Panny Młode 2019 cz. 7 - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-05-20, 20:07   #2761
Likable
Zakorzenienie
 
Avatar Likable
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 8 551
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Koniecznie pokaż te cuda
Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Wchodzę a tu przecena, już jest 1000. Może poczekam z tydzień i będzie 400
KLIK i zdjęcie tak bardziej w realu KLIK
Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
Dziekuje za kciuki, jutro tez poprosze bo jutro jest moj pierwszy dzien w nowej pracy i mam lekkiego stresa..

U nas dzisiaj tez byla bardzo ciezka pogoda, bylo tak duszno, lepiaco, czulam sie okropnie, a mialam mega duzo spraw do zalatwiania, a potem padal deszcz i juz jest troche lepiej
__________________
Czasami ludzie wokół Ciebie nie będą rozumieć Twojej drogi. Nie muszą, ona nie jest dla nich.

Likable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-20, 20:21   #2762
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Likable Pokaż wiadomość
Wchodzę a tu przecena, już jest 1000. Może poczekam z tydzień i będzie 400

KLIK i zdjęcie tak bardziej w realu KLIK





Ach, Madeline Nie wchodzę już tam, bo za każdym razem zachoruję na jakieś buty za grube miliony Twoje też oczywiście piękne, takie bardziej upgrade niż zwykle tego typu buty na słupku

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-20, 20:23   #2763
Likable
Zakorzenienie
 
Avatar Likable
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 8 551
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Ach, Madeline Nie wchodzę już tam, bo za każdym razem zachoruję na jakieś buty za grube miliony Twoje też oczywiście piękne, takie bardziej upgrade niż zwykle tego typu buty na słupku

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Haha no ja też nie polecam strony, bo za chwilę będę na etapie jak długo mogę nie jeść żeby odłożyć
__________________
Czasami ludzie wokół Ciebie nie będą rozumieć Twojej drogi. Nie muszą, ona nie jest dla nich.

Likable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-20, 22:06   #2764
bb371dfbfd9298d6e78301e55742bc2d469b6322_657f8bfe235ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 519
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
eh takie sytuacje losowe sa straszne wiem ze takie jest zycie, ale bardzo jest to przykre i na pewno ciezko jest sobie z tym wszystkim poradzic



Dziekuje za kciuki, jutro tez poprosze bo jutro jest moj pierwszy dzien w nowej pracy i mam lekkiego stresa..

U nas dzisiaj tez byla bardzo ciezka pogoda, bylo tak duszno, lepiaco, czulam sie okropnie, a mialam mega duzo spraw do zalatwiania, a potem padal deszcz i juz jest troche lepiej
Trzymam kciuki!
bb371dfbfd9298d6e78301e55742bc2d469b6322_657f8bfe235ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-21, 06:29   #2765
_Pixie_
Zadomowienie
 
Avatar _Pixie_
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 926
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Hej, hej! Witam się w ten bury u nas wtorek. Nie wiem czy jest pełnia czy co,całe fatalnie spałam.

W tygodniu trochę u nas stoją sprawy ślubne, ale za 2 tygodnie jedziemy do mnie do domu zaprosić ostatnich gości, spisać protokół i na degustację tortu, może do tego czasu uda mi się uszyć tło do naszej ścianki to jeszcze zaczniemy wykańczać dekoracje.[1=bb371dfbfd9298d6e78301e 55742bc2d469b6322_657f8bf e235ab;86831590]Dziękuję, dziewczyny, za słowa wsparcia

Śmierć tej babci była szokiem. Ślub za ponad wa miesiące i bałam się, że tż może będzie chciał to przełożyć. No ale dziś rodzina zebrała się u tżta w domu - wspominali, rozmawialiśmy i w końcu sami powiedzieli, że za 2 miesiące widzimy się w weselszych okolicznościach, bo tak babcia by chciała. Ona bardzo mnie lubiła, nieraz mówiła mojemu narzeczonemu, że ma mnie szanować i tak od razu przyjęła mnie za swoją. Ktoś jeszcze dodał, że kiedyś jakiś ksiądz mówił, że wesele planuje się dużo wcześniej, więc jeśli się tak wydarzy, że będzie żałoba, to rodzina i tak ma cieszyć się z młodymi. Boję się jeszcze trochę komentarzy Gwiazdy, ale tż powiedział, że ją zgasi.

