Panny Młode 2019 cz. 4 - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-07-18, 22:06   #2731
BlackLucy
Zadomowienie
 
Avatar BlackLucy
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 118
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez leleczka Pokaż wiadomość
My też dużo płacimy, jeszcze więcej niż Ty, ale u mnie to są raczej normalne ceny jak na okolice Warszawy Zespół 8500 z poprawinami, kamerzysta i fotograf 8000

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
o matko ! to ile liczycie ze wyniesie was całe wesele?
To my skromnie - Dj 1800 zł i foto +kam 3000 (lub 4500 jesli zdecydujemy się na fotoksiazki)

---------- Dopisano o 22:06 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

mam juz wszystkie zdjęcia z sesji , nawet mi się podobają myśle ze jutro pare wrzuce na grupe
BlackLucy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-18, 22:15   #2732
szatynkaa89
Raczkowanie
 
Avatar szatynkaa89
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 483
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

To wam się udało fajnie finansowo to załatwić, ale u nas właśnie DJ nie wchodził w grę bo wolimy zespół który gra na żywo oooo to super - a tak się martwiłas jak to wyjdzie to czekamy na jakieś zdjęcia (o ile klub i grupa to to samo)

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
szatynkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-18, 22:17   #2733
leleczka
Wtajemniczenie
 
Avatar leleczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 709
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez BlackLucy Pokaż wiadomość
o matko ! to ile liczycie ze wyniesie was całe wesele?
To my skromnie - Dj 1800 zł i foto +kam 3000 (lub 4500 jesli zdecydujemy się na fotoksiazki)

---------- Dopisano o 22:06 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

mam juz wszystkie zdjęcia z sesji , nawet mi się podobają myśle ze jutro pare wrzuce na grupe
Tak jak napisalam to są standardowe ceny u mnie w okolicy. Nie znalazłabym u siebie dobrych usługodawców w takich cenach jak Ty masz, bo po prostu ceny są wyższe. W ogóle nigdy się nie spotkałam u mnie w mieście z ceną 3 tys za foto i video razem☺ Uroki mieszkania w okolicach Warszawy, nic na to nie poradzę ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
06.07.2019
leleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-18, 22:23   #2734
BlackLucy
Zadomowienie
 
Avatar BlackLucy
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 118
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez leleczka Pokaż wiadomość
Tak jak napisalam to są standardowe ceny u mnie w okolicy. Nie znalazłabym u siebie dobrych usługodawców w takich cenach jak Ty masz, bo po prostu ceny są wyższe. W ogóle nigdy się nie spotkałam u mnie w mieście z ceną 3 tys za foto i video razem☺ Uroki mieszkania w okolicach Warszawy, nic na to nie poradzę ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
rozumiem
BlackLucy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-18, 22:38   #2735
karolinaaa92
Zakorzenienie
 
Avatar karolinaaa92
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 26 630
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez leleczka Pokaż wiadomość
Dziewczyny będziecie miały oprawę wokalną ślubu? Kiedy rezerwujecie?
My rezerwowaliśmy prawie dwa lata przed, zaraz na początku przygotowań. Ale zaliczkę płaciliśmy rok przed ślubem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
K&D - 28.06.2010
-czy...? -tak! - 10.06.2017

♥ i że Cię nie opuszczę... - 18.05.2019

karolinaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-19, 00:02   #2736
Ipecacuanha
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 765
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Wyślę priv
Tez poprosze info o oprawie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ipecacuanha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-19, 05:40   #2737
Likable
Zakorzenienie
 
Avatar Likable
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 8 551
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez leleczka Pokaż wiadomość
Dziewczyny będziecie miały oprawę wokalną ślubu? Kiedy rezerwujecie?
Będziemy mieli, rezerwowałam jakieś dwa miesiące temu akurat zaczynały się też zapisy.
__________________
Czasami ludzie wokół Ciebie nie będą rozumieć Twojej drogi. Nie muszą, ona nie jest dla nich.

