Zarowe wyprzedaże - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-01-05, 21:59   #61
steam_engine
Zakorzenienie
 
Avatar steam_engine
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 295
Zarowe wyprzedaże

Cytat:
Napisane przez wankaw Pokaż wiadomość
dokładnie takie samo wrażenie ostatnio odniosłam, oddaję też wielokrotnie rzeczy, które mi się podobają, ale wiem, że mogą się rozlecieć, mam coraz mniej rzeczy z zary, niestety nie mam zamiennika
Ja poluję na Zalando. Da się złapać naprawdę fajne okazje, ale na takie cuda trzeba czekać. Nawet po obniżce -60% i wszystkich możliwych kodach te rzeczy są stosunkowo drogie, jednak dzięki temu przynajmniej nie zapycham szafy ciuchami, których nie potrzebuję, bo nad wszystkim się porządnie zastanowię a jakość mówi sama za siebie

Cytat:
Napisane przez MadziaMalinka25 Pokaż wiadomość
Oczywiście,że masz rację


[1=523c2d977675f8d89e6472e efe6f460b6ab4010a_6580dd2 588396;80245721]Nie jesteś sama w swoich "przemyśleniach".
W momencie kiedy Zara trochę obniżyła ceny był to dla mnie sygnał, że jakość będzie spadała i tak się dzieje no bo gdzieś te koszty muszą się zmniejszyć Dlatego podobnie jak Ty jak cos kupie to przyglądam się temu z każdej strony. Dzisiaj z 3 zamówień już połowę zwróciłam, nad resztą jeszcze się zastanawiam, musze poprzeglądać czy warto zostawić. COS-owe rzeczy z % kupuje w "ciemno", on-line, zupełnie inna jakość niż u zariusza[/QUOTE]


COS za te pieniądze to naprawdę bajka. Ich ciuchy potrafię rozpoznać z daleka - prócz wzornictwa mają bardzo charakterystyczną właśnie jakość kiedyś widziałam jak w pralni chemicznej pani prasowała sukienkę, bardzo mi się spodobała. Poprosiłam o sprawdzenie metki i miałam rację, byla z COSia. Od razu poleciałam kupić
Cytat:
Napisane przez iva78 Pokaż wiadomość
Nie Ty jedna. Osobiscie dostalam uzywane buty a dzis popruta sukienke plumeti. Prawda jest taka, ze Zara ma ciekawe ciuchy i dlatego wiekszosc z nas u nich kupuje.

Dokładnie to miałam na myśli Pomijając fakt, że pewnie co drugi projekt jest ściągnięty z wybiegów to przynajmniej to im wychodzi


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez steam_engine
Czas edycji: 2018-01-05 o 22:05
steam_engine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-05, 22:01   #62
mohaaa
Zadomowienie
 
Avatar mohaaa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 104
Dot.: Zarowe wyprzedaże

Cytat:
Napisane przez iva78 Pokaż wiadomość
Tez szukam tego swetra, ale moje szukanie opiera sie tylko na srawdzaniu linku



Jutro swieto. Sklepy tez pozamykane
racja
mohaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-05, 22:03   #63
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 33 504
Dot.: Zarowe wyprzedaże

Cytat:
Napisane przez Kashaya Pokaż wiadomość
Właśnie o Other Stories myślałam pisząc

---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 22:53 ----------



Może tak być i wtedy sklep dostaje już z klipsem

Szkoda, że stacjonarny & Other Stories jest póki co tylko w Warszawie.


Może tak być. Te klipsy to też powinni wbijać umiejętniej - w szwy aby dziur potem nie było Zdarzało mi się wielokrotnie rezygnować z zakupu po zdjęciu klipsa
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-05, 22:04   #64
steam_engine
Zakorzenienie
 
Avatar steam_engine
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 295
Zarowe wyprzedaże

Cytat:
Napisane przez koteknaplotek Pokaż wiadomość
Ta adnotacja jest na wstępie każdej wiadomości od zara.com jaką dostałam w sprawie tej mojej reklamacji. Już nawet w pierwszej odpowiedzi gdzie tylko spytałam w jaki sposób mogę reklamować online.

