Fryzjer w Bielsku - Białej - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-15, 22:03   #121
domin3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

salon fryzjerski Trendy w Bielsku-Białej radzę wszystkim omijać szerokim łukiem! Może się wydawać że najlepszy salon w Bielsku ale tak nie jest! poszedłem się tam trochę obciąć i wyrównać włosy a później byłem bez 30zł a nawet za darmo bym się tak nie obciął, nie zrobili tam nic innego niż praktycznie 2 razy przerzedzili mi włosy, mam krzywo obcięte i wyglądam jak jakiś pedał. ten fryzjer nic nie potrafi dobrze zrobić!

Edytowane przez domin3
Czas edycji: 2010-02-15 o 22:05
domin3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 11:30   #122
Magdalor
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 18
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

Ja kiedyś chodziłam do p. Marzeny (salon z tyłu blaszaka w centrum BB na paterze) i byłam naprawdę zadowolona z niej i z jej cen, ale po jakimś czasie chodzenia coraz więcej miała do opowiadania o swoim nowym facecie a mniej do roboty na mojej głowie. Jak byłam ostatni raz to tak mi zmasakrowała grzywke (jeszcze niegdy nie widziałam tak krzywej grzywki, sama zrobiła bym to lepiej), że więcej sie u niej nie pojawiłam. Później przerzuciłam sie na Trendy na wyzwolenia również do p. Marzeny (na szczęście tylko zbieżność imion) i wszystko było by super (perfekcjonistka w tym co robi) ale za każdym razem wychodziłam lżejsza o 100zł, a właściwie tylko szczygła, prostowała i tam jakieś drobne zabiegi na włosy. No i ostatnio trafiłam przypadkiem do salonu Josei (czy jakoś tak) na cieszyńskiej niedaleko pizzeri jedynki i muszę przyznać, że bardzo zadowolona jestem. Fryzurę mam dokładnie taką jak wybrałam z katalogu (a nie tylko podobną) i kolorek super dobrany (zobaczymy jak będzie się "spierał"). Trochę długo jej to zajmuje, ale to chyba dlatego,że tak się przykłada. Podsumowując: siedziałam 2godz, farbowanie i strzyżenie z prostowaniem 120zł efekt: bardzo mnie zadowala. Napewno kolejna wizyta też będzie w tym salonie
Magdalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 13:22   #123
Myszka:))
Przyczajenie
 
Avatar Myszka:))
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 10
Fryzjer w Bielsku - Białej

Witajcie
Wiem że był już wątek o dobrych fryzjerach w Bielsku i go przeczytałam, ale tam głównie piszecie o strzyżeniu, a mnie zależy na dobrym fryzjerze/fryzjerce, który zafarbuje mi włosy na tak jak chce! Naprawdę nie mam kosmicznych pomysłów, po prostu chciałabym żeby ktoś mi zrobił ciemny popielaty blond, nie żaden żółty czy miedziany (bo i taki mi zrobili), żaden brąz tylko zwyczajny zimny szary blond
Naprawdę zwiedziłam wielu fryzjerów w Bielsku i zawsze mam problem z farbowaniem. Jeśli chodzi o strzyżenie to polecam Marcina Pawia, jeśli ktoś ma cierpliwość czekać u niego na termin to warto, ale upewnijcie się 2 razy czy aby jesteście zapisane, bo zdarzyło mi się że się zapisałam przez telefon a gdy w końcu przyszedł mój termin to okazało się że nie byłam wpisana do ich zeszytu... Koloru niestety nie uzyskałam takiego jaki wybraliśmy z palety, zawsze wychodził za ciemny (może to przez te halogeny w salonie). Pewnie jeszcze pójdę na strzyżenie, ale na nic więcej.
Później byłam na ul. Szarotki jeden raz. Strzyżenie jeszcze jako tako, ale kolor wyszedł rudawy! Nie wiem czy to wina tych farb loreala czy fryzjerki.
Salon na Emilii Plater też nie polecam...
Zawsze co jakiś czas wracam do Kanonu na os. Polskich Skrzydeł i tam chyba jeśli chodzi o farbowanie było w miarę ok, ale gdy jeszcze mieli Kadusa, teraz na Kemonie raz się udaje a raz wyszłam czarna, ze strzyżeniem też różnie, zależy na jaki dzień fryzjerki trafię
A może ktoś słyszał o pani Marioli z Josei? Też pracuje na Kemonie, choć podobno nie jest to tak dobra firma jak Kadus, który zastąpili...
No i jeszcze może mi ktoś coś więcej powiedzieć o pani Marcie Hermie z Orkana? Był ktoś u niej na farbowaniu i strzyżeniu? W ogóle czy jaki znacie jakiegokolwiek fryzjera co naprawdę dobrze zafarbuje włosy albo zrobi balejaż? Błagam pomocy!
Myszka:)) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-15, 18:57   #124
ruda222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer w Bielsku - Białej

