"Rolnik szuka żony"cz.II - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-11-05, 20:58   #1501
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-05, 20:58   #1502
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Ten moment już minął...
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-05, 20:59   #1503
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Karol stworzy zwiazek z listami
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-05, 21:06   #1504
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Karol stworzy zwiazek z listami
W sensie z listonoszem?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-05, 21:14   #1505
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Ja myślę, że one już widzą, że on dużo potrafi mówić o "momentach" i że "coś zaiskrzyło", a potem się wycofuje z tego rakiem. Dziewczyna jest na niego trochę zła i już mu nagle zauroczenie przechodzi? Sorry, mówcie co chcecie, ale dla mnie Karol ściemnia, może nie złośliwie, ale w pewien sposób ściemnia.
I o tym właśnie pisałam jakiś czas temu. Że tacy kryształowi rycerze budzą moje podejrzenia. O ile pamiętam dobrze, to w jednym z zalinkowanych artykułów była mowa, że Karol nawiązał kontakt skype'owy z tą "czwartą". Pytanie kiedy - nie zdziwiłabym się, gdyby to miało miejsce przed tym upadkiem w jego domu. A to już bardzo nieuczciwe :-/.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-05, 21:14   #1506
cf8a477bc2d76321deee20101eae6dd289f7deea_608b3a95c2197
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 1 967
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Oglądam odcinek i w sumie to, Sara rzeczywiście nic takiego sobie nie zrobiła, no nabiła guza ale Karolowi przecież było głupio. Nie uważacie, że jej złość to przesada? Z drugiej strony żałosne jest to, że się napił skoro wie, że różne rzeczy mogą być w telewizji.
cf8a477bc2d76321deee20101eae6dd289f7deea_608b3a95c2197 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-05, 21:17   #1507
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Sara najpierw taki zaciesz, że odrzucił Anię, odrzucił Justynę, więc pewnie wybrał ją, a jak jej podziękował to nagle że dobrze, że jednak nie. Hi hi, aktoreczka. Tylko nie mogę zrozumieć, co ona do niego powiedziała, jak doszedł do niej?
Jak dla mnie to on nie jest gejem, tylko dzieciakiem, więc może jeszcze nie odnalazł swojej orientacji, albo w ogóle jeszcze nie zaczęła się wykształcać.

U Mikołaja sytuacja jak u Łukasza w poprzedniej edycji. Tyle, że Łukasz Anię definitywnie odrzucił, a ten proponował Janeczce bycie kołem zapasowym. Panie Mikołaju - dno!

Przy Zbyszku się wzruszyłam. Jeju, jak ja bym chciała, żeby on jednak z tą Joanną...
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-11-05, 21:18   #1508
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-05, 21:19   #1509
ktrznn
Raczkowanie
 
Avatar ktrznn
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 484
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
Sara najpierw taki zaciesz, że odrzucił Anię, odrzucił Justynę, więc pewnie wybrał ją, a jak jej podziękował to nagle że dobrze, że jednak nie. Hi hi, aktoreczka. Tylko nie mogę zrozumieć, co ona do niego powiedziała, jak doszedł do niej?
Jak dla mnie to on nie jest gejem, tylko dzieciakiem, więc może jeszcze nie odnalazł swojej orientacji, albo w ogóle jeszcze nie zaczęła się wykształcać.

U Mikołaja sytuacja jak u Łukasza w poprzedniej edycji. Tyle, że Łukasz Anię definitywnie odrzucił, a ten proponował Janeczce bycie kołem zapasowym. Panie Mikołaju - dno!

Przy Zbyszku się wzruszyłam. Jeju, jak ja bym chciała, żeby on jednak z tą Joanną...
życzysz Joannie bycie kołem zapasowym? przecież ewidetnie Zbyszek chciał, a Iwona nie
ktrznn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-05, 21:25   #1510
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
I o tym właśnie pisałam jakiś czas temu. Że tacy kryształowi rycerze budzą moje podejrzenia. O ile pamiętam dobrze, to w jednym z zalinkowanych artykułów była mowa, że Karol nawiązał kontakt skype'owy z tą "czwartą". Pytanie kiedy - nie zdziwiłabym się, gdyby to miało miejsce przed tym upadkiem w jego domu. A to już bardzo nieuczciwe :-/.
Wygląda na to, że każdemu facetowi, który dostaje furę listów i ma możliwość zrobienia castingu na żonę, odbija szajba i zaczyna grać na dwa, albo i na cztery fronty.

