Wesele Toruń i okolice. - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-22, 13:16   #691
Panna moda
Raczkowanie
 
Avatar Panna moda
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 40
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Cytat:
Napisane przez karolina__kusz Pokaż wiadomość
Ciasta od kolesia z Osieka są genialne, bierzemy je na różne okazje. Tort pralinowy - można sprzedać duszę Ja na 100% będę zamawiała u niego. Nie wiem jak z kwestią tortu weselnego, ale jego ciasta i torty są tak estetyczne, że z tortem weselnym też z pewnością sobie poradzi bez problemu. Sowa się nie umywa:P

Hej a mogłabyś podać namiary na tego kolesia z Osieka? bo szukam własnie i tortu i ciasta dobrego, i stawiam narazie na Głogowo lub REN MARCO słyszał ktoś o tej cukierni? pozdrawiam
__________________
01.01.2012 razem
27.12.2013 zaręczyny

27.09.2014 najpiękniejszy dzień
Panna moda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-22, 14:05   #692
miimka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 34
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

nisia89, a którą salę w Lokomotywie wzięliście? Mniejszą, czy większą? my też się zastanawialiśmy nad tym lokalem...ale ceny są dość wysokie...
miimka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-22, 17:51   #693
nisia89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 36
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Cytat:
Napisane przez miimka Pokaż wiadomość
nisia89, a którą salę w Lokomotywie wzięliście? Mniejszą, czy większą? my też się zastanawialiśmy nad tym lokalem...ale ceny są dość wysokie...
Dziś podpisaliśmy umowę!!! Jesteśmy przeszczęśliwi . Narazie wszystko idzie po naszej myśli. Sala, kościół i zespół zarezerwowane
Wzięliśmy salę małą, bo będziemy mieli wesele na ok. 60 osób. Ale oby dwie sale są naprawdę świetne. Jeśli chodzi o ceny, to tu jest w cenie udziec, wiejski stół, soki bez ograniczeń... także też to się jakoś wyrównuje. A nad czym jeszcze się zastanawiacie?
My mieliśmy dylemat: Lokomotywa, Tatfort, Pieprz i Wanilia.
Na kiedy planujecie ślub? i na ile osób wesele?

Dziewczyny odnośnie ciast mam też namiary na Panią z Nieszawki, robi dobre ciasta dosyć tanio. Blacha ok 50zł, max. 60zł.
nisia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-22, 19:44   #694
Panna moda
Raczkowanie
 
Avatar Panna moda
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 40
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Jeśli planuje ktoś ślub 04.10.2014 r polecam rezerwację w Tatforcie - mam termin i dobrze wynegocjowane warunki rezygnuję gdy z mój ślub z osób 80 zrobił się na 150 i musiałam syzbko zmienić lokal na wiekszy a Tatfort jest idealny na śłuby do 130 osob
__________________
01.01.2012 razem
27.12.2013 zaręczyny

27.09.2014 najpiękniejszy dzień
Panna moda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-22, 20:16   #695
nisia89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 36
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Cytat:
Napisane przez Panna moda Pokaż wiadomość
Jeśli planuje ktoś ślub 04.10.2014 r polecam rezerwację w Tatforcie - mam termin i dobrze wynegocjowane warunki rezygnuję gdy z mój ślub z osób 80 zrobił się na 150 i musiałam syzbko zmienić lokal na wiekszy a Tatfort jest idealny na śłuby do 130 osob
Racja... Tatfort ma naprawde fajną salę z fajnym klimatem.
nisia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-23, 11:21   #696
karolina__kusz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 13
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Panna moda: postaram się załatwić, moja mama ma do niego numer
karolina__kusz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-23, 15:37   #697
mimi_77
Zakorzenienie
 
Avatar mimi_77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 647
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Cytat:
Napisane przez SzczesliwaNarzeczona Pokaż wiadomość
a na jaki krój sukienki się zdecydowałaś? jeśli możesz powiedzieć oczywiście i na jakie kwoty się przygotować ;-)
Typowa księżniczka moja kosztowała chyba 3500 i była najdroższa ale trafiłam już na przeceny zapłaciłam 2600 + welon gratis i bolerko chyba za ok 100 zł. Ale sa dużo niższe ceny, do wyboru do koloru.

