Jaka FRYZURA będzie mi pasować ? - Cz. II - wątek zbiorczy - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy: Co zrobić?
Obciąć 33 57,89%
Nie obcinać 24 42,11%
Głosujący: 57. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-07, 21:01   #121
friable
Raczkowanie
 
Avatar friable
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 432
Dot.: Chłopak- Włosy Co z Nimi Zrb.

Też jestem za ścięciem - chyba wiecej dziewczyn woli krótsze włosy, poza tym, nie bedziesz sie meczył z grzywką... Ja mam i to jest utrapienie, mecze sie pol godziny przed lustrem i probuje ja ulozyc; nie wyobrazam sobie żeby chlopak tak robił
friable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-07, 22:12   #122
Trololek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 9
Dot.: Chłopak- Włosy Co z Nimi Zrb.

Nie no zastanowiłem sie troche i nie tnę włosów są już częścią mnie ;d. A tak dla wyprostowania nie jestem słit słucham U.S. Gangsta RAPu, nie ubieram sie w ciuchy ciasne tylko najlepiej dwa rozmiary większe, hyhy mój styl. Ale ok i nie siedze przed lustrem godziny tylko machne grzywa w lewo i prawo i to moje układanie, chodzi mi tylko o to co zrb. żeby czupryna nie była tak roztrzepana po mojej głowie i może jeszcze coś na tłuste włosy bo codzienne mycie jest dobijające. A przy kolegach nie wypada machać tak grzywą xd.
Trololek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-08, 00:34   #123
jackdaniels666
Raczkowanie
 
Avatar jackdaniels666
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 82
Dot.: Jaka FRYZURA będzie mi pasować ? - Cz. II - wątek zbiorczy

Cześć, też mam teraz problem z doborem fryzury. Za "chwilę" idę na studia, chcę jakoś wyglądać. Dobrze wyglądać. Mam dość puszące się włosy, trochę przesuszone, z tendencją do bardzo mocnego falowania, niemal kręcenia. Przed ścięciem wyglądały tak: http://img15.imageshack.us/img15/2690/heryi.png
teraz sięgają mi do łopatek. Zdjęcie zamieszczam poniżej, trochę 'żałosne' ale na co dzień wygląda to mniej więcej tak, jak na zdjęciu.
Kształt twarzy same widzicie jaki.
Chcę włosy trochę ściąć, może wystopniować? Brakuje im zdecydowanie na górze objętości, z kolei idąc ku dołowi puszą się i tworzą taki... trójkąt. Farbować i prostować póki co nie chcę bo są dość solidnie zniszczone. Chcę za to, aby moja fryzurka sięgała tak do ramion i była w rockowym stylu, ponieważ takiej muzyki słucham i lubię być... 'inna' ;p pozdrawiam wszystkich i dziękuję całym sercem za rady.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg blaaah.jpg (36,9 KB, 36 załadowań)

Edytowane przez jackdaniels666
Czas edycji: 2012-09-08 o 00:38
jackdaniels666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-08, 08:22   #124
Trololek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 9
Dot.: Chłopak- Włosy Co z Nimi Zrb.

No dobra, to dla wyprostowania nie jestem "słit". Słucham U.S. Gangsta RAPu i ubieram sie w ciuchy 2 rozmiary większe, do włosów sie już przyzwyczaiłem. Nie, nie układam włosów godziny. wystarczy że sobie. machnę w dwie strony i już mam. Tylko chodzi mi o to co mogę zrobić żeby mi sie czupryna nie roztrzepała.

Edytowane przez Trololek
Czas edycji: 2012-09-08 o 08:25
Trololek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-08, 08:30   #125
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Chłopak- Włosy Co z Nimi Zrb.

