pilnie poszukuje czegos do pielegnacji wlosow! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-15, 18:54   #1
ejaj
Zadomowienie
 
Avatar ejaj
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 096
GG do ejaj

pilnie poszukuje czegos do pielegnacji wlosow!


witam. mam problem z wypadajacymi wlosami. chcialam je zapuscic, lecz ostatnio stwierdzilam ze jest ich polowe mniej niz mialam zwykle. Dodam , ze nigdy nie mialam ich duzo, zawsze byly cienkie, ale nie az tak malowalam co kilka miesiecy , ale uwazam ze to raczej nie mialo wiekszego wyplywu na ich zrzedzenie bo juz od ponad roku przestalam, i chce zapuscic do swojego naturalnego. suszarki nie uzywam od kiedy zrobilo sie cieplo czyli od kwietnia. niestety prostuje bez prostownicy wygladaja strasznie, a w ostatnim czasie zaczelam jeszcze bardziej. wiem, ze to nie jest dla nich dobre, ale conajmniej grzywke musze. prosze was o jakies tanie kosmetyki do pielegacji wlosow. chce zmienic cala pielegnacje i uzywac tylko tych szamponow i odzywek ktore sa bardziej naturalne niz inne. do tej pory uzywalam szamponow i maseczek z pantene i sluzyly moim wlosom, zwlaszcza maseczki nawilzajace, ale ostatnio bylam zmuszona myc je codziennie (3 tyg), wiec moze to jest powod wypadania? dodam tez ze od polowy wakacji malo jem, duzo mniej niz zwykle, raptownie schudalm 8 kg i nie moge przytyc choc chce, bo jedzenie tez jest problemem, chce ale nie moge.
prosze o polecenie dobrego i zdrowego do wlosow szamponu oraz jakiejs odzywki czy czego kolwiek. witamyny olejki itd. byle nie za duzo. zastanawiam sie nad nafta kosmetyczna. powiem jeszcze, ze nie moga to byc zbyt wysuszajace srodki poniewaz gdy nie uzywam maseczki nawilzajacej pantene tlyko innych odzywek i szamponow skora na glowie jest strasznie sucha i wyglada to na lopiez, supie sie z niej, jedynie ta maseczka mi pomaga.

prosze nie odsylajcie mnie do innych watkow , wiem ze sa, staram sie czytac, ae nie mam teraz stalego dostepu do internetu, i nie bd mogla tego wszystkiego przekartkowac, wszelkie porady sa mi potrzebne praktycznie na juz, teraz natychmiast, bo bd mogla tu zajrzec jeszcze tylko jutro
__________________
Rebel inside. ^^

•.¸♥¸.•


[vichy]366899[/vichy]
prosze o jedno kliknięcie
ejaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 08:34   #2
Aniaaa PlayMate
Zakorzenienie
 
Avatar Aniaaa PlayMate
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 814
Dot.: pilnie poszukuje czegos do pielegnacji wlosow!

Na wypadające włosy mogę polecic placente hair liquid mil mil 76. Mój brat używał na zakola i "rzadkie" włosy na allegro są chyba w granicach 30 zł. A potrzebne są dwa opakowania do pełnej kuracji. I jeszcze koniecznie przedstaw swój problem na wątku o wypadaniu bo chyba nie było konieczne zakładać nowego skoro jest masa wątków o podobnej tematyce.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post47119723 link do wymiany
Aniaaa PlayMate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 09:00   #3
Gosia19011983
Rozeznanie
 
Avatar Gosia19011983
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 640
Dot.: pilnie poszukuje czegos do pielegnacji wlosow!

Cytat:
Napisane przez ejaj Pokaż wiadomość
witam. mam problem z wypadajacymi wlosami. chcialam je zapuscic, lecz ostatnio stwierdzilam ze jest ich polowe mniej niz mialam zwykle. Dodam , ze nigdy nie mialam ich duzo, zawsze byly cienkie, ale nie az tak malowalam co kilka miesiecy , ale uwazam ze to raczej nie mialo wiekszego wyplywu na ich zrzedzenie bo juz od ponad roku przestalam, i chce zapuscic do swojego naturalnego. suszarki nie uzywam od kiedy zrobilo sie cieplo czyli od kwietnia. niestety prostuje bez prostownicy wygladaja strasznie, a w ostatnim czasie zaczelam jeszcze bardziej. wiem, ze to nie jest dla nich dobre, ale conajmniej grzywke musze. prosze was o jakies tanie kosmetyki do pielegacji wlosow. chce zmienic cala pielegnacje i uzywac tylko tych szamponow i odzywek ktore sa bardziej naturalne niz inne. do tej pory uzywalam szamponow i maseczek z pantene i sluzyly moim wlosom, zwlaszcza maseczki nawilzajace, ale ostatnio bylam zmuszona myc je codziennie (3 tyg), wiec moze to jest powod wypadania? dodam tez ze od polowy wakacji malo jem, duzo mniej niz zwykle, raptownie schudalm 8 kg i nie moge przytyc choc chce, bo jedzenie tez jest problemem, chce ale nie moge.
prosze o polecenie dobrego i zdrowego do wlosow szamponu oraz jakiejs odzywki czy czego kolwiek. witamyny olejki itd. byle nie za duzo. zastanawiam sie nad nafta kosmetyczna. powiem jeszcze, ze nie moga to byc zbyt wysuszajace srodki poniewaz gdy nie uzywam maseczki nawilzajacej pantene tlyko innych odzywek i szamponow skora na glowie jest strasznie sucha i wyglada to na lopiez, supie sie z niej, jedynie ta maseczka mi pomaga.

