Studniówkowy klasyczny. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-10, 18:45   #1
.:aniah:.
Zadomowienie
 
Avatar .:aniah:.
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 244
GG do .:aniah:.

Studniówkowy klasyczny.


Witajcie Dziewczyny Przedstawiam Wam moją koncepcję na jutrzejszą studniówkę. Nie chciałam przesadzić ze względu na czerwoną sukienkę i żeby mi to nie spłynęło podczas szaleństw ...ale szczerze mówiąć, średnio mi się podoba...sama już nie wiem.
Kosmetyki:
Podkład Lirene City Matt
Korektor Miss Sporty
Puder trójkolorowy jako brązer na policzki Euphora
Kulki rozświetlające Manhattan
Cienie Miss Rose
Eyeliner Bell
Sztuczne rzęsy Top Choice (podzieliłam je na kępki i nie dałam wszystkich- zrobię to jutro)
Pomadka Astor, błyszczyk Nivea i błyszczyk Wibo.



Bardzo proszę, nie zwracajcie uwagi na włosy, jutro będą pokręcone i rozpuszczone
Dziewczyny piszcie proszę uwagi na temat tego bronzera, bo nie wiem co zmienić, żeby było dobrze!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (66,6 KB, 744 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (89,5 KB, 520 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (58,5 KB, 515 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a.jpg (73,9 KB, 561 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (73,5 KB, 701 załadowań)
__________________
"Szanse jedna na milion sprawdzają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć."

Edytowane przez .:aniah:.
Czas edycji: 2007-02-10 o 20:11
.:aniah:. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 18:56   #2
chlorofilek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 628
Dot.: Studniówkowy klasyczny.

wg mnie przegielas z tym brazerem na policzki...
chlorofilek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 18:58   #3
nula88
Zadomowienie
 
Avatar nula88
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 295
GG do nula88
Dot.: Studniówkowy klasyczny.

Chciałam skromnie zauważyć, że mamy być na tej samej studniówce,a jak Ty masz tak zamiar wyglądać, to uprzedzam z góry, że musisz się liczyć agresywnością innych dziewczyn w stosunku do Ciebie

Aniu, cudnie Brakuje słów.

__________________

nula88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 18:59   #4
antii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 600
Dot.: Studniówkowy klasyczny.

ładnie pomalowane oczka, usta bardzo odważnie (ja chyba jednak bym sie nie odważyła) ale mimo wszystko podoba mi się starannie...
antii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 19:09   #5
gamegirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 952
Dot.: Studniówkowy klasyczny.

ale kreseczka :P cudowna
gamegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 19:15   #6
daigee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 841
Dot.: Studniówkowy klasyczny.

Podziwiam, że kreseczka wyszła Ci tak równiutko! A te sztuczne rzęsy wydają się być jak najbardziej Twoje
Jeśli chodzi o minusy, to jest chyba jeden. Podkład + bronzer (nawiasem mówiąc to pisze się 'brązer' czy 'bronzer'? Mnie osobiście wydaje się, że będzie to ta druga opcja, bo jest to określenie z angielskiego... ) wydają mi się nie być idealnie równo nałożone. Ale to da się łatwo poprawić

a to zdjęcie:
http://pretty.wizaz.pl/forum/attachm...1&d=1171132904 wygląda jak zrobione modelce na backstage'u podczas fashion week! Śliczna z Ciebie dziewczyna

Całość całkiem fajna - podkreśla urodę (taka troszkę latynoska ) a nie zamalowuje. Udanej zabawy !
__________________
***

Edytowane przez daigee
Czas edycji: 2007-02-10 o 19:53
daigee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 19:36   #7
cziki
Zakorzenienie
 
Avatar cziki
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 303
Dot.: Studniówkowy klasyczny.

Pięknie Kreska - mistrzostwo.
Kurcze, myślałam, że masz tak z 25 lat a tu dopiero studniówka hehe
cziki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-10, 19:52   #8
Mada_lena
Raczkowanie
 
Avatar Mada_lena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 90
Dot.: Studniówkowy klasyczny.

<<Podoba mi się... >>
Mada_lena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 20:02   #9
gamegirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 952
Dot.: Studniówkowy klasyczny.

