Mamy listopadowe 2018 - cześć VII - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-11-23, 08:26   #211
jajoanka
Zakorzenienie
 
Avatar jajoanka
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 3 513
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - cześć VII

Cytat:
Napisane przez dews Pokaż wiadomość
Ja jednak laktator.. Odciagam za każdym razem jak się obudzi i rano jeszcze uda się dobić do 90 ale w kolejnych sesjach to jest tylko 60 bądź nawet 40 wieczorami..A młody je naraz 100 ml :/ więc wole sprawdzać ile mam swojego plus kurde karmienie piersią jest dla mnie nie do przeskoczenia jeśli chodzi o ból :/ laktator też boli ale mniejsze zlo


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie to laktator glaska :-P U mnie Dzidzio ladnie ssie, boli tylko jak sie przystawia do lewej cycki, a tak to jest okej

Wychodzi na to, ze mam 1 porcje mleka za duzo, bo wieczorem musze sciagac, mam tak przepelnione piersi... i ok 80-90 ml sie marnuje. Maz mial karmic, ale cos nie wychodzi... probowalismy z inna butelka i poki co tez slabo. Dzis w nocy to nie dal rady wstac, zeby nakarmic... ale ja tez juz mialam naprodukowane, to stanelo na cycu. No trudno, przynajmniej piersi mnie nie bola i nie ziona ogniem. Bede sciagac

Wysłane z mojego PSP3530DUO przy użyciu Tapatalka
jajoanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-23, 08:31   #212
smileska
Zadomowienie
 
Avatar smileska
 
Zarejestrowany: 2017-06
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 845
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - cześć VII

Asia masz zly stanik skoro boli cie kregoslup i chodzisz przygarbiona. Ja mam cyce jak donice swoja droga moglabym nimi zabic jakby tak dobrze sie zamachnac ale mam usztywniony dobrze dobrany stanik dla karmiacych i nic nie boli mimo ze swoje ważą oj ważą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem od 12.12.2005
Zaręczyny 12.12.2008
Córka 31.08.2009
Ślub cywilny 11.12.2010
Ślub kościelny 09.09.2017
Syn w drodze
smileska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-23, 08:35   #213
sara3008
Zakorzenienie
 
Avatar sara3008
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 4 916
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - cześć VII

Cytat:
Napisane przez Vicarika Pokaż wiadomość
Juz po badaniu , szyjka 1,8 cm ale tylko tyle , zamknieta . Mam za duza ilosc wod :-/ fajnie dowiedziec sie teraz ... Pobrali mi krew , i bedzie dzisiaj tylko test oxy jak nic nie ruszy to jutro baloniki i zele ...

Wysłane z mojego LIVE4_KM0438 przy użyciu Tapatalka
Ale to dobra wiadomość! Moja przy przyjęciu do szpitala miała 3 cm długości więc dłuższą droga, po teście z oxy może ruszy, jak cię odłącza to pospaceruj, jak dasz radę to porób przysiady,sutki możesz pokręcić Może pomoże.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:35 ---------- Poprzedni post napisano o 09:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Karolkowa_86 Pokaż wiadomość
Haha bezbledny mem
No jest na l4, był u psychiatry ma załamanie nerwowe
Tak się zastanawiamy czy iść z młodym na pocztę, bo musimy, ale kuzwa nie wiem czy iść?
Jak sądzicie?

(*) Amelka 02.03.2017
01.11.2018 Mikołaj Dzięki Boże za niego !
Ja jak chodziłam z małym Igorkiem bo nie miałam wyjścia to musiałam wózek zostawić przed, bo poczta po schodach a dziecko na ręku miałam i zawsze się pytałam czy mnie ktoś przepuści, nigdy nie usłyszałam odmowy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sara3008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-23, 08:37   #214
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - cześć VII

Cytat:
Napisane przez dews Pokaż wiadomość
Ja jednak laktator.. Odciagam za każdym razem jak się obudzi i rano jeszcze uda się dobić do 90 ale w kolejnych sesjach to jest tylko 60 bądź nawet 40 wieczorami..A młody je naraz 100 ml :/ więc wole sprawdzać ile mam swojego plus kurde karmienie piersią jest dla mnie nie do przeskoczenia jeśli chodzi o ból :/ laktator też boli ale mniejsze zlo


