Problem z farbowaniem. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-04, 00:11   #1
mortal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1

problem z farbowaniem


Witam. Moj naturalny kolor wlosow to braz. Postanowilem zmienic kolor na czarny w tym celu kupilem szampon koloryzujacy firmowy. Zrobilem wszystko dokladnie tak jak bylo w instrukcji ale ani troche nie pofarbowalo mi wlosow. Kupilem drugi szampon koloryzujacy nieznanej firmy. Zrobilem wszystko jak nalezy i sie udalo pofarbowalo mi wlosy na taki kolor jak chcialem, ale po 2dniach kolor calkowicie zszedl pomimo ze nie mylem wlosow. Czy jest to mozliwe? Moze moje wlosy sa jakies dziwne i nie da sie ich farbowac?
mortal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-04, 07:53   #2
ma-li-na
Zadomowienie
 
Avatar ma-li-na
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 787
Dot.: problem z farbowaniem

nie mam pojecia dlaczego tak sie dzieje moze powinnas isc do salonu fryzjerskiego
__________________
48 kg! 23kg lzejsza

walka o zdrowe wlosy

26 grudzien 2011 ostatnie farbowanie
13 luty 2012- rozwod z suszarka i prostownica!
ma-li-na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-25, 15:42   #3
Amy Lee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6
Problem z farbowaniem włosów

Jeśli jest już gdzieś tak itemat to bardzo przepraszam, ale mam ogromny problem i nie wiem co robić. Kilka dni temu farbowałam włosy, chciałam, żeby kolor został taki sam chciałam go tylko "odświeżyć" i zamiast koloru blond wyszedł mi popielaty. Pofarbowałam je jeszcze raz tą samą farbą, ale kolor zrobić się jeszcze bardziej intensywny. Nie moge wyjść z domu z takimi włosami, ale nie chce też codziennie farbować włosów bo boje się, że znowu coś źle wyjdzie i zniszcze włosy. Chciałam się dowiedzieć kiedy mogłabym znów pofarbować włosy i czy znowu nie wyjdzie mi jakiś dziwny kolor. Bardzo prosze o pomoc.
Amy Lee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-25, 18:20   #4
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Problem z farbowaniem włosów

W sumie nie powinno się tak robic, ale jeśli jestes bardzo zdeterminowana a włosy masz w dobrym stanie możesz zafarbowac nawet dziś.Jednakże generalnie powinno odczekać się conajmniej 3 tygodnie. To , jaki wyjdzie kolor zalezy od obecnego koloru i środka jakim farbowałaś oraz tego czym teraz farbować zamierzasz.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-25, 19:23   #5
Amy Lee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6
Dot.: Problem z farbowaniem włosów

Zawze farbowałam włosy to samą farbą i nie wiem co się stało, że wyszły popielate...3 tygodni czekać nie moge, ale odczekam 2-3 dni i spróbuje jeszcze raz. Mam nadzieje, że nie pogorsze sprawy.
Amy Lee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-26, 13:01   #6
anwl
Przyczajenie
 
Avatar anwl
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 10
Dot.: Problem z farbowaniem włosów

zrobilam sobie to samo. nawet zalozylam taki temat w tym samym czasie
anwl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-16, 20:19   #7
garden_d
Zakorzenienie
 
Avatar garden_d
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: parę chwil wcześniej.
Wiadomości: 6 532
Problem z farbowaniem.

Otóż przed wakacjami pofarbowałam po raz pierwszy w życiu moje blond włosy na kolor miedziana czerwień. Użyłam kremu koloryzującego, który utrzymuje się do 34 myć firmy Palete. Po miesiącu kolor miał już nieciekawy odcień, więc pofarbowałam (tym razem farbą) blond nr 7 firmy Garnier. Niestety kolor nie przyjął mi się na pofarbowane wcześniej włosy, więc zafarbowały mi się jedynie odrosty :( Teraz minął już kolejny miesiąc a ja mam 2 różnokolorowe odrosty(ten blond nr 7 i własne). Wygląda to okropnie. Co mam zrobić, żeby pofarbować włosy na blond i żeby kolor mi się przyjął i był taki sam na całej długości włosów? Chciałabym mieć blond jaśniejszy od naturalnego. Od pewnego czasu robię sobie płukanki rozjaśniające. Proszę o poradę :)
garden_d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-16, 20:50   #8
kokuryu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 828
Dot.: Problem z farbowaniem.

