blond odrosty na czerwonych włosach - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-12, 10:41   #1
mimka95
Przyczajenie
 
Avatar mimka95
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 19

blond odrosty na czerwonych włosach


witam. miesiąc temu farbowałam włosy na czerwono, no i oczywiście niedawno zaczęły pojawiać się odrosty. właściwie o to mi chodziło - chciałam zmienić kolor a później czekać aż moje naturalne odrosną. tylko z początku te odrosty mogą dziwnie wyglądać, szczególnie na długich włosach. jak mogłabym to zamaskować nie farbując ich ponownie? jakieś fryzury, albo coś takiego? macie jakieś pomysły?
mimka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-12, 15:15   #2
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 111
Dot.: blond odrosty na czerwonych włosach

najbardziej, to widać na związanych i gładko zaczesanych do tyłu włosach, mniej na rozpuszczonych, z grzywką itp, ale na dłuższą metę niczym tego nie zamaskujesz i nie unikniesz niechlujnego wyglądu. chyba najlepiej zafarbować odrost- jeżeli chcesz jeszcze cieszyć się czerwienią przez jakiś czas albo pofarbować na ciemny blond żeby zakryć czerwony i uniknąć image'u a la zaniedbana kura domowa.

swoją drogą ja przy czerwonych odcieniach mam bardzo widoczny odrost już po tygodniu i dlatego unikam drastycznej różnicy kolorów.
rapunzel8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-12, 19:07   #3
mimka95
Przyczajenie
 
Avatar mimka95
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 19
Dot.: blond odrosty na czerwonych włosach

czerwienią nie mam się co cieszyć, bo się zmywa i robi się coś pod róż. no cóż, trudno, jakoś się pomęczę i przetrwam te niemiłe komentarze i spojrzenia. najwyżej będę kombinować z tapirem.
mimka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 11:43   #4
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: blond odrosty na czerwonych włosach

u mnie w szkole jedna dziewczyna nosi taką fryzurę i odrost przy tym się ładnie wkomponowywuje, że tak powiem

(swoją drogą też bym taką nosiła do odrostów, ale raz, że aktualnie mam za krótkie włosy na cokolwiek, nawet tycią kitkę, a dwa, że niestety nie ta twarz, nie te czoło i musiałabym kombinować z grzywką i ją lakierować żeby boki czoła nie były odsłonięte, bo źle wyglądają, a że mam płaską głowę to muszę cieniować włosy i z francuza nici nawet na dłuższych...)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg francuz_s450.jpg (38,8 KB, 42 załadowań)

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2011-02-13 o 11:47
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:50.