Ja na wstępie miałam 2x cos w stylu „dziękujemy za dokonanie zakupu w naszym sklepie”, mimo że moja sprawa nie dotyczyła ubrań ani żadnego zamówienia
[1=523c2d977675f8d89e6472e efe6f460b6ab4010a_6580dd2 588396;80246296]Polecam COS-ia, chociaż muszę przyznać, że musiałam się tam "nauczyć" kupowania Zaczęłam też wybiórczo kupować w & Other Stories, miewają też fajne rzeczy.[/QUOTE]


Oh jak ja bym chciała &OS w Katowicach... byłam w sklepie w Wwa i


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez steam_engine
Czas edycji: 2018-01-05 o 22:07
steam_engine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-05, 22:09   #65
UNIKALNA1983
Okrutna, podła i zła
 
Avatar UNIKALNA1983
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 15 518
Dot.: Zarowe wyprzedaże

Na pocieszenie kliknęłam sobie kaszmirowy szalik
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3887201800_2_6_1.jpg (36,9 KB, 150 załadowań)

Edytowane przez UNIKALNA1983
Czas edycji: 2018-01-05 o 22:11
UNIKALNA1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-05, 22:12   #66
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 33 504
Dot.: Zarowe wyprzedaże

Cytat:
Napisane przez steam_engine Pokaż wiadomość
Ja poluję na Zalando. Da się złapać naprawdę fajne okazje, ale na takie cuda trzeba czekać. Nawet po obniżce -60% i wszystkich możliwych kodach te rzeczy są stosunkowo drogie, jednak dzięki temu przynajmniej nie zapycham szafy ciuchami, których nie potrzebuję, bo nad wszystkim się porządnie zastanowię a jakość mówi sama za siebie



COS za te pieniądze to naprawdę bajka. Ich ciuchy potrafię rozpoznać z daleka - prócz wzornictwa mają bardzo charakterystyczną właśnie jakość kiedyś widziałam jak w pralni chemicznej pani prasowała sukienkę, bardzo mi się spodobała. Poprosiłam o sprawdzenie metki i miałam rację, byla z COSia. Od razu poleciałam kupić

Dokładnie to miałam na myśli Pomijając fakt, że pewnie co drugi projekt jest ściągnięty z wybiegów to przynajmniej to im wychodzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie tak Bazują na dobrych jakościowo materiałach (o uszyciu i wykończeniu nie wspominając) i specyficznym wzornictwie które ich wyróżnia
Cytat:
Napisane przez steam_engine Pokaż wiadomość
Ja na wstępie miałam 2x cos w stylu „dziękujemy za dokonanie zakupu w naszym sklepie”, mimo że moja sprawa nie dotyczyła ubrań ani żadnego zamówienia



Oh jak ja bym chciała &OS w Katowicach... byłam w sklepie w Wwa i


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj tak, byłybyśmy co najmniej obie szczęśliwe

---------- Dopisano o 23:12 ---------- Poprzedni post napisano o 23:11 ----------

Zmykam spać, dobranoc
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-05, 22:14   #67
steam_engine
Zakorzenienie
 
Avatar steam_engine
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 295
Zarowe wyprzedaże

[1=523c2d977675f8d89e6472e efe6f460b6ab4010a_6580dd2 588396;80246886]Dokładnie tak Bazują na dobrych jakościowo materiałach (o uszyciu i wykończeniu nie wspominając) i specyficznym wzornictwie które ich wyróżnia


Oj tak, byłybyśmy co najmniej obie szczęśliwe

---------- Dopisano o 23:12 ---------- Poprzedni post napisano o 23:11 ----------

Zmykam spać, dobranoc [/QUOTE]


Może nas wysłuchają i otworzą się w tej nowej galerii chociaż obstawiałabym jednak SCC
Dobranoc


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
steam_engine jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-01-05, 22:20   #68
koteknaplotek
Zadomowienie
 
