Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włosowo :) - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-15, 18:22   #781
miranda122
Zakorzenienie
 
Avatar miranda122
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 668
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

Cytat:
Napisane przez Puszyslawa Pokaż wiadomość

Mirranda122, Grudniowa - To dzisiaj przetestuję kawową Z piwną wolę nie kombinować, bo to proteiny... Dziękuję Wam za pomysły! Jeszcze przychodzi mi na myśl cynamonowa (Anwen). Używałyście jej już?
Nie używałam cynamonowej.
Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
w rossie sa butelki z psikaczem? jeszcze nigdy ich nie widziałam
No ja właśnie też nie widziałam, a szukałam już kilka razy. Potrzebuję do kozieradki.
__________________
"Najlepszym kosmetykiem dla kobiety jest radość życia"
Rosalind Russell



Blog



miranda122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-15, 18:27   #782
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

Cytat:
Napisane przez grudniowa Pokaż wiadomość
Jestem totalnie zawiedziona brakiem zapachu ze strony olejku migdalowego

Zrobilam psiukacz woda z miodem - na to odzywka roza+olejek laurowy, a na to olejek migdalowy. Potrzymam do wieczora.
Po czym poznac, ze odzywka jest humektantem(czy takich nie ma i sa tylko emolientowe)? Pytam, bo po tych wszystkich zdjeciach chce wreszcie miec piekne, gladkie slniace wlosy, a wszystko co potrzebuje to cos co je wreszcie nawilzy
Odżywek nie zbilansowanych, czyli nawilżających, jest niewiele - producent wie, że humektanty mogą spuszyć, a przecież zależy mu na tym, by klientki były zadowolone
Artiste jest taką odżywką, ale przy okazji ma proteiny (które puszą na podobnej zasadzie jak humektanty).
Cytat:
Napisane przez lilith_ed Pokaż wiadomość
Przy okazji podziękowania dla kasycysko, która poradziła mi taką kolejność nawilżanie - mycie - emolienty, sprawdza się

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
zastanawiam sie czy nie dodac troche soku z cytryny do maksi by rozjasnic włosy
tylko trochę boje sie wysuszenia, sama nie wiem czy probowac,bo wiem czym to moze grozić..
Spore ryzyko przekwaszenia włosów i załatwienia sobie końcówek.
Cytat:
Napisane przez Pani_Herbatka Pokaż wiadomość
zajrzałam na bloga i mam pytanie- co ile myjesz włosy? bo jantar jest skuteczny, gdy wcierasz go codziennie przez trzy tygodnie, a potem robisz przerwę.
Nie zgadzam się - sama wcierałam przed myciem - co 2-3 dni, i efekt był
Cytat:
Napisane przez Puszyslawa Pokaż wiadomość
A'propos nauki - właśnie zrobiłam sobie psikacz - z mydlnicy, bylicy bożego drzewka, kawy (), 3 kropel gliceryny i szczypty allantoiny. A! I odrobiny yerba mate jeszcze. Zapomniałam, że ją dodałam! Teraz się zastanawiam, czy to jakoś konserwować wodą brzozową jeszcze czy może nie i jak długo trzymać.
Wodą brzozową na alkoholu? Nie bawiłabym się w to Jak nie masz konserwy, to dodaj jakiejś kupnej odżywki - trochę przedłuży trwałość.
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-15, 18:29   #783
deszczowypies
Zakorzenienie
 
Avatar deszczowypies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7 190
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

Cytat:
Napisane przez Puszyslawa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jak wasze włosy reagują na płukanki? I jakich używacie jak coś?
lnianej, rozrabiam gluta i leję po włosach, ładniej się wtedy kręcą

Cytat:
Napisane przez versatille Pokaż wiadomość
Wiecie, że w Rossmanie od piątku przeceniona jest odżywka (!) Alterra morela i pszenica. Kpina
ale że w gazetce czy widziałaś na żywo?! spróbowałabym tej żywej legendy!