Cytat:
Napisane przez Myszka:)) Pokaż wiadomość
Witajcie
Wiem że był już wątek o dobrych fryzjerach w Bielsku i go przeczytałam, ale tam głównie piszecie o strzyżeniu, a mnie zależy na dobrym fryzjerze/fryzjerce, który zafarbuje mi włosy na tak jak chce! Naprawdę nie mam kosmicznych pomysłów, po prostu chciałabym żeby ktoś mi zrobił ciemny popielaty blond, nie żaden żółty czy miedziany (bo i taki mi zrobili), żaden brąz tylko zwyczajny zimny szary blond
Naprawdę zwiedziłam wielu fryzjerów w Bielsku i zawsze mam problem z farbowaniem. Jeśli chodzi o strzyżenie to polecam Marcina Pawia, jeśli ktoś ma cierpliwość czekać u niego na termin to warto, ale upewnijcie się 2 razy czy aby jesteście zapisane, bo zdarzyło mi się że się zapisałam przez telefon a gdy w końcu przyszedł mój termin to okazało się że nie byłam wpisana do ich zeszytu... Koloru niestety nie uzyskałam takiego jaki wybraliśmy z palety, zawsze wychodził za ciemny (może to przez te halogeny w salonie). Pewnie jeszcze pójdę na strzyżenie, ale na nic więcej.
Później byłam na ul. Szarotki jeden raz. Strzyżenie jeszcze jako tako, ale kolor wyszedł rudawy! Nie wiem czy to wina tych farb loreala czy fryzjerki.
Salon na Emilii Plater też nie polecam...
Zawsze co jakiś czas wracam do Kanonu na os. Polskich Skrzydeł i tam chyba jeśli chodzi o farbowanie było w miarę ok, ale gdy jeszcze mieli Kadusa, teraz na Kemonie raz się udaje a raz wyszłam czarna, ze strzyżeniem też różnie, zależy na jaki dzień fryzjerki trafię
A może ktoś słyszał o pani Marioli z Josei? Też pracuje na Kemonie, choć podobno nie jest to tak dobra firma jak Kadus, który zastąpili...
No i jeszcze może mi ktoś coś więcej powiedzieć o pani Marcie Hermie z Orkana? Był ktoś u niej na farbowaniu i strzyżeniu? W ogóle czy jaki znacie jakiegokolwiek fryzjera co naprawdę dobrze zafarbuje włosy albo zrobi balejaż? Błagam pomocy!
hejo! ja polecam studio QUI na Partyzantów.Chodzę do P.Gabrysi zna się na robocie i ma super pomysły,no i doświadczenie.
ruda222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 17:12   #125
azisa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 18
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

Witam serdecznie wszystkie wizażanki
Czy któraś z Was strzygła lub czesała się w salonie Perfect na ulicy Cisowej (wejscie od Cieszyńskiej)?
azisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 15:04   #126
Myszka:))
Przyczajenie
 
Avatar Myszka:))
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 10
Dot.: Fryzjer w Bielsku - Białej

Dziękuję za odpowiedź
Myszka:)) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 10:58   #127
CzekoladowaPolewa92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

witam wszystkich!! ja widziałam dobre opinie odnośnie salonu estethique na walowej tzn teraz to juz jest na 3 maja.. ktos cos slyszal o nim????
zapisalam sie na jutro... i zdam relacje jak by cos.. mam nadzieje ze nie zawiode sie po raz kolejny... ; d
CzekoladowaPolewa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-13, 09:12   #128
Bika83
Zakorzenienie
 
Avatar Bika83
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 011
GG do Bika83
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

