nieszczesne tipsy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-09-08, 12:20   #1
fox
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 162

nieszczesne tipsy


Szczecin. mialam zalozone tipsy akrylowe i zelowe i zadne sie nie trzymaja czy to normalne?! bylam u 6 Pan zajmujacych sie tipsami zelowe odpadaly prawie natychmiast lamaly sie pekaly akryl wytrzymywal dluzej ale tez pekal nie wiem co jest grane? niektore z Pan stwierdzily ze mam za tlusta plytke paznokciowa dlatego tipsy sie nie trzymaja. Nie wiem czy to pech czy naprawde nie moge nosic tipsow.teraz mam zdjete i powoli mi odrastaja paznokcie ..koszmar
fox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-08, 15:53   #2
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: nieszczesne tipsy

a może odpuść sobie tipsy - rzeczywiście zdarzają się klientki ,które nie mogą i nie powinny nosić tipsów,często przyczyną jest zbyt tłusta lub wilgotna płytka paznokciowa i nie ma na to rady. Ale może powinnaś zainteresować się inną metodą uzyskania ładnych paznokci - jeśli kształt jest w miarę ładny ,ale nie udaje się "wyhodować" dłuższych paznokci to bardzo dobrą metodą jest kuracja Nail Tek - manicure terapeutyczny + odżywka do stosowania w domu - koszty niższe niż założenie i utrzymanie tipsów ,a efekty po kilku tygodniach bardzo dobre- polecam - sprawdzone na wielu moich klientkach.Jesteś ze Szczecina więc zapraszam do mojego salonu na taką kurację:
Studio Urody ul.Beżowa 2 , tel 463 30 21
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie

Edytowane przez Beata
Czas edycji: 2007-02-25 o 19:50
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-09, 08:12   #3
fox
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 162
Re: nieszczesne tipsy

dzieki wielkie za odpowiedz z checia bym odwiedzila ten salon ale nie wiem czy na tym etapie ta kuracja jest mozliwa rozszeze stan moich paznokci. Zdjelam tipsy jakies pol roku temu ale paznokcie rosna strasznie wolno wiec na paznokciach mam odrosty 1/2 lub 2/3 zdrowej plytki no moze mojej bo czy ona jest zdrowa to niewiem, reszta 1/3 lub wiecej (roznie na kazdym paznokciu)to cieniutki paznokiec chyba cienszy niz papier i do tego zmasakrowany po tipsach ta czesc jest dluga bo smaruje ja "super blyskiem" bardzo rzadki akryl stosowany do nakladania jedwabiu (kiedys nakladalam jedwab ale tez mi sie nie trzymal)jak bym nie smarowala jej tym to bym miala koszmarne krotkie paznokcie z ktorymi sie meczylam juz pol roku a tak sa nawet dluzsze bo akryl na czubkach paznokci to grubosc 2 mm wiec wzmacnia mniej wiecej paznokiec.Taka moja innowacja zaburza troche ksztalt paznokcia ale jak pomaluje french to nawet znosnie to wyglada. Akryl czasem na tym obszarze peka wiec klajstruje ta czesc na nowo az bede miala mniej wiecej swoje paznokcie.Reasumujac czy przy takim stanie jest mozliwe stosowanie tej metody ? podkreslam ze nie chce zdjac akrylu bo mam dosc ohydnie krotkich i obolalych paznokci chyba ze ta czesc cieniutka da sie jakos nadbudowac wzmocnic, moze lepiej poczekac jeszcze z miesiac czy dwa az bede miala zupelnie swoje paznokcie?Nie znam tej metody wiec stad moje wywody i pytania))pozdrowienia
fox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-09, 08:14   #4
fox
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 162
Re: nieszczesne tipsy

aha mam jeszcze pytanie czy przy tej metodzie mozna malowac paznokcie czy przez jakis tam okres nie maluje sie ich tylko stosuje odzywki?
fox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-13, 12:40   #5
fox
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 162
Re: nieszczesne tipsy

i...nie doczekam sie odpowiedzi od Pani Beaty...
fox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-13, 21:43   #6
beata78
Raczkowanie
 
Avatar beata78
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 72
Re: nieszczesne tipsy

Przepraszam, jeśli to źle zabrzmi ale ...czy nie lepiej dać sobie spokój z tymi sztucznościami na palcach? Po co się tak strasznie męczyć, kombinować - kleić, odklejać i babrać się z tym wszystkim?
Uroda bardzo ściśle wiąże się ze zdrowiem, również płytki paznokciowej. Sama skwitowałaś to słowem "koszmar" a jeszcze bardziej brniesz w ten plastik. Nie dajesz szans na zregenerowanie się i "odżycie" swoim pazurkom więc nie dziw się, że jest coraz gorzej...
Radzę kilka sesji u profesjonalnej manikiurzystki a nie takiej, której zależy tylko na przyklejeniu paznokci (nie bacząc na ich kondycję)i skasowaniu należnej kwoty.
beata78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-13, 22:52   #7
fox
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 162
Re: nieszczesne tipsy

