przedłużanie włosów- część II - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-18, 14:33   #2641
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez zaba84 Pokaż wiadomość
no mi chodzilo o twoje wloski racoon + syntetyk dla cienki ch slabych wlosow to jest dobra rzecz. Bo wlosy ludzkie sa ciezkie i dlatego stanowia pewne obciazenie dla cebulek wlasnych wlosow. W poprzednim watku byly zdjecie racoona ktore Renia umieszczala - musze ich poszukac. znalzlam oto racoon
to prawda.ja choć mam dużo włosów miałam bardzo obciązone cebulki na drugi dzień podcięłam sama.dziś idę wyrównać do fryzjerki.teraz mam do pół pleców.juz się nacieszyłam długością do pasa
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-18, 14:55   #2642
asiOOl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 11
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez zaba84 Pokaż wiadomość
no mi chodzilo o twoje wloski racoon + syntetyk dla cienki ch slabych wlosow to jest dobra rzecz. Bo wlosy ludzkie sa ciezkie i dlatego stanowia pewne obciazenie dla cebulek wlasnych wlosow. W poprzednim watku byly zdjecie racoona ktore Renia umieszczala - musze ich poszukac. znalzlam oto racoon
a czy ktoś mógłby mi odpowiedzieć czy na tym zamieszczonym zdjęciu pod postem doczepniane były włosy syntetyczne czy naturalne?? byłabym bardzo wdzięczna
asiOOl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-18, 15:08   #2643
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez asiOOl Pokaż wiadomość
a czy ktoś mógłby mi odpowiedzieć czy na tym zamieszczonym zdjęciu pod postem doczepniane były włosy syntetyczne czy naturalne?? byłabym bardzo wdzięczna
wydaje mi się ,że sztuczne ,ze względu na połysk od lampy błyskowej.ale to moja opinia.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 09:54   #2644
samirax
Raczkowanie
 
Avatar samirax
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 175
GG do samirax
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
tak on jest bw różnych postaciach,ale ten najłatwiej sie dozuje
ja nie mocze wlosow profibre w plynie choc i to kiedys robilam myje najnormalniej szamponem timotei i potem nakladam odzywke tez tej firmy wgniote we wlosy delikatnie spukam owijam w recznik zeby woda w niego z wlosow wsiakla nastepnie delikatnie rozczesze roztrzepie i zostawiam do naturalnego wyschniecia ,wlosy po wyschnieciu sa miekkie i wracaja do pierwotnego wyglada tj. fala i to wystarcza
samirax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 11:28   #2645
adomajka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 216
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Hej laseczki

I stalo si eprzedluzylam wloski podsylam pierwsze foto. Dzisiaj postaram sie zrobic wiecej Zbajomi nie mogli uwierzyc ze przedluzylam wloski, ale powiedzieli ze swietnie wyszlo i nic nie widac i jakby mnie nie znali to by mysleli ze to moje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Wloski.jpg (27,7 KB, 205 załadowań)
adomajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 11:40   #2646
kaja_1985r
Rozeznanie
 
Avatar kaja_1985r
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 993
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez adomajka Pokaż wiadomość
Hej laseczki

I stalo si eprzedluzylam wloski podsylam pierwsze foto. Dzisiaj postaram sie zrobic wiecej Zbajomi nie mogli uwierzyc ze przedluzylam wloski, ale powiedzieli ze swietnie wyszlo i nic nie widac i jakby mnie nie znali to by mysleli ze to moje
Jak dla mnie to masz za mało pasemek. Ale rzeczywiście wyglądają bardzo naturalnie. Tylko właśnie z tego względu, że masz ich tak mało to widać jak się pasemkują.
kaja_1985r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 11:49   #2647
adomajka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 216
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez kaja_1985r Pokaż wiadomość
Jak dla mnie to masz za mało pasemek. Ale rzeczywiście wyglądają bardzo naturalnie. Tylko właśnie z tego względu, że masz ich tak mało to widać jak się pasemkują.
myslisz ze dolozyc? bo mi jeszcze mase wloskow zostalo, ale kolezanka stwierdzila ze tak bedzie ladniej i naturalniej i nie bedzie widac tej "sztucznosci".
adomajka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-19, 12:22   #2648
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Adomajka koniecznie dołóż bo jest ich jakoś tak mało. Ile ona ci tych pasemek założyła?
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 12:25   #2649
adomajka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 216
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez zaba84 Pokaż wiadomość
Adomajka koniecznie dołóż bo jest ich jakoś tak mało. Ile ona ci tych pasemek założyła?
pół metrowej taśmy. Ja chcialam je wycieniowac i tak, dlatego nie chcialam zbyt duzo. Al ejuz sie umowilam z kolezanka ze w srode mi wiecej doczepi. kurcze a bylam taka zadowolona ze ok to wyglada a jednak nie;/
adomajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 12:43   #2650
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: przedłużanie włosów- część II

