Damskie ciuchy dla faceta. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-05-03, 18:44   #1
maciiix
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 10

Damskie ciuchy dla faceta.


Hej,
jestem tu nowy i chciałbym zasięgnąć opinii innych na temat mody damsko-męskiej na przestrzeni ostatnich lat.Jak wygląda sytuacja gdy facet założy na siebie coś damskiego.Nie chodzi mi o sukienki czy spódnice ale np.spodnie lub koszule.Jak to wygląda w oczach innych osób ?Bo w odwrotną stronę już dawno nie ma z tym nikt problemu gdy kobieta nosi coś męskiego
maciiix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-04, 11:41   #2
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Damskie ciuchy dla faceta.

Cytat:
Napisane przez maciiix Pokaż wiadomość
Hej,
jestem tu nowy i chciałbym zasięgnąć opinii innych na temat mody damsko-męskiej na przestrzeni ostatnich lat.Jak wygląda sytuacja gdy facet założy na siebie coś damskiego.Nie chodzi mi o sukienki czy spódnice ale np.spodnie lub koszule.Jak to wygląda w oczach innych osób ?Bo w odwrotną stronę już dawno nie ma z tym nikt problemu gdy kobieta nosi coś męskiego
ja nie widzę problemu... teraz fasony spodni, koszul czy marynarek sa czesto trudne do odróżnienia ( no może rozmiarówka inna ;

Ubieraj sie jak chcesz... Ty mas się w tym dobrze czuć i tyle
oczwiście pewnie inaczej bedziesz odbieramy w duzym mieiście, inaczej w małym miasteczku a jeszce inaczej w w krajach typu Holandia, Włochy czy Niemcy...
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-05, 08:22   #3
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Damskie ciuchy dla faceta.

Cytat:
Napisane przez maciiix Pokaż wiadomość
Hej,
jestem tu nowy i chciałbym zasięgnąć opinii innych na temat mody damsko-męskiej na przestrzeni ostatnich lat.Jak wygląda sytuacja gdy facet założy na siebie coś damskiego.Nie chodzi mi o sukienki czy spódnice ale np.spodnie lub koszule.Jak to wygląda w oczach innych osób ?Bo w odwrotną stronę już dawno nie ma z tym nikt problemu gdy kobieta nosi coś męskiego
Już był tu raz taki temat. Jeśli masz ochotę to noś, co chcesz, z tym że np. koszule damskie są szyte na damskie typy budowy i nie jest to nic dziwnego, bo jednak anatomicznie się kobiety i mężczyźni różnią Nie sądzę żeby mężczyzna dobrze wyglądał w damskiej koszuli i na odwrót.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-05, 09:09   #4
maciiix
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 10
Dot.: Damskie ciuchy dla faceta.

Tak był ale patrząc na datę to było dość dawno temu.
Od tamtej pory trochę się pozmieniało,wówczas nie było obcisłych rurek w męskich rozmiarach tylko zwykłe proste jeansy podaję to dla przykładu.Obecnie te granice pomiędzy odzieżą damską i męską się zacierają i jedyne co je różni to właśnie rozmiarówka ewentualnie jakieś detale w postaci kieszeni.Powiedzmy że koszule damskie są bardziej kolorowe a spodnie bardziej dopasowane do mojego tyłka.I tak już chodzę w tych ciuchach które mi się spodobały i kupiłem.Jestem ciekaw tylko co inni o tym sądzą obecnie.

Edytowane przez maciiix
Czas edycji: 2020-05-05 o 09:11
maciiix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-05, 09:47   #5
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Damskie ciuchy dla faceta.

