Mamy listopadowe 2018 - cześć VII - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-11-22, 18:14   #121
Vicarika
Zakorzenienie
 
Avatar Vicarika
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 5 183
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - cześć VII

Cytat:
Napisane przez Karolkowa_86 Pokaż wiadomość
Się nie spotkałam
Spakowana do szpitala ?

(*) Amelka 02.03.2017
01.11.2018 Mikołaj Dzięki Boże za niego !
Torba od poniedzialku juz w aucie , tylko rano zabiore szczoteczke i paste i jedziemy w silną dal . Wlasnie sie ogoliłam i masakra - rzeź

Wysłane z mojego LIVE4_KM0438 przy użyciu Tapatalka
Vicarika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-22, 18:18   #122
cinnamonat
Rozeznanie
 
Avatar cinnamonat
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 802
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - cześć VII

Cytat:
Napisane przez taga91 Pokaż wiadomość
Vica, może w nocy coś ruszy u Ciebie.. ile się naczytałam, że akcja ruszała w nocy przed pójściem do szpitala na wywołanie, chyba ze stresu..

Ja dzisiaj mam sama z siebie ubaw cały dzień, bo mam jakiś dziwny "objaw" - czuję jakby takie drgania, bąbelkowania, pypkanie w pochwie przy ruchu - jak wstaję, siadam, ruszam się i nie mam pojęcia co to jest o.O myślałam, że wody się sączą, ale gdzie tam.

Także wiecie - niektórzy mają skurcze, odchodzące czopy albo wody - ja mam bąbelkowanie -.-
Mnie wzięło dwa dni przed szpitalem, ale urodziłam dzień przed, więc coś w tym na pewno jest
Cytat:
Napisane przez Vicarika Pokaż wiadomość
Ja juz mam mokro od tego stresu , caly dzien chodze i przezywam

Wysłane z mojego LIVE4_KM0438 przy użyciu Tapatalka
Będzie dobrze! Tak miało być i tyle, a jak dobrze pójdzie jutro już będziesz tulić Maciusia 🤩 zazdroszczę!
Cytat:
Napisane przez lady isss Pokaż wiadomość
Moj wczoraj i dzis marudzi troche wiecej niz zwykle. Chyba jestem zmeczona bardziej tym skakaniem co chwild nad nim niz samym niespaniem bo jak chwile w ciszy moge posiedziec sama to taka ulga. Moj tz sie ze mnie smial, ze wczoraj obiad o 18, dzis o 17 to mu mowie ze ja od 3 dni noe mialam sue kiedy wykasztanic wiec obiad na kolacje jest najmniejszym problemem...

Uwaga! Martyna sie pytala czy moze Igora wykapac

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
Ooo widzisz, zawsze może pomóc jaka kochana siostrzyczka
Ja mam dzisiaj cały dzień napięcia brzucha, ale tak dość regularnie w porównaniu do poprzednich dni... Tak więc czekam na rozwój akcji, może w nocy coś się ruszy skoro dzisiaj cały dzień mnie męczy.
A na kolacje robię właśnie gofry! A co! Pewnie ostatni raz przez dłuższy czas takie rarytasy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cinnamonat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-22, 18:19   #123
tetrikk
Zakorzenienie
 
Avatar tetrikk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Zachód
Wiadomości: 4 829
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - cześć VII

Witam się w nowym wątku

U nas miasto finansuje usg bioderek, wiec nic nie będziemy płacić. Ale wizyta dopiero w grudniu.

Dews, nie mogę się nadziwić jakie włoski ma Kubus
__________________
Patrzę przez różowe okulary!
tetrikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-22, 18:19   #124
taga91
Zadomowienie
 
Avatar taga91
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1 283
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - cześć VII

Cytat:
Napisane przez Vicarika Pokaż wiadomość
Najgorsze sa skurcze , ktore nic a nic nie bolą ale sa nie przyjemne bo brzuch jak kamien i kwadrat - na ktg one zapisuja sie w granicy 60-80 . Tak to z boku wyglada ... Załącznik 7649474

Wysłane z mojego LIVE4_KM0438 przy użyciu Tapatalka
O kurdę, mnie też się brzuch napina, ale nie sądzę, żeby były to skurcze. W każdym razie też cały brzuch twardy jak kamień, trzyma minutę i puszcza. I tak się bujam, no ale nie boli to nic, a na KTG to jeszcze mi się nie trafiły.
__________________
Ślubowaliśmy: 30.05.2015