Witam... też mam już sporo fryzjerów za sobą, jestem w stanie dobrze zapłacić za dobrze wykonaną usługę, ale u mnie wyglądało to niestety tak:
- najpierw tredny ul. Cechowa, p. Asia - super, ale tylko na początku, potem już nigdy fryzura nie była taka jak ta pierwsza, a kiedy pani Asia nie miała czasu i trafiałam na inną fryzjerkę to już w ogóle nie byłam zadowolona
- potem atelier alex na żywieckiej, oj to już była masakra, nie dość, że prawie w ogóle nie zostałam obcięta, to jeszcze zapłaciłam jak za zboże i wyszłam w fryzurze ala jola rutowicz, masakra ;(
- w końcu trafiłam do pana Marcina Pawia, ale bałam już się cokolwiek robić z włosami (zapuściłam je i nie pozwalam fryzjerom na zbliżenie się z nożyczkami), pan Marcin robił mi fryzury ślubne, i tu też małe rozczarowanie, fryzura próbna - super, ta właściwa już nie za bardzo, niewiele miała wspólnego z próbną niestety ogólnie łanie wykonana, ale nie tak to miało wyglądać potem fryzurka na plener i tu super, nie mam zastrzeżeń.

Ogólnie podsumowując - mam długie raczej proste włosy, jeśli fryzjer przed obcięciem prostuje mi włosy, to już do niego nie wracam, zawsze mówię fryzjerowi, że nie chce prostować włosów, żeby ich dodatkowo nie niszczyć, bo i tak już są przesuszone moim zdaniem, ale i tak mało kto mnie słucha! Prawda jest taka, że jak mi najpierw włosy prostują a potem obcinają to w domu też je muszę prostować bo inaczej w ogóle się nie układają

i tu prośba do Was drogie wizażanki, proszę polećcie mi fryzjera (nie musi być tani ale dobry) który zajmie się moimi długimi włoskami, nie zetnie mi ich na krótko przy podcinaniu końcówek (a też mi się to zdarzyło!!! serio, miałam podciąć 2, 3cm, a z włosów do pasa, zostały do ramion!!!!!!!), nałoży ładny kolorek, zaproponuje innowacje, profesjonalnie o nie zadba, może zaproponuje korzystne cięcie.... z góry wielkie dzięki.
Bika83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 18:13   #129
neluusia
Raczkowanie
 
Avatar neluusia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 173
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

Ja polecam salon pani Oli Kwaśnej w Wilkowicach przy ul. Żywieckiej [niedaleko skrzyżowania i sklepu Rogacz]. To 15 minut drogi z Bielska , myślę , że warto. Polecam ją serdecznie, chodzę do niej już od 2 lat, nigdy nie wyszłam nie zadowolona, bardzo dokładna i skrupulatna. Potrafi doradzić cięcie do rodzaju włosów i dobrać ładny kolor. Strzyżenie 50 zł ,z farbowaniem 120- 150.
__________________


i'm in love - i can fell it in my heart, i can fell it in my soul,
i'm in love, i'm in love, i'm love with you ^^

Edytowane przez neluusia
Czas edycji: 2010-08-30 o 18:18 Powód: błąd
neluusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 18:22   #130
ashlej
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: bielsko-bisla
Wiadomości: 11
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

Witam dziewczyny jeśli chodzi o moje zdanie wiec na pewno nie polecam salonu SZALONE NOŻYCZKI szczerze masakra raz że kadra się ciągle zmienia to co nowa to gorsza nie umieją obcinać młode fryzjerki prosto po szkole po za tym już od jakiegoś czasu słyszałam od wielu osób złą opinie o tym salonie wiec Szalonym Nożyczkom w bielsku mówimy NIE !!! co do salonu PERFECT IMAGE również podobne zdanie po za tym doszły mnie plotki że podupada z braku pracy, MANIEWSKI masakra płacisz dużo bo za kolor od 200 zł wzwyż a siedzisz co najmniej 6 godzin do tego dziewczyny tam to jakieś straszne cwaniary żadna rewelacja
ashlej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 22:29   #131
rynka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 20
GG do rynka
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

witam
ja również szukam dobrego fryzjera w bb,co polecacie??
rynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-03, 17:25   #132
modnia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 28
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

a ja polecam gorąco salon Perlete ktor mieści się na ul.plac świętego mikołaja , robiłam tam kolor powiem wam że jestem zadowolona strzyżenie do moich kręconych włosów też b.fajnie wyszło polecam
modnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 18:42   #133
dobrarada
Zadomowienie
 
Avatar dobrarada
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Brzeszcze
Wiadomości: 1 688
GG do dobrarada
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

byłam dzisiaj w salonie Maniewski - omyłkowo - kiedyś tam bylo Trendy i tak tam trafiłam. Ale jak już poszłam to zostałam.
Wrażenia: obcięta zostałam naprawdę super. Na średnio krótko, włosy do końca szyji. Mam czarne włosy (farbowane systematycznie castingiem) i chciałam mieć refleksy (grube pasma) w kolorze toffi, tiramisu, ciemnego naturalnego (chłodnego) blondu.