Avatar koteknaplotek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 888
Dot.: Zarowe wyprzedaże

Cytat:
Napisane przez steam_engine Pokaż wiadomość
Ja na wstępie miałam 2x cos w stylu „dziękujemy za dokonanie zakupu w naszym sklepie”, mimo że moja sprawa nie dotyczyła ubrań ani żadnego zamówienia



Oh jak ja bym chciała &OS w Katowicach... byłam w sklepie w Wwa i


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak tak, to samo . I na dole zawsze -w razie pytań zapraszamy do sekcji kontakt .
Zastanawiam się czy jakiegoś bota po prostu nie mają, tym bardziej, że druga odmowa w ogóle nie koresponduje z treścią tego co do nich napisałam. Żadnego uzasadnienia, tylko nie, bo nie i tyle. Nie ma też żadnego numeru reklamacji żeby można było się odnieść do tego ani nikt się pod tym nie podpisuje, tylko "Pozdrawiamy" na końcu
koteknaplotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-05, 22:52   #69
kamilove
Zakorzenienie
 
Avatar kamilove
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 4 469
Dot.: Zarowe wyprzedaże

Cytat:
Napisane przez Kashaya Pokaż wiadomość
może nie być. Krótko był dostępny - szybko się wyprzedał

Dziękuje szkoda


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
kamilove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-05, 22:57   #70
MadziaMalinka25
Zakorzenienie
 
Avatar MadziaMalinka25
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4 359
Dot.: Zarowe wyprzedaże

A gdzie można dostać COS-a online?
MadziaMalinka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-05, 23:36   #71
caat
Zakorzenienie
 
Avatar caat
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 11 803
Dot.: Zarowe wyprzedaże

steam_engine moje wrażenie i przemyślenia są identyczne. Nic dodać nic ująć

Ja też nie szaleje w tym roku. Czekam jeszcze na dwie przesyłki i na obniżki
caat jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-05, 23:59   #72
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Zarowe wyprzedaże

Cytat:
Napisane przez Kashaya Pokaż wiadomość
Ja się obawiam, że za tymi reklamacjami on line, brakiem dostępności zamawiania do sklepu stoi jedno - oszczędności. Zapewne na tym nie koniec.
Cytat:
Napisane przez steam_engine Pokaż wiadomość
Trochę się rozpiszę na ten temat.
Odnoszę podobne wrażenie, tzn. że oszczędzają gdzie mogą.
W przeciągu ostatniego pół roku tyle się naczytałam o pękajacych szwach i innych defektach, że obejrzałam z każdej strony po 10 razy nowe jeansy, zanim zdecydowałam się je założyć.
Do tego coraz więcej rzeczy, często z 3-cyfrową ceną (!), ma na metce adnotację „nie prać”, dzięki czemu sklep umywa ręce w przypadku ewentualnej reklamacji. Produkty jednorazowego użytku. Jestem pewna, że robią to celowo.
No i te przeboje z reklamacjami. Co to w ogóle za argument, że ktoś jest pierwszą osobą reklamującą daną rzecz?
Sposób komunikacji rownież na minus. Jesli nie masz ochoty/czasu dzwonić to musisz napisać na chacie, po czym nie masz żadnego dowodu przebiegu rozmowy. Dowiedzieć się tam można tyle, że przekażą sprawę dalej i po tygodniu wysyłają jakiegoś maila, w ktorym jest informacja, że w przypadku dalszych pytań masz się kierować do zakładki kontakt tj mozesz zadzwonić lub znów napisać na chacie i za każdym razem trzeba problem opisywać na nowo...
Kontaktowałam się z nimi ostatnio w jednej sprawie i dostałam wiadomość, że każdy produkt przechodzi RYGORYSTYCZNĄ kontrolę. Serio? Niezły tupet. Każda z nas wie, co można spotkać w Zarze. Nie trzeba szukać daleko, żeby trafić w internecie na dziesiątki opisów sytuacji, gdzie ludziom przychodziły brudne, krzywo uszyte, czasami używane buty czy ubrania.
Dlatego staram się szukać alternatywy, co niestety nie jest łatwe. Wiele rzeczy mi się w Zarze nadal bardzo podoba, no i cieżko dyskutować z cenami, w jakich można upolować jeansy czy wełniane płaszcze na %%. Mimo wszystko coraz bardziej zrażam się do tego sklepu. Można powiedzieć Ok, to nie rób u nich zakupów. W czymś chodzić trzeba, a na całkowite przerzucenie się na COSia czy RL niestety jeszcze mnie nie stać.
To nie jest kwestia jednej wpadki. Mam wrażenie, że produkują coraz wiecej szmat, a klientów mają gdzieś, bo mogą. Ludzie i tak będą kupować. Zara nie ma w Polsce bezpośredniej konkurencji, niestety. Wielka szkoda, moze kiedyś to się zmieni.