Cytat:
Napisane przez SoBitterSoSweet Pokaż wiadomość
ja widziałam taką buteleczkę także potwierdzam że to nie są butelki-widmo tylko najprawdziwsze
mi też się wydaje, że widziałam ostatnio przy pojemniczkach do samolotu!

macie jakiś pomysł na grzywkę przy kręconych włosach? i nie chodzi mi o rozwiązanie 'prostownica' () ale może jakaś wycieniowana by fajniej wyglądała niż takie puszczone pasma?

przez tę zimę muszę chyba znowu codziennie myć włosy
__________________

deszczowypies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-15, 18:33   #784
Lethie
Zadomowienie
 
Avatar Lethie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 1 115
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

Dzisiaj nałożyłam sobie na włosy maseczkę z bingo kolagen i kaszmir, do tego trochę nafty, żółtko i maska drożdżowa. Efekt: włosy miękkie, ale jakoś od kilku miesięcy mi się nie podobają, no i to wypadanie, którego nie mogę opanować
__________________
20.01.2012 - pierwszy krok do zdrowych, pięknych i długich włosów Typ: 2A
3.12.12 : 44cm CEL: 60 cm


Moje włosy
Lethie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-15, 18:36   #785
grudniowa
Rozeznanie
 
Avatar grudniowa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Skandynawia
Wiadomości: 732
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Odżywek nie zbilansowanych, czyli nawilżających, jest niewiele - producent wie, że humektanty mogą spuszyć, a przecież zależy mu na tym, by klientki były zadowolone
Artiste jest taką odżywką, ale przy okazji ma proteiny (które puszą na podobnej zasadzie jak humektanty).
No nic - bede kombinowac

Cytat:
Napisane przez deszczowypies Pokaż wiadomość
ale że w gazetce czy widziałaś na żywo?! spróbowałabym tej żywej legendy!
Jak zwykle jest dostepna w czeskich Rossach - ja kupilam ja przed swietami albo zaraz po.
__________________
Zawsze miej plan B.

Edytowane przez grudniowa
Czas edycji: 2013-01-15 o 18:39
grudniowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-15, 18:36   #786
SoBitterSoSweet
Zakorzenienie
 
Avatar SoBitterSoSweet
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 906
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

Cytat:
Napisane przez deszczowypies Pokaż wiadomość


macie jakiś pomysł na grzywkę przy kręconych włosach? i nie chodzi mi o rozwiązanie 'prostownica' () ale może jakaś wycieniowana by fajniej wyglądała niż takie puszczone pasma?
A jaką masz tą grzywkę? Prostą czy na bok? Ja generalnie polecam układanie grzywki na grubej okrągłej szczotce, wygląda lepiej niż po prostowaniu bo nie jest taka płaska. A jeśli masz ją na bok nieco dłuższą, to można fajnie ją wywinąć poprzez podkręcanie na szczotce nie pod spód tylko tak wywijając na zewnątrz, jak miałam dłuższą to tak nosiłam i robił się taki uroczy zawijasek
SoBitterSoSweet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-15, 18:37   #787
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

Cytat:
Napisane przez Lethie Pokaż wiadomość
Dzisiaj nałożyłam sobie na włosy maseczkę z bingo kolagen i kaszmir, do tego trochę nafty, żółtko i maska drożdżowa. Efekt: włosy miękkie, ale jakoś od kilku miesięcy mi się nie podobają, no i to wypadanie, którego nie mogę opanować
na wypadanie to z tego co wiem kozieradka najlepsza
poza tym seboradi niger jest fajny
i khadi olej na skalp też polecany
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-15, 18:38   #788
Scarrabeo
Zakorzenienie
 
Avatar Scarrabeo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 4 068
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
świetnie psikają! mam też z zsk i avonowska ma mniejsze kropelki, fajniej psika już nie mówiąc o zapachach tych niektórych mgiełek
Cytat:
Napisane przez usmiechnieteoczy Pokaż wiadomość
ja też wykorzystuje po mgiełkach z avonu
Ja też! Po arbuzowej.

Cytat:
Napisane przez grudniowa Pokaż wiadomość
Ja mialam mgielke do ciala z avonu i po niej jest bardzo fajna buteleczka z psiukaczem.
już wcześniej miałam się zapytać- skąd pochodzisz? Bo te psiukanie mnie zaintrygowało. Z taką formą nigdy się jeszcze nie spotkałam, dlatego pytam.



