Chlopak i problem z facebookiem - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-03, 15:01   #31
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Chlopak i problem z facebookiem

Masz do niego zaufanie? Mimo, że tak naprawdę kłamie, bo przecież na jego profilu podpisanym jego imieniem i nazwiskiem jawnie widnieje kłamstwo (że jest w związku z inną) ?? Myślisz, ze gdyby jej nienawidził, to by pozwalał jej na dostęp do swojego jakiegokolwiek konta z danymi osobowymi? Serio?? Zmienić hasło to minuta roboty - on ewidentnie nie chce tego robić i tłumaczy się w durny sposób stosując pewnie zagrywki typu: w związku trzeba sobie ufać, więc to zaakceptuj i sie nie czepiaj. I dlatego teraz powtarzasz jak mantrę, że mu ufasz i nie będziesz go sprawdzać.

Gdyby naprawdę fejsbuk mu zwisał tak samo jak te statusy to nigdy by sobie nie ustawił statusu związku albo nie miałby tam konta. Powiedz mu, że skoro była ma wolny dostęp do fejsbuka to Ty też możesz mieć, potem wejdziesz tam i usuniesz jego konto, a on wtedy nie zrobi nic, bo przecież mu ten fejsbuk zwisa i powiewa a dodatkowo w związku trzeba sobie ufać, więc niech Ci zaufa, że tak jest lepiej.

Problem rozwiązany :P

---------- Dopisano o 16:01 ---------- Poprzedni post napisano o 16:01 ----------

Cytat:
Napisane przez maszToCoChcesz Pokaż wiadomość
skoro ona może to Ty też. Wejdź na jego profil, zmień i po sprawie
Hehe, pomyślałyśmy praktycznie o tym samym w tej samej chwili
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 17:13   #32
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: Chlopak i problem z facebookiem

Koleś tak Cię robi w balona, że aż miło.

Sorry - status "w związku" jest wybitnie dziwny. Co to w ogóle za tłumaczenie, że on u niej ma autologowanie i jak to wykasuje, to ona znowu ustawi? Przecież to aż głupie, bo wystarczy hasło zmienić i po problemie. Po drugie - Ty poważnie wierzysz, że gdyby zerwali, to tej lasce też wisiałoby, że ma ustawiony status "związek" z ex-facetem? Ja sobie tego nie wyobrażam - zrywam z facetem, a później mam nadal ustawione, że w związku i to z nim? Boki zrywać, doprawdy [bo nie zapominajmy, że status ma dwa końce - i u niego, i u niej widnieje na profilu, ze są ze sobą - i obojgu przepraszam to wisi, tak? Ty naprawdę wierzysz, że to tak z lenistwa czy przypadku..?]

Dodatkowo kasuje Twoje komentarze i przy zarzutach karmi Cię takimi głupotami, że aż ciężko uwierzyć. Przeczuwam potrzebę nowego tynku na suficie, oj, będzie trza stary porysowany mocno odświeżyć..
__________________
"La curiosidad mató al gato."
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
[ Nie kupuję nowych zanim nie zużyję starych ]
[ Biegam ] 10 - 15 - 20 - hM - 30 - M
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 18:12   #33
Jacqueline27
Raczkowanie
 
Avatar Jacqueline27
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 479
Dot.: Chlopak i problem z facebookiem

Strasznie musi jej nienawidzić, że cały czas ma na profilu ustawione że jest z nią z w związku. Z dziewczyną która go zdradziła, przez którą się wyprowadził na inne osiedle. Przecież na pewno znajomi wiedzieli co było przyczyną rozpadu ich związku, a on dalej by miał status że jest z nią w związku?
Jacqueline27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 18:17   #34
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Chlopak i problem z facebookiem


Podsumowując
-facet jest w związku z tobą ale na FB ma związek z eks 9z którą nie jest rok)
-dla chcącego nic trudnego, jakby chciał to by usunął
-jesteś pewna że nie są już razem?
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 18:20   #35
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Chlopak i problem z facebookiem

Jak się kogoś nienawidzi, to się chce z tą osobą mieć jak najmniej wspólnego. Od razu zmieniłabym status i hasło. Koleś coś kręci, a Ty z tymi rogami to za chwilę przez drzwi nie przejdziesz chyba