Animka, gdzie chcecie zamówić obrączki?[/QUOTE]Bardzo mi przykro z powodu babci

Dobrze, że rodzina Tż nie chciała przekładać wesela, a Gwiazdą się nie przejmuj. Twoje wesele pewnie chętnie skomentuje, ale gdyby to chodziło o jej to miałaby zupełnie inne podejście.
Cytat:
Napisane przez Likable Pokaż wiadomość
Wchodzę a tu przecena, już jest 1000. Może poczekam z tydzień i będzie 400
KLIK i zdjęcie tak bardziej w realu KLIK


Bardzo ładne są, ale 1000 bym nie dała ale ja jestem typową Grażyną.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Pixie_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-21, 07:01   #2766
Likable
Zakorzenienie
 
Avatar Likable
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 8 551
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Dzień dobry
__________________
Czasami ludzie wokół Ciebie nie będą rozumieć Twojej drogi. Nie muszą, ona nie jest dla nich.

Likable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-21, 07:48   #2767
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Dzień dobry!

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
eh takie sytuacje losowe sa straszne wiem ze takie jest zycie, ale bardzo jest to przykre i na pewno ciezko jest sobie z tym wszystkim poradzic



Dziekuje za kciuki, jutro tez poprosze bo jutro jest moj pierwszy dzien w nowej pracy i mam lekkiego stresa..

U nas dzisiaj tez byla bardzo ciezka pogoda, bylo tak duszno, lepiaco, czulam sie okropnie, a mialam mega duzo spraw do zalatwiania, a potem padal deszcz i juz jest troche lepiej
nieustające!

Cytat:
Napisane przez Likable Pokaż wiadomość
Wchodzę a tu przecena, już jest 1000. Może poczekam z tydzień i będzie 400
KLIK i zdjęcie tak bardziej w realu KLIK


Nie do końca mój styl, choć bardzo ładne! Ale cena totalnie zaporowa.
Ze mnie niestety słaba Grażyna i jeśli bym zachorowała na jakieś konkretne buty, to pewnie byłabym w stanie wybaczyć cenę... ale jednak nie taką ta jest niewybaczalna

Cytat:
Napisane przez Likable Pokaż wiadomość
Haha no ja też nie polecam strony, bo za chwilę będę na etapie jak długo mogę nie jeść żeby odłożyć

Dobrze, że o niej nie wiedziałam, jak szukałam butów

Czy ten dzień mógłby się już skończyć?
Umieram przez @, w nocy co chwila się budziłam przez to, więc wstałam nieprzytomna. Po pracy jeszcze trening, a potem lecę do knajpki z przyjaciółką, wrócę do domu pewnie koło 23 i już jest mi słabo na samą myśl o tym, ile to jeszcze godzin

Edytowane przez Szoszoszo
Czas edycji: 2019-05-21 o 07:50
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-05-21, 07:58   #2768
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Dzień dobry
W końcu się wyspałam

39 dni do ślubu
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-21, 08:01   #2769
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Dzień dobry
Dołączam do grona słabo śpiących. Ledwo wstałam dzisiaj z łóżka, a drzemkę wciskałam chyba z 6 razy. Dziś zmieniła się pogoda, jest pochmurno i chłodno, ale przynajmniej nie tak duszno. Planuję dziś po kursie iść w końcu do kina.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-21, 08:03   #2770
Likable
Zakorzenienie
 
Avatar Likable
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 8 551
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość
Nie do końca mój styl, choć bardzo ładne! Ale cena totalnie zaporowa.
Ze mnie niestety słaba Grażyna i jeśli bym zachorowała na jakieś konkretne buty, to pewnie byłabym w stanie wybaczyć cenę... ale jednak nie taką ta jest niewybaczalna

Czy ten dzień mógłby się już skończyć?
Umieram przez @, w nocy co chwila się budziłam przez to, więc wstałam nieprzytomna. Po pracy jeszcze trening, a potem lecę do knajpki z przyjaciółką, wrócę do domu pewnie koło 23 i już jest mi słabo na samą myśl o tym, ile to jeszcze godzin
Wiem wiem

Ooj ja tak mialam wczoraj ze miałam dość poniedziałku już o 9 rano
Zleci ja zawsze rano jak się budzę lubię się zdołować że wcale nie pójdę spać dzisiaj o 17:00 jak to sobie obiecuję codziennie, bo muszę to to i tamto i że takie życie to nie ma sensu ogólnie ok godziny 5:45 jestem codziennie najnieszczęsliwszym człowiekiem na ziemi.

