BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=)))) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-16, 18:40   #31
rozanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 284
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

też jestem naturalna ciemna blondynką , niestety (głupia ja ehhh :/ ) rozjaśnialam je przez ponad rok , teraz mam już duże odrosty, wybieram sie do fryzjera aby całe pofarbować na kolor jak najbardziej zbliżony do naturalnego ,a poźniej jak nie będzie takiej różnicy między odrostem a resztą włosa czekać, aż odrosną moje ...długi to okres będzie.
Myślicie , że to dobry pomysł i że warto ???
__________________
Nie idź na kompromis ,jeśli chodzi o Ciebie samego...
Jesteś wszystkim co masz .

J.Joplin



https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=419726
MOJA WYMIANKA
rozanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 18:50   #32
nadia07
Zakorzenienie
 
Avatar nadia07
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 561
GG do nadia07
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez elusia.de
no wlasnie nie wiem nadia07 dlaczego tak to z nami bywa.u mnie jest to samo jak patrze na zdjecia to mialam takie sliczniutkie jasne wloski a z uplywem lat coraz ciemniejsze........

a tak ogolnie to mam do was pytanie:farbowac czy nie????????????plusy i minusy bo nie wiem czy mam sie meczyc z moim nijakim kolorem czy potem ze zniszczonymi wloskami po farbowaniu......
nie farbuj!! po pierwsze odrosty - ktore pojawiaja sie bardzo szybko, nie wygladaja efektownie, i trzeba wydawac czesto i duzo pieniazkow zeby je znow farbowac.
Po drugie wloski sie niszcza, przesuszaja, elektryzuja a fee.
Po trzecie gdyby cos nie wyszlo lub gdybys zapragnela wrocic do naturalnego kolorku , musialabys sie meczyc tak jak ja conajmniej rok lub ewentualnie zgolic sie na prawie lyso :/ :/ (nigdy nie dobierzesz farby w 100% jak Twoje naturalne wloski a tym bardziej jesli to jakies srednie lub ciemne blondy)
Ja juz wytrzymac nie moge i chce moje wloski a dopiero mam 3 cm odrostow
Wg. mnie nie warto farbowac wloskow - moze ewentualnie drobne cieniutkie pasemka na naturalnych wloskach - wtedy ani odrost nie rzuca sie w oczy, ani nic mega zlego sie nie dzieje
Ale i tak czy siak teraz wiem ze najladniejsze sa naturalne wypielegnowane zdrowe wloski
__________________
nadia07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 18:55   #33
nadia07
Zakorzenienie
 
Avatar nadia07
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 561
GG do nadia07
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez rozanka
też jestem naturalna ciemna blondynką , niestety (głupia ja ehhh :/ ) rozjaśnialam je przez ponad rok , teraz mam już duże odrosty, wybieram sie do fryzjera aby całe pofarbować na kolor jak najbardziej zbliżony do naturalnego ,a poźniej jak nie będzie takiej różnicy między odrostem a resztą włosa czekać, aż odrosną moje ...długi to okres będzie.
Myślicie , że to dobry pomysł i że warto ???
ja tez schodze do naturalnego kolorku ..
ale ze srednimi i ciemnymi naturalnymi blondami to trudno jest :/
jesli chodzi o moje doswiadczenia to kazdy sredni i ciemny blond wychodzi rudo a nie jak blond :/
Pisalam juz ze bylam u fryzjera mialam miec ciemny blond jak moj naturalny (mialam 5cm odrostu) i pasemka platyny a wyszlam z lisio rudo platynowymi wloskami.
Moja kolezanka tez chciala zejsc z pasemek do ciemnego naturalnego blondu a wyszla od fryzjera z rudymi wloskami i teraz odrosty tez sie rzucaja w oczy :/ a ten kolor nie bardzo jej pasuje.
Nie chce Cie straszyc ale ja sama bym jakos przyciemnila wloski ale nie chce zadnych lisich :/ :/ i teraz sie boje. Ja chyba bede schodzic czekajac cierpliwie az odrosna.
Teraz glownie chodzi aby pojawil sie odrost okolo 10cm - bo tak to pozniej mozna zlapac w kucyka i nie bedzie to tak zle wygladalo a i wloski beda rosly juz zdrowiutkie nie przemeczone
__________________
nadia07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 19:08   #34
rozanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 284
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

