Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+ - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-02-21, 14:22   #91
Beellina
Zakorzenienie
 
Avatar Beellina
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 6 189
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Marianna, tez bym z chęcią poszla na taki napad na takie zakupki ciążowe.
U mnie też szaro, deszczowo, jeszcze chwilę mam pracy i później trening z synem. Do 18 będę kwitła. Poczytam sobie książkę na korytarzu bo dostalam od koleżanki z pracy.
To udanego spotkania z koleżankami. Ja takie spotkania z moimi przyjaciółkami z czasów szkolnych mam 2 razy do roku bo wszystkie są za granicą i tylko w okresach świątecznych zjeżdżają i wtedy też mamy tak świetne te spotkania ze nagadac sie nie mozemy, choć i tak mamy codzienny kontakt na Messenger. Ale wiadomo, nie ma jak sie spotkać face to face A nas jest 5.
Miłego 🤩

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Beellina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-21, 14:30   #92
Marianna48
Zadomowienie
 
Avatar Marianna48
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 644
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Cytat:
Napisane przez Beellina Pokaż wiadomość
Marianna, tez bym z chęcią poszla na taki napad na takie zakupki ciążowe.
U mnie też szaro, deszczowo, jeszcze chwilę mam pracy i później trening z synem. Do 18 będę kwitła. Poczytam sobie książkę na korytarzu bo dostalam od koleżanki z pracy.
To udanego spotkania z koleżankami. Ja takie spotkania z moimi przyjaciółkami z czasów szkolnych mam 2 razy do roku bo wszystkie są za granicą i tylko w okresach świątecznych zjeżdżają i wtedy też mamy tak świetne te spotkania ze nagadac sie nie mozemy, choć i tak mamy codzienny kontakt na Messenger. Ale wiadomo, nie ma jak sie spotkać face to face A nas jest 5.
Miłego 🤩
Beellina wierzę że i Ty niedługo będzie latała na ciążowe łupy . Jak tam starania w tym miesiącu Wam idą ?
Marianna48 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-21, 15:09   #93
_Chilled_
Raczkowanie
 
Avatar _Chilled_
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 37
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Cytat:
Napisane przez Beellina Pokaż wiadomość
Cześć. Fajnie że dołączasz do naszego grona 35+ razem raźniej..możemy sobie pomarudzic, podoradzać, i zwyczajnie pogadać zapraszamy. A jeśli możesz napisać.. To co sie stało że straciłaś ciążę bardzo mi przykro.
Cytat:
Napisane przez Marianna48 Pokaż wiadomość
Witaj rozgość się
bardzo mi przykro że przeżyłaś stratę, ja też więc bardzo Cię rozumiem jak to boli.
Trzymam kciuki żeby tym razem szybko udało się zajść w ciążę i było wszystko dobrze
Dzięki za przywitanie

W sumie to nie zdążyłam się nawet przyzwyczaić do myśli o ciąży bo ledwo zrobiłam test 3 dni po terminie @, była 2 kreska, blada bo blada ale była. I w następny dzień zaczęłam krwawić, zrobili mi betę i wynik już tylko 8. Także to był dopiero 5 tydzień. I u mnie chyba właśnie z utrzymaniem ciąży jest problem a nie z samym zajściem ... synka mam dzięki in vitro, wtedy dostawałam leki nie tylko hormonalne ale i steryd i dodatkowy "klej" pomagający w implantacji. Także będzie ciężko .. a nie chcę powtarzać procedury. Jeśli się nie uda naturalnie to synek będzie jedynakiem
_Chilled_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-21, 17:38   #94
zabuzabu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 469
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Witaj Chilled

Przykro mi z powodu straty, mam nadzieję, że niedługo wszystkie na tym wątku będziemy cieszyć się szczęśliwymi, spokojnymi ciążami.



Dziewczyny czekam teraz na @ a potem wybieram się do gina na przegląd pod kątem zajścia w ciążę. Chcę wcześniej zrobić badania, żeby na wizytę już z czymś pójść. Doradźcie jakie badania warto zrobić. TSH. prolaktyna co jeszcze?
zabuzabu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-21, 22:27   #95
Marianna48
Zadomowienie
 
Avatar Marianna48
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 644
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Zabuzabu jeszcze morfologia i ewentualnie cytologia jeśli nie miałaś w ciągu ostatniego roku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Marianna48 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-22, 07:35   #96
Beellina
Zakorzenienie
 
