BARDZO cieknie włosy... Pomocy!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-13, 13:54   #1
aaagusiaaa_1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2

BARDZO cieknie włosy... Pomocy!!


Moje kochane.
Przede wszystkim witam Was serdecznie. Choć zarejestrowana jestem od dawna jest to jednak mój pierwszy post.
Ostatni rok był dla mnie bardzo ciężki, użerałam się z masą poważnych problemów, doszła do tego depresja, totalne osamotnienie w tym trudnym okresie - sama nie wiem jak udało mi się to wszystko przeżyć. Teraz powoli wychodzę na prostą, zaczynam się uśmiechać, powoli rysuje się przede mną cel jaki chcę osiagnąć. Jednocześnie patrzę w lustro, widze zmęczoną życiem 24 latkę, zaniedbaną, zupełnie nie potrafiącą się łądnie ubrać a co dopiero pomalować...
Chciałabym coś, a właściwie wiele, zmienić także w tej materii. Z jednej strony wiem, ze z wyglądem się rodzimy i ingerować w niego mozemy tylko w ograniczonym stopniu. Z drugiej - jak widzę co niektóre z Was tutaj potrafią zdziałać odpowiednimi kosmetykami i wprawą, to myślę sobie że to po prostu cuda.
Zacznę powoli, od początku, od mojej największej bolączki - włosów.
Liczę, że podrzucicie mi kilka fajnych pomysłów, dobrych rad, co zrobić z takimi włosami:
http://www.garnek.pl/dlamich
Nie są to co prawda moje, ale te, które ja mam na głowie wyglądają praktycznie tak samo. Sianko, zupełnie nie dające się układać, są strasznie cienkie i jest ich tak szalenie mało... By zobrazować o czym mówię, moge powiedzieć ze jeśli zwiążę włosy w kucyk to wszystkie je spokojnie mogę złapać jedynie palcem wskazującym i kciukiem (przy czym nic z tych "kleszczy" nie wypada, nie wystaje, nie wyslizguje się).
Włosy myję codziennie rano, nie suszę suszarką, raz w tygodniu nakładam odzywkę L'Oreal Elseve przeciw łamaniu się włosów (do włosów zniszczonych, uszkodzonych, łamliwych). posiłkuję się też pianką do włosów Wellaflex do włosów cienkich i delikatnych. Niestety, włosy bardzo szybko opadają, a ja wyglądam tragicznie. Na dodatek mam bardzo dużą i okrągłą twarz, taką dziecięcą. Na zdjęciach robionych z większej odległości wyglądam czasem jakbym była zupełnie łysa.
Liczę na Wasze porady, mam nadzieję, ze przebrniecie jakoś przez te moje wypociny - rozpisałam się bo chciałam jak najlepiej nakreślić sytuację.
Pozdrawiam Was serdecznie.
Aguś
aaagusiaaa_1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-13, 14:22   #2
sweetPineapple
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 16
Dot.: BARDZO cieknie włosy... Pomocy!!

Witaj aaagusiaaa_1986. Szczerze mówiąc nie jestem pewna jak Ci pomóc, łatwiej byłoby gdybyś dodała swoje zdjęcie piszesz że to zdjęcie w linku nie jest Twoje, masz taką samą fryzurę jak ta osoba ? Ja również mam dosyć cienkie włosy, jednak są one naturalnie falowane, a to dodaje im troszkę objętości Mam koleżankę z włosami naturalnie prostymi i cienkimi, ona swoje karbuje od spodu i dzięki temu się unoszą troszkę, ale nie polecam tego bo tylko zniszczysz sobie i tak już słabe włosy.
Polecam tabletki ze skrzypem, odkąd je biorę zauważyłam u siebie znaczną poprawę włosy są mocniejsze i bardziej błyszczące .
Oprócz tego używam ekspresowej odżywki garnier fructis, jest lekka i nie obciąża dodatkowo włosów .

Oczywiście jeżeli jesteś zdesperowana możesz wybrać się do fryzjera na zagęszczanie włosów, jednak jest to dość kosztowne .

Mam nadzieję ze chociaż troszkę pomogłam. Pozdrawiam
sweetPineapple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-13, 21:43   #3
ania2o5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 34
Dot.: BARDZO cieknie włosy... Pomocy!!