no tak Nadio07 wiem ,że masz racje ,że bedzie ciężko z tym kolorem ,ale mam zaufaną fryzjerke z różnych opresji mnie ratowala...mam nadzieje,że i tym razem nie wyjde jak mówisz z marchewką na głowie.Jestem zapisana na jutro jesli nic się nie zmieni to po powrocie napisze jak wyszło ,3majcie kciuki...a raczej pójde bo wiem,że nie wytrzymam z taką różnicą odcieni juz dłużej po prostu codziennie szlag mnie trafia :[ grrr Prostownice odstawiłam , biore tableteczki może jakoś to będzie . Pozdrawiam i podziwiam "wytrwałość odrostową "
__________________
Nie idź na kompromis ,jeśli chodzi o Ciebie samego...
Jesteś wszystkim co masz .

J.Joplin



https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=419726
MOJA WYMIANKA
rozanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 19:14   #35
giganciara
Rozeznanie
 
Avatar giganciara
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Palermo
Wiadomości: 827
GG do giganciara
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez vretka
Załączam zdjęcia moich włosów
oooo... jakie przepiękne włosy Ile bym dała, żeby moje osiągnęły taki kolorek i były takie błyszczące... Masz naprawde prześliczne te włoski, zazdroszcze Ci Dbaj o nie, bo nie wiesz jakie to szczęście mieć na głowce takie cudo zamiast siana o mysim kolorze
Mogę się włączyć bo tez jestem blondynką (ciemną), ale marzę zupełnie czymś innym Niestety to nieosiągalne
__________________
giganciara

"uczę się sztuki życia, hip-hop to mój sensei.."


giganciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 19:14   #36
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 856
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

No to troszke jeszcze musisz poczekac Nadia z tym zapuszczaniem ,ja moge sie pochwalic ze zapuszczam juz rok i odrost mam okolo 13 cm ,mam prosta grzyweczke i ona juz jest cala w moim kolorku zreszta kolor mam tak dobrany ze trzeba sie naprawde dobrze przypatrzec zeby zauwazyc roznice . Teraz zaczelam od tygodnia stosowac olejek rycynowy do szamponu oraz wax i mam nadzieje ze teraz to zaczna mi duzo szybciej rosnac
KENZO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 19:19   #37
nadia07
Zakorzenienie
 
Avatar nadia07
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 561
GG do nadia07
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

jejku mi sie juz plakusiac chce jak o tym mysle nie chce tak dlugo ich zapuszczac, chce chociaz miec odrost tak by w kucyku sie ladnie prezentowal. moze jak bedzie sloneczko to sie wloski rozjasnia i nie bedzie tak widac odrostow ja bardzo zaluje ze z nimi cokolwiek kombinowalam i wiem ze jak wytrwam to nigdy sie juz nie skusze
__________________
nadia07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-16, 19:47   #38
monka111
Rozeznanie
 
Avatar monka111
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 550
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

fajny wątek - dla nas blondynek
od bardzo dawna farbuję włosy na blond taki powiedziałabym słomkowy -ale to był zawsze balejaż-ostatnio zastanawiam się czy nie ufarbować całych włosów ale wtedy odrosty są bardziej widoczne niż przy balejażu; no i mam dość ciemną oprawę oczu (brwi za bardzo by mi się odznaczały chyba )
a tak w ogóle to zawsze chodziłąm do tego samego fryzjera a niedawno wybrałam się do takiej dziewczyny-z salonu wyszłam zadowolona ale po miesiącu mój kolor jest jakiś wypłowiały i coraz ciemniejszy -miałyście tak kiedyś po ufarbowaniu??
Jessica Alba ma tutaj śliczny kolorek i chyba właśnie rozjaśnione brwi żeby nie było kontrastu.
Carson_Daly_2005-01.jpg
__________________
Requiem for MM
Nic się przecież w Nas nie zmieni przez te dni...
monka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 20:34   #39
nadia07
Zakorzenienie
 