Cytat:
Napisane przez maciiix Pokaż wiadomość
Tak był ale patrząc na datę to było dość dawno temu.
Od tamtej pory trochę się pozmieniało,wówczas nie było obcisłych rurek w męskich rozmiarach tylko zwykłe proste jeansy podaję to dla przykładu.Obecnie te granice pomiędzy odzieżą damską i męską się zacierają i jedyne co je różni to właśnie rozmiarówka ewentualnie jakieś detale w postaci kieszeni.Powiedzmy że koszule damskie są bardziej kolorowe a spodnie bardziej dopasowane do mojego tyłka.I tak już chodzę w tych ciuchach które mi się spodobały i kupiłem.Jestem ciekaw tylko co inni o tym sądzą obecnie.
Czy ja wiem, czy tak dawno... Będę miała chwilę to go wykopię, bo chyba nie mówimy o tym samym wątku.

Ale nie zgodzę się z Tobą- właśnie te detale się rozmywają- męskie koszule są teraz dużo bardziej zdobione, kolorowe, niż było jeszcze parę lat temu. Natomiast to, co odróżnia nadal męską garderobę od damskiej to właśnie krój. I żadna kobieta, powtarzam- żadna, nie będzie wyglądać lepiej w koszuli męskiej niż damskiej (a są blogerki, które to promują), ale jeżeli uważasz, że facet będzie lepiej wyglądał w damskiej to ja chętnie to zobaczę

Dałam przykład koszuli, bo dla mnie to taki najbardziej jaskrawy i akurat o tym czytałam ostatnio. Natomiast jakoś nie jestem w stanie wyobrazić sobie faceta w spódnicy. Od razu kojarzy mi się to z kiltem i o ile Szkoci wyglądają fajnie to raczej nigdy się nie dam przekonać, że sukienka to ubiór odpowiedni dla mężczyzny.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-05, 10:36   #6
maciiix
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 10
Dot.: Damskie ciuchy dla faceta.

Nie pytałem o spódnice i sukienki dlatego bo to typowa część damskiej szafy.A ja nie czuję potrzeby bycia kobietą lecz zwyczajnie czasami coś mi się spodoba z damskich ubrań jak np.spodnie,koszula w kratę bądź jakaś kurtka przejściowa.Z tymi koszulami to faktycznie może masz rację ale spodnie wygodniej mi znaleźć coś dla siebie z damskich bo jestem chudy i damskie nie spadają mi z tyłka i mi na nim nie zwisają

Edytowane przez maciiix
Czas edycji: 2020-05-05 o 10:37
maciiix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-05, 11:53   #7
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Damskie ciuchy dla faceta.

Cytat:
Napisane przez maciiix Pokaż wiadomość
Nie pytałem o spódnice i sukienki dlatego bo to typowa część damskiej szafy.A ja nie czuję potrzeby bycia kobietą lecz zwyczajnie czasami coś mi się spodoba z damskich ubrań jak np.spodnie,koszula w kratę bądź jakaś kurtka przejściowa.Z tymi koszulami to faktycznie może masz rację ale spodnie wygodniej mi znaleźć coś dla siebie z damskich bo jestem chudy i damskie nie spadają mi z tyłka i mi na nim nie zwisają
No to tak, tylko że myślę że jednak damskie spodnie są na inną figurę. Np. mój TŻ jest bardzo szczupły i nosi ten sam rozmiar co ja, ale jego spodnie są na mnie niewygodne jeśli chodzi o pupę, a moje na niego za krótkie i za mało miejsca w newralgicznych miejscach. Tak że- to się nie sprawdza. Ale jeśli znajdujesz ubrania, które lepiej na Tobie leżą to nie widzę powodu żebyś nie mógł ich nosić.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-18, 07:00   #8
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Damskie ciuchy dla faceta.

Ja mogę dodac od siebie jako ciekawostkę: moj stary zawsze lepiej wygladal w damskich dzinsach niz w męskich. I wcale nie ma damskiej sylwetki typu talia, biodra.... zwykle kupowal wlasnie po dziewczyńskiej stronie sklepu.... nie wiem na czym to polega, ale tak jest
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-18, 13:54   #9
maciiix
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 10
Dot.: Damskie ciuchy dla faceta.