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj tam laktator czy cyc to juz tam wiesz indywiduslna sprawa tak samo jak to czy nasze mleczko czy mm. Nad tym sie nie rozwidzmy tylko nad niesprawiedliwoscia w zieleniu przespanych nocy z reszta kolezsnek z forum

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-23, 08:39   #215
Karolkowa_86
Zakorzenienie
 
Avatar Karolkowa_86
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 6 696
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - cześć VII

Cytat:
Napisane przez sara3008 Pokaż wiadomość
Ale to dobra wiadomość! Moja przy przyjęciu do szpitala miała 3 cm długości więc dłuższą droga, po teście z oxy może ruszy, jak cię odłącza to pospaceruj, jak dasz radę to porób przysiady,sutki możesz pokręcić Może pomoże.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:35 ---------- Poprzedni post napisano o 09:32 ----------

Ja jak chodziłam z małym Igorkiem bo nie miałam wyjścia to musiałam wózek zostawić przed, bo poczta po schodach a dziecko na ręku miałam i zawsze się pytałam czy mnie ktoś przepuści, nigdy nie usłyszałam odmowy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tylko jak ubrać go? W sumie od niedzieli nie wychodzilismy z domu

(*) Amelka 02.03.2017
01.11.2018 Mikołaj Dzięki Boże za niego !
Karolkowa_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-23, 08:41   #216
sara3008
Zakorzenienie
 
Avatar sara3008
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 4 916
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - cześć VII

Cytat:
Napisane przez Karolkowa_86 Pokaż wiadomość
Tylko jak ubrać go? W sumie od niedzieli nie wychodzilismy z domu

(*) Amelka 02.03.2017
01.11.2018 Mikołaj Dzięki Boże za niego !
Ja ubieram w body na krótki, pajac, misiowy kombinezon i śpiwór minky dopóki poniżej 0 nie spada to będę w misiu wozić, potem przejdę na zimowy kombinezon chyba, jeszcze nie wiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sara3008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-23, 08:41   #217
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - cześć VII

Cytat:
Napisane przez ajakasia Pokaż wiadomość
Vica trzymam kciuki Ciekawe co szef powiedział, bo faktycznie jest tak jak mówisz, bez niego nikt decyzji nie podejmuje.

Ale na pewno dziś urodzisz. Ciekawe dlaczego na poród sn trzeba u nas czekać, w sensie że nie wywołuje wcześniej a jak jest cc to byle 38 tydzień był skończony i już wyciągać dziecko.

Moja też jest póki co bezproblemowa. Je co 3-3.5 godziny, śpi i strzela kupy. Nie płacze, zasypia w kolysce w ciągu dnia, w nocy śpi ze mną. Także z Helenka odpoczywam, z Antkiem był hardcore. Ulewanie, GER, wzmożone napięcie mięśniowe, zstkany kanalik łzowy oraz inne historie...
Nie wiem czy jesli chodzi o wywolywanie oxy to jest skuteczna wczesniej jak nie ma skurczy. Ja z pierwszym dzieckiem mialam wywolywany wlasnie na poczatku 38 tyg bo mala miala za wysoke tetno. Podejrzewam, ze po prostu szalala w brzuchu a lekarka wolala dmuvhac na zimne i dala skierowanie do szpitala. W szpitalu juz mloda sie z tym tetnem unormowala, ale ze "skoro juz przyszlam a i tak juz jakies rozwarcie jest" podlaczylj mi to oxy. Nic sie nie dzialo. Zadnego spinania brzucha nawet, a o slurczach to juz nawet nie wspomne

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-11-23, 08:46   #218
dews
Zakorzenienie
 
Avatar dews
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 5 249
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - cześć VII

Jajoanka podziel się ja teraz kończę sciagac i nawet 90 nie będzie :/ a wczoraj wieczorem miałam 20..