Powiedzcie, jestem sama w tych „przemyśleniach”, czy któraś z Was ma podobnie?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Możecie mieć rację, ale to dziwna praktyka, zwłaszcza zważywszy na to, że firma się wciąż rozwija i zapewne z roku na rok ma większe zyski, więc takie obniżanie jakości produktów jest dla nich strzałem w stopę i działaniem całkowicie pozbawionym sensu na długą metę. Zaostrzenie zasad reklamacji także wychodzi na minus, przecież teraz jakość obsługi klienta jest bardzo ważna. Wyprodukowanie jednego ciucha to dla Zary grosze, więc dziwi mnie odrzucenie reklamacji czy rygorystyczne sprawdzanie wszystkiego. Ciekawe jak jest na prawdę. Może ktoś gdzieś w strukturach firmy zmienił stanowisko albo zatrudnili nowa osobę z "super" pomysłami na rozwój firmy Już były takie marki, które przez źle zarządzanie szybko upadły. Zarze to pewnie nie grozi, ale kto wie.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-06, 00:09   #73
cremova
Zasiedzenie
 
Avatar cremova
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Zarowe wyprzedaże

Cytat:
Napisane przez steam_engine Pokaż wiadomość
Trochę się rozpiszę na ten temat.
Odnoszę podobne wrażenie, tzn. że oszczędzają gdzie mogą.
W przeciągu ostatniego pół roku tyle się naczytałam o pękajacych szwach i innych defektach, że obejrzałam z każdej strony po 10 razy nowe jeansy, zanim zdecydowałam się je założyć.
Do tego coraz więcej rzeczy, często z 3-cyfrową ceną (!), ma na metce adnotację „nie prać”, dzięki czemu sklep umywa ręce w przypadku ewentualnej reklamacji. Produkty jednorazowego użytku. Jestem pewna, że robią to celowo.
No i te przeboje z reklamacjami. Co to w ogóle za argument, że ktoś jest pierwszą osobą reklamującą daną rzecz?
Sposób komunikacji rownież na minus. Jesli nie masz ochoty/czasu dzwonić to musisz napisać na chacie, po czym nie masz żadnego dowodu przebiegu rozmowy. Dowiedzieć się tam można tyle, że przekażą sprawę dalej i po tygodniu wysyłają jakiegoś maila, w ktorym jest informacja, że w przypadku dalszych pytań masz się kierować do zakładki kontakt tj mozesz zadzwonić lub znów napisać na chacie i za każdym razem trzeba problem opisywać na nowo...
Kontaktowałam się z nimi ostatnio w jednej sprawie i dostałam wiadomość, że każdy produkt przechodzi RYGORYSTYCZNĄ kontrolę. Serio? Niezły tupet. Każda z nas wie, co można spotkać w Zarze. Nie trzeba szukać daleko, żeby trafić w internecie na dziesiątki opisów sytuacji, gdzie ludziom przychodziły brudne, krzywo uszyte, czasami używane buty czy ubrania.
Dlatego staram się szukać alternatywy, co niestety nie jest łatwe. Wiele rzeczy mi się w Zarze nadal bardzo podoba, no i cieżko dyskutować z cenami, w jakich można upolować jeansy czy wełniane płaszcze na %%. Mimo wszystko coraz bardziej zrażam się do tego sklepu. Można powiedzieć Ok, to nie rób u nich zakupów. W czymś chodzić trzeba, a na całkowite przerzucenie się na COSia czy RL niestety jeszcze mnie nie stać.
To nie jest kwestia jednej wpadki. Mam wrażenie, że produkują coraz wiecej szmat, a klientów mają gdzieś, bo mogą. Ludzie i tak będą kupować. Zara nie ma w Polsce bezpośredniej konkurencji, niestety. Wielka szkoda, moze kiedyś to się zmieni.

