farba dla blondynek - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-03, 15:09   #1
karoolinkanh
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1

farba dla blondynek


wlasnie zaczelam swoja przygode z blondem, moje wlosy co mocno zniszczone rozjasnianiem bo schodzilam z czarnego az uzyskalam efekt ciemnego blondu , chcialabym go nieco rozjasnic lecz napewno uz nie uzyje rozjasniacza bo moje wlosy sa juz tak krotkie ze nie byla bym wstanie znowu ich podcinac, chcialabym wiedziec czy istnieje jakas delikatna blond farba ktora rozjasni mi wlosy tak o 1-2 tony bez zniszczenia ich ? zalezy mi tylko na delikatnym efekcie rozjasnienia bez uzycia rozjasniacza, i jak to jest wgl z farbami blond ? gdy bede w przyszlosci farbowac nia moje wlosy to czy takie farby niszcza bardziej niz ciemne kolory ?
karoolinkanh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-03, 21:12   #2
201701300929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 208
Dot.: farba dla blondynek

Cytat:
Napisane przez karoolinkanh Pokaż wiadomość
wlasnie zaczelam swoja przygode z blondem, moje wlosy co mocno zniszczone rozjasnianiem bo schodzilam z czarnego az uzyskalam efekt ciemnego blondu , chcialabym go nieco rozjasnic lecz napewno uz nie uzyje rozjasniacza bo moje wlosy sa juz tak krotkie ze nie byla bym wstanie znowu ich podcinac, chcialabym wiedziec czy istnieje jakas delikatna blond farba ktora rozjasni mi wlosy tak o 1-2 tony bez zniszczenia ich ? zalezy mi tylko na delikatnym efekcie rozjasnienia bez uzycia rozjasniacza, i jak to jest wgl z farbami blond ? gdy bede w przyszlosci farbowac nia moje wlosy to czy takie farby niszcza bardziej niz ciemne kolory ?
Sa blond farby rozjasniajace o 1-2 tonow ale to wciaz to samo co rozjasniacz( tylko delikatniejszy) albo kapiel rozjasniajaca(mozesz na forum poszukac instrukcji)

geenralnie wszystkie jasne farby bazuja w jakims stopniu na rozjasniaczu- w zaleznosci jakie masz wyjasciowe wlosy i co chcesz uzyskac sa rozjasniacze od 3% (a chyba nawet nizsze) do 12% czy 15%-(jakkolwiek farby niszcza wlosy troche mniej niz rozjasniacz bo troche inaczej dzialaja )
- a rozjasnianie ciemnych to najwieksze mozliwe skatowanie wlosow.. na naturalnych da sie to zrobic jeszcze calkowicie nie niszczac, ale przypuszczam,ze Twoje beda raczej (stopniowo) do sciecia..czy tam intensywnego podcinania (opieram sie na tym,ze Ty piszesz jakby byly mocno zniszczone)

jedyne co da sie doradzic to intensywna regeneracja ( oleje i nawilzajace odzywki bez silinkonow -silikony na koncowki tylko i mycie czyms delikatnym jak babydream) z nadzieja ,ze da sie odratowac i inwestowanie w przyrost(picie pokrzywy, wcierki z kozieradki itp)

no i pamietaj,ze po farbowaniu musisz im dac odpoczac i ni9e byloby wcale dobrze gdybys za szybko znow rozjasniala..
201701300929 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-03, 21:14   #3
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: farba dla blondynek

Przecież są już wątki na ten temat, warto je poczytać.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:03.