jesli chcesz je wycieniowac to musisz koniecznie dolozyc wiecej wlosow bo przy cieniowaniu troche ich wizualnie stracisz. Pol metra tasmy to moim zdaniam stanowczo za malo, (bo to jakies 50 pasemek wychodzi tak mniej wiecej, jak sie na pasemka przeliczy). Jak dolozysz wiecej i wyceniujesz to zobaczysz ze bedzie to fajnie wygladac. bo teraz jakbys przy tej ilosci wycieoniowala to moglby wyjsc efekt mysiego ogonka bo przy cieniowaniu trzeba zaczynac od miejsca gdzie sie twoje z czubka glowy koncza. jest okej ale moze byc lepiej
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 13:14   #2651
adomajka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 216
Dot.: przedłużanie włosów- część II

dzięki za rady w środe mi koleżanka dołozy. Tylko do środy musze jakoś wytrzymać. Dzisiaj i tak miałam już ryzjera umówionego wiec pojade się tylko pokazać. Może coś mi wymyśli, żeby do środy to w miare wygladalo Włosy mam jeszcze więc to kwestia wykończenia ale ciesze się z metody jaką zrobiłam. Tylko dzisiaj po wyczeaniu mi troszke wyleciało, ale z tego co u Was czytalam to normalne zobaczymy co jutro po pierwszymmyciu bedzie.
Buziaki i jeszcze raz dziękuje
adomajka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-19, 14:49   #2652
karyna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 140
Dot.: przedłużanie włosów- część II

adomajka mi sie podoba tyle ile masz jest ładnie naturalnie i wcale jak dla mnie ich za mało nie masz, jest ok i naprawdę bardzo fajnie to wyszło)
mam pytanko jak ci ta koleżanka doczepiała te włoski ? chodzi mi o to czy przy samym dole głowy masz je doczepione? bo ja sobie zamierzam też docepić ale na wakacje i tez dół ale nie wiem jak, bo boje się jak będę robic kitka to mi z dołu śrubki będzie widać, bo ty masz na śrubki zaczepiane tak??
masz naturalne czy syntetyczne pasemka? no i mam pytanko czy syntetyczne pasemka można tez prostować lokować itp.
karyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 15:22   #2653
mala19881
Zadomowienie
 
Avatar mala19881
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 636
GG do mala19881
Dot.: przedłużanie włosów- część II

kolor jest identyczny, ale zgadzam sie, ze wlosow jest za malo, dokladnie widac w ktrym miejscu koncza sie twoje wloski, 50 cm tasmy to stanowczo za malo, ja mam 150 cm

karyna syntetykow nie mozna krecic ani prostowac, podobno sa jakies dobrej jakosci ktore mozna, powinny sie poprostu stopic pod wysoka temperatura jak to syntetyk... chociaz ja probowalam lokowka potraktowac syntetki, nie zniszczyly sie, nie stopily, ale mimo tego, ze trzymalam lokowke dosc dlugo loki sie nie zrobily, pozostaly proste jak druciki
mala19881 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 16:02   #2654
adomajka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 216
Dot.: przedłużanie włosów- część II

