Aplikacja Tinder-wątek zbiorczy. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-01-10, 16:55   #31
frogface
Raczkowanie
 
Avatar frogface
 
Zarejestrowany: 2020-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 344
Dot.: Aplikacja Tinder-wątek zbiorczy.

Czy istnieje jakaś strategia, jak korzystać z Tindera, żeby znaleźć tam dobrych rozmówców?

Wczoraj założyłam pierwszy raz konto, zmaczowało mnie z kiludziesięcioma facetami, a i tak posucha, jeśli chodzi o rozmowy. Jakieś takie wszystkie one byle jakie.

Niewielu facetów ma w ogóle jakikolwiek opis zrobiony.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez frogface
Czas edycji: 2021-01-10 o 16:58
frogface jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-10, 18:30   #32
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Aplikacja Tinder-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez frogface Pokaż wiadomość
Czy istnieje jakaś strategia, jak korzystać z Tindera, żeby znaleźć tam dobrych rozmówców?

Wczoraj założyłam pierwszy raz konto, zmaczowało mnie z kiludziesięcioma facetami, a i tak posucha, jeśli chodzi o rozmowy. Jakieś takie wszystkie one byle jakie.

Niewielu facetów ma w ogóle jakikolwiek opis zrobiony.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na Tinderze jak w życiu, nie z każdym będzie się fajnie rozmawiało. No i niestety takie uroki tego typu apek, że na początku raczej każdy zadaje te same pytania "co robisz, skąd jesteś".
Najlepiej po prostu wybierać facetów z ciekawymi zdjęciami i opisem (w miarę możliwości) i próbować nawiązywać do tego w rozmowie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-19, 18:33   #33
kasia5266
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 951
Dot.: Aplikacja Tinder-wątek zbiorczy.

Od tygodnia mam Tindera i bez rewelacji. Dużo par, ale rzadko kto pisze, a jeśli już to niezobowiązująco i kontakt urywa się po kilku zdaniach. Do tej pory dostałam tylko kilka propozycji seksu..
kasia5266 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-13, 12:04   #34
Julala111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 1
Tinder

Cześć, czy po odinstalowaniu Tindera z telefonu (nie usunięciu konta) lokalizacja dalej się zmienia?
Julala111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-12, 00:26   #35
BjornZel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 3
Dot.: Aplikacja Tinder-wątek zbiorczy.

Dziewczyny, po jakim czasie chłopy zwykle proponują Wam spotkanie? Zainstalowałem sobie tego Tindera kilka miesięcy temu, z jedną laską gadałem miesiąc, w tym czasie dwa razy zaproponowałem spotkanie, wprost powiedziała, że jeszcze jej się nie śpieszy (no i spoko, szanuję to) - z czasem kontakt się urwał. Zacząłem rzucać propozycję spotkania wcześniej (tydzień, dwa). Ze wszystkimi fajnie się gada, mamy wspólne tematy, żartujemy sobie, a w samym tylko maju (jest 12) bezpośrednio po propozycji spotkania zghostowały mnie 3 dziewczyny.

Mam sporo lajków i matchy, rozmawia się spoko przez komunikator, ale jeszcze nie udało mi się umówić w rzeczywistości ANI RAZU

Pozdrawiam.
BjornZel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-12, 00:51   #36
Rysia16
Zakorzenienie
 
Avatar Rysia16
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 259
Dot.: Aplikacja Tinder-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez BjornZel Pokaż wiadomość
Dziewczyny, po jakim czasie chłopy zwykle proponują Wam spotkanie? Zainstalowałem sobie tego Tindera kilka miesięcy temu, z jedną laską gadałem miesiąc, w tym czasie dwa razy zaproponowałem spotkanie, wprost powiedziała, że jeszcze jej się nie śpieszy (no i spoko, szanuję to) - z czasem kontakt się urwał. Zacząłem rzucać propozycję spotkania wcześniej (tydzień, dwa). Ze wszystkimi fajnie się gada, mamy wspólne tematy, żartujemy sobie, a w samym tylko maju (jest 12) bezpośrednio po propozycji spotkania zghostowały mnie 3 dziewczyny.