Nałożyłam na włosy vatikę, umyłam podłogi w całym domu i zrobiłam ściągi. Przejrzałam też wszystkie możliwe przyszłe gazetki, uśmiałam się przy morelowej Alterrce (odkąd ją wycofali to zdjęcie pokazuje się przy każdej promocji na włosowe kosmetyki A. ) i wypatrzyłam w Naturze promocję na jedwab Mariona oraz Artiste za niecałe 4 złote od 22 do 23 stycznia.
Scarrabeo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-15, 18:38   #789
201605170931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 490
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

Cytat:
Napisane przez deszczowypies Pokaż wiadomość
lnianej, rozrabiam gluta i leję po włosach, ładniej się wtedy kręcą



ale że w gazetce czy widziałaś na żywo?! spróbowałabym tej żywej legendy!



mi też się wydaje, że widziałam ostatnio przy pojemniczkach do samolotu!

macie jakiś pomysł na grzywkę przy kręconych włosach? i nie chodzi mi o rozwiązanie 'prostownica' () ale może jakaś wycieniowana by fajniej wyglądała niż takie puszczone pasma?

przez tę zimę muszę chyba znowu codziennie myć włosy
ja mam długą i lekko wycieniowaną, w moim przypadku nie da rady zrobić takiej normalnej grzywki an bok, bo się brzydko wywija, ale za to jak ma długość do szczęki i jest dobrze wycieniowana to wygląda całkiem nieźle

a tę morelową alterkę to chętnie bym dorwała, ale to ostatnio produkt - widmo

Edytowane przez 201605170931
Czas edycji: 2013-01-15 o 18:42
201605170931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-15, 18:38   #790
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

Cytat:
Napisane przez deszczowypies Pokaż wiadomość

macie jakiś pomysł na grzywkę przy kręconych włosach? i nie chodzi mi o rozwiązanie 'prostownica' () ale może jakaś wycieniowana by fajniej wyglądała niż takie puszczone pasma?
może coś takiego ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryzury-z-grzywka-katalog-zainkir-149.jpg (245,6 KB, 25 załadowań)
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-15, 18:40   #791
deszczowypies
Zakorzenienie
 
Avatar deszczowypies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7 190
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

Cytat:
Napisane przez SoBitterSoSweet Pokaż wiadomość
A jaką masz tą grzywkę? Prostą czy na bok? Ja generalnie polecam układanie grzywki na grubej okrągłej szczotce, wygląda lepiej niż po prostowaniu bo nie jest taka płaska. A jeśli masz ją na bok nieco dłuższą, to można fajnie ją wywinąć poprzez podkręcanie na szczotce nie pod spód tylko tak wywijając na zewnątrz, jak miałam dłuższą to tak nosiłam i robił się taki uroczy zawijasek
dłuższą i na bok mam, tylko chciałabym wrócić do przedziałka na środku głowy, bo tak to mam wrażenie, że po jednej stronie dużo włosów, a po drugiej mało

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
może coś takiego ?
ładne to jest i chciałabym, ale chyba bez prostowania się w tym wypadku nie obędzie
__________________

deszczowypies jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-15, 18:42   #792
Kiciowata
Raczkowanie
 
Avatar Kiciowata
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 95
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

Cytat:
Napisane przez Pani_Herbatka Pokaż wiadomość
zajrzałam na bloga i mam pytanie- co ile myjesz włosy? bo jantar jest skuteczny, gdy wcierasz go codziennie przez trzy tygodnie, a potem robisz przerwę.

z barwy nie rezygnuj tak szybko, mocniejszy szampon zawsze się przyda, a moje włosy uwielbiają ten tatarowo-chmielowy
hejho
zaczęłam stosować jantar chyba od 4 stycznia jak do mnie przyszedł i codziennie nakładam na włosy a włosy myję wtorek, czwartek i niedziela póki co efektów brak ale się nie poddaję bo to 11 dzień

Właśnie mam olej kokosowy vatika na kłaczkach
Kiciowata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-15, 18:43   #793
grudniowa
Rozeznanie
 
Avatar grudniowa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Skandynawia
Wiadomości: 732
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

Cytat:
Napisane przez Scarrabeo Pokaż wiadomość
już wcześniej miałam się zapytać- skąd pochodzisz? Bo te psiukanie mnie zaintrygowało. Z taką formą nigdy się jeszcze nie spotkałam, dlatego pytam.

