Pomóżcie proszę! farbowanie. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-02, 16:21   #1
divavirtual
Przyczajenie
 
Avatar divavirtual
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 26

Pomóżcie proszę! farbowanie.


hej dziewczyny
chciałabym Was o coś zapytać.. a więc w poniedziałek idę do fryzjera i kompletnie nie mam pomysłu co zrobić.
Co prawda przyszedł mi do głowy jeden pomysł i o to własnie chciałam Was zapytać. ; )
a więc jakos w kwietniu zrobiłam sobie balejaż- jasny blond z ciemnym blondem. tak więc mam już odrosty i teraz chciałabym zrobić coś takiego: cienkie pasemka samym rozjaśniaczem.. dosyć dużo, a pod spodem chciałabym sobie zafarbować jakąś warstwę na ciemny blond lub jakis brąz. Chciałabym Was zapytać czy tak jest modnie? i co Wy o tym myślicie? Ładnie będzie? Dodam, że włosy mam dłuuuuugie, ale dość cieńkie więc nie wiem jaki był by efekt! PROSZĘ POMÓŻCIE MI!
divavirtual jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 17:24   #2
GrassIsGreener
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 444
Dot.: Pomóżcie proszę! farbowanie.

Według mnie taki sposób farbowania nie jest ładny
__________________
GrassIsGreener jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 17:30   #3
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Pomóżcie proszę! farbowanie.

Cytat:
Napisane przez divavirtual Pokaż wiadomość
hej dziewczyny
chciałabym Was o coś zapytać.. a więc w poniedziałek idę do fryzjera i kompletnie nie mam pomysłu co zrobić.
Co prawda przyszedł mi do głowy jeden pomysł i o to własnie chciałam Was zapytać. ; )
a więc jakos w kwietniu zrobiłam sobie balejaż- jasny blond z ciemnym blondem. tak więc mam już odrosty i teraz chciałabym zrobić coś takiego: cienkie pasemka samym rozjaśniaczem.. dosyć dużo, a pod spodem chciałabym sobie zafarbować jakąś warstwę na ciemny blond lub jakis brąz. Chciałabym Was zapytać czy tak jest modnie? i co Wy o tym myślicie? Ładnie będzie? Dodam, że włosy mam dłuuuuugie, ale dość cieńkie więc nie wiem jaki był by efekt! PROSZĘ POMÓŻCIE MI!
Modny, nie modny, co za różnica, kiedy takie farbowanie wygląda po prostu brzydko
Jaki masz swój naturalny kolor włosów? Ja bym Ci radziła zrobić tylko te jasne pasemka, ale też nie jakoś naciapane tylko tak, żeby wyglądało jakbyś miała naturalne refleksy
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 20:32   #4
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: Pomóżcie proszę! farbowanie.

no dokladnie, brzydkie to jest. nigdy nie rozumialam jak to moze sie komus podobac ale sa rozne upodobania, chcesz to rob
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 21:20   #5
divavirtual
Przyczajenie
 
Avatar divavirtual
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 26
Dot.: Pomóżcie proszę! farbowanie.

no dziękuje dziewczyny za opinię! ; )
nie że mi sie podobało, ale ja nie mam po prostu pomysłu co mogę fajnego zrobić z włosami?!

poradźcie coś... jeżeli chcecie zobaczyć moje włosy to zapraszam na www.divavirtual.fbl.pl ))
__________________
Prawdziwa kobieta ma zasady, ambicję i plany, szacunek do swojego ciała, kocha bezgranicznie i nie zawodzi. Ma również granicę wytrzymałości i nawet kochając całą duszą wybierze rozstanie zamiast bycia na drugim planie i upominanie się o czułe słowa, bo wie ile jest warta.
divavirtual jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 14:10   #6
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Pomóżcie proszę! farbowanie.

bardzo ładny masz kolor włosów, ale jeśli już Ci tak bardzo zalezy na zmianie to te pasemka wydają się dobrym pomysłem
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 14:22   #7
divavirtual
Przyczajenie
 
Avatar divavirtual
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 26
Dot.: Pomóżcie proszę! farbowanie.

dziękuję
__________________
Prawdziwa kobieta ma zasady, ambicję i plany, szacunek do swojego ciała, kocha bezgranicznie i nie zawodzi. Ma również granicę wytrzymałości i nawet kochając całą duszą wybierze rozstanie zamiast bycia na drugim planie i upominanie się o czułe słowa, bo wie ile jest warta.
divavirtual jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-03, 15:16   #8
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Pomóżcie proszę! farbowanie.

ojejciu, jaki Ty masz piękny kolor włosów! I Ty miałaś pomysł, żeby tak je skrzywdzić
Jeśli już naprawdę chcesz coś zmienić to tak jak pisałam - delikatne refleksy i będzie pięknie
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 19:02   #9
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: Pomóżcie proszę! farbowanie.

mam nadzieje ze ty tych pasemek sama nie bedziesz robic porob sobie refleksy na wlosach w roznych odcieniach blondu, wyglada to naturalniej niz jasne blond pasemka (ktore niestety czesto zolkna)
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 22:13   #10
divavirtual
Przyczajenie
 
Avatar divavirtual
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 26
Dot.: Pomóżcie proszę! farbowanie.

no właśnie już w poniedziałek ide do fryzjera i na prawdę nie mam pojęcia co zrobić
chciałabym mieć troszke jaśniejsze niż teraz ale boje się jak to będzie wyglądać..
__________________
Prawdziwa kobieta ma zasady, ambicję i plany, szacunek do swojego ciała, kocha bezgranicznie i nie zawodzi. Ma również granicę wytrzymałości i nawet kochając całą duszą wybierze rozstanie zamiast bycia na drugim planie i upominanie się o czułe słowa, bo wie ile jest warta.
divavirtual jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-04, 11:15   #11
amputee
Raczkowanie
 
Avatar amputee
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 85
Dot.: Pomóżcie proszę! farbowanie.

wydaje mi się, że masz za cienkie włosy, żeby się na nich bawić w warstwy. po prostu brzydko by to wyglądało, bo ciemna warstwa będzie się wplątywała w jasną i z zamierzonego efektu nici. chyba że na takim efekcie by ci zależało.
__________________
17.04.2009 "ale skąd my się znamy..?"
7.05.2009 ->
22.05.2013 "tak!"
26.07.2014
amputee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-04, 11:37   #12
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Pomóżcie proszę! farbowanie.

Cytat:
Napisane przez divavirtual Pokaż wiadomość
no właśnie już w poniedziałek ide do fryzjera i na prawdę nie mam pojęcia co zrobić
chciałabym mieć troszke jaśniejsze niż teraz ale boje się jak to będzie wyglądać..
Jeśli to dobry fryzjer to na pewno coś Ci doradzi a jeżeli nie jesteś do końca pewna to nie rób nic z włosami.
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:06.