zaba84 - miałaś całkowitą racje mam wrócić na cieniowanie jak dorobie wloski

karyna - dziękuje Ja mam doczepiane metoda warkoczykowa z odrobina kleju silikonowego. Mialam tasme cieta na pasemka. U mnie nic nie widac tego, nawet dzisiaj kitke wysoko zrobilam.
Bylam u fryzjerki i powiedziala ze mam z przodu zagescic je jeszcze i bedzie ok. Sama byla zdziwiona i powiedziala, ze kolezanka dobra robote zrobila
Mam naturalne wloski, ale przyznam szczerze, ze skoroce je troche bo mam wielki juz klopot z prostowaniem


mala19881- naprawde? Mi sie wlasnie wydaje ze nie widac, ale ze ich malo jest z kolei. Moze jak dampozniej inne zdjecie bedzie inaczej. Ale z rady skorzystam i na pewno ich doloze.

A powiedzcie mi, skoro wczoraj przedluzalam je, to moge dzisiaj wieczorkiem je umyc, czy dopiero jutro?
adomajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 16:21   #2655
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: przedłużanie włosów- część II

nie wiem jak z tym klejem silikonowym ale ja przy racoonie czy microringach tudziez tulejkach myje tego samego dnia kiedy sa przedluzane. Chyba nie ma zadnych przeciwskazan. umycie powoduje ze wlosy scisniete w paczce odzyskuja swoja objetosc, wiec mysle ze mozesz myc smialo. i wklej foty jak juz bedzie przedluzanie zakonczone
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 16:30   #2656
paryzanka202
Zakorzenienie
 
Avatar paryzanka202
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 239
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez samirax Pokaż wiadomość
witam Was wszystkie ja przez 10 lat przedluzalam wloski tylko wlosami naturalnymi bo nie wyobrazalam sobie innych az tu pewnego pieknego dnia kolezanka namowila mnie na syntetyki profibre i co sie stalo ...ha! juz z nich nie wychodze nie mam problemu z myciem koltunem itp. nosze 2 miesiace i zmieniam sa dziewczyny ktore nosza je dluzej ale ja tylko tak do 2 miesiecy , doczepione mam na zgrzew maly i nie widoczny sa super wkleje fotki ocencie same sa super. buzka

a moge spytac gdzie kupujesz te profibry? i w jakiej cenie? no i jak o nie dbasz? koltunia sie ,pusza?
paryzanka202 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 17:23   #2657
karyna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 140
adomajka aa już wiem o co chodzi ja bedę miała doczepiane na mikroobrączki. ikoniecznie dodaj zdjęcia! ))))

już wiem że pasemka syntetyczne są sztuczne, a to jest cos takiego ja mają lalki np barbie.??
czy te syntetyki po czasie mogą stać się brzydkie, takie rozlazłe.... ??

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2008-04-19 o 18:32
karyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 21:16   #2658
kaja_1985r
Rozeznanie
 
Avatar kaja_1985r
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 993
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Doczepiłam sobie właśnie 2 pasemka profibrów, bo niestety czekam na tulejki, a chciałam zobaczyć jak wyglądają na głowie. I powiem Wam, że jestem bardzo rozczarowana. Bardzo się błyszczą i w każdym razie ja widzę, że są sztuczne. Mam nadzieje, ze jak doczepię wszystkie to będzie to lepiej wyglądać. No i może mycie coś zmieni.
kaja_1985r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 21:47   #2659
asiaczek1986
Przyczajenie
 
Avatar asiaczek1986
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 29
Talking Dot.: przedłużanie włosów- część II

Ja tez z checia pochwale sie jak slicznie przedluzyla mi włosy Pani ze Szczecina cena przystepna kolor idealnie dobrany
Włosy po raz pierwszy nosilam 4,5 miesiaca pozniej po podciagnieciu kolejne 3 miesiace zdjecie w kreconych włosach jest zrobione miesiac po podciagnieciu ich na nowo.
pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg asiaczek.JPG (27,4 KB, 213 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0102162659.jpg (80,6 KB, 197 załadowań)
asiaczek1986 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-19, 21:53   #2660
adomajka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 216
Dot.: przedłużanie włosów- część II

asiaczek1986 - slicznie wygladasz jak Ty to robisz, ze masz je tak ładnie ułożone?