Jeśli uważasz, że możesz czegoś dokonać albo przeciwnie, że nie dasz rady - w obu przypadkach masz rację.
taga91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-22, 18:19   #125
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - cześć VII

Vicarika powodzenia jutro!!
Ja tez sie mega stresa przed pojsciem do szpitala mimo ze niewiedzialam kiedy rodzeAle oby poszlo szybko,sprawnie i bez bólu
A brzuch masz meega!!ja to mialam tak maly ze malo kto zauwazal ze w ciazy jestem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-22, 18:20   #126
dews
Zakorzenienie
 
Avatar dews
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 5 249
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - cześć VII

Haha no właśnie mogę zdecydowanie obalić mit, że zgaga zwiastuje długie włosy już się śmiałam do mojego że będziemy my robić w przyszłości przypalowe fryzury

O mamo Vicarika już naprawdę kwadrat.. Oby się młody dziś w nocy na świat wypchał!!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dews jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-22, 18:23   #127
Karolkowa_86
Zakorzenienie
 
Avatar Karolkowa_86
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 6 696
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - cześć VII

Ja ze 3 razy miałam zgage A młody jak widać włoski ma

(*) Amelka 02.03.2017
01.11.2018 Mikołaj Dzięki Boże za niego !
Karolkowa_86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-11-22, 18:23   #128
ewka_mewka
Zadomowienie
 
Avatar ewka_mewka
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 534
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - cześć VII

Cytat:
Napisane przez justyna_fli Pokaż wiadomość
Melduje sie ja tez, u nas ciężko Dawid ma ten refluks i strasznie sie meczy po karmieniu, pol godziny placzu a potem kolejne pol godziny albo wiecej przysypia i wybudza sie ciągle bo mu sie cofa dzis mamy dostac recepte na jakis lek ktory zobojetnia kwas zoladkowy, bo jemu az z buzi czuc taki kwasny zapach mam nadzieję ze to pomoze bo jestesmy wykonczeni psychicznie i fizycznie

Sent from my MYA-L11 using Tapatalk
Justyna, bardzo wspolczuje. U nas sytuacja podobna. Jesli mały nie przestanie wymiotować w ciągu tygodnia też dostaniemy leki na refluks. Strasznie tak patrzeć jak najukochańszy maluszek się tak męczy...
Cytat:
Napisane przez freya_ka Pokaż wiadomość
Asia moja położna mówiła, żeby dziecko z jednej piersi tak z 15 minut jadło, albo do opróżnienia (ale u mnie to się nie zdarza) i Młody je 30 minut z jednej piersi.

Pocieszę Cię u Wojtasa też odparzenie, ale nie wiem od czego. Chusteczki i pieluchy wciąż te same. Ale moja położna nic nie mówiła, posmarowała jakąś swoją maścią i tyle.
Kurde, mój je 7-8 min z dwóch i się najada
Cytat:
Napisane przez dews Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem z siebie dumna, mam 90ml, tego jeszcze nie grali




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Brawo! Mleczne szaleństwo
Cytat:
Napisane przez dews Pokaż wiadomość
Ladyisss ale bepanten to masc, więc w chwili wystąpienia odparzenia nie powinno się już jej stosować, bo jest tłusta i hamuje dostęp powietrza i uniemożliwia gojeniem z tego co się orientuję. Maści stosujemy na zdrową skórę by odparzeniom zapobiec, a jak już wystąpią to albo wietrzyć, albo ew jakiś krem ale nie tłusty. Tak mnie przynajmniej uczyli. Mój miał małe Odparzenie po szpitalu, miałam źle pampersy i się zaczerwieniło i tak mi tam..wytłumaczyli i rzeczywiście zaraz się zagoiło

Dzięki dziewczyny jaram się, a moje sutki płaczą


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:36 ---------- Poprzedni post napisano o 14:30 ----------




Nie patrzyłam ale powiedziałabym, że tak około 40min siedziałam. Ale jednak będę odciągała i podawała butlą, nie jestem w stanie znieść bólu jak czuję jak młody łapie za pierś :/ może jak trochę poużywam laktatora i piersi się przyzwyczają to spróbuję jeszcze raz przystawiać do piersi, bo młody póki co nie ma problemu z jedzeniem z piersi i butli na zmianę.

