Panny Młode 2020 cz. II - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-01-04, 21:26   #691
_PinkLips
Zakorzenienie
 
Avatar _PinkLips
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 5 490
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez margaritaa Pokaż wiadomość
To co szukamy?
Tak kompletnie nie mam pojęcia jeszcze jaki to miałby byc zapach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_PinkLips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-04, 21:27   #692
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez gothka152 Pokaż wiadomość
Biorę pod uwagę te dwie suknie poniżej. Byłam zdecydowana na pierwszą (tą jasnoróżową), ale teraz już sama nie wiem Drugą suknię też szyłabym w kolorze bardzo jasnego różu lub moreli.

Jestem niska (mam 152 cm wzrostu), noszę rozmiar 42. Jestem też dość nieproporcjonalna Mam typową figurę jabłka: szerokie ramiona, spory biust (rozmiar D) i brzuch. Dlatego zaznaczyć talię trzeba, ale wszelkie pasy bym wyrzuciła
Delikatnie skłaniałabym się ku tej drugiej sukience.

I muszę: pewna jesteś, że masz D (a jeśli tak - że masz właściwy obwód)? Ja przy moim dość przeciętnym biuście noszę F
theali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-04, 21:31   #693
gothka152
Zakorzenienie
 
Avatar gothka152
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dolina Dzikiej Róży
Wiadomości: 19 132
GG do gothka152
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
I muszę: pewna jesteś, że masz D (a jeśli tak - że masz właściwy obwód)? Ja przy moim dość przeciętnym biuście noszę F
Tak- jestem pewna
__________________
17. 09. 2016 r.
Mieszkamy razem
07. 08. 2018 r.
08. 08. 2020 r.
Tekla


15/2023
gothka152 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-04, 21:33   #694
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez gothka152 Pokaż wiadomość
Taki sam problem jak z suknią, mam ze ślubnymi perfumami

Jako mała dziewczynka wąchałam szafę babci przesiąkniętą ciężkim, miodowym zapachem Black Pearls E. Taylor Kiedy mama dostała te same perfumy i oddała mnie, postanowiłam, że zostawię je sobie na ślub

Chciałabym mieć swój jeden zapach, który będzie moim ss, słynnym ,,zapachowym podpisem". Ostatnio zakochana jestem w White Tea E. Arden. Są delikatne i bardzo uniwersalne. Noszę je cały czas, bez względu na okazję.

No i teraz mam dylemat... Czy na ślub wybrać zapach swojego dzieciństwa czy jednak pozostać wierna temu, który obecnie jest moim ss
Ja się ostatnio zakochałam z Black Opium Glowing i to chyba jedyne z tej serii które mi się aż tak bardzo podobają dostałam 90ml od tż na urodziny więc myślę że będzie akurat

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-04, 21:38   #695
_PinkLips
Zakorzenienie
 
Avatar _PinkLips
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 5 490
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
Delikatnie skłaniałabym się ku tej drugiej sukience.

I muszę: pewna jesteś, że masz D (a jeśli tak - że masz właściwy obwód)? Ja przy moim dość przeciętnym biuście noszę F
To tez zależy od obwodu bo chyba im mniejszy tym większa miska


Ja poszukuję butów. Babeczka mi mówiła ze na przymiarke w kwietniu fajnie by było juz mieć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_PinkLips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-04, 21:43   #696
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez _PinkLips Pokaż wiadomość
To tez zależy od obwodu bo chyba im mniejszy tym większa miska
Ano zależy, ale jestem przewrażliwiona na tym punkcie, bo w moim otoczeniu mnóstwo kobiet nosi za duże obwody z lepiej lub gorzej dobranymi miskami. Moja osobista matka przy wymiarach bardzo porównywalnych ze mną upiera się przy obwodzie o dwa (w porywach trzy) rozmiary większym, niż noszę ja.
I nieraz słyszałam "F? Chyba żartujesz, więcej niż małe C nie masz"
theali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-04, 22:47   #697
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
Ano zależy, ale jestem przewrażliwiona na tym punkcie, bo w moim otoczeniu mnóstwo kobiet nosi za duże obwody z lepiej lub gorzej dobranymi miskami. Moja osobista matka przy wymiarach bardzo porównywalnych ze mną upiera się przy obwodzie o dwa (w porywach trzy) rozmiary większym, niż noszę ja.
I nieraz słyszałam "F? Chyba żartujesz, więcej niż małe C nie masz"

