Kosmetyki Alfaparf - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-29, 18:20   #61
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: Alfaparf

Cytat:
Napisane przez leeloo
to napewno b. dobre kosmnetyki po przystepnej cenie

jesli chcodzi o kerastesa czy tigi - to tak naprawde one sa tylko kreowane na jakies exluzywne - w rzeczywistosci ONE NIE SA TAK DROGIE

tigi zagranic np jest w kazdej drogerii a u nas sprzedaje sie je w salonach fryzjerskich jakby byly profesjonalne i po prawie 100 zl a za produkt
A za jaka granica? W Niemczech Tigi jest w salonach fryzjerskich wylacznie, Kerastase to samo. Kerastase jest taniej niz w Polsce tylko na ebayu, a podobno naprawde tanio jest w Argentynie. Natomiast w calej Europie ceny Kerastase sa tak samo wysokie.
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-29, 20:23   #62
karolina2020
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 556
Dot.: Alfaparf

Napalam sie na to serum nablyszczajce http://amstar.bazarek.pl/opis.php/tid,9849 Kiedys mi fryzjer nalozyl i nie moglam sie naglaskac swoich klakow Dajcie znac jak sie sprawuje przy dluzszym uzywaniu, jezeli byscie byly takie dobre Jak za taka mala pojemnosc to drogo, ale moze sie oplaca, no wlasnie jak z wydajnoscia, wie ktos?
__________________
karolina2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-30, 10:58   #63
karolina2020
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 556
Dot.: Alfaparf

up wiem, ze ktos musial tego uzywac
__________________
karolina2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-01, 10:23   #64
leeloo
Rozeznanie
 
Avatar leeloo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 588
GG do leeloo
Dot.: Alfaparf

Cytat:
Napisane przez svenja Pokaż wiadomość
A za jaka granica? W Niemczech Tigi jest w salonach fryzjerskich wylacznie, Kerastase to samo. Kerastase jest taniej niz w Polsce tylko na ebayu, a podobno naprawde tanio jest w Argentynie. Natomiast w calej Europie ceny Kerastase sa tak samo wysokie.

Przypadkiem natrafiłam to ogrzebuje. a wiec Tigi widzialam w Angli w zwykłym Bootsie; podobnie w Stanach nie rrzeba sie nigdzie specjalnie fatygowac. Juz na allegro nawet nieco spadły ceny z tych 100 zlotych , mozna teraz za 50 czesto cos kupic chociaz ja czekam na dalsze spadki - nie kupie nic w tej cenie, chociaż jak weszly te kosmetyki strasznie się napaliłam - dobrze ze w pore sie opamietałam.
Na Kerastase sie przejchałam - przy takim dzialaniu dla mnie te kosmetyki powinny byc o połowe tańsze przynajmniej, nie tego sie spodziewam po kosmetyku za prawie setke - nie sa żadną rewelacja jak np. Fekkai z tego samego przedziału cenowego.

Tu na potwierdzenie słowa jednej recenzentki:
"Aha! Jeśli macie taką możliwość kupujcie ją za granicą nie u nas!! Np. w Anglii butla 750ml z pompką kosztuje 9.99funtów. U nas za tyle nie można kupić nawet butelki 250ml."
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=16213
__________________
Urtica dioica
leeloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 17:28   #65
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Alfaparf

i jak rezultaty po dłuższym stosowaniu, bo i ja sie napaliłam
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-15, 10:12   #66
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Alfaparf

Pojawily się nowe produkty z Alfaparfu z kolekcji Diamentowej. Czy ktoś już używal?
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-13, 22:03   #67
tiffany85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dom
Wiadomości: 7
Question Dot.: Alfaparf

Czesc dziewczyny =) Prosze o rade jaki szampon z Alfaparfu wybrac? Jestem szatynka, nigdy nie farbowana ani nie rozjasniana, mam wlosy za ramiona ktore po umyciu troche sie pusza. Raczej nie sa zniszczone bo systematycznie podcinam konce i bardzo zadko prostuje. Suszarka tez nie susze. Uzywalam ze schwarzkopfa bc smooth control i strasznie przetluszczal mi wlosy. Mysle tez o masce ale narazie brak funduszy =( Poleccie mi cos. Z gory dzieki za odpowiedz. Pozdrawiam.
tiffany85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-15, 16:17   #68
k4s13k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 67
Dot.: Alfaparf

polecam szcerze całą serie nową di bamboo bosko! jak dla mnie chyba najlepsze co do tej pory wypuscili :P jestem swiezo po dekoloryzacji malowaniu na blond a potem znow na braz i ciagle prostuje wiec wlosy byly zniszczone ale po tych kosemtykach sa jakby nie moje :P w ciagu miesiaca zmienily sie o 100%! Gdzies padło tez pytanie o kryształki nabłyszczające cena fakt wysoka ale sa wydajne starsznie ostatnio mialam ta buteleczke 60ml przez pol roku a uzywalalm codziennie
k4s13k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-16, 12:01   #69
tiffany85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dom
Wiadomości: 7
Question Dot.: Alfaparf

