Jesteśmy razem ale on często chce być sam - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-01-30, 08:59   #31
Mad_Max
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1 844
Dot.: Jesteśmy razem ale on często chce być sam

A może to ładowanie baterii ma na imię Monika.
Ty jesteś w czwartki, ona w piątki, w weekend odpoczywa, a w poniedziałek jest Gośka, potem Ewka itd

W sumie świetnie się ustawił znajdując dziewczynę na jeden dzień w tygodniu
Mad_Max jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-30, 09:02   #32
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Jesteśmy razem ale on często chce być sam

Cytat:
Napisane przez anonymous1990 Pokaż wiadomość
Kiedyś jak jeszcze nie byliśmy w związku poinformował mnie żebym nie przejmowała się gdy nadejdą te jego "ciche dni" i gdy nie będzie mi to pasować w każdej chwili mogę zrezygnować z tej znajomości... Mówił,że gdy czuje że jest za dobrze to ulatnia się i znika i później na odwrót
i wiedzac to zdecydowalas sie wejsc z nim w zwiazek? coz, widzialy galy co braly...
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-30, 09:26   #33
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 505
Dot.: Jesteśmy razem ale on często chce być sam

Cytat:
Napisane przez Mad_Max Pokaż wiadomość
A może to ładowanie baterii ma na imię Monika.
Ty jesteś w czwartki, ona w piątki, w weekend odpoczywa, a w poniedziałek jest Gośka, potem Ewka itd

W sumie świetnie się ustawił znajdując dziewczynę na jeden dzień w tygodniu

Zgadzam się z powyższym.
Jego zachowanie nie ma nic wspólnego z introwertyzmem.
Zakochany introwertyk pragnąłby częstych spotkań i kontaktu, może tylko nie wyrażałby tego zbyt mocno na zewnątrz.

Sprytnie to sobie wymyślił.
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-30, 09:57   #34
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Jesteśmy razem ale on często chce być sam

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-30, 10:06   #35
Krystal_26
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 131
Dot.: Jesteśmy razem ale on często chce być sam

Jest bardzo dużo pomiędzy "pisaniem cały dzień o pierdołach" a nie odzywaniem się w ogóle przez kilka dni. Można być introwertykiem, ale jednak wymienić te kilka sms-ów dziennie i umówić się z góry na kolejne spotkanie. Moim zdaniem to brzmi jakby on nie był tobą serio zainteresowany. To często na początku znajomości właśnie się czuje największe podekscytowanie i za kimś tęskni. I trzeba się spotykać częściej niż raz w tygodniu, żeby kogoś w ogóle dobrze poznać. A właśnie, wy w ogóle oficjalnie jesteście w związku, umawialiście się, że nie spotykacie się z nikim innym?
Krystal_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-30, 10:42   #36
CytrynkaCytrynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 297
Dot.: Jesteśmy razem ale on często chce być sam

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Do partnera to jeszcze długa droga. Ale zawsze informuję na początku, że spotykam się tylko w weekendy /raz w tygodniu i nie mam potrzeby ani ochoty komunikować się codziennie. Oczywiście, że jak coś ważnego to odpiszę/napiszę. Jak komuś to nie pasuje, to po prostu się żegnamy.

Chłopak Autorki wygląda na to, że też ją poinformował jaką jest osobą. Wątpię, że na studiach zachowywał się inaczej i nagle teraz tak postępuje. A znają się trzy lata. Trochę jakby Autorka liczyła, że dla niej się zmieni, z nią będzie chciał spędzać czas ciągle itd itd.
CytrynkaCytrynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-30, 13:01   #37
nvm0990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-08
Wiadomości: 71
Dot.: Jesteśmy razem ale on często chce być sam

Nie daj sobie wmowic ze to normalne.

Tez kiedys bylam w takim zwiazku gdzie facet po jednym dniu spedzonym razem potrafil caly nastepny dzien sie nie odzywac. Tez potrzebowal "przestrzeni" no i ogolnie "brak wiadomosci to dobra wiadomosc" i przeciez "nie ma potrzeby zeby codziennie sie kontaktowac jak wszystko jest ok".

Nie musze chyba mowic jak to sie skonczylo

Gdy komus na Tobie zalezy, to nie bedzie tak wygladac. Jasne ze przestrzen jest wazna, ale mozna to zalatwic na 1000 innych sposobow.
nvm0990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-01-30, 13:08   #38
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Jesteśmy razem ale on często chce być sam

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Innymi słowy zaznaczył z góry, że średnio mu zależy i nijak się nie zamierza do Ciebie dostosowywać, czy pracować nad relacją.