O dokładnie, ja się powoli przestaję mieścić w moje F, ale to jest 65F, zupełnie coś innego niż 80F


Mój pierwszy kupiony stanik z prawidłowym obwodem to było objawienie, wtedy nosiłam 60 obwód, więc praktycznie nigdzie nie było
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-01-04, 23:07   #698
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
O dokładnie, ja się powoli przestaję mieścić w moje F, ale to jest 65F, zupełnie coś innego niż 80F


Mój pierwszy kupiony stanik z prawidłowym obwodem to było objawienie, wtedy nosiłam 60 obwód, więc praktycznie nigdzie nie było
U mnie też zmiana z 85 na 75 (czasem 70, zależnie od modelu) była cudownym doświadczeniem. Teraz twierdzę, że w kategoriach komfortu pierwsze miejsce to dobrze dobrany biustonosz, potem brak biustonosza, a dopiero lata świetlne dalej źle dobrany rozmiar. Brr, te przesuwające się i wbijające fiszbiny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-04, 23:58   #699
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
U mnie też zmiana z 85 na 75 (czasem 70, zależnie od modelu) była cudownym doświadczeniem. Teraz twierdzę, że w kategoriach komfortu pierwsze miejsce to dobrze dobrany biustonosz, potem brak biustonosza, a dopiero lata świetlne dalej źle dobrany rozmiar. Brr, te przesuwające się i wbijające fiszbiny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A to ja aż tak to nie, najpierw bez, uwielbiam bez. Gdyby tylko mi skutki tak nie stały, to bym wcale nie nosiła. Ale jak już wspominałam, rozmiar mały, akurat w moją rękę, więc jeszcze nie ma co ciążyć.

Współczuję wszystkim z dużym biustem, moja mama ma i ile to waży...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-05, 06:11   #700
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Ja znowu uważam brafitting za masakre. Nosiłam sobie 75A, było luźno. A tu babka do mnie, że 65 C. Kupiłam, nosiłam, sciskałam się, wygraniałam, i za każdym razem jak już wracałam do domu to z ulga zdejmowałan zbroje i chodziłam bez. Potem miałam etap, że W OGÓLE nie nosiłam stanika. Teraz noszę tylko mięciutkie i koronkowe z HM, sinsay. A pod bluzy nie noszę nic.

Natomiast jeśli chodzi o perfumy, to nie kupuje nic nowego, specjalnie na ten dzień. Mam sporo próbek z sephory, więc stawiam na nie.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-05, 09:02   #701
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Co do perfum, to użyję czegoś, co akurat będę miała Teraz mam White Tea od Elizabeth Arden i Be Tempted DKNY.

Ja miałam się udać do braffiterki przed ślubem, ale jednak nie pójdę, bo w mojej sukience nie będę miała stanika Może po, jak już ogarnę się z kasą. Tak więc na razie noszę sobie moje typowe 75C. Szczerze mówiąc, ciężko mi sobie wyobrazić zmianę obwodu na np. 65... To nie ciśnie?
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-05, 09:04   #702
tulipan1994
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 13 053
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez Niezapominajka09 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co myślicie o ślubie w pt? Albo w okolicy długiego weekendu np w Boże Ciało? Bo z racji, że moj Tż się nie spieszy z pierścionkiem, a nie chcialabym potem czekać 2-3 lata, pomyslalam o takiej opcji. W dodatku poza tzw sezonem ślubnym. Wtedy też jest trochę taniej
Myślicie, że dużo osób odmawia? Ja dla kogoś bliskiego na pewno nie miałabym problemu wziąć wolne w dodatku wiedząc duzo wcześniej, ale nie wiem czy większość tak podchodzi i byłoby mi przykro jakby większość odmówiła
Ja bym się w moim przypadku nie zdecydowała ze względu na dużą liczbę osób z daleka
Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
A jaki był szał na kupno wódki, BO AKCYZA W GÓRĘ!


Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
To akurat ruszyło moją mamę i przycisnęła nas żebyśmy kupowali
Cytat:
Napisane przez gothka152 Pokaż wiadomość
Biorę pod uwagę te dwie suknie poniżej. Byłam zdecydowana na pierwszą (tą jasnoróżową), ale teraz już sama nie wiem Drugą suknię też szyłabym w kolorze bardzo jasnego różu lub moreli.

