Cierpię przez własną głupotę - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-10-25, 08:40   #31
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Cierpię przez własną głupotę

Magrru, to nie jest wątek o Tobie...
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-25, 08:41   #32
Overcooked
Wtajemniczenie
 
Avatar Overcooked
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 2 508
Dot.: Cierpię przez własną głupotę

Cytat:
Napisane przez Magrru Pokaż wiadomość
Xfrida jakie wyrzygiwanie??? dlaczego piszesz o pisaniu codziennie itd.? Nie napisałam, że codziennie czy że w ogóle często. Dla mnie pisanie z kimś o niczym specjalnym, wyjście gdzieś czasem itd. nie brzmi na zobowiązanie, nie wykracza poza zwykle, niezobowiązujące koleżeństwo.
Nazewnictwo zmienia tyle, że nie każdy rozumie dane określenie tak samo. Dla mnie sam seks to coś, co nie wchodzi w grę, potrzebuję jakiejś relacji, co nie oznacza związku, zwłaszcza na wyłączność.
Nie byłaby w stanie zmusić się do seksu z kimś, kogo nie lubię, z kim nie spędzam jakoś razem czasu, nie znam się trochę i nie mam do tego kogoś dość zaufania. Dlatego dla mnie określenie f+ było wprowadzające w błąd, regularny seks bez żadnej relacji poza jest kompletnie nie dla mnie. Co nijak nie przekłada się na związek, zobowiązania, oczekiwanie czegokolwiek.
Na FB też mam tylko ludzi, których znam i z którymi normalnie gadam jak ich spotkam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale to nie jest wątek o tobie i co byś mogła lub nie mogła.

I nie wiem jak sobie wyobrażasz ograniczające się do seksu relacje innych ludzi - że oni sobie nawet cześć nie powiedzą i przy przypadkowym spotkaniu w sklepie nie pogadają o pierdołach jak znajomi/koledzy tylko będą stali jak słupy bo poza seksem nawet się nie lubią?

Jak chcesz mieć fwb to zaproponuj seks takiemu "friendowi" co już masz, a nie lamentuj na forum jak to jak trudno znaleźć taką relację bo losowi faceci nie mają potrzeby kolejnej koleżanki do popisania od czasu do czasu i powychodzenia gdzieś razem.
Overcooked jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-25, 08:52   #33
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 505
Dot.: Cierpię przez własną głupotę

Cytat:
Napisane przez Kat9992 Pokaż wiadomość
Nie, nie jestem trollem i to prawdziwa historia. Tak wiem, ze jestem glupia, ale nic na to nie poradze. Wiem na czym polegaja zwiazki bez zobowiazan. Chodzi o to, ze nie chcialam byc dziewczyna na jedna noc, a on nawet po wszystkim nie powiedzial, ze to koniec, ze mu sie nie podobalo, tylko palnął jakas historyjke o wyjezdzie.

No bo w jakimkolwiek układzie "to tylko seks", "bez zobowiązań", "FwB" nie chodzi o to, że ktoś komuś mówi, że to koniec, czy się nie podobało, po prostu ludzie więcej się już nie spotykają. Albo spotykają, jeśli po jakimś czasie znów o sobie przypomną i postanowią umówić się na miłą schadzkę.


Cytat:
Napisane przez Kat9992 Pokaż wiadomość
Dla mnie relacja bez zobowiązań to sypianie ze sobą ale tez wspolne wychodzenie, spedzania czasu, jak znajomi, przyjaciele.
I nie raz na miesiac na 15 minut.

No widzisz, dla Ciebie tak, a dla niego już nie. Zresztą, relacje "bez zobowiązań" mają dość płynne i pojemne definicje. Dla jednych to będzie namiastka przyjaźni, spotkania się, rozmów, wspólnego spędzania c zasu+ seks, dla innych - w zasadzie tylko seks, od czasu do czasu, gdy natura da o sobie znać bez specjalnej potrzeby głębszego poznawania drugiej osoby. Bo i w jakim celu? .


Myślę, autorko, że Ty, wbrew temu, co mówisz, pragniesz związku i zobowiązań. Żeby w tej relacji, oprócz seksu była przyjaźń, sympatia i regularne spotykanie się, spędzanie razem czasu, może z czasem uczucie. Nie ma w tym nic złego, wielu ludzi ma takie pragnienia. To, że nie pragniesz ślubu, już, teraz, natychmiast, nie oznacza, że zadowolą Cię układy FwB. Otóż, nie zadowolą. Zdefiniuj gruntownie swoje własne potrzeby i oczekiwania.
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.