Po 6!!!!!! godzinach wyszłam z refleksami w kolorze czerwono-miedzianym (a zdecydowanie jakieś 10x mówiłam że absolutnie nic z czerwonego odcienia). Wiem, że z czarnej farby ciężko zejść - i z reguły czerwone są włosy, ale wystarczyło mi powiedzieć: nie możemy Pani zrobić toffi refleksów bo się nie da. I tym magicznym sposobem - mam pełno czerwono-miedzianych refleksów i uwaga zapłaciłam 270zł. Jak dla mnie porażka mimo wszystko.

Obcięcie super (6), koloryzacja do bani (2). Czas usługi - masakra (1). Obsługa (5+). Cena przerażająca (1). Jeszcze nigdy w życiu nie siedziałam tyle godzin u fryzjera i nie zapłaciłam takiej kasy.

Przebieg usługi
1) mycie włosów, suszenie, modelowanie, strzyżenie, modelowanie (po co mycie????)
2) farba na odrost (czarna) - uwaga ostatnio farbowałam włosy 21 października - po co farbić odrost????
3) potem coś rozjasniające włosy (śmierdzące okrutnie) - ale bez amoniaku, ponoć łagodne, zdejmuje do max 2 tonów farbę - zdjęło - do ciemno buraczkowych - takich miedzianych. Włosy wysuszono - wizyta na zewnatrz - ocena koloru.
4) załamka u mnie - więc nałozono mi rozjasniacz na wodzie 3% na refleksy
5) zmyto rozjasniacz, włosy dalej czerwone (te refleksy) - więc nałozono farbę tiramisu
6) zmyto farbę, znów mnie uczesano, wysuszono, wymodelowano.

Mam włosy z refleksami (takie pasma, pasemka coś takiego) - generalnie ich rozłożenie na głowie jest ok, ale kolor całkiem do bani. Są po prostu miedziane, kasztanowe, czerwonawe. Na pewno nie jest to kolor tofii, tiramisu czy też naturalnego ciemnego mysiego blondu.

Mam szare oczy i z włosami w czerwonawych odcieniach wyglądam niefajnie (zielona twarz). Nie mówiąc o tym, że nosze okulary więc taki kolor + okulary + fason fryzury bob = mi się kojarzy z taką ciotką klotką.
Ogólnie nie jestem zadowolona - po raz pierwszy w zyciu....

Bywałam w Trendy i też różnie było, ale obcinali mnie fajnie, robili zwykły odrost + farbowanie ładnego odcienia blond więc spoko. Cenowo - około 140-150 zł. Przyzwoicie za cięcie, odrost, farbę i uczesanie. Czas okolo 4 h.


Bywałam u Kawuloka - cięcie super, farbowali na jednolity kolor - cena 180 zł.! Czas około 4 h. Drogo.

Byłam u Maniewskiego (pierwszy i ostatni raz). Długo, drogo i nie tak jak chciałam. Jestem bardzo zła
Na +
gratis dostałam szampon (chyba na pociechę).
Ogólnie nie polecam. Jak chcecie obciąć włosy - polecam Amadeusza. Ale po obcięciu zapłacić i wyjść
dobrarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 16:05   #134
rynka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 20
GG do rynka
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

dziewczynki doradzcie jakiegos dobrego fryzjera w BB ktory zna sie na rzeczy...
rynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 19:01   #135
annarella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 11
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

Idę w piątek do FRYZJERNI na starej Bystrzańskiej.
Dam znać co i jak. Z telefonicznej rozmowy "rozpoznawczej" - facet (chłopak?!) wydawał się być obeznany z tematem. I pierwszy fryzjer w moim życiu (a trochę już żyję), który powiedział, że lubi krecone włosy! Ja mam takie własnie
mam nadzieje, że po wyjściu nie będę wyglądać jak stwór z nad Wisły
annarella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-11, 21:08   #136
Milla_1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 261
Exclamation Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

