Mamy listopadowe 2018 - cześć VII - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-11-24, 10:17   #361
Karolkowa_86
Zakorzenienie
 
Avatar Karolkowa_86
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 6 696
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - cześć VII

Jezu ja dopiero jem śniadanie A więc mój prezes dał popis dziś.
Wstał o 23 i nie spał do po 1, położyłam to do łóżeczka myślałam że będzie ok ale nie! Ktoś mi dziecko podmienil ! Zaczął mendolic po 2 I poszedł spać dopiero po 4.40 i co ? Jak żyć? Smoczek wypluwa, na mnie tylko by wisiał o rany.

(*) Amelka 02.03.2017
01.11.2018 Mikołaj Dzięki Boże za niego !
Karolkowa_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-24, 10:24   #362
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - cześć VII

Dzuen dobry dziewczyny! Trzymam kciuki za dzisiejsze porody, bo widze, ze cos sie zacxyna dziac

Rozmawialam z moim - nawet nie mialam pretensji, ale odrazu wuczul, ze mam focha. Powiedzialam mu normalnie czym mnie wkurzyl. Przeprosil i mowil ze nie pomyslal.

Mialam dac znac co do chusteczek tycj z roska kontra ww. Wiem, wiem mowilam, ze szybcuej napisze ale jeszcze mojego o zdanie zapytalam, bo nie chcialam tylko mojej opini dawac zeby noe bylo, ze mam niewiadomo jak wielkie wymagania. A wiec moja opinia - sa polowe ciensze od ww i tym samym polowe mniej nawilzone, sa tez polowe tansze wiec cena adekwatna jak by nie bylo ogolnie daja rade i mozna powiedziec, ze sa spoko opcja dla tych ktorym faktycznie szkoda kasy wydawac na te ww. Plus taki, ze sa nasaczond ta woda no i jest ich w opakowaniu wiecej, bo 80szt ( ww jest 60 ). Opinia mojego - troche suche, co? Takze my owszem zuzyjemy je, ale po tem jednoglosnie wracamy do ww chyba jednak, choc bedziemy testowac dalej inne pewnie. Na pewno sa warte wyprobowania mimo wszystko dziewczyny, bo nie odbiegaja od innych chusteczek - to po prostu te ww sa tak mokre w porownaniu z innymi wiec nie ma co sie zniechecac. Maly nie ma zadnych podraznien po nich, a uzywamy 3 dzien wiec cos by bylo - jakby cos sie dzialo dam znac

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:24 ---------- Poprzedni post napisano o 10:18 ----------

Ja smoczka daje jak maly chce jeszcze pocycac, bo u mnie sytuachja podobna jak wczesniej czytalam - wisi na cycu chyba z samej potrzeby ssania, a pozniej konczy sie to rzygoleniem. Nie zawsze musze mu dawac bo czesto zasypia bez nawet jesli sie przebudzi przy ukladaniu do lozeczk. Nawet jak dostanie smoczka i zasnie to wypluwa jak mu dziamdzianie sie znudzi cyca dostaje nadal 2 razy - po przebudzeniu i po przewijaniu plus ewentualnym buszowaniu druga porcja woec to nie jest kwestia glodu u niego ze szuka cyca tylko wlasnie potrzeby ssania wedlug mnie. Zreszta jak jest glodny to akurat smoczkiem oszukac sie nie da

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-24, 10:26   #363
sara3008
Zakorzenienie
 
Avatar sara3008
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 4 916
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - cześć VII

Boże jak to moje dziecko się ujsralo Gdzie to w takim małym człowieczku się mieści? I czemu nie może tak opróżnić jelit jak tatuś jest w domu ja się pytam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sara3008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-24, 10:36   #364
Karolkowa_86
Zakorzenienie
 
Avatar Karolkowa_86
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 6 696
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - cześć VII

Dajcie mi zapałki ledwo widzę na oczy, chyba muszę spać w dzień kuzwa bo mój prezes taki rytm narzucil.
No dobra mam pytanie jest noc, maluch w nocy śpi macie załączone jakieś lampki ? My tak nocna i świeci całą noc, ale serio zastanawiam się czy przestać świecić i niech lata tv bo może on przez tą lampkę myśli że dzień jest już sama nie wiem! Ratujcie !