Avatar nadia07
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 561
GG do nadia07
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

brwi rzeczywiscie chyba rozjasnione - jakos nienaturalnie wygladaja i lekko rudawo :P a co do kolorku to nie za bardzo zolty ? mnie sie srednio podoba ale to tylko moje skromne zdanie :P
__________________
nadia07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 20:43   #40
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 856
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Oj Nadia Nadia masz juz chyba lekka obsesje na punkcie rudosci ale brwi faktycznie ma rozjasniane bo blondynka naturalna to ona napewno nigdy nie byla
KENZO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 22:19   #41
monka111
Rozeznanie
 
Avatar monka111
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 550
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Chyba naprawdę są trochę podrudawe te brwi
a ja powinnam na jakiś czas dać sobie spokój z farbowaniem bo włoski coraz cieńsze a kiedyś taka gruba kita była
ten kolorek też fajny (jak dla mojej cery to muszę mieć odcień bardziej jak napisała Nadia -żółty )
76690943.jpg
__________________
Requiem for MM
Nic się przecież w Nas nie zmieni przez te dni...
monka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-16, 22:29   #42
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 856
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Oj nie mi sie taki kolorek Paris Hilton nie podoba zupelnie,taki na pierwszy rzut oka tleniony,wyglada tandetnie
KENZO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 22:32   #43
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 856
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Hej dziewczynki a jak to jest z tym olejkiem rycynowym nadaje sie dla nas blondynek czy nie??? ja zaczelam stosowac kuracje olejkiem i dodaje do szamponu zeby szybciej rosly ale boje sie tego ewentualnego przyciemniania a wy???
KENZO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-16, 23:40   #44
morelka83
Przyczajenie
 
Avatar morelka83
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 27
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Ja podobno mam się czym chwlić więc pokazuję mój blondzik. Już go mam serdecznie dość bo jest taki mysi, nijaki natomiast jak mówię fryzjerkom o jakimkolwiek farbowaniu to pytają się czy ja poważna jestem.... i ostatnio uprosiłam pasemka cieeemne bardzo cieeemne ale zaledwie 10 Od spodu kilka, jedno na grzywce i gdzieś tak na wierzchu może ze dwa hehe ładnie nawet to wygląda nie powiem.... jednak kobiecie potrzebne są czasem zmiany... w wyglądzie no ja chyba do końca życia będę myszatą blondynką o tonacji ani zimnej ani ciepłej hihi

PZDR

PS
Cytat:
Hej dziewczynki a jak to jest z tym olejkiem rycynowym nadaje sie dla nas blondynek czy nie??? ja zaczelam stosowac kuracje olejkiem i dodaje do szamponu zeby szybciej rosly ale boje sie tego ewentualnego przyciemniania a wy???
Ja używam już dość długo olejku rycynowego i jakiejś drastycznej zmiany nie zauważyłam... ba! żadnej nie zauważyłam trzeba tylko porządnie go spułkiwać bo po wysuszeniu będziesz znowu pędziła myć głowę
pzdr
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg włoski1.JPG (11,4 KB, 593 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg włoski2.JPG (6,0 KB, 731 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg włoski3.JPG (4,3 KB, 410 załadowań)
__________________
Hide your face forever, dream and search forever...
morelka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 05:40   #45
azyla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 312
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

bardzo ładny kolor włosków
azyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 08:36   #46
nadia07
Zakorzenienie
 
Avatar nadia07
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 561
GG do nadia07
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

no wlasnie Kenzo mnie tez zastanawia ten olejek rycynowy - uzywam go jedynie na paznokcie, mimo ze nie kusi uzycie do mycia glowki. Ale no niestety boje sie, wizazanki na innych watkach mnie nastraszyly ze przyciemnia wloski - a ja chce moje rozjasnic a nie przyciemnic!!
__________________
nadia07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 09:12   #47
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez giganciara
oooo... jakie przepiękne włosy Ile bym dała, żeby moje osiągnęły taki kolorek i były takie błyszczące... Masz naprawde prześliczne te włoski, zazdroszcze Ci Dbaj o nie, bo nie wiesz jakie to szczęście mieć na głowce takie cudo zamiast siana o mysim kolorze
Mogę się włączyć bo tez jestem blondynką (ciemną), ale marzę zupełnie czymś innym Niestety to nieosiągalne
Aż się zaczerwieniłam Co do połysku moich włosów, to w dużej mierze zawdzięczam go szamponom Pantene. Wprawdzie teraz mam własnie serię do blondu, jednak najlepiej służy mi "złota" seria oraz "grube i mocne" (A może "gęste i mocne" Nie pamiętam )