Heej
Miałam podobny problem, może nie tak drastyczny, ale za ciekawie nie było. Moje włosy sa z natury cienkie a ostatnimi czasy dopomoglam im szuszarką. prostownicą lokówką lakierami piankami już nie wspominajac o częstym farbowaniu.
Tobie radziłabym zrezygnowac z wszelkich takich zabiegów włączając w to używanie pianki. Ważniejsze jest żeby Twoje włosy wzmocnic od wewnątrz a nie na zewnątrz. Także radziłabym ci co najmniej przez miesiąc nie myc włosów codziennie ale chociażby co 2 dni.. wiem, że to okrutne, ale mi pomogło. I to raczej szamponem do włosów naturalnych. Później znalazłam coś fantastycznego i co polecam również Tobie. Szampon Sunsilk Volume + i krem zwiększający objętośc Sunsilk Volume+. Było to akurat w promocji i wyobraz sobie, że za cały zestaw dałam 7 zł. Tym razem myłam włosy codziennie i po kazdym myciu nakladałam ta odżywkę. I chociaz szampon mi się skończył to odżywkę mam nadal, jest bardzo wydajna, 3 miesiąc ją używam. Włosy sa w znacznie lepszej kondyncji, nawet zaprzestałam jej używac tak często, bo dały efekt zbyt bujnej jak na muj gusty 'czupryny' . Do tego polecalabym także belissę, podobno potrafi zdzialac cuda.
Nie wiem, czy Ci to pomoże i nie gwarantuje sukcesu, ale z całego serca Ci tego życzę.
__________________
gubię kilogramy: 7 kg down! .

zdrowemu odżywianiu mówię tak.

szpagat zrobię i koniec!
ania2o5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-13, 22:00   #4
aaagusiaaa_1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2
Dot.: BARDZO cieknie włosy... Pomocy!!

Bardzo dziękuję za odpowiedź
Z moim zdjęciem jest problem, ponieważ niestety nie mam cyfrówki, a niedawno miałam format C, więc wszystkie które miałam wcięło
Fryzurę mam dokładnie taką samą jak ta osoba ze zdjęcia - lekka grzywka, a poza tym proste do ramion (no, troszkę przed ramiona)
Odnośnie wszelakich metod inwazyjnych, to szczerze powiem, ze wolałabym ich uniknąć. Mam na głowie tragedię i naprawdę nie chciałabym by zamieniła się ona w katastrofę... 6 lat temu Mama namówiła mnie na zrobienie trwałej - wyglądałam o niebo lepiej w takich pokręconych włoskach, ale był później tak zniszczone i zmaltretowane wręcz, że aż płakać mi się chce na samo wspomnienie.
Skrzyp jem od 3 tygodni, zauważyłam poprawę ale cery Włosy jakie były takie są, paznokcie zresztą też.
Koleżanki mówiły mi kiedyś, bym kupiła sztuczne włosy na allegro i sobie "dowiązała". Czy to jest to zagęszczanie o którym pisze koleżanka poniżej? Jakie mniej więcej są koszty takiego zabiegu w stolicy Śląska i jak długo utrzymują się efekty? I przede wszystkim - czy od tego niszczą się naturalne włosy?
Wybaczcie że Was tak męczę, nigdy wcześniej nie interesowałam się tak wnikliwie ta tematyką, ale teraz muszę, po prostu muszę coś w końcu ze sobą zrobić, bo oszaleję chyba...
Pozdrawiam Was gorąco!
aaagusiaaa_1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 09:38   #5
sweetPineapple
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 16
Dot.: BARDZO cieknie włosy... Pomocy!!

Osobiście nigdy nie zagęszczałam włosów, jednak słyszłam że to dobre rozwiązanie .
Koszt to od 200 do 600 zł.

Na tej stronie powinnaś znaleźć więcej interesujących Cię informacji, jest to firma z Katowic

http://www.metamorfoza.com.pl/przedl...ie_wlosow.html
sweetPineapple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 11:31   #6
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: BARDZO cieknie włosy... Pomocy!!

