Jak być szczęśliwą bez chłopaka? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-08-21, 12:32   #1
Humanitka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 2

Jak być szczęśliwą bez chłopaka?


Czy w ogóle tak się da? Mam 17 lat i nie miałam jeszcze chłopaka tak na poważnie. Nie przejmowałam się tak tym bardzo, dopóki moja koleżanka, która ma tego samego chłopaka od 15 roku życia, nie powiedziała mi, że nie można być szczęśliwym w pojedynkę, ona nie mogłaby żyć tak jak ja. Są już razem 6 lat. Nawet jak sobie poczytam tutaj kilka wątków, to jest masa dziewczyn, które w moim wieku były już w szczęśliwym związku. Na innych forach to samo. Czy ze mną jest coś nie tak? Natomiast bardzo mało było wątków, w których dziewczyna do 20 r.ż nikogo nie miała i potem znalazła TŻ Powoli już mnie to męczy, boję się, że nikogo nie znajdę. Dziewczyny, jak myślicie mam szanse na znalezienie TŻ? Jak jakiś chłopak mi się podoba to albo jest mną nie zainteresowany albo ma dziewczynę ;( Kiedyś wpadł mi w oko wątek o pierwszym razie i z tego wynikało, że większość dziewczyn w moim wieku ma już to za sobą, a jest nie to czekają na ten moment, ale mają chłopaków. Podobno dla większości była to najpiekszniejsza noc w ich życiu. Ja martwię się, że nigdy tego nie przeżyje, bo nie będę miała z kim. Większość moich koleżanek jest w związkach, a jeżeli nie to już z kimś chodziły. Tak mnie to dołuje, boli, że nie wiem co mam już robić. Jak mam byc znowu szczęśliwa i mieć nadzieje, że kiedyś znajdę druga połówkę? Czy już powinnam powoli zacząć godzić się z samotnością?
Humanitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-21, 13:44   #2
ridley92
Raczkowanie
 
Avatar ridley92
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 249
Dot.: Jak być szczęśliwą bez chłopaka?

Słabe dzisiaj te trolle.
ridley92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-21, 15:08   #3
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Jak być szczęśliwą bez chłopaka?

Serio, serio? Naprawdę w wieku 17lat można się martwić o takie rzeczy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-21, 20:21   #4
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 349
Dot.: Jak być szczęśliwą bez chłopaka?

Po pierwsze, facet w żadnym wypadku nie jest gwarancją szczęśliwego życia. Na szczęście składa się tyle różnych aspektów, że trudno by je wszystkie wymienić, zwłaszcza, żeby mogą być różne u różnych osób. Można być szczęśliwym i spełnionym będą singlem, a także nieszczęśliwym, mimo trwania w udanym związku.
Po drugie, jesteś jeszcze bardzo młoda i jeszcze masz masę czasu na poznanie kogoś. Większość znanych mi par poznała się na studiach albo w pracy. Nie masz się co martwić, wszystko z Tobą w porządku.
Po kolejne, w wieku 17 lat bardzo duża liczba dziewczyn to wciąż dziewice. Inicjacja seksualna to nie wyścigi, serio nie ma się do czego spieszyć. Jak naczytałaś się jakiś głupot w internecie to może Ci się wydawać, że w tym wieku wszyscy już to robią, ale wierz mi, że tak nie jest.
Po ostatnie, pierwszy raz najpiękniejszą nocą?
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-21, 20:31   #5
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Jak być szczęśliwą bez chłopaka?

Cytat:
Napisane przez Czarna2000 Pokaż wiadomość
Po pierwsze, facet w żadnym wypadku nie jest gwarancją szczęśliwego życia. Na szczęście składa się tyle różnych aspektów, że trudno by je wszystkie wymienić, zwłaszcza, żeby mogą być różne u różnych osób. Można być szczęśliwym i spełnionym będą singlem, a także nieszczęśliwym, mimo trwania w udanym związku.
Po drugie, jesteś jeszcze bardzo młoda i jeszcze masz masę czasu na poznanie kogoś. Większość znanych mi par poznała się na studiach albo w pracy. Nie masz się co martwić, wszystko z Tobą w porządku.
Po kolejne, w wieku 17 lat bardzo duża liczba dziewczyn to wciąż dziewice. Inicjacja seksualna to nie wyścigi, serio nie ma się do czego spieszyć. Jak naczytałaś się jakiś głupot w internecie to może Ci się wydawać, że w tym wieku wszyscy już to robią, ale wierz mi, że tak nie jest.
Po ostatnie, pierwszy raz najpiękniejszą nocą?
Szczególnie jak się wejdzie z desperacji/braku doświadczenia w beznadziejny związek