Powiedzcie, jestem sama w tych „przemyśleniach”, czy któraś z Was ma podobnie?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zgadzam się.. Zara ma ciekawe projekty (z roku na rok i tu coraz gorzej - stąd co jakiś czas wspomnienia na wątku o zarowych hitach sprzed lat), ale jakość spada dramatycznie. Przestałam już masowo kupować w Zarze jak to było do tej pory, bo niektóre ciuchy są dosłownie na raz.
Jak już kupuje to tylko z womana (wyjątek to basicowe koszulki), ewentualnie reszta to dział premium h&m lub zalando.
Z Cosem się jeszcze nie zapoznalam, ale zaraz spojrzę co i jak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

cremova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-06, 01:26   #74
wykalacka
Zadomowienie
 
Avatar wykalacka
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 616
Dot.: Zarowe wyprzedaże

Cytat:
Napisane przez anias2 Pokaż wiadomość
Ma ktoś ten płaszcz,? Wszystko z nim ok?Przyszedł mi z jakimis skazami😠😠 jakby kot pazurami pociągnął po nim. I muszę teraz polować znowu na niego..

Załącznik 7380486

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez Kashaya Pokaż wiadomość
Wysyłają rzeczy, które były na sklepie. Ja dostałam bluzkę z dziurą po klipsie ewidentnie nie raz mierzoną. Tak więc zamawianie on line nie gwarantuje już, ze będzie to nówka z magazynu. Kiedyś tak, ale teraz już nie
A dajcie spokój, ja dzisiaj dostałam granatowy płaszcz oklaczony czyimiś włosami
wykalacka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-06, 05:54   #75
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zarowe wyprzedaże

[1=523c2d977675f8d89e6472e efe6f460b6ab4010a_6580dd2 588396;80246296]Polecam COS-ia, chociaż muszę przyznać, że musiałam się tam "nauczyć" kupowania Zaczęłam też wybiórczo kupować w & Other Stories, miewają też fajne rzeczy.[/QUOTE]



Other stories jest super ale masz racje trzeba segregować: co warto a co nie. Tak czy siak bardzo lubie ten sklep


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-06, 07:26   #76
steam_engine
Zakorzenienie
 
Avatar steam_engine
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 295
Dot.: Zarowe wyprzedaże

Cytat:
Napisane przez MadziaMalinka25 Pokaż wiadomość
A gdzie można dostać COS-a online?
https://www.cosstores.com/pl/

Cytat:
Napisane przez koteknaplotek Pokaż wiadomość
Tak tak, to samo . I na dole zawsze -w razie pytań zapraszamy do sekcji kontakt .

Zastanawiam się czy jakiegoś bota po prostu nie mają, tym bardziej, że druga odmowa w ogóle nie koresponduje z treścią tego co do nich napisałam. Żadnego uzasadnienia, tylko nie, bo nie i tyle. Nie ma też żadnego numeru reklamacji żeby można było się odnieść do tego ani nikt się pod tym nie podpisuje, tylko "Pozdrawiamy" na końcu
I nie masz żadnej historii rozmowy, nic. Czyli z reklamacją lepiej jest pójść do sklepu, tam przynajmniej dostaniesz jakis papierek.