Vicarika ja nie miałam skurczy wcale ale przebicie wód i oxy rozchulaly sprawę.. Szkoda ze na krzyz

Dziewczyny w ogóle w nocy zmieniam pieluszkę młodemu a tam.. Odpadł kikut <3 w środku jest jeszcze taka ropa, dam dzisiaj położnej do sprawdzenia, ale przemywam i myślę że będzie git


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dews jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-23, 08:48   #219
Karolkowa_86
Zakorzenienie
 
Avatar Karolkowa_86
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 6 696
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - cześć VII

Cytat:
Napisane przez sara3008 Pokaż wiadomość
Ja ubieram w body na krótki, pajac, misiowy kombinezon i śpiwór minky dopóki poniżej 0 nie spada to będę w misiu wozić, potem przejdę na zimowy kombinezon chyba, jeszcze nie wiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O dobry pomysł no to może się przejdę ale nie byłoby nas godzinę nie za długo jak na taką pogodę?

(*) Amelka 02.03.2017
01.11.2018 Mikołaj Dzięki Boże za niego !
Karolkowa_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-23, 08:50   #220
sylwusiach
Zakorzenienie
 
Avatar sylwusiach
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 8 684
Send a message via Skype™ to sylwusiach
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - cześć VII

Cytat:
Napisane przez dews Pokaż wiadomość
Jajoanka podziel się ja teraz kończę sciagac i nawet 90 nie będzie :/ a wczoraj wieczorem miałam 20..

Vicarika ja nie miałam skurczy wcale ale przebicie wód i oxy rozchulaly sprawę.. Szkoda ze na krzyz

Dziewczyny w ogóle w nocy zmieniam pieluszkę młodemu a tam.. Odpadł kikut <3 w środku jest jeszcze taka ropa, dam dzisiaj położnej do sprawdzenia, ale przemywam i myślę że będzie git


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
szybko super u Lilki tez szybko odpadl bo po 3-4 dobach

Sent from my SM-J330FN using Tapatalk
__________________
Lilly 20.06.2015
sylwusiach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-23, 08:54   #221
smileska
Zadomowienie
 
Avatar smileska
 
Zarejestrowany: 2017-06
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 845
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - cześć VII

Cytat:
Napisane przez sylwusiach Pokaż wiadomość
szybko super u Lilki tez szybko odpadl bo po 3-4 dobach

Sent from my SM-J330FN using Tapatalk
To tylko u mojego dziecka trzymal sie 35 dni?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem od 12.12.2005
Zaręczyny 12.12.2008
Córka 31.08.2009
Ślub cywilny 11.12.2010
Ślub kościelny 09.09.2017
Syn w drodze
smileska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-23, 08:57   #222
Vicarika
Zakorzenienie
 
Avatar Vicarika
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 5 183
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - cześć VII

Co za zasieg w tym szpitalu co chwile mi skacze i z netem mam problem . Wiecie co , ale zaczelo mnie bolec i to kregoslup i juz nie wiem czy sobie wmawiam czy cos sie dzieje , jeszcze to parcie na kupe :-/ .

Co do kikuta Dews super ze tak szybko , mnie on najbardziej przerazal - jak odpa po 2 tygodniach to ulga na sercu . Smileska ale juz sie zagoił ?

Jeju jak te dzieci płaczą -- i moje tez bedzie

Wysłane z mojego LIVE4_KM0438 przy użyciu Tapatalka
Vicarika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-23, 08:58   #223
Karolkowa_86
Zakorzenienie
 
Avatar Karolkowa_86
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 6 696
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - cześć VII

Cytat:
Napisane przez smileska Pokaż wiadomość
To tylko u mojego dziecka trzymal sie 35 dni?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój ma 22 dni i dalej jest, także sama z tym nie jesteś że tak długo jest

(*) Amelka 02.03.2017
01.11.2018 Mikołaj Dzięki Boże za niego !

---------- Dopisano o 09:58 ---------- Poprzedni post napisano o 09:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Vicarika Pokaż wiadomość
Co za zasieg w tym szpitalu co chwile mi skacze i z netem mam problem . Wiecie co , ale zaczelo mnie bolec i to kregoslup i juz nie wiem czy sobie wmawiam czy cos sie dzieje , jeszcze to parcie na kupe :-/ .

Co do kikuta Dews super ze tak szybko , mnie on najbardziej przerazal - jak odpa po 2 tygodniach to ulga na sercu . Smileska ale juz sie zagoił ?