Cytat:
Napisane przez Lallique Pokaż wiadomość
Witam serdecznie Torunskie Panny Młode!!
Witamy

Gratuluje wszystkich załatwionych spraw
__________________
Nasz Wielki Dzień
09.08.2014

Antosia 12.05.2015


mimi_77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-24, 12:03   #698
quieora
Raczkowanie
 
Avatar quieora
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 128
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

mimi_77 a wrzucałaś już kiedyś swoją? Ja niestety mojej jeszcze nie mam, więc nici ze zdjęcia...
__________________
12.07.2014





Nowopowstały, rozwijający się, aktywny i przede wszystkim rzetelny blog! Polecam! http://blogwformie.blogspot.com
quieora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-24, 17:51   #699
BijouBijou
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 8
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Witajcie dziewczyny spedziłam dzisiaj pół dnia przeglądając ten wątek Właśnie postanowiliśmy z narzeczonym rozpocząć przygotowania do ślubu ehh i zatrzymałam sie na sali.. Obejrzałam już chyba wszystkie możliwe w okolicy TRN i już sama nie wiem co wybrać.. Widziałam, że polecacie Lokomotywę.. a czy jest tam miejsce zeby wyjsc na zewnatrz? czy jest przy ulicy no i jak z jedzeniem smaczne? A przy złotej wyspie bardzo podobają mi się namioty ale czy mają jakąs alternatywe jak bedzie deszcz padał?
BijouBijou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-25, 12:59   #700
Panna moda
Raczkowanie
 
Avatar Panna moda
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 40
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Cytat:
Napisane przez BijouBijou Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny spedziłam dzisiaj pół dnia przeglądając ten wątek Właśnie postanowiliśmy z narzeczonym rozpocząć przygotowania do ślubu ehh i zatrzymałam sie na sali.. Obejrzałam już chyba wszystkie możliwe w okolicy TRN i już sama nie wiem co wybrać.. Widziałam, że polecacie Lokomotywę.. a czy jest tam miejsce zeby wyjsc na zewnatrz? czy jest przy ulicy no i jak z jedzeniem smaczne? A przy złotej wyspie bardzo podobają mi się namioty ale czy mają jakąs alternatywe jak bedzie deszcz padał?
a na ile osob planujecie slub bo to jest istotne ja na poczatku chcialam wyspe ale Pani powiedziala ze przy ilosci 130 to tylko namioty a ja nhiew bardzo jestem za tym lokomotywa ma piekne sale ale na zewnatrz jest widok na dworzec ale saLE sa cudne karczma w zlej wsi tez ma duza piekna sale odnowiona i tanie cey tatfort ale sala tak do 130 osob, hotele róznie ale ceny kosmiczne jest jeszcze Stary folwark fajna sala ale na max 80 ale jest tez odnowiona
__________________
01.01.2012 razem
27.12.2013 zaręczyny

27.09.2014 najpiękniejszy dzień
Panna moda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-25, 16:57   #701
mimi_77
Zakorzenienie
 
Avatar mimi_77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 647
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Korzystam z tego , że mam internet i wstawiam suknie. Kiedys wstawiałam ale usunełam

http://twojasuknia.pl/suknia-slubna,...tem,17199.html

WItam nową PM

Ciekawe jak Szczeperka
__________________
Nasz Wielki Dzień
09.08.2014

Antosia 12.05.2015



Edytowane przez mimi_77
Czas edycji: 2014-05-25 o 16:58
mimi_77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-25, 17:50   #702
Panna moda
Raczkowanie
 
Avatar Panna moda
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 40
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Cytat:
Napisane przez mimi_77 Pokaż wiadomość
Korzystam z tego , że mam internet i wstawiam suknie. Kiedys wstawiałam ale usunełam

http://twojasuknia.pl/suknia-slubna,...tem,17199.html

WItam nową PM

Ciekawe jak Szczeperka
Suknia piękna wręcz bajeczna, napewno będziesz cudnie wyglądała pieknie!!! a buty gdzie kupowałas ?
__________________
01.01.2012 razem
27.12.2013 zaręczyny