(*) Amelka 02.03.2017
01.11.2018 Mikołaj Dzięki Boże za niego !
Karolkowa_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-24, 10:58   #365
dews
Zakorzenienie
 
Avatar dews
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 5 249
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - cześć VII

Karolkowa ja mam tylko ta owieczke która szumi i ona ma takie delikatne światełko, ale i tak jest za młodego głową, więc raczej jej nie widzi. Staram się żevy w pokoju było w nocy ciemno, a w dzień wszedzie jasno i dość "głośno" żeby młody nauczył się rozróżniać dzień i noc i nie wiem czy to działa, bo np w nocy budził się o wiele rzadziej niż w dzień


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dews jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-24, 11:04   #366
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - cześć VII

Cytat:
Napisane przez Karolkowa_86 Pokaż wiadomość
Dajcie mi zapałki ledwo widzę na oczy, chyba muszę spać w dzień kuzwa bo mój prezes taki rytm narzucil.
No dobra mam pytanie jest noc, maluch w nocy śpi macie załączone jakieś lampki ? My tak nocna i świeci całą noc, ale serio zastanawiam się czy przestać świecić i niech lata tv bo może on przez tą lampkę myśli że dzień jest już sama nie wiem! Ratujcie !

(*) Amelka 02.03.2017
01.11.2018 Mikołaj Dzięki Boże za niego !
U mnie lampka cala noc swieci. Wylaczam ja po karmieniu jak zasnie o 5-6 rano bo kolejny raz jak sie budzi jest juz widno. Ale czasami swieci normapnie az wstaniemy. Lozeczko stawiam sobie kolo lozka wiec mam w miare widno i xziecko pod reka to tylko podnosze tylek i biore malego do cyca. Tak samo przygotowuje sobie pampersy, chusteczki, podklad i krem na stoliku kawowym zebym miala pod reka co go szybko ogarne i nie musze biegac do szafy po pieluchy

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-24, 11:10   #367
sara3008
Zakorzenienie
 
Avatar sara3008
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 4 916
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - cześć VII

Cytat:
Napisane przez Karolkowa_86 Pokaż wiadomość
Dajcie mi zapałki ledwo widzę na oczy, chyba muszę spać w dzień kuzwa bo mój prezes taki rytm narzucil.
No dobra mam pytanie jest noc, maluch w nocy śpi macie załączone jakieś lampki ? My tak nocna i świeci całą noc, ale serio zastanawiam się czy przestać świecić i niech lata tv bo może on przez tą lampkę myśli że dzień jest już sama nie wiem! Ratujcie !

(*) Amelka 02.03.2017
01.11.2018 Mikołaj Dzięki Boże za niego !
Ja jak miałam tylko jedno dziecko to często z nim spałam w dzień i dzięki temu miałam w nocy siłę wstawać, nosić, uspakajac i w dzień też się świetnie czułam. Teraz niestety nie pokimam w dzień
Co do lampki, my nie mamy, ale nie ma u nas całkiem ciemno, bo centalnie pod domem stoi lampa miejska i świeci nam prosto do sypialni W nowym mieszkaniu chyba będę miała lampke, ale tylko do zmiany pieluchy, bo ja sama nie lubię spać przy świetle.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sara3008 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-11-24, 11:12   #368
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - cześć VII

Cytat:
Napisane przez dews Pokaż wiadomość
Karolkowa ja mam tylko ta owieczke która szumi i ona ma takie delikatne światełko, ale i tak jest za młodego głową, więc raczej jej nie widzi. Staram się żevy w pokoju było w nocy ciemno, a w dzień wszedzie jasno i dość "głośno" żeby młody nauczył się rozróżniać dzień i noc i nie wiem czy to działa, bo np w nocy budził się o wiele rzadziej niż w dzień