Jeju jak te dzieci płaczą -- i moje tez bedzie

Wysłane z mojego LIVE4_KM0438 przy użyciu Tapatalka
Ooo coś się zaczyna dziać!

(*) Amelka 02.03.2017
01.11.2018 Mikołaj Dzięki Boże za niego !
Karolkowa_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-23, 09:09   #224
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - cześć VII

Cytat:
Napisane przez Vicarika Pokaż wiadomość
Co za zasieg w tym szpitalu co chwile mi skacze i z netem mam problem . Wiecie co , ale zaczelo mnie bolec i to kregoslup i juz nie wiem czy sobie wmawiam czy cos sie dzieje , jeszcze to parcie na kupe :-/ .

Co do kikuta Dews super ze tak szybko , mnie on najbardziej przerazal - jak odpa po 2 tygodniach to ulga na sercu . Smileska ale juz sie zagoił ?

Jeju jak te dzieci płaczą -- i moje tez bedzie

Wysłane z mojego LIVE4_KM0438 przy użyciu Tapatalka
Trzymam kciuki zeby to bylo to !

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-23, 09:09   #225
sara3008
Zakorzenienie
 
Avatar sara3008
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 4 916
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - cześć VII

Cytat:
Napisane przez Karolkowa_86 Pokaż wiadomość
O dobry pomysł no to może się przejdę ale nie byłoby nas godzinę nie za długo jak na taką pogodę?

(*) Amelka 02.03.2017
01.11.2018 Mikołaj Dzięki Boże za niego !
Nie wiem jaką masz pogodę u nas wczoraj było 2 stopnie i chciałam pospacerować ale po godzinie zwialam do domu bo mi morda zamarzała
Cytat:
Napisane przez Vicarika Pokaż wiadomość
Co za zasieg w tym szpitalu co chwile mi skacze i z netem mam problem . Wiecie co , ale zaczelo mnie bolec i to kregoslup i juz nie wiem czy sobie wmawiam czy cos sie dzieje , jeszcze to parcie na kupe :-/ .

Co do kikuta Dews super ze tak szybko , mnie on najbardziej przerazal - jak odpa po 2 tygodniach to ulga na sercu . Smileska ale juz sie zagoił ?

Jeju jak te dzieci płaczą -- i moje tez bedzie

Wysłane z mojego LIVE4_KM0438 przy użyciu Tapatalka
Nie marudz na płaczące dzieci, bo ja zanim urodziłam to marudziłam że jedno tak płakało strasznie a potem mój dał taki popis że aż pielęgniarka wpadła zobaczyć czy coś się dzieje, a ja tylko pieluszkę zmieniałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sara3008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-23, 09:14   #226
jajoanka
Zakorzenienie
 
Avatar jajoanka
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 3 513
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - cześć VII

Cytat:
Napisane przez smileska Pokaż wiadomość
Asia masz zly stanik skoro boli cie kregoslup i chodzisz przygarbiona. Ja mam cyce jak donice swoja droga moglabym nimi zabic jakby tak dobrze sie zamachnac ale mam usztywniony dobrze dobrany stanik dla karmiacych i nic nie boli mimo ze swoje ważą oj ważą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moze i tak...bo ja w tych szmaciakach chodze. Nie umialam innego rozmiaru dopasowac, wiec bralam te miekkie <M'ki>.

Ciekawe kiedy kupie lepszy... raczej nie predko. Maz raczej tez nie zalatwi :-P Raz go wyslalam po podpaski to byl w 3 sklepach i nie znalazl takich jak ja chce Ciekawe czy cos by przyniosl jakbym go po stanik wyslala

Pisalam, ze jestesmy dzis sami w domu? Jeszcze nie zdazylam zebow umyc ani wlosow uczesac a zaraz bedzie w pol do 11... masakra!

Wysłane z mojego PSP3530DUO przy użyciu Tapatalka
jajoanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-23, 09:27   #227
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - cześć VII

Cytat:
Napisane przez Sylvana Pokaż wiadomość
Cześć Kochane, nie jestem w stanie nadrobić Was, ale w końcu się odzywam bo niestety od mojej CC mam zespół popunkcyjny i umierałam aż do wczoraj, dzisiaj już znaczna poprawa ale znowu czuję , że głowa zaczyna mnie ćmić mam nadzieję, że już się ten ból nie rozchula tak jak ostatni tydzień...