Jeżeli chodzi o BB to z całą pewnością mogę Wam polecić salon Mc Hair na ul. 11 listopada bodajże.. ta zaczynająca się od Prezydenta do Krakowksiej, brukowana Pracują tam fryzjerzy którzy szkoleni są tak samo jak Ci w Trendach w pasażu pod Orłem - ten sam wlaściciel (nie wiem czy nie przeniósł teraz salonu troszkę dalej w stronę Krakowskiej.. ) a ceny są niższe!!! Polecam szczególnie Sławka!!!!!!! jest naprawdę rewelacyjny! Słucha co się do niego mowi, zawsze !!!! wychodzilo tak jak chcialm albo i lepiej!!!!!!!! Spróbujcie napewno się nie zawiedziecie! Jest świetnny zarówno w obcięciach jak i koloryzacjach a do tego jest przystojny i bardzo sypatyczny POLECAM!
Milla_1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-09, 14:42   #137
elegancka_talia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2
Exclamation Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

Witam! Odswieze nieco watek, bo sama rowniez szukam dobrego salonu fryzjerskiego w Bielsku-Bialej. Zalezy mi, by pracowali na produktach Wella - chcialabym zrobic sobie trwala na duzych walkach, badz spiralna - potrzebuje jednak dobrej rady i fachowego oka, a o to niestety ostatnio ciezko.
Dobrze by bylo, by cena rowniez nie byla zbyt wygorowana, choc szczerze mowiac wole zaplacic wiecej i miec dobrze zrobione.

Mozecie polecic taki salon?

Nie ukrywam, ze z tego co czytalam i slyszalam, malo jest fryzjerow, ktorzy potrafia dobrze zrobic trwala: sztuka jest, by nie przesuszyc zbytnio wlosow (by nie wyszedl efekt: loooo_jeeeezu_siano).

Doradzi ktos?

Salon ten moze byc rowniez poza Bielskiem: Katowice, Zabrze, Czechowice-Dziedzice - dojade, jak bedzie trzeba, bo naprawde mi zalezy.
elegancka_talia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 12:31   #138
alexa83
Raczkowanie
 
Avatar alexa83
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 416
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

ciężko jest znaleść dobrego i w przyzwoitej cenie fryzjera... :/
alexa83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 13:24   #139
wiolafrytka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 052
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

bardzo polecam salon na ulicy mickiewicza ( to jest chyba nawet róg Matejki i mickiewicza) w bielsku niedaleko dworca pkp. Fryzjerka p. Katarzyna Aleksandrowicz chodze do niej od 3 lat za kazdym razem wychodze zadowolona. Prawdziwa profesjonalistka. Ktoś wyżej chwalił McHair - chodziłam jakiś czas ale ceny ... poza tym nie podobalo mi się tam. zawsze to samo a właściwie z efektów specjalnie zadowolona nie byłam aż do czasu kiedy odkryłam salon p. Kasi.
wiolafrytka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-15, 19:54   #140
annarella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 11
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

Witajcie,
niestety FRYZJERNIA mnie nie zachwyciła. Chłopak młody i sympatyczny i może nawet zna się na tym co robi ale z moimi kręconymi włosami sobie nie poradził :/
Najfajniejszy był fotel z masażem przy myciu głowy. Nienawidze mycia włosów u fryzjera - tym razem było bardzo przyjemnie.
Doszedł bajer z kosmiczną czapą przy farbowaniu (dosłownie - wyglądałam jak Ufok) co miało dac podobno wyjątkowe rezultaty połysku...., czego nie zauważyłam.
Cięcie bardzo w stylu Kublina. Więc jesli ktoś lubi taką trochę lepsza wersję "czeskiego metala" to w Fryzjerni świetnie się odnajdzie.
Reasumując - to fakt, że mam trudne włosy. Kręcone ale cieniutkie jak piórka i cięcie na czeskiego metala sprawiło, że w rozpuszczonych włosach nie sposób się pokazać bo efekt jest taki jakbym miała gniazdo na czubku i kilka zwisających gałązek po bokach. KOSZMAR!
Farbowanie jeden kolor szampon delikatny + strzyżenie włosów do ramion = 160zł

A ja znowu mam problem. Czekac aż te cholerne kikuty odrosną? Czy obciąć je w cholerę!!
I mam tylko jedno marzenie na nowy rok - znaleźć dobrego fryzjera!
Czego i Wam życzę