Jestem niska (mam 152 cm wzrostu), noszę rozmiar 42. Jestem też dość nieproporcjonalna Mam typową figurę jabłka: szerokie ramiona, spory biust (rozmiar D) i brzuch. Dlatego zaznaczyć talię trzeba, ale wszelkie pasy bym wyrzuciła


Ja osobiście odmówiłabym udziału w ślubie w czasie świąt, majówki lub w sylwestra (nawet bardzo bliskiej rodzinie, co zresztą robiłam)- najczęściej mam na takie ,,okazje" swoje plany. Trzeba brać też pod uwagę, że może być wtedy ciężko o fryzjerkę czy makijaż dla damskiej części gości.

Wesele w piątek by mi nie przeszkadzało. W niedzielę już trochę gorzej
Druga ma przepiękny dekolt
Cytat:
Napisane przez gothka152 Pokaż wiadomość
My kupiliśmy wódkę w maju- i zdążyliśmy ją niemal w całości wypić

Cytat:
Napisane przez gothka152 Pokaż wiadomość
Taki sam problem jak z suknią, mam ze ślubnymi perfumami

Jako mała dziewczynka wąchałam szafę babci przesiąkniętą ciężkim, miodowym zapachem Black Pearls E. Taylor Kiedy mama dostała te same perfumy i oddała mnie, postanowiłam, że zostawię je sobie na ślub

Chciałabym mieć swój jeden zapach, który będzie moim ss, słynnym ,,zapachowym podpisem". Ostatnio zakochana jestem w White Tea E. Arden. Są delikatne i bardzo uniwersalne. Noszę je cały czas, bez względu na okazję.

No i teraz mam dylemat... Czy na ślub wybrać zapach swojego dzieciństwa czy jednak pozostać wierna temu, który obecnie jest moim ss
Też się zastanawiam nad zapachem
Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
Ano zależy, ale jestem przewrażliwiona na tym punkcie, bo w moim otoczeniu mnóstwo kobiet nosi za duże obwody z lepiej lub gorzej dobranymi miskami. Moja osobista matka przy wymiarach bardzo porównywalnych ze mną upiera się przy obwodzie o dwa (w porywach trzy) rozmiary większym, niż noszę ja.
I nieraz słyszałam "F? Chyba żartujesz, więcej niż małe C nie masz"
To jest przerażające ile kobiet nosi złe biustonosze i klasyczny rozmiar 70 b
tulipan1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-05, 09:21   #703
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
Co do perfum, to użyję czegoś, co akurat będę miała Teraz mam White Tea od Elizabeth Arden i Be Tempted DKNY.



Ja miałam się udać do braffiterki przed ślubem, ale jednak nie pójdę, bo w mojej sukience nie będę miała stanika Może po, jak już ogarnę się z kasą. Tak więc na razie noszę sobie moje typowe 75C. Szczerze mówiąc, ciężko mi sobie wyobrazić zmianę obwodu na np. 65... To nie ciśnie?
Mnie cisnęło. Ale dostępność stanikow jest już dużo wieksza niż 5 lat temu, jak ja kupowałam, i można dostać np. W esotic, wcale nie za miliony.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:21 ---------- Poprzedni post napisano o 09:15 ----------

Ja mam do wyboru
ARMANI Armani Code
GIVENCHY L'Interdit
Flower by kenzo
GIVENCHY bloom

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-05, 09:34   #704
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Mnie cisnęło. Ale dostępność stanikow jest już dużo wieksza niż 5 lat temu, jak ja kupowałam, i można dostać np. W esotic, wcale nie za miliony.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:21 ---------- Poprzedni post napisano o 09:15 ----------

Ja mam do wyboru
ARMANI Armani Code
GIVENCHY L'Interdit
Flower by kenzo
GIVENCHY bloom

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
Nie wiem, mi się wydaje, że to kolejna próba zysku bo wiadomo, w typowej sieciówce nie dostanę biustonosza w rozmiarze np. 65g, tylko muszę wydać więcej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-05, 09:49   #705
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
Nie wiem, mi się wydaje, że to kolejna próba zysku bo wiadomo, w typowej sieciówce nie dostanę biustonosza w rozmiarze np. 65g, tylko muszę wydać więcej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W esotiq na promocji można spokojnie kupić dobrany stanik i nie zostawić milionów, a tam promocje są co chwilę.

