Depilacja laserowa -moje doświadczenia - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-14, 13:05   #211
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Fatalida Pokaż wiadomość
A jeśli chodzi o LUBLIN to jakie jeszcze salony polecacie oprócz Ars Medica? Co powiecie o Salon Laser na Narutowicza?
http://www.lasercs.pl (zastanawiam się nad tym salonem bo mają promocje 99zł za większość zabiegów i to LightSheerem Duo tylko czy ten salon jest dobry ?)
Byłam tam raz z Grupona i jest ok. Szczerze mogę polecić.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-22, 21:45   #212
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Cytat:
Napisane przez coolanka Pokaż wiadomość
Jak depilacja to tylko LightSheer, zadne IPL ani inne narzędzia nie dają satysfakcjonującego efektu. Ja jestem po 3 zabiegach na nozki i jestem zadowolona, jeszcze dwa i bede w pelni gladka)

a ktory?Duet czy "klasyczny"?
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 10:47   #213
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Duet.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 11:51   #214
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

ja też duet i nie jestem zadowolona...ponoć klasyczny jest lepszy,mocniejszy aczkolwiek trafiłam do złego salonu...
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 17:24   #215
GaGaLiLi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Witam serdecznie
Przeglądając wątek depilacji, chciałam się podzielić swoją opinią.
Ostatnio depilowałam włosy laserem diodowym duet i jestem zadowolona. Przede wszystkim szybciej, mniej boleśnie niż jego poprzednikiem. I co najważniejsze mam efekty. Znalazłam fajny gabinecik w Krakowie, gdzie na trzy zabiegi depilacji laserowej dostałam 50% zniżki.
GaGaLiLi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 08:43   #216
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Cytat:
Napisane przez karolin51 Pokaż wiadomość
Witam,
Kończę serię zabiegów depilacji laserowej laserem LightSheer Duet w salonie Laser Cosmetic Salon na ul. Narutowicza w Lublinie i jestem bardzo zadowolona z efektów a jednocześnie z atrakcyjnej ceny zabiegów. Z tego co się orientuję mają najkorzystniejszą ofertę. Dla wszystkich zainteresowanych dodaje link do salonu http://www.lasercs.pl/

---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------




Witam,
Byłam na Narutowicza i gorąco polecam, rzeczywiście promocja o której piszesz nadal trwa. Jestem zadowolona z dokładności wykonanego zabiegu, miłej atmosfery i bardzo atrakcyjnej ceny.
http://www.lasercs.pl/

Zabrzmiało jak reklama
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-05, 21:07   #217
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 878
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Cytat:
Napisane przez lorie Pokaż wiadomość
Krem nazywa sie emla i lezalas za krotko. Jakies minimum to 2 godziny, moze byc chyba do 3 (nie pamietam jakie jest maksimum a nie mam pod reka ulotki).
Czym dluzej krem emla jest na skorze tym glebiej i przez to skuteczniej ja znieczula.
Krem mialas przykryty jakas folia zeby nie wysychal?
Druga rzecz to ze i tak bedzie bolalo, ja chodze na twarz, bylam juz z 6 razy, znieczulam pracowicie i i tak boli, nie chce sobie wyobrazac jak boli bikini i przez to nigdy sie chyba nie zdecyduje.
Zeby nie marnowac czasu ja sie znieczulam jeszcze w domu, emle kupuje "na wynos" w gabinecie, znieczulam na dlugo przed wyjsciem z domu twarz, chodze z kremem i folia plastikowa na twarzy, potem przekradam do samochodu i jade na zabieg
Jedyne co mozesz zrobic to jak najdluzej chodzic z emla co i tak niewiele pomoze, i uzbroic sie na bol.
Zwracaj tez uwage w jakiej fazie cyklu wypada Ci zabieg, wiekszosc kobiet przed okresem duzo silniej odczuwa bol, najmniej zaraz po okresie. Ja na wosk zawsze sie staram chodzic po okresie i jest lepiej niz przed.
Jakiego laseru uzywaja w gabinecie?
Niestety jednak "bezbolesna depilacja laserowa" to bujda.
ja byłam na IPLu - pachy i całe bikini, pierwsza seria. fakt, że trochę boli, ale wydaje mi się, że to jest w dużej mierze sprawa indywidualna. Po kilku strzałach w jednym rejonie faktycznie trochę czułam ból, największy na wzgórku, ale nie mogę powiedzieć, żeby tego nie dało się wytrzymać - chyba gorzej było przy paście cukrowej... tam, gdzie byłam, nie stosuje się kremów znieczulających ze względu na stępienie reakcji bólowej pacjenta - coś się może dziać podczas zabiegu, ale ty nie poczujesz, bo jesteś znieczulona... opisałam to ze szczegółami na blogu, jeśli ktoś jest zainteresowany. z dużym zainteresowaniem czytam też Wasze przejścia pozdrawiam
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-18, 20:13   #218
moneal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Chodzę na zabieg depilacji laserowej od kilku miesięcy i naprawdę zauważam jej skuteczność. Bikini jest najtrudniejsze. Polecam.
moneal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-05, 11:17   #219
hania_k
Raczkowanie
 