Avatar Beellina
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 6 189
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Cytat:
Napisane przez Marianna48 Pokaż wiadomość
Beellina wierzę że i Ty niedługo będzie latała na ciążowe łupy . Jak tam starania w tym miesiącu Wam idą ?
Były staranka. Na razie chcialam przed owulacja zaszaleć i spróbować na płeć żeńska.zobaczymy...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:28 ---------- Poprzedni post napisano o 08:27 ----------

Cytat:
Napisane przez _Chilled_ Pokaż wiadomość
Dzięki za przywitanie

W sumie to nie zdążyłam się nawet przyzwyczaić do myśli o ciąży bo ledwo zrobiłam test 3 dni po terminie @, była 2 kreska, blada bo blada ale była. I w następny dzień zaczęłam krwawić, zrobili mi betę i wynik już tylko 8. Także to był dopiero 5 tydzień. I u mnie chyba właśnie z utrzymaniem ciąży jest problem a nie z samym zajściem ... synka mam dzięki in vitro, wtedy dostawałam leki nie tylko hormonalne ale i steryd i dodatkowy "klej" pomagający w implantacji. Także będzie ciężko .. a nie chcę powtarzać procedury. Jeśli się nie uda naturalnie to synek będzie jedynakiem
Oj kochana przyszłaś sporo..
Życzę z całych sił zeby udało się naturalnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:35 ---------- Poprzedni post napisano o 08:28 ----------

Miłego piąteczku. Weekend tuż tuż..
Marianna, jak tam po spotkanku z koleżankami?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Beellina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-22, 08:46   #97
Marianna48
Zadomowienie
 
Avatar Marianna48
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 644
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Beellina dziękuję było bardzo fajnie pośmiałyśmy się , pogadałyśmy , udane spotkanie.

Jutro rano jadę po córeczkę do dziadków bo od poniedziałku jest u nich na feriach , ależ się strasznie za nią stęskniłam , ale w sumie dobrze że jej nie było w tym tygodniu , nie lubię jak widzi jak płacze, teraz już trochę ochłonełam, dalej jest ciężko, ale się trzymam wiem że nie mam na nic wpływu , muszę tylko czekać .

Beellina trzymam kciuki za dziewczynkę
Ja też mam przeczucie na dziewczynkę, zobaczymy czy się sprawdzi

A Wy dziewczyny macie jakieś preferencje co do płci ?
Ja przy pierwszej ciąży chciałam córkę, oczywiście nie nastawiałam się i wiedziałam że nie ważne co będzie, ale skrycie liczyłam na dziewczynkę i tak się udało. Natomiast teraz to już wogóle dla mnie obojętne co będzie. Z jednej strony chłopiec fajnie bo będzie parka w domu z drugiej strony po córce tyle ładnych ubranek mam że aż mi szkoda , także nieważne , dodatkowo jak odebrałam tamte wyniki to już o niczym innym nie mogę myśleć tylko żeby było zdrowe. Ale przeczucie się pojawiło jakiś tydzień temu, w sumie wtedy kiedy odebrałam tamte badania, jakoś myślę o dzidzi jak o dziewczynce. Zobaczymy .

Jakie plany na weekend?
Marianna48 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-02-22, 08:59   #98
_Chilled_
Raczkowanie
 
Avatar _Chilled_
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 37
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Dzień dobry!
Dziś pogoda piękna mimo, że zimno. Ale słoneczko zawsze mnie nastraja pozytywnie
Marianna - doczytałam .. przykro mi,że musisz teraz przechodzić przez taki stres, mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.

Co do płci - to mam tak samo. Zawsze chciałam mieć córeczkę ale teraz jest mi wszystko jedno, byle było i było zdrowe. Bo czy to by była parka czy drugi chłopczyk będą zalety każdej kombinacji

---------- Dopisano o 09:59 ---------- Poprzedni post napisano o 09:55 ----------

Cytat:
Napisane przez zabuzabu Pokaż wiadomość
Dziewczyny czekam teraz na @ a potem wybieram się do gina na przegląd pod kątem zajścia w ciążę. Chcę wcześniej zrobić badania, żeby na wizytę już z czymś pójść. Doradźcie jakie badania warto zrobić. TSH. prolaktyna co jeszcze?
Oj to zależy jak bardzo chcesz się przebadać .. bo badań jest cała masa .. jeśli nic Ci nie dolega, masz regularne cykle to na razie może nie ma sensu, możesz dla pewności zrobić monitoring cyklu żeby wiedzieć, czy jest owulacja i kiedy. A jeśli jakiś czas się nie uda to czas na grubszy kaliber.
_Chilled_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-22, 10:02   #99
Marianna48
Zadomowienie
 