Cześć dziewczyny. Przymierzam się do zakupu szamponu Alfaparf ale nie wiem na jaką serie sie zdecydowac Jestem szatynką. Mam włosy za ramiona, którę trochę po umyciu się puszą. Nigdy ich nie farbowałam. Zniszczone też raczej nie są bo regularnie podcinam końcówki nie suszę ich suszarką i nie prostuję. Napewno nie mogę mieć wygładzającego bo ostatnio kupilam ze Schwarzkopfa bc smooth control i bardzo mi przetłuszczał włosy. Czytałam na formum Wasze opinie i myśle, że coś mi doradzicie. Z góry dziękuję za odpowiedź.
tiffany85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 16:14   #70
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: Alfaparf

Hej zamówiłam właśnie kilka produktów Alfaparf na allegro, obiecuję je zrecenzować jak tylko przetestuję.

Kiedyś używałam olejku (tego w szklanym flakoniku, w żółtym kolorze). Byłam bardzo zadowolona, jak coś się puszyło na głowie to wygładzałam olejkiem i po kłopocie!

Mam włosy długie, ciemne, skręcające się, codziennie prostowane przez co wysuszone i coraz mniej podatne na stylizację. Liczę na wielką poprawę : )
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 13:48   #71
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: Alfaparf

Ja za Waszymi radami zakupilam ten sublim sorbet-tak na poczatek-i po pierwszym uzyciu-tragedy. Jak bym miala na wlosach kilo zelu lub lakieru. Lipa.
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-09, 15:31   #72
tiffany85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dom
Wiadomości: 7
Dot.: Alfaparf

Hej. Ja zakupiłam szampon di bambo. Cudownie pachnie i włosy sa po min masakra. W tamtym tygodniu byłam u fryzjera i robiła mi zabieg regenerujący cała ta serią di bambo i dziaisj tez ide i jeszcze za tydzien. Zupełnie inne włosy są po tym zabiegu. Takie nawilżone, miękkie, pachnące i co mnie bardzo zdziwiło aż 3 dni nie musiłam ich myć! a zwykle robię to codziennie. Ja jestem zadowolona. Pozdrawiam
tiffany85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 11:42   #73
Anulenka
Zakorzenienie
 
Avatar Anulenka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mały, chorobliwie duszny kraj;)
Wiadomości: 3 890
Dot.: Alfaparf

Mam pytanko: czy może miała ktoras z Was ten spray do prostowania wlosów (Pure Veil) i moglaby sie ze mna podzilic opinia na jego temat : http://amstar.bazarek.pl/category/7353/prostowanie.html ?
Jestem tez zainteresowna kupieniem maseczki do wlosow z tej najnowszej seri di bambo, tylko zastanawiam sie gdzie najlepiej zaopatrzyc sie w produkty z Alfaparfu....
Mozecie mi polecic jakis sprawdzony sklep online?
Będę bardzo wdzieczna za kazda rade
Anulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-23, 18:44   #74
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: Alfaparf

Witam jestem po przetestowaniu kilku produktów Alfaparf.

Testowane ampułki :

1- Niebieska ****
2- Różowa **
3- Fioletowa ****
4- Żółta *****
5- Biała
****** KWC!

1. ALFAPARF semi di lino ESSENTIAL OIL, do spłukiwania. Konsystencja wodnista. Średni zapach, działa bardzo dobrze, ale za taką cenę mógłby więcej

2. Semi di Lino Diamante - shine loton ALFAPARF bez spłukiwania. Konsystencja wodnista. Nie zauważyłam raczej żadnej radykalnej zmiany, włosy są ok, BYĆ MOŻE cośtam zdziałał ale już nie kupię.

3. 5 minutowe serum na farbowane włosy. Konsystencja wodnista. Ładnie błyszczały, kolor się wyostrzył, śliczny zapach! Bardzo fajne ale za drogie ;/

4. ALFAPARF serum termoaktywne. Super! Po wyprostowaniu włosy są bardzo lśniące, gładkie, pełne życia. Konsystencja olejku, zapach bambusowy.