Jeśli chodzi o olejek rycynowy, to szczerze mówiąc boję się go użyć, ponieważ od jakiegoś czasu nakładam go na rzęsy i brwi i rzeczywiście widzę różnicę w kolorze, a wolałabym nie ryzykować z włosami na głowie Swoją drogą, bardzo polecam, bo mam teraz piękne rzęsiska

A propos oprawy oczu. Robicie coś z nią przy okazji zmiany koloru włosów? Ja pomimo tego, że nigdy nie zaryzykowałam farbowania, przyciemniam brwi i rzęsy brązową henną, ponieważ naturalne są rzeczywiście koloru blond, przez co wyglądam bardzo niewyraziście
__________________
R 08.2013, K 09.2016
vretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 09:45   #48
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 856
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Morelko to mnie pocieszylas z tym olejkiem ze nie przyciemnia a powiedz mi jak to robisz - bo ja dodaje do szapomnu za pierwszym i drugim myciem a ty ???
KENZO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 10:18   #49
złotowłosa
Raczkowanie
 
Avatar złotowłosa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 170
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Mój naturalny kolorek to ciemny blond. W zimie zimny a w lecie robił się zawsze ciepły dzięki działaniu słoneczka. Teraz lekko rozjaśniam włosy u fryzjera szamponem Diacolor i jestem przezadowolona z koloru, wszyscy pytają czy to mój naturalny Jest ciepły, złoty, wibrujący. Odrosty są ledwo widoczne. Włosy absolutnie nie niszczą sie po Diacolorze, wręcz przeciwnie są błyszczące i wyglądają zdrowo. Gorąco polecam ten szamponik. Do codziennej pielęgnacji używam produktów Kerastase i jestem bardzo zadowolona z moich włosków Oprawę oczu mam ciemną z natury tak tez z tym nie mam problemu.
złotowłosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-17, 10:23   #50
goldioo
Raczkowanie
 
Avatar goldioo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 185
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Witam forumowiczki !!!!
spróbuję załadowac moje fotki (jestem atechniczna
Z natury-ciemny blond, z wyboru-jasny (C.Deneuve mówiła, że od 17roku zycia JEST blondynką - a nie że pofarbowała się na blond
Także i ja i mój M. to blondasy
__________________
CIOCCOLATO
goldioo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 10:28   #51
morelka83
Przyczajenie
 
Avatar morelka83
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 27
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Hihihi jak Wam powiem jak ja to robię na pewno się będzicie śmiały... więc na początku wytłumaczę że w maju zeszłego roku zrobiłam sobie trwałą, która zniszczyła mi doszczętnie włosy, i to że wyglądają tak jak wyglądają to zasługa olejku ryzcynowego waxu i nafty kosmetycznej. Zatem zaczynam
1. nigdy nie wcieram olejku rycynowego w skórę głowy jest prawie niemożliwy do spłukania nawet w 3 myciu (testowałam)
2. w pozycji głową w dół wcieram w umyte włosy naftę kosmetyczną z wiataminami ( są wtedy gładkie i nie czochrają się pod prysznicem) na to olejek rycynowy i zostawiam na kilka-kilkanaście minutek ale stoję pod prysznicem -ciepło i para wodna wzmaga działanie wszelkich kosmetyków, odżywek
3. Raz na tydzień na samym początku wcieram w skórę wax staram się żeby został mi na skórzę minimum 15-20 min
4. Olejek rycynowy pozostawiam około 5-15 minut spłukuję dwa razy szamponem
5. Nakładam zwykłą odżywkę (nanieś-spłukaj)
6. Po lekkim osuszeniu ręcznikiem spryskuję włosy i skórę głowy seboradinem - też ma w składzie olejek rycynowy |

Seboradinu używam od niedawna, ale wiem że gdyby nie te wszytskie zabiegi już bym miała łysą główkę... Fryzjerka w renomowanym salonie nie umiała zrobić trwałej, zniszczyła moje śliczne włoski..... a teraz mam włosy lśniące i nie wypadają mi tak już