Cytat:
Napisane przez daigee Pokaż wiadomość
Podziwiam, że kreseczka wyszła Ci tak równiutko! A te sztuczne rzęsy wydają się być jak najbardziej Twoje
Jeśli chodzi o minusy, to jest chyba jeden. Podkład + bronzer (nawiasem mówiąc to pisze się 'brązer' czy 'bronzer'? Mnie osobiście wydaje się, że będzie to ta druga opcja, bo jest to określenie z angielskiego... ) wydają mi się nie być idealnie równo nałożone. Ale to da się łatwo poprawić

a to zdjęcie:
http://pretty.wizaz.pl/forum/attachm...1&d=1171132904 wygląda jak zrobione modelce na backstage'u podczas fashion week! Śliczna z Ciebie dziewczyna

Całość całkiem fajna - podkreśla urodę (taka troszkę latynoska ) a nie zamalowuje. Udanej zabawy !
to ona ma sztuczne rzesy nie zauwazylam hihi:P:P
gamegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 20:08   #10
asiulka123
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 597
Dot.: Studniówkowy klasyczny.

Cytat:
Napisane przez cziki Pokaż wiadomość
Pięknie Kreska - mistrzostwo.
Kurcze, myślałam, że masz tak z 25 lat a tu dopiero studniówka hehe

Podpisuję się pod tymi słowami . Również myślałam, że studniówkę masz dawno za sobą
asiulka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 20:10   #11
.:aniah:.
Zadomowienie
 
Avatar .:aniah:.
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 244
GG do .:aniah:.
Dot.: Studniówkowy klasyczny.

Cytat:
Napisane przez chlorofilek Pokaż wiadomość
wg mnie przegielas z tym brazerem na policzki...
Być może trochę Ale chciałam mocniejsze mieć niż zwykle, zresztą i tak będą trochę przysłonięte włosami.
Cytat:
Napisane przez nula88 Pokaż wiadomość
Chciałam skromnie zauważyć, że mamy być na tej samej studniówce,a jak Ty masz tak zamiar wyglądać, to uprzedzam z góry, że musisz się liczyć agresywnością innych dziewczyn w stosunku do Ciebie

Aniu, cudnie Brakuje słów.

No dobra Słońce, ale ja Twojej sukienki nie widziałam jeszcze i obawiam się, że padnę trupem od blasku Twego oszołomiona

Cytat:
Napisane przez antii Pokaż wiadomość
ładnie pomalowane oczka, usta bardzo odważnie (ja chyba jednak bym sie nie odważyła) ale mimo wszystko podoba mi się starannie...
Chociaż jeden mocniejszy akcent- na ustach Dziękuję za komentarz

Cytat:
Napisane przez gamegirl Pokaż wiadomość
ale kreseczka :P cudowna
Dzięki

Cytat:
Napisane przez daigee Pokaż wiadomość
Podziwiam, że kreseczka wyszła Ci tak równiutko! A te sztuczne rzęsy wydają się być jak najbardziej Twoje
Jeśli chodzi o minusy, to jest chyba jeden. Podkład + bronzer (nawiasem mówiąc to pisze się 'brązer' czy 'bronzer'? Mnie osobiście wydaje się, że będzie to ta druga opcja, bo jest to określenie z angielskiego... ) wydają mi się nie być idealnie równo nałożone. Ale to da się łatwo poprawić

a to zdjęcie:
http://pretty.wizaz.pl/forum/attachm...1&d=1171132904 wygląda jak zrobione modelce na backstage'u podczas fashion week! Śliczna z Ciebie dziewczyna

Całość całkiem fajna - podkreśla urodę (taka troszkę latynoska ) a nie zamalowuje. Udanej zabawy !
Ojej Masz rację- "bronzer" Dzięki za poprawkę I kurczę nie wiem, co z tym bronzerem...Racja, to wszystko jest i będzie nierówno, przez moją okropną cerę i to w dodatku okresową Ale czy mogę poprosić o jakieś bliższe wskazówki?
Bardzo Ci dziękuję za ten komentarz

Cytat:
Napisane przez cziki Pokaż wiadomość
Pięknie Kreska - mistrzostwo.
Kurcze, myślałam, że masz tak z 25 lat a tu dopiero studniówka hehe
ech, nie Ty pierwsza jeśli chodzi o wiek... Cieszę się, że się podoba
Cytat:
Napisane przez Mada_lena Pokaż wiadomość
<<Podoba mi się... >>
Dziękuję za komentarz
__________________
"Szanse jedna na milion sprawdzają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć."
.:aniah:. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-10, 20:19   #12
.:aniah:.
Zadomowienie
 
Avatar .:aniah:.
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 244
GG do .:aniah:.
Dot.: Studniówkowy klasyczny.