Szampony w odcieniach czerwini nigdy się niestety nie zmywają, są równie trwałe jak farby. Ze zmianą koloru na blond będziesz miała spory problem, dlatego najlepszym wyjściem jest wizyta u dobrago fryzjera.
kokuryu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-16, 21:04   #9
anetkapoznan
Raczkowanie
 
Avatar anetkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 106
Dot.: Problem z farbowaniem.

no kochaNA farbuj jeszcze czesciej wloski to moze Ci wyjda..( wszytkie wlosy z glowy) chcesz taki kolor?? idz to fryzjera i nie ryzykuj... chyba lepiej zaplacic troszke wiecej niz pozniej siedziec caly dzien przed lustrem i podziwiac co sie wywinelo??
anetkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-16, 22:39   #10
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Problem z farbowaniem.

Garden,chyba tylko dobry fryzjer moze zrobić z tym porządek.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-17, 05:28   #11
tyczq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PolanD
Wiadomości: 25
GG do tyczq
Dot.: Problem z farbowaniem.

mozesz zrobic to na kilka sposobow :
1. dekoloryzacja ( Efasor -L"oreal ) wszystko zalezy do jakiego stopnia ci to sciagnie i wtedy mozna nalozyc jakis kolorek, najlepiej ( L"oreal Diacolor ) puzniej bedziesz mogla sobie latwiej dojsc do naturalnego koloru ze wzgledu ze on sie wyplukuje
2. kolorek ton w ton zalezy jaki teraz masz juz , puzniej jedynie Kremem koloryzujacym Diacolor Hi-Riches L"oreal ( nie posiada amoniaku jest bardzo delikatny ale rowniez sie wyplukuje
3. Cieniutkie pasemka w duzej ilosci ( ale twoje wlosy dostana po ... , wiec nie polecam )

tyle co moge ci powiedziec niewidzac twoich wlosow

najlepiej jak sie udasz do Fryzjera on czobaczy twoje wlosy i doradzi
a ha jezeli bedziesz chciala sciagac juz kolor to nie decyduj sie napewno na sciaganie rozjasniaczem bo wtedy wlosy bedziesz miala kompletnie zniszczone i tak na przyszlosc nie uzywaj Palett


mam nadzieje ze cos pomoglem
Pozdrawiam
tyczq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-17, 13:35   #12
xxkaciaxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 276
Dot.: Problem z farbowaniem.

Miałam tak samo. Położyłam farbę garniera, i tlyko odrosty mi zafarbowało, a nie mogłam zniwelować bladego różu/pomarańczu. Więc udałam się do fryzjera, i wyrównał mi kolorek, mam platynę teraz ^^ I włosów nie mam zniszczonych tak bardzo, wiec to chyba najlepsze wyjscie-fryzjer ^^
xxkaciaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-09, 19:07   #13
pixelka
Zakorzenienie
 
Avatar pixelka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 362
GG do pixelka
Problem z farbowaniem :(

Mam problem z farbowaniem włosów... do tej pory robiłam to sama w domu, ale nie zawsze wychodziło mi to równo. Dlatego teraz postanowiłam, że pojde do fryzjera problem polega na tym, że mam włosy koloru takiego jak na zdjęciu (troszkę jasniejsze bo kolor sie zmył, ale nie mam aktualnego zdjęcia). W każdym razie chciałabym uzyskać kolor włosów taki jak ma Aneta Zając (Majka z 'Pierwszej Miłości') i nie wiem czy jeśli pojde do fryzjera to mam pewność ze taki kolor wyjdzie mi na 100% ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjecia_serialu_840259.jpg (30,8 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF923112.JPG (1,6 KB, 70 załadowań)
pixelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 14:31   #14
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: Problem z farbowaniem :(

od tego jest fryzjer zeby ci powiedzial czy wyjdzie czy nie.

wiec idz do niego i sie dowiedz
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 16:54   #15
cola16
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 814
GG do cola16
Dot.: Problem z farbowaniem :(

Myślę, że powinien wyjść
cola16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 19:24   #16
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Problem z farbowaniem.