sorry ale bylas w takiej sytuacji?! niesadze nie babram sie w sztucznosciach daje szanse odrosnac paznokciom nic nie odklejam tylko czekam az przesunie sie akryl tak aby go calkowicei usunac! pozatym nie jest coraz gorzej nic takiego nie napisalam czytaj uwaznie to co pisze pozatym to bylo pytanie wlasnie do manikizystki a nie do laika.Mialas kiedys tak cienkie paznokcie ze nie realne bylo zrobienie czegokolwiek bo paznokcie sie lamaly ?! 100% nie, bo widac to po wypowiedzi.Zeby przetrzymac ten okres musze same kocowki wzmacniac przeczytaj o tej metodzie co proponowala Pani Beata a dowiesz sie ze w niektorych sytuacjach leczenie jest mozliwe przy czesciowo istniejacym akrylu (dowiedzialam sie o tym dzisiaj). A ja chce zeby je wzmocnic i poddac sie temu zabiegowi miec cale swoje paznokcie wiec troche poczekam zostal mi najwyzej miesiac wtedy widze sens kuracji
fox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-09-15, 07:58   #8
lena1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 16
Re: nieszczesne tipsy

Profesjonalnie zakladam tipsy i moze lekko odbiegne od tematu...ale najbardziej to bylabym zla nie na te biedne paznokietki, ale na ta stylistke, ktora doprowadzila je do takiego wygladu psując już nadszarpnieta opinie o tipsach...
lena1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-15, 10:30   #9
fox
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 162
Re: nieszczesne tipsy

powiem tak zadna z Pan zakladajacych tipsy (troche ich przerobilam)nie mogla uwiezyc ze tipsy zelowe lub akrylowe mi sie nie trzymaja dlatego dalej mi je zakladaly (na i tak juz slaba plytke)twiedzac ze to nie mozliwe bo one takiego przypadku nie przerabialy.W koncu trafilam do sklepu z profesjoalnym sprzetem do tipsow i tam byla rowniez profesjonalna "tipserka" ktora zaproponowala mi jedwab mial sie trzymac tydzien dwa , ale po 3 dniach odlecial wiec powiem szczerze ze mam dosc profesjonalistek i sama sobie dalam rade z paznokciami mam rozne odzywki i jakos sobie radze mam nawet dlugie paznokcie co prawda na kocowka jeszcze akryl ale bez niego bylaby masakra .Poruszylam ten watek, bo jest malo kobiet ktore nie zdaja sobie sprawe ze tipsy moga sie nietrzymac i kilka "tipserek" ...niestety tez...widocznie ja mialam pecha
fox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-15, 22:14   #10
lena1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 16
Re: nieszczesne tipsy

To faktycznie mialas pecha przyznaje .....zdarzają sie takie przypadki nie często, ale jednak.Najważniejsze, ze juz dochodza pazurki do siebie. Jednak nie wrzucalabym wszystkich profesjonalistek do jednego worka bo wiadomo np.tak jak lekarze..sa gorsi i bardzo dobrzy. Tipsy sa ostatecznym rozwiazaniem na poprawienie wygladu wizualnego, ale wykonane fachowo bez uszczerbku na zdrowym pazurku
lena1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-16, 07:57   #11
fox
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 162
Re: nieszczesne tipsy

wiesz ja z checial bym chodzila do jakies profesjonalistki ale skad ja wziac? jak sie przychodzi to wszystkie nimi sa a potem sie okazuje jakie "wybuchy" tworza akurat z pieniedzmi nie mam problemu ale ze znalezieniem fachowca tak, juz nie ide do pierwszego lepszego (w ogole w kwesti paznokci przestalam chodzic))))profilaktycz nie)dosc mam tej masakry ktora tworza pozatym wiekszosc salonow w Szczecinie przerobilam poleconych i nie poleconych przez rozne osoby i zawsze jak tam sie pojawialam dzialy sie cuda ktore wczesniej sie nie dzialy bylam chyba tym pechem))i dziwnym przypadkiem dlatego dosc sceptycznie podchodze do kwesti profesjonalistek
fox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-09-17, 07:02   #12
lena1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 16
Re: nieszczesne tipsy

Wiec szkoda,że to Szczecin,ja jestem akurat z Krakowa i napewno spełnilabym Twoje oczekiwania.Nie będe sie wypowiadała na temat profesjonalizmu nie tylko stylistek, ale równiez szkoleniowców bo juz przez to mialam lekkie kłopoty w naszej branży.....a równiez -głownie stawiam na fachowość....Jednak jest wiele wspaniałych dziewczyn ktore potrafia wyczarować cudeńka tylko akurat nie z Twojego miasta tam nie znam fakt....
lena1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-17, 07:15   #13
lena1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 16
Re: nieszczesne tipsy