Cytat:
Napisane przez Trololek Pokaż wiadomość
No dobra, to dla wyprostowania nie jestem "słit". Słucham U.S. Gangsta RAPu i ubieram sie w ciuchy 2 rozmiary większe, do włosów sie już przyzwyczaiłem. Nie, nie układam włosów godziny. wystarczy że sobie. machnę w dwie strony i już mam. Tylko chodzi mi o to co mogę zrobić żeby mi sie czupryna nie roztrzepała.
Po co?!
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-08, 10:31   #126
fashionfans
Raczkowanie
 
Avatar fashionfans
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 105
Dot.: Chłopak- Włosy Co z Nimi Zrb.

Hmm, chłopak chyba chciał dać nam do zrozumienia, że ta fryzura wcale nie oznacza, że ubiera się jak słit chłopiec, tylko jak przeciętny uczeń gimnazjum. Jeśli chcesz zachować grzywę to lakier i guma : )
fashionfans jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-08, 12:57   #127
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Chłopak- Włosy Co z Nimi Zrb.

Nie przejmuj się tak rozczochraną fryzurą, sam mówisz, że nie chcesz wyglądać na ulizanego. A jak cię bardzo denerwuje fryzura to zmień.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-08, 16:11   #128
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Jaka FRYZURA będzie mi pasować ? - Cz. II - wątek zbiorczy

Czy bardzo niskie czoło (4cm) warto zakryć grzywką, czy lepiej z niej zrezygnować na rzecz np. przedziałka z boku?
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-08, 16:24   #129
Trololek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 9
Dot.: Chłopak- Włosy Co z Nimi Zrb.

Okej, pójde niedługo do fryzjera on coś wykombinuje @fashionfans: tak o to mi chodziło. Dzięki za odpowiedzi .
Trololek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-08, 16:26   #130
201612080925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 069
Dot.: Chłopak- Włosy Co z Nimi Zrb.

Cytat:
Napisane przez Trololek Pokaż wiadomość
No dobra, to dla wyprostowania nie jestem "słit". Słucham U.S. Gangsta RAPu i ubieram sie w ciuchy 2 rozmiary większe, do włosów sie już przyzwyczaiłem. Nie, nie układam włosów godziny. wystarczy że sobie. machnę w dwie strony i już mam. Tylko chodzi mi o to co mogę zrobić żeby mi sie czupryna nie roztrzepała.
Nie twierdzimy że tak jest. Piszemy poprostu jak to wygląda. A wygląda jakbyś naprawdę był słit i siedział przed lustrem parę godzin.
201612080925 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-08, 16:38   #131
Maryha_ah
Zakorzenienie
 
Avatar Maryha_ah
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 3 909
Dot.: Chłopak- Włosy Co z Nimi Zrb.

Boże, laski, dajcie chłopakowi spokój, ON NIE PYTAŁ CO WY SĄDZICIE o męskich fryzurach tylko JAK UTRWALIĆ swoją! Więc błagam was, przestańcie wciskać chłopakowi że wasze pomysły na fryzurę są lepsze, niech każdy sobie nosi co lubi! Jak ja nie lubię wszechwiedzących wizażanek, każda uważa że jej racja jest racniejsza...

Mam brata w Twoim wieku, też chodził z taką czuprynką, dla mnie jedyne wyjście to myć włosy codziennie wieczorem i jak chcesz utrwalenia, możesz popróbować z pianką/ lakierem/ gumą. Tylko uważaj! Możesz sobie przetłuścić tym włosy, lepiej popróbuj co Ci pasuje jak będziesz miał dzień wolny od szkoły A po tym wułefie to może po prostu szczotka do włosów by pomogła? :P
__________________
Przecież doskonale wiesz-patrzymy tylko w dobrą stronę!

Edytowane przez Maryha_ah
Czas edycji: 2012-09-08 o 16:42
Maryha_ah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-08, 17:51   #132
Trololek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 9
Dot.: Chłopak- Włosy Co z Nimi Zrb.

@Maryha_ah: Dzięki właśnie na taką odp. liczyłem od napisania tego tematu, wielkie dzięki
Trololek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 09:55   #133
Maryha_ah
Zakorzenienie
 
Avatar Maryha_ah
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 3 909
Dot.: Chłopak- Włosy Co z Nimi Zrb.