Avatar Marianna48
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 644
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Ja monitoringu nie robiłam, na początku podeszliśmy na luzie do starań, tzn oczywiście poszłam do lekarza zrobiłam cytologię i powiedział że wszystko ok i żeby się starać.
Luz niestety trwał u mnie krótko bo byłam przekonana że za pierwszym razem się uda tak jak z córką.
Po 3 miesiącach starań "bez wspomagaczy" zaczęłam mierzyć temperaturę , ale w pierwszym cyklu pomiarowym w okolicach owu się rozchorowałam, więc znowu nic nie wyszło, a w kolejnym cyklu się udało. Na początku ciężko się wdrożyć , ale po kilku dniach ładnie widać co się w organizmie dzieje , dla wytrwałych polecam .
Marianna48 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-22, 10:42   #100
zabuzabu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 469
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Jeśli chodzi o płeć to nie mam wymagań, ważne żeby było zdrowe i żeby wogóle było...
Stresuję się strasznie tą wizytą u gina, nie wiem dlaczego ale boje sie usłyszeć, że już nie ma szans na ciążę naturalną tylko np. in vitro. A na to się nie zdecydujemy. Byłam co prawda jakieś pół roku temu i wszystko było ok (usg, cytologia) ale nie mówiłam nic o staraniach...
zabuzabu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-22, 10:49   #101
Marianna48
Zadomowienie
 
Avatar Marianna48
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 644
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Zabuzabu a dlaczego masz takie obawy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Marianna48 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-22, 11:27   #102
zabuzabu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 469
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

ja ogólnie nie lubię chodzić do lekarzy, stresuję się i zawsze mam czarne myśli. Wystarczy lekko podwyższone OB a ja już widzę siebie umierającą na raka...

Pozatym w pierwszą ciążę zaszłam w 1 cyklu bez "uważania",jedno bzykanko i to już teoretycznie po ovu więc nawet się nie spodziewałam a tu bam dwie kreseczki. A teraz będzie ciężko. Wiem, że czeka mnie kupa badań, monitoringi, hormony. Przeraża mnie to wszystko
zabuzabu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-22, 11:30   #103
_Chilled_
Raczkowanie
 
Avatar _Chilled_
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 37
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Cytat:
Napisane przez zabuzabu Pokaż wiadomość
Stresuję się strasznie tą wizytą u gina, nie wiem dlaczego ale boje sie usłyszeć, że już nie ma szans na ciążę naturalną tylko np. in vitro.
Tego na pewno Ci nie powie bo żeby tak stwierdzić należy mieć komplet badań i albo absolutną pewność, że nie da rady inaczej (np niedrożne jajowody, bardzo złe nasienie itp) lub na prawdę długo okres bezskutecznych starań.
_Chilled_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-22, 11:51   #104
Marianna48
Zadomowienie
 
Avatar Marianna48
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 644
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Zabuzabu nie zakładaj odrazu najgorszego, może uda się zajść bez tego wszystkiego. Ja po pierwszej stracie zaczęłam fiksować, później jak nie wychodziło jeszcze gorzej, ale doktorek sprowadził na ziemię, powiedział że trzeba spokoju, że pesel bardzo ładny, żeby się nie nakręcac. Jeśli z pierwszym dzieckiem szybko się udało to teraz też będzie dobrze, może nie 1 strzał ale napewno już niedługo będziemy Ci gratulować i cieszyć się razem z Tobą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:51 ---------- Poprzedni post napisano o 12:50 ----------

Bierz męża w obroty, cieszcie się sobą i działajcie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Marianna48 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-22, 12:01   #105
zabuzabu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 469
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Cytat:
Napisane przez Marianna48 Pokaż wiadomość
Zabuzabu nie zakładaj odrazu najgorszego, może uda się zajść bez tego wszystkiego. Ja po pierwszej stracie zaczęłam fiksować, później jak nie wychodziło jeszcze gorzej, ale doktorek sprowadził na ziemię, powiedział że trzeba spokoju, że pesel bardzo ładny, żeby się nie nakręcac. Jeśli z pierwszym dzieckiem szybko się udało to teraz też będzie dobrze, może nie 1 strzał ale napewno już niedługo będziemy Ci gratulować i cieszyć się razem z Tobą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:51 ---------- Poprzedni post napisano o 12:50 ----------
Bierz męża w obroty, cieszcie się sobą i działajcie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja mam jeszcze takiego pecha, że 10-15 dc to u nas czas wyjazdów służbowych męża/chorób/kłótni więc łatwo nie jest...