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Możecie mieć rację, ale to dziwna praktyka, zwłaszcza zważywszy na to, że firma się wciąż rozwija i zapewne z roku na rok ma większe zyski, więc takie obniżanie jakości produktów jest dla nich strzałem w stopę i działaniem całkowicie pozbawionym sensu na długą metę. Zaostrzenie zasad reklamacji także wychodzi na minus, przecież teraz jakość obsługi klienta jest bardzo ważna. Wyprodukowanie jednego ciucha to dla Zary grosze, więc dziwi mnie odrzucenie reklamacji czy rygorystyczne sprawdzanie wszystkiego. Ciekawe jak jest na prawdę. Może ktoś gdzieś w strukturach firmy zmienił stanowisko albo zatrudnili nowa osobę z "super" pomysłami na rozwój firmy Już były takie marki, które przez źle zarządzanie szybko upadły. Zarze to pewnie nie grozi, ale kto wie.
Może być tak jak mówisz. Pewnie ktoś wpadł na pomysł, że da się zarabiać jeszcze więcej, bo ludzie i tak kupią. Wkurza mnie takie traktowanie klienta.
Cytat:
Napisane przez cremova Pokaż wiadomość
Zgadzam się.. Zara ma ciekawe projekty (z roku na rok i tu coraz gorzej - stąd co jakiś czas wspomnienia na wątku o zarowych hitach sprzed lat), ale jakość spada dramatycznie. Przestałam już masowo kupować w Zarze jak to było do tej pory, bo niektóre ciuchy są dosłownie na raz.
Jak już kupuje to tylko z womana (wyjątek to basicowe koszulki), ewentualnie reszta to dział premium h&m lub zalando.
Z Cosem się jeszcze nie zapoznalam, ale zaraz spojrzę co i jak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Jak przeglądam jeansy to zawsze sprawdzam czy są z Womana, bo pamiętam ze juz od dawna o tym pisałaś
Z COSiem najlepiej zapoznać się na żywo, ponieważ zdjecia na modelkach online mogą nie byc zbyt przekonujące


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
steam_engine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-06, 07:37   #77
Kamila96
Zakorzenienie
 
Avatar Kamila96
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 9 220
Dot.: Zarowe wyprzedaże

Czytam Was i tak się zastanawiam.. Faktycznie niektóre rzeczy szybko mi się niszczą, zwykle z basica. Szczerze mówiąc nigdy nie miałam problemów z reklamacją, zobaczymy jak teraz będzie.

Generalnie czuje mocny niedosyt.. Myślałam, że nowe kosmetyki i szpilki uratują sytuację
Powiedzcie mi, wiecie coś o tej sukience? Oprócz tego, że modelką zepsuli wszystko?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 8156837800_2_3_1.jpg (76,9 KB, 173 załadowań)
Kamila96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-06, 07:42   #78
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 33 504
Dot.: Zarowe wyprzedaże

Cytat:
Napisane przez MadziaMalinka25 Pokaż wiadomość
A gdzie można dostać COS-a online?
Na stronce cos tylko nie ma wersji polskiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-06, 07:43   #79
zieewam
Rozeznanie
 
Avatar zieewam
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 803
Dot.: Zarowe wyprzedaże

Ależ Ci zazdroszczę tego szaliczka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zieewam jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-06, 07:46   #80
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 33 504
Dot.: Zarowe wyprzedaże

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Other stories jest super ale masz racje trzeba segregować: co warto a co nie. Tak czy siak bardzo lubie ten sklep


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Jest to pewna alternatywa dla coraz mniejszych zakupów w Zarze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:46 ---------- Poprzedni post napisano o 08:45 ----------

Cytat:
Napisane przez steam_engine Pokaż wiadomość
https://www.cosstores.com/pl/



I nie masz żadnej historii rozmowy, nic. Czyli z reklamacją lepiej jest pójść do sklepu, tam przynajmniej dostaniesz jakis papierek.



Może być tak jak mówisz. Pewnie ktoś wpadł na pomysł, że da się zarabiać jeszcze więcej, bo ludzie i tak kupią. Wkurza mnie takie traktowanie klienta.