27.09.2014 najpiękniejszy dzień
Panna moda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-25, 18:10   #703
BijouBijou
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 8
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Cytat:
Napisane przez Panna moda Pokaż wiadomość
a na ile osob planujecie slub bo to jest istotne ja na poczatku chcialam wyspe ale Pani powiedziala ze przy ilosci 130 to tylko namioty a ja nhiew bardzo jestem za tym lokomotywa ma piekne sale ale na zewnatrz jest widok na dworzec ale saLE sa cudne karczma w zlej wsi tez ma duza piekna sale odnowiona i tanie cey tatfort ale sala tak do 130 osob, hotele róznie ale ceny kosmiczne jest jeszcze Stary folwark fajna sala ale na max 80 ale jest tez odnowiona
Dzieki ceny rzeczywiscie w niektórych miejscach są kosmiczne ... Co do złotej wyspy to bardzo mi sie podobały te namioty ale cóż z pogodą różnie. Wiecie może ile trzeba liczyc za zespół? Bo tez sie obawiam kosmicznej ceny.
BijouBijou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-25, 18:41   #704
mimi_77
Zakorzenienie
 
Avatar mimi_77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 647
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Cytat:
Napisane przez Panna moda Pokaż wiadomość
Suknia piękna wręcz bajeczna, napewno będziesz cudnie wyglądała pieknie!!! a buty gdzie kupowałas ?
Dziękuję buty z Ryłko ale jeszcze będe zamawiać taneczne

Cytat:
Napisane przez BijouBijou Pokaż wiadomość
Dzieki ceny rzeczywiscie w niektórych miejscach są kosmiczne ... Co do złotej wyspy to bardzo mi sie podobały te namioty ale cóż z pogodą różnie. Wiecie może ile trzeba liczyc za zespół? Bo tez sie obawiam kosmicznej ceny.
Zalezy od jakości usług zespołu. Mysle, że za takie grające na żywo , np. 3 osobowe , które na prawdę są godne polecenia to min. 3 tys trzeba liczyć
__________________
Nasz Wielki Dzień
09.08.2014

Antosia 12.05.2015


mimi_77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-25, 21:41   #705
SzczesliwaNarzeczona
Raczkowanie
 
Avatar SzczesliwaNarzeczona
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 484
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Cytat:
Napisane przez mimi_77 Pokaż wiadomość
Korzystam z tego , że mam internet i wstawiam suknie. Kiedys wstawiałam ale usunełam

http://twojasuknia.pl/suknia-slubna,...tem,17199.html

WItam nową PM

Ciekawe jak Szczeperka
Jej...jaka śliczna ta Twoja suknia, będziesz bosko wyglądać
__________________
maleństwo
SzczesliwaNarzeczona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-25, 22:48   #706
quieora
Raczkowanie
 
Avatar quieora
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 128
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

mimi_77



to jest najpiękniejsza sukienka z wątku, dziewczyny, po prostu baśniowa!!!! Wow!!!!!

---------- Dopisano o 22:48 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------

szczeperka pewnie odsypia kto następny w kolejności?

co do zespołu, potwierdzam, od 3 tysięcy się raczej zaczynają.
__________________
12.07.2014





Nowopowstały, rozwijający się, aktywny i przede wszystkim rzetelny blog! Polecam! http://blogwformie.blogspot.com
quieora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-26, 05:59   #707
mimi_77
Zakorzenienie
 
Avatar mimi_77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 647
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Matko dziekuje jakie pozytywne reakcje dziewczyny, szok wierzcie czy nie ale sie zarumienilam

Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka
__________________
Nasz Wielki Dzień
09.08.2014

Antosia 12.05.2015


mimi_77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-26, 07:37   #708
karolina__kusz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 13
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Ja cenami zespołów się trochę załamałam....takie, które mnie interesują biorą przeciętnie 6-7 tys.!!!
karolina__kusz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-26, 08:46   #709
nisia89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 36
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Ja mam zarezerwowany fajny zespół dwuosobowy za mniej niż 3 tys. - ale nie maja już wolnych terminów w 2015 roku.
nisia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-26, 09:07   #710
Panna moda
Raczkowanie
 