Avatar hania_k
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 83
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

[1=30766aa7dce2531e8b37b15 ae86c8847ef0755ae_5f137ef 245055;36930729]ja byłam na IPLu - pachy i całe bikini, pierwsza seria. fakt, że trochę boli, ale wydaje mi się, że to jest w dużej mierze sprawa indywidualna. Po kilku strzałach w jednym rejonie faktycznie trochę czułam ból, największy na wzgórku, ale nie mogę powiedzieć, żeby tego nie dało się wytrzymać - chyba gorzej było przy paście cukrowej... tam, gdzie byłam, nie stosuje się kremów znieczulających ze względu na stępienie reakcji bólowej pacjenta - coś się może dziać podczas zabiegu, ale ty nie poczujesz, bo jesteś znieczulona... opisałam to ze szczegółami na blogu, jeśli ktoś jest zainteresowany. z dużym zainteresowaniem czytam też Wasze przejścia pozdrawiam[/QUOTE]

IPL to nie jest laser tylko fotodepilacja, a efekty podobne są do wosku, nie chce cię załamywać ale włosy za kilka miesięcy odrosną. Poszukać dobrego salonu który ma LightShera Dueta.
hania_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-10, 18:50   #220
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 878
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Cytat:
Napisane przez hania_k Pokaż wiadomość
IPL to nie jest laser tylko fotodepilacja, a efekty podobne są do wosku, nie chce cię załamywać ale włosy za kilka miesięcy odrosną. Poszukać dobrego salonu który ma LightShera Dueta.
Racja natomiast zapomniałam dodać (bo nie znałam jeszcze dobrze tematu), ze to I2PL Ellipse - taka podrasowana wersja ponoć, zobaczymy Na stronie DermaMedu (tam, gdzie chodzę) we Wrocławiu publikują wyniki badań, z których wynika, że LighSheer i Ellipse prowadzą (badania niemieckie). Ale finalnie Ellipse jest skuteczniejszy. Wiadomo, każdy swojego broni, więc się wypowiem za 2 lata


Podaję źródło, żeby nie było: http://www.dermamed.com.pl/epilacja-...ie-owlosienia/

Edytowane przez 30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055
Czas edycji: 2012-12-10 o 18:52
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-02, 12:51   #221
gieniusia82
Przyczajenie
 
Avatar gieniusia82
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 5
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Jestem po serii zabiegów depilacyjnych różnych części ciała i śmiało mogę polecić ten zabieg każdemu. Miałam problem z dość gęstym, czarnym owłosieniem, a dodatkowo na łydkach od wosku porobiły mi się straszne przebarwienia, czego efektem było, że unikałam pokazywania nóg!
Na początku sceptycznie podchodziałam do tematu i dość długo się rozglądałam, czytałam, pytałam, wkońcu w niecałe dwa lata temu zdecydowałam się. Na pierwszą próbę poszły pachy. Pierwsze efekty było widać tak ok po 2 tygodniach, włosy zaczęły wychodzić.
Dlatego też na drugi raz dołożyłam łydki, a na kolejnych sesjach dochodziły kolejne partie ciała. W efekcie pozbyłam się niechcianego owłosienia z paszek, całych nóg i głębokiego bikini.
Jestem już ponad rok po ostatnim spotkaniu i co prawda jakieś pojedyńcze włoski rosną, ale jest to nieporównywalne z wcześniejszym stanem.
Całą serię zabiegów robiłam w jednym miejscu, u jednej kosmetyczki, która była wcześniej pielęgniarką, nigdy mnie nie poparzyła, na moje życzenie stosowała emlę i okłady z lodu, a przy kilku partiach ciała dostawałam upust 25%, więc naprawdę się opłacało. Depilacja odbywała się laserem - LightSheer.Nie chcę podawać na forum nazwy miejsca, żeby nie robić ew. rekalmy (na priv mogę podać).
Jestem bardzo zadowolona i wolna od włosków!
gieniusia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-04, 21:36   #222
X_Insomnia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Witam wszystkich serdecznie.