Btw. nie ogarniam. Są dla mnie rzeczy mało istotne, ale widzę, że mojemu facetowi na tym zależy ogromnie, to co mi szkodzi ustąpić? W związku jesteśmy we dwoje i jego dobre samopoczucie jest ważne. Dla mnie duperela, dla niego coś ważnego. Twój facet ma Cię po prostu gdzieś.
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 18:28   #36
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: Chlopak i problem z facebookiem

dobrze rozumiem, że on ma ustawione `w związku z panną iksińską`?
bo samo `w związku` niezmienione po poprzedniej relacji chyba nie wywołałoby takiego poruszenia?

wiecie co, może to dosyć radykalne, ale ja bym z takim facetem zerwała i to na cito
no bo sorry - oboje mają ustawione, że są ze sobą w związku i co? znajomi nie dopytują, nie dziwią się? jego znajomi cię znają? twoi znajomi znają jego? nikt się nie dziwi?

zmiana statusu to najmniejszy problem, mówisz mu, że w takim razie jak on nie chce tego zmienić, to ty to zmienisz - prosisz o jego hasło, logujesz się, zmieniasz status i hasło, wylogowujesz z innych urządzeń. voila! jeśli nadal będzie się coś działo dziwnego na jego koncie, to znaczy, że podał jej nowe hasło, ewentualnie jego była jest specem od hakowania
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 18:36   #37
oriane
Rozeznanie
 
Avatar oriane
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 819
Dot.: Chlopak i problem z facebookiem

Chyba, że exlaska zmieniła mu na złość hasło i głupio się przyznać, że nie może się zalogować

A tak swoją drogą niech poda Ci hasło i zmień to sama, skoro je tak rozdaje na prawo i lewo, bo to jest dziwne.
oriane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-03, 18:40   #38
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Chlopak i problem z facebookiem

Cytat:
Napisane przez oriane Pokaż wiadomość
Chyba, że exlaska zmieniła mu na złość hasło i głupio się przyznać, że nie może się zalogować

A tak swoją drogą niech poda Ci hasło i zmień to sama, skoro je tak rozdaje na prawo i lewo, bo to jest dziwne.
wtedy może wysłać sobie przypomnienie hasła na maila, o ile się nie mylę.
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 18:48   #39
inspiron2
Zadomowienie
 
Avatar inspiron2
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Malbork
Wiadomości: 1 018
Dot.: Chlopak i problem z facebookiem

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość

Podsumowując
-facet jest w związku z tobą ale na FB ma związek z eks 9z którą nie jest rok)
-dla chcącego nic trudnego, jakby chciał to by usunął
-jesteś pewna że nie są już razem?
dokładnie

(btw. te drożdze to na włosy?)
inspiron2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 19:22   #40
Duszaniola
Wtajemniczenie
 
Avatar Duszaniola
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 2 375
Dot.: Chlopak i problem z facebookiem

Jakby mój facet miał na fejsie, że jest w związku ze swoją byłą, a wszystkie moje komentarze z jego profilu by znikały, to bym zaczęła podejrzewać, że oni wciąż są razem. Szczególnie biorąc pod uwagę jego durnowate tłumaczenia.
__________________

Duszaniola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 19:50   #41
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Chlopak i problem z facebookiem

Cytat:
Napisane przez xmarzusiax Pokaż wiadomość
Nie bede go sprawdzala. We wtorek spotykam sie z nim i porozmawiam szczerze z nim o niej i o tym glupim statusie jeszcze raz. Nawet moge sie z nim poklocic.
Powiem mu co tak naprawde mnie wkurza i czego oczekuje od niego. Spytam sie go wprost czy sie mnie wstydzi i jak bardzo wazna jestem dla niego. Oczywiscie ze beda lzy ktore tak strasznie na niego dzialaja.

Co o tym myslicie?



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Myślimy, że to żenada, że będziesz coś wymuszać na nim szlochami.

Rogi masz po sufit, a tego nie widzisz.
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-03, 20:00   #42
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Chlopak i problem z facebookiem

Cytat:
Napisane przez inspiron2 Pokaż wiadomość
dokładnie

(btw. te drożdze to na włosy?)