Edytowane przez linaya
Czas edycji: 2021-10-25 o 09:01
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-25, 08:59   #34
Magrru
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 350
Dot.: Cierpię przez własną głupotę

Overcooked znowu wmawiasz mi coś z kosmosu, lamentowanie.
Fakt, wątek nie jest o mnie, nie mam potrzeby zakładania swojego ale pozwoliłam sobie również napisać w kontekście tego, że można szukać czegoś więcej niż sam seks ale niekoniecznie związku. Autorka jest faktycznie nastawiona na związek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Magrru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-25, 09:23   #35
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Cierpię przez własną głupotę

Cytat:
Napisane przez Magrru Pokaż wiadomość
Xfrida jakie wyrzygiwanie??? dlaczego piszesz o pisaniu codziennie itd.? Nie napisałam, że codziennie czy że w ogóle często. Dla mnie pisanie z kimś o niczym specjalnym, wyjście gdzieś czasem itd. nie brzmi na zobowiązanie, nie wykracza poza zwykle, niezobowiązujące koleżeństwo.
Nazewnictwo zmienia tyle, że nie każdy rozumie dane określenie tak samo. Dla mnie sam seks to coś, co nie wchodzi w grę, potrzebuję jakiejś relacji, co nie oznacza związku, zwłaszcza na wyłączność.
Nie byłaby w stanie zmusić się do seksu z kimś, kogo nie lubię, z kim nie spędzam jakoś razem czasu, nie znam się trochę i nie mam do tego kogoś dość zaufania. Dlatego dla mnie określenie f+ było wprowadzające w błąd, regularny seks bez żadnej relacji poza jest kompletnie nie dla mnie. Co nijak nie przekłada się na związek, zobowiązania, oczekiwanie czegokolwiek.
Na FB też mam tylko ludzi, których znam i z którymi normalnie gadam jak ich spotkam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale to twoja interpretacja "bez zobowiązań " ja bez zobowiązań rozumiem bez oczekiwan co do randek i pisania w międzyczasie
Gdyby osoba z ktora spotykam sie bez zobowiązań zaczęła byc roszczeniowa (jak ty) to juz nie byłby dla mnie ukad bez zobowiązań
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-25, 10:00   #36
Magrru
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 350
Dot.: Cierpię przez własną głupotę

Xfrida gdzie ty widzisz roszczeniowość? Kolejne nie wiem co nie wiem skąd?
Było już nie wiem skąd pisanie codziennie, pretensje, "wyrzygiwanie", ale nie w moich postach, ciężko dyskutować z czymś, czego nie pisałam a co ktoś mi przypisuje.
Jeszcze trochę i okaże się że roszczeniowe jest mówienie dzień dobry bo na pewno ktoś oczekuje że mu się odpowie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Edit. w ogóle chodzi jeszcze o to jak różnie definiuje się fwb? Bo to co piszesz potwierdza że warto sobie takie rzeczy definiować, bo nie dla każdego są oczywiste z automatu.
Dla mnie f+ to koleżeństwo + seks, dość dosłownie. W internecie czegoś takiego nie szukam i jak ktoś szuka to omijam bo już się dowiedziałam, że tam to oznacza mniej lub bardziej regularny seks i nic więcej. Fajnie, jak ludzie takie rzeczy mówią wprost. I bez pretensji i dziwnych zarzutów ze ktoś coś rozumie inaczej

Edytowane przez Magrru
Czas edycji: 2021-10-25 o 10:05
Magrru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-25, 10:12   #37
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Cierpię przez własną głupotę

[1=2f6abb6d3878858271ffdb3 efd65c95d1f4fde9b_623d0cb 3af0b6;88963672]Magrru, to nie jest wątek o Tobie...[/QUOTE]

Może ktoś się z konta na konto nie przelogował. Mam wrażenie, że to osoba, która założyła ten wątek.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-10-25, 10:37   #38
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Cierpię przez własną głupotę