Cytat:
Napisane przez gamegirl Pokaż wiadomość
to ona ma sztuczne rzesy nie zauwazylam hihi:P:P
Ano ma, ma Jeszcze ich nie poskromiłam ostatecznie, ale są i różnica jest na żywo duża, moim zdaniem

Cytat:
Napisane przez asiulka123 Pokaż wiadomość
Podpisuję się pod tymi słowami . Również myślałam, że studniówkę masz dawno za sobą
A ostatnio mi sprawdzano dowód w sklepie
__________________
"Szanse jedna na milion sprawdzają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć."
.:aniah:. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 20:41   #13
libra22
Zakorzenienie
 
Avatar libra22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kujawsko - Pomorskie
Wiadomości: 3 035
GG do libra22
Dot.: Studniówkowy klasyczny.

Wow wyglądasz cudownie Cudna kreseczka i te usta dla mnie bomba, nic bym nie zmieniała Baw się dobrze
__________________
Moje tiulowe inspiracje
Tutuszka
libra22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 20:46   #14
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: Studniówkowy klasyczny.

Wszystko bardzo ładnie ale...wydaje mi sie że podkład i brązer niedobrane kolorystycznie, widać bardzo że masz buzię upudrowana, za bardzo sie odcina
Za to slicznie umalowałaś oczy i podobają mi się kolczyki
__________________
Połam język
Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 20:51   #15
daigee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 841
Dot.: Studniówkowy klasyczny.

Aniu, na moją osiemnastkę (4 miesiące temu) też zafundowałam sobie sztuczne rzęsy Z tym że ja miałam takie regularne, długie. Z natury i tak są bujne a kiedy dorzuciłam ten bajerek to wyglądało zjawiskowo
Może nie warto było rozparcelowywać tych rzęs? Czy może już od razu były w osobnych kępkach?
Bo wygląda jak najbardziej naturalnie - i tu plus. Ale z drugiej strony nawet na zdjęciu ciężko zauważyć, że rzęsy są podpicowane (jeśli mogę użyć takiego określenia ) Po prostu nie zwracają jakoś uwagi...

Co do poprawek w aplikacji podkładu... Od razu mówię, że nie jestem autorytetem ale mogę przekazać Ci kilka wskazówek i rad na temat zasad, do których doszłam głównie sama metodą prób i błędów. A podkład nakładam od jakichś 5-6 lat, no i jestem Twoją rówieśniczką
Po pierwsze postaraj się o dobre wygładzenie buzi - peeling to podstawa przed wyjściowym makijażem. Potem delikatny tonik. Poczekaj aż się wchłonie.
Ja osobiście daruję sobie krem - większość samoouczków radzi nakładać krem przed makijażem ale zauważyłam, że młodej cerze (i co tu ukrywać - niestety czasem przetłuszczającej) nie służy to najlepiej. Krem może być w małej ilości, matujący a i tak podkład może dzęki temu jedynie szybciej spłynąć.
Polecam bazę pod makijaż - matującą z sylikonem (Dax Cosmetics Cashmere Secrets) albo rozświetlającą z drobinkami albo jednolitym połyskiem ( Sephora Perfection Make Up Base albo Revlon Skinlights).
No i teraz podkład - spokojnie, bez pośpiechu. Najpierw nałóż podkład punktowo (po kilka plamek na nosie, czole, brodzie i policzkach) i rozkładaj od środka twarzy w kierunku boków. Jeszcze raz powtarzam - bez pośpiechu! Zerknij jak prezentuje się buzia z dalszej i bliższej odległości.
Teraz czas na korektor, róż i bronzer

Jeśli chodzi o bronzer to nakładaj w minimalnych ilościach i cały czas kontroluj jak to wygląda. Stopniowo dokładaj więcej. Z tego co widzę na zdjęciach to chyba nakładasz kosmetyk w dobre miejsca. Może troszkę za dużo go na nosku ale moim zdaniem naprawdę nie jest tak źle

No i druga sprawa... To makijaż na szkolną imprezę ale jednocześnie makijaż wieczorowy. Co oznacza tyle, że oglądany będzie w sztucznym świetle a ono wygładza kolory. A wówczas bronzera powinno się używac w większej ilości, żeby ładnie podkreślić rysy.

Naprawdę nie jest źle
__________________
***
daigee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 21:09   #16
.:aniah:.
Zadomowienie
 
Avatar .:aniah:.
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 244
GG do .:aniah:.
Dot.: Studniówkowy klasyczny.