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Dzień dobry
W końcu się wyspałam

39 dni do ślubu
łał!
__________________
Czasami ludzie wokół Ciebie nie będą rozumieć Twojej drogi. Nie muszą, ona nie jest dla nich.

Likable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-21, 08:09   #2771
leleczka
Wtajemniczenie
 
Avatar leleczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 709
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Ja też dzisiaj ledwo wstałam, a do piątku jeszcze daleko. W niedziele planujemy jechać po garnitur dla TŻ, już chyba czas najwyższy Jakoś nie mogę sobie wyobrazić, że za 7 tygodni będzie już po wszystkim


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
06.07.2019
leleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-21, 08:12   #2772
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

[1=bb371dfbfd9298d6e78301e 55742bc2d469b6322_657f8bf e235ab;86829453]Cześć dziewczyny,

Nie było mnie tu około tygodnia. Tydzień temu mój młodszy brat miał komunię, a w czwartek zmarła babcia narzeczonego. Przykro strasznie, bo była to kochana, mądra kobieta. Zupełnie nie chce się myśleć o ślubnych przygotowaniach... [/QUOTE]
Wspólczuję trzymajcie się

Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość
Lecimy na Cypr to taka niespodzianka urodzinowa dla teżeta (jeszcze nie ma pojęcia, dokąd się wybieramy!), we wrześniu byliśmy na dłużej, a teraz wpadamy na przedłużony weekend, żeby się chwilę pobyczyć w pięknym miejscu.
Ale świetna niespodzianka
My czekamy na finał jednej sprawy i chcemy spontanicznie lecieć albo do Grecji albo Hiszpanii zależy jaka się trafi fajna oferta już się nie mogę doczekać

Cytat:
Napisane przez kicimordka Pokaż wiadomość
Podwiązki są cudowne! Nie wiem, czy będę miała na sobie obie, czy tylko jedną. A jeszcze za taką cenę?

Buty są... Ok . Zwykłe białe balerinki. Myślałam, że będą skórzane, a są z takiego materiału podobnego do filcu. Ale są mega wygodne! Ozdobię je jakoś i będzie w porządku. Siostra powiedziała, że wyglądają jak oreo, bo są białe i mają czarną podeszwę
Śliczne że też jakoś kompletnie nie pomyślałam o podwiązce muszę sobie jakąś kliknąć bo na razie kliknęłam tżowi muchę i spinki a sobie kompletnie nic

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość


Dziekuje za kciuki, jutro tez poprosze bo jutro jest moj pierwszy dzien w nowej pracy i mam lekkiego stresa..

Kciuki
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-21, 09:03   #2773
asshley
Raczkowanie
 
Avatar asshley
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 499
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez kicimordka Pokaż wiadomość
No to to był protokół . My lecimy właśnie do PL by go wypełnić, ksiądz nam kazał przyjść 3 miesiące przed, bo papiery z USC są ważne tylko tyle. Moglibyśmy wypełnić go tutaj, ale i tak musielibyśmy pojechać do USC, zresztą ksiądz musi chyba wystąpić o zgodę do biskupa o sakrament małżeństwa poza parafią.
Dziwne, że nie będziecie mieć zapowiedzi. Podobno jest to wymogiem przed ślubem, choć dla mnie to nie ma sensu.
aha no to dobrze ze juz to mamy spisane, u nas tez chyba ksiadz musi wystapic o ta zgode na slub z niekatolikiem.

Nie wiem czemu nie mamy zapowiedzi, ksiadz powiedzial, ze nie musimy ich miec a mi to bardzo na reke.

---------- Dopisano o 08:34 ---------- Poprzedni post napisano o 08:33 ----------

Cytat:
Napisane przez heziola Pokaż wiadomość
Protokół spisaliśmy w uk. A zapowiedzi nir mamy wcale bo podobno jak sie załatwia w uk to nie trzeba.