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:21 ----------

Cytat:
Napisane przez ktrznn Pokaż wiadomość
życzysz Joannie bycie kołem zapasowym? przecież ewidetnie Zbyszek chciał, a Iwona nie
Nie, teraz już po ptakach. Ale gdyby ją wybrał... Nie wiem, on zresztą chyba też nie, dlaczego ją odrzucił, ale gdyby spróbowali, to może coś by z tego było.
Dlaczego on tak chciał tą Iwonę też nie wiem, i zapewne on też tego nie wie...
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-05, 21:26   #1511
lillianne_91
Wtajemniczenie
 
Avatar lillianne_91
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 906
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

[1=cf8a477bc2d76321deee201 01eae6dd289f7deea_608b3a9 5c2197;78566711]Oglądam odcinek i w sumie to, Sara rzeczywiście nic takiego sobie nie zrobiła, no nabiła guza ale Karolowi przecież było głupio. Nie uważacie, że jej złość to przesada? Z drugiej strony żałosne jest to, że się napił skoro wie, że różne rzeczy mogą być w telewizji.[/QUOTE]
Ja z nabitym guzem nie latalabym po szpitalach w obcym mieście, może jej się rzeczywiście coś stało, tego nie wiemy, TV nie pokazała. Jej złość to dla mnie żadna przesada, skoro jego rodzice chyba już wtedy spali i nie miała kogo nawet o pomoc poprosić, a Karol się wypiął

Ogólnie produkcja po tym , jak Piotr wybrał Kasie i tu na forum, i na FB pojawiły się pytania "gdzie list" , nagle pokazuje w zapowiedzi Karola , w nowej fryzurze, oglądającego listy...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________



lillianne_91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-05, 21:26   #1512
Iska00
Zadomowienie
 
Avatar Iska00
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 701
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
Sara najpierw taki zaciesz, że odrzucił Anię, odrzucił Justynę, więc pewnie wybrał ją, a jak jej podziękował to nagle że dobrze, że jednak nie. Hi hi, aktoreczka. Tylko nie mogę zrozumieć, co ona do niego powiedziała, jak doszedł do niej?
Jak dla mnie to on nie jest gejem, tylko dzieciakiem, więc może jeszcze nie odnalazł swojej orientacji, albo w ogóle jeszcze nie zaczęła się wykształcać.

U Mikołaja sytuacja jak u Łukasza w poprzedniej edycji. Tyle, że Łukasz Anię definitywnie odrzucił, a ten proponował Janeczce bycie kołem zapasowym. Panie Mikołaju - dno!

Przy Zbyszku się wzruszyłam. Jeju, jak ja bym chciała, żeby on jednak z tą Joanną...
Też uważam, że Sara to aktoreczka.
Najpierw radość, że ją wybrał, powiedziała coś w stylu: "no powiedz to"
Później się zorientowała, że ona również nie została wybrana.
Z drugiej strony odniosłam wrażenie, że Karol jest bardzo zmienny i niezdecydowany. Nie jest najlepszym kandydatem na męża

Mikołaj

Przy wątku Zbyszka bardzo się wzruszyłam. Najpierw ta rozmowa z Martą, a później siedzieli z mamą przy stole i mama stwierdziła, że znowu zostali sami Przykre
Mam nadzieję, że spotka tą właściwą kobietę i stworzy rodzinę, bo zasługuje na to jak mało kto z tej edycji.
Nie rozumiem tylko, dlaczego Iwona się zgłosiła do tego programu skoro z góry założyła, że nie przeprowadzi się do męża, bo chce robić karierę.

Małgosia i Paweł - może coś z tego być.
Ojciec niepotrzebnie wyskoczył z tym pierścionkiem.

Piotrek - mimo kontrowersji związanych z wyborem, niech im się wiedzie

Edytowane przez Iska00
Czas edycji: 2017-11-05 o 21:28
Iska00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-05, 21:27   #1513
cf8a477bc2d76321deee20101eae6dd289f7deea_608b3a95c2197
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 1 967
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Ale jak był w stanie mocno wskazującym to przecież by go wyrzucili z tego szpitala... Poza tym no ze zwykłym guzem trzeba jechać do szpitala?
cf8a477bc2d76321deee20101eae6dd289f7deea_608b3a95c2197 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-05, 21:31   #1514
lillianne_91
Wtajemniczenie
 
Avatar lillianne_91
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 906
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
Nie, teraz już po ptakach. Ale gdyby ją wybrał... Nie wiem, on zresztą chyba też nie, dlaczego ją odrzucił, ale gdyby spróbowali, to może coś by z tego było.
Dlaczego on tak chciał tą Iwonę też nie wiem, i zapewne on też tego nie wie...
Największa zgodność na tym forum to opinia o tym, że powinien dać jej szansę, nic by na tym nie stracił, a może by zyskał to, że mijali się w poglądach przy pierwszej pobieżnej rozmowie nie powinno go zrażać, powinien schować dumę do kieszeni i dać sobie szansę