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie w dzien zawsze jest jakis charmider a to tv a to radio i na takim normalnym poziomie, tak samo jesli chodzu o swiatlo - w ciagu dnia swieci soe lampa duza a juz wieczorem tylko lampka. I tez zdajs to egzamin bo w nocy ladnie spi i szybko zasypia a w dzien troche buszuje

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-24, 11:13   #369
Karolkowa_86
Zakorzenienie
 
Avatar Karolkowa_86
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 6 696
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - cześć VII

Cytat:
Napisane przez lady isss Pokaż wiadomość
U mnie lampka cala noc swieci. Wylaczam ja po karmieniu jak zasnie o 5-6 rano bo kolejny raz jak sie budzi jest juz widno. Ale czasami swieci normapnie az wstaniemy. Lozeczko stawiam sobie kolo lozka wiec mam w miare widno i xziecko pod reka to tylko podnosze tylek i biore malego do cyca. Tak samo przygotowuje sobie pampersy, chusteczki, podklad i krem na stoliku kawowym zebym miala pod reka co go szybko ogarne i nie musze biegac do szafy po pieluchy

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
To ja już nie wiem ci mu dolega że nie śpi w nocy.

(*) Amelka 02.03.2017
01.11.2018 Mikołaj Dzięki Boże za niego !
Karolkowa_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-24, 11:17   #370
sara3008
Zakorzenienie
 
Avatar sara3008
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 4 916
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - cześć VII

Vica, jak tam sytuacja na froncie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sara3008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-24, 11:18   #371
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - cześć VII

Cytat:
Napisane przez Karolkowa_86 Pokaż wiadomość
To ja już nie wiem ci mu dolega że nie śpi w nocy.

(*) Amelka 02.03.2017
01.11.2018 Mikołaj Dzięki Boże za niego !
Mysle, ze to noe jest kwestia swiatla bo moj w sumie nawet za bardzo nie zwraca uwagi nawet jak duza lampa swieci mu prosto w buzie a masz jakis rytm wyznaczony taki wieczorny?

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-24, 11:22   #372
Karolkowa_86
Zakorzenienie
 
Avatar Karolkowa_86
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 6 696
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - cześć VII

Cytat:
Napisane przez lady isss Pokaż wiadomość
Mysle, ze to noe jest kwestia swiatla bo moj w sumie nawet za bardzo nie zwraca uwagi nawet jak duza lampa swieci mu prosto w buzie a masz jakis rytm wyznaczony taki wieczorny?

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
No tak co drugi dzień kąpiel o 19, 23 karmienie zazwyczaj jest, i widzisz wczoraj też się obudził o 23 ale już nie usnal tylko oczy jak 5 zł i do 4.40 hulal

(*) Amelka 02.03.2017
01.11.2018 Mikołaj Dzięki Boże za niego !
Karolkowa_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-24, 11:26   #373
cinnamonat
Rozeznanie
 
Avatar cinnamonat
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 802
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - cześć VII

Właśnie Vica pewnie rodzi oby w końcu się doczekała!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cinnamonat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-24, 11:28   #374
sylwusiach
Zakorzenienie
 
Avatar sylwusiach
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 8 684
Send a message via Skype™ to sylwusiach
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - cześć VII

hej dziewczyny.
za mna straszna noc.. koszmary mialam
dzwonilam do szpitala, Tz jest juz na normalnym oddziale, musze zawiezc mu kilka rzeczy, ciagle jest zdezorientowany i moze mnie nie pamietac..
jutro jade do niego .. trzymajcie kciuki zeby mnie pamietal

Sent from my SM-J330FN using Tapatalk
__________________
Lilly 20.06.2015
sylwusiach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-24, 11:28   #375
jajoanka
Zakorzenienie
 
Avatar jajoanka
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 3 513
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - cześć VII

Hejo!

Vica - niezmiennie sciskam kciuki z Was :-*

Co do smoka... ja jeszcze nie uzywam, dzis mamy dopiero 10 dobe i uwazam, ze to jeszcze za szybko.