W tabletkach
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 20:17   #43
oxoxoxoxox
Rozeznanie
 
Avatar oxoxoxoxox
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 710
Dot.: Chlopak i problem z facebookiem

Cytat:
Napisane przez Duszaniola Pokaż wiadomość
Jakby mój facet miał na fejsie, że jest w związku ze swoją byłą, a wszystkie moje komentarze z jego profilu by znikały, to bym zaczęła podejrzewać, że oni wciąż są razem. Szczególnie biorąc pod uwagę jego durnowate tłumaczenia.
nie mam nic innego do dodania
oxoxoxoxox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 20:22   #44
czarna_maciejka
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna_maciejka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 2 502
GG do czarna_maciejka
Dot.: Chlopak i problem z facebookiem

Autorko, nie myslalam, ze mozna byc tak naiwna, zaslepiona i az tak nie chciec urazic misia, ktory ewidentnie ma wywalone na wasz 'cudowny zwiazek' Serio, na wizazu dopiero dowiedzialam sie, ze istnieja az tak zdesperowane dziewczyny jak ty i mi przykro z tego powodu, poniewaz w dodatku znajduja sie tez buraki, ktore to wykorzystuja, a potem lament.

'Nie powiem mu zeby usunal sobie status *w zwiazku* z byla laska, poniewaz nie chce, zeby pomyslal, ze ja mu nie ufam'-moj tegoroczny hit, watek pereleczka jak nic



Ale spoko. Wyslalas mu link jak ma zmienic to ustawienie i co? Zrobil to?
__________________
Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Pokaż wiadomość
Śpij dobrze - Wizaż Cię rozgrzesza
czarna_maciejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 21:31   #45
xmarzusiax
Raczkowanie
 
Avatar xmarzusiax
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 57
Dot.: Chlopak i problem z facebookiem

Wszystkie się mylicie. JUŻ Z NIĄ NIE JEST OD ROKU I JESTEM TEGO PEWNA. Nie jestem naiwna... Wiem jak to może wyglądać oczami osób które mnie i jego nie znają. Dzisiaj wyjaśniłam z nim całą tą sytuacje z tym głupim statusem. I chodzi tylko o... MOJE DOBRO. Tak o moje dobro.

Chce mojego szczęścia i chce mnie chronić przed Jego dziwnymi koleżankami, które żyją Facebookiem. I temu nie zmienia statusu. Bo wszystkie się boją jego byłej. A tak to On i Ja mamy święty spokój. Możemy się zająć sobą. A jego była ma drugie konto dla bliskich znajomych i rodziny.
Wiem, że to jest dziwne i pewnie znowu będziecie jechać po mnie. Ale ja wole żyć związkiem prawdziwym opartym na szczerości, uczuciach niż Facebookiem. Po tym jak znam prawdę to już mi to nie przeszkadza. Szybko zmieniłam zdanie ale przecież życie nie toczy się wokół Facebooka.

---------- Dopisano o 22:31 ---------- Poprzedni post napisano o 22:30 ----------

I temat uważam za zamknięty.
xmarzusiax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 21:34   #46
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Chlopak i problem z facebookiem

Cytat:
Napisane przez xmarzusiax Pokaż wiadomość
Wszystkie się mylicie. JUŻ Z NIĄ NIE JEST OD ROKU I JESTEM TEGO PEWNA. Nie jestem naiwna... Wiem jak to może wyglądać oczami osób które mnie i jego nie znają. Dzisiaj wyjaśniłam z nim całą tą sytuacje z tym głupim statusem. I chodzi tylko o... MOJE DOBRO. Tak o moje dobro.

Chce mojego szczęścia i chce mnie chronić przed Jego dziwnymi koleżankami, które żyją Facebookiem. I temu nie zmienia statusu. Bo wszystkie się boją jego byłej. A tak to On i Ja mamy święty spokój. Możemy się zająć sobą. A jego była ma drugie konto dla bliskich znajomych i rodziny.
Wiem, że to jest dziwne i pewnie znowu będziecie jechać po mnie. Ale ja wole żyć związkiem prawdziwym opartym na szczerości, uczuciach niż Facebookiem. Po tym jak znam prawdę to już mi to nie przeszkadza. Szybko zmieniłam zdanie ale przecież życie nie toczy się wokół Facebooka.