sporo cykli już w ten sposób zmarnowaliśmy.
zabuzabu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-22, 12:13   #106
Marianna48
Zadomowienie
 
Avatar Marianna48
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 644
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Zabuzabu wiem jak jest i bardzo Cię rozumiem, ale trzeba podejść na spokojnie, wiadomo wyjazd ciężko przeskoczyć, ale już kłótni tak . Myśl pozytywnie, nie nastawiaj się że będzie źle tylko że będzie dobrze, że idzie wiosna, dłuższe dni, może romantyczna kolacja, jakieś wyjście bez dziecka .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Marianna48 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-22, 13:26   #107
Beellina
Zakorzenienie
 
Avatar Beellina
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 6 189
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Cytat:
Napisane przez zabuzabu Pokaż wiadomość
Ja mam jeszcze takiego pecha, że 10-15 dc to u nas czas wyjazdów służbowych męża/chorób/kłótni więc łatwo nie jest...

sporo cykli już w ten sposób zmarnowaliśmy.
Tu cie rozumiem i tego tez sie obawiam.. Moj mąż wyjeżdża często z pracy, czy kłótnie/fochy (moje) często mogą popsuć dni kiedy możemy się starać.. najgorszej że ze ja jestem uparciuch...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Beellina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-22, 13:40   #108
Marianna48
Zadomowienie
 
Avatar Marianna48
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 644
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Beellina na kiedy masz termin @? Trzymam kciuki żeby nie przyszła już do Ciebie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Marianna48 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-22, 14:33   #109
Beellina
Zakorzenienie
 
Avatar Beellina
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 6 189
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Planowana @ na 6.03.. zobaczymy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:33 ---------- Poprzedni post napisano o 15:32 ----------

Dziewczynki jakie plany na weekend

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Beellina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-22, 15:01   #110
Marianna48
Zadomowienie
 
Avatar Marianna48
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 644
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Beellina to 6.03 będzie dla nas ważny dla Ciebie bo się okaże czy się udało a ja tego dnia powinnam dostać wyniki badań.
Ja jutro jadę po córeczkę, strasznie za nią tęsknię, a w niedzielę gdzieś wyjdziemy ale jeszcze nie mamy konkretnych planów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Marianna48 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-22, 15:29   #111
zabuzabu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 469
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Beellina 3mam kciuki
Marianna jestem pewna, że będzie dobrze, zresztą Ty też już to wiesz
U mnie w niedzielę ma przyjść @, mogłabym już testować ale brzuch boli coraz bardziej okresowo więc nawet mi się nie chce marnować testu
zabuzabu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-22, 17:34   #112
Beellina
Zakorzenienie
 
Avatar Beellina
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 6 189
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Cytat:
Napisane przez Marianna48 Pokaż wiadomość
Beellina to 6.03 będzie dla nas ważny dla Ciebie bo się okaże czy się udało a ja tego dnia powinnam dostać wyniki badań.
Ja jutro jadę po córeczkę, strasznie za nią tęsknię, a w niedzielę gdzieś wyjdziemy ale jeszcze nie mamy konkretnych planów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To mamy odliczanie i czekanie do tego terminu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:31 ---------- Poprzedni post napisano o 18:30 ----------

Cytat:
Napisane przez zabuzabu Pokaż wiadomość
Beellina 3mam kciuki
Marianna jestem pewna, że będzie dobrze, zresztą Ty też już to wiesz
U mnie w niedzielę ma przyjść @, mogłabym już testować ale brzuch boli coraz bardziej okresowo więc nawet mi się nie chce marnować testu
Może nie przyjdzie A ból brzucha to fałszywy sygnał. Trzymam kciuki. Mocno!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:34 ---------- Poprzedni post napisano o 18:31 ----------

A właśnie sobie grzebie z karteczkami i zaczynam robić Zajączka kolejnego. I jaja styropianowe z cekinami taki mój piątkowy wieczorek. A w pokoju obok synek zaprosił sobie kolegę z grupy i słyszę że niezły bałagan sie "tworzy". Haha.
Miłego Wieczorka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Beellina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-22, 17:43   #113
Marianna48
Zadomowienie
 