Sent from my iPhone using Tapatalk
No wlasnie nam nie kazal zapowiedzi na szczescie

---------- Dopisano o 08:51 ---------- Poprzedni post napisano o 08:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Likable Pokaż wiadomość
Spodobały mi się buty za 1250 zł nie muszę pisać że ciągle o nich myślę i żadne już nie są takie piękne jak te
Ja tez mialam podobnie, zakochalam sie w takich so kosztowaly prawie 1000 zl, ale zlowilam je na ebay za nieco ponad 100zl :p byly nowe, ale bez pudelka i maja takie jakby slady na nich, ktore da sie wyczyscic profesjonalnie, szczerze mowiac nawet ich nie widac.

Wiec czasem sa rozne okazje i mozna taka rzecz znalesc taniej na roznych aukcjach, stronkach itd

---------- Dopisano o 09:03 ---------- Poprzedni post napisano o 08:51 ----------

[1=bb371dfbfd9298d6e78301e 55742bc2d469b6322_657f8bf e235ab;86831590]Dziękuję, dziewczyny, za słowa wsparcia

Śmierć tej babci była szokiem. Ślub za ponad wa miesiące i bałam się, że tż może będzie chciał to przełożyć. No ale dziś rodzina zebrała się u tżta w domu - wspominali, rozmawialiśmy i w końcu sami powiedzieli, że za 2 miesiące widzimy się w weselszych okolicznościach, bo tak babcia by chciała. Ona bardzo mnie lubiła, nieraz mówiła mojemu narzeczonemu, że ma mnie szanować i tak od razu przyjęła mnie za swoją. Ktoś jeszcze dodał, że kiedyś jakiś ksiądz mówił, że wesele planuje się dużo wcześniej, więc jeśli się tak wydarzy, że będzie żałoba, to rodzina i tak ma cieszyć się z młodymi. Boję się jeszcze trochę komentarzy Gwiazdy, ale tż powiedział, że ją zgasi.

Animka, gdzie chcecie zamówić obrączki?[/QUOTE]

super, ze rodzina TZta ma takie podejscie i wlasnie babcia na pewno zyczylaby sobie, zebyscie na swoim weselu sie wybawili za was i teraz tez za nia
asshley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-21, 11:04   #2774
Wiolkaa93
Wtajemniczenie
 
Avatar Wiolkaa93
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 001
GG do Wiolkaa93
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Hej przez weekend udało nam się rozdać 17 zaproszeń
Jutro idę do chirurga wyrwać kolejną 8 i już się boje znowu przez parę dni pewnie będę chodzić zapuchnięta
Jeśli biorę ślub w parafii Tż ze swojej potrzebuje wybrać tylko akt chrztu, tak? Chce w końcu ogarnąć te papiery
Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Dołączam do grona słabo śpiących. Ledwo wstałam dzisiaj z łóżka, a drzemkę wciskałam chyba z 6 razy. Dziś zmieniła się pogoda, jest pochmurno i chłodno, ale przynajmniej nie tak duszno. Planuję dziś po kursie iść w końcu do kina.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Na co się wybierasz do kina?
Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
eh takie sytuacje losowe sa straszne wiem ze takie jest zycie, ale bardzo jest to przykre i na pewno ciezko jest sobie z tym wszystkim poradzic



Dziekuje za kciuki, jutro tez poprosze bo jutro jest moj pierwszy dzien w nowej pracy i mam lekkiego stresa..

U nas dzisiaj tez byla bardzo ciezka pogoda, bylo tak duszno, lepiaco, czulam sie okropnie, a mialam mega duzo spraw do zalatwiania, a potem padal deszcz i juz jest troche lepiej
Kciuki [1=bb371dfbfd9298d6e78301e 55742bc2d469b6322_657f8bf e235ab;86831590]Dziękuję, dziewczyny, za słowa wsparcia

Śmierć tej babci była szokiem. Ślub za ponad wa miesiące i bałam się, że tż może będzie chciał to przełożyć. No ale dziś rodzina zebrała się u tżta w domu - wspominali, rozmawialiśmy i w końcu sami powiedzieli, że za 2 miesiące widzimy się w weselszych okolicznościach, bo tak babcia by chciała. Ona bardzo mnie lubiła, nieraz mówiła mojemu narzeczonemu, że ma mnie szanować i tak od razu przyjęła mnie za swoją. Ktoś jeszcze dodał, że kiedyś jakiś ksiądz mówił, że wesele planuje się dużo wcześniej, więc jeśli się tak wydarzy, że będzie żałoba, to rodzina i tak ma cieszyć się z młodymi. Boję się jeszcze trochę komentarzy Gwiazdy, ale tż powiedział, że ją zgasi.