Cytat:
Napisane przez libra22 Pokaż wiadomość
Wow wyglądasz cudownie Cudna kreseczka i te usta dla mnie bomba, nic bym nie zmieniała Baw się dobrze
Dziękuję
Cytat:
Napisane przez Sathi Pokaż wiadomość
Wszystko bardzo ładnie ale...wydaje mi sie że podkład i brązer niedobrane kolorystycznie, widać bardzo że masz buzię upudrowana, za bardzo sie odcina
Za to slicznie umalowałaś oczy i podobają mi się kolczyki
A dziękuję Kombinuję jeszcze z bronzerem, także spoko

Cytat:
Napisane przez daigee Pokaż wiadomość
Aniu, na moją osiemnastkę (4 miesiące temu) też zafundowałam sobie sztuczne rzęsy Z tym że ja miałam takie regularne, długie. Z natury i tak są bujne a kiedy dorzuciłam ten bajerek to wyglądało zjawiskowo
Może nie warto było rozparcelowywać tych rzęs? Czy może już od razu były w osobnych kępkach?
Bo wygląda jak najbardziej naturalnie - i tu plus. Ale z drugiej strony nawet na zdjęciu ciężko zauważyć, że rzęsy są podpicowane (jeśli mogę użyć takiego określenia ) Po prostu nie zwracają jakoś uwagi...

Co do poprawek w aplikacji podkładu... Od razu mówię, że nie jestem autorytetem ale mogę przekazać Ci kilka wskazówek i rad na temat zasad, do których doszłam głównie sama metodą prób i błędów. A podkład nakładam od jakichś 5-6 lat, no i jestem Twoją rówieśniczką
Po pierwsze postaraj się o dobre wygładzenie buzi - peeling to podstawa przed wyjściowym makijażem. Potem delikatny tonik. Poczekaj aż się wchłonie.
Ja osobiście daruję sobie krem - większość samoouczków radzi nakładać krem przed makijażem ale zauważyłam, że młodej cerze (i co tu ukrywać - niestety czasem przetłuszczającej) nie służy to najlepiej. Krem może być w małej ilości, matujący a i tak podkład może dzęki temu jedynie szybciej spłynąć.
Polecam bazę pod makijaż - matującą z sylikonem (Dax Cosmetics Cashmere Secrets) albo rozświetlającą z drobinkami albo jednolitym połyskiem ( Sephora Perfection Make Up Base albo Revlon Skinlights).
No i teraz podkład - spokojnie, bez pośpiechu. Najpierw nałóż podkład punktowo (po kilka plamek na nosie, czole, brodzie i policzkach) i rozkładaj od środka twarzy w kierunku boków. Jeszcze raz powtarzam - bez pośpiechu! Zerknij jak prezentuje się buzia z dalszej i bliższej odległości.
Teraz czas na korektor, róż i bronzer

Jeśli chodzi o bronzer to nakładaj w minimalnych ilościach i cały czas kontroluj jak to wygląda. Stopniowo dokładaj więcej. Z tego co widzę na zdjęciach to chyba nakładasz kosmetyk w dobre miejsca. Może troszkę za dużo go na nosku ale moim zdaniem naprawdę nie jest tak źle

No i druga sprawa... To makijaż na szkolną imprezę ale jednocześnie makijaż wieczorowy. Co oznacza tyle, że oglądany będzie w sztucznym świetle a ono wygładza kolory. A wówczas bronzera powinno się używac w większej ilości, żeby ładnie podkreślić rysy.

Naprawdę nie jest źle
Bardzo, bardzo Ci dziękuj
Rzęsy Nie umiałam sobie z nimi poradzić, keidy były w całości, a po drugie, wydawało mi się, że jest ich za dużo i widać było tę sztuczność, no nie podobało mi się. Teraz i tak nie dałam wszystkich, chciałam zobaczyć jak to będzie wyglądało i czy sobie poradzę Jutro będzie lepiej, obiecuję
Co do podkładu, to masz rację- kiedyś nie używałam w ogóle kremu pod podkład, bo mi się wydawało, że jest dobrze. Ale dzięki temu bardzo, ale to bardzo przesuszyłam buzię i teraz nakładam na krem. Ale już jest lepiej z przesuszeniem, więc myślę że jutro sobie kremik podaruję, zwłaszcza, że jest tłusty ech z moją cerą z nierównościami i przebarwieniami nic nie zrobię niestety ale mogę to tylko jakoś zatuszować.
No i zauważyłaś sprawę z nosem Otóż, ten dziwny trójkolorowy puder jest naprawdę dziwny...bo najjaśniejszy odcień, który w życiu bym nie przpuszczała że będzie pasował jest właśnie na nosie i wyszedł...ciemny! Tzn. taki jakbym za bardzo nos opaliła I w ogóle mam tu skórę właśnie taką opaloną...
Ale ale...czy to znaczy że za dużo tego bronzera na policzkach...czy jak?
no i należy pamiętać, że aparat przekłamał kolory- te z lampą zrobiły się intensywniejsze.
Dziękuję Ci jeszcze raz, jesteś kochana naprawdę
__________________
"Szanse jedna na milion sprawdzają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć."
.:aniah:. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 21:14   #17
olivia7
Zakorzenienie
 