Dla mnie tez tak to brzmi.
Typu jak chcesz odejsc, to on Cie nie bedzie zatrzymywal.

Jak juz sie zakochalas i Ci bardzo zalezy, to czekaja Cie trudne chwile.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-30, 16:13   #39
anonymous1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 29
Dot.: Jesteśmy razem ale on często chce być sam

Cytat:
Napisane przez Krystal_26 Pokaż wiadomość
Jest bardzo dużo pomiędzy "pisaniem cały dzień o pierdołach" a nie odzywaniem się w ogóle przez kilka dni. Można być introwertykiem, ale jednak wymienić te kilka sms-ów dziennie i umówić się z góry na kolejne spotkanie. Moim zdaniem to brzmi jakby on nie był tobą serio zainteresowany. To często na początku znajomości właśnie się czuje największe podekscytowanie i za kimś tęskni. I trzeba się spotykać częściej niż raz w tygodniu, żeby kogoś w ogóle dobrze poznać. A właśnie, wy w ogóle oficjalnie jesteście w związku, umawialiście się, że nie spotykacie się z nikim innym?
No tak,jesteśmy.To jest akurat pewne.Na początku naszego bliższego kontaktu on był właśnie taki.Zawsze pisał codziennie pierwszy lub dzwonił,podjeżdżał samochodem rano by odwieźć mnie do pracy lub odbierał,A zmieniło się z biegiem czasu,że ten kontakt był coraz mniejszy...

---------- Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:10 ----------

Cytat:
Napisane przez CytrynkaCytrynka Pokaż wiadomość
Do partnera to jeszcze długa droga. Ale zawsze informuję na początku, że spotykam się tylko w weekendy /raz w tygodniu i nie mam potrzeby ani ochoty komunikować się codziennie. Oczywiście, że jak coś ważnego to odpiszę/napiszę. Jak komuś to nie pasuje, to po prostu się żegnamy.

Chłopak Autorki wygląda na to, że też ją poinformował jaką jest osobą. Wątpię, że na studiach zachowywał się inaczej i nagle teraz tak postępuje. A znają się trzy lata. Trochę jakby Autorka liczyła, że dla niej się zmieni, z nią będzie chciał spędzać czas ciągle itd itd.
Na studiach praktyczne w ogóle nie mieliśmy.Nie zwracałam nawet wtedy na niego uwagi.Jedynie jakieś cześć na korytarzu.Także cięzko mi nawet stwierdzić jaki był wcześniej.

---------- Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:13 ----------

Cytat:
Napisane przez CytrynkaCytrynka Pokaż wiadomość
Do partnera to jeszcze długa droga. Ale zawsze informuję na początku, że spotykam się tylko w weekendy /raz w tygodniu i nie mam potrzeby ani ochoty komunikować się codziennie. Oczywiście, że jak coś ważnego to odpiszę/napiszę. Jak komuś to nie pasuje, to po prostu się żegnamy.

Chłopak Autorki wygląda na to, że też ją poinformował jaką jest osobą. Wątpię, że na studiach zachowywał się inaczej i nagle teraz tak postępuje. A znają się trzy lata. Trochę jakby Autorka liczyła, że dla niej się zmieni, z nią będzie chciał spędzać czas ciągle itd itd.
Na studiach praktyczne w ogóle nie mieliśmy.Nie zwracałam nawet wtedy na niego uwagi.Jedynie jakieś cześć na korytarzu.Także cięzko mi nawet stwierdzić jaki był wcześniej.
anonymous1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-30, 16:15   #40
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 856
Dot.: Jesteśmy razem ale on często chce być sam

Cytat:
Napisane przez anonymous1990 Pokaż wiadomość
No tak,jesteśmy.To jest akurat pewne.Na początku naszego bliższego kontaktu on był właśnie taki.Zawsze pisał codziennie pierwszy lub dzwonił,podjeżdżał samochodem rano by odwieźć mnie do pracy lub odbierał,A zmieniło się z biegiem czasu,że ten kontakt był coraz mniejszy...
(...).
On nie jest Tobą zauroczony. Może przez moment był i mu przeszło. Nie ważne jaki był w przeszłości, czy jaki będzie w przyszłości. Ważne jaki jest teraz. A jest taki, że nie jesteś z tego zadowolona, męczy Cię to. Serio chcesz się trzymać byle czego, oby portki były?
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-30, 16:15   #41
Krystal_26
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 131
Dot.: Jesteśmy razem ale on często chce być sam