Przeczytałam dokładnie to co napisalaś w pierwszym wątku. To, że tipsy pękały napewno nie śa przyczyną tlustej płytki. Jesli były dośc dlugie a linia stresu źle wykonana to miały prawo pękać.Dam tez taka rade aby pytać o firme danego produktu. żele i akryle różnią się wytrzymałością oczywiście zakladam że wykonane prawidłowo.Jeszcze mała sugestia...czy nie nalezysz do takich energicznych osob...bez urazy...ale przedmioty ktore bierze sie w lapki majac założone tipsy musisz lapać opuszkami palców. Tipsy lubia rowniez natłuszczanie oliwką.One też wymagają pielęgnacji od wlaścicielki.
lena1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-17, 10:50   #14
fox
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 162
Re: nieszczesne tipsy

czesc wlasnie sie swego czasu zastanawialam czy to prawda z ta plytka czy tu czasem nie chodzi o jakosc produktow albo sposob nakladania ,pekaly mi jak byly grube choc teraz co mnie dziwi mam akryl i sie w miare trzyma(na koncowkach paznokci)pozatym jak mialam akryl trzymal mi sie 2 miesiace potem zaczal pekac zel odpadal na drugi dzien nie mam pojecia nie mailam szczescia trafic na tipserke z ktorej bylam zadowolona moze Szczecin ich nie posiadaFakt naleze do bardzo energicznych osob ale chwytam normalnie aczkolwiek moj tryb zycia jest dosc aktywny : silownia sauna basen rolki duzo szyje na mszynie przerabiam i robie mnostwo roznych rzeczy moze przy takim trybie tipsy odpadaja...wiesz pozaztym jak przychodze do profesjonalistki trudno zebym robila wywiad jakich uzywa produktow czy dobrze wykonuje swoja prace...co do tipsow mam znajome jedna ma je 8 lat druga 9 i jest zawodowa fryzjerka zadna nie miala klopotow z tipsami naprawde nie wiem jak to jest...
fox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-26, 17:02   #15
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: Re: nieszczesne tipsy

Witam ile kosztuje u Ciebie w salonie zrobienie tipsów żelowych??
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-26, 19:58   #16
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Smile Dot.: Re: nieszczesne tipsy

Fox, zgodzę sie z Elena, ze przyczyna łamania sie tipsów nie jest Twoja płytka, a nieprawidłowe nałozeie żelu, czy akrylu.
Druga sprawa- prowadzisz dośc ciekawe i intensywne życie, ale wiąże sie ono z częstym "używaniem" paznokietków- podejrzewa, że szyjąc dośc czesto "pomagasz" sobie paznokietkami. To może byc przyczyna ich częstego łamania, ale Twój styl zycia nie dyskwalifikuje Cie do noszenia tipsów, powinny one byc jednak krótkie, aby ci nie przeszkadzały, a Ty powinnaś pamietać, ze to ozdoba, a nie narzędzie i nie "uzywac" ich np do podwazania czegoś....
Trzecia sprawa. Na słabych paznokietkach kazda masa- zel, akryl, jedwab beda sie duzo gorzej trzymały. Maz racje, teraz powinnas dać swoim paznkietkom odpocząc i odżywić je. Zaniepokoiło mnie jedno- paznokiec zrasta w całości w ok 3 miesiące, a Ty piszesz o 1/2 roku i nadal słabych paznokietach- czyli odrastają Ci już słabe, a to źle....
Zastosuj dietę bogta w żelazo(natka pietruszki), krzem(świeże warzywa i owoce), magnez (kako, czekolada- mniam!), cynk(kiełki, buraki), wapń(mleko) i w białko (jajka, mleko, ryż). Oczywiście składniki te znajdziesz tez w innych produktach
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-10, 17:16   #17
dela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 12
Wink Dot.: nieszczesne tipsy

dziewczynki ja juz jestem zdecydowana na żel bo z akrylem sie tak bardzo nie rózni i nie bed robic z tego prblemu....alemój problem leży gdzieś indziej...chciałabym abyście polecily mi jakiś naprawde profesjonalny i tani salon w szczecinie...milewidzine byłyby zównież namiary do manicurzustek ktore przyjmuja w domach..:P wiem ze dobrze zalozone tipsy nie zniszcza plytki i właśnie na takim efekcie mi zalezy..:d z góry dzięki..
dela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 23:11   #18
julka:)
Zakorzenienie
 
Avatar julka:)
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 3 367
Dot.: Re: nieszczesne tipsy

Ja mialam tipsy akrylowe i juz po tygodniu pekaly mi po bokach.Gdy je"doprawilam" wystarczyl kolejny tydzien zeby mi odchodzily calkiem od paznokcia! koszmar(
__________________
"Just come to see me
everyday
and let me remind you
how much I care"


I told myself I won't miss you,but I remember what it feels like beside you...
julka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 23:27   #19
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: Re: nieszczesne tipsy

Odkopujecie stare wątki
Dela - wyszukiwarka ! A sio !
julka - to zwykłe podpowietrzenia - błąd stylistki
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:44.