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________



lillianne_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-05, 21:31   #1515
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 371
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Ja pier... Mikołaj chce zrobić z Janeczki kochankę. Przed kamerami. Teresa powinna kopnąć go w tyłek, mieć honor.
No właśnie! Dobrze, że to nazwalas. A dla Janeczki mój podziw za klasę, no mam nadzieję, że się potem nie złamie. I jaki kontrast z zachowaniem Ewy w reakcji na odrzucenie. Świetna babeczka, mYale ze będzie mieć adoratprow po tym programie.
Podobnie myślę, że do Zbyszka zaczną babki uderzać i będzie miał z kogo wybierać.
Mikołaj- żenada i bardzo nieuczciwe, kraje mu się pomymiły żeby tak kobiety traktować
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Karol ma u mnie nową ksywkę - "Moment". Nawet Sara powiedziała, że życzy mu, aby poznał osobę, którą pokocha. Nie dziewczynę. Osobę.
Hehe, nie zgadzam się z tymi podejrzeniami, ale uwielbiam Twoje komentarze 😅

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Nie ma co się dziwić. Mocny sygnał ostrzegawczy.

U Malgosi mnie znów Dawid ubawil, aż mi się nie chce wierzyć, że on serio przeżywał. Wygladal jakby mu wcale nie zależało. No i fatalnie ścianę pomalowal 😆


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-05, 21:35   #1516
vikinng
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 215
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Tak w kwestii Karola, to ta Sara miała trochę racji.

Facet się chyba narąbał, do tego wyrąbał się z nią o ścianę czy tam podłogę na tyle że wylądowała na zaopatrzenie na pogotowiu... a on poszedł odsypiać kaca.

Gruba biba musiała być.

Skoro nawet weteranka programu "Gra Wstępna" Justyna już grzecznie spała przed 22.

LOL!
vikinng jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-05, 21:39   #1517
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-05, 21:40   #1518
ktrznn
Raczkowanie
 
Avatar ktrznn
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 484
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

[1=cf8a477bc2d76321deee201 01eae6dd289f7deea_608b3a9 5c2197;78567111]Ale jak był w stanie mocno wskazującym to przecież by go wyrzucili z tego szpitala... Poza tym no ze zwykłym guzem trzeba jechać do szpitala?[/QUOTE]
jak mam do wyboru czy Sara jest hipochondyczką, czy Karol pajacem to jakoś intuicja mi podpowiada to drugie

Edytowane przez ktrznn
Czas edycji: 2017-11-05 o 21:41
ktrznn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-05, 21:53   #1519
cf8a477bc2d76321deee20101eae6dd289f7deea_608b3a95c2197
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 1 967
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez ktrznn Pokaż wiadomość
jak mam do wyboru czy Sara jest hipochondyczką, czy Karol pajacem to jakoś intuicja mi podpowiada to drugie
Jak poczytałam to trochę macie rację, że Karol zachował się jak buc no i przede wszystkim jak już napisałam, normalny człowiek by się tak nie nawalił kiedy są w domu kamery i kiedy dopiero co poznaje się potencjalną dziewczynę. Bardzo kochliwy jest.

---------- Dopisano o 22:53 ---------- Poprzedni post napisano o 22:48 ----------

Kurcze, szkoda mi Zbyszka. Życzę mu naprawdę powodzenia bo chyba jako jedyny w tej edycji był naprawdę szczery.
cf8a477bc2d76321deee20101eae6dd289f7deea_608b3a95c2197 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-05, 21:54   #1520
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-05, 21:57   #1521
ktrznn
Raczkowanie
 
Avatar ktrznn
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 484
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

ktoś wie ile trwa w czasie realnym pełny turnus u rolników?
ktrznn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-05, 21:57   #1522
lillianne_91
Wtajemniczenie
 
Avatar lillianne_91
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 906
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Wpadł pod tapicerkę/siedzenia/chodniczki w samochodzie, produkcja porzuciła jak przyjechali kandydatki witać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________



lillianne_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-05, 22:02   #1523
vikinng
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 215
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez ktrznn Pokaż wiadomość
ktoś wie ile trwa w czasie realnym pełny turnus u rolników?
Chyba 5 dni.
vikinng jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-05, 22:32   #1524
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Piotrkowi niech się wiedzie. Ciekawe tylko czemu listu od Kasi nadal nie pokazali.