Co do lampki... mam ta "chmurke" na baterie od chinczyka - jak dla mnie to ona fajnie swieci i moglaby cala noc, ale czasem wylaczam. Mam tez lampke nocna - swiatlo "duze" i "male" i wlaczam tylko jak mi potrzeba (np. duza kupa w nocy, ktora musze sprytnie wyeliminowac)

Powiedzcie mi, Laski, jak czesto kapiecie dzieci? Moja mama jest oburzona, ze ja kapie co 2 dzien... bo ona to codziennie kapala i miala 2 dzieci. Hmm... ja to nie ona. A po drugie to przeciez on nie jest az taki brudny ani spocony, zeby go codziennie myc... Poza tym strasznie stresuje go wycieranie i ubieranie. A przez to, ze placze i sie wierci to moze slabo go osuszam? Nie chce mu zrobic krzywdy...

Dodajecie jakies plyny, olejki do kapania?

Wysłane z mojego PSP3530DUO przy użyciu Tapatalka
jajoanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-24, 11:34   #376
Karolkowa_86
Zakorzenienie
 
Avatar Karolkowa_86
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 6 696
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - cześć VII

Cytat:
Napisane przez jajoanka Pokaż wiadomość
Hejo!

Vica - niezmiennie sciskam kciuki z Was :-*

Co do smoka... ja jeszcze nie uzywam, dzis mamy dopiero 10 dobe i uwazam, ze to jeszcze za szybko.

Co do lampki... mam ta "chmurke" na baterie od chinczyka - jak dla mnie to ona fajnie swieci i moglaby cala noc, ale czasem wylaczam. Mam tez lampke nocna - swiatlo "duze" i "male" i wlaczam tylko jak mi potrzeba (np. duza kupa w nocy, ktora musze sprytnie wyeliminowac)

Powiedzcie mi, Laski, jak czesto kapiecie dzieci? Moja mama jest oburzona, ze ja kapie co 2 dzien... bo ona to codziennie kapala i miala 2 dzieci. Hmm... ja to nie ona. A po drugie to przeciez on nie jest az taki brudny ani spocony, zeby go codziennie myc... Poza tym strasznie stresuje go wycieranie i ubieranie. A przez to, ze placze i sie wierci to moze slabo go osuszam? Nie chce mu zrobic krzywdy...

Dodajecie jakies plyny, olejki do kapania?

Wysłane z mojego PSP3530DUO przy użyciu Tapatalka
My co drugi dzień kapiemy, i chyba tak ok jest. A do kąpieli używamy latopic
Mały prezes śpi, A ja zimną kawę pije

(*) Amelka 02.03.2017
01.11.2018 Mikołaj Dzięki Boże za niego !
Karolkowa_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-24, 11:53   #377
jajoanka
Zakorzenienie
 
Avatar jajoanka
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 3 513
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - cześć VII

Cytat:
Napisane przez Karolkowa_86 Pokaż wiadomość
My co drugi dzień kapiemy, i chyba tak ok jest. A do kąpieli używamy latopic
Mały prezes śpi, A ja zimną kawę pije

(*) Amelka 02.03.2017
01.11.2018 Mikołaj Dzięki Boże za niego !
Nie zimna kawe... Kawe MROZONA ;-) zawsze to lepiej brzmi, hehe.

Wysłane z mojego PSP3530DUO przy użyciu Tapatalka
jajoanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-24, 11:55   #378
Vicarika
Zakorzenienie
 
Avatar Vicarika
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 5 183
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - cześć VII

Chyba nie napisze nic nowego - dalej nie urodziłam . Skurcze mam regularne co 4 min - pieprzy mnie komcertowo i juz modły odwalam na podlodze ... Ale rozwarcie dalej tylko 4 cm i nic a nic. Jedynie co mnie tersz zbadala to zaczelam krwawic . Skurcz raz idzie z krzyzs raz z brzucha ... No ☠☠☠ ne

Wysłane z mojego LIVE4_KM0438 przy użyciu Tapatalka
Vicarika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-24, 11:56   #379
Karolkowa_86
Zakorzenienie
 