Avatar Panna moda
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 40
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

ja mam zespół 5 osoowy za 3500+100 dojazd
__________________
01.01.2012 razem
27.12.2013 zaręczyny

27.09.2014 najpiękniejszy dzień
Panna moda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-26, 09:52   #711
karolina__kusz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 13
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Cytat:
Napisane przez Panna moda Pokaż wiadomość
ja mam zespół 5 osoowy za 3500+100 dojazd
Możesz zdradzić jaki to zespół?? Ja chciałabym widzieć na swoim weselu Spider Band, ale ta cena-kosmos.
karolina__kusz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-26, 15:36   #712
Szczeperka
Wtajemniczenie
 
Avatar Szczeperka
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Poznań/ Toruń
Wiadomości: 2 404
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Cytat:
Napisane przez BijouBijou Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny spedziłam dzisiaj pół dnia przeglądając ten wątek Właśnie postanowiliśmy z narzeczonym rozpocząć przygotowania do ślubu ehh i zatrzymałam sie na sali.. Obejrzałam już chyba wszystkie możliwe w okolicy TRN i już sama nie wiem co wybrać.. Widziałam, że polecacie Lokomotywę.. a czy jest tam miejsce zeby wyjsc na zewnatrz? czy jest przy ulicy no i jak z jedzeniem smaczne? A przy złotej wyspie bardzo podobają mi się namioty ale czy mają jakąs alternatywe jak bedzie deszcz padał?
Ja polecam Karczmę Oberż Kuźnia! Miałam tam właśnie ślub i wszystko było zorganizowane idealnie. Jedzenie pyszne, goście bardzo chwalili i salę i obsługę. Na zewnątrz jest ogródek zamykany tylko dla weselników co gwarantuje intymność.
Właścicielka ugodowa i bezproblemowa

Cytat:
Napisane przez mimi_77 Pokaż wiadomość

Ciekawe jak Szczeperka
Odsypiałam po weselu i poprawinach

Jesteśmy mega zadowoleni z ceremonii ślubnej i wesela. Na ślubie rodzina zrobiła nam niespodziankę bo dostaliśmy flecistkę i szpaler z róż gdy odchodziliśmy od ołtarza.

Wesele EXTRA! Najlepsza impreza w moim życiu. Bano Show to był najlepszy wybór. Goście super się bawili, a wodzirej nawet moje ciotki i wujków ze wsi do tańca zachęcał - chwalili go ogromnie!
A najlepsza była Fotobudka Bano Show!!!! Zrobiła prawdziwą furorę wśród gości i była oblegana cały czas!
Miło słyszeć od gości że super wesele zrobiliśmy i że to najlepsze wesele na jakim byli!

Gdyby ktoś miał jakieś wątpliwości to Kuźnia w Łysomicach i Bano Show spisali się na medal i śmiało polecam!!!

Miłą niespodzianką byli dekoratorzy którzy specjalnie dla mnie zdobyli konwalie i tak pięknie wykonali mój bukiet że przeszedł moje oczekiwania Dekoracja samochodu była idealna tak jak chciałam i nie wyobrażam sobie innej

Jestem mega szczęśliwa i zadowolona!. Jestem Żoną!
__________________
Staś 10.01.2015

Ignaś 11.03.2016
Szczeperka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-26, 16:05   #713
wiosenka84
Zadomowienie
 
Avatar wiosenka84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 716
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Cytat:
Napisane przez Szczeperka Pokaż wiadomość
Ja polecam Karczmę Oberż Kuźnia! Miałam tam właśnie ślub i wszystko było zorganizowane idealnie. Jedzenie pyszne, goście bardzo chwalili i salę i obsługę. Na zewnątrz jest ogródek zamykany tylko dla weselników co gwarantuje intymność.
Właścicielka ugodowa i bezproblemowa



Odsypiałam po weselu i poprawinach

Jesteśmy mega zadowoleni z ceremonii ślubnej i wesela. Na ślubie rodzina zrobiła nam niespodziankę bo dostaliśmy flecistkę i szpaler z róż gdy odchodziliśmy od ołtarza.