Ja kiedyś wpadłam na genialny pomysł ufarbowania się na tycjan - wyszedl mi taki ciemny rudy, który po jakims czasie stał się jasny rudy. przy moich naturalnych odrostach wlosy wygladały okropnie więc postanowiłam ufarbowac na blond, próbowalam kilka razy i nic - odrosty były blond a reszta nadal ruda. W końcu nie miałam innego wyjścia jak rozjaśnić całe włosy i miała baardzo jasny rozjasniony blond a moje włosy w strzępach

Teraz farbuję włosy na ciemny brąz, odrosty ciemny blond widać dosyc szybko, więc muszę farbować co miesiąc. I kolor na odrostach zawsze wychodzi mi trochę jasniejszy od reszty wlosów, które były już wielokrotnie farbowane - odrosty brąz a reszta prawie czarne. I to mnie wkurza
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-26, 17:46   #17
agusia814
Zadomowienie
 
Avatar agusia814
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 484
Problem z farbowaniem włosów

Witam Mam problem z włosami... Otóż:
Kiedyś farbowałam włosy na czekoladowy brąz... Później farba mi się tak zmyła, że nie było widać różnicy między moim naturalnym kolorem włosów a farbowanym. I na dodatek spinałam włosy przez długi czas w kucyka, żeby ich nie prostować. I w ten sposób nie farbowałam włosów przez około 7-8 miesięcy. Później chciałam strasznie rude. No więc zafarbowałam... Na odrostach, które miałam po tym długim czasie nie farbowania kolor wyszedł ładny-rudy. Ale na tych wcześniej farbowanych... Tylko połysk był rudawy . Chciałam coś z tym zrobić, więc farbowałam kilka razy na ciemne albo na jakiś brąz. Ale nic z tego! . Nic nie chce mi przykryć tych rudych. Ciągle się farby zmywają i przebija mi ten rudy kolor. Myślałam, żeby ściąć włosy... ale tak długo czekałam, aż będą długie! Więc to odpada... Słyszałam, że farby z Palette są dobre, ale za to niszczą strasznie włosy. I właśnie się zastanawiam, co robić? Czekam na jakieś propozycje. Z góry dziękuje!
__________________

Non seulement belle, mais encore sage!

___________________
Nie rezygnuj z czegoś, tylko dlatego, że wymaga to czasu. Czas i tak minie.


zapuszczam i dbam o włosy
odchudzam się
uczę się cienko obierać ziemniaki
agusia814 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-27, 12:50   #18
agusia814
Zadomowienie
 
Avatar agusia814
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 484
Dot.: Problem z farbowaniem.

Witam Mam problem z włosami... Otóż:
Kiedyś farbowałam włosy na czekoladowy brąz... Później farba mi się tak zmyła, że nie było widać różnicy między moim naturalnym kolorem włosów a farbowanym. I na dodatek spinałam włosy przez długi czas w kucyka, żeby ich nie prostować. I w ten sposób nie farbowałam włosów przez około 7-8 miesięcy. Później chciałam strasznie rude. No więc zafarbowałam... Na odrostach, które miałam po tym długim czasie nie farbowania kolor wyszedł ładny-rudy. Ale na tych wcześniej farbowanych... Tylko połysk był rudawy . Chciałam coś z tym zrobić, więc farbowałam kilka razy na ciemne albo na jakiś brąz. Ale nic z tego! . Nic nie chce mi przykryć tych rudych. Ciągle się farby zmywają i przebija mi ten rudy kolor. Myślałam, żeby ściąć włosy... ale tak długo czekałam, aż będą długie! Więc to odpada... Słyszałam, że farby z Palette są dobre, ale za to niszczą strasznie włosy. I właśnie się zastanawiam, co robić? Czekam na jakieś propozycje. Z góry dziękuje!
__________________

Non seulement belle, mais encore sage!

___________________
Nie rezygnuj z czegoś, tylko dlatego, że wymaga to czasu. Czas i tak minie.


zapuszczam i dbam o włosy
odchudzam się
uczę się cienko obierać ziemniaki
agusia814 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:51.