Mam sporo lajków i matchy, rozmawia się spoko przez komunikator, ale jeszcze nie udało mi się umówić w rzeczywistości ANI RAZU

Pozdrawiam.
Ja już nie korzystam z Tindera, ale raczej propozycje spotkań wypadały dość szybko. Najszybciej to chyba po kilku godzinach pisania. Najdłużej - chyba ze 2 miesiące. A średnio to kilka dni. Ja byłam bardzo chętna na spotkania, pisać z ludźmi nie umiem, a na żywo trochę lepiej mi idzie rozmowa Szkoda czasu na jakieś bezmyślne klepanie nieprowadzące do niczego
Rysia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-12, 07:28   #37
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Aplikacja Tinder-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez BjornZel Pokaż wiadomość
Dziewczyny, po jakim czasie chłopy zwykle proponują Wam spotkanie? Zainstalowałem sobie tego Tindera kilka miesięcy temu, z jedną laską gadałem miesiąc, w tym czasie dwa razy zaproponowałem spotkanie, wprost powiedziała, że jeszcze jej się nie śpieszy (no i spoko, szanuję to) - z czasem kontakt się urwał. Zacząłem rzucać propozycję spotkania wcześniej (tydzień, dwa). Ze wszystkimi fajnie się gada, mamy wspólne tematy, żartujemy sobie, a w samym tylko maju (jest 12) bezpośrednio po propozycji spotkania zghostowały mnie 3 dziewczyny.

Mam sporo lajków i matchy, rozmawia się spoko przez komunikator, ale jeszcze nie udało mi się umówić w rzeczywistości ANI RAZU

Pozdrawiam.

Kiedy używałam tindera to propozycja spotkania padała często od razu z mojej strony, albo widzieliśmy się tego samego wieczoru, albo w ciągu tygodnia.
W moją stronę też tak to działało. Musisz pamiętać, że ludzie szukają tam różnych rzeczy, spotkania niekoniecznie musi być uważane za priorytet. Niektórzy chcą tylko pisać, niektórzy się spotkać, ale coś ich przed tym powstrzymuje (wstyd, strach, partner, o którym nie wiesz xd, brak czasu) a niektórzy spotykają się tylko jeśli będą pisać wieczność, bo myślą, że tak kogoś poznają i nie będzie juz „obcy”


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-05-12, 19:10   #38
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomości: 8 317
Dot.: Aplikacja Tinder-wątek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez BjornZel Pokaż wiadomość
Dziewczyny, po jakim czasie chłopy zwykle proponują Wam spotkanie? Zainstalowałem sobie tego Tindera kilka miesięcy temu, z jedną laską gadałem miesiąc, w tym czasie dwa razy zaproponowałem spotkanie, wprost powiedziała, że jeszcze jej się nie śpieszy (no i spoko, szanuję to) - z czasem kontakt się urwał. Zacząłem rzucać propozycję spotkania wcześniej (tydzień, dwa). Ze wszystkimi fajnie się gada, mamy wspólne tematy, żartujemy sobie, a w samym tylko maju (jest 12) bezpośrednio po propozycji spotkania zghostowały mnie 3 dziewczyny.

Mam sporo lajków i matchy, rozmawia się spoko przez komunikator, ale jeszcze nie udało mi się umówić w rzeczywistości ANI RAZU

Pozdrawiam.
Nie jestem fanką przeciągania rozmów w nieskończoność, wolę się spotkać po kilku dniach pisania jeśli przez apkę gada się fajnie. Rzeczywiście różnie ludzie podchodzą do tego, jak szybko się spotkać, ale jeśli kilka dziewczyn przestało się odzywać po propozycji spotkania, to trochę podejrzane. Obstawiam, że nie były do końca przekonane co do Ciebie - ot fajnie z kimś popisać, trzymać kogoś "na wszelki wypadek", ale szału nie ma.
karawanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-14, 09:00   #39
BjornZel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 3
Dot.: Aplikacja Tinder-wątek zbiorczy.

Dzięki za odpowiedzi.
BjornZel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-14 10:00:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:28.