U Małgosi ciekawie. Była jedyną osobą, która wszyscy kandydaci byli zainteresowani. Niech im się wiedzie z Pawłem.
Tekst o pierścionku ojca nie był moim zdaniem nie na miejscu. Dał znać do zrozumienia chłopakowi, że ma mieć wobec jego córki poważne zamiary.
Zaskoczyly mnie emocje Dawida, nie wiem czy były prawdziwe czy nie.

U Karola komedia. On miał plan B, że wybierze anie, a ona pierwsza powiedziała że chemii nie ma. Gdyby nie było rozmowy w kuchni rano, Karol wybrałby sare. Po Karolu bardzo było kaca widać.
Rozwaham na chłodno całą sytuacje. Narabali się. Oboje, bo jakby ona była trzeźwa, to pewnie by się jakoś asekurowala. No i na gdzie się skończyło. Bez alkoholu mogłyby być większe obrażenia.
Nie wiem kto sarek do szpitala wiezc, ale raczej pijany Karol nie byłby ram na miejscu, tylko problemem byłby dla Sary, mogliby go wyprosic.
Moim zdaniem Sara powinna dać mu jednak szansę i nie skreślić po tej jednej sytuacji.
Dziewczyny trafnie ocenily, że Karol jest sam lrzez swoje niezdecydowanie.
Kiedy zdążył poznać się z jagoda, nawiązać z nią kontakt, skoro dziewczyny były u niego 5 dni i w tym czasie był najpierw zauroczony Justyna a potem całował się z Sara?
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-05, 22:37   #1525
ktrznn
Raczkowanie
 
Avatar ktrznn
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 484
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez ZamyslonaRoztargniona Pokaż wiadomość
Piotrkowi niech się wiedzie. Ciekawe tylko czemu listu od Kasi nadal nie pokazali.

U Małgosi ciekawie. Była jedyną osobą, która wszyscy kandydaci byli zainteresowani. Niech im się wiedzie z Pawłem.
Tekst o pierścionku ojca nie był moim zdaniem nie na miejscu. Dał znać do zrozumienia chłopakowi, że ma mieć wobec jego córki poważne zamiary.
Zaskoczyly mnie emocje Dawida, nie wiem czy były prawdziwe czy nie.

U Karola komedia. On miał plan B, że wybierze anie, a ona pierwsza powiedziała że chemii nie ma. Gdyby nie było rozmowy w kuchni rano, Karol wybrałby sare. Po Karolu bardzo było kaca widać.
Rozwaham na chłodno całą sytuacje. Narabali się. Oboje, bo jakby ona była trzeźwa, to pewnie by się jakoś asekurowala. No i na gdzie się skończyło. Bez alkoholu mogłyby być większe obrażenia.
Nie wiem kto sarek do szpitala wiezc, ale raczej pijany Karol nie byłby ram na miejscu, tylko problemem byłby dla Sary, mogliby go wyprosic.
Moim zdaniem Sara powinna dać mu jednak szansę i nie skreślić po tej jednej sytuacji.
Dziewczyny trafnie ocenily, że Karol jest sam lrzez swoje niezdecydowanie.
Kiedy zdążył poznać się z jagoda, nawiązać z nią kontakt, skoro dziewczyny były u niego 5 dni i w tym czasie był najpierw zauroczony Justyna a potem całował się z Sara?
ja akurat uważam jej rekację za pozytywna i mądrą. nie wiem na ile szczere były mizianki z Karolem, ale jeśli szczere to szacun za pomyślnek i nie uleganie emocjom
ktrznn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-05, 22:39   #1526
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Zbyszek nadal zauroczony Iwona
Na koniec ujęcie na dom dali. Chyba jako zachętę, że Zbyszek bogaty

Zachowanie mikołaja w tym odcinku gorsze niż całowanie z językiem w poprzednim. Chciałbym mieć Obie kobiety. Wybrał Teresę, a zaraz po tym mówi janeczce, że nie wie czy dobrze wybrał i ze z nią też się chce spotykać.
O wiele wiele gorsze zachowanie niż niepojechanie do szpitala Karola.
Z zapowiedzi kolejnego odcinka widać że mikołaj jest u siebie w domu. Mam nadzieję że i Teresa i janeczka go splawia.
Wydaje mi się że mikołaj kombinował, że skoro janeczka tak bardzo o niego zabiega, to zgodzi się na rolę tej drugiej.