Wiem, ze psiukacz nie jest do konca poprawna forma, tak mi sie napisalo
Jestem generalnie z Polesia(tak to sie chyba nazywa? polnoc od Lublina), ale mieszkam wiekszosc zycia w Przemyslu.
__________________
Zawsze miej plan B.
grudniowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-15, 18:44   #794
versatille
Zakorzenienie
 
Avatar versatille
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Górny Śląsk 
Wiadomości: 3 940
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
a po co ludziom butelki ? ja np. używam ich:
w Polsce w czasie opalania , żeby mnie szybciej łapało
na wakacjach w czasie opalania się żeby się schłodzić i wracając z plaży , żeby przeżyć skwar niby dałabym radę bez, ale to takie niebiańskie uczucie jest
Ja używam psikaczy tylko przy prasowaniu wilgoć naprawdę dużo daje, bo kiedyś mimo, że zapomniałam włączyć żelazko, prawie wyprasowałam bluzkę
Cytat:
Napisane przez deszczowypies Pokaż wiadomość
ale że w gazetce czy widziałaś na żywo?! spróbowałabym tej żywej legendy!
W najprawdziwszej gazetce
To może wysłać Ci moją? Stoi nieużywana, bo mam ciekawsze rzeczy. A i tak wysyłam paczkę (prezencik ) pod koniec stycznia Wyślę od razu dwie.
__________________
naprawdę
pisze się
razem !

Gdy schudniesz będziesz fajnie wyglądać w ubraniu,
gdy ćwiczysz - świetnie wyglądasz we wszystkim, zwłaszcza nago!
versatille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-15, 18:48   #795
SoBitterSoSweet
Zakorzenienie
 
Avatar SoBitterSoSweet
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 906
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

Cytat:
Napisane przez deszczowypies Pokaż wiadomość
dłuższą i na bok mam, tylko chciałabym wrócić do przedziałka na środku głowy, bo tak to mam wrażenie, że po jednej stronie dużo włosów, a po drugiej mało
No jeśli chcesz mieć przedziałek na środku to może zapuść grzywkę? Koniecznie musisz ją mieć? (jak musisz to rozumiem, sama bez grzywki straszę wielkim czołem)

Z przedziałkiem na środku to tylko prosta grzywka mi się widzi, przy kręconych to miej więcej taka jak na zdjęciu co dała Say-hello, wycieniowana, a nie prosta od linijki. Ale w sumie bez zdjęcia twarzy to cięzko więcej doradzić.
SoBitterSoSweet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-15, 18:48   #796
deszczowypies
Zakorzenienie
 
Avatar deszczowypies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7 190
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

Cytat:
Napisane przez versatille Pokaż wiadomość
W najprawdziwszej gazetce
To może wysłać Ci moją? Stoi nieużywana, bo mam ciekawsze rzeczy. A i tak wysyłam paczkę (prezencik ) pod koniec stycznia Wyślę od razu dwie.
jeeej, naprawdę? a nie będziesz chciała zużyć potem na pewno?
ja mogę jak coś odwdzięczyć się jakąś odlewką oleju awokado czy coś
__________________

deszczowypies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-15, 18:51   #797
Pani_Herbatka
Rozeznanie
 
Avatar Pani_Herbatka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 728
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

Cytat:
Napisane przez CleoDuquesne;38663978[COLOR=Silver


[/COLOR]Ale co ma mycie głowy do wcierania Jantara ?
Ja też czasami na sucho go kładłam na skórę głowy.