---------- Dopisano o 22:31 ---------- Poprzedni post napisano o 22:30 ----------

I temat uważam za zamknięty.
cudowny post, zrobił mi wieczór... no pewka co tam się bedziesz przejmować - ty to masz dopiero związek z prawdziwego zdarzenia! nie to co fejsbukowe panny. Ciesz się nim !!!311

tak serio to mnie to nie boli. To nawet zabawne, że są takie dziewczyny jak ty. Wtedy nawet moja głupota wydaje się czymś mądrym
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 21:37   #47
150f22149d232a15625e38a732d46b6c6e220cbb_63e043022f3b0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 792
Dot.: Chlopak i problem z facebookiem

Cytat:
Napisane przez xmarzusiax Pokaż wiadomość
Wszystkie się mylicie. JUŻ Z NIĄ NIE JEST OD ROKU I JESTEM TEGO PEWNA. Nie jestem naiwna... Wiem jak to może wyglądać oczami osób które mnie i jego nie znają. Dzisiaj wyjaśniłam z nim całą tą sytuacje z tym głupim statusem. I chodzi tylko o... MOJE DOBRO. Tak o moje dobro.

Chce mojego szczęścia i chce mnie chronić przed Jego dziwnymi koleżankami, które żyją Facebookiem. I temu nie zmienia statusu. Bo wszystkie się boją jego byłej. A tak to On i Ja mamy święty spokój. Możemy się zająć sobą. A jego była ma drugie konto dla bliskich znajomych i rodziny.
Wiem, że to jest dziwne i pewnie znowu będziecie jechać po mnie. Ale ja wole żyć związkiem prawdziwym opartym na szczerości, uczuciach niż Facebookiem. Po tym jak znam prawdę to już mi to nie przeszkadza. Szybko zmieniłam zdanie ale przecież życie nie toczy się wokół Facebooka.

---------- Dopisano o 22:31 ---------- Poprzedni post napisano o 22:30 ----------

I temat uważam za zamknięty.
Skoro on taki cudowny to po co założyłaś temat, że się martwisz jego fb? Rano się martwiłaś, ale nasze płytkie wypowiedzi pokazały Ci, że musisz docenić dobro, jakie masz w domu?

Pora pomalować sufit.
150f22149d232a15625e38a732d46b6c6e220cbb_63e043022f3b0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 21:39   #48
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Chlopak i problem z facebookiem

kocham facetów, którzy każde kłamstwo tłumaczą dobrem swojego rogacza. tfu, ukochanej.

i oczywiście, jakby usunął ten status/ konto, to jego koleżanki by wynajęły detektywa, żeby tylko dowiedzieć się z kim on się spotyka.

No moja kolejna pereła roku. Zaraz po instruktorze narciarstwa.

Edytowane przez kisielova
Czas edycji: 2014-02-03 o 21:41
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 21:40   #49
oxoxoxoxox
Rozeznanie
 
Avatar oxoxoxoxox
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 710
Dot.: Chlopak i problem z facebookiem

Masz to na co godzisz się jako puenta wątku.
oxoxoxoxox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-03, 21:41   #50
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Chlopak i problem z facebookiem

no pewnie za niedługo założy kolejny płaczliwy wątek. Być może pod innym nickiem. Eh i po co to wszystko. Takie oszukiwanie samej siebie... strasznie przykre, ale zawsze ciekawiło mnie skąd to się bierze?
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 21:44   #51
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Chlopak i problem z facebookiem

Jak "była" będzie cie chciała znaleźć to znajdzie i bez FB. Jeśli jest duży problem z tym kontem to więc wskazane powinno być jego usunięcie.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 21:54   #52
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Chlopak i problem z facebookiem

jak trzeba być naiwnym, żeby łyknąć takie tłumaczenie? o.O
równie dobrze może sobie zlikwidować status związku.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 21:58   #53
xmarzusiax
Raczkowanie
 
Avatar xmarzusiax
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 57
Dot.: Chlopak i problem z facebookiem

