biale wlosy a... uzebienie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-16, 08:15   #1
do_rany_przyloz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1

biale wlosy a... uzebienie


Witam, bardzo prosze o rade.
Jestem prawie zdecydowana na zmiane koloru wlosow: jestem bardzo jasna blondynka, naturalnie opalona. Mam zamiar pofarbowac wlosy na prawie na bialo. uzgodnilam juz wszystko z moja fryzjerka, dekoloryzacja nastapi niedlugo, ale teraz naszly mnie watpliwosci... poniewaz nie mam idealnie bialych zebow, sa bardziej zoltawe niz snieznobiale. oczywiscie dbam o nie szalenie, nie pije kawy, nie pale papierosow, szczotkuje je przynajmniej 3 x dziennie, 2x w roku dentysta itp (odradza wybielanie).
od zawsze mam kompleks, w zwiazku z czym juz nauczylam sie kontrolowac swoj usmiech i zazwyczaj staram sie ukryc zeby.. i tak sie teraz zastanawiam, czy nie wygladaloby to idiotycznie? platynowe wlosy i nieciekawy kolor uzebienia? A moze przesadzam? moj naturalny blond to wlasnie taki zoltawy kolor, wiec i tak zle i tak... Bardzo prosze o pomoc!
ps. nadmienie., ze wlosy mam krociutkie, dlatego tez chce pofarbowac, zawsze moge jescze bardziej sciac (dlugich bym sie nie odwazyla farbnac)
do_rany_przyloz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 08:59   #2
chanel_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 37
Dot.: biale wlosy a... uzebienie

po co dekoloryzujesz wlosy? chcesz byc lysa?
dekoloryzacja to jeden z najgorszych zabiegow jakie mozesz podarowac wlosom w prezencie.
skoro i tak masz bardzo jasny blond to jaki tego sens?
idz moze na piaskowanie zebow wtedy zeby wygladaja troche bielej. gdy buzia jest opalona to usmiech wydaje sie bielszy bo jest kontrast.
nic wiecej ci juz nie poradze. a dekoloryzacje odradzam!!! i tak w czasie lata wlosy ci wyjasnieja troche...
__________________
Ina Thelia, you’re the only one for me se kallos, i se kallos.
Thelia, you’re the one I miss you ela moro, ela moro.


..53 kg
chanel_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 09:58   #3
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: biale wlosy a... uzebienie

Nie zgodze sie z przedmowczynia - dekoloryzacja - nic strasznego, juz rozjasnianie bardziej niszczy. Najnowsze preparaty do dekoloru na bazie siarki nie niszcza wogole. Dekolor ma sens jesli masz FARBOWANE wlosy, jesli naturalne to dekolor nie zrobi z nimi NIC. Zreszta nawet jesli masz farbowane bardzo jasne to nie trzeba robić dekoloru, wtedy farba albo rozjasniacz. Zreszta nie o tym watek - pytasz o zęby a nie o metodę na wlosy: wg mnie nie bedzie wygladalo to zle, mało kto ma snieznobiałe zęby. Jesli chcesz im pomoc kup Białą Perłę w aptece - mi po niej zeby wybieliło bardzo mocno, a uzylam tylko pół opakowania.
Powodzenia
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 18:36   #4
blueberrys
Raczkowanie
 
Avatar blueberrys
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 022
Wiadomości: 211
Dot.: biale wlosy a... uzebienie

moze sprobuj zastosowac takie delikatne kosmetyczne wybielanie np. paski blend-a-med, takie nakladki wybielajace iwhite, albo przydalaby sie dobra pasta wybielajaca?
__________________
Where would I be today without you being there for me all my life,
What would I do today without you taking care of me all the time...

blueberrys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-19, 12:29   #5
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: biale wlosy a... uzebienie

Żel wybielający Biała Perła. Jest dostępny w aptekach. Cena tak mniej więcej 50-60 złotych. Po tygodniu zauważyłam różnicę. Jeżeli masz wrażliwe zęby, to zdecydowanie Ci nie polecam.
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!
estra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-16, 15:42   #6
destroyyy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2
Dot.: biale wlosy a... uzebienie

Cytat:
Napisane przez chanel_ Pokaż wiadomość
po co dekoloryzujesz wlosy? chcesz byc lysa?
dekoloryzacja to jeden z najgorszych zabiegow jakie mozesz podarowac wlosom w prezencie.
skoro i tak masz bardzo jasny blond to jaki tego sens?
idz moze na piaskowanie zebow wtedy zeby wygladaja troche bielej. gdy buzia jest opalona to usmiech wydaje sie bielszy bo jest kontrast.
nic wiecej ci juz nie poradze. a dekoloryzacje odradzam!!! i tak w czasie lata wlosy ci wyjasnieja troche...

Ja również się nie zgadzam. Dekoloryzacja to nic strasznego, owszem jest jakąś torturą dla włosów aczkolwiek niemakabryczną.
Włosy odpowiednio zadbane po zabiegu mogą wyglądać za równo dobrze jak i przed. Sama jestem tego przykładem, nieraz już poddawałam się temu zabiegowi - z rezultatem na plus. pozdrawiam.
destroyyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:20.