Wydaje mi się, że mu się trochę odwidziało i stwierdził, że to jednak nie jest to. Ale chce cię trzymać na wszelki wypadek jako opcje zapasową.
Krystal_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-01-30, 16:19   #42
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 856
Dot.: Jesteśmy razem ale on często chce być sam

Cytat:
Napisane przez Krystal_26 Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że mu się trochę odwidziało i stwierdził, że to jednak nie jest to. Ale chce cię trzymać na wszelki wypadek jako opcje zapasową.
Dokładnie, bo może go za tydzień najdzie na przytulaski, a po co szukać następnej.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-30, 16:19   #43
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 093
Dot.: Jesteśmy razem ale on często chce być sam

Też myślę, że mu się odwidziało. Najpierw się Tobą zafascynował, ale mu przeszło. Teraz prowadzi powolne ucinanie kontaktu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-30, 16:24   #44
anonymous1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 29
Dot.: Jesteśmy razem ale on często chce być sam

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
On nie jest Tobą zauroczony. Może przez moment był i mu przeszło. Nie ważne jaki był w przeszłości, czy jaki będzie w przyszłości. Ważne jaki jest teraz. A jest taki, że nie jesteś z tego zadowolona, męczy Cię to. Serio chcesz się trzymać byle czego, oby portki były?
Przemyślałam to i dałam mu wczoraj do wiadomości,że tak wyglądająca relacja nie jest dla mnie i mnie to męczy
anonymous1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-30, 16:27   #45
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 856
Dot.: Jesteśmy razem ale on często chce być sam

Cytat:
Napisane przez anonymous1990 Pokaż wiadomość
Przemyślałam to i dałam mu wczoraj do wiadomości,że tak wyglądająca relacja nie jest dla mnie i mnie to męczy
Obyś się tego trzymała. Nie nabieraj się na żadne "ciche dni" i tym podobne dziwne historie. Jeżeli ktoś jest kimś zauroczony, to chce mieć z nim kontakt, szczególnie że to sam początek relacji, poznawania się. Jeżeli on już na tym etapie nie ma ochoty i potrzeby z Tobą przebywać i się kontaktować, to będzie tylko gorzej, nie lepiej. Stawiaj na siebie. To nie "ten" facet.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-30, 17:54   #46
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Jesteśmy razem ale on często chce być sam

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-31, 06:41   #47
CytrynkaCytrynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 297
Dot.: Jesteśmy razem ale on często chce być sam

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta

Zmienia się. Przechodzimy do częstszych spotkań, wspólne wyjścia ze znajomymi, rodzinne spotkania itd. Ale w kwestii codziennego pisania ze sobą jakoś po prostu tego nie potrzebuję.


Ale skoro chłopak autorki zachowywał się wcześniej zupełnie inaczej to coś jest faktycznie na rzeczy. Wiem, że większość tu od razu założyła zdrady itd. Ale może coś się dzieje u niego w życiu? Choroba?
CytrynkaCytrynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-31, 07:56   #48
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: Jesteśmy razem ale on często chce być sam

Cytat:
Napisane przez CytrynkaCytrynka Pokaż wiadomość
Zmienia się. Przechodzimy do częstszych spotkań, wspólne wyjścia ze znajomymi, rodzinne spotkania itd. Ale w kwestii codziennego pisania ze sobą jakoś po prostu tego nie potrzebuję.


Ale skoro chłopak autorki zachowywał się wcześniej zupełnie inaczej to coś jest faktycznie na rzeczy. Wiem, że większość tu od razu założyła zdrady itd. Ale może coś się dzieje u niego w życiu? Choroba?
Zrozumiałam, że oni się spotykają miesiąc, więc jaka choroba?
Obstawiam, jak wiele osób, że miał chwilowe zauroczenie i mu się odwidziało, albo nawet nie był zauroczony ale był jakiś moment, że uznał, że to dobra decyzja.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-31, 08:49   #49
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Jesteśmy razem ale on często chce być sam

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-01-31, 10:03   #50
natalcia250
sentimental animal
 
Avatar natalcia250
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 287
Dot.: Jesteśmy razem ale on często chce być sam

