Kiedy dziewczynie seks przestaje wystarczać

To szukaj takich, które NAPRAWDĘ chcą relacji FF, a nie podświadomie czekają, że przerodzi się to w coś więcej.
Samo pieprzenie się bez rozmawiania czy nawet zwykłych spotkań (wyjście na miasto na przykład) tylko dla pieprzenia się fajne nie jest. Gadacie w ogóle? Czy raz dwa bzykanko i do domu?
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 14:26   #6
dxdy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 24
Dot.: Kiedy dziewczynie seks przestaje wystarczać

Z każdą kobietą mam fajne relacje, myślę że mogę napisać że się lubimy, rozmawiamy, śmiejemy się, jak im się chce to coś gotują, bywa że i na weekend gdzieś się poza miasto wyskoczy, z tym nie ma problemu. Generalnie to jestem szczery, ściemniam tylko na temat mojej pracy, nie chcę by cokolwiek wiedziały i drążyły. Nie chcę tylko poznawać ich znajomych, ani nie chcę by poznawały moich. Na miasto razem nie chodzimy, niby duże ale raz się naciąłem i dziękuję za takie atrakcje.
edytowane: kaguya mnie naprawdę podobają się kobiety, które "mówią" bez kija nie podchodź, wiedzą czego chcą, mają plan na wszystko, rządzą wszystkim. To nie są zagubione dziewczynki, czy studentki które myślą że są mocne, tylko kobiety które najbliższe otoczenie za mordę trzymają, a tu trochę spotkań i bum, i bum. I mnie z tym źle bo nigdy nie sugeruję że może być cokolwiek więcej, pilnuje się jak cholera, a one też swoje po głowie dostają, chciałbym po prostu tego unikać.

Edytowane przez dxdy
Czas edycji: 2015-03-10 o 14:38
dxdy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 16:07   #7
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Kiedy dziewczynie seks przestaje wystarczać

te, którym się płaci, się nie przywiązują.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-10, 16:17   #8
dxdy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 24
Dot.: Kiedy dziewczynie seks przestaje wystarczać

tylko pamiętaj, etycznie jesteśmy sobie równi ;p
dxdy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 18:19   #9
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Kiedy dziewczynie seks przestaje wystarczać

Żadna normalna kobieta nie jest w stanie normalnie funkcjonować w układzie, w którym jej ciało jest traktowane całkowicie przedmiotowo niczym gigantyczny wibrator.
Jakoś daje radę w tej sytuacji prostytutka bo ten zawód tak spacza psychikę, że kobieta przestaje czerpać radość z seksu i czuć łączność z własnym ciałem- nie moje wymysły, wyniki badań psychologów z kobietami, które były prostytutkami.
Kobieta po seksie "ściemnia Ci o ciąży"? No fajnie, zważywszy, że każdy stosunek może się ciążą skończyć. Nie mówiąc o tym, że przy dłuższym regularnym współżyciu szanse na to rosną.
Odpowiedź na Twoje pytanie: po każdym stosunku seksualnym normalna psychicznie kobieta może oczekiwać czegoś więcej bo u kobiet podczas stosunku wydziela się oksytocyna, czyli hormon przywiązania i jest to naturalne, i jak najbardziej normalne oraz powszechne u wszystkich samic rodzaju ludzkiego.
Traktujesz przedmiotowo seks? Wiesz jest masturbacja, nie popieram, ale jest prostytucja, są utrzymanki itd.
Nie ma czegoś takiego jak korzystny układ fucking friends dla kobiety bo po prostu chemia mózgu i miłości jest u kobiet taka jak jest i żadna kobieta siłą woli chemii swojego organizmu nie zmieni.
Tym bardziej jeśli psychiczne koszty jakie ponosi i ryzyko ciąży oraz chorób wenerycznych i innych przenoszonych drogą płciową (w Polsce chyba nr 1 to nadal żółtaczka) nie zostaną jej jakoś zrekompensowane- np. w formie wynagrodzenia finansowego.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894

Edytowane przez MissChievousTess
Czas edycji: 2015-03-10 o 18:20
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 19:23   #10
Hiromi_Ise
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 297
Dot.: Kiedy dziewczynie seks przestaje wystarczać