Różnie bywa,jednym się podoba a innym nie.Ja osobiście nie lubię jak mi spodnie zwisają na tyłku a przeważnie jak kupie sobie męskie to tak jest bo w pasie są identyczne jak w biodrach a ja jestem szczupły 78/180 i lepiej mi pasują damskie bo mi nie spadają hehe.
maciiix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-18, 14:17   #10
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Damskie ciuchy dla faceta.

Cytat:
Napisane przez maciiix Pokaż wiadomość
Różnie bywa,jednym się podoba a innym nie.Ja osobiście nie lubię jak mi spodnie zwisają na tyłku a przeważnie jak kupie sobie męskie to tak jest bo w pasie są identyczne jak w biodrach a ja jestem szczupły 78/180 i lepiej mi pasują damskie bo mi nie spadają hehe.
Proponuję Ci Zarę- spodnie 38 to może być Twój rozmiar
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-18, 21:37   #11
maciiix
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 10
Dot.: Damskie ciuchy dla faceta.

Mam szukać w męskich czy damskich ?
maciiix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-18, 21:44   #12
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Damskie ciuchy dla faceta.

Cytat:
Napisane przez maciiix Pokaż wiadomość
Mam szukać w męskich czy damskich ?
Męskich Mój facet jest wyższy od Ciebie i szczuplejszy i nosi z Zary spodnie 38/40. Dopasowane i proste. Do tego w trakcie wyprzedaży ceny tego rozmiaru spadają do 50 zł, bo mało jest takich szczupłych mężczyzn. A, i ja mam męskie spodnie z Zary, ale trochę jednak w biodrach nie czuję się tak komfortowo jak w damskich.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-18, 21:56   #13
maciiix
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 10
Dot.: Damskie ciuchy dla faceta.

Najlepsze jakie udało mi się kupić to Bershka ale spróbuję
maciiix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-18, 23:20   #14
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Damskie ciuchy dla faceta.

spodnie to wg mnie żaden problem bo o ile nie są to typowo z dżetami cyrkoniami i aplikacjami z haftem to przecież tak nie widać czy masz sztany męskie czy damskie.



Mnie sie ogólnie to o co pytasz niezbyt podoba ale biorąc pod uwagę że dla kobiet są tez różne fasony, typu szerokie kurtki, jakieś oversajzy, rzeczy bez taliowania, neutralne kolory typu jakiś brąz to czemu miałbyś nie ubrać jak piszesz jakiejś kurtki. Natomiast jakaś taliowana, taka po której widać że jest dedykowana typowo kobietom, czy typowy damski trencz (męskie też są i trochę się z reguły różnią) to już nie.



jak dla mnie chcesz to noś ale nie mój lajfstajl. Czasem widuje się w sieci zdjęcia kogoś kto do stylizacji dokłada damską torebkę, albo kozaki na obcasie albo np. któryś aktor na gali miał górę smokingu a dół w stylu balowej kiecy. Wg mnie okropne. Tak samo jak nie lubię makijażu u faceta innego niż np. na scenę czy do filmu. Ale ja też nie lubię udziwnien w modzie, typu przezroczyste buty albo sukienki z gumy (nie stretch tylko taki jakby plastik czy wdzianko do bdsm ).

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2020-05-18 o 23:22
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-19, 14:51   #15
maciiix
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 10
Dot.: Damskie ciuchy dla faceta.

Chodzi mi o to żebym czuł się wygodnie w tym co noszę na sobie.Nie muszą być to damskie ciuchy ale zależy mi żeby były w miarę dobrze skrojone i dopasowane (nie mega obcisłe) oraz z materiału który nie jest sztywny i gruby a zazwyczaj męskie są grubsze materiałowo i mniej wygodne.Już kilka razy kiedy kupiłem sobie męskie spodnie i dobrze spasowane to urywał mi się w nich guzik przy schylaniu i była lipa a damskie są bardziej uciągliwe.Moim zdaniem różnica w materiałach.Myślę że się teraz jasno wyraziłem o co kaman.Dlatego mam i męskie i damskie ciuchy w szafie takie w których mi wygodnie a zapytałem jak ludzie na to patrzą kiedy widzą faceta w damskich łaszkach jak je rozpoznają
maciiix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-19, 17:58   #16
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Damskie ciuchy dla faceta.