W ogóle to.jest póki co takie bezproblemowe dziecko. Śpi, nagle się powierci i po łaska ze głodny, jak go karmie to sobie albo patrzy na mnie albo przysypia, później podczas zmiany pieluchy zasypia, ew odkładamy go do łóżeczka to popatrzy na nas i zasypia
Aczkolwiek to łóżeczko dostawka w ogóle się nie sprawdziło, jego nie lubi, śpi tylko w koszu Mojżesza

Dziewczyny robicie / robiłyście coś z tymi dziećmi w pierwszym tygodniu oprócz karmienia, przytulania, zmiany pieluch i usypiania? bo ja tak mówię do mojego że może trzeba zapewnić jakąś stymulację albo muzyka albo coś? Z drugiej strony taki maluszek.jwszcze ledwo widzi, prawda?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dews, wczoraj jeszcze wiłam się z bólu jak mały ssał gołą pierś, a dziś nagle wielka zmiana: z prawej już w ogóle nie boli, a z lewej tylko trochę na początku. Może u ciebie będzie podobnie? Smaruję pare razy dziennie lano-maścią z ziaji.

Jeśli chodzi o stymulację to ja kładę na brzuszku 15 min dziennie, staram się układać raz na jednym, a raz na drugim boku. Poza tym tylko karmirnie, przewijanie , przytulanie i patrzenie .

Asia, u mnie też pupka byla odparzona po powrocie ze szpitala. Wystarczylo troche sudocremu i po problemie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ewka_mewka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-22, 18:25   #129
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - cześć VII

Cytat:
Napisane przez tetrikk Pokaż wiadomość
Witam się w nowym wątku

U nas miasto finansuje usg bioderek, wiec nic nie będziemy płacić. Ale wizyta dopiero w grudniu.

Dews, nie mogę się nadziwić jakie włoski ma Kubus
U nas terminy dopiero na styczen. Wgl tak smiesznie bo niby do 6 tyg ma byc usg no i pawel byl zapisac i tylko mieli jeden termin na 22.11 no ale przyleciala jakas lekarka i zaczela sie wymadrzac, ze bioderka to miedzy 6 a 12 tyg sie robi. W sumie dopiero teraz wpadlam na to ze mogl jej wypis ze szpitala pokazac ze ma byc to zrobione do 6 tyg. Wyrabane najwyzej pojde prywatnif i tyle. Jeszcze sie przejde do jednej przychodni kawalek dalej moze jutro zapytac o terminy

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-22, 18:27   #130
sara3008
Zakorzenienie
 
Avatar sara3008
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 4 916
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - cześć VII

Cytat:
Napisane przez lady isss Pokaż wiadomość
No wlasnie! Moj sie mnie pytal jak urodzilam czy te zgagi byly warte tych wloskow to mu powiedzialam, ze tak srednio ale moze byc. To co ja przechodzilam z ta zgaga to maly powinjen miec gesta czupryne do pasa i jeszcze odrazu brode i wasy

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
A mój inaczej? Praktycznie od początku miałam zgagi, a rudy ledwie kilka włosów ma
Cytat:
Napisane przez Vicarika Pokaż wiadomość
Najgorsze sa skurcze , ktore nic a nic nie bolą ale sa nie przyjemne bo brzuch jak kamien i kwadrat - na ktg one zapisuja sie w granicy 60-80 . Tak to z boku wyglada ... Załącznik 7649474

Wysłane z mojego LIVE4_KM0438 przy użyciu Tapatalka
Ja ☠☠☠☠☠☠☠e serio ale odzwyczaiłam się już od brzucha od tak wielkiego brzucha Bozeeee, jak ja się ciesze, że mój "brzuch" wlasni wykapany szama cyca i idzie lulu
Cytat:
Napisane przez dews Pokaż wiadomość
Haha no właśnie mogę zdecydowanie obalić mit, że zgaga zwiastuje długie włosy już się śmiałam do mojego że będziemy my robić w przyszłości przypalowe fryzury