Jak przeglądam jeansy to zawsze sprawdzam czy są z Womana, bo pamiętam ze juz od dawna o tym pisałaś
Z COSiem najlepiej zapoznać się na żywo, ponieważ zdjecia na modelkach online mogą nie byc zbyt przekonujące


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie tak jest, modelki często nie zachęcają do zakupu w COS

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-06, 07:50   #81
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Zarowe wyprzedaże

Udało mi się kliknąć kombinezon smokingowy


Wiecie coś o tym surducie?
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-06, 07:54   #82
Kamila96
Zakorzenienie
 
Avatar Kamila96
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 9 220
Dot.: Zarowe wyprzedaże

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Udało mi się kliknąć kombinezon smokingowy


Wiecie coś o tym surducie?
Ja mój oddaję, bo słabo leży.. Jest za krótki w tułowiu i w ogóle..
Kamila96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-06, 08:00   #83
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Zarowe wyprzedaże

Cytat:
Napisane przez Kamila96 Pokaż wiadomość
Ja mój oddaję, bo słabo leży.. Jest za krótki w tułowiu i w ogóle..
Pokażesz foto?
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-06, 08:02   #84
gabi1234
Zakorzenienie
 
Avatar gabi1234
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 19 733
Dot.: Zarowe wyprzedaże

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Udało mi się kliknąć kombinezon smokingowy


Wiecie coś o tym surducie?
Ja go zamówiłam w wakacje jeszcze
Niezbyt ładnie leżał i materiał nie podobał mi się już na zywo
Oddalam

Który kombi smokingowy? Ten ze spodniami ?
__________________
happy mum

Edytowane przez gabi1234
Czas edycji: 2018-01-06 o 08:13
gabi1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-06, 08:05   #85
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Zarowe wyprzedaże

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
Ja go zamówiłam w wakacje jeszcze
Niezbyt ładnie leżał i materiał nie podobał mi się już na zywo
Oddalam
Masz foto?


Co do cos to ja tam mało co dla siebie widzę. Nie pasują mi fasony.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-06, 08:11   #86
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 33 504
Dot.: Zarowe wyprzedaże

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Masz foto?


Co do cos to ja tam mało co dla siebie widzę. Nie pasują mi fasony.
Taliowane i dopasowane rzeczy też mają mam sporo takich sukienek i bluzek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-06, 08:28   #87
gabi1234
Zakorzenienie
 
Avatar gabi1234
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 19 733
Dot.: Zarowe wyprzedaże

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Masz foto?


Co do cos to ja tam mało co dla siebie widzę. Nie pasują mi fasony.
Przeglądnęłam galerie i nie mam
__________________
happy mum
gabi1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-06, 08:42   #88
Mo_Nika
szamanka
 
Avatar Mo_Nika
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 7 135
Dot.: Zarowe wyprzedaże

Zariusz wysłał mi dwie paczki z czwartku trzecia stoi, ale klikana wieczorem


__________________
Jet set top zip pale blue szuka nowego domu
Selma messenger medium pearl grey grommet też
Mo_Nika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-06, 08:43   #89
martita_26
Zakorzenienie
 
Avatar martita_26
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: kraków/chrzanów
Wiadomości: 6 445
Dot.: Zarowe wyprzedaże

Cytat:
Napisane przez UNIKALNA1983 Pokaż wiadomość
Na pocieszenie kliknęłam sobie kaszmirowy szalik

super! ja na niego poluje i nic.. jakbyś jeszcze go widziała to klikaj
martita_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-01-06, 08:54   #90
em_ka90
Zakorzenienie
 
Avatar em_ka90
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 373
Dot.: Zarowe wyprzedaże

Ja kupiłam tę torebkę jak jeszcze nie była na wyprzedaży bo bałam się ze nie doczeka :/ ale jestem z niej bardzo zadowolona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_2327.JPG (91,9 KB, 256 załadowań)
__________________
zakupoholizm
nigdy nie ufaj zakupoholiczce... zaufaj mi



em_ka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-03 10:38:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:23.