Animka, gdzie chcecie zamówić obrączki?[/QUOTE]Współczuję ciężka sytuacja trzymaj się
Kuzynce Tż babcia zmarła 2 tygodnie przed ślubem odwołała tylko panieński, a dzieci tej babci nie tańczyli. Ślub się odbyl i było super
Cytat:
Napisane przez Likable Pokaż wiadomość
Spodobały mi się buty za 1250 zł nie muszę pisać że ciągle o nich myślę i żadne już nie są takie piękne jak te
Piękne ale ja bym tyle za buty nie dała
Cytat:
Napisane przez kicimordka Pokaż wiadomość
Podwiązki są cudowne! Nie wiem, czy będę miała na sobie obie, czy tylko jedną. A jeszcze za taką cenę?

Buty są... Ok . Zwykłe białe balerinki. Myślałam, że będą skórzane, a są z takiego materiału podobnego do filcu. Ale są mega wygodne! Ozdobię je jakoś i będzie w porządku. Siostra powiedziała, że wyglądają jak oreo, bo są białe i mają czarną podeszwę
Piękna podwiązka też mam z Ali tylko inną
Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość
Lecimy na Cypr to taka niespodzianka urodzinowa dla teżeta (jeszcze nie ma pojęcia, dokąd się wybieramy!), we wrześniu byliśmy na dłużej, a teraz wpadamy na przedłużony weekend, żeby się chwilę pobyczyć w pięknym miejscu.

Próbuję się zapisać na makijaż przed sesją plenerową i już mam trochę dość tego szukania, porównywania, patrzenia, odzwyczaiłam się chyba a tym razem szukam konkretnie blisko pracy, żebym nie musiała brać wolnego
Zazdroszczę super niespodzianka gdzie chcecie zrobić plener?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiolkaa93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-21, 12:22   #2775
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Dzień dobry
W końcu się wyspałam

39 dni do ślubu
To już naprawdę niedługo!!!

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Dołączam do grona słabo śpiących. Ledwo wstałam dzisiaj z łóżka, a drzemkę wciskałam chyba z 6 razy. Dziś zmieniła się pogoda, jest pochmurno i chłodno, ale przynajmniej nie tak duszno. Planuję dziś po kursie iść w końcu do kina.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Na co do kina?

Cytat:
Napisane przez Likable Pokaż wiadomość
Wiem wiem

Ooj ja tak mialam wczoraj ze miałam dość poniedziałku już o 9 rano
Zleci ja zawsze rano jak się budzę lubię się zdołować że wcale nie pójdę spać dzisiaj o 17:00 jak to sobie obiecuję codziennie, bo muszę to to i tamto i że takie życie to nie ma sensu ogólnie ok godziny 5:45 jestem codziennie najnieszczęsliwszym człowiekiem na ziemi.


łał!
Rozumiem to! Moja pierwsza myśl po tym, jak wstanę, to o której się znowu położęi czy mam szansę na drzemkę Niby się przyzwyczaiłam do wstawania o 5:50 (podobnie jak Ty), ale mam wrażenie, że jak śpię tyle samo, a wstaję np. o 8.00, to jestem zdecydowanie bardziej wyspana

Cytat:
Napisane przez asik1503 Pokaż wiadomość
Ale świetna niespodzianka
My czekamy na finał jednej sprawy i chcemy spontanicznie lecieć albo do Grecji albo Hiszpanii zależy jaka się trafi fajna oferta już się nie mogę doczekać
Dzięki!
Na pewno traficie na jakąś fajną ofertę