Ja właśnie pierwszy raz umyłam włosy i boje się ze rano bede wygladac jak miotełka Umyły się ładnie, odżywke chyba się przyjęła. Rozczesałam i co teraz? Poczekac jak same sie wysusza czy delikatnie uzyc suszarki? I najwazniejsze : prostujecie wloski na noc, czy po wyschnieciu zwiazac je w warkocz i poczekac do rana ze stylizacja?

PS: w srode dam pelne zdjecia na pewno
adomajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 22:19   #2661
kaja_1985r
Rozeznanie
 
Avatar kaja_1985r
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 993
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez adomajka Pokaż wiadomość
asiaczek1986 - slicznie wygladasz jak Ty to robisz, ze masz je tak ładnie ułożone?

Ja właśnie pierwszy raz umyłam włosy i boje się ze rano bede wygladac jak miotełka Umyły się ładnie, odżywke chyba się przyjęła. Rozczesałam i co teraz? Poczekac jak same sie wysusza czy delikatnie uzyc suszarki? I najwazniejsze : prostujecie wloski na noc, czy po wyschnieciu zwiazac je w warkocz i poczekac do rana ze stylizacja?

PS: w srode dam pelne zdjecia na pewno
Możesz użyć suszarki, ale wiadomo, że dla włosów będzie lepiej jeśli pozwolisz im samym wyschnąć. No i nie ma sensu prostować włosów na noc, bo i tak zwiążesz je na noc w warkocz i się pokręcą. Najlepiej poczekaj z tym do rana.
kaja_1985r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 22:25   #2662
adomajka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 216
Dot.: przedłużanie włosów- część II

kaja_1985r dziękuje wciaz sie ucze i to wciaz dla mnie cos nowego. A nie chcialabym "popsuc" ich od samego początku. Czy sa jakies sposoby aby nie byly przyklapniete i ulizane? I czy Kallos-Placenta uzywa sie po kazdym myciu wloskow czy raz na tydzien?
Dzieki za cierpliwosc
adomajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 22:52   #2663
mala19881
Zadomowienie
 
Avatar mala19881
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 636
GG do mala19881
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Ja kupilam wloski z wlosyonline. dalam 160 zl za 2 metry tasmy!! wloski sa sliczne, mieciutkie, co prawda ich nie mylam, ale mam na klipsy, wiec zadko je myje. jedyna ich wada to to,ze sa strasznie ciezkie.

zalaczam fotke
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMGP2012a.jpg (39,8 KB, 185 załadowań)
mala19881 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 23:13   #2664
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez mala19881 Pokaż wiadomość
Ja kupilam wloski z wlosyonline. dalam 160 zl za 2 metry tasmy!! wloski sa sliczne, mieciutkie, co prawda ich nie mylam, ale mam na klipsy, wiec zadko je myje. jedyna ich wada to to,ze sa strasznie ciezkie.

zalaczam fotke

Zastanawiam sie od kilku dni, jakie włosy kupić z tego właśnie sklepu.
Czy masz te włosy?Jeśli tak,to czy to jest kolor nr 8?

http://www.wlosyonline.pl/product_in...products_id=48
marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 23:25   #2665
magmac
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 204
Dot.: przedłużanie włosów- część II

asiaczek a masz naturalne wloski?
magmac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 23:27   #2666
kaja_1985r
Rozeznanie
 
Avatar kaja_1985r
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 993
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez adomajka Pokaż wiadomość
kaja_1985r dziękuje wciaz sie ucze i to wciaz dla mnie cos nowego. A nie chcialabym "popsuc" ich od samego początku. Czy sa jakies sposoby aby nie byly przyklapniete i ulizane? I czy Kallos-Placenta uzywa sie po kazdym myciu wloskow czy raz na tydzien?
Dzieki za cierpliwosc
Niestety nie pomogę Ci, bo nigdy nie używałam tego specyfiku. Ale po każdym myciu musisz coś na włosy nałożyć. Ja zawsze nakładam odżywkę i na to jedwab.
Co do przyklapnięcia włosów - to mówisz o tych przedłużanych? Z nimi to sie raczej nic nie da zrobić, ale ja swoje, te na górze tapiruję (nie doczepiane, tylko własne). No chyba, że jeśli będziesz włosy suszyć to głową w dół, ale nie wiem czy to cos pomoże, bo w końcu te włosy obciążają nasze i raczej nasze się nie podniosą.
kaja_1985r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 23:30   #2667
asiaczek1986
Przyczajenie
 