O mamo Vicarika już naprawdę kwadrat.. Oby się młody dziś w nocy na świat wypchał!!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jakby mój takie miał to znając mojego tż to po każdej kąpieli by małemu fryzy strzelał

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sara3008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-22, 18:30   #131
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - cześć VII

Cytat:
Napisane przez sara3008 Pokaż wiadomość
A mój inaczej? Praktycznie od początku miałam zgagi, a rudy ledwie kilka włosów ma Ja e serio ale odzwyczaiłam się już od brzucha od tak wielkiego brzucha Bozeeee, jak ja się ciesze, że mój "brzuch" wlasni wykapany szama cyca i idzie lulu Jakby mój takie miał to znając mojego tż to po każdej kąpieli by małemu fryzy strzelał

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Haha tak jak moj malemu stawia irokeza na sline ?

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-22, 18:32   #132
sara3008
Zakorzenienie
 
Avatar sara3008
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 4 916
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - cześć VII

Cytat:
Napisane przez lady isss Pokaż wiadomość
Haha tak jak moj malemu stawia irokeza na sline ?

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
na ślinę?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sara3008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-22, 18:34   #133
cinnamonat
Rozeznanie
 
Avatar cinnamonat
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 802
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - cześć VII

Vica a na którą jutro jedziesz do szpitala? Mam nadzieję, że nie zapomnisz o nas i będziesz zdawać relacje co do działań

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cinnamonat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-22, 18:48   #134
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - cześć VII

Cytat:
Napisane przez sara3008 Pokaż wiadomość
na ślinę?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No w sensie bierze czypryne miedzy wargi i przeciaga zeby do gory staly. Jak mu mowie, zeby dziecku na wlosy nie chrachal to on mi mowi ze nie robi slina tylko w usta bierze

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-22, 18:51   #135
sara3008
Zakorzenienie
 
Avatar sara3008
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 4 916
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - cześć VII

Cytat:
Napisane przez lady isss Pokaż wiadomość
No w sensie bierze czypryne miedzy wargi i przeciaga zeby do gory staly. Jak mu mowie, zeby dziecku na wlosy nie chrachal to on mi mowi ze nie robi slina tylko w usta bierze

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
Mojemu to opowiedziałam i pytam czy jakby Leon miał włosy to by tak robił odpowiedź brzmi "no a jak" i przypomniał mi jak kiedyś siedzieliśmy w aucie na parkingu na wiosce u niego, a obok w samochodzie jego była ze swoim nowym chłopakiem i nagle ręką przeciągała po nosie i po chwili temu kolesiowi we włosy rękę wsadziła darmowy żel do włosów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sara3008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-22, 18:53   #136
Karolkowa_86
Zakorzenienie
 
Avatar Karolkowa_86
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 6 696
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - cześć VII

Cytat:
Napisane przez sara3008 Pokaż wiadomość
Mojemu to opowiedziałam i pytam czy jakby Leon miał włosy to by tak robił odpowiedź brzmi "no a jak" i przypomniał mi jak kiedyś siedzieliśmy w aucie na parkingu na wiosce u niego, a obok w samochodzie jego była ze swoim nowym chłopakiem i nagle ręką przeciągała po nosie i po chwili temu kolesiowi we włosy rękę wsadziła darmowy żel do włosów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Haha A on biedny w niewiedzy żyje pewnie do tej pory haha

(*) Amelka 02.03.2017
01.11.2018 Mikołaj Dzięki Boże za niego !
Karolkowa_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-22, 18:53   #137
sara3008
Zakorzenienie
 
Avatar sara3008
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 4 916
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - cześć VII

Cytat:
Napisane przez Karolkowa_86 Pokaż wiadomość
Haha A on biedny w niewiedzy żyje pewnie do tej pory haha

(*) Amelka 02.03.2017
01.11.2018 Mikołaj Dzięki Boże za niego !
To akurat jego kumpel z wioski więc za jakiś czas na jakiejś imprezie mu o tym wspomnieliśmy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sara3008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-22, 18:55   #138
Karolkowa_86
Zakorzenienie
 
Avatar Karolkowa_86
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 6 696
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - cześć VII

Cytat:
Napisane przez sara3008 Pokaż wiadomość
To akurat jego kumpel z wioski więc za jakiś czas na jakiejś imprezie mu o tym wspomnieliśmy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
niech zgadne pewnie nie są już ze sobą?