Avatar olivia7
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 3 642
GG do olivia7
Dot.: Studniówkowy klasyczny.

Aniah pieknie ci w tym makijazu do czarnego,bo w czerwonym zgrzytaja mi usta zostawiłabym policzki zrobił ciemniejsze oczka ale zrezygnowałabym z ust le do tej czarnej usta wygladaja zabójczo pozdr baw sie dobrze
__________________
Polecam link www.fridayimage.com -coś więcej niz zwykła fotografiaoraz poleecaam www.yourstime.eu
gg 7758327
www.sephora.maxmodels.pl
olivia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 21:28   #18
daigee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 841
Dot.: Studniówkowy klasyczny.

Sztuczne rzęsy przerażający wyglądają tylko takie nienaklejone
Na oku okazują się nie być tak okropnie przesadne. Ale sztuczne rzęsy to zawsze sztuczne rzęsy. No i ja mówię z własnego skromnego doświadczenia, bo u mnie wyglądały naprawdę ładnie (trzeba oczywiście pamiętać o późniejszym wytuszowaniu).
Może próbuj kremu na noc a na dzień pod makijaż tylko śladowe ilości albo mieszaj od razu na wierzchu dłoni podkład z kremem?
Z tym gadaniem o własnych rzekomych przebarwieniach i nierównościach to Bogu grzeszysz dziewczyno! Masz naprawdę świetną cerę!
__________________
***
daigee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 21:29   #19
Kaja-ja
Wtajemniczenie
 
Avatar Kaja-ja
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 481
GG do Kaja-ja
Dot.: Studniówkowy klasyczny.

a nie zjesz tego? Ja tez sie zastanawialam nad klasycznym make-up'em na studniówkę, ale w końcu postawiłam na "kocie oczy"... Łatwiej nad tym zapanować w nocy... a jak "zjesz usta" to nic Ci nie zostanie... Chyba,że będziesz poprawiać,ale gwarantuje - nie będzie Ci się chciało
Nie wiem czy nie lepiej postawić na praktyczność makijażu, chociaż przyznam,że w tym bardzo mi się podobasz... no, wyraziłam swoje zdanie to spadam
Kaja-ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-10, 21:42   #20
cziki
Zakorzenienie
 
Avatar cziki
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 303
Dot.: Studniówkowy klasyczny.


A co do trwałości makijazu to dobrze jest nałozyć pod podkład baze i na to puder matujący (bo świecąca się buzia brzydko wygląda na zdjęciach - wiem z autopsji ). Warto więc zabrać chusteczki matujące - bibułki. A co do szminki to jakbyś miała tą szminke chyba Max Factora z gąbką (w zestawie z nabłyszczaczem) to ona jest niezniszczalna i niezmywalna. Ale skoro to już jutro to chyba za późno na takie rady
Baw się dobrze!
cziki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 21:48   #21
.:aniah:.
Zadomowienie
 
Avatar .:aniah:.
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 244
GG do .:aniah:.
Dot.: Studniówkowy klasyczny.

Cytat:
Napisane przez daigee Pokaż wiadomość
Sztuczne rzęsy przerażający wyglądają tylko takie nienaklejone
Na oku okazują się nie być tak okropnie przesadne. Ale sztuczne rzęsy to zawsze sztuczne rzęsy. No i ja mówię z własnego skromnego doświadczenia, bo u mnie wyglądały naprawdę ładnie (trzeba oczywiście pamiętać o późniejszym wytuszowaniu).
Może próbuj kremu na noc a na dzień pod makijaż tylko śladowe ilości albo mieszaj od razu na wierzchu dłoni podkład z kremem?
Z tym gadaniem o własnych rzekomych przebarwieniach i nierównościach to Bogu grzeszysz dziewczyno! Masz naprawdę świetną cerę!
eche...no bo tu tego nie widać (na szczęście!), ale uwierz mi, że jak wstaję rano, to nie mogę na siebie patrzeć, mam naprawdę z tym problem.

