Chomicze policzki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-03-02, 09:57   #1
travelerz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 1

Chomicze policzki


Hej. Zwracam się do was z prośbą o pomoc. Nie dawno skończyłem 30 lat i zauważyłem, że gdy się nie wyśpię to policzki na dole robią się szersze. Twarz przez to staje się mniej pociągła. Gdy jestem wyspany to nie mam takiego efektu, ale za każdym razem gdy wstanę po gorzej przespanej nocy to mam twarz bardziej okrągłą.

Wczoraj byłem wypoczęty i normalnie wyglądałem. Dzisiaj jednak spałem tylko 5 godzin i to z przerwami i odnoszę wrażenie że twarz zrobiła się mi szersza, bardziej ciastowata. Rozmawiałem o tym z kolegą, ale usłyszałem, że sobie wmawiam. Kiedy ja serio widzę w odbiciu w lustrze znaczną różnicę.

Czy to w ogóle możliwe by po gorzej przespanej nocy twarz się nieco zmieniała? Pomijając cienie z niewyspania to odnoszę wrażenie, że policzki stają się lekko pyzate.
travelerz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-02, 10:09   #2
Andziullka666
Zadomowienie
 
Avatar Andziullka666
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1 271
Dot.: Chomicze policzki

Może na Ciebie działa tak niewyspanie że woda Ci się zatrzymuje i puchniesz? Nigdy nie słyszałam o takim przypadku ale kto wie. Z drugiej strony całkiem możliwe że sobie wmawiasz, skoro kolega nic nie zauważył. Ja dawniej, gdy bardziej przejmowałam się tym jak wyglądam też niewyspana czułam się pod tym względem jak kupa. Raz będąc w podróży i czytajac świetną książkę mimo sporego niewyspania mocno się pobudziłam i humor mi się poprawił. Nagle dużo facetów zaczęło na mnie zwracać uwagę, uśmiechać się. A parę godzin wcześniej nikt choć nie spałam ani minuty w międzyczasie. Wtedy zrozumiałam że to nie o sam gorszy wygląd chodzi, choć pewnie obiektywnie jakieś tam cienie pod oczami itd są. Tylko o złe samopoczucie przez co siebie tak źle postrzegasz.
__________________
01.02.2016 66kg






13.08.2016
Andziullka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-02 11:09:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:45.