Jestem tutaj nowa i właśnie prześledziłam cały wątek w temacie depilacji laserowej - cenne informacje. W styczniu chciałabym skorzystać z depilacji laserowej light sheer duet, ale w necie trudno znaleźć wiarygodne informacje dotyczące salonów kosmetycznych. Zabieg chciałam przeprowadzić w Krakowie, czy któraś z Was mogłaby mi polecić (na priv) sprawdzony salon w Krakowie. Byłabym ogromnie wdzięczna za pomoc.
X_Insomnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-04, 22:48   #223
hania_k
Raczkowanie
 
Avatar hania_k
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 83
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Cytat:
Napisane przez X_Insomnia Pokaż wiadomość
Witam wszystkich serdecznie.

Jestem tutaj nowa i właśnie prześledziłam cały wątek w temacie depilacji laserowej - cenne informacje. W styczniu chciałabym skorzystać z depilacji laserowej light sheer duet, ale w necie trudno znaleźć wiarygodne informacje dotyczące salonów kosmetycznych. Zabieg chciałam przeprowadzić w Krakowie, czy któraś z Was mogłaby mi polecić (na priv) sprawdzony salon w Krakowie. Byłabym ogromnie wdzięczna za pomoc.
Poczytaj sobie tutaj https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=598391 na pewno coś znajdziesz
hania_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 09:08   #224
gabica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

hej, opisze pokrótce moje doswiadczenia
laser robie dokladnie od styczia 2011 r., czyli dwa lata. pierwsze 5-6 zabiegow co ok 6 tygodni, pozniej raz na 2-4 meisiace. efekty sa, ale nei wiem jak byloby bez zabiegow "podtrzymujacych". sporo jasnych wloskow rosnie mi w okolicach warg, przy sluzowce, wiec te pogdalam raz na jakis czas. generalnie - efekty sa, nie ulega to watpliwosci. Faktem jest, ze mnie zabieg bolal, robei z emla a i tak czuje bol. ale warto!
gabica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 12:36   #225
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Mary_Q Pokaż wiadomość
ja też duet i nie jestem zadowolona...ponoć klasyczny jest lepszy,mocniejszy aczkolwiek trafiłam do złego salonu...
..
przecież LS i Duet to ten sam laser,tylko Duet za wiera dodatkowa większa głowice na wieksze rejony ciała,np łydki.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-24, 00:17   #226
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

A jak silny jest ból? cały czas chodzi za mną depilacja laserowa, chciałabym zacząć od pach, potem bikini, ale mam niski próg bólu i obawiam się, ze nie dam rady
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 20:19   #227
moniq60
Raczkowanie
 
Avatar moniq60
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 46
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