Cytat:
Napisane przez maciiix Pokaż wiadomość
Chodzi mi o to żebym czuł się wygodnie w tym co noszę na sobie.Nie muszą być to damskie ciuchy ale zależy mi żeby były w miarę dobrze skrojone i dopasowane (nie mega obcisłe) oraz z materiału który nie jest sztywny i gruby a zazwyczaj męskie są grubsze materiałowo i mniej wygodne.Już kilka razy kiedy kupiłem sobie męskie spodnie i dobrze spasowane to urywał mi się w nich guzik przy schylaniu i była lipa a damskie są bardziej uciągliwe.
Możesz nosić to, w czym czujesz się dobrze, a nawet powinieneś, ale nie dorabiaj do tego dziwnej ideologii, bo jakoś rzesze mężczyzn i kobiet chodzą w spodniach, które nie mają dodatku elastanu i żyją Męskie spodnie z elastanem też są produkowane od dziesiątek lat.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-19, 21:13   #17
maciiix
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 10
Dot.: Damskie ciuchy dla faceta.

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Możesz nosić to, w czym czujesz się dobrze, a nawet powinieneś, ale nie dorabiaj do tego dziwnej ideologii, bo jakoś rzesze mężczyzn i kobiet chodzą w spodniach, które nie mają dodatku elastanu i żyją Męskie spodnie z elastanem też są produkowane od dziesiątek lat.
może nie ideologia ale podałem przykładowy malutki szczegół który mnie irytujenatomiast niekoniecznie każdego a wręcz niektórzy lubią takie proste grube porządne spodnie
ja tam wolę bawełnę z dodatkami aby była troche elastyczna lub cienszy materiał
a tak wgl to mam fajny tyłek to lubię go eksponować

Edytowane przez maciiix
Czas edycji: 2020-05-19 o 21:17
maciiix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-26, 12:58   #18
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Damskie ciuchy dla faceta.

A jaki masz styl ubierania?

Edytowane przez Rena
Czas edycji: 2020-05-26 o 15:18
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-27, 09:58   #19
maciiix
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 10
Dot.: Damskie ciuchy dla faceta.

Klasyczny ewentualnie sportowy zależy od tego gdzie się wybieram.
maciiix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-09-18, 06:29   #20
bartek1982
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 14
Dot.: Damskie ciuchy dla faceta.

Pozwolę się dołączyć do tematu, bo także noszę już od 2lat tylko jeansy damskie i podobnie jak kolega męskie leża mi jak worek. W pasie za szerokie i prawie zawsze miałem wiszący materiał lub nadmiar na pupie.
Na vinted.pl kupuje w przedziale 20-30zł Zaznaczam nie każde damskie jeansy ładnie leżą. Klasyczne modele markowych jeansów, jak (Wrangler LIA, IRIS, EVE), (Lee CADE, LEOLA), (Levis 570,470 Demi Curve), które nosze na codzień są na ulicy nie do poznania. No ok jak bylem w ubezpieczalni to kobieta coś wywęszyła, bo dziwnie się patrzyła i jak kupowałem marynarkę i miałem wrangler eve też poznała. Mój rozmiar damskich to w28l30, nie muszę wtedy skracać na długość i praktycznie nie potrzebuję paska. Gdy kupię w29 to już muszę mieć pasek bo mi się smykają na dól.
Przywykłem to pewnych minusów jeansów damskich. a są to: płytkie kiesznie przód, małe tył, mniej miejsca w kroczu. Przez kieszenie noszę plecak bo telefon się nie mieści. Gdy wydaję mi się, że pupa zbyt damsko wygląda, przez fason spodni to zakrywam ją dłuższą koszula. Chętnie pokaże, kilka modeli na sobie to same ocenicie.pozdrawiam
bartek1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-18, 07:28   #21
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Damskie ciuchy dla faceta.