Wesele EXTRA! Najlepsza impreza w moim życiu. Bano Show to był najlepszy wybór. Goście super się bawili, a wodzirej nawet moje ciotki i wujków ze wsi do tańca zachęcał - chwalili go ogromnie!
A najlepsza była Fotobudka Bano Show!!!! Zrobiła prawdziwą furorę wśród gości i była oblegana cały czas!
Miło słyszeć od gości że super wesele zrobiliśmy i że to najlepsze wesele na jakim byli!

Gdyby ktoś miał jakieś wątpliwości to Kuźnia w Łysomicach i Bano Show spisali się na medal i śmiało polecam!!!

Miłą niespodzianką byli dekoratorzy którzy specjalnie dla mnie zdobyli konwalie i tak pięknie wykonali mój bukiet że przeszedł moje oczekiwania Dekoracja samochodu była idealna tak jak chciałam i nie wyobrażam sobie innej

Jestem mega szczęśliwa i zadowolona!. Jestem Żoną!
To super, że wszystko się udało i do tego super niespodzianka od rodzinki!
Dekoratorzy wykonywali Ci bukiet ślubny? Nie zamawiałaś kwiatów w kwiaciarni?Jak to wygląda cenowo w porównaniu z kwiaciarnią?
A miałaś fotografa na ślubie? Można wiedzieć kogo, bo ja właśnie poszukuję fotografa
wiosenka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-26, 21:18   #714
Panna moda
Raczkowanie
 
Avatar Panna moda
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 40
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Cytat:
Napisane przez karolina__kusz Pokaż wiadomość
Możesz zdradzić jaki to zespół?? Ja chciałabym widzieć na swoim weselu Spider Band, ale ta cena-kosmos.
Hej mój zespół to SAVOY maja fajna wokalistke która ładnie spiewa w jezyku polskim i angielskim jestem zadowolona bardzo a zespół jest na rynku od 90 roku i ma duze doswiadczenie w imprezach łsubach polecam

---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Szczeperka Pokaż wiadomość
Ja polecam Karczmę Oberż Kuźnia! Miałam tam właśnie ślub i wszystko było zorganizowane idealnie. Jedzenie pyszne, goście bardzo chwalili i salę i obsługę. Na zewnątrz jest ogródek zamykany tylko dla weselników co gwarantuje intymność.
Właścicielka ugodowa i bezproblemowa



Odsypiałam po weselu i poprawinach

Jesteśmy mega zadowoleni z ceremonii ślubnej i wesela. Na ślubie rodzina zrobiła nam niespodziankę bo dostaliśmy flecistkę i szpaler z róż gdy odchodziliśmy od ołtarza.

Wesele EXTRA! Najlepsza impreza w moim życiu. Bano Show to był najlepszy wybór. Goście super się bawili, a wodzirej nawet moje ciotki i wujków ze wsi do tańca zachęcał - chwalili go ogromnie!
A najlepsza była Fotobudka Bano Show!!!! Zrobiła prawdziwą furorę wśród gości i była oblegana cały czas!
Miło słyszeć od gości że super wesele zrobiliśmy i że to najlepsze wesele na jakim byli!

Gdyby ktoś miał jakieś wątpliwości to Kuźnia w Łysomicach i Bano Show spisali się na medal i śmiało polecam!!!

Miłą niespodzianką byli dekoratorzy którzy specjalnie dla mnie zdobyli konwalie i tak pięknie wykonali mój bukiet że przeszedł moje oczekiwania Dekoracja samochodu była idealna tak jak chciałam i nie wyobrażam sobie innej

Jestem mega szczęśliwa i zadowolona!. Jestem Żoną!