Likable jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-07-19, 06:42   #2738
_Pixie_
Zadomowienie
 
Avatar _Pixie_
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 926
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez leleczka Pokaż wiadomość
Dziewczyny będziecie miały oprawę wokalną ślubu? Kiedy rezerwujecie?
My chcemy skrzypce , kocham ich dźwięk. Dobrze, że przypomniały się, muszę się za to zabrać.

Tylko chyba najpierw trzeba mieć ustalona godzinę w kościele, nie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez _Pixie_
Czas edycji: 2018-07-19 o 06:43
_Pixie_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-19, 07:00   #2739
heziola
Zadomowienie
 
Avatar heziola
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Redhill
Wiadomości: 1 158
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

U mnie 240zl za jeden dzień za talerzyk, wiec sporo, ale to miejsce mi sie bardzo podoba i jedzenie super, wiec sie zdecydowaliśmy. Fotograf 2200, dj nie pamietam dokładnie, ale 3000/3500.

Lecę na oparach energii, wczoraj miałam pierwszy dzień wizyt domowych, dziś drugi. Ja jeździłam po Londynie wczoraj, dziś moja asystentka bierze swój samochód. A po pracy jadę odebrać mój samochód, wiec dziś to moja ostatnia podróż autobusem i tęsknić nie będę!
Noemi jak Ci sie podoba w tropikalnej UK? od 4 tyg temp nie spada poniżej 25 st w ciagu dnia. Poranki chłodne bo Ok 15 st. Deszczu nie było jakieś 2 miesiące.

Co do boreliozy mam dwie osoby bliskie, co
Pół roku sprawdzają czy wszystko jest Ok, ale żyją normalnie. W razie wzrostu skretek, czy czegoś ;p, biorą antybiotyk.


Sent from my iPhone using Tapatalk
heziola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-19, 07:29   #2740
leleczka
Wtajemniczenie
 
Avatar leleczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 709
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez _Pixie_ Pokaż wiadomość
My chcemy skrzypce , kocham ich dźwięk. Dobrze, że przypomniały się, muszę się za to zabrać.

Tylko chyba najpierw trzeba mieć ustalona godzinę w kościele, nie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pewnie tak ale może wstępnie Was wpiszą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
06.07.2019
leleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-19, 08:32   #2741
blondynka28
Rozeznanie
 
Avatar blondynka28
 
Zarejestrowany: 2017-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 665
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
z Lu biorą 350 zł + 50 zł za dojazd, bo jednak te 60 km w jedną stronę mają do mnie
Też byłabym zainteresowana, mogłabym poprosić o jakiś kontakt do nich w wiadomości prywatnej, jestem z lubelskiego.
__________________
08.06.2019
blondynka28 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-19, 09:29   #2742
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez blondynka28 Pokaż wiadomość
Też byłabym zainteresowana, mogłabym poprosić o jakiś kontakt do nich w wiadomości prywatnej, jestem z lubelskiego.

Cytat:
Napisane przez Ipecacuanha Pokaż wiadomość
Tez poprosze info o oprawie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

ok zaraz wyślę dziewczyny

Cytat:
Napisane przez _Pixie_ Pokaż wiadomość
My chcemy skrzypce , kocham ich dźwięk. Dobrze, że przypomniały się, muszę się za to zabrać.

Tylko chyba najpierw trzeba mieć ustalona godzinę w kościele, nie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Możesz wstępnie zarezerwować Nieraz tylko jedną Mszę biorą, jak muszą gdzieś dojechać, więc jedną parę sobie rezerwują na dany dzień


Dzień dobry

---------- Dopisano o 10:29 ---------- Poprzedni post napisano o 10:26 ----------

Właśnie miałam pisać, gdzie Noemi zniknęła ? PixieDust chyba też dawno nie zaglądała
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-19, 09:41   #2743
szatynkaa89
Raczkowanie
 
Avatar szatynkaa89
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 483
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Hej dziewczyny
heziola to dziś ten wielki dzień i zaczniesz jeździć wreszcie swoim samochodem a z tego co piszesz naprawdę masz życie w biegu więc dużo siły i żebys szybko wszystko ogarnęła i miała w końcu swoje wakacje a u was lepsza pogoda niż u nas ostatnio
agulaaaa w ogóle kilka dziewczyn dawno nie widziałam tak jak piszesz Noemi, też trochę już nie było mariamarysienka ale widziałam coś na klubie że nadrabia to może niedługo coś napiszę