Avatar Karolkowa_86
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 6 696
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - cześć VII

Cytat:
Napisane przez Vicarika Pokaż wiadomość
Chyba nie napisze nic nowego - dalej nie urodziłam . Skurcze mam regularne co 4 min - pieprzy mnie komcertowo i juz modły odwalam na podlodze ... Ale rozwarcie dalej tylko 4 cm i nic a nic. Jedynie co mnie tersz zbadala to zaczelam krwawic . Skurcz raz idzie z krzyzs raz z brzucha ... No ne

Wysłane z mojego LIVE4_KM0438 przy użyciu Tapatalka
Urodzisz dzisiaj! Czekam na Maciusia ! Z moim prezesem hehe oczywiście! Dalej masz krzyżowe?

(*) Amelka 02.03.2017
01.11.2018 Mikołaj Dzięki Boże za niego !
Karolkowa_86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-24, 11:58   #380
Vicarika
Zakorzenienie
 
Avatar Vicarika
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 5 183
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - cześć VII

Cytat:
Napisane przez Karolkowa_86 Pokaż wiadomość
Urodzisz dzisiaj! Czekam na Maciusia ! Z moim prezesem hehe oczywiście! Dalej masz krzyżowe?

(*) Amelka 02.03.2017
01.11.2018 Mikołaj Dzięki Boże za niego !
No ja mam nadzieje ze dzisiaj juz urodze !! Sa tez i z krzyza ( roznie ) Byla ze mna Pani o 9 mialysmy tyle samo i lekarz mowil ze idziemy łeb w łeb ... Ta ona juz przed 12 urodzila a ja dalej stoje na zasranych 4cm !!!!!!!!!!

Wysłane z mojego LIVE4_KM0438 przy użyciu Tapatalka
Vicarika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-24, 12:01   #381
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - cześć VII

Cytat:
Napisane przez Vicarika Pokaż wiadomość
No ja mam nadzieje ze dzisiaj juz urodze !! Sa tez i z krzyza ( roznie ) Byla ze mna Pani o 9 mialysmy tyle samo i lekarz mowil ze idziemy łeb w łeb ... Ta ona juz przed 12 urodzila a ja dalej stoje na zasranych 4cm !!!!!!!!!!

Wysłane z mojego LIVE4_KM0438 przy użyciu Tapatalka
Dasz rade i moze zaraz ruszy z kopyta i za chwile bedzie 10cm!!Jejku niezazdroszcze bólów ale pomysl ze juz dzis bedziesz tulic maluszka Dzis twój dzień!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-24, 12:02   #382
Karolkowa_86
Zakorzenienie
 
Avatar Karolkowa_86
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 6 696
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - cześć VII

Cytat:
Napisane przez Vicarika Pokaż wiadomość
No ja mam nadzieje ze dzisiaj juz urodze !! Sa tez i z krzyza ( roznie ) Byla ze mna Pani o 9 mialysmy tyle samo i lekarz mowil ze idziemy łeb w łeb ... Ta ona juz przed 12 urodzila a ja dalej stoje na zasranych 4cm !!!!!!!!!!

Wysłane z mojego LIVE4_KM0438 przy użyciu Tapatalka
Znając Ciebie to za moment będziesz miała fajne 9cm ! Pełen szacun dla wszystkich które rodziły siłami natury ! Naprawdę dziewczyny! W cesarke jedyną nie przyjemna rzeczą było ściąganie dziecka w dół, bo robią to łokciami, i takie nie fajne to uczucie ..
Ja wiem że jakbym rodziła normalnie miałabym z krzyża bóle Boże aż coś się dzieje jak sobie przypomnę poród z Amelka

(*) Amelka 02.03.2017
01.11.2018 Mikołaj Dzięki Boże za niego !
Karolkowa_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-24, 12:03   #383
Vicarika
Zakorzenienie
 
Avatar Vicarika
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 5 183
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - cześć VII