Cytat:
Napisane przez aaagusiaaa_1986 Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję za odpowiedź
Z moim zdjęciem jest problem, ponieważ niestety nie mam cyfrówki, a niedawno miałam format C, więc wszystkie które miałam wcięło
Fryzurę mam dokładnie taką samą jak ta osoba ze zdjęcia - lekka grzywka, a poza tym proste do ramion (no, troszkę przed ramiona)
Odnośnie wszelakich metod inwazyjnych, to szczerze powiem, ze wolałabym ich uniknąć. Mam na głowie tragedię i naprawdę nie chciałabym by zamieniła się ona w katastrofę... 6 lat temu Mama namówiła mnie na zrobienie trwałej - wyglądałam o niebo lepiej w takich pokręconych włoskach, ale był później tak zniszczone i zmaltretowane wręcz, że aż płakać mi się chce na samo wspomnienie.
Skrzyp jem od 3 tygodni, zauważyłam poprawę ale cery Włosy jakie były takie są, paznokcie zresztą też.
Koleżanki mówiły mi kiedyś, bym kupiła sztuczne włosy na allegro i sobie "dowiązała". Czy to jest to zagęszczanie o którym pisze koleżanka poniżej? Jakie mniej więcej są koszty takiego zabiegu w stolicy Śląska i jak długo utrzymują się efekty? I przede wszystkim - czy od tego niszczą się naturalne włosy?
Wybaczcie że Was tak męczę, nigdy wcześniej nie interesowałam się tak wnikliwie ta tematyką, ale teraz muszę, po prostu muszę coś w końcu ze sobą zrobić, bo oszaleję chyba...
Pozdrawiam Was gorąco!
ja odradzam sztuczne włosy skoro piszesz ze swoje masz cienkie i słabe, bo to tylko jeszcze bardziej je osłabi... moje rady :
1) odżywka CODZIENNIE najlepiej bez silikonów(zobacz na podforum pielęgnacja)
2) 1-2 razy w tyg. maska (np. Wax Latte L'biotici)
3) wcierka - zagęści włosy, przyśpieszy porost i odrost włosów (np. Ampułki Radical, Seboradin Lotion)
4) olejowanie na noc olejek kokosowym
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 21:41   #7
Amaranthis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 68
GG do Amaranthis
Dot.: BARDZO cieknie włosy... Pomocy!!

ja mam takie wlosy, tylko ciensze i nie suche a tluste, koszmar, odzywke nie mam pojecia po co tu polecaja, bo przez nie wlosy sa po prostu oklapniete... wg mnie nic nie pomaga bo probowalam od wewnatrz, zewnatrz i nic, postanowilam zapuszczac gzrywke i po prostu zaakceptowac, bo taka cienka i tlusta to nie jest dopry poomysl na krotka grzywke, mam duże czoło, ale trudno... troszeczke lepiejto wyglada bez grzywki...
__________________

Amaranthis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-16, 10:55   #8
fufunia81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14
Dot.: BARDZO cieknie włosy... Pomocy!!

po pierwsze-farbuj je, najlepiej na jaśniejsze kolory - wtedy włosy są po prostu bardziej zniszczone, szorstkie i "odstają" od siebie - sprawdzone na wlasnej głowie (ostatnio taką radę przeczytałam w magazynie URODA - ale odkrycie... ;-); ponadto, przy jaśniejszych odcieniach nie ma kontrastu ciemnych włosów i jasnej skóry głowy;
po drugie - wbrew obiegowym opinion broń Boże ich nie cieniuj!!!; ponadto, przy okręglejszej buzi nie bój się zapuścić je za brodę (a nawet do linii ramion) - wysmuklisz twarz, a przecież i tak "wiszą smętnie" (przepraszam za kolokwializm) bez wzgledu na to czy są krótsze czy dłuższe; takie dłuzsze możesz nawet delikatnie wywijać a to do środka a to na zewnątrz i już coś się będzie działo;
pozdrawiam,

Edytowane przez fufunia81
Czas edycji: 2010-02-16 o 10:56
fufunia81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 18:56   #9
xsenia35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 198
Dot.: BARDZO cieknie włosy... Pomocy!!

hej. tez jestem posiadaczką cienkich włosów. napisz na pw to ci powiem akie mam sposoby na zwiększcnie ich obętości. Pa
xsenia35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:23.