Avatar asiaczek1986
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 29
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Dziekuje
Ja osobiscie polecam odżywki i szampony z serii Nivea oraz Elseve, przez 7 miesiecy uzywając Tych najpospolitszych kosmetyków do włosów nie miałam poblemow z kołtunieniem plątaniem czy wypadaniem.
Dodam iz włosy były robione metodą micro rings włosy indyjskie.

Kolejną dobrą radą moze byc mycie doczepianych włosów ( lekko pochykona głowa do tyłu,najwygodniej pod prysznicem ) oczywiscie to równiez zalezy od metody jaką masz doczepione włosy.
Ja polecam micro ringi nie osłabiają, nie obciązają na tyle mocno swoich włosów.
Po 7 miesiacach gdy sciagnelam włosy bylam w szoku,wiadomo przyzwyczajenie zrobiło swoje. Moje naturalne wyglądają jak przed przedłuzeniem
asiaczek1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 23:39   #2668
asiaczek1986
Przyczajenie
 
Avatar asiaczek1986
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 29
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez adomajka Pokaż wiadomość
kaja_1985r dziękuje wciaz sie ucze i to wciaz dla mnie cos nowego. A nie chcialabym "popsuc" ich od samego początku. Czy sa jakies sposoby aby nie byly przyklapniete i ulizane? I czy Kallos-Placenta uzywa sie po kazdym myciu wloskow czy raz na tydzien?
Dzieki za cierpliwosc
Tak jak juz napisałam kazdy poleca swoją metode ja do twojej nie jestem zbytnio przekonana po przejsciach jakie miala moja kolezanka po takim zabiegu w zeszlym roku. Po miesiacu od doczepienia prostując włosy silikonowy klej kruszył sie oczywiście spowodowala to wysoka temperatura. Po sciagnieciu doczepianych włosów musiala swoje naturalne bardzo krótko obciąc były poszarpane.
Nie to ze chce Cie przestraszyc bo byc moze u ciebie bedzie całkiem odwrotnie i tego zycze
Pozdrawiam!
asiaczek1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 23:41   #2669
asiaczek1986
Przyczajenie
 
Avatar asiaczek1986
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 29
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez magmac Pokaż wiadomość
asiaczek a masz naturalne wloski?
tak to są naturalne Indyjskie
asiaczek1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 23:55   #2670
kaja_1985r
Rozeznanie
 
Avatar kaja_1985r
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 993
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez asiaczek1986 Pokaż wiadomość
Tak jak juz napisałam kazdy poleca swoją metode ja do twojej nie jestem zbytnio przekonana po przejsciach jakie miala moja kolezanka po takim zabiegu w zeszlym roku. Po miesiacu od doczepienia prostując włosy silikonowy klej kruszył sie oczywiście spowodowala to wysoka temperatura. Po sciagnieciu doczepianych włosów musiala swoje naturalne bardzo krótko obciąc były poszarpane.
Nie to ze chce Cie przestraszyc bo byc moze u ciebie bedzie całkiem odwrotnie i tego zycze
Pozdrawiam!
adomajka masz przedłużane włosy którąś z metod na gorąco? Jeśli tak to nie wiem jak z suszeniem i prostowaniem. Bo obawiam się że rzeczywiście może stać się coś ze zgrzewami. Chociaż jeśli nie będziesz prostować włosów od nasady to powinno byc ok. Ja wypowiadałam się raczej na temat włosów, że mogą być prostowane, ale nie na temat metody i wpływu na nią gorąca.
kaja_1985r jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:32.