25.02.13vbyłam na pierwszym zabiegu:wąsik, pachy i linia brzucha. Jeśli chodzi o ból,dyskomfort:wąsik bardzo mało odczuwalny (czy to znaczy ,że laser nie dotarł do włoska?)pachy straszny ból,jakby ktoś mi zszywaczem wbijał zszywki ;p,ale wytrzymałam..i przy pachach dużo spalonych włosków, bo było je widać przed już takie pod skórą,choć goliłam rano,ale z natury są twarde i grube i Pani powiedziała,że idealne włoski do zabiegu i 3 zabiegi powinny starczyć..linia brzucha w ogóle nie bolała..po zabiegu pachy podrażnione i ciężko ręką ruszać było, linia brzucha delikatne kropeczki czerwone ,które zeszły po nocy a wąsik zero podrażnień (czy to normalne?)lekko szczypała górna warga.Pani powiedziała,że następna wizyta 8.04 za 6 tyg ,wcześniej nie ma sensu.Strasznie niekomfortowe jest golenie co tydz maszynką odrastającyh włosków z wargi ,czy jest szansa ,że choć trochę mi ich wypadnie po 1 zabiegu?Wyliczyłam sobie ,że 3 zabieg będzie 20 maja i trochę się martwię ,że nie zdąże do wakacji, pewnie z 4 zabiegi na wąsik i linie brzucha będzie trzeba (PAni powiedziala ,że 5-6 ale nie widziała tych włosków bo je zgolilam ,a nie byly widoczne jak pacha ,ale nie były bardzo jasne)a wiadomo maj ,czerwiec to już bardzo ciepło ,a nie będzie mozna opalać brzucha...jak myślicie czy do wakacji skonczy się mój problem z depilacją?Dzisiaj tak się zaczęłam martwić, mogłam się wczesniej zdecydować na to ,ale nie wiedziałam nic o tym i nie interesowałam się tym..kiedy wy zaczynałyśćie depilacje laserem i do kiedy trwała?Byłabym wdzieczna za odpowiedź na wszystkie pytania )
moniq60 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 10:42   #228
vexd
Przyczajenie
 
Avatar vexd
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 13
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Cytat:
Napisane przez moniq60 Pokaż wiadomość
jak myślicie czy do wakacji skonczy się mój problem z depilacją?Dzisiaj tak się zaczęłam martwić, mogłam się wczesniej zdecydować na to ,ale nie wiedziałam nic o tym i nie interesowałam się tym..kiedy wy zaczynałyśćie depilacje laserem i do kiedy trwała?Byłabym wdzieczna za odpowiedź na wszystkie pytania )
Brzuchem to właściwie nie musisz się przejmować, nawet jeśli będziesz musiała zrobić jeszcze 4 zabieg jakoś na początku lipca (bo chyba tak Ci by wypadał), to przecież nie musisz chodzić z odsłoniętym brzuchem. Chyba wytrzymasz 2 tygodnie lipca bez leżenia plackiem na słońcu, gorzej jakbyś robiła nogi Poza tym wydaje mi się, że 3 zabiegi już dadzą dobry efekt, ewentualnie powtórz sobie po wakacjach. Ja bym chyba tak zrobiła, grunt, żeby te trzy zabiegi były. Co do wąsika, to nie wypowiem się. Szczerze mówiąc, to nie mam pojęcia jak to wygląda. Na Twoim miejscu w maju po prostu smarowałabym kremami chroniącymi przed słońcem i już nie robiłabym kolejnego zabiegu.

A tak na pocieszenie, ja za tydzień idę na pachy i bikini, więc będę się męczyć do połowy lipca na pewno ale warto!!! Łydki robiłam 3 lata temu jakoś i jestem ciągle zadowolona, warto się przemęczyć!
vexd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-03, 09:58   #229
moniq60
Raczkowanie
 
Avatar moniq60
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 46
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

ja w poniedziałek miałam pachy i zaraz minie tydzień ,nie goliłam pach, bo miałam podrażnione, normalnie to już bym miała busz po 6dniach niegolenia, a one nie rosną prawie, tylko tragicznie to wygląda, bo nie wystają te włoski tylko są jakby takie czarne kropki pod skórą, ale co pociągam jakiś włosek ,to wypada, już nie mogę się doczekać kiedy powypadają ,mam nadzieję,że jak najwięcej
moniq60 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-09, 16:05   #230
tyna7jg
Przyczajenie
 
Avatar tyna7jg
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 15
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Jestem po 6 zabiegach Light Sheer Duet na łydkach i faktycznie efekt jest zdumiewający, coś tam odrasta ale jak sobie przypomnę moje łydki sprzed roku... teraz jest super. Kiedyś miałam też 4 sesje IPL (pachy + bikini) - efekt bardzo krótkotrwały - wszystko po 2 miesiącach odrosło, niestety.

Jeśli chodzi o Light Sheer klasyczny i Duet - faktycznie jest to dokładnie to samo urządzenie, które posiada dwie głowice:
- klasyczna - która posiada jedną diodę i cała energia ustawiona w urządzeniu jest przekazywana do struktur włosa tą jedną diodą. Ta głowica jest wykorzystywana do mniejszych partii ciała
- większa - posiada ona 6 diod, które pozwalają na zwiększenie powierzchnii zabiegu. Jednak uważam, że przez to, że ta sama energia lasera jest podawana sześcioma diodami, to każda z nich podaje mniejszą dawkę energii, niż jedna tylko dioda w głowicy klasycznej.