Edytowane przez annarella
Czas edycji: 2010-12-15 o 19:57
annarella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-17, 07:50   #141
modnia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 28
Talking Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

widzisz ja bylam w salonie perlette ostatnio i tez mam krecone wlosy i naprawde dobrze sciete teraz ladniej sie kreca
modnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 13:46   #142
SMAKUSIA
Rozeznanie
 
Avatar SMAKUSIA
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 777
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

A znacie dobrego fryzjera jesli chodzi o koloryzacje i tez zeby za pare refleksów nie trzeba bylo placic 300zł
__________________
MOJE PAZURKOWE COSIE


SMAKUSIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 21:22   #143
modnia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 28
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

sproj sobie w tym salonie znajduje sie na placu swietego mikolaja i nazwa tak jak wczesniej mowilam ja poszlam tam z polecenia kolezanki i nie zaluje i napewno tam wroce
modnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-22, 20:37   #144
annarella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 11
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

Cytat:
Napisane przez modnia Pokaż wiadomość
widzisz ja bylam w salonie perlette ostatnio i tez mam krecone wlosy i naprawde dobrze sciete teraz ladniej sie kreca
A kto Cię strzygł? Drogo jest?

pozdrawiam
annarella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-23, 22:56   #145
modnia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 28
Thumbs up Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

annarella jakaś pani ale ona jest tam chyba sama
co do cen to nie jest drogo,ceny standardowe,normalne

---------- Dopisano o 23:56 ---------- Poprzedni post napisano o 22:30 ----------

Cytat:
Napisane przez annarella Pokaż wiadomość
A kto Cię strzygł? Drogo jest?

pozdrawiam
Taka Pani jest chyba tylko jedna,ceny sa normalne takie jak wszedzie,nie sa wysokie,normalne,ja bylam bardzo zadowolona
na wizytowce byl podany taki nr; 509451559 wiec mozesz sprobowac
modnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 09:34   #146
Siasia35
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

Witajcie,
czy mogłabym jeszcze uzyskać więcej opinii odnośnie salonu Perlette na pl. św. Mikołaja? Planuję obcięcie i koloryzację wg zdjęcia i nie wiem czy warto ryzykować
Siasia35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-26, 21:04   #147
annarella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 11
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

Modnia - Dzięki za ten kontakt.
Ale jeszcze się waham. Znajoma doradziła mi jeszcze fryzjera w TRENDY ale na Bohaterów Warszawy. Facet ma kręcone włosy i podobno wygląda jak Michael Jackson (hi hi)a efekty jego strzyżenia widziałam i jest naprawdę nieźle.
Ale Jeszcze sie nie zdecydowałam
. A może któraś z Was Go kojarzy?
annarella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 07:38   #148
modnia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 28
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

siasia35 moim zdaniem nie wiadomo jaki był by dobry fryzjer/fryzjerka nigdy Ci nie zrobi identycznego cięcia i koloru,niestety żaden.

annarella nie ma za co ja dałam namiary bo byłam bardzo zadowolona,koleżanki tam chodzą i są też zadowolone,co do trendy nie wiem nie chodzę,ale czytając na forum nie są to za rewelacyjne opinie,sama już musisz zadecydować
modnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 08:31   #149
Siasia35
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

[QUOTE=modnia;24649381]siasia35 moim zdaniem nie wiadomo jaki był by dobry fryzjer/fryzjerka nigdy Ci nie zrobi identycznego cięcia i koloru,niestety żaden.

Hej, hej, wiesz modnia tak podejrzewam, że identycznie jak na zdjęciu na pewno nie wyjdzie, no ale żeby chociaż ten styl był Raz zdarzyło mi się, że fryzjer robił swoje pomimo, że ja prosiłam o co innego (pewnie miał wizje ...) Dlatego teraz zawsze wolę pójść z gazetką, hihi... albo do kogoś co na prawdę potrafi doradzić.

Chyba zadzwonię i umówię się do Perlette.
Siasia35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-28, 07:33   #150
modnia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 28
Dot.: poszukiwany dobry fryzjer w Bielsku-Białej

heheh no tak takim fryzjerom dziękujemy ... najgorsi są tacy którym mówisz co chcesz a oni i tak robią coś innego,ja całe szczęście nigdy na takiego się nie natknęłam
co innego jak by doradzili ....
to powodzenia
modnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-05 12:18:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:25.