Cytat:
Napisane przez MadziQ6 Pokaż wiadomość
Dasz rade i moze zaraz ruszy z kopyta i za chwile bedzie 10cm!!Jejku niezazdroszcze bólów ale pomysl ze juz dzis bedziesz tulic maluszka Dzis twój dzień!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzieki za slowo otuchy - ale ja przez ten ból trace juz nadzieje ... Jeszcze mam uczucie ze chce mi sie kupe a nie wiem czy to dziecko czy kupa i boje sie isc zrobic i co do czego przyjdzie to sobie obsram dziecko

Wysłane z mojego LIVE4_KM0438 przy użyciu Tapatalka
Vicarika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-24, 12:04   #384
Karolkowa_86
Zakorzenienie
 
Avatar Karolkowa_86
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 6 696
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - cześć VII

Cytat:
Napisane przez jajoanka Pokaż wiadomość
Nie zimna kawe... Kawe MROZONA ;-) zawsze to lepiej brzmi, hehe.

Wysłane z mojego PSP3530DUO przy użyciu Tapatalka
Haha tak mrożona tym bardziej że mam okno otwarte niech się wietrzy pokój, bo dziś nie wychodzimy nigdzie.
Matka zaraz do łóżka idzie. Mąż już w łóżku i na mnie czeka taa dla nas dzień teraz będzie nocą na to wychodzi

(*) Amelka 02.03.2017
01.11.2018 Mikołaj Dzięki Boże za niego !
Karolkowa_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-24, 12:06   #385
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - cześć VII

Cytat:
Napisane przez Vicarika Pokaż wiadomość
Dzieki za slowo otuchy - ale ja przez ten ból trace juz nadzieje ... Jeszcze mam uczucie ze chce mi sie kupe a nie wiem czy to dziecko czy kupa i boje sie isc zrobic i co do czego przyjdzie to sobie obsram dziecko

Wysłane z mojego LIVE4_KM0438 przy użyciu Tapatalka
Teb ból i wysiłek niosa za sobą piekne zakonczenie!To zapytaj położną czy mozesz isc do wc moze ona ci powie ze jednak to ci sie nuechce dwojke tylko to uczucie napierania dziecka. W tym niedoradze bo nierodzilam normalnie...Wiesz napewno niebedziesz cierpiec w nieskonczonosca przeciwbolowego niemoga nic dac bo zahamuje to akcje coo??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-24, 12:08   #386
Vicarika
Zakorzenienie
 
Avatar Vicarika
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 5 183
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - cześć VII

Cytat:
Napisane przez MadziQ6 Pokaż wiadomość
Teb ból i wysiłek niosa za sobą piekne zakonczenie!To zapytaj położną czy mozesz isc do wc moze ona ci powie ze jednak to ci sie nuechce dwojke tylko to uczucie napierania dziecka. W tym niedoradze bo nierodzilam normalnie...Wiesz napewno niebedziesz cierpiec w nieskonczonosca przeciwbolowego niemoga nic dac bo zahamuje to akcje coo??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie nic nie daja przeciwbolowego , mam ochote sie przespac - ale boje sie ze jak ti zrobie to skurcze sie skoncza i akcja stanie ... Szkoda ze u mnie nie ma lewatywy tak by czlowiek sie wyczyscil i byloby lepiej psychicznie

Wysłane z mojego LIVE4_KM0438 przy użyciu Tapatalka
Vicarika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-24, 12:09   #387
sara3008
Zakorzenienie
 
Avatar sara3008
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 4 916
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - cześć VII

Vica, u mnie z 4 na 7 skoczyło w ciągu jakiś 20 minut, więc jest nadzieja z tym że mi podano buscopan, może to po tym? A z Tobą coś robią czy tylko czekają? Nie mogą ci kroplówki dać na przyspieszenie? Macie piłkę?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sara3008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-24, 12:11   #388
Vicarika
Zakorzenienie
 
Avatar Vicarika
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 5 183
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - cześć VII