No 2 lata to dość długo, nawet jeśli z przerwami to wciąż za długo. Z resztą jak widzisz, że laska zaczyna się przywiązywać to po prostu stopniowo zrywasz kontakt, to zawsze działa. Ale tak jak pisze MissChievousTess - ciężko Ci będzie znaleźć taką kobietę, co nie znaczy, że nie jest to niemożliwe. Sama nie bywałam w żadnych innych relacjach niż ff i nigdy się nie przywiązywałam, a jestem kobietą ;p Ponadto znam laski z podobnym podejściem, więc hormony hormonami, ale różni ludzie różnie reagują.
Hiromi_Ise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 20:07   #11
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Kiedy dziewczynie seks przestaje wystarczać

Ale to nie jest relacja FF, bo facet nie jest zainteresowany elementem "friends". To tylko samo czyste fucking.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-10, 20:48   #12
8c5e47fe6e48fd89bc9c227f1239fe5b9f79e095_5edd71729ccf0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 684
Dot.: Kiedy dziewczynie seks przestaje wystarczać

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
Ale to nie jest relacja FF, bo facet nie jest zainteresowany elementem "friends". To tylko samo czyste fucking.
Dokładnie. Ponadto tacy dzentelmeni jak pan powinni naprawdę szukać spełnienia w agencjach towarzyskich, a nie niszczyć psychikę kobiet. Bo każda nawet najbardziej zapalona karierowiczka, powszechnie uważana za sukę ma uczucia i liczy na element friend. Nie tylko machine for fuck**g.
8c5e47fe6e48fd89bc9c227f1239fe5b9f79e095_5edd71729ccf0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 20:58   #13
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Kiedy dziewczynie seks przestaje wystarczać

a dlaczego on niszczy? Przecież nikogo nie gwałci - same się zgadzają. Tyle, że niech nie oczekuje cudów - jak się sprawdza w łóżku, to większość kobiet ma ochotę pogłębić relację , bo u nich seks łączy się z chociażby minimalną potrzebą duchową.
Po prostu musi częściej zmieniać partnerki, by nie zdążyła się wywiązać więź emocjonalna albo poszukać sobie mężatki której też będzie zależeć na tym, by się nie pokazywać publicznie, nie zaznajamiać ze znajomymi.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett

Edytowane przez Elfir
Czas edycji: 2015-03-10 o 21:00
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 08:00   #14
Yennefer92
Zadomowienie
 
Avatar Yennefer92
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 427
Dot.: Kiedy dziewczynie seks przestaje wystarczać

Już odchodząc od psychologii hormonów itd. Może one dzwonią nie dlatego, żeby Cię usidlić i przywiązać, tylko same też mają prawo do zaspokojenia swoich potrzeb Tobą tak, jak Ty zaspokajasz swoje potrzeby nimi. Z tego, co opisujesz te "relacje" są jednostronne, tylko Ty masz prawo zadzwonić, gdy masz ochotę.
__________________
"Chciałem się pozbierać, ale rozsypywałem się w takich miejscach, do których nie chcę wracać."
Maks Somow
04.02.2015 rok - Inżynier
Yennefer92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 08:31   #15
non-usual
Raczkowanie
 
Avatar non-usual
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Takie duże i miało Smoka
Wiadomości: 80
GG do non-usual
Dot.: Kiedy dziewczynie seks przestaje wystarczać

Szukasz kogoś o podobnym podejściu i konstrukcji psychiki zacznij się umawiać z facetami . Raczej wspólnego wyjścia na miasto nie zaproponuja, niedzielnego obiadku U mamusi też raczej nie...
Kobiety mają inną psychikę, dziwne że pomimo tylu kontaktów jeszcze tego nie zrozumiałeś.

Edytowane przez non-usual
Czas edycji: 2015-03-11 o 08:32
non-usual jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-11, 22:40   #16
dxdy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 24
Trochę w tym wszystkim jestem demonizowany
Dziewczyny, jakbym był chamem i zależałoby mi tylko na "bzykaniu" to by kobiety mnie więcej widzieć nie chciały. W kontaktach jestem stroną bardziej bierną, sporo razy odmawiam. Paradoksalnie po takiej odmowie z dobrych pobudek też może być nieprzyjemnie, dziewczyny sugerują, czy mówią wprost że czują się nieatrakcyjne, mnie też z tym fajnie nie jest, ale nie lubię komplikacji.
Na czym wg Was polega ff? Moim zdaniem jestem kolegą, możemy fajnie spędzić czas, niekoniecznie w łóżku, możemy porozmawiać wyjechać gdzieś, ale nie chcę być powiernikiem od tego powinien być przyjaciel, a nie substytut. Wyjaśnię jeszcze kwestie wspólnego wychodzenia w miejscu zamieszkania, nie chcę tego robić tylko dlatego że mogę spotkać którąś z dziewczyn, nie mamy wyłączności na siebie, to jest jasne od początku, umawiam się z kilkoma kobietami, w kontakcie jestem jeszcze innymi, ale ustalenia ustaleniami, a w życiu inaczej, po to też ten temat założyłem.
dxdy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-12, 10:05   #17
BadLife
Rozeznanie
 