Cytat:
Napisane przez Magrru Pokaż wiadomość
Xfrida gdzie ty widzisz roszczeniowość? Kolejne nie wiem co nie wiem skąd?
Było już nie wiem skąd pisanie codziennie, pretensje, "wyrzygiwanie", ale nie w moich postach, ciężko dyskutować z czymś, czego nie pisałam a co ktoś mi przypisuje.
Jeszcze trochę i okaże się że roszczeniowe jest mówienie dzień dobry bo na pewno ktoś oczekuje że mu się odpowie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Edit. w ogóle chodzi jeszcze o to jak różnie definiuje się fwb? Bo to co piszesz potwierdza że warto sobie takie rzeczy definiować, bo nie dla każdego są oczywiste z automatu.
Dla mnie f+ to koleżeństwo + seks, dość dosłownie. W internecie czegoś takiego nie szukam i jak ktoś szuka to omijam bo już się dowiedziałam, że tam to oznacza mniej lub bardziej regularny seks i nic więcej. Fajnie, jak ludzie takie rzeczy mówią wprost. I bez pretensji i dziwnych zarzutów ze ktoś coś rozumie inaczej
Wez zluzuj gumę dziewczyno
To ze ty interpretujesz FwB w taki sposob nie oznacza ze jest to jedyna i sluszna forma
I tak dla mnie seks bez zobowiązań to nie sa pogaduszki przez telefon czy wypady do restauracji jak bym sie pisala na seks bez zobowiązań to bym sie zdziwila ze facet chce ze mna gdzies chodzic pisac o bog wie czym bo on tak rozumie FwB
Mysle ze kluczowe jest ustalenie co to dla tej drugiej strony znaczy
Dla autorki i ciebie widocznie cos innego niz dla innych ludzi

---------- Dopisano o 10:37 ---------- Poprzedni post napisano o 10:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Może ktoś się z konta na konto nie przelogował. Mam wrażenie, że to osoba, która założyła ten wątek.
Tez mam takie wrażenie
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-25, 12:19   #39
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: Cierpię przez własną głupotę

Może ja jestem jakaś dziwna, ale w pierwszym poście nie ma nawet wzmianki o friends with benefits. Jest "relacja bez zobowiązań, nic poważnego, miło spędzić czas" - ani słowa o przyjaźni czy koleżeństwie.

Facet był mega w porządku, powiedział od razu, że związek go nie interesuje, autorka przystała na seks - na seks, miłe spędzenie czasu bez zobowiązań, co też zrobili - napili się, poszli na seks i tyle. A później pretensje od czapy, że ona nie wie na czym stoi i że nie miała zamiaru być na jedną noc, no halo... Jak się szuka czegoś ponad drinka i seks, to się na ten temat nie kłamie (licząc, że facet się w międzyczasie zakocha). Problem tylko i wyłącznie na własne życzenie.
__________________
"La curiosidad mató al gato."
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
[ Nie kupuję nowych zanim nie zużyję starych ]
[ Biegam ] 10 - 15 - 20 - hM - 30 - M
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-25, 12:39   #40
Magrru
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 350
Dot.: Cierpię przez własną głupotę

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;88963860]Wez zluzuj gumę dziewczyno
To ze ty interpretujesz FwB w taki sposob nie oznacza ze jest to jedyna i sluszna forma
I tak dla mnie seks bez zobowiązań to nie sa pogaduszki przez telefon czy wypady do restauracji jak bym sie pisala na seks bez zobowiązań to bym sie zdziwila ze facet chce ze mna gdzies chodzic pisac o bog wie czym bo on tak rozumie FwB
Mysle ze kluczowe jest ustalenie co to dla tej drugiej strony znaczy
Dla autorki i ciebie widocznie cos innego niz dla innych ludzi

---------- Dopisano o 10:37 ---------- Poprzedni post napisano o 10:33 ----------



Tez mam takie wrażenie[/QUOTE]mogłabym do ciebie dokładnie to samo napisać. Z tym że ja nie m problemu z tym, że inni inaczej interpretują jakieś słowa np. fwb a w razie gdyby miało mieć to znaczenie zwyczajnie wolę to omówić.
Nie wiem skąd ty bierzesz kolejne rzeczy, które mi wmawiasz, teraz wyskakujesz z restauracjami. Może twoje wizję od czapy powodują dziwne interpretacje?