Cytat:
Napisane przez sara3008 Pokaż wiadomość
Vica, u mnie z 4 na 7 skoczyło w ciągu jakiś 20 minut, więc jest nadzieja z tym że mi podano buscopan, może to po tym? A z Tobą coś robią czy tylko czekają? Nie mogą ci kroplówki dać na przyspieszenie? Macie piłkę?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Co to jest ten buscopan , ze mna nic nie robia nic nie daja i nic nie moge . Leze na zwyklej sali gdzie jest tylko 5 lozek i tyle . Juz sama z siebie robie przysiady i skacze na lozku

Wysłane z mojego LIVE4_KM0438 przy użyciu Tapatalka
Vicarika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-24, 12:13   #389
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - cześć VII

Cytat:
Napisane przez Karolkowa_86 Pokaż wiadomość
Haha tak mrożona tym bardziej że mam okno otwarte niech się wietrzy pokój, bo dziś nie wychodzimy nigdzie.
Matka zaraz do łóżka idzie. Mąż już w łóżku i na mnie czeka taa dla nas dzień teraz będzie nocą na to wychodzi

(*) Amelka 02.03.2017
01.11.2018 Mikołaj Dzięki Boże za niego !
Ja mam ochote na kawe i to bardzo ale w czwartek sobie zrobilam i potem do konca dnia walczylam z ogromnym bolem glowy niewiem czy to przez kawe czy coo i teraz boje sobie zrobic zeby znoeu niecierpiec
Ja mialam dzis ciezka noc, mloda wstala o 23 zjadla przebralam ja i zamiast zostawic w lozku az twardziej zasnie to odlozylam do lozeczka i zamiast zasnac to walczylam ze smoczkiem bo ona czasami umie normalnie ssac a czasami nieumie go zlapac walczy z nim denrewuje sie a domaga sie go.... i tak walczylismy do 00.15 potem wzielam do siebie bo juz nieumialam co chwile zwlekać sie z tego ogromnego łóżka a na dodatek brzuch mnie bolal tam gdzie te szwy sa w lozku nadal zasnac nieumiala ale potem padla a kolo 2 znowu walka z tym smoczkiem przez sen i wkoncu o 2.30 dalam mleko i po 3 zasnela i spala do 8. Potem zasnelam z nia dalej dobrze ze starsza ma dzis wolne to pospalam poki starsza nirwstala czyli do 11 A i tak czuje sie taka nie dowalona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-24, 12:14   #390
Karolkowa_86
Zakorzenienie
 
Avatar Karolkowa_86
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 6 696
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - cześć VII

Cytat:
Napisane przez MadziQ6 Pokaż wiadomość
Ja mam ochote na kawe i to bardzo ale w czwartek sobie zrobilam i potem do konca dnia walczylam z ogromnym bolem glowy niewiem czy to przez kawe czy coo i teraz boje sobie zrobic zeby znoeu niecierpiec
Ja mialam dzis ciezka noc, mloda wstala o 23 zjadla przebralam ja i zamiast zostawic w lozku az twardziej zasnie to odlozylam do lozeczka i zamiast zasnac to walczylam ze smoczkiem bo ona czasami umie normalnie ssac a czasami nieumie go zlapac walczy z nim denrewuje sie a domaga sie go.... i tak walczylismy do 00.15 potem wzielam do siebie bo juz nieumialam co chwile zwlekać sie z tego ogromnego łóżka a na dodatek brzuch mnie bolal tam gdzie te szwy sa w lozku nadal zasnac nieumiala ale potem padla a kolo 2 znowu walka z tym smoczkiem przez sen i wkoncu o 2.30 dalam mleko i po 3 zasnela i spala do 8. Potem zasnelam z nia dalej dobrze ze starsza ma dzis wolne to pospalam poki starsza nirwstala czyli do 11 A i tak czuje sie taka nie dowalona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam to samo, czuje czasem jakby mnie ta rana ciągnęła jak schodzę z łóżka.
Ile jesteś po cc ?


(*) Amelka 02.03.2017
01.11.2018 Mikołaj Dzięki Boże za niego !
Karolkowa_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-18 19:18:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:39.