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
szatynkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-19, 09:51   #2744
Wiolkaa93
Wtajemniczenie
 
Avatar Wiolkaa93
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 001
GG do Wiolkaa93
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Hej ta pogoda nie motywuje do niczego :-( nic się nie chce ale zbliża się weekend

Miłego dnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiolkaa93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-19, 12:17   #2745
_Pixie_
Zadomowienie
 
Avatar _Pixie_
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 926
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Witam Was! Dziś o 12.00 rozpoczęłam urlop, bardzo się cieszę!

Dotarła do mnie dzisiaj nasza wątkowa tiulowa spódnica z alie. Wasze też przyszły? Moja płynęła chyba w jednym kontenerze ze śledziami, więc zaraz po rozpakowaniu wylądowała w wodzie. Jak wyschnie to będę ją dokładnie oglądać, ale na pierwszy rzut oka jest bardzo dobrej jakości.
_Pixie_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-19, 12:22   #2746
Wiolkaa93
Wtajemniczenie
 
Avatar Wiolkaa93
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 001
GG do Wiolkaa93
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez _Pixie_ Pokaż wiadomość
Witam Was! Dziś o 12.00 rozpoczęłam urlop, bardzo się cieszę!

Dotarła do mnie dzisiaj nasza wątkowa tiulowa spódnica z alie. Wasze też przyszły? Moja płynęła chyba w jednym kontenerze ze śledziami, więc zaraz po rozpakowaniu wylądowała w wodzie. Jak wyschnie to będę ją dokładnie oglądać, ale na pierwszy rzut oka jest bardzo dobrej jakości.
Jakie plany na urlop?
I jaki kolor wybrałaś? Pokaz na żywo jak wygląda :-D

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiolkaa93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-19, 12:53   #2747
_Pixie_
Zadomowienie
 
Avatar _Pixie_
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 926
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Planujemy jakieś wczasy, ale ceny lastów są takie, że , podobno między innymi przez pogodę u nas.

Zamawiałam navy blue, kolor ładny, unikalny, mogę go porównać jedynie do koloru chmur burzowych taki granatowoszary. Jak tylko przestanie z niej kapać woda to dodam
_Pixie_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-19, 12:54   #2748
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez _Pixie_ Pokaż wiadomość
Planujemy jakieś wczasy, ale ceny lastów są takie, że , podobno między innymi przez pogodę u nas.

Zamawiałam navy blue, kolor ładny, unikalny, mogę go porównać jedynie do koloru chmur burzowych taki granatowoszary. Jak tylko przestanie z niej kapać woda to dodam
Długo czekałaś ?
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-19, 13:06   #2749
_Pixie_
Zadomowienie
 
Avatar _Pixie_
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 926
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Właśnie doszło ekspresowo, zamawiałam 2 lipca, a dziś dotarła.
_Pixie_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-19, 14:06   #2750
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez _Pixie_ Pokaż wiadomość
Właśnie doszło ekspresowo, zamawiałam 2 lipca, a dziś dotarła.
Oo to może i ja się skuszę,tylko muszę ogarnąć jak to się w ogóle robi
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-19, 14:28   #2751
Likable
Zakorzenienie
 
Avatar Likable
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 8 551
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez _Pixie_ Pokaż wiadomość
My chcemy skrzypce , kocham ich dźwięk. Dobrze, że przypomniały się, muszę się za to zabrać.

Tylko chyba najpierw trzeba mieć ustalona godzinę w kościele, nie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też, niektóre zespoły chcą też zgody od księdza, spotkałam się z czymś takim
__________________
Czasami ludzie wokół Ciebie nie będą rozumieć Twojej drogi. Nie muszą, ona nie jest dla nich.

Likable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-19, 16:41   #2752
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Witam się W końcu Was nadrobiłam Nie wiem, czy kiedyś w końcu będę na bieżąco.