(*) Amelka 02.03.2017
01.11.2018 Mikołaj Dzięki Boże za niego !
Karolkowa_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-22, 19:02   #139
Vicarika
Zakorzenienie
 
Avatar Vicarika
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 5 183
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - cześć VII

Cytat:
Napisane przez cinnamonat Pokaż wiadomość
Vica a na którą jutro jedziesz do szpitala? Mam nadzieję, że nie zapomnisz o nas i będziesz zdawać relacje co do działań

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Od 7-7:30 mam sie stawic . Bede sama bo maz z corka w domu to z nudow bede pisala jak mnoe boli jak mi zle i wogole

Wysłane z mojego LIVE4_KM0438 przy użyciu Tapatalka
Vicarika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-22, 19:04   #140
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - cześć VII

Cytat:
Napisane przez sara3008 Pokaż wiadomość
Mojemu to opowiedziałam i pytam czy jakby Leon miał włosy to by tak robił odpowiedź brzmi "no a jak" i przypomniał mi jak kiedyś siedzieliśmy w aucie na parkingu na wiosce u niego, a obok w samochodzie jego była ze swoim nowym chłopakiem i nagle ręką przeciągała po nosie i po chwili temu kolesiowi we włosy rękę wsadziła darmowy żel do włosów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hahah nie no jakie to bleh...

Udpokoilas mnje bo myslalam ze moj tz jest dziwny, a widac to normalka

Dziewczynh dopoki pamietam. Chcialam kupic malemu szumisia, ale pomyslalm ze dam na luz bo jeszcze ktos wpadnie na pomysl zeby kupic wiec na sile odrazu kupowac nie bede. No i Pawla siostra chciala kupic szumisia, bo mowila, ale tego co chciala nie bylo i byly tylko te plasjie takie i nie brala. Kupila w koncu projektor next 2 chicco i pragne podzielic sie opinia na temat tej " zabawki" moze ktoras sie skusi mlody przy tym zasypia i poki to gra to.nawet nie marudzi po pol godz sie sam wylacza i najlepsze ze nawet sam sie uruchamia jak wgczuje ruch. Ta muzyczka co z niego leci jest taka przytlumiona troszke jakby z wody odrobine, spokojna i delikatna. Mam apke z takimi szumami roznymi bo chcialam sprawdzic co malego lepiej uspokoi i powiem wam, ze ten projektor wygrywa. Plus jest taki, ze samemu sie glosnosc ustawia. Mozna tez ta lampke wylaczyc. Montuje sie.do lozeczka wiec bardzo porecznie.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-22, 19:06   #141
sara3008
Zakorzenienie
 
Avatar sara3008
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 4 916
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - cześć VII

Cytat:
Napisane przez Karolkowa_86 Pokaż wiadomość
niech zgadne pewnie nie są już ze sobą?

(*) Amelka 02.03.2017
01.11.2018 Mikołaj Dzięki Boże za niego !
No nie ale nie z powodu darmowego żelu ogólnie ta laska miała parcie na chłopaków z wioski, bo od mojego jak zaczęła to potem jeszcze 3 czy 4 innych obskoczyla

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:04 ----------

Cytat:
Napisane przez lady isss Pokaż wiadomość
Hahah nie no jakie to bleh...

Udpokoilas mnje bo myslalam ze moj tz jest dziwny, a widac to normalka

Dziewczynh dopoki pamietam. Chcialam kupic malemu szumisia, ale pomyslalm ze dam na luz bo jeszcze ktos wpadnie na pomysl zeby kupic wiec na sile odrazu kupowac nie bede. No i Pawla siostra chciala kupic szumisia, bo mowila, ale tego co chciala nie bylo i byly tylko te plasjie takie i nie brala. Kupila w koncu projektor next 2 chicco i pragne podzielic sie opinia na temat tej " zabawki" moze ktoras sie skusi mlody przy tym zasypia i poki to gra to.nawet nie marudzi po pol godz sie sam wylacza i najlepsze ze nawet sam sie uruchamia jak wgczuje ruch. Ta muzyczka co z niego leci jest taka przytlumiona troszke jakby z wody odrobine, spokojna i delikatna. Mam apke z takimi szumami roznymi bo chcialam sprawdzic co malego lepiej uspokoi i powiem wam, ze ten projektor wygrywa. Plus jest taki, ze samemu sie glosnosc ustawia. Mozna tez ta lampke wylaczyc. Montuje sie.do lozeczka wiec bardzo porecznie.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
Pokażesz foto jak to wygląda?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sara3008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-22, 19:07   #142
Karolkowa_86
Zakorzenienie
 