Cytat:
Napisane przez Wiolkaa93 Pokaż wiadomość
Hej przez weekend udało nam się rozdać 17 zaproszeń
Jutro idę do chirurga wyrwać kolejną 8 i już się boje znowu przez parę dni pewnie będę chodzić zapuchnięta
Jeśli biorę ślub w parafii Tż ze swojej potrzebuje wybrać tylko akt chrztu, tak? Chce w końcu ogarnąć te papieryNa co się wybierasz do kina? Kciuki Współczuję ciężka sytuacja trzymaj się
Kuzynce Tż babcia zmarła 2 tygodnie przed ślubem odwołała tylko panieński, a dzieci tej babci nie tańczyli. Ślub się odbyl i było superPiękne ale ja bym tyle za buty nie dała Piękna podwiązka też mam z Ali tylko innąZazdroszczę super niespodzianka gdzie chcecie zrobić plener?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super Wam idzie z zaproszeniami, takiego wyniku w żaden weekend nie miałam
Dzięki! Mam nadzieję, że tż też doceni taką niespodziankę (spróbuje tylko nie docenić... )
Plener robimy pod Warszawą, fotograf sam zaproponował miejsce, bo powiedzieliśmy tylko, że chcemy o zachodzie słońca i na łonie natury, bo nie mamy żadnego pomysłu na sesję miejską (zwłaszcza że chcemy po południu, a po południu nie tak łatwo o odludne miejsca).
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-21, 12:53   #2776
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Dawno nie miałam nawet chwilki poczytać co u Was, ale już nadrobiłam.
Patka wysłała mi wiadomość, że dodała mnie do klubu to sprawdzę wieczorem z kompa

Ja wczoraj wysłałam 3 zaproszenia za granicę. Zapłaciłam 48zl! Pani na poczcie mowila, że ceny im wzrosły a za granicę to tylko priorytet i inaczej się nie da...
Rozdaliśmy jeszcze 6 zaproszeń. Dzisiaj jedziemy do parafii gdzie byłam chrzczona po papier. W przyszłym tygodniu USC. Jutro poradnia. A poza tym studia, praca, córa

Ale córka dostała od września miejsce w żłobku. Będzie miała rok i 9 miesięcy, a zapisywaliśmy ją jak byłam w 7 miesiącu ciąży dobrze że w ogóle dostała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-21, 13:56   #2777
asshley
Raczkowanie
 
Avatar asshley
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 499
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Majka1503 Pokaż wiadomość
Dawno nie miałam nawet chwilki poczytać co u Was, ale już nadrobiłam.
Patka wysłała mi wiadomość, że dodała mnie do klubu to sprawdzę wieczorem z kompa

Ja wczoraj wysłałam 3 zaproszenia za granicę. Zapłaciłam 48zl! Pani na poczcie mowila, że ceny im wzrosły a za granicę to tylko priorytet i inaczej się nie da...
Rozdaliśmy jeszcze 6 zaproszeń. Dzisiaj jedziemy do parafii gdzie byłam chrzczona po papier. W przyszłym tygodniu USC. Jutro poradnia. A poza tym studia, praca, córa

Ale córka dostała od września miejsce w żłobku. Będzie miała rok i 9 miesięcy, a zapisywaliśmy ją jak byłam w 7 miesiącu ciąży dobrze że w ogóle dostała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ile zaplacilas???? ja mam chyba z 10 lub wiecej do wyslania za granice, nawet mnie nie strasz
asshley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-21, 13:59   #2778
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Wiolka - potrzebujesz metryczki ze świadectwem chrztu i bierzmowaniem.

Majka - jestem w szoku Ale kolejki

A do kina poszłam na "Podły, zły, okrutny" o Tedzie Bundym. Niedawno oglądałam na Netfliksie dokument o tym mordercy i trochę mnie ten temat zainteresował. Ciekawe jest to, że kiedyś, gdy nie badano DNA, nie było komunikacji między stanami/państwami i w ogóle nie funkcjonował termin "seryjny morderca" tacy ludzie byli praktycznie nie do złapania, jeśli nie dali się przyłapać na gorącym uczynku. Mam nadzieję, że film będzie dobry

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-21, 15:11   #2779
Likable
Zakorzenienie
 
Avatar Likable
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 8 551
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Majka1503 Pokaż wiadomość
Ja wczoraj wysłałam 3 zaproszenia za granicę. Zapłaciłam 48zl! Pani na poczcie mowila, że ceny im wzrosły a za granicę to tylko priorytet i inaczej się nie da...
Rozdaliśmy jeszcze 6 zaproszeń. Dzisiaj jedziemy do parafii gdzie byłam chrzczona po papier. W przyszłym tygodniu USC. Jutro poradnia. A poza tym studia, praca, córa