Tak, jak wspominałam, tu u rodziców mam naprawdę masakrę z internetem i zasięgiem Zaczęłam się zastanawiać, czy to nie wina telefonu. Od jakiegoś czasu myślę już nad zmianą, a teraz dodatkowo jest promocja w Euro, że przy zakupie tego telefonu, który mam na oku, za stary oddaliby mi kasę (wyliczyło mi prawie 500 zł). Będę o tym myśleć, bo promocja trwa do końca września.

Poza tym mamy remont w domu, który z banalnego zrobił się umiarkowany. Miało być tylko malowanie ścian, ale spontanicznie wymieniamy drzwi, a to wiąże się z jakimś tam nakładem pracy.

Zamówiłam dla Tż zegarek na urodziny, ale martwię się, czy przyjdzie Miała być wysyłka w ciągu 24 godzin, a nadal nie mam żadnej informacji. Dziewczyny, nie orientujecie się, czy przesyłka może być dostarczona do paczkomatu w sobotę?

A, w ogóle w poniedziałek na spontanie kupiłam buty w Reserved za 29 zł Co ciekawe, w domu olśniło mnie, że byłyby idealne na ślub Mają idealną wysokość, pięknie leżą na nodze i mają cudny granatowy kolor Przetestuję je na weselu 18.08, czy są wygodne i jeśli tak, to mam buty ślubne
https://www.reserved.com/pl/pl/woman...h-heeled-pumps identyczne jak te, tylko "zamszowe" i granatowe.


Karolina trzymam kciuki za Twoją mamę

blondynka za Twoją siostrę i mamę też trzymam kciuki Mam nadzieję, że to nie borelioza, bo to naprawdę straszna choroba Powoli wyniszcza człowieka, aż nie można samemu chodzić. Ja dwa razy w życiu miałam kleszcza, ale takiego, który zszedł z ubrania na skórę, więc nie zdążył się mocno wkręcić. Sama sobie wyciągnęłam pęsetą w całości i nie miałam żadnego rumienia czy innych objawów.

Co do muzyki na weselu, to u nas jest DJ. Będzie miał od nas kilka zakazanych piosenek ("Pociąg" i wszystko Sławomira), a tak to dajemy mu pełną dowolność. Mamy nadzieję, że jakieś polskie hity, lata 80-te i 90-te będą dominowały, ale jeśli goście będą bawić się przy disco polo, to niech będzie i disco polo Za DJ płacimy 3500 za jeden dzień.

Co do liczby gości, to któraś z dziewczyn zszokowała się ilością 200-300 osób U nas na wschodzie takie wesela nie są rzadkie ze względu na sposób organizacji. Dużo osób jeszcze nie wynajmuje restauracji płacąc 200 zł od talerzyka, a zatrudnia oddzielnie kucharkę, co pozwala oszczędzić przynajmniej połowę tej kwoty, dlatego można zaprosić jakąś dalszą rodzinę, czy sąsiadów. My właśnie tak robimy, ale tak czy siak wolałabym zaprosić najbliższych Niestety lista nie jest jeszcze domknięta i kiedy tylko poruszam ten temat z mamą, zaraz jest kłótnia i ona się obraża. Mam nadzieję, że przystanie na mój kompromis i nie będzie aż takiej tragedii. Niestety, to rodzice płacą za wesele i o ile nie wtrącali nam się do wyboru usługodawców, to już na listę gości chcą mieć jakiś wpływ
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-19, 16:46   #2753
Wiolkaa93
Wtajemniczenie
 
Avatar Wiolkaa93
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 001
GG do Wiolkaa93
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Witam się W końcu Was nadrobiłam Nie wiem, czy kiedyś w końcu będę na bieżąco.

Tak, jak wspominałam, tu u rodziców mam naprawdę masakrę z internetem i zasięgiem Zaczęłam się zastanawiać, czy to nie wina telefonu. Od jakiegoś czasu myślę już nad zmianą, a teraz dodatkowo jest promocja w Euro, że przy zakupie tego telefonu, który mam na oku, za stary oddaliby mi kasę (wyliczyło mi prawie 500 zł). Będę o tym myśleć, bo promocja trwa do końca września.

Poza tym mamy remont w domu, który z banalnego zrobił się umiarkowany. Miało być tylko malowanie ścian, ale spontanicznie wymieniamy drzwi, a to wiąże się z jakimś tam nakładem pracy.