A teraz mam przerwę z nim i ubolewam.
Nigdzie go dostać nie mogę

---------- Dopisano o 17:17 ---------- Poprzedni post napisano o 17:16 ----------
bo na blogu Kiciowatej przeczytałam, że zamierza wcierać co mycie, a nie każdy myje codziennie włosięta

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość

Nie zgadzam się - sama wcierałam przed myciem - co 2-3 dni, i efekt był
bo u Ciebie to wszystko działa. ja jestem konserwatystką i wolę wcierać przez trzy tygodnie

Cytat:
Napisane przez Kiciowata Pokaż wiadomość
hejho
zaczęłam stosować jantar chyba od 4 stycznia jak do mnie przyszedł i codziennie nakładam na włosy a włosy myję wtorek, czwartek i niedziela póki co efektów brak ale się nie poddaję bo to 11 dzień

Właśnie mam olej kokosowy vatika na kłaczkach
okey, bo tak przeczytałam w notce, że chcesz co mycie nakładać, a nie codziennie
__________________
If you change nothing, nothing will change
Pani_Herbatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-15, 18:52   #798
deszczowypies
Zakorzenienie
 
Avatar deszczowypies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7 190
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

Cytat:
Napisane przez SoBitterSoSweet Pokaż wiadomość
No jeśli chcesz mieć przedziałek na środku to może zapuść grzywkę? Koniecznie musisz ją mieć? (jak musisz to rozumiem, sama bez grzywki straszę wielkim czołem)

Z przedziałkiem na środku to tylko prosta grzywka mi się widzi, przy kręconych to miej więcej taka jak na zdjęciu co dała Say-hello, wycieniowana, a nie prosta od linijki. Ale w sumie bez zdjęcia twarzy to cięzko więcej doradzić.
mam dosyć okrągłą buzię więc grzywka generalnie jest pożądana. na razie wygląda to tak, że mam nawalone włosów z jednej strony, a z drugiej łyso. o ile anfas wygląda to w miarę spoko, tak z profilu już niekoniecznie... i myślę, co tu kombinować
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P0051602.jpg (114,6 KB, 33 załadowań)
__________________

deszczowypies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-15, 18:54   #799
versatille
Zakorzenienie
 
Avatar versatille
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Górny Śląsk 
Wiadomości: 3 940
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

Cytat:
Napisane przez deszczowypies Pokaż wiadomość
jeeej, naprawdę? a nie będziesz chciała zużyć potem na pewno?
ja mogę jak coś odwdzięczyć się jakąś odlewką oleju awokado czy coś
Naprawdę Od kilku miesięcy jej już nie używam. Jest jej jakieś 2/3 jeszcze.
Odwdzięczyć? Życie mi ratujesz człowieku (Diana mnie straszy, że czekają na mnie dwa kartony nowych kosmetyków )
__________________
naprawdę
pisze się
razem !

Gdy schudniesz będziesz fajnie wyglądać w ubraniu,
gdy ćwiczysz - świetnie wyglądasz we wszystkim, zwłaszcza nago!
versatille jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-15, 18:58   #800
CrimsonGhost
Zadomowienie
 
Avatar CrimsonGhost
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 453
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

Cytat:
Napisane przez deszczowypies Pokaż wiadomość




macie jakiś pomysł na grzywkę przy kręconych włosach? i nie chodzi mi o rozwiązanie 'prostownica' () ale może jakaś wycieniowana by fajniej wyglądała niż takie puszczone pasma?

przez tę zimę muszę chyba znowu codziennie myć włosy
Moja sobie smętnie wisi zasłaniając mi jedno oko jak jej nie ogarnę
__________________
The Gods made heavy metal and they saw that it was good.

Nowy blog
CrimsonGhost jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-15, 18:58   #801
SoBitterSoSweet
Zakorzenienie
 
Avatar SoBitterSoSweet
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 906
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

Cytat:
Napisane przez deszczowypies Pokaż wiadomość
mam dosyć okrągłą buzię więc grzywka generalnie jest pożądana. na razie wygląda to tak, że mam nawalone włosów z jednej strony, a z drugiej łyso. o ile anfas wygląda to w miarę spoko, tak z profilu już niekoniecznie... i myślę, co tu kombinować
Ale masz ładną, sympatyczną buzię

szczerze powiedziawszy patrząc na to zdjęcie to na Twoim miejscu nie robiłabym grzywki, tylko Cię moim zdaniem przytłoczy, masz dużo włosów wokół twarzy, jak dodasz grzywkę to moim zdaniem buzia zginie. Nie robić grzywki - taka jest moja rada
SoBitterSoSweet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-15, 19:01   #802
grudniowa
Rozeznanie
 