5. ALFAPARF MIDOLLO DI BAMBO CAUTERIZATION SERUM. Konsystencja wodnista. Zapach bambusowy. Rewelacja! Przepiękne, mocne, błyszczące włosy! Stały się troche takie azjatycko- gładkie. Polecam!!! Ja zamówię więcej :
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-23, 22:09   #75
Agaaa-a
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 700
Dot.: Alfaparf

Dziewczyny a na zniszczone i suche włosy , ktora z tych odzywek byscie poleciły?Zastanawiam sie nad tymi dwoma . Stosowała , któras z Was ? i jak wrażenia?.
Splendore di Fiori di Lino Hydrate Conditioner lub
Midollo di Bamboo Recharging Mask
Agaaa-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 09:33   #76
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: Alfaparf

Ja się zakochałam w di bambo po użyciu ampułek i właśnie zamówiłam sobie szampon i maseczkę z tej samej serii, no i oczywiście kilka ampułek także
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 17:37   #77
blue berry
Raczkowanie
 
Avatar blue berry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Lublinek
Wiadomości: 155
Dot.: Alfaparf

Ja używałam dwóch produktów.
Kryształków Semi di lino - w takim szklanym opakowaniu. Nie pamiętam ile kosztowały - ale myślę, że około 50-60zł, pamiętam, że wydawało mi się, że dużo, ale są one bardzo wydajne. Mam je prawie od roku, a używam po każdym myciu włosów. Włosy się nie puszą i są idealnie proste i gładziutkie.

Druga rzecz, to maseczka w tubce bambusowa w zielonym opakowaniu. Przcudowny zapach , dobrze nawilża i nie przetłuszcza włosów. Jestem z niej bardzo zadowolona.
Mój następny cel - to ampułki, tylko jeszcze nie wiem jakie wybrac.
blue berry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 20:25   #78
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: Alfaparf

polecam te z serii bambusowej. reszta moim zdaniem kiepsko działa (oprócz fioletowej do włósów farbowanych, która kosztuje 2 razy tyle co pozostałe)
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 21:03   #79
blue berry
Raczkowanie
 
Avatar blue berry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Lublinek
Wiadomości: 155
Dot.: Alfaparf

A czy z tej serii bambusowej są ampułki? Jakie mają działanie?
blue berry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-23, 12:11   #80
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: Alfaparf

Ano są, takie w białym kolorze
ALFAPARF
MIDOLLO DI BAMBOO
RENEWAL LOTION

Midollo di Bamboo – linia produktów do włosów bardzo zniszczonych. Ekstrakty roślinne z pędów bambusa, w połączeniu z dużą ilością hydrolizowanych protein oraz z olejkami naturalnymi, wnikają do najgłębszych warstw włosa, aby oddziaływać na jego głęboką strukturę. Miąższ bambusa przemienia nawet bardzo zniszczone i wrażliwe włosy w piękne i zdrowe, a efekty widoczne są już po pierwszym użyciu.
W skład lini pielęgnacyjnej wchodzą:
SZAMPON REGENERUJĄCY, MASKA REGENERUJĄCA, LOTION REGENERUJĄCY, DWUFAZOWY SPRAY REGENERUJĄCY, SERUM, KONCENTRAT PROTEINOWY

płyn regenerujący, kuracja bez spłukiwania przeznaczona do naprawy i wzmacniania bardzo zniszczonych, kruchych i osłabionych włosów. Bogata mieszanka uwalniających się powoli oligoelementów, hydrolizowanych protein i oleju z bawełny wspomaga rekonstrukcję związków lipidowych, które podtrzymują spójność pomiędzy wewnętrzną i zewnętrzną częścią włosa. Botaniczne wyciągi ze szpiku bambusa przywracają siłę i elastyczność włosów, jednocześnie zmniejszając ryzyko ich łamania. Dzięki regularnemu stosowaniu możliwa jest stuprocentowa rekonstrukcja zdrowia i piękna naturalnych włosów.

ZASTOSOWANIE: nałożyć równomiernie na wilgotne włosy i wysuszyć. Nie spłukiwać.
__________________
Mój raczkujący blog o woskach zapachowych
http://woskomania.blogspot.com/
https://www.facebook.com/woskomania/
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-23, 18:21   #81
xear
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 52
Dot.: Alfaparf

Witam. Mam pytanie odnośnie produktu Pure Veil z serii Seduction - spray ochronny (podczas użycia prostownicy)
Czy któraś z Was obcowała już z nim? Jeżeli tak, to czy mogłaby zamieścić jakieś opinie na temat kosmetyku?
Czy włosy naprawdę długo są proste?
xear jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-23, 18:57   #82
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: Alfaparf