Zamówiłam dla Tż zegarek na urodziny, ale martwię się, czy przyjdzie Miała być wysyłka w ciągu 24 godzin, a nadal nie mam żadnej informacji. Dziewczyny, nie orientujecie się, czy przesyłka może być dostarczona do paczkomatu w sobotę?

A, w ogóle w poniedziałek na spontanie kupiłam buty w Reserved za 29 zł Co ciekawe, w domu olśniło mnie, że byłyby idealne na ślub Mają idealną wysokość, pięknie leżą na nodze i mają cudny granatowy kolor Przetestuję je na weselu 18.08, czy są wygodne i jeśli tak, to mam buty ślubne
https://www.reserved.com/pl/pl/woman...h-heeled-pumps identyczne jak te, tylko "zamszowe" i granatowe.


Karolina trzymam kciuki za Twoją mamę

blondynka za Twoją siostrę i mamę też trzymam kciuki Mam nadzieję, że to nie borelioza, bo to naprawdę straszna choroba Powoli wyniszcza człowieka, aż nie można samemu chodzić. Ja dwa razy w życiu miałam kleszcza, ale takiego, który zszedł z ubrania na skórę, więc nie zdążył się mocno wkręcić. Sama sobie wyciągnęłam pęsetą w całości i nie miałam żadnego rumienia czy innych objawów.

Co do muzyki na weselu, to u nas jest DJ. Będzie miał od nas kilka zakazanych piosenek ("Pociąg" i wszystko Sławomira), a tak to dajemy mu pełną dowolność. Mamy nadzieję, że jakieś polskie hity, lata 80-te i 90-te będą dominowały, ale jeśli goście będą bawić się przy disco polo, to niech będzie i disco polo Za DJ płacimy 3500 za jeden dzień.

Co do liczby gości, to któraś z dziewczyn zszokowała się ilością 200-300 osób U nas na wschodzie takie wesela nie są rzadkie ze względu na sposób organizacji. Dużo osób jeszcze nie wynajmuje restauracji płacąc 200 zł od talerzyka, a zatrudnia oddzielnie kucharkę, co pozwala oszczędzić przynajmniej połowę tej kwoty, dlatego można zaprosić jakąś dalszą rodzinę, czy sąsiadów. My właśnie tak robimy, ale tak czy siak wolałabym zaprosić najbliższych Niestety lista nie jest jeszcze domknięta i kiedy tylko poruszam ten temat z mamą, zaraz jest kłótnia i ona się obraża. Mam nadzieję, że przystanie na mój kompromis i nie będzie aż takiej tragedii. Niestety, to rodzice płacą za wesele i o ile nie wtrącali nam się do wyboru usługodawców, to już na listę gości chcą mieć jakiś wpływ
Ładne te buty <3 i ta cena :-D nic tylko brać ;-)

Masz wesele z kucharką? Ile jej płacisz, kto robi zakupy? myślałam że tutaj tylko ja wybrałam taką opcję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiolkaa93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-19, 16:51   #2754
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Maria tak, w sobotę przychodzą przesyłki do paczkomatu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-19, 16:52   #2755
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez Wiolkaa93 Pokaż wiadomość
Ładne te buty <3 i ta cena :-D nic tylko brać ;-)

Masz wesele z kucharką? Ile jej płacisz, kto robi zakupy? myślałam że tutaj tylko ja wybrałam taką opcję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kucharka bierze 7,50 od osoby, a obsługa 12 zł za godzinę. Zakupy robimy my, ale na zasadzie złożenia zamówienia - oddzielnie tylko zamówimy mięso i wędliny, ryby, pieczywo i oczywiście napoje, a tak to w jednym miejscu dajemy listę i oni to przywiozą na salę danego dnia.
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-19, 16:55   #2756
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Maria hej z remontami tak jest,za jedną rzecz się człowiek weźmie,zaraz druga wyskoczy
Fajne te buty kurcze nawet na wyprzedażach nie byłam,a jakieś buty i torebka by się przydały: pala: i spodnie ja to bym pik sklepu wyniosła, ale teraz trzeba patrzeć na kasę..
Ile planujecie prosić ? Mama Wam dopisuje jeszcze osoby ? Kurcze ja to z moimi mam dobrze, nic a nic się nie wtrącają