Avatar Karolkowa_86
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 6 696
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - cześć VII

Cytat:
Napisane przez sara3008 Pokaż wiadomość
No nie ale nie z powodu darmowego żelu ogólnie ta laska miała parcie na chłopaków z wioski, bo od mojego jak zaczęła to potem jeszcze 3 czy 4 innych obskoczyla

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:04 ----------

Pokażesz foto jak to wygląda?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Obrotna dziołcha

(*) Amelka 02.03.2017
01.11.2018 Mikołaj Dzięki Boże za niego !

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:07 ----------

Cytat:
Napisane przez lady isss Pokaż wiadomość
Hahah nie no jakie to bleh...

Udpokoilas mnje bo myslalam ze moj tz jest dziwny, a widac to normalka

Dziewczynh dopoki pamietam. Chcialam kupic malemu szumisia, ale pomyslalm ze dam na luz bo jeszcze ktos wpadnie na pomysl zeby kupic wiec na sile odrazu kupowac nie bede. No i Pawla siostra chciala kupic szumisia, bo mowila, ale tego co chciala nie bylo i byly tylko te plasjie takie i nie brala. Kupila w koncu projektor next 2 chicco i pragne podzielic sie opinia na temat tej " zabawki" moze ktoras sie skusi mlody przy tym zasypia i poki to gra to.nawet nie marudzi po pol godz sie sam wylacza i najlepsze ze nawet sam sie uruchamia jak wgczuje ruch. Ta muzyczka co z niego leci jest taka przytlumiona troszke jakby z wody odrobine, spokojna i delikatna. Mam apke z takimi szumami roznymi bo chcialam sprawdzic co malego lepiej uspokoi i powiem wam, ze ten projektor wygrywa. Plus jest taki, ze samemu sie glosnosc ustawia. Mozna tez ta lampke wylaczyc. Montuje sie.do lozeczka wiec bardzo porecznie.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
Ja mam dostać w paczce właśnie z pracy i ciekawa jestem jak zareaguje na nią nasz prezes

(*) Amelka 02.03.2017
01.11.2018 Mikołaj Dzięki Boże za niego !
Karolkowa_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-22, 19:11   #143
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - cześć VII

Cytat:
Napisane przez sara3008 Pokaż wiadomość
No nie ale nie z powodu darmowego żelu ogólnie ta laska miała parcie na chłopaków z wioski, bo od mojego jak zaczęła to potem jeszcze 3 czy 4 innych obskoczyla

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:04 ----------

Pokażesz foto jak to wygląda?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A prosze ta polkula gorna zmienia kolory tez tak powoli i plynnie i tez ma jakby 2 poziomy jasnosci, ale roznica jest niewielka 1542913822186.jpeg

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-22, 19:13   #144
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - cześć VII

Cytat:
Napisane przez Karolkowa_86 Pokaż wiadomość
Obrotna dziołcha

(*) Amelka 02.03.2017
01.11.2018 Mikołaj Dzięki Boże za niego !

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:07 ----------

Ja mam dostać w paczce właśnie z pracy i ciekawa jestem jak zareaguje na nią nasz prezes

(*) Amelka 02.03.2017
01.11.2018 Mikołaj Dzięki Boże za niego !
Wiadomo co dziecko to inaczej ale naprawde ta melodyjka jest tak spokojna i delikatna ze to moze sobie grac malemu a ja tv normalnie ogladam i nie zwracam na nia uwagi. Jak mu czasem w nocy to po cichu wlacze to sama mnie muli

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-22, 19:14   #145
Karolkowa_86
Zakorzenienie
 
Avatar Karolkowa_86
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 6 696
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - cześć VII