Miałam też wykonywany zabieg urządzeniem Energist (chyba?) VPL na brodę i wąsik i tu efekt jest lepszy niż po IPL bo wszystkie ciemne włoski kika dni po zabiegu wypadają i odrastją po jakimś miesiącu, może jest ich mniej ale zdecydowanie wolę Light Sheer.
tyna7jg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-10, 14:35   #231
moniq60
Raczkowanie
 
Avatar moniq60
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 46
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

zaraz minie 2tyg od zabiegu i mam pytania:wąsik i linia brzucha zauważam ,że włoski odrastaja tak jak zwykle, nic nie wypada, pachy nie rosną włoski ale wciąż siedzą takie pod skórą ,nie chcą wyleźć;/ czy jak już 2 tyg minęły i te włoski z wąsika chociaż trochę nie wypadły to już więcej nie wypadnie aż do następnej sesji z laserem?jeszcze 4 tyg do następnej wizyty, a te golenie co tydz jest strasznie niekomfortowe,myślałam ,że choć trochę wypadnie po pierwszym razie...jak już nie wypadła część w ciągu 2 tyg po zabiegu to nie wypadnie więcej?
moniq60 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-10, 18:54   #232
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Cytat:
Napisane przez moniq60 Pokaż wiadomość
zaraz minie 2tyg od zabiegu i mam pytania:wąsik i linia brzucha zauważam ,że włoski odrastaja tak jak zwykle, nic nie wypada, pachy nie rosną włoski ale wciąż siedzą takie pod skórą ,nie chcą wyleźć;/ czy jak już 2 tyg minęły i te włoski z wąsika chociaż trochę nie wypadły to już więcej nie wypadnie aż do następnej sesji z laserem?jeszcze 4 tyg do następnej wizyty, a te golenie co tydz jest strasznie niekomfortowe,myślałam ,że choć trochę wypadnie po pierwszym razie...jak już nie wypadła część w ciągu 2 tyg po zabiegu to nie wypadnie więcej?
...
one wysuwają się ponad powierzchnie sukcesywnie,są wypychane jakby przez skórę od środka... i powoli będa wypadać całkowicie u niektórych to może trwac nawet do miesiąca.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 13:49   #233
moniq60
Raczkowanie
 
Avatar moniq60
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 46
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Aha ,czyli jak teraz odrasta niby zwyczajnie ,to nieoznacza ,że nic nie zadziałało i ,że może jeszcze wypadną tak?Pod pachą wczoraj "szurałam"gąbką i tyle powypadało ,że szok
moniq60 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 14:04   #234
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Cytat:
Napisane przez moniq60 Pokaż wiadomość
Aha ,czyli jak teraz odrasta niby zwyczajnie ,to nieoznacza ,że nic nie zadziałało i ,że może jeszcze wypadną tak?Pod pachą wczoraj "szurałam"gąbką i tyle powypadało ,że szok
....
dokładnie tak,tylko wazne jest to,żeby nie pomagac im na siłę wypaśc one jakby same powinny byc wypchnięte by miejsce po nich naturalnie się ''zasklepiło''
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 11:14   #235
Myyszkaaa
Przyczajenie
 
Avatar Myyszkaaa
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 17
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Witam wszystkie dziewczyny
Słuchajcie zastanawiam się nad depilacją laserową i szukam informacji z tym związanych bo nie chcę ryzykować tak w ciemno ;D
Dlatego znalazłam w internecie takie zdjęcie właśnie po takiej depilacji i się bardo przestraszyłam... To chyba nawet mało powiedziane jestem przerażona ; o bo wygląda strasznie... Proszę spójrzcie i powiedzcie co o tym sądzicie i czy wiecie może czy takie coś zostaje na stałe to znaczy czy zostaną po tym blizny czy to się wygoi wgl... i czy to się często zdarza a może nie będzie po tym ślady wgl ? dziękuję bardzo za każdą odpowiedź liczę na to że wasze odpowiedzi mnie trochę uspokoją ;D
http://www.google.pl/search?hl=pl&q=...81%3B600%3B340
Myyszkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-28, 20:39   #236
Myyszkaaa
Przyczajenie
 