Dobrze, że napisałaś mu co o tym sądzisz, jestem stuprocentowym introwertykiem i takie zachowanie jak dla mnie akurat z tym nie ma nic wspólnego, wysłanie do drugiej osoby kilku wiadomości w ciągu dnia nie nadweręża chyba aż tak jego społecznych baterii, nie przesadzajmy

Poza tym jakby naprawdę mu na Tobie zależało to po prostu interesowałoby go co się u Ciebie dzieje kiedy się nie widzicie.
__________________
You may think he's a sleepy-type guy
Always takes his time
Soon I know you'll be changing your mind
When you've seen him use a gun, boy
When you've seen him use a gun
natalcia250 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-31, 11:38   #51
CytrynkaCytrynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 297
Dot.: Jesteśmy razem ale on często chce być sam

Cytat:
Napisane przez Mahdab Pokaż wiadomość
Zrozumiałam, że oni się spotykają miesiąc, więc jaka choroba?
Obstawiam, jak wiele osób, że miał chwilowe zauroczenie i mu się odwidziało, albo nawet nie był zauroczony ale był jakiś moment, że uznał, że to dobra decyzja.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Zbliżyli się do siebie od października, wiec chyba wtedy się spotykali, od stycznia są w związku.
Nie wiem depresja? Epizod depresyjny? Może jakaś sytuacja rodzinna? Jest kilka innych powodów na zmianę zachowania niż znudził się albo ma inną. Ale wizaz już orzekł
CytrynkaCytrynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-31, 13:03   #52
jane125
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 21
Dot.: Jesteśmy razem ale on często chce być sam

Cytat:
Napisane przez anonymous1990 Pokaż wiadomość
Kiedyś jak jeszcze nie byliśmy w związku poinformował mnie żebym nie przejmowała się gdy nadejdą te jego "ciche dni" i gdy nie będzie mi to pasować w każdej chwili mogę zrezygnować z tej znajomości... Mówił,że gdy czuje że jest za dobrze to ulatnia się i znika i później na odwrót
czyli po prostu "zabezpieczył sobie tyły".... żebyś się nie czepiała na przyszłość,bo w razie czego odpowie "uprzedzałem". To żaden ZWIĄZEK,to zaspokajanie WŁASNYCH potrzeb-jak już ktoś wcześniej napisał. Facet chce-to się spotka,a nie-to nie,i nie masz prawa się z tego powodu boczyć czy fochac...

Powiedz panu "papa",szkoda Twojego czasu na niego i jego "okresy"

---------- Dopisano o 14:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:54 ----------

[QUOTE=Mahdab;89483956]Zrozumiałam, że oni się spotykają miesiąc, więc jaka choroba?
Obstawiam, jak wiele osób, że miał chwilowe zauroczenie i mu się odwidziało, albo nawet nie był zauroczony ale był jakiś moment, że uznał, że to dobra decyzja.

albo zwyczajnie chciał zdobyć autorkę,bo z tego co pisała-wcześniej wogóle nie zwracała na niego uwagi... Zdobył,utwierdził się w przekonaniu,że jest za☠☠☠isty i juz.

---------- Dopisano o 14:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------

Cytat:
Napisane przez CytrynkaCytrynka Pokaż wiadomość
Zbliżyli się do siebie od października, wiec chyba wtedy się spotykali, od stycznia są w związku.
Nie wiem depresja? Epizod depresyjny? Może jakaś sytuacja rodzinna? Jest kilka innych powodów na zmianę zachowania niż znudził się albo ma inną. Ale wizaz już orzekł
No dobra,ale to by powiedział jak człowiek : "słuchaj,mam problemy ,którymi musze się teraz zająć,które muszę rozwiązać " czy coś w tym sensie. Jak komus zależy na drugiej osobie,na tym co myśli i jak się czuje to wyjaśni,a nie rzuci jakieś ogólnikowe "mam swoje okresy milczenia". Dla mnie to mocno naciagane.Facet po prostu sobie historyjke wymyślił,żeby nie móc się do niego przypierniczać o brak kontaktu itp.
jane125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-31, 13:12   #53
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 856
Dot.: Jesteśmy razem ale on często chce być sam

Cytat:
Napisane przez jane125 Pokaż wiadomość
(...)
albo zwyczajnie chciał zdobyć autorkę,bo z tego co pisała-wcześniej wogóle nie zwracała na niego uwagi... Zdobył,utwierdził się w przekonaniu,że jest za☠☠☠isty i juz.
(...)
O to to. Było już tutaj sporo wątków o takich "długo się znamy, ale nigdy go nie brałam pod uwagę, on bardzo chciał więcej" koleżeństw, gdzie gdy facet już "zdobył" pannę, to mu nagle przechodziło.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-31, 13:12   #54
cachotterie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 47
Dot.: Jesteśmy razem ale on często chce być sam

.