Powiem Wam, że za nic w świecie nie zamieniłabym tej cesarki, którą miałam ale niestety nie obeszło się bez małych komplikacji w trakcie.
Dostałam znieczulenie podpajenczynkowe i w trakcie operki zaczęłam drzeć się tak w pewnym momencie kiedy już na pewno macica była przecięta, że czuję ała ała czuję ból i te moje wrzaski zmusiły anestezjologa do natychmiastowej narkozy.......


Więc super nie dość, że podpajenczynkowe to jeszcze narkoza więc dłużej dochodzę do siebie.




Co do tej akcji z nieprzyjętym dzieckiem........
Dwa dni temu Maks okolo 4 00 rano ulał mocno mlekiem i zachłysnął się tak mocno , że nie mogliśmy go ogarnąć z TŻ lało mu sie nosem, w plucach i dusił się przez kilkanaście minut tak, że myślalam, ze umrę.
Zadzwonilam na ambulans co robic, czy dobrze go oczyszczamy z tego mleka bo jest zle a oni, zeby szybko jechac na najblizszy szpital z opieka medyczną nocna i podał miejscowość najblizej mojej, ja mieskzam na obrzeżach poznania.....
Zimno jak *uj malego opatulilam, wsiedlismy do auta i z piskiem opon do tego szpitala i tu uwaga..... dziecko zasnęło ja nie wiedzialam, czy z niedotlenienia czy ze stresu tak gleboko spi i nie reaguje na budzenie, wjezdzamy do szpitala a tam szlaban z biletem ok, pobieramy, wysiadam biegnę do wejścia a tam zamknięte drzwi ruchome , szpital śpi, ciemno.........
Dzwonię domofonem, cisza. Dzwonię dzwonię przeklinam, ryczę z tym dzieckiem na ręku, odbiera w zwolnionym tempie ochroniarz , wolam ze potrzebuję pilnie pediatry, on w zwolnionym tempie przyszeld i otwieral te drzwi automatyczne kluczykiem............... .......
Wbiegłam na piętro, tam pani w polarze zaspana otwiera drzwi gabinetu, spojrzała na bladego Maksa i tekst, ze dyspozytor nas zle pokierowal bo oni tu dla dzieci nie maja zadnej pomocy i musimy jechac na drugi koniec poznania na krysiewicza.............. ...........
Ochroniarz nie otworzyl nam szlabanu, moj TZ z cztery minuty meczyl sie przy biletomacie zeby wrzucic drobne zebysmy mogli wyjechac wyobrażacie sobie to..........
To dziecko gdyby bylo w stanie bardzo poważnym by normalnie zeszło nam tej nocy z ta opieką.................
Pojechalismy do tego wskazanego drugiego szpitala i tam oddzial żył, od razu sie nami zajęli, odśluzowali mi go, masakra, duzo kichał i oczyścił się na tyle, ze oddech mierzony miał miarowy to nas wypuscili..... Dziewczyny ile stresu mieliśmy , że glowa mala.... Moj TZ tak przeklinał, ja ryczałam z bezsilności, jak dyspozytor mógł popełnić taki błąd....... Przecież właśnie potem w TV się takie akcje słyszy jak się stanie tragedia.
O matko współczuję przeżyćJa bym chyba na zawał zeszła...takich sytuacji boje sie najbardziej ze cos malej sie stanie a ja niebede umiala zareagowac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-23, 09:28   #228
Karolkowa_86
Zakorzenienie
 
Avatar Karolkowa_86
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 6 696
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - cześć VII

Cytat:
Napisane przez jajoanka Pokaż wiadomość
Moze i tak...bo ja w tych szmaciakach chodze. Nie umialam innego rozmiaru dopasowac, wiec bralam te miekkie <M'ki>.