Cytat:
Napisane przez bartek1982 Pokaż wiadomość
Pozwolę się dołączyć do tematu, bo także noszę już od 2lat tylko jeansy damskie i podobnie jak kolega męskie leża mi jak worek. W pasie za szerokie i prawie zawsze miałem wiszący materiał lub nadmiar na pupie.
Na vinted.pl kupuje w przedziale 20-30zł Zaznaczam nie każde damskie jeansy ładnie leżą. Klasyczne modele markowych jeansów, jak (Wrangler LIA, IRIS, EVE), (Lee CADE, LEOLA), (Levis 570,470 Demi Curve), które nosze na codzień są na ulicy nie do poznania. No ok jak bylem w ubezpieczalni to kobieta coś wywęszyła, bo dziwnie się patrzyła i jak kupowałem marynarkę i miałem wrangler eve też poznała. Mój rozmiar damskich to w28l30, nie muszę wtedy skracać na długość i praktycznie nie potrzebuję paska. Gdy kupię w29 to już muszę mieć pasek bo mi się smykają na dól.
Przywykłem to pewnych minusów jeansów damskich. a są to: płytkie kiesznie przód, małe tył, mniej miejsca w kroczu. Przez kieszenie noszę plecak bo telefon się nie mieści. Gdy wydaję mi się, że pupa zbyt damsko wygląda, przez fason spodni to zakrywam ją dłuższą koszula. Chętnie pokaże, kilka modeli na sobie to same ocenicie.pozdrawiam
Czekam na zdjęcia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-18, 07:44   #22
bartek1982
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 14
Dot.: Damskie ciuchy dla faceta.

Będzie aktualizacja

Edytowane przez bartek1982
Czas edycji: 2022-09-18 o 06:30
bartek1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-19, 13:11   #23
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Damskie ciuchy dla faceta.

Cytat:
Napisane przez bartek1982 Pokaż wiadomość
Jak dla mnie to tylko tyle, że dla mnie byłyby za obcisłe na pupie, bo takie sprawiają wrażenie. Ale czy są damskie czy męskie to szczerze mówiąc chyba bym nie poznała (albo nie zwróciła uwagi).

Skoro dobrze się czujesz w damskich modelach to noś damskie. Ja mam jedne męskie spodnie, ale są bardzo ubogie w pupie, więc chyba jednak się ich pozbędę.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-19, 13:28   #24
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 022
Dot.: Damskie ciuchy dla faceta.

Dżinsy w klasycznych krojach bym określiła jako unisex a nie damskie czy męskie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Edytowane przez NocnaWiedma
Czas edycji: 2021-09-19 o 13:44
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-19, 14:15   #25
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Damskie ciuchy dla faceta.

Nie zwróciłabym uwagi na jakąś "inność" tych spodni. Zresztą cieszy mnie to, że moda idzie w kierunku mniejszego zróżnicowania na płcie.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-19, 15:02   #26
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Damskie ciuchy dla faceta.

Cytat:
Napisane przez NocnaWiedma Pokaż wiadomość
Dżinsy w klasycznych krojach bym określiła jako unisex a nie damskie czy męskie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Nie zwróciłabym uwagi na jakąś "inność" tych spodni. Zresztą cieszy mnie to, że moda idzie w kierunku mniejszego zróżnicowania na płcie.
Otóż to
Uwielbiam kobiety w garniturach np, takich klasycznych, a nie z krótkimi, wąskimi spodniami typu corpo 10 lat temu.