Avatar grudniowa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Skandynawia
Wiadomości: 732
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

Cytat:
Napisane przez deszczowypies Pokaż wiadomość
mam dosyć okrągłą buzię więc grzywka generalnie jest pożądana. na razie wygląda to tak, że mam nawalone włosów z jednej strony, a z drugiej łyso. o ile anfas wygląda to w miarę spoko, tak z profilu już niekoniecznie... i myślę, co tu kombinować
Jak sympatycznie wygladasz
Probowalam sobie wyobrazic Ciebie z grzywka, ale wg mnie wygladasz dobrze w tej fryzurce.



A ja zaliczylam mega fail'a. Wlosy mi troche podeschly i oczywiscie spuszyly sie na potege(gupi miod). Nie wiem tez, czy cynamon nie mial w tym swojego udzialu. Natychmiast nalozylam odzywke z proteinami, potem keratyna z gliss kura i jeszcze odrobina oleju... teraz mnie pewnie przeciazy znajac zycie
__________________
Zawsze miej plan B.
grudniowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-15, 19:03   #803
deszczowypies
Zakorzenienie
 
Avatar deszczowypies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7 190
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

Cytat:
Napisane przez versatille Pokaż wiadomość
Naprawdę Od kilku miesięcy jej już nie używam. Jest jej jakieś 2/3 jeszcze.
Odwdzięczyć? Życie mi ratujesz człowieku (Diana mnie straszy, że czekają na mnie dwa kartony nowych kosmetyków )
dziękuję!

Cytat:
Napisane przez SoBitterSoSweet Pokaż wiadomość
Ale masz ładną, sympatyczną buzię

szczerze powiedziawszy patrząc na to zdjęcie to na Twoim miejscu nie robiłabym grzywki, tylko Cię moim zdaniem przytłoczy, masz dużo włosów wokół twarzy, jak dodasz grzywkę to moim zdaniem buzia zginie. Nie robić grzywki - taka jest moja rada
dziękuję, ale to raczej zasługa dobrego zdjęcia
czyli co, robić przedziałek na środku i bez grzywki czy zostawić tak jak jest, z tą burzą włosów wokół? bo w sobotę idę do fryzjera, stąd problem stał się palący
__________________

deszczowypies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-15, 19:04   #804
Kiciowata
Raczkowanie
 
Avatar Kiciowata
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 95
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

Cytat:
Napisane przez Pani_Herbatka Pokaż wiadomość
bo na blogu Kiciowatej przeczytałam, że zamierza wcierać co mycie, a nie każdy myje codziennie włosięta



bo u Ciebie to wszystko działa. ja jestem konserwatystką i wolę wcierać przez trzy tygodnie



okey, bo tak przeczytałam w notce, że chcesz co mycie nakładać, a nie codziennie
masz rację tak napisałam, ale stwierdziłam, że robię to codziennie bo nie przetłuszcza mi włosów ale myjąc w sumie co dwa dni pewnie efekt mógłby być podobny, póki co czekam na efekty
Kiciowata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-15, 19:06   #805
deszczowypies
Zakorzenienie
 
Avatar deszczowypies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7 190
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

Cytat:
Napisane przez grudniowa Pokaż wiadomość
Jak sympatycznie wygladasz
Probowalam sobie wyobrazic Ciebie z grzywka, ale wg mnie wygladasz dobrze w tej fryzurce.



A ja zaliczylam mega fail'a. Wlosy mi troche podeschly i oczywiscie spuszyly sie na potege(gupi miod). Nie wiem tez, czy cynamon nie mial w tym swojego udzialu. Natychmiast nalozylam odzywke z proteinami, potem keratyna z gliss kura i jeszcze odrobina oleju... teraz mnie pewnie przeciazy znajac zycie
dzięki zdjęcie pt. 'przytulna zima'

cynamon raczej nie puszy, tak mi się wydaje... myślę, że raczej mogłaś się jeszcze bardziej spuszyć tymi proteinami, przeciążenie mało prawdopodobne, nawet z tym olejem - ostatnio przypomniało mi się, że jak jeszcze kładłam maski po myciu to spokojnie mieszałam je z olejami, miodami, żółtkami i jakoś domywałam samą wodą

a ja mam domowy fail, słyszę, że chcą coś z kuchni wyrzucić i byłam przekonana, że rozmawiają o żółtku w miseczce:
-ZOSTAWCIE, JA TO NA GŁOWĘ NAŁOŻĘ!
-Bandaż?!
__________________

deszczowypies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-15, 19:09   #806
grudniowa
Rozeznanie
 