No, kup sobie tam jakiś produkt do stylizacji włosów, tylko chłopaku, dawkuj z UMIAREM bo zrobisz sobie tłusty łeb, tak jak mówiłam, weź w sobotę pożycz od mamy lakier/ piankę/ gumę do włosów i sprawdzaj jak to się utrwala
__________________
Przecież doskonale wiesz-patrzymy tylko w dobrą stronę!
Maryha_ah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 14:56   #134
MarzenQa92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 106
Dot.: Jaka FRYZURA będzie mi pasować ? - Cz. II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez jackdaniels666 Pokaż wiadomość
Cześć, też mam teraz problem z doborem fryzury. Za "chwilę" idę na studia, chcę jakoś wyglądać. Dobrze wyglądać. Mam dość puszące się włosy, trochę przesuszone, z tendencją do bardzo mocnego falowania, niemal kręcenia. Przed ścięciem wyglądały tak: http://img15.imageshack.us/img15/2690/heryi.png
teraz sięgają mi do łopatek. Zdjęcie zamieszczam poniżej, trochę 'żałosne' ale na co dzień wygląda to mniej więcej tak, jak na zdjęciu.
Kształt twarzy same widzicie jaki.
Chcę włosy trochę ściąć, może wystopniować? Brakuje im zdecydowanie na górze objętości, z kolei idąc ku dołowi puszą się i tworzą taki... trójkąt. Farbować i prostować póki co nie chcę bo są dość solidnie zniszczone. Chcę za to, aby moja fryzurka sięgała tak do ramion i była w rockowym stylu, ponieważ takiej muzyki słucham i lubię być... 'inna' ;p pozdrawiam wszystkich i dziękuję całym sercem za rady.

Podetnij tylko zniszczone konce. I wez sie za porzadna pielegnacje. Potem mysl nad zmiana fryzury. Bo zadna fryzura nie bedzie ladna przy zniszcoznych wlosach. No i uzywaj zelu lub pianki bo widze ze masz tendencje do lekkiego skretu. NIE CZESZ ich na sucho. Zreszta wizaz jest skarbnica wiedzy poszukaj pielegnacji dla siebie na watku dla kreconowlosych.
MarzenQa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-09, 15:15   #135
5287fbd816f6100f127b74ceb000e25853ab3de7_5f7a53f2a8770
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 536
Dot.: Jaka FRYZURA będzie mi pasować ? - Cz. II - wątek zbiorczy

.

Edytowane przez 5287fbd816f6100f127b74ceb000e25853ab3de7_5f7a53f2a8770
Czas edycji: 2012-09-10 o 21:31
5287fbd816f6100f127b74ceb000e25853ab3de7_5f7a53f2a8770 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 20:22   #136
wega1993
Rozeznanie
 
Avatar wega1993
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 888
Dot.: Jaka FRYZURA będzie mi pasować ? - Cz. II - wątek zbiorczy

Pomimo tego, że jestem szczupła to mam pulchną twarz.
Nie wiem jaki to kształt; jest kwadratowa, okrągła?
Jaka fryzura pasowałaby mi najbardziej? Zapuszczać dalej a może skrócić
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 000.jpg (66,0 KB, 34 załadowań)
__________________

,,
Większość ludzi jest silniejsza, niż sami sądzą. Tylko czasami zapominają o wierze."



wega1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 22:42   #137
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Chłopak- Włosy Co z Nimi Zrb.