Avatar Myyszkaaa
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 17
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Myyszkaaa Pokaż wiadomość
Witam wszystkie dziewczyny
Słuchajcie zastanawiam się nad depilacją laserową i szukam informacji z tym związanych bo nie chcę ryzykować tak w ciemno ;D
Dlatego znalazłam w internecie takie zdjęcie właśnie po takiej depilacji i się bardo przestraszyłam... To chyba nawet mało powiedziane jestem przerażona ; o bo wygląda strasznie... Proszę spójrzcie i powiedzcie co o tym sądzicie i czy wiecie może czy takie coś zostaje na stałe to znaczy czy zostaną po tym blizny czy to się wygoi wgl... i czy to się często zdarza a może nie będzie po tym ślady wgl ? dziękuję bardzo za każdą odpowiedź liczę na to że wasze odpowiedzi mnie trochę uspokoją ;D
http://www.google.pl/search?hl=pl&q=...81%3B600%3B340

Nikt nie ma nic do powiedzenia na ten temat ; p hmm ?
Bo ciągle sprawdzam i czekam z niecierpliwością na jakąś odpowiedź

Edytowane przez Myyszkaaa
Czas edycji: 2013-03-28 o 20:41
Myyszkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-29, 12:35   #237
moniq60
Raczkowanie
 
Avatar moniq60
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 46
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Absolutnie cos takiego nie przytrafia sie w dobrym salonie.kobiety na zdjęciach mają poprzypalana skórę,a przecież naprawdę powinno się przypalac wloski .i na początku moze to wyglądać nieestetycznie,przede wszystkim tam gdzie grube włosy,bo są poprzypalane i takie strupki z nich zostaja,w miejscach gdzie wloski są delikatniejsze to takie małe kropeczki znikaja po kilku godzinach i nie ma podraznien, aalbo w ogóle nie ma nawet zaczerwienienia.ją pod pachą miałam czerwone o podraznione kilka dni, bo mocne i grube włosy na linii brzucha kilka godzin małe kropeczki a wąsik nic.a za 9dni mam druga wizyte i mam nadzieję ze pod pachą juz prawie sie pozbede i ze z wasika i linii brzucha wypadnie cos, bo narazie nic..poproszę może o większą moc jesli się da regulować to jakoś.
moniq60 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-29, 21:26   #238
Myyszkaaa
Przyczajenie
 
Avatar Myyszkaaa
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 17
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

to dobrze bo strasznie mnie przeraziły te zdjęcia
Tylko jak trafić na dobry salon... ; p
Czy Ty jesteś ze swojego zadowolona ? nie masz żadnych blizn czy czegoś takiego?
Może dasz mi namiary ;>
Myyszkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-30, 14:57   #239
moniq60
Raczkowanie
 
Avatar moniq60
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 46
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

tam gdzie ja chodzę jest bardzo miło i sympatycznie, profesjonalnie ,ale byłam dopiero raz ,ale sądzę, że efekty będą takie same jak wszędzie indziej ,bo maszyna ta sama- Light Sheer. Jest dużo w Warszawie salonów o dobrej opinii ,wygogluj sobie ,ja byłam w studio Lados na Francuskiej Saska Kępa, bo tam miałam najbliżej i ceny atrakcyjne, można targować, jak więcej partii ciała.Ale podkreślałam 9.04 idę drugi raz dopiero
moniq60 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-04, 18:22   #240
Myyszkaaa
Przyczajenie
 
Avatar Myyszkaaa
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 17
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Właśnie boję się ze nie wszędzie można spotkać profesjonalistów z tego względu, ze zobaczyłam właśnie te zdjęcia do których wcześniej podałam link...
Aktualnie mieszkam w Toruniu ale dla dobra sprawy pojechałabym nawet do Warszawy żeby tylko nie spotkało mnie coś takiego jak tą panią ze zdjęć
Nie wiem osobiście wydaje mi się, że w większym mieście jest mniejsze prawdopodobieństwo niekompetencji pracowników niż w Toruniu chociaż nie wiem nie chce nic mówić bo nie sprawdziłam ;D ale wolałabym się nie przekonywać o tym na własnej skórze ; p
Myyszkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-07-19 14:27:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:59.