Ale córka dostała od września miejsce w żłobku. Będzie miała rok i 9 miesięcy, a zapisywaliśmy ją jak byłam w 7 miesiącu ciąży dobrze że w ogóle dostała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też wysyłałam dwa zaproszenia za granicę, 39 zł ale wysłałam w środę i były już w pt, także chociaż tyle
omg ale kolejka


Głowa mnie strasznie rozbolała pod koniec pracy pogoda mnie do szału doprowadza

W ogóle halo, gdzie nasze świeżo upieczone żony
__________________
Czasami ludzie wokół Ciebie nie będą rozumieć Twojej drogi. Nie muszą, ona nie jest dla nich.


Edytowane przez Likable
Czas edycji: 2019-05-21 o 15:17
Likable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-21, 15:14   #2780
kicimordka
Raczkowanie
 
Avatar kicimordka
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 417
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Też oglądałam ten dokument na Netflixie. I ten o Madeleine McCann.

To widzę, że nie tylko ja miałam problem, by dzisiaj wstać. Mogłabym to obarczyć zbyt dużą ilością alkoholu wczoraj, ale przynajmniej urodziny TŻta były udane .

Carmelina25 - pisałam wczoraj posta przed wyjściem, ale najwidoczniej nie dodałam. Nie wiem kim jest Gwiazda, ale dopóki Wy i najbliżsi jesteście ok z tą decyzją, to nikt inny nie powinien Was obchodzić. I bardzo podoba mi się podejście Twojej rodziny do tego.

Hm, mi nikt nigdy nie wysyłał zagranicę, wszyscy wysyłali na adres moich rodziców.
kicimordka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-21, 16:09   #2781
asshley
Raczkowanie
 
Avatar asshley
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 499
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez kicimordka Pokaż wiadomość
Też oglądałam ten dokument na Netflixie. I ten o Madeleine McCann.

To widzę, że nie tylko ja miałam problem, by dzisiaj wstać. Mogłabym to obarczyć zbyt dużą ilością alkoholu wczoraj, ale przynajmniej urodziny TŻta były udane .

Carmelina25 - pisałam wczoraj posta przed wyjściem, ale najwidoczniej nie dodałam. Nie wiem kim jest Gwiazda, ale dopóki Wy i najbliżsi jesteście ok z tą decyzją, to nikt inny nie powinien Was obchodzić. I bardzo podoba mi się podejście Twojej rodziny do tego.

Hm, mi nikt nigdy nie wysyłał zagranicę, wszyscy wysyłali na adres moich rodziców.
Kurcze, ja niestety musze powysylac troche za granice, moze je po prostu wezme spowrotem do UK i stad wysle, moze byc taniej.
asshley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-21, 16:43   #2782
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Carmelina obrączki będziemy zamawiać w Gdańsku u jubilera polecanego przez koleżankę i w sumie innych na grupach i widziałam go też na targach. Mam w zakładkach ,nie pamiętam teraz jego nazwiska


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-21, 17:01   #2783
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Animka11 Pokaż wiadomość
Carmelina obrączki będziemy zamawiać w Gdańsku u jubilera polecanego przez koleżankę i w sumie innych na grupach i widziałam go też na targach. Mam w zakładkach ,nie pamiętam teraz jego nazwiska


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jakbyś mogła mi podesłaś na priv jak znajdziesz bo my jeszcze nie mamy
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-21, 17:39   #2784
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

hm widze ze chyba tylko ja nie mam problemu ze wstawaniem bo ja codziennie sie budze ok 5 i nie jest to dla mnie problem za to nienawidze siedziec do pozna, wiec kazdego rodzaju imprezy sa dla mnie straszne ze wzgledu na to, ze chce mi sie po prostu spac.

glowa mnie cos boli, dziwna ta pogoda

Dziekuje dziewczyny za kciuki

Edytowane przez ckin2u
Czas edycji: 2019-05-21 o 17:40
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-21, 19:18   #2785
bb371dfbfd9298d6e78301e55742bc2d469b6322_657f8bfe235ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 519
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
hm widze ze chyba tylko ja nie mam problemu ze wstawaniem bo ja codziennie sie budze ok 5 i nie jest to dla mnie problem za to nienawidze siedziec do pozna, wiec kazdego rodzaju imprezy sa dla mnie straszne ze wzgledu na to, ze chce mi sie po prostu spac.