Myślcie sobie co chcecie. To tylko internet. I nie będę zakładała płaczliwego wątku bo nie będzie takiej potrzeby. Ja jestem szczęśliwa i Wam nic do tego. MOJE ŻYCIE, MÓJ ZWIĄZEK. I nawet mnie to nie rusza, że się śmiejecie. Bo nie wiecie jak jest.
xmarzusiax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 22:04   #54
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Chlopak i problem z facebookiem

Cytat:
Napisane przez xmarzusiax Pokaż wiadomość
Myślcie sobie co chcecie. To tylko internet. I nie będę zakładała płaczliwego wątku bo nie będzie takiej potrzeby. Ja jestem szczęśliwa i Wam nic do tego. MOJE ŻYCIE, MÓJ ZWIĄZEK. I nawet mnie to nie rusza, że się śmiejecie. Bo nie wiecie jak jest.
no ja nie wiem. Ty też nie wiesz. Tylko on i ona wiedzą.

To dobrze, że cię nie rusza to byłoby już skrajnie dziwne.
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 22:04   #55
Martynkkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 232
Dot.: Chlopak i problem z facebookiem

Nic nam do tego, Twój związek i Twoje życie. To po co pytasz nas o zdanie?
Martynkkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 22:06   #56
czarna_maciejka
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna_maciejka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 2 502
GG do czarna_maciejka
Dot.: Chlopak i problem z facebookiem

Cytat:
Napisane przez xmarzusiax Pokaż wiadomość
Myślcie sobie co chcecie. To tylko internet. I nie będę zakładała płaczliwego wątku bo nie będzie takiej potrzeby. Ja jestem szczęśliwa i Wam nic do tego. MOJE ŻYCIE, MÓJ ZWIĄZEK. I nawet mnie to nie rusza, że się śmiejecie. Bo nie wiecie jak jest.
No twoje zycie, twoj zwiazek, twoje rogi.
Masz racje, nie wiemy jak jest, jak wyglada prawdziwe zycie, zwiazki oparte na milosci i jak grozne moga byc byle O my naiwne.
__________________
Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Pokaż wiadomość
Śpij dobrze - Wizaż Cię rozgrzesza
czarna_maciejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 22:09   #57
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Chlopak i problem z facebookiem

Ej wiecie co muszę ustawić sobie związek z byłym. Wtedy będziemy szczęśliwsi. I pokażę wszyzstkim, że nie żyję fejsuniem!!
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 22:15   #58
xmarzusiax
Raczkowanie
 
Avatar xmarzusiax
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 57
Dot.: Chlopak i problem z facebookiem

Cytat:
Napisane przez Martynkkaaa Pokaż wiadomość
Nic nam do tego, Twój związek i Twoje życie. To po co pytasz nas o zdanie?
Bo chcialam znac wasze zdanie. Z czystej ciekawosci sie spytalam.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 23:15 ---------- Poprzedni post napisano o 23:11 ----------

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Ej wiecie co muszę ustawić sobie związek z byłym. Wtedy będziemy szczęśliwsi. I pokażę wszyzstkim, że nie żyję fejsuniem!!
Zle mnie odebralas. Jakbys miala wybierac glupi status swojego z byla a bezpieczenstwo? To tez pewnie olalabys ten status i zyla niczym sie nie przejmujac.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
xmarzusiax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 22:16   #59
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Chlopak i problem z facebookiem

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Ej wiecie co muszę ustawić sobie związek z byłym. Wtedy będziemy szczęśliwsi. I pokażę wszyzstkim, że nie żyję fejsuniem!!
ja to bym sobie z kimś sławnym ustawiła. Może z politykiem jakimś. Wtedy nikt by nie pomyślał, że jestem mężatką i żadna baba nie chciałaby szukać mojego chłopa nigdzie :-D Dla jego dobra wszystko!
a, chwila. nie mam fejsbuka.
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 22:17   #60
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Chlopak i problem z facebookiem

Cytat:
Napisane przez xmarzusiax Pokaż wiadomość
Zle mnie odebralas. Jakbys miala wybierac glupi status swojego z byla a bezpieczenstwo? To tez pewnie olalabys ten status i zyla niczym sie nie przejmujac.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ale co ona moze ci zrobić?
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-05 21:20:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:45.