Cytat:
Napisane przez lady isss Pokaż wiadomość
Wiadomo co dziecko to inaczej ale naprawde ta melodyjka jest tak spokojna i delikatna ze to moze sobie grac malemu a ja tv normalnie ogladam i nie zwracam na nia uwagi. Jak mu czasem w nocy to po cichu wlacze to sama mnie muli

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
Kurde to ja mam cis innego dostać z chicco

(*) Amelka 02.03.2017
01.11.2018 Mikołaj Dzięki Boże za niego !
Karolkowa_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-22, 19:19   #146
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - cześć VII

Cytat:
Napisane przez Karolkowa_86 Pokaż wiadomość
Kurde to ja mam cis innego dostać z chicco

(*) Amelka 02.03.2017
01.11.2018 Mikołaj Dzięki Boże za niego !
Moze tez ta melodyjka bedzie na podobnej zasadzie. Mlody ma karuzele nad lozeczkiem i ja jej nie cierpie bo.bdzdekoli tak ze az glowa boli a tu jest naprawde zupelnie cos innego bo to taki stlumiony dzwiek no j sciszyc mozna co baprawde jest zbawieniem dla mgch uszu. Zastanawiam sie czy malemunnie kupic jakiejs innej karuzeli takiej lepszej.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-22, 19:24   #147
Mocny Akcent
Dolce vita
 
Avatar Mocny Akcent
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 409
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - cześć VII

Cytat:
Napisane przez Vicarika Pokaż wiadomość
Od 7-7:30 mam sie stawic . Bede sama bo maz z corka w domu to z nudow bede pisala jak mnoe boli jak mi zle i wogole

Wysłane z mojego LIVE4_KM0438 przy użyciu Tapatalka
Trzymam kciuki i też poproszę o informowanie bo chce wiedzieć co ewentualnie mnie spotka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mocny Akcent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-22, 19:32   #148
dews
Zakorzenienie
 
Avatar dews
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 5 249
Mamy listopadowe 2018 - cześć VII

Ladyisss ja mam taką owieczke która emituje 4 różne takie szumy z biciem serca i to jest zbawienie. Ja młodego wsadzam do.lozeczka, włączam i on sam zasypia. Jak się wyłączy to się budzi, ale wystarczy włączyć i nie ma.dziecka.

Ale polecam najpierw włączyć na YouTube takie dźwięki i zobaczyć jak dziecko zareaguje. Wpiszcie white noises i będą filmiki, ja zanim kupiliśmy owieczke to własnie tak włączyłam z głupa bo młody płakał i w sekundę przestał. Ale ważne żeby były szumy i bicie serca, inne nie działają na mojego :p

Np ten
https://youtu.be/Xrnw9gNWjHU

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez dews
Czas edycji: 2018-11-22 o 19:35
dews jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-22, 19:40   #149
dews
Zakorzenienie
 
Avatar dews
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 5 249
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - cześć VII

W ogóle chwale mojego tż bo od powrotu ze szpitala koleś gotuje śniadania, obiady i kolacje :p normalnie nawet nie zdążę o jedzeniu pomyśleć i już mam podstawiony pod nos, właśnie jem puree z kalafiora z kurczakiem ❤️


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dews jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-22, 20:15   #150
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - cześć VII

Cytat:
Napisane przez dews Pokaż wiadomość
Ladyisss ja mam taką owieczke która emituje 4 różne takie szumy z biciem serca i to jest zbawienie. Ja młodego wsadzam do.lozeczka, włączam i on sam zasypia. Jak się wyłączy to się budzi, ale wystarczy włączyć i nie ma.dziecka.

Ale polecam najpierw włączyć na YouTube takie dźwięki i zobaczyć jak dziecko zareaguje. Wpiszcie white noises i będą filmiki, ja zanim kupiliśmy owieczke to własnie tak włączyłam z głupa bo młody płakał i w sekundę przestał. Ale ważne żeby były szumy i bicie serca, inne nie działają na mojego

Np ten
https://youtu.be/Xrnw9gNWjHU

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Musze sprawdzic czy na mojego podziala. No ten projektor poki co to najlepszy gadzet bez dwoch zdan. Mlody zasypia tak mocno ze nic go nie ruszy, smoka wypluje i spi. Jak sie wylaczy to.sie chwile pokreci ale przewaznie zasypia. W razie co tak jak mowisz mozna druga rundke mu puscic

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-18 19:18:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:46.