Ciekawe kiedy kupie lepszy... raczej nie predko. Maz raczej tez nie zalatwi :-P Raz go wyslalam po podpaski to byl w 3 sklepach i nie znalazl takich jak ja chce Ciekawe czy cos by przyniosl jakbym go po stanik wyslala

Pisalam, ze jestesmy dzis sami w domu? Jeszcze nie zdazylam zebow umyc ani wlosow uczesac a zaraz bedzie w pol do 11... masakra!

Wysłane z mojego PSP3530DUO przy użyciu Tapatalka
Mojego jak wysłałam po stanik to kupił dwa i nawet w eleganckim rozmiarze nawet nie chce wiedzieć jak mierzył czy dobre będą te staniki

(*) Amelka 02.03.2017
01.11.2018 Mikołaj Dzięki Boże za niego !
Karolkowa_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-23, 09:31   #229
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - cześć VII

Cytat:
Napisane przez dews Pokaż wiadomość
Ladyisss od początku tak ma? Bo mój znowu jak w zegarku budzi się, jedzenie, pielucha, poogląda z 10 min otoczenie i zasypia, 2,5-3h snu i od nowa czy to dzień czy to noc.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja tez ma obecnie taki rytm, spi ok 2,5h-3 max 3,5h wstaje je przrjwijam popatrzy chwilke i zasypia znowu i tak w kółko narazie jest dobrze, ale domyslam sie ze z kazdym tygodniem bedzir spac mnie godz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-23, 09:38   #230
jajoanka
Zakorzenienie
 
Avatar jajoanka
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 3 513
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - cześć VII

Cytat:
Napisane przez Karolkowa_86 Pokaż wiadomość
Mojego jak wysłałam po stanik to kupił dwa i nawet w eleganckim rozmiarze nawet nie chce wiedzieć jak mierzył czy dobre będą te staniki

(*) Amelka 02.03.2017
01.11.2018 Mikołaj Dzięki Boże za niego !
Hmm... to moze powinnam sprobowac :-D

My sie karmimy... 3 raz juz dzisiaj... 4 pieluchy zmienione. Grymasi troche, wsadzilam go do bujaczka teraz, od masazera czkawka ustala IMG_20181123_101550.jpeg

Wysłane z mojego PSP3530DUO przy użyciu Tapatalka
jajoanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-23, 09:55   #231
sara3008
Zakorzenienie
 
Avatar sara3008
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 4 916
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - cześć VII

Cytat:
Napisane przez jajoanka Pokaż wiadomość
Hmm... to moze powinnam sprobowac :-D

My sie karmimy... 3 raz juz dzisiaj... 4 pieluchy zmienione. Grymasi troche, wsadzilam go do bujaczka teraz, od masazera czkawka ustala Załącznik 7649530

Wysłane z mojego PSP3530DUO przy użyciu Tapatalka
Lubi wibre? Mój od razu płacze więc w grę wchodzi tylko bujanie, najczęściej nogą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sara3008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-23, 09:57   #232
jajoanka
Zakorzenienie
 
Avatar jajoanka
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 3 513
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - cześć VII

Cytat:
Napisane przez sara3008 Pokaż wiadomość
Lubi wibre? Mój od razu płacze więc w grę wchodzi tylko bujanie, najczęściej nogą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lezal spokojnie, wiec chyba lubi. Tej karuzeli jeszcze nie probowalam ;-)

Wysłane z mojego PSP3530DUO przy użyciu Tapatalka
jajoanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-23, 09:57   #233
sara3008
Zakorzenienie
 
Avatar sara3008
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 4 916
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - cześć VII

Cytat:
Napisane przez jajoanka Pokaż wiadomość
Lezal spokojnie, wiec chyba lubi. Tej karuzeli jeszcze nie probowalam ;-)

Wysłane z mojego PSP3530DUO przy użyciu Tapatalka
Ja wyciągnęłam, bo Igora korci przekręca co chwilę a to hałasuje i Leon się boi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sara3008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-23, 10:26   #234
Karolkowa_86
Zakorzenienie
 
Avatar Karolkowa_86
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 6 696
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - cześć VII

Dziewczyny zobaczyłam zdjęcie tego maluszka, tej Pani co dziecko zmarło..
Boże serce pęka na milion kawałków! Poplakalam się! Co za niesprawiedliwość na świecie!