Nie rób nic z tą fryzurką, dłuższe włosy u faceta są sexy.
A komentarzami się nie przejmuj. I nie myśl- wypada, czy nie. Jak masz ochotę, niepozornie popraw włosy palcami.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 09:47   #138
Ecia1991
Przyczajenie
 
Avatar Ecia1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 15
GG do Ecia1991
Dot.: Jaka FRYZURA będzie mi pasować ? - Cz. II - wątek zbiorczy

Czy ktoś może również mi doradzić jaka fryzurka będzie mi pasowała ? Oczywiście chodzi o taką, którą da sie zrobić z moich krótkich włosów.
Dodaje moje zdjęcia... włoski mam teraz troszke dłuższe i cięzko je ogarnąć, więc proszę o radę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P150712_17.30[01].jpg (200,0 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P150712_17.41[02].jpg (102,3 KB, 27 załadowań)
Ecia1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 10:57   #139
000hej
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2
Exclamation Dot.: Jaka FRYZURA będzie mi pasować ? - Cz. II - wątek zbiorczy

Witam. Może zaproponujecie mi jakąś fryzurkę którą nie trzeba specjalnie układać,bo mam do tego dwie lewe ręce i nie mam czasu.
Włosy mam do szyi i każdy winną stronę przeważnie prostuję włosy.
A i chciała bym poważniej wyglądać,bo mam już dziecko a wyglądam jak bym miała 15lat. W załączniku przesyłam zdjęcie.Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg StillCap0025.jpg (28,4 KB, 39 załadowań)
000hej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-14, 16:24   #140
Laarisa
Przyczajenie
 
Avatar Laarisa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1
Dot.: Jaka FRYZURA będzie mi pasować ? - Cz. II - wątek zbiorczy



---------- Dopisano o 17:24 ---------- Poprzedni post napisano o 17:16 ----------

Cytat:
Napisane przez 000hej Pokaż wiadomość
Witam. Może zaproponujecie mi jakąś fryzurkę którą nie trzeba specjalnie układać,bo mam do tego dwie lewe ręce i nie mam czasu.
Włosy mam do szyi i każdy winną stronę przeważnie prostuję włosy.
A i chciała bym poważniej wyglądać,bo mam już dziecko a wyglądam jak bym miała 15lat. W załączniku przesyłam zdjęcie.Pozdrawiam

moim zdaniem cos takiego, z grzywką. to bardzo dobrze że wygladasz młodziutko, ja mam 21 a dają mi około 26 to dopiero masakra

Edytowane przez Laarisa
Czas edycji: 2012-09-14 o 16:26
Laarisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-17, 15:27   #141
yokuss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1
Chłopak z dużemy nosem, jaka fryzura?

Witam, przeglądałem trochę forum, googlowałem ale nigdzie nie zobaczyłem żadnych konkretniejszych wskazówek. Mam nadzieje, że tutaj znajdę jakąś pomoc. Mam 17 lat z lekkim hakiem, od zawsze (no moze nie jak bylem młody) miałem dość pokaźny nos, a przy wadze 59kg przy wzroście 175cm twarz jest dość chuda więc doskonale widać nos który jest jednym z największych kompleksów, które posiadam, dlatego pytanie, jak sobie z tym radzić, jak maskować ten duży nos i jakie fryzury wybierać? Ew. moge podrzucić moje zdjęcie jeśli ktoś jest w stanie pomóc

Pozdrawiam.
yokuss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-17, 21:32   #142
Dinka94
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 865
Dot.: Chłopak- Włosy Co z Nimi Zrb.



jaka fryzura by mi pasowała? nie chcę za dużo ścinać. nie wiem czy zapuszczać? czy postrzępić? coś z grzywką?
i jeszcze jedno pytanie.
Chce się przefarbować na czarno,będzie pasowało?
Dinka94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 11:00   #143
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Chłopak z dużemy nosem, jaka fryzura?

Cytat:
Napisane przez yokuss Pokaż wiadomość
Witam, przeglądałem trochę forum, googlowałem ale nigdzie nie zobaczyłem żadnych konkretniejszych wskazówek. Mam nadzieje, że tutaj znajdę jakąś pomoc. Mam 17 lat z lekkim hakiem, od zawsze (no moze nie jak bylem młody) miałem dość pokaźny nos, a przy wadze 59kg przy wzroście 175cm twarz jest dość chuda więc doskonale widać nos który jest jednym z największych kompleksów, które posiadam, dlatego pytanie, jak sobie z tym radzić, jak maskować ten duży