Avatar grudniowa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Skandynawia
Wiadomości: 732
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

Cytat:
Napisane przez deszczowypies Pokaż wiadomość
dzięki zdjęcie pt. 'przytulna zima'

cynamon raczej nie puszy, tak mi się wydaje... myślę, że raczej mogłaś się jeszcze bardziej spuszyć tymi proteinami, przeciążenie mało prawdopodobne, nawet z tym olejem - ostatnio przypomniało mi się, że jak jeszcze kładłam maski po myciu to spokojnie mieszałam je z olejami, miodami, żółtkami i jakoś domywałam samą wodą
Niestety, mam juz poprzednie smutne doswiadczenia z miodem, tylko sie na niego glupio uparlam. Jesli o cynamon chodzi - to tak sobie tylko gdybam.
Cytat:
Napisane przez deszczowypies Pokaż wiadomość
a ja mam domowy fail, słyszę, że chcą coś z kuchni wyrzucić i byłam przekonana, że rozmawiają o żółtku w miseczce:
-ZOSTAWCIE, JA TO NA GŁOWĘ NAŁOŻĘ!
-Bandaż?!
__________________
Zawsze miej plan B.
grudniowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-15, 19:10   #807
Scarrabeo
Zakorzenienie
 
Avatar Scarrabeo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 4 068
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

Cytat:
Napisane przez grudniowa Pokaż wiadomość

Wiem, ze psiukacz nie jest do konca poprawna forma, tak mi sie napisalo
Jestem generalnie z Polesia(tak to sie chyba nazywa? polnoc od Lublina), ale mieszkam wiekszosc zycia w Przemyslu.
bo się zatanawiałam właśnie czy to ma jakieś gwarowe podłoże. Sorry, że taka dociekliwa jestem, po prostu lubię czar gwar.



Też się muszę zastanowić nad grzywką, bo to co teraz mam na czole zbyt estetycznie nie wygląda.
Scarrabeo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-15, 19:11   #808
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

Zaraz nadrobię.
Dopiero wróciłam z siłowni.
Zakochałam się w masce Love 2 Mix- po drugim użyciu mam dziś cudnie lśniące włosy
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-15, 19:12   #809
kreconowlosa
Raczkowanie
 
Avatar kreconowlosa
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 420
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

Cytat:
Napisane przez deszczowypies Pokaż wiadomość

ładne to jest i chciałabym, ale chyba bez prostowania się w tym wypadku nie obędzie
znam ten ból... miałam kiedyś grzywkę i bez prostowania się nie obyło. teraz jest długa, a czasem przyprostuję, nie mogę się pozbyć tego nawyku


i zostawiam Was na kilka dni. podczytuję, ale nie pisze, bo tragedia u mnie. mam masę zaliczeń i nie zdaje nic dosłownie ostatnio. mam ostatnią szansę z analitycznej i z organy i nie wiem, czy dam radę. ;/
kreconowlosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-15, 19:13   #810
usmiechnieteoczy
Wtajemniczenie
 
Avatar usmiechnieteoczy
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: okolice Lublina
Wiadomości: 2 956
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XVII - trochę offtopowo, ale cały czas włos

Cytat:
Napisane przez deszczowypies Pokaż wiadomość
mam dosyć okrągłą buzię więc grzywka generalnie jest pożądana. na razie wygląda to tak, że mam nawalone włosów z jednej strony, a z drugiej łyso. o ile anfas wygląda to w miarę spoko, tak z profilu już niekoniecznie... i myślę, co tu kombinować
ale ty śliczna jesteś!
__________________
od września 2012 włosomaniaczka



Blog!
Uśmiech nie boli!
usmiechnieteoczy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:34.