Co do tej najpiękniejszej nocy, to po pierwsze nie musi to być noc A po drugie często też wcale pierwszy raz taki przyjemny nie jest. A już najgorzej jak z nieodpowiednim facetem. Ja swoj pierwszy raz przezylam z moim owczesnym facetem, ale po tym, jak po czasie okazalo sie jaka jest świnia, to na pewno to nie jest i nie bylo to dla mnie nic pieknego




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez 0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Czas edycji: 2019-08-21 o 20:33
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-21, 21:45   #6
Dobranka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dobranka
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2 502
Dot.: Jak być szczęśliwą bez chłopaka?

Im bardziej nie będziesz myślała o tym, że chcesz poznać chłopaka i zajmiesz się sobą, tym bardziej będą się koło kręcić faceci. Tak myślę.
__________________
"Gdy byłam małym chłopcem, myślałam, że poznam cię po kawałku chałwy."
Dobranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-22, 08:14   #7
Azhaar
Zadomowienie
 
Avatar Azhaar
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 521
Dot.: Jak być szczęśliwą bez chłopaka?

Cytat:
Napisane przez Michiru Pokaż wiadomość
Serio, serio? Naprawdę w wieku 17lat można się martwić o takie rzeczy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cóż, ja myślę, że można.

Szczerze? Bardziej przeżywałam brak jakiekolwiek chłopaka w wieku 17 lat niż bycie singielką kiedy miałam 28 lat.

Najwięcej kompleksów miałam wlaśnie za czasów bycia nastolatką, więc jestem w stanie to zrozumieć. To był czas wiecznego porównywania się do innych i próby dostosowania się do otoczenia i standardów wytyczanych przez młodzież.

Poza tym, w tym wieku zazwyczaj nie ma się innych problemów zyciowych więc te urastają do rangi największych.

Z wiekiem nabiera się dystansu do wielu spraw i ma się też inne sprawy na głowie.
Azhaar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-22, 09:34   #8
Roksia88
Przyczajenie
 
Avatar Roksia88
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 21
Dot.: Jak być szczęśliwą bez chłopaka?

Cytat:
Napisane przez Azhaar Pokaż wiadomość
Szczerze? Bardziej przeżywałam brak jakiekolwiek chłopaka w wieku 17 lat niż bycie singielką kiedy miałam 28 lat.

Najwięcej kompleksów miałam wlaśnie za czasów bycia nastolatką, więc jestem w stanie to zrozumieć. To był czas wiecznego porównywania się do innych i próby dostosowania się do otoczenia i standardów wytyczanych przez młodzież.

O to to, dokładnie to! To ciągłe porównywanie się. I tak jako nastolatka zawsze mówiłam, że jestem oryginalna i mam własny styl i nie można mnie z nikim porównywać, ale patrząc wstecz to widzę jakie to było kłamstwo wobec samej siebie. Trzeba sobie szczerze powiedzieć, że młodzi ludzie często tak mają.
Roksia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-26, 21:36   #9
6007d5c0f676d2f478e53ddb9b0578e19bc7453a_5eb09e8463afa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 387
Dot.: Jak być szczęśliwą bez chłopaka?

Jejku, w wieku 17 lat też się przejmowałam czymś takim, w głowie miałam czarny scenariusz starej i zgorzkniałej panny wiedźmy.

A teraz gdy myślę sobie co czasami odwala mój chłop i co ja z nim mam* to z nostalgią wspominam tamte czasy kiedy przejmowałam się odpryśniętym lakierem do paznokci, ilością kalorii w plastrze sera żółtego i tym, że nie mam chłopaka



Patrząc z perspektywy czasu to ja się cieszę, że wtedy nie miałam chłopaka, bo jednak nie byłam na to gotowa i dojrzała.

Miałam dużo czasu dla siebie, spędzałam go beztrosko na swoich pasjach, robiłam co lubię i byłam całkiem zadowoloną z życia nastolatką. Nawet jeśli przejmowałam się tym, że nie miałam chłopaka



*i tak go kocham
6007d5c0f676d2f478e53ddb9b0578e19bc7453a_5eb09e8463afa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-26 22:36:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:46.