Avatar BadLife
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 684
Dot.: Kiedy dziewczynie seks przestaje wystarczać

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Żadna normalna kobieta nie jest w stanie normalnie funkcjonować w układzie, w którym jej ciało jest traktowane całkowicie przedmiotowo niczym gigantyczny wibrator.
Jakoś daje radę w tej sytuacji prostytutka bo ten zawód tak spacza psychikę, że kobieta przestaje czerpać radość z seksu i czuć łączność z własnym ciałem- nie moje wymysły, wyniki badań psychologów z kobietami, które były prostytutkami.
Kobieta po seksie "ściemnia Ci o ciąży"? No fajnie, zważywszy, że każdy stosunek może się ciążą skończyć. Nie mówiąc o tym, że przy dłuższym regularnym współżyciu szanse na to rosną.
Odpowiedź na Twoje pytanie: po każdym stosunku seksualnym normalna psychicznie kobieta może oczekiwać czegoś więcej bo u kobiet podczas stosunku wydziela się oksytocyna, czyli hormon przywiązania i jest to naturalne, i jak najbardziej normalne oraz powszechne u wszystkich samic rodzaju ludzkiego.
Traktujesz przedmiotowo seks? Wiesz jest masturbacja, nie popieram, ale jest prostytucja, są utrzymanki itd.
Nie ma czegoś takiego jak korzystny układ fucking friends dla kobiety bo po prostu chemia mózgu i miłości jest u kobiet taka jak jest i żadna kobieta siłą woli chemii swojego organizmu nie zmieni.
Tym bardziej jeśli psychiczne koszty jakie ponosi i ryzyko ciąży oraz chorób wenerycznych i innych przenoszonych drogą płciową (w Polsce chyba nr 1 to nadal żółtaczka) nie zostaną jej jakoś zrekompensowane- np. w formie wynagrodzenia finansowego.
Zgadzam się w 100%. Wiadomo, że zawsze są odstępstwa od normy...ale dla kobiet seks to raczej głębszy temat niż tylko bzyknięcie i do domu. A już na pewno na dłuższą metę. Osobiście uważam, że taki seks jest o wiele mniej satysfakcjonujący niż ten z elementami uczucia ale nie o tym wątek.

Autorze...myślę, że nie unikniesz takich sytuacji. To jest jeden z minusów Twojego trybu życia. Raczej musisz to zaakceptować. Nie może być aż tak kolorowo.

A ta laska, co się odezwała po 2 latach - pewnie zerwała z facetem i chce się podleczyć

Edytowane przez BadLife
Czas edycji: 2015-03-12 o 10:10
BadLife jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-12, 10:08   #18
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Kiedy dziewczynie seks przestaje wystarczać

To powiedz jednej z nich, że nie jest jedyną, z którą się spotykasz, potem powiedz drugiej, moze zgodzą się na trójkąt
jesli nic poważnego was nie łączy, co to za różnica, że zobaczy cię z inną? Ona pewnie też ma innego
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-12, 11:54   #19
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Kiedy dziewczynie seks przestaje wystarczać

Cytat:
Napisane przez dxdy Pokaż wiadomość
Na czym wg Was polega ff?
F-friend F-fuck

A nie BF
B - buddy

Cytat:
Napisane przez dxdy Pokaż wiadomość
ale nie chcę być powiernikiem od tego powinien być przyjaciel,
A kobieta po lubi sobie pogadać
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-17, 09:56   #20
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 505
Dot.: Kiedy dziewczynie seks przestaje wystarczać

Cytat:
Napisane przez dxdy Pokaż wiadomość
Na czym wg Was polega ff? Moim zdaniem jestem kolegą, możemy fajnie spędzić czas, niekoniecznie w łóżku, możemy porozmawiać wyjechać gdzieś, ale nie chcę być powiernikiem od tego powinien być przyjaciel, a nie substytut. Wyjaśnię jeszcze kwestie wspólnego wychodzenia w miejscu zamieszkania, nie chcę tego robić tylko dlatego że mogę spotkać którąś z dziewczyn, nie mamy wyłączności na siebie, to jest jasne od początku, umawiam się z kilkoma kobietami, w kontakcie jestem jeszcze innymi, ale ustalenia ustaleniami, a w życiu inaczej, po to też ten temat założyłem.
Skoro umawiasz się z wieloma różnymi dziewczynami, i nie kryjesz przed nimi swych intencji (tylko seks, bez zobowiązań, z ewentualnymi elementami koleżeństwa, brak wyłączności), to czemu się przejmujesz, że zobaczy Cię z jedną dziewczyną inna dziewczyna? Przecież postawiłeś sprawę jasno - żadna nie ma cię na wyłączność? Po co takie gierki?
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-22, 19:34   #21
jestemlegalna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 22
Dot.: Kiedy dziewczynie seks przestaje wystarczać