I jeszcze o Piotrze mi się przypomnialo.
Ta kaska wzięła sprawy w swoje ręce. Ona inicjowala oba pocałunki w tym odcinku.
Piotrek to taki chłopak że się poddaje kobiecie i nie opiera wcześniejszym kandydatom przeszkadzała ta bierność, kasce to nie przeszkadza.
Piotrek chcący lub nie, jasno dał do zrozumienia, że nie tylko pierwszy pocalunek był poza kamerami, wiec może i ciąża już jest.
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-05, 22:43   #1527
ktrznn
Raczkowanie
 
Avatar ktrznn
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 484
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez ZamyslonaRoztargniona Pokaż wiadomość
Zbyszek nadal zauroczony Iwona
Na koniec ujęcie na dom dali. Chyba jako zachętę, że Zbyszek bogaty

Zachowanie mikołaja w tym odcinku gorsze niż całowanie z językiem w poprzednim. Chciałbym mieć Obie kobiety. Wybrał Teresę, a zaraz po tym mówi janeczce, że nie wie czy dobrze wybrał i ze z nią też się chce spotykać.
O wiele wiele gorsze zachowanie niż niepojechanie do szpitala Karola.
Z zapowiedzi kolejnego odcinka widać że mikołaj jest u siebie w domu. Mam nadzieję że i Teresa i janeczka go splawia.
Wydaje mi się że mikołaj kombinował, że skoro janeczka tak bardzo o niego zabiega, to zgodzi się na rolę tej drugiej.

I jeszcze o Piotrze mi się przypomnialo.
Ta kaska wzięła sprawy w swoje ręce. Ona inicjowala oba pocałunki w tym odcinku.
Piotrek to taki chłopak że się poddaje kobiecie i nie opiera wcześniejszym kandydatom przeszkadzała ta bierność, kasce to nie przeszkadza.
Piotrek chcący lub nie, jasno dał do zrozumienia, że nie tylko pierwszy pocalunek był poza kamerami, wiec może i ciąża już jest.
i znowu się nie zgodzę. zachowanie Mikołaja paskudne na poziomie związkowym. Karol zachował się fatalnie nawet jeśli Sara miałaby być nie jego dziewczną, koleżanką, łotewa
ktrznn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-05, 22:49   #1528
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-05, 23:37   #1529
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Tą, którą odrzucił w finałowym odcinku? No wiesz, to by było, hehe!
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-06, 00:50   #1530
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Zwycięzcą odcinka jest makijaż Sary w postaci dwóch ukośnych różowych kresek odmalowanych jak od linijki, przecinających każdy policzek na dwie idealnie symetryczne części.
Na drugim miejscu stawiam nieumiarkowanie w piciu u Karola (poczuł zew imprezy jak za szkolnych czasów).
A na trzecim, nieumiarkowanie w obrażaniu swoich kandydatek przez szanownego pana Mikołaja. Nie dziwię się, że jest sam. Lubił pewnie całe życie tak ciągnąć parę srok za ogon. Za kogo on się w ogóle uważa ? Pieniądze to nie wszystko i w swoim wieku powienien już to wiedzieć ?

Zbigniew, wbrew temu co deklaruje, wcale się nie zmieni i myślę, że w starokawalerstwie zemrze. Czego niby takiego nauczył się dzięki temu programowi ? Czy ktoś zauważył u niego jakąkolwiek, choćby najmniejszą zmianę w porównaniu z tym, jaki był na początku ? No jak dla mnie to dalej zero życia w nim, totalna blokada i równie zerowa znajomość kobiet i tego jak je traktować. Mamusia jest mu pisana jako bezpieczny rodzinny układ i tyle w temacie.

Piotr to jest taki podstarzały szesnastolatek. Serio, jak ten człowiek się zachowuje ? Ktoś tu wcześniej pisał, że on z tych facetów, których trzeba chwycić za twarz i pokierować, bo sam z siebie to pewnie by tylko strzelał oczami, głupawo się uśmiechał i tyle. Zgadzam się z tą teorią. No ale wychowywać trzeba lubić, czyż nieprawda ? Także wyzwanie dla pani, która - jak głoszą plotki - jedno dziecko już w brzuchu nosi.

Dawida moim zdaniem wzięło jakieś uczucie do królewny z drewna, tylko on bardzo skryty jest. A że też przy okazji mało uważny (eufemizm na zakręcony), to miał nadzieję do końca. Chociaż z drugiej strony, to ciężko coś wyczytać z zachowania kogoś tak emocjonalnie śniętego jak Małgorzata. Młody dostał szansę, niech działa, tchnie jakąś iskrę w tę pannę

Edytowane przez dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Czas edycji: 2017-11-06 o 00:59
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-03 10:35:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:36.