glowa mnie cos boli, dziwna ta pogoda

Dziekuje dziewczyny za kciuki
Jak minął Ci dzień w pracy?
bb371dfbfd9298d6e78301e55742bc2d469b6322_657f8bfe235ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-21, 19:37   #2786
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Kizdam wysłałam Ci na priv link do tego jubilera gdzie my pójdziemy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-21, 19:46   #2787
kicimordka
Raczkowanie
 
Avatar kicimordka
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 417
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez asshley Pokaż wiadomość
Kurcze, ja niestety musze powysylac troche za granice, moze je po prostu wezme spowrotem do UK i stad wysle, moze byc taniej.
Też bym tak zrobiła .

Właśnie TŻ dostał prezenty ode mnie i szwagra. Cieszy się jak dziecko. Marzył o tym od dawna i już mówił, że chyba sobie kupi, więc ostatnie kilka dni musiałam mu smęcić nad uchem, by nie wydawał pieniędzy .

Byliśmy dziś na zakupach i kupiliśmy sobie perfumy na ślub . Nie przepadam ogólnie za perfumami, ale te naprawdę mi się podobają
kicimordka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-21, 20:32   #2788
asshley
Raczkowanie
 
Avatar asshley
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 499
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez kicimordka Pokaż wiadomość
Też bym tak zrobiła .

Właśnie TŻ dostał prezenty ode mnie i szwagra. Cieszy się jak dziecko. Marzył o tym od dawna i już mówił, że chyba sobie kupi, więc ostatnie kilka dni musiałam mu smęcić nad uchem, by nie wydawał pieniędzy .

Byliśmy dziś na zakupach i kupiliśmy sobie perfumy na ślub . Nie przepadam ogólnie za perfumami, ale te naprawdę mi się podobają
jakie zapachy wybraliscie?

To nasza misja po nastepnej wyplacie, problem jest taki, ze niepotrzebnie powachalam perfumy, ktore sa niebotycznie drogie, bo sie zakochalam. Na poczatku w ogole mi sie nie podobaly, tylko pozniej jak z nimi pochodzilam...no coz zawsze sa probki
asshley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-21, 20:36   #2789
kicimordka
Raczkowanie
 
Avatar kicimordka
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 417
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez asshley Pokaż wiadomość
jakie zapachy wybraliscie?

To nasza misja po nastepnej wyplacie, problem jest taki, ze niepotrzebnie powachalam perfumy, ktore sa niebotycznie drogie, bo sie zakochalam. Na poczatku w ogole mi sie nie podobaly, tylko pozniej jak z nimi pochodzilam...no coz zawsze sa probki
Ja kupiłam sobie Jimmy Choo Floral (i dostałam też torebkę do tego ), choć zastanawiałam się jeszcze nad Bvlgari Omnia Pink Sapphire. A TŻ kupił sobie Sauvage od Diora .
Byłam poszukać bielizny na ślub i zaszłam do Ann Summers, ale nie było nic ciekawego :/.
kicimordka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-22, 06:28   #2790
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Dzień dobry w środę

Praca mnie pochłania, także bede odzywać sie z doskoku, mam nadzieje, ze to potrwa do końca tygodnia

Camelia bardzo mi przykro

Majk jak cos to pisz do mnie na pw jakbyś nie mogła wejściówkę klubu, to bede kombinować jeszcze raz

W ten weekend koleżanka z pracy bierze ślub i kupiliśmy im: mapę zdrapkę, zatyczkę z różą wiatrów i do tego wino uwielbiają podróżować, dlatego taki zestaw mam nadzieje, że im się spodoba

Ja nadal czekam na nowy dowód, ale juz zdążyłam zaliczyć wtopę z nowym nazwiskiem: przyszedł kurier właśnie z prezentem dla koleżanki z pracy i ja podałam panieńskie nazwisko, nie mógł znaleźć paczki i wtedy zorientowałam się jakie nazwisko mu podałam

Miłej środy


Wysłano przez gołębia
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-06-16 17:05:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:32.