Ja używam i jestem zadowolona . Jak się trochę za dużo psiknie to włosy wyglądają na przetłuszczone niestety, ale w rozsądnych ilościach świetnie działa - ładnie pachnie, chroni i wygładza fryzurę. Warunkiem jest jednak rozpylanie z dostateczniej odległości poszczególnych pasem i dokładnie prostowanie pasmo po paśmie. Nawet bardzo niezdyscyplinowane włosy są proste aż do pierwszego mycia - tak jest u mnie
__________________
Mój raczkujący blog o woskach zapachowych
http://woskomania.blogspot.com/
https://www.facebook.com/woskomania/
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 14:21   #83
lucky83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 136
Dot.: Alfaparf

a czy jest jakas strona www polska lub na allegro gdzie mozna kupic ich farby do wlosow? dziekuje za opd.
lucky83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 11:08   #84
kailaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2
Dot.: Alfaparf

witam po raz pierwszy zakupiłam szampon firmy Alfaparf z serii splendore di flori di lino, nadajacy objętość i chciałabym się zapytać czy któras z was uzywała tego szamponu i czy wasz również był bardzo gęsty, mało się pienił i niesamowicie plątał włosy? gdyby nie odżywka to rozczesywałabym je cały dzień...szampon zamówiłam na allegro i zastanawiam się czy może nie jest on przeterminowany...z góry dziękuje za odpowiedź
kailaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 21:08   #85
Sif
Raczkowanie
 
Avatar Sif
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 441
Dot.: Alfaparf

Ooo, jak dobrze że trafiłam na ten wątek To teraz już się upewniłam że kupię maskę Alfaparf Midollo di Bamboo Recharging Mask Chyba bedzie dobra, skoro mam cienkie i zniszczone wieloletnim farbowaniem włosy?...
Sif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 15:27   #86
k4s13k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 67
Dot.: Alfaparf

di bamboo rządzi. Stosowałam calutka serie oprocz ampulek tych bez spłukiwania. Wszystko rewelacja naprawde do włosów zniszczonych bardzo bardzo polecam zapach boooskii!! ampułki termoaktywne pełna regeneracja!!
k4s13k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 11:20   #87
_Roksi
Zadomowienie
 
Avatar _Roksi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 122
Dot.: Alfaparf

Podnoszę wątek, bo na Gruoponie jest oferta strzyżenie+modelowanie+re generacja włosów właśnie kosmetykami Alfaparf [50zł]. Jak myślicie, warto się wybrać? Ta regeneracja jest skuteczna?
_Roksi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 10:08   #88
_Roksi
Zadomowienie
 
Avatar _Roksi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 122
Dot.: Alfaparf

Cytat:
Napisane przez _Roksi Pokaż wiadomość
Podnoszę wątek, bo na Gruoponie jest oferta strzyżenie+modelowanie+re generacja włosów właśnie kosmetykami Alfaparf [50zł]. Jak myślicie, warto się wybrać? Ta regeneracja jest skuteczna?
podbijam
_Roksi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 12:51   #89
KARMEN 007
Raczkowanie
 
Avatar KARMEN 007
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 60
Dot.: Alfaparf

Witam kobietki, mam pytanie, czy któraś z was używała kosmetyków Alfaparf ? mówię tu o farbach, odżywkach, szamponach itd. czy jest to marka godna polecenia ? Dodam, że mój naturalny kolor to ciemny blond z jasnymi pasemkami baleyage. Co mogły byście polecić do włosów farbowanych ?
__________________
Uroda kobiety jest formą władzy. - Susan Sontag

Piękno jest wiecznością przeglądającą się w zwierciadle.

KARMEN 007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-22, 19:00   #90
Alde
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 92
Dot.: Alfaparf

Cytat:
Napisane przez KARMEN 007 Pokaż wiadomość
Witam kobietki, mam pytanie, czy któraś z was używała kosmetyków Alfaparf ? mówię tu o farbach, odżywkach, szamponach itd. czy jest to marka godna polecenia ? Dodam, że mój naturalny kolor to ciemny blond z jasnymi pasemkami baleyage. Co mogły byście polecić do włosów farbowanych ?
Dopiero dziś dotarłam do tego wątku, więc mogę podzielić się z Tobą spostrzeżeniami o farbach Alfaparf Evolution of the Color. Mają cudne blondy, po prostu jak marzenie , kondycja włosów naprawdę zadziwiająco dobra - mimo, iż stosuję bardzo jasne odcienie z poziomu 10 - 11 z wodą 12% (oxido 40vol). Ma kremową konsystencję, po farbowaniu wlosy są miękkie i gładkie, a kolorek utrzymuje się długo.

Mam za sobą samodzielne 3 koloryzacje produktami tej marki i z czystym sumieniem mogę polecić.
__________________
..La vida es un carnaval..
Alde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:27.