Raz kupiłam w SH Levi'sy i dopiero w domu dopatrzyłam się, że mam "jakąś taką pieluchę w kroku", więc zrozumiałam, że to chyba męskie.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-19, 15:13   #27
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Damskie ciuchy dla faceta.

Moim zdaniem zalezy od typu urody. Niektorzy faceci sa bardzo androginiczni i pasuje im bardziej stereotypowo kobiecy styl (np. aktor Alexandre Wetter). Inni (np. taki Jason Momoa) wygladaliby moim zdaniem dosc groteskowo.
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-19, 15:36   #28
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Damskie ciuchy dla faceta.

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Otóż to
Uwielbiam kobiety w garniturach np, takich klasycznych, a nie z krótkimi, wąskimi spodniami typu corpo 10 lat temu.
Moim zdaniem faceci są trochę bardziej pokrzywdzeni w kwestii inspiracji modowych. Tak patrząc z perspektywy ostatnich kilkudziesięciu lat, to tylko w latach 70 i 90 moda damska i męska miały dużo stycznych, a tak poza tym, to raczej szły osobno. I raczej akceptowane bylo stylizowanie się na chłopczycę przez kobiety niż sięganie po stereotypowo damskie inspiracje przez facetów. To drugie chyba w latach 70 głownie się działo - spodnie dzwony były bardzo modne tak dla kobiet jak i mężczyzn. Zawsze mnie ciekawiło, czemu jak wróciły do mody w latach 00, to tylko dla kobiet. Nie wiem, pewnie ma to jakieś społecznie wytłumaczalne drugie dno.
Lata 90 to był z kolei raczej uniseks. Ciekawe co teraz przyjdzie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg de1be4a7d6f78c2c57eaed80b33bda46.jpg (307,0 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg d52c1cdc980e80fb82deb6ac97598bbb.jpg (86,8 KB, 39 załadowań)
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-19, 15:42   #29
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Damskie ciuchy dla faceta.

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;88909454]Moim zdaniem zalezy od typu urody. Niektorzy faceci sa bardzo androginiczni i pasuje im bardziej stereotypowo kobiecy styl (np. aktor Alexandre Wetter). Inni (np. taki Jason Momoa) wygladaliby moim zdaniem dosc groteskowo.[/QUOTE]

Oj, piszesz o czymś, co często widuję w Polsce, szczególnie w CH na obrzeżach miasta - typowe, łyse, opalone na heban "koksy" z grubym łańcuchem na szyi i w turbo obcisłych rureczkach z elastanem, z mocnymi przetarciami
Zazwyczaj są to oczywiście panowie pomijający dzień nóg, więc jest taki cudny efekt balonika na sznurku A jeszcze jak do tych rureczek jest piwny brzuszek, bo się całe życie robi masę

Chimay wczoraj obserwowałam młodzież na imprezie - lata 90, styl surfera, dłuższe włosy - śliczne chłopaki
A panowie 35+ jak kopiuj wklej
Niestety w PL jak widzę fajnie ubranego faceta, to ma egzotyczną urodę, czyli nie jest tutejszy.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55


Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2021-09-19 o 15:45
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-19, 18:54   #30
bartek1982
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 14
Dot.: Damskie ciuchy dla faceta.

Cytat:
Napisane przez NocnaWiedma Pokaż wiadomość
Dżinsy w klasycznych krojach bym określiła jako unisex a nie damskie czy męskie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

A czy ten model, który wczoraj odebrałem z paczkomatu a konkretnie Lee Cade można uznać za unisex?





Generalnie bardzo dobrze się czuję w damskich jeansach, a przy mojej drobnej i szczupłej budowie chyba mogę sobie na to pozwolić. Chodzi o to aby nie być wytykanym palcem, bo nie oto tu chodzi. pozdrawiam

Edytowane przez bartek1982
Czas edycji: 2022-09-18 o 06:30
bartek1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-07-11 08:02:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:55.