Zmiana koloru z naturalnie czarnych - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-04, 02:16   #1
Jampel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1

Zmiana koloru z naturalnie czarnych


Witam

Wlosy mam naturalnie czarne i nigdy ich jeszcze niefarbowalem. Jak chodzi o ich stan to sa generalnie bardzo geste i grube ... jeszcze. Stad moje pytanie i prosba o lopatologiczne wytlumaczenie, najlepiej z linkami do produktow jak mam to zrobic zeby sie przerobic na intesywny, kreskowkowy wrecz pomaranczowy, albo czerwony. Siedze od wczoraj i szukam informacji ale poki co mam taki chaos w glowie ze juz sam niewiem co jest czym i jak to zrobic.

P.S. w farb latwo dostepnych mniej wiecej cos w stylu garnier 746 tylko bardziej agresywny kolor albo blizej czerwieni jak londa 47

Edytowane przez Jampel
Czas edycji: 2011-04-04 o 06:47
Jampel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 16:48   #2
Damianessko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1
Dot.: Zmiana koloru z naturalnie czarnych

Jest taki jeden dobry sposób, pofarbuj włosy na czarno (np. Syoss), a następnie użyj rozjaśniacza (np. Joanny) uzyskasz taki rudo-pomarańczowy-marchewkowy kolor, i jak jeszcze będziesz chciała możesz go "doprawić" farbą np. z Ganiera (on ma dobre rudości). Oczywiście włosy mogą na tym ucierpieć, ale skoro mówisz, że nie miałaś ani razu farbowane ani nie przeszkadza ci ich regeneracja to proszę bardzo, w końcu raz się żyje a zregenerować można szybko. Myśle że to najlepszy sposób bo zwykła farba nie wystarczy do jaskrawej pomarańczy (trzeba rozjaśniać) to musisz najpierw czarna farba potem rozjaśniacz. Jak nie użyjesz tej czarnej farbki i rozjasnisz włosy to nie wyjdą rude tylko żółte. Więc masz wybór albo bierzesz na czarno i potem rozjasniasz wlosy albo rozjaśniasz włosy i bierzesz jakąś marchewkową farbę.
Damianessko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:11.