Nie, nie jestem autorką.
Nie zdecydowałabym się na sam seks licząc na coś innego. Raz się zdecydowałam na sam seks, głównie z ciekawości, zakładając że mogę się z facetem więcej w życiu nie skontaktować, po czym on się kontaktował jako pierwszy, jakiś tam kontakt nam został. Wnioski dla mnie, że takie przygody są nie dla mnie, bo nie i tyle, bez żalu o nic. Nie chciałam z tym typem nic więcej niż mile spędzanie czasu, wg moich kryteriów niezobowiązująco i chyba nikt z niczym nie ma tu problemu. No ale może ktoś na forum znajdzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Magrru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-25, 12:51   #41
ElBelzebub
Raczkowanie
 
Avatar ElBelzebub
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 391
Dot.: Cierpię przez własną głupotę

Cytat:
Napisane przez v-x-n Pokaż wiadomość
Facet był mega w porządku, powiedział od razu, że związek go nie interesuje, autorka przystała na seks - na seks, miłe spędzenie czasu bez zobowiązań, co też zrobili - napili się, poszli na seks i tyle. A później pretensje od czapy, że ona nie wie na czym stoi i że nie miała zamiaru być na jedną noc, no halo...
Mam identyczne zdanie - w mojej ocenie facet był tutaj bardzo fair, do tego stopnia, że nawet dopytywał się, czy spotkanie na seks jej aby na pewno pasuje, a ona z własnej woli się na to zgodziła, więc jeśli ma mieć tutaj do kogoś pretensje to tylko do siebie.

No ale, co tu poradzić - facet nie jest zainteresowany, więc nic nie zrobi, pozostaje tylko to zaakceptować, wyciągnąć wnioski na przyszłość i przemyśleć sobie, czego ona tak naprawdę szuka.
ElBelzebub jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-25, 12:54   #42
Lapis_Lazuli
Rozeznanie
 
Avatar Lapis_Lazuli
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 929
Dot.: Cierpię przez własną głupotę

Facet zachował sie bardzo porządnie, włącznie z dopytywaniem czy na pewno chcesz seksu skoro on jasno zaznaczył brak zainteresowania relacją. Nie wiem czego ty się spodziewałaś, serio że po czasie sie do ciebie przyzwyczai i go uziemisz? Bądź zła na samą siebie co najwyżej.
Lapis_Lazuli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-26, 12:49   #43
Kat9992
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-10
Wiadomości: 5
Dot.: Cierpię przez własną głupotę

Myslicie, ze ten tekst o wyjezdzie byl po to zeby mnie zniechecic ? Jesli seks by mu sie podobal to raczej odpisalby inaczej na propozycje spotkania
Kat9992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-26, 13:03   #44
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Cierpię przez własną głupotę

Cytat:
Napisane przez Kat9992 Pokaż wiadomość
Myslicie, ze ten tekst o wyjezdzie byl po to zeby mnie zniechecic ? Jesli seks by mu sie podobal to raczej odpisalby inaczej na propozycje spotkania
Ale po co Ty to jeszcze rozkminiasz? Facet jest niezainteresowany, daj temu spokój i nie poświęcaj tej sprawie więcej myśli

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-26, 13:17   #45
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Cierpię przez własną głupotę

Cytat:
Napisane przez Kat9992 Pokaż wiadomość
Myslicie, ze ten tekst o wyjezdzie byl po to zeby mnie zniechecic ? Jesli seks by mu sie podobal to raczej odpisalby inaczej na propozycje spotkania
Brutalnie: facet zdążył zauważyć, że jesteś zdesperowana i jeżeli jest chociaż trochę rozsądny (a chyba jest) to prosić się o problemy nawet w imię dobrego seksu nie będzie. A Twoje nastawienie oznacza dla niego problemy. Więc przestań rozkminiać, bo seksem faceta nie skusisz. On nie chce ani związku, ani żadnej innej relacji z Tobą, bo doskonale wyczuwa jakby się to skończyło.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-26, 17:00   #46
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Cierpię przez własną głupotę

Autorko, już dawno powinnaś o nim zapomnieć. On Cię po prostu nie chce, nawet seksu. Tu się nie ma nad czym zastanawiać. Naprawdę jeżeli ludzie mówią, że nie szukają związku, to nie szukają związku.
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-26 18:00:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:27.