I mozna znaleźć tam przynajmniej jakieś ludzkie rozmiary, a nie male miski wypchane watą z gigantycznym obwodem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-05, 09:59   #706
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Dziewczyny, które mają już buty - pokażecie? Zastanawiam się, czy zamawiać z Zalando, czy jeszcze spróbować się przejść po sklepach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-05, 10:01   #707
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Ja mam takie. Screenshot_20191211-123844.jpg

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-05, 10:21   #708
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
Ja miałam się udać do braffiterki przed ślubem, ale jednak nie pójdę, bo w mojej sukience nie będę miała stanika Może po, jak już ogarnę się z kasą. Tak więc na razie noszę sobie moje typowe 75C. Szczerze mówiąc, ciężko mi sobie wyobrazić zmianę obwodu na np. 65... To nie ciśnie?
Zależy na ile teraz masz ten obwód dopasowany (trzyma się cały dzień na swoim miejscu, zapięcie nie podjeżdża do góry?) - to nie jest tak, że u brafitterki koniecznie trzeba zjechać z obwodem o dwa rozmiary Przy dopasowaniu różne czynniki w grę wchodzą, u szczuplejszych osób na ogół mniej się odejmuje od faktycznego obwodu pod biustem, w pewnym stopniu osobiste preferencje też decydują. No i modele są różnie szyte, jedno 75C niekoniecznie drugiemu równe.
Osobiste odczucia też w jakimś stopniu wchodzą w grę, ja akurat lubię bardzo dopasowany obwód, najlepiej z szerokim paskiem.

A buty mam takie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20200105_110507.jpg (152,4 KB, 54 załadowań)

Edytowane przez theali
Czas edycji: 2020-01-05 o 10:23
theali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-05, 10:24   #709
olalaczynska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 221
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, które mają już buty - pokażecie? Zastanawiam się, czy zamawiać z Zalando, czy jeszcze spróbować się przejść po sklepach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moje do mnie idą
Podrzuce zdjęcie jak przyjdą, chyba już we wtorek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olalaczynska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-05, 10:34   #710
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Ja chyba postawię na mniej ładne, ale bardziej wygodne... Też nie mogę mieć za wysokich, ponieważ między mną a narzeczonym jest tylko 10cm różnicy.
Co myślicie o takich?
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-05, 10:46   #711
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
Ja chyba postawię na mniej ładne, ale bardziej wygodne... Też nie mogę mieć za wysokich, ponieważ między mną a narzeczonym jest tylko 10cm różnicy.
Co myślicie o takich?
Czy to jest brillu? Kurcze podobają mi się i przemawia do mnie ten słupek niski

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-05, 10:48   #712
olalaczynska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 221
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
Ja chyba postawię na mniej ładne, ale bardziej wygodne... Też nie mogę mieć za wysokich, ponieważ między mną a narzeczonym jest tylko 10cm różnicy.
Co myślicie o takich?
Myslalam o identycznych na zmiane

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olalaczynska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-05, 11:03   #713
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

A swoją mam takie jeszcze myślę czy nie kupić jakiś balerinek na zmianę bo mimo że to 6cm to ja nie przywyklam do takich :PScreenshot_20200105_120201_com.facebook.orca.jpgreceived_334234993866561.jpeg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-05, 11:13   #714
olalaczynska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 221
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez Ashya_ Pokaż wiadomość
A swoją mam takie jeszcze myślę czy nie kupić jakiś balerinek na zmianę bo mimo że to 6cm to ja nie przywyklam do takich :PZałącznik 7702752Załącznik 7702753

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wygodne ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olalaczynska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-05, 11:22   #715
gothka152
Zakorzenienie
 
Avatar gothka152
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dolina Dzikiej Róży
Wiadomości: 19 132
GG do gothka152
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, które mają już buty - pokażecie? Zastanawiam się, czy zamawiać z Zalando, czy jeszcze spróbować się przejść po sklepach.
Ja mam takie do wyboru Jeśli zdecyduje się na czerwoną szminkę w makijażu ślubnym to będą czerwone i bukiet też będzie w odcieniach czerwieni. A jeśli nie- to te fuksjowe i inny bukiet

Byłam zdecydowana na czerwień, ale teraz już niczego nie jestem pewna
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 82283509_849182082190424_7173019937542242304_n.jpg (122,2 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg d79875bd282ed0dec23be7f7dd94daa5.jpg (93,5 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 81890143_467201410885510_1997792454207602688_n.jpg (128,9 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 51416f5332048b11df9569a238f79af5.jpg (41,8 KB, 48 załadowań)
__________________
17. 09. 2016 r.
Mieszkamy razem
07. 08. 2018 r.
08. 08. 2020 r.
Tekla