Cytat:
Napisane przez Kaja-ja Pokaż wiadomość
a nie zjesz tego? Ja tez sie zastanawialam nad klasycznym make-up'em na studniówkę, ale w końcu postawiłam na "kocie oczy"... Łatwiej nad tym zapanować w nocy... a jak "zjesz usta" to nic Ci nie zostanie... Chyba,że będziesz poprawiać,ale gwarantuje - nie będzie Ci się chciało
Nie wiem czy nie lepiej postawić na praktyczność makijażu, chociaż przyznam,że w tym bardzo mi się podobasz... no, wyraziłam swoje zdanie to spadam
Na bank będę poprawiać ja już wiem po własnej 18stce, że i tak z kocich oczu nie wiele zostało po 12 już I tak muszę śmigać do toalety bo mam okres Cieszę się, że Ci się podoba

Cytat:
Napisane przez olivia7 Pokaż wiadomość
Aniah pieknie ci w tym makijazu do czarnego,bo w czerwonym zgrzytaja mi usta zostawiłabym policzki zrobił ciemniejsze oczka ale zrezygnowałabym z ust le do tej czarnej usta wygladaja zabójczo pozdr baw sie dobrze
Przyznam Olivko, że nie wiem o co chodzi w tym komentarzu Że czarne...ale co czarne? Aaa, że czarna bluzka To chyba rozumiem
Że ciemniejsze policzki...jeszcze ciemniejsze?
No z tymi ustami, to zamysł był taki, żeby były właśnie pod kolor sukienki... Inspiracja w kreacji Stenki z "Nigdy w życiu!", ona sobie tam śmigała w takiej czerwonej sukience satynowej i miała czerwone usta, bardzo mi się to podobało
__________________
"Szanse jedna na milion sprawdzają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć."
.:aniah:. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 21:51   #22
.:aniah:.
Zadomowienie
 
Avatar .:aniah:.
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 244
GG do .:aniah:.
Dot.: Studniówkowy klasyczny.

Cytat:
Napisane przez cziki Pokaż wiadomość

A co do trwałości makijazu to dobrze jest nałozyć pod podkład baze i na to puder matujący (bo świecąca się buzia brzydko wygląda na zdjęciach - wiem z autopsji ). Warto więc zabrać chusteczki matujące - bibułki. A co do szminki to jakbyś miała tą szminke chyba Max Factora z gąbką (w zestawie z nabłyszczaczem) to ona jest niezniszczalna i niezmywalna. Ale skoro to już jutro to chyba za późno na takie rady
Baw się dobrze!
Hmm? a nie widziałam takiej pomadki Chociaż spędziłam w drogerii bite 2 godziny szukając czerwonej, a nie różowej pomadki i trochę się przeraziłam po przyjściu do domu, że jest za czerwona ale jakoś ją tym błyszczykiem przyciemniłam...
A dziękuję, obiecuję się dobrze bawić
__________________
"Szanse jedna na milion sprawdzają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć."
.:aniah:. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 22:03   #23
ciaszunia
Zakorzenienie
 
Avatar ciaszunia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 5 997
Dot.: Studniówkowy klasyczny.

bardzo ladnie wyszlo, ale ja bym jednak ciupke mniej bronzera uzyla.sama zawsze mam z tym problem.trudno to jakos u siebie ocenic obiektywnieslicznie podkreslone usta, kreseczka jak od linijkibaw sie dobrze jutro
ciaszunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 22:28   #24
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Studniówkowy klasyczny.

Oczy masz wymalowane bardzo dobrze. Eh, te twoje oczyska!
Jednak zgrzyta coś pomiędzy policzkami, a ustami. Nie wiem czy aparat przekłamał kolor ust, ale one powinny być albo czerwone bez domieszki (wyszedł połamany pomarańczowo-czerwony kolor), albo mniej brązu na policzkach, bo powstał taki dysonans.

Dałabym spokój z brązerem, bo wydaję mi się, że on bardzie CI szkodzi niż działa.