prosze nie odsylajcie mnie do innych watkow , wiem ze sa, staram sie czytac, ae nie mam teraz stalego dostepu do internetu, i nie bd mogla tego wszystkiego przekartkowac, wszelkie porady sa mi potrzebne praktycznie na juz, teraz natychmiast, bo bd mogla tu zajrzec jeszcze tylko jutro
Ja radzę zaopatrzyć sie w dobry szampon, np vichy, neril, joanna rzepa, seboradin. Mozesz też zakupić wcierkę seboradin lotion niger z rzepą, ampułki seboradin. Wax jest też dobry. Ważne są też maseczki dobowej roboty i właściwa pielęgnacja włosów, czyli nie prostować, nie suszyć włosów itp.
__________________
- od marca 2009 roku nie susze, i nie prostuje włosów;
- od 2006 roku ich nie farbuje ;
- zapuszczam włoski
- ostatnie podcięcie włosów 10 październik 2011 rok.
- obecna długość to włosy do ramion.
CEL: WŁOSY DO ŁOPATEK LUB DŁUŻSZE.
Gosi@
Gosia19011983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-16, 11:32   #4
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: pilnie poszukuje czegos do pielegnacji wlosow!

Przede wszystkim dieta! skoro raptownie schudłaś to organizm musiał przestać dostarczać odpowiednie ilości składników odżywczych do niektórych jego części - wiec najpierw "odciął zasilanie" włosom i skórze, jeśli odzywianie to problem postaraj sie o jakieś suplementy np.Merz Special, Humavit, Dr.Uroda na włosy, paznikcie itp.
Prostuj jak najmniej - jelsi wystarcza tylko grzywka to tylko ją [prostuj i zaopatrz sie w kosmetyki termoochronne - od siebie mogę polecić Iron Finish L'oreala (jest w KWC)
Szampon - mojej siostrze pomógł Klorane do włosów wypadających (z wit.B i wyciągiem z chmielu), oksztuje ok.20zł, dostępny w aptekach
Bardziej naturalne odżywki dostaniesz w aptekach - np. frimy Fitomed lub Inter Fragrances (Seborainy, Petrole , Naphera)
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-27, 12:19   #5
MagdaWo25
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Stołeczna wioska - Warszawka
Wiadomości: 5
Dot.: pilnie poszukuje czegos do pielegnacji wlosow!

ja od ponad roku stosuję szampon i odzywke Alterny. Jestem już fanatyczką tych kosmetykow więc z czystym sumieniem je polecam. Kupuję je w necie z dostawa do domku. Jeśli potrzebny adres sklepu prosze o wiadomość (podobno na forum się nie pisze takich rzeczy bo to niedozwolone - bzdura). pozdrawiam M.
MagdaWo25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-27, 13:03   #6
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: pilnie poszukuje czegos do pielegnacji wlosow!

Cytat:
Napisane przez MagdaWo25 Pokaż wiadomość
ja od ponad roku stosuję szampon i odzywke Alterny. Jestem już fanatyczką tych kosmetykow więc z czystym sumieniem je polecam. Kupuję je w necie z dostawa do domku. Jeśli potrzebny adres sklepu prosze o wiadomość (podobno na forum się nie pisze takich rzeczy bo to niedozwolone - bzdura). pozdrawiam M.
Swoje uwagi odnośnie regulaminu zachowaj dla siebie. Rejestracja i jego akceptacja jest dobrowolna, skoro ci się to nie podoba, to dziwi fakt, że się na to zgodziłaś.

Ponadto widzę, że pięknie spamujesz
Takim osobom mówimy bye-bye
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 17:23   #7
cadeau
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1
Dot.: pilnie poszukuje czegos do pielegnacji wlosow!

Do pielęgnacji włosów to najpierw potrzebna jest dieta i obecność w niej kwasów wielonienasyconych omega 3 i 6. Postaraj się zwiększyć ilość ryb i orzechów w diecie. Dodatkowo siemie lniane można jeszcze dodać i troche regularności w diecie i w niedługim czasie powinny być widoczne efekty.
cadeau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-30, 13:11   #8
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: pilnie poszukuje czegos do pielegnacji wlosow!

Ja bym Ci radziła zacząc od zbadania tarczycy, poniewaz piszesz, że mocno schudłąs i nie możesz przytyc, no i wypadją Ci włosy, co bywa typowymi pierwszymi objawami.

Poza tym kup sobie Wax, w kazdej aptece. Pomaga na wypadanie, odbudowuje włosy, regeneruje a wszystko to robi ziołowymi sposobami. Kosztuje niewiele, mnie 200ml kosztowało 11 zł.
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-01, 16:27   #9
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: pilnie poszukuje czegos do pielegnacji wlosow!

Ja, jak kolezanka wyzej rowniez proponuje zbadac hormony tarczycy a do tego jeszcze morfologie krwi i biochemie (elektrolity we krwi itd), byc moze brakuje Ci jakiegos pierwiastka i stad problemy z wlosami.
Poza tym polecam Garnier Neril tonik i szampon oraz odżywkę PLACENTA (ktos wyzej polecal Placente w ampulkach, ja znam w kremie - masce wiec polecam).
Do tego skrzyp, moze Belissa.

Ale na I miejscu stawiam na badania.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-05, 20:38   #10
maarcinka
Raczkowanie
 
Avatar maarcinka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 167
Dot.: pilnie poszukuje czegos do pielegnacji wlosow!

jeśli wymienione wyzej metody nie pomogą postaraj sie nie prostowac wlosow, mozliwe ze nie wypadają tylko kruszą się tuż przy skórze.
maarcinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:55.