Edytowane przez cachotterie
Czas edycji: 2023-11-28 o 10:11 Powód: zamkniecie forum
cachotterie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-31, 13:42   #55
jane125
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 21
Dot.: Jesteśmy razem ale on często chce być sam

Cytat:
Napisane przez Mija62 Pokaż wiadomość
Ulatnia się, gdy jest za dobrze, bo nie chce się zaangażować. Proste.
Właśnie mi się przypomniało takie określenie,które mi tu bardzo pasuje: zapchajdziura. Autorka jest dla niego taką właśnie zapchajdziurą... To znaczy: kiedy już sobie facet sam posiedzi,poczyta książki,poogląda filmy,nie wiem...pogra czy co tam on porabia podczas tych swoich okresów rozłaki i już wyczerpie wszystkie swoje "aktywności" to wtedy myśli:"aaa,nudzi mi sie,to zadzwonie do XXX,niech wpadnie albo gdzieś skoczymy". Taka dziewczyna "zawsze pod ręką",taka przytulanka siedząca zawsze na regale,gotowa by ją wziąć i się pobawić,a potem znowu rnąć na półkę,niech się kurzy,do następnej ochoty na zabawę...
jane125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-31, 18:12   #56
cb0d8ace8e3f55c20d6852271041c68dd40c3dc3_65540ac21a6bc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 519
Dot.: Jesteśmy razem ale on często chce być sam

Introwertyk, lub osoba z fobią społeczną (co też było wcześniej sugerowane), której zależy na związku, tym bardziej w dni bez spotkania byłaby aktywna w wiadomościach, żeby utrzymać poziom zainteresowania sobą kobietę i być blisko niej - tak, nawet jeżeli ta bliskość odbywałaby się za pomocą rozmów pisanych.
Poza tym, introwertycy uwielbiają pisać, bo dzięki temu zaspokajają swoją potrzebę kontaktu z inną osobą - założę się, że większość stałych bywalczyń tutaj, to właśnie introwertyczki.

Osoba, która odmawia jakiegokolwiek kontaktu, po prostu nie jest zainteresowana związkiem.
Facetowi zależy na spotkaniu od czasu do czasu, co ma pewnie związek z uprawianiem seksu.

Jednym zdaniem - facet do odstrzału.

Edytowane przez cb0d8ace8e3f55c20d6852271041c68dd40c3dc3_65540ac21a6bc
Czas edycji: 2023-01-31 o 18:13
cb0d8ace8e3f55c20d6852271041c68dd40c3dc3_65540ac21a6bc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-01, 17:13   #57
anonymous1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 29
Dot.: Jesteśmy razem ale on często chce być sam

[1=cb0d8ace8e3f55c20d68522 71041c68dd40c3dc3_65540ac 21a6bc;89484811]Introwertyk, lub osoba z fobią społeczną (co też było wcześniej sugerowane), której zależy na związku, tym bardziej w dni bez spotkania byłaby aktywna w wiadomościach, żeby utrzymać poziom zainteresowania sobą kobietę i być blisko niej - tak, nawet jeżeli ta bliskość odbywałaby się za pomocą rozmów pisanych.
Poza tym, introwertycy uwielbiają pisać, bo dzięki temu zaspokajają swoją potrzebę kontaktu z inną osobą - założę się, że większość stałych bywalczyń tutaj, to właśnie introwertyczki.

Osoba, która odmawia jakiegokolwiek kontaktu, po prostu nie jest zainteresowana związkiem.
Facetowi zależy na spotkaniu od czasu do czasu, co ma pewnie związek z uprawianiem seksu.

Jednym zdaniem - facet do odstrzału.[/QUOTE]

No właśnie już został przeze mnie "odstrzelony" już nawet jest mi obojętne czy przemyśli swoje zachowanie,czy nie...jestem tym zmęczona.
anonymous1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-02-01 18:13:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:35.