Sumując moje wypociny: propozycja mi się bardzo podoba, bo ja byłam identycznie pomalowana na swoją studniówkę.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 22:57   #25
daigee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 841
Dot.: Studniówkowy klasyczny.

Cytat:
Napisane przez .:aniah:. Pokaż wiadomość
eche...no bo tu tego nie widać (na szczęście!), ale uwierz mi, że jak wstaję rano, to nie mogę na siebie patrzeć, mam naprawdę z tym problem.

oj, wiem kochana co masz na myśli. Mnie lekko licząc dzienny makijaż zajmuje rano ok 30 min Ostatnio porobiły mi się cholerskie blizenki, które już prawie udało się zneutralizować najnowszym typem laseru dermatologicznego (nawet ze znieczuleniem boli!).
No, w każdym razie mój makijaż opanowałam do perfekcji Nie ma mowy o tapecie ale co ma być ukryte jest ukryte a co podkreslone - jest podkreślone.
Moje koleżanki często zwracają się do mnie z prośbą o zrobienie fajnego mejkapu A dziś nawet mój pan dermatolog pochwalił, że jestem zdolna w makijażowej profesji, bo dopóki nie zmyłam buzi to żadnej zmiany nie wypatrzył ani on ani jego asystentki

Więc naprawdę Cię rozumiem W te gorsze dni musimy się troszkę wysilić przed tym lusterkiem
__________________
***
daigee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-11, 01:06   #26
Zuzka20
Zadomowienie
 
Avatar Zuzka20
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 982
GG do Zuzka20
Dot.: Studniówkowy klasyczny.

Brak zastrzezen!
Bardzo mi sie podoba!
__________________
Kobiety są dziwne, nigdy nie przestają kochać...

Ja na maxmodels.pl:

http://www.maxmodels.pl/alicja24.html

__________________
Zapuszczam włosy

Moje makijaże:

https://wizaz.pl/forum/search.php?searchid=23491711


NIE POZWALAM KOPIOWAĆ I ROZPOWSZECHNIAĆ ZDJĘĆ!
Zuzka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-11, 07:13   #27
olivia7
Zakorzenienie
 
Avatar olivia7
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 3 642
GG do olivia7
Dot.: Studniówkowy klasyczny.

i wcale ci sie nie dziwie ze nie wiesz o co chodzi tak namotałam
wiec makijaz bardzo podoba mi sie do czarnej bluzki
w czerwonej troche mi sie zlewaja usta z sukienką,wiec ja odpusciłabym sobie ta szminke zrobiła troszke mocniej oczka a policzki zostawiła takie jak masz a usta lzejsze,ale to jest tylko moje subiektywne zdanie i tak taka śliczna kobietka bedzie dobrze wyglądac jakby sie nie pomalowała masz przepiekne oczy
__________________
Polecam link www.fridayimage.com -coś więcej niz zwykła fotografiaoraz poleecaam www.yourstime.eu
gg 7758327
www.sephora.maxmodels.pl
olivia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-11, 08:26   #28
candibar
Zakorzenienie
 
Avatar candibar
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 3 200
Dot.: Studniówkowy klasyczny.

Nie będę sie wypowiadać na temat bronzera, bo to i dla mnie ciężki orzech do zgryzienia. Ale powiem, ze ten makijaż strasznie mi sie podoba, jestem nim oczarowana. Usta + oczy - niehc tak zostanie, niz juz nie zmieniaj jest 100% klasyki. Udanej zabawy (moze potem wkleisz jeszcze oryginalny makijaż dzisiejszy hihi).
candibar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-11, 09:08   #29
misia_bella
Zakorzenienie
 
Avatar misia_bella
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wesołe miasteczko :)
Wiadomości: 3 240
Dot.: Studniówkowy klasyczny.

.:aniah:. zapisuję sie do fanklubu Twojej kreseczki
Wyglądasz cudownie.
__________________
''Starzenie się jest nieuniknione.
Doroślenie jest opcjonalne
.
Śmianie się z samego siebie jest terapeutyczne
."
misia_bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-11, 09:37   #30
.:aniah:.
Zadomowienie
 
Avatar .:aniah:.
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 244
GG do .:aniah:.
Dot.: Studniówkowy klasyczny.

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
Oczy masz wymalowane bardzo dobrze. Eh, te twoje oczyska!
Jednak zgrzyta coś pomiędzy policzkami, a ustami. Nie wiem czy aparat przekłamał kolor ust, ale one powinny być albo czerwone bez domieszki (wyszedł połamany pomarańczowo-czerwony kolor), albo mniej brązu na policzkach, bo powstał taki dysonans.