Cytat:
Napisane przez dxdy Pokaż wiadomość
Poradźcie coś.
Później ciężko się wymiksować, niektóre ściemniają że są w ciąży, straszą mnie itd. Teraz mam taka sytuację dosyć napięta że aż postanowiłem zapytać. Jak unikać sytuacji tego typu. Czy mam regularnie powtarzać że z tej mąki chleba nie będzie?
Mówiąc krótko chcesz sobie pobzykać za darmo i tyle...? No cóż. Na dłuższą metę żadna dziewczyna nie zaakceptuje takiego układu, sorry. Dziewczyny w pewnym momencie życia praktycznie zawsze chcą "czegoś więcej" i się łudzą, że taki gość jak ty się "wyleczy" i je pokocha.
Może lepiej znajdź sobie dziewczynę sponsorowaną i będziesz miał spokój. A dziewczyny przynajmniej nie będą przez ciebie cierpiały (bo założę się, że liczyły w duchu, że coś z tego będzie)

---------- Dopisano o 20:34 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------

Cytat:
Napisane przez linaya Pokaż wiadomość
Skoro umawiasz się z wieloma różnymi dziewczynami, i nie kryjesz przed nimi swych intencji (tylko seks, bez zobowiązań, z ewentualnymi elementami koleżeństwa, brak wyłączności), to czemu się przejmujesz, że zobaczy Cię z jedną dziewczyną inna dziewczyna? Przecież postawiłeś sprawę jasno - żadna nie ma cię na wyłączność? Po co takie gierki?
Tak, też tego nie rozumiem.... NIby czysty układ, ale jakby jednak brudny
__________________
http://jestemlegalna.pl
Dziewczyny, działamy!
jestemlegalna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-23, 10:02   #22
dxdy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 24
Dot.: Kiedy dziewczynie seks przestaje wystarczać

BadLife - niestety nie chciała się podleczyć, chce związku
kaguya/linaya - dmucham na zimne ;p
Elfir - to jest takie tłumaczenie od cepa, na facebooku dodajesz friendsów czy buddych?
jestemlegalna - to są kobiety które przerzuciły towaru mnóstwo, które mają frajdę opowiadając mi jakie to mają branie i ilu to pod butem nie miały ;p kobiet z serduszkiem na dłoni nie szukam właśnie dlatego żeby nie krzywdzić.
Dziewczyny do sponsorowania nie chcę, niczym się to nie różni od pójścia do burdelu, a do tego można iść kiedy się chce ;p
BadLife chyba ma rację te nieprzyjemności, to nieodłączny atrybut takiego trybu życia i chyba nie da się tego całkowicie wyeliminować ;p
dxdy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-26, 02:19   #23
LubiePlacuszki
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 103
Dot.: Kiedy dziewczynie seks przestaje wystarczać

Nie zabieraj się za coś w czym nie jesteś dobry. Skoro masz takie problemy to znaczy, że wybierałeś złe partnerki do FF. Albo po prostu jest słabiutki w te klocki i w zasadzie to nie wiem po co założyłeś tutaj ten temat. I co chcesz w ten sposób osiągnąć.
LubiePlacuszki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-08, 12:59   #24
Karena 73
Kobieta z klasą
 
Avatar Karena 73
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 058
Dot.: Kiedy dziewczynie seks przestaje wystarczać

Szukaj zajętych, najlepiej mężatek.
Kobietom często się wydaje, że ff jest fajne, ale mało która uniesie ten ciężar. Na wizażu pełno wątków dziewczyn, które godziły się na ff z nadzieją, że panu się odmieni.
__________________
Miłość to gra we dwoje, w której oboje muszą wygrywać.
Karena 73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 09:58   #25
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 505
Dot.: Kiedy dziewczynie seks przestaje wystarczać

Cytat:
Napisane przez Karena 73 Pokaż wiadomość
Szukaj zajętych, najlepiej mężatek.
Zgadzam się
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-09 10:58:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:32.