Meggie ostatnio natchnęłaś mnie do oglądania projektów domów, Tż podchwycił,ale nasze wizje średnio się pokrywają, trzeba iść jakoś na kompromis
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-19, 17:02   #2757
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez meggie94 Pokaż wiadomość
Maria tak, w sobotę przychodzą przesyłki do paczkomatu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Maria hej z remontami tak jest,za jedną rzecz się człowiek weźmie,zaraz druga wyskoczy
Fajne te buty kurcze nawet na wyprzedażach nie byłam,a jakieś buty i torebka by się przydały: pala: i spodnie ja to bym pik sklepu wyniosła, ale teraz trzeba patrzeć na kasę..
Ile planujecie prosić ? Mama Wam dopisuje jeszcze osoby ? Kurcze ja to z moimi mam dobrze, nic a nic się nie wtrącają

Meggie ostatnio natchnęłaś mnie do oglądania projektów domów, Tż podchwycił,ale nasze wizje średnio się pokrywają, trzeba iść jakoś na kompromis

Ja pojechałam po sweterki, ale żadnego nie znalazłam. Za to kupiłam bluzkę, szpilki i japonki

Mama chce zaprosić taką dalszą rodzinę i o ile z pokoleniem moich dziadków i rodziców znam się bardzo dobrze i często do siebie piszemy na fejsie, więc bardzo chętnie ich zaproszę (zabawa z nimi jest przednia ), o tyle moje pokolenie, czyli kuzynostwo, jest mi kompletnie obce. Z twarzy nie poznałabym nikogo, nie znam ich imion, kim są ich rodzice. Mój kompromis jest taki, żeby tamtych zaprosić, a tych "dzieci" nie. Napisałam "dzieci", bo to są już ludzie dorośli lub prawie, więc trzeba ich zaprosić z osobą towarzyszącą.
Ale ja już wiem, jak urobić mamę. Muszę wysłać na rozmowę z nią Tżta Dla mojej mamy to jest ideał i co on nie powie, to święte
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-19, 17:10   #2758
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość


Ja pojechałam po sweterki, ale żadnego nie znalazłam. Za to kupiłam bluzkę, szpilki i japonki

Mama chce zaprosić taką dalszą rodzinę i o ile z pokoleniem moich dziadków i rodziców znam się bardzo dobrze i często do siebie piszemy na fejsie, więc bardzo chętnie ich zaproszę (zabawa z nimi jest przednia ), o tyle moje pokolenie, czyli kuzynostwo, jest mi kompletnie obce. Z twarzy nie poznałabym nikogo, nie znam ich imion, kim są ich rodzice. Mój kompromis jest taki, żeby tamtych zaprosić, a tych "dzieci" nie. Napisałam "dzieci", bo to są już ludzie dorośli lub prawie, więc trzeba ich zaprosić z osobą towarzyszącą.
Ale ja już wiem, jak urobić mamę. Muszę wysłać na rozmowę z nią Tżta Dla mojej mamy to jest ideał i co on nie powie, to święte
Świetne zagranie z Tżtem, oby przyniosło skutek
faktycznie kiepsko zapraszać takich ludzi,potem na weselu obce twarze... Ja z rodziny mało proszę,tylko tych z którymi mam kontakt, więcej będzie znajomych, bez których nie wyobrażam sobie tej imprezy
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-19, 17:14   #2759
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

U nas znajomych też będzie bardzo dużo, ponad 50 osób Chyba jesteśmy bardziej towarzyscy, niż nam się wydawało
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-19, 17:28   #2760
leleczka
Wtajemniczenie
 
Avatar leleczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 709
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 4

My nadal nie mamy zrobionych nauk przedmałżeńskich... Nie możemy się zebrać. Robiłyście w formie weekendowej czy chodziłyście na 10 spotkań? Czy ksiądz może nie uznać weekendowych nauk?
__________________
06.07.2019
leleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-19 19:25:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:58.