A w załącznikach cała moja artyleria

Aha w razie jakichś wątpliwości pytajcie już dość długo to praktukuję może będę mogła pomóc...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nafta.jpg (8,8 KB, 142 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg olejek.jpg (3,9 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg henna_treatment_wax.jpg (3,3 KB, 3001 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg seboradin.jpg (9,3 KB, 109 załadowań)
__________________
Hide your face forever, dream and search forever...
morelka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 10:29   #52
goldioo
Raczkowanie
 
Avatar goldioo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 185
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

http://img93.imageshack.us/my.php?image=lato8ye.jpg
__________________
CIOCCOLATO
goldioo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 10:31   #53
goldioo
Raczkowanie
 
Avatar goldioo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 185
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Hmm, nie mogłam znaleźć bardziej "włosowego" zdjęcia

Używałam już wszystkiego do blond
Słuzy mi L'oreal Prof, Timotei szampon, Henna Wax...kompletnia nie działa SoBlonde
a jak Pantene?????
__________________
CIOCCOLATO
goldioo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 10:35   #54
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 856
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Czyli Morelko wytlumacz mi jeszcze raz - bo zaraz ide stosowac sie do twoich zasad mycia wlosow chce dzis uzyc waxa ,olejku i nafty czy to nie za duzo??? co powinnam najpierw zrobic - prosze w punktach po kolei
Najpierw umyc ,potem olejek i nafta,potem znowu umyc i na to wax ???????
KENZO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 10:36   #55
goldioo
Raczkowanie
 
Avatar goldioo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 185
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

http://img208.imageshack.us/my.php?image=blond1py.jpg
dwa blondy
PYTANIE - co robicie, jesli macie ciemne brwi???ja mam geste i ciemne z natury (jak widac czasem robie sobie tragiczna krzywde zbytnio je wyrywajac
- chce je miec grube, ale jasniejsze, a po wodzie utlenionej są POMARAŃCZOWE
__________________
CIOCCOLATO
goldioo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 11:28   #56
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 856
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Dostosowalam sie do ran Morelki ( tylko nie wiem czy dobrze ) i siedze sobie teraz z nafta i olejkiem na glowie - ciekawe czy ja to wogole domyje
KENZO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 11:57   #57
synkatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 34
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Witam szanowne koleżanki! Ja również w dzieciństwie miałam piękne białe loczki, w tej chwili moj naturalny kolor to srednio jasny i bardzo popielaty blond, problem w tym, ze zaczęłam eksperymentować z odcieniami które zawsze po jakims czasie nudziły mi się i teraz nie mogę znaleźć żadnej farby zblizonej kolorem do mojego naturalnego kolorku
synkatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 12:09   #58
nadia07
Zakorzenienie
 
Avatar nadia07
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 561
GG do nadia07
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez synkatka
Witam szanowne koleżanki! Ja również w dzieciństwie miałam piękne białe loczki, w tej chwili moj naturalny kolor to srednio jasny i bardzo popielaty blond, problem w tym, ze zaczęłam eksperymentować z odcieniami które zawsze po jakims czasie nudziły mi się i teraz nie mogę znaleźć żadnej farby zblizonej kolorem do mojego naturalnego kolorku
skad ja to znam. Ja juz chce moje wloski a nie wiem co robic myslalam o pasemkach w naturalnym kolorze ale skad taki wziac? Niedlugo jade do kuzynki fryzjerki zeby mi cos pomogla wykombinowac - mam dosc lisio rudo zoltego blondu ;( ;(
__________________
nadia07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 12:15   #59
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Rzyrafka jeśli to naprawde Twój naturalny kolor to jest śliczny ja niestety musze sie farbowac bo mój naturalny kolor to CIEMNY blond Używam odżywki do blondu z Timotei i jest suuper
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 12:17   #60
synkatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 34
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Jesli chodzi o delikatne rozjaśnienie to całkiem niezła okazała sie seria timoteja - ta z rumiankiem, ale zaznaczam ze kuracja rozjaśniająca trochę trwa. Natomiast jesli chodzi o pielęgnację to znakomicie spisała sie seria gliss kur do włosów blond - maska jest moim zdaniem rewelacyjna. W tej chwili chcąc utrzymać popielaty odcień używam szamponu wella regenal.
synkatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-02 15:19:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:51.