(*) Amelka 02.03.2017
01.11.2018 Mikołaj Dzięki Boże za niego !
Karolkowa_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-23, 10:30   #235
smileska
Zadomowienie
 
Avatar smileska
 
Zarejestrowany: 2017-06
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 845
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - cześć VII

Kiepski dzien z Maksem mamy ... odkad wstal czyli od 6 jest na rekach ... co go odloze to jest ryk. Wozek nie, bujak nie, lozeczko nie ... nakarmiony przebrany wybawiony. Usypia odkladam ryczy ... probuje zjesc sniadanie ale slabo mi to wychodzi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem od 12.12.2005
Zaręczyny 12.12.2008
Córka 31.08.2009
Ślub cywilny 11.12.2010
Ślub kościelny 09.09.2017
Syn w drodze
smileska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-23, 10:31   #236
sara3008
Zakorzenienie
 
Avatar sara3008
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 4 916
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - cześć VII

Ja od godziny się wybieram na spacer i wybrać nie mogę z dwójką dzieci wcale nie tak łatwo :/
Vica, jak tam?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sara3008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-23, 10:48   #237
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - cześć VII

Dziewczyny widze ze macie juz lezaczki/bujaczki jakie macie?czy one wibruja tylko czy moze hustaja??Chce malej kupic i niewiem jaki bylby najlepszy...przy starszej szarpnelismy sie na taki wypasiony sprowadzony z Anglii bo u nas to niebyly dostepne
https://m.ceneo.pl/3042205
I powiem wam ze zajmowalo kupe miejsce a hustanie bylo za mocne wiec byl uzywany bardzo malo :/ teraz wole cos mniejszego...Wiec jakie macie??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-23, 10:48   #238
dews
Zakorzenienie
 
Avatar dews
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 5 249
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - cześć VII

A ja pompuje na początku tak tego nie lubiłam ale teraz o.. Da sie przyzwyczaić. Jeszcze mam stanik który przytrzymuje laktator, więc jak mi dzisiaj tż baterie kupi to będę mogła normalnie dom ogarniać z laktatorem przy cycku takze zaoszczędzę dużo czasu.

Kurcze Smileska a on taki marudny od urodzenia?
Ja się zastanawiam czy to moje dziecko takie chwilowo spokojne czy w końcu mu się odwiedzi.. Dzisiaj przestaliśmy w dzień chodzić na palcach po domu, postawiłam młodego w jadalni czyli między kuchnia i salonem, gdzie jest na głośniej, gra radio, chodzi laktator, a mały niewzruszony póki ta jego owieczka szumi tylko się wyłączy u od razu widzę małe wierzgajace rączki

Jajoanka chciałabym żeby mnie laktator głaskał :/ ja zanim go włączę to psychicznie muszę się nastawić, później zaciskam zeby i nara xD a boli mega, szczególnie to pierwsze zassanie.
Ale testuje metodę 7-5-3 i zobaczymy czy przyniesie jakieś efekty. Narazie piersi zrobiły mi się mega twarde, więc może coś się dzieje

Vicarika jakieś newsy?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dews jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-23, 11:02   #239
sara3008
Zakorzenienie
 
Avatar sara3008
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 4 916
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - cześć VII

Cytat:
Napisane przez MadziQ6 Pokaż wiadomość
Dziewczyny widze ze macie juz lezaczki/bujaczki jakie macie?czy one wibruja tylko czy moze hustaja??Chce malej kupic i niewiem jaki bylby najlepszy...przy starszej szarpnelismy sie na taki wypasiony sprowadzony z Anglii bo u nas to niebyly dostepne
https://m.ceneo.pl/3042205
I powiem wam ze zajmowalo kupe miejsce a hustanie bylo za mocne wiec byl uzywany bardzo malo :/ teraz wole cos mniejszego...Wiec jakie macie??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam taki co Asia, Tiny Love https://m.ceneo.pl/40544304 szkoda tylko że sam się nie buja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sara3008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-23, 11:03   #240
dews
Zakorzenienie
 
Avatar dews
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 5 249
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - cześć VII

Ja też jeszcze nie mam, ale trzeba na dniach kupić


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dews jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-18 19:18:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:22.