farbowanie najładniejsze czerwienie jaka farba? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-22, 21:55   #1
ruumi
Rozeznanie
 
Avatar ruumi
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 772

farbowanie najładniejsze czerwienie jaka farba?


Otoz zamiezam rozjasnic siobie włosy o kilka tonow bo mam ciemne wlosy i chcialabym fajna farbe w kolorach czerwieni ktoraby wyszła czerwona a nie przyciemnila mi wlosow chodzi mi mnijwiecej o kolor np Safira dzika orchidea,albo z feri ten takie czerwonawy :P
mozecie mi jakies polecic?
ruumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-22, 22:29   #2
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: farbowanie najładniejsze czerwienie jaka farba?

Ja też właśnie się przymierzam do rozjaśnienia a potem wrzucenia "na ruszt" jakiegoś ładnego koloru (ostatnio kilka razy użyłam za ciemnej czerwieni, kilka razy wyszło wręcz bordo i nie podoba mi się ten efekt). Marzy mi się teraz coś bardziej miedzianego, jasna czerwień, bo niestety dla większości producentów farb czerwień jest równoznaczna z bordo, wiśnią i na włosach mi to wychodzi mega ciemne.

Oto moje typy:
http://www.lorealparis.pl/Catalog/pr...F0159%7D&type= (pierwsza z brzegu na zdjęciu)
http://www.lorealparis.pl/Catalog/pr...05B4B%7D&type=
(2 górne odcienie patrząc od lewej)
http://pl.garnier100color.com/_pl/_p...olor/index.htm
(3 odcienie z miedzią w nazwie są super)
Może ewentualnie jeszcze coś z Nutrisse.

Innym farbom nie ufam, bo mi niszczą włosy :P.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-22, 22:54   #3
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: farbowanie najładniejsze czerwienie jaka farba?

przez lata byłam czerwonowłosa Safira Dzika Orchidea to była moja ulubiona farba w tamtym czasie - trwała, włosy lsniące, cud miód i orzeszki

natomiast Feria - ładny kolor prze parę dni, ale potem się spiera, jak zresztą wszystkie drogeryjne farby L'Oreala (na rozjaśnionych włosach jeszcze szybciej) - więc jeśli nie chcesz skończyć jako marchewkowy rudzielec, to omijaj je szerokim łukiem

aaa i 100% Color - co prawda nie używałam odcieni czerwonych, tylko miedzi, ale kolorek wyszedł mi praktycznie identyczny jak na opakowaniu (rzadka rzecz), więc też polecam
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-23, 08:47   #4
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: farbowanie najładniejsze czerwienie jaka farba?

Ja też bardzo długo używałam Safirę .Żar rubinu to był chyba najbardziej czerwony odcień. Dzika orchidea też-z tym że właśnie jaśniejsza od rubinu. Owoc granatu już wpadał w taką rudą czerwień.
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-23, 09:05   #5
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: farbowanie najładniejsze czerwienie jaka farba?

Cytat:
Napisane przez benito_mruffkolini Pokaż wiadomość
aaa i 100% Color - co prawda nie używałam odcieni czerwonych, tylko miedzi, ale kolorek wyszedł mi praktycznie identyczny jak na opakowaniu (rzadka rzecz), więc też polecam
Chyba się właśnie skuszę na którąś z tych miedzi (dwie pierwsze najbardziej). Ale mam nadzieję, że znajdę jednak fajny kolorek z L' Oreal bo naprawdę nie niszczy mi włosów (ale kolor rzeczywiście dosyć szybko bladnie). Jestem w rozterce.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg garnier1.JPG (25,3 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg garnier2.JPG (23,1 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg garnier3.JPG (23,3 KB, 47 załadowań)
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-23, 10:49   #6
ruumi
Rozeznanie
 
Avatar ruumi
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 772
Dot.: farbowanie najładniejsze czerwienie jaka farba?

zastanawiam sie nad owocem granatu ale nie wiem czy wyjdzie mi,bo moje włosy sa ciemne i farbowane (palette intensywana czerwien i ona spowodowała ze moje włosy sa mocno bordowe gdy nei swieci słonce wygladam jak w czarnych) a nie chce ich rozjasniac do jakiegos bardzo jasnego koloru(nie chce byc łysa)tylko o jakies 3 tony
ruumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-23, 20:46   #7
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: farbowanie najładniejsze czerwienie jaka farba?

Heh plany, plany i po planach . Robiłam dzisiaj mega porządki - układałam różne graty do pudełek, przeglądałam kosmetyczne zapasy i w starej kosmetyczce - chciałam ją uprać - natrafiłam na farbę Marion - Mari Color w kolorze... czarnym. No i od kilku godzin jestem brunetką. I wcale nie żałuję - byłam już troszkę zmęczona czerwieniami (szczególnie że ostatnio mi na głowie wychodziły bardzo ciemne i szybko traciły iskrę). Nawet moja siostra pochwaliła, że fajnie wyglądam. Polecam farbkę Marion - zupełnie o niej zapomniałam. A też ma wiele czerwieni w palecie i kosztuje ok. 5 zł. Mało niszczy włosy, ładnie pachnie, bardzo dobra konsystencja, można ją użyć nawet dwukrotnie.

http://www.kosmetykionline.pl/produc...a7d0091e975950

Odpocznę kilka miesięcy a potem Garnier 100% albo Marion.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-12, 23:32   #8
ruumi
Rozeznanie
 
Avatar ruumi
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 772
Dot.: farbowanie najładniejsze czerwienie jaka farba?

szukam farby dającej taki kolor
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1803_1.jpg (63,3 KB, 158 załadowań)
ruumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-13, 08:30   #9
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomości: 1 361
Dot.: farbowanie najładniejsze czerwienie jaka farba?

Wellaton "wulkaniczna czerwień", bardzo mocna i trwała farba, może też któryś z odcieni Brilliance Luminance, Garniera nie polecam, jest za słaby i błyskawicznie się spiera, lepiej sobie szamponetkę kupić
Pozdr.
__________________
Niewidzialny jak skała, skała
Przybywa z otchłani światła, światła
Człowiek widmo!
Agatin-K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 12:38   #10
ja poprosu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1
Dot.: farbowanie najładniejsze czerwienie jaka farba?

co myślicie o farbie L'oreal głęboka ciemna czerwień????próbował ktoś, będę wdzięczna za informacje, bo za 2 dni idę do fryzjera z zamiarem przefarbowania się na taki kolor, obecnie mam brązowe farbowane. pewnie będę musiała mieć trochę rozjaśnione i dopiero mi nałoży

http://www.nokaut.pl/pielegnacja-wlo...-czerwien.html

---------- Dopisano o 12:38 ---------- Poprzedni post napisano o 12:33 ----------

no własnie ja też myślę o farbowaniu na czerwień i jest taka farba z l'oreala http://www.nokaut.pl/pielegnacja-wlo...-czerwien.html
i mam taki zamiar ją zastosować, ale zupełnie nie wiem czy jest ok czy jak. Mam brązowe włosy podobno żeby takie farby tak wyglądały to trzeba najpierw rozjaśnić trochę u fryzjera i dopiero nakładają ci farbe. inaczej wychodzą ciemne, a wogóle zna ktoś tą farbę?????? co myślicie o tym??
ja poprosu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:27.