Dałabym spokój z brązerem, bo wydaję mi się, że on bardzie CI szkodzi niż działa.

Sumując moje wypociny: propozycja mi się bardzo podoba, bo ja byłam identycznie pomalowana na swoją studniówkę.
Przysięgam, że usta są czerwone czerwone No dobra, to dam mniej tego brązu i może będzie lepiej...
A wiecie co? Przedwczoraj była u mnie koleżanka nauczyć się malować oczy. Tak cieniami, żeby na studniówkę się pomalować I ona stwierdziła, że tego nie rozumiała dotychczas, bo normalny człowiek (tak powiedziała!) nie zauważa tego co ja np. że cień nierówno położyła i zrobiły się plamy. Tak się zastanowiłam i to jest racja...bo ludzie widzą tylko efekt, a nie mają pojęcia ile jest problemu z taki bronzerem, zanim będzie dobrze wyglądał, no oczywiście jeśli w ogóle go zauważą
Dziękuję Ci Pomadko, za pomoc

Cytat:
Napisane przez daigee Pokaż wiadomość
oj, wiem kochana co masz na myśli. Mnie lekko licząc dzienny makijaż zajmuje rano ok 30 min Ostatnio porobiły mi się cholerskie blizenki, które już prawie udało się zneutralizować najnowszym typem laseru dermatologicznego (nawet ze znieczuleniem boli!).
No, w każdym razie mój makijaż opanowałam do perfekcji Nie ma mowy o tapecie ale co ma być ukryte jest ukryte a co podkreslone - jest podkreślone.
Moje koleżanki często zwracają się do mnie z prośbą o zrobienie fajnego mejkapu A dziś nawet mój pan dermatolog pochwalił, że jestem zdolna w makijażowej profesji, bo dopóki nie zmyłam buzi to żadnej zmiany nie wypatrzył ani on ani jego asystentki

Więc naprawdę Cię rozumiem W te gorsze dni musimy się troszkę wysilić przed tym lusterkiem
Masz rację Udaje mi się wychodzić bez makijażu przez jakiś tydzień w roku, kiedy są wakacje- tylko wtedy mam dobrą cerę orzez jakiś czas...
A jeśli chodzi o maskowanie się, to ja też mam w tym wprawę Widziałam wątek tutaj, "przed i po" i stwierdziłam że w życiu się Wam nie pokażę bez makijażu, bo to byłby koszmar A, i mam zamiar w przyszłośći pozamykać wszystkie popękane naczynka...trochę tego będzie

Cytat:
Napisane przez Zuzka20 Pokaż wiadomość
Brak zastrzezen!
Bardzo mi sie podoba!
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez olivia7 Pokaż wiadomość
i wcale ci sie nie dziwie ze nie wiesz o co chodzi tak namotałam
wiec makijaz bardzo podoba mi sie do czarnej bluzki
w czerwonej troche mi sie zlewaja usta z sukienką,wiec ja odpusciłabym sobie ta szminke zrobiła troszke mocniej oczka a policzki zostawiła takie jak masz a usta lzejsze,ale to jest tylko moje subiektywne zdanie i tak taka śliczna kobietka bedzie dobrze wyglądac jakby sie nie pomalowała masz przepiekne oczy
No czyli dobrze myślałam Teraz to chyba za późno już na zmianę koncepcji Wczoraj byłam załamana, ale dzisiaj myślę że trudno już, całość się liczy, a nie głupi bronzer

Cytat:
Napisane przez candibar Pokaż wiadomość
Nie będę sie wypowiadać na temat bronzera, bo to i dla mnie ciężki orzech do zgryzienia. Ale powiem, ze ten makijaż strasznie mi sie podoba, jestem nim oczarowana. Usta + oczy - niehc tak zostanie, niz juz nie zmieniaj jest 100% klasyki. Udanej zabawy (moze potem wkleisz jeszcze oryginalny makijaż dzisiejszy hihi).
Dziękuję Ci

Cytat:
Napisane przez misia_bella Pokaż wiadomość
.:aniah:. zapisuję sie do fanklubu Twojej kreseczki
Wyglądasz cudownie.
Ale kreska była wczoraj wyjątkowo oporna Już widzę jak robię ją dzisiaj, trzęsącą się ręką
Dzięki
__________________
"Szanse jedna na milion sprawdzają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć."
.:aniah:. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:10.