Avatar Marianna48
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 644
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Beellina już robisz ozdoby wielkanocne? Prywatnie dla siebie czy sprzedajesz? I oczywiście pochwal się jak skończysz.
Zabuzabu ból brzucha może być i na @ i nie na @ także czekamy do niedzieli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Marianna48 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-22, 19:10   #114
zabuzabu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 469
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Beellina koniecznie pochwal się swoimi dziełami!
Moje dziecko poszło już spać, nie wiem czy tak wymęczyli ich w przedszkolu czy to zmęczenie po całym tygodniu. Żeby tylko chora nie była bo coś pokaszluje...
zabuzabu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-22, 20:43   #115
lucky woman
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 71
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Zabuzabu oj ja też jestem uparciuch i wiem że nie tak łatwo żyć bez kłótni a jeszcze jak jest dużo na głowie to wystarczy niewiele i ciche dni gotowe. Marianna fantastycznie że tak organizujesz sobie czas by odgonić uporczywe myśli. Będę za Was dziewczyny trzymała kciuki by@ nie nadeszła. U mnie wszystko się skomplikowało bo w tygodniu dowiedziałam się o poważnej chorobie mojego taty i tak nie mogę się odnaleźć, ogarnąć rozumiecie nastrój nie zbyt sprzyjający staraniom:-(. Aj dlaczego zawsze jak człowiek sobie coś zaplanuje to musi się coś posypać.no nic życie.
lucky woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-22, 21:22   #116
Beellina
Zakorzenienie
 
Avatar Beellina
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 6 189
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Dziewczyny, jak uda mi sie coś fajnego sklepić to pewnie że prześle. Robię to dla siebie,dla kogoś jak idziemy w święta, dla syna do szkoly. Od tak
Lucky woman, współczuję sytuacji w domu zawsze musi być tak że nie idzie po naszej myśli.. powodzenia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Beellina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-22, 22:31   #117
zabuzabu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 469
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

lucky woman dokładnie tak, życie... u mnie też co chwilę coś... a to kłopoty męża w pracy a to choroba teścia... na szczęście z czasem wszystko się uspakaja, stabilizuje i nie jest tak źle jak wydawało się na początku. Napewno niedługo wrócicie do starań.
zabuzabu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-23, 06:14   #118
Beellina
Zakorzenienie
 
Avatar Beellina
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 6 189
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Cytat:
Napisane przez zabuzabu Pokaż wiadomość
lucky woman dokładnie tak, życie... u mnie też co chwilę coś... a to kłopoty męża w pracy a to choroba teścia... na szczęście z czasem wszystko się uspakaja, stabilizuje i nie jest tak źle jak wydawało się na początku. Napewno niedługo wrócicie do starań.
Chyba nigdy zycie nie będzie spokojne tylko caly czas coś
Dzień dobry dziewczynki.
Mój mąż pojechał na kurs A ja spać juz nie mogę. O 12 idę z młodym na urodzinki jego kolezanki do klubiku, przy okazji kawka z mamami A wieczorem ide z koleżankami z pracy na tańce takze sobota zaplanowana. A tymczasem kawa w łóżku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Beellina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-23, 06:18   #119
Marianna48
Zadomowienie
 
Avatar Marianna48
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 644
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Lucky Women oj tak życie zawsze pisze swój scenariusz i jak się wydaje że jest wszystko dobrze to się musi coś zepsuć, tak właśnie mnie ostatnio życie doświadcza. Początek roku operacja córki, niby rutynowy zabieg a ona przeszła bardzo źle i pełno komplikacji po nim, jeszcze do siebie nie doszła a już prawie 2 miesiące minęły, teraz to.
Lucky trzymaj się, musisz być teraz silna podwójnie dla siebie i dla taty.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Marianna48 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-23, 18:36   #120
lucky woman
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 71
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Bardzo dziękuję dziewczyny nie spodziewałam się że w dzisiejszych czasach otrzymam tyle dobrych słów od kobiet z którymi zjednoczyła mnie chęć posiadania dziecka a które nie znają mnie w realnym życiu. wiem że życie to nie bajka i nigdy nie jest idealnie ale dla mnie podjęcie decyzji o drugim dziecku było trudne, to prawie rok bicia się z myślami i jak już podjęłam decyzję to teraz to a ja mam jednocześnie świadomość że czas działa na moją niekorzyść, że różnica wieku między dziećmi będzie większa że zwiększam prawdopodobieństwo choroby dziecka za będzie coraz trudniej o ciążę itd. a jednocześnie no rozumiecie jak to jest w takiej sytuacji więc nadal myślę rozmyślam i jestem w punkcie wyjścia. Zabuzabu rozumiem że córeczka jednak na szczęście zdrowa a wczorajsza sytuacja to tylko zbieg okoliczności.
lucky woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-05-03 09:40:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:58.