GRATULACJE!!!!!!! super tak czytac jak psizesz tez chialabym zeby wszytsko sie udalo na moim weselu a goscie nie wybrzydzali bo u mnie beda dwa swiaty moj i mojego narzeczonego;/ mam nadzieje ze jakosc sie połacza przy wspólnej zabawie i ze wsyztsko bedzie pieknie a jaka mialas dekoratorke bo ja nadal szukam dekoratora sali weselnej ;(

pozdrawiam i jeszcze raz gratuluje )
__________________
01.01.2012 razem
27.12.2013 zaręczyny

27.09.2014 najpiękniejszy dzień
Panna moda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 11:33   #715
Veritaserum
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 53
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Gratulacje zatem kochana !!
nooo to która następna dziewczynki ?;>
Veritaserum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 13:36   #716
Panna moda
Raczkowanie
 
Avatar Panna moda
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 40
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Cytat:
Napisane przez Veritaserum Pokaż wiadomość
Gratulacje zatem kochana !!
nooo to która następna dziewczynki ?;>
Ja chyba jestem ostatnia z Was wszytskich z 2014 wiec bede bacznie Was słuchac
__________________
01.01.2012 razem
27.12.2013 zaręczyny

27.09.2014 najpiękniejszy dzień
Panna moda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 17:14   #717
beciusia
Raczkowanie
 
Avatar beciusia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 44
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

My już spisaliśmy protokół, teraz jeszcze zapowiedzi i spowiedzi Pamiętam jak mówiłam "to jeszcze rok" a teraz to już tak blisko ^^'
beciusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 17:28   #718
Szczeperka
Wtajemniczenie
 
Avatar Szczeperka
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Poznań/ Toruń
Wiadomości: 2 404
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Dekoratorów miałam z firmy Event Decor.
Wykonali mi dekorację kościoła, dekorację samochodu, bukiet ślubny, korsarza dla świadkowej i dwie butonierki. Bukiet kosztował 100 zł - nie wiem ile biorą kwiaciarki

Ja wybrałam dekoratora żeby wszystkie kwiaty były takie same i żeby w dniu ślubu jak najmniej jeździć i załatwiać. Jestem bardzo zadowolona
Koszt całości zamknął się w 630 zł


Co do fotografów miałam ich - http://blog.zietarscy.com/
Młodzi i mało doświadczeni ale z dobrym sprzętem i pasją. Byli całkiem dyskretni podczas fotografowania
__________________
Staś 10.01.2015

Ignaś 11.03.2016
Szczeperka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 17:55   #719
wiosenka84
Zadomowienie
 
Avatar wiosenka84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 716
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Cytat:
Napisane przez Szczeperka Pokaż wiadomość
Dekoratorów miałam z firmy Event Decor.
Wykonali mi dekorację kościoła, dekorację samochodu, bukiet ślubny, korsarza dla świadkowej i dwie butonierki. Bukiet kosztował 100 zł - nie wiem ile biorą kwiaciarki

Ja wybrałam dekoratora żeby wszystkie kwiaty były takie same i żeby w dniu ślubu jak najmniej jeździć i załatwiać. Jestem bardzo zadowolona
Koszt całości zamknął się w 630 zł


Co do fotografów miałam ich - http://blog.zietarscy.com/
Młodzi i mało doświadczeni ale z dobrym sprzętem i pasją. Byli całkiem dyskretni podczas fotografowania
A skąd miałaś fotografa i ile wzięli za zdjęcia?
Też się nie orientuję jaki jest koszt w kwiaciarni. Muszę zrobić rozeznanie rynku
wiosenka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 17:56   #720
quieora
Raczkowanie
 
Avatar quieora
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 128
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

hej Żonko! Gratulacje!!!

Fajnie, że wszystko się udało i jesteś zadowolona A pogoda jaka była, bo obawiałaś się bardzo? Jakieś pikantniejsze szczegóły? Jak buty się sprawdziły? Do której się bawiliście? Wyjeżdżacie gdzieś?

Ja jestem w kolejności chyba czwarta czy piąta, na pewno tydzień przede mną ślubuje yennefer, ale dałabym sobie rękę uciąć, że któraś była z czerwca.

Gratki beciusia za postępy, bo to już czas najwyższy

A jak tam reszta, haloooo! Ożywiło się na chwilę i ucichło? Chyba, że Wam upały doskwierają, bo u mnie leje, a ja rozłożyłam się i leżę w łóżku Postępów brak.

mimi_77 dooobra, dooobra
__________________
12.07.2014





Nowopowstały, rozwijający się, aktywny i przede wszystkim rzetelny blog! Polecam! http://blogwformie.blogspot.com

Edytowane przez quieora
Czas edycji: 2014-05-27 o 17:59
quieora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-17 17:23:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:00.