15/2023
gothka152 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-05, 11:36   #716
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Ja bym bardzo chciała czerwoną, ale kurcze, przy jedzeniu mi się zedrze, potem Trzeba isc i poprawiać, osadzi się na zębach... Mam tą ultra trwała z maybellinne - jest ok, nie ściera się, ALE od środka się wyciera (no, w sensie jak się kończą wargi i już jest to śliskie) i źle to wygląda. Pewnie postawie na jakiegoś nudziaka.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-05, 11:39   #717
gothka152
Zakorzenienie
 
Avatar gothka152
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dolina Dzikiej Róży
Wiadomości: 19 132
GG do gothka152
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Ja bym bardzo chciała czerwoną, ale kurcze, przy jedzeniu mi się zedrze, potem Trzeba isc i poprawiać, osadzi się na zębach... Mam tą ultra trwała z maybellinne - jest ok, nie ściera się, ALE od środka się wyciera (no, w sensie jak się kończą wargi i już jest to śliskie) i źle to wygląda. Pewnie postawie na jakiegoś nudziaka.
Wiadomo, że szminki- zwłaszcza te w intensywnych kolorach- są nieco kłopotliwe. Ale ja czerwoną tak kocham, że jestem w stanie wiele jej wybaczyć Nawet potrzebę poprawek

Aczkolwiek nie upieram się, że musi być czerwona i koniec. Zobaczę, co doradzi mi kosmetyczka i pewnie wspólnie coś wymyślimy.

Na pewno nie chcę żadnych doczepianych rzęs
__________________
17. 09. 2016 r.
Mieszkamy razem
07. 08. 2018 r.
08. 08. 2020 r.
Tekla


15/2023
gothka152 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-05, 11:41   #718
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez olalaczynska Pokaż wiadomość
Wygodne ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A powiem że o dziwo wygodne chociaż jak dla mnie mogłyby być bardziej bo mnie to każde buty uciskaja w małym palcu ale tu już lepiej bo nosek migdałowy a nie szpiczasty ogólnie obcasa w sumie nie czuje jak tak chodzę po domu a ciężar jest co by go utrzymać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-05, 11:59   #719
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
Ja chyba postawię na mniej ładne, ale bardziej wygodne... Też nie mogę mieć za wysokich, ponieważ między mną a narzeczonym jest tylko 10cm różnicy.
Co myślicie o takich?

Wyglądają super, szczególnie, że pewnie wygodne. Ja się zastanawiam, czy nie iść w tych poniżej. Mam je, są wygodne, byłam już na długiej imprezie w nich i nic mi nie było. Szkoda mi kupować butów na raz, może jak postawię na coś pasującego do tego jeszcze w outficie, to ujdą, jak myślicie?

Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-05, 12:31   #720
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez Ashya_ Pokaż wiadomość
Czy to jest brillu? Kurcze podobają mi się i przemawia do mnie ten słupek niski

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie, Anna jakaśtam... z Zalando. Ale już zauważyłam, że nie ma mojego rozmiaru
Cytat:
Napisane przez Ashya_ Pokaż wiadomość
A swoją mam takie jeszcze myślę czy nie kupić jakiś balerinek na zmianę bo mimo że to 6cm to ja nie przywyklam do takich :PZałącznik 7702752Załącznik 7702753

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też ładne! Zaraz sobie sprawdzę tę stronę. mam nadzieję, że to żadna chińszczyzna?
Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Ja bym bardzo chciała czerwoną, ale kurcze, przy jedzeniu mi się zedrze, potem Trzeba isc i poprawiać, osadzi się na zębach... Mam tą ultra trwała z maybellinne - jest ok, nie ściera się, ALE od środka się wyciera (no, w sensie jak się kończą wargi i już jest to śliskie) i źle to wygląda. Pewnie postawie na jakiegoś nudziaka.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
Ja niestety dlatego rezygnuję z czerwonej szminki, choć też bym bardziej chciała. Nie chcę mieć potem niezidentyfikowanej plamy na twarzy. Ale może na sesję się zdecyduję
Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Wyglądają super, szczególnie, że pewnie wygodne. Ja się zastanawiam, czy nie iść w tych poniżej. Mam je, są wygodne, byłam już na długiej imprezie w nich i nic mi nie było. Szkoda mi kupować butów na raz, może jak postawię na coś pasującego do tego jeszcze w outficie, to ujdą, jak myślicie?

Moim zdaniem spoko, myslałam o tych butach z Deichmanna. Ale zmieniła mi się koncepcja na kolor. Kiedyś w szpilkach z tego sklepu za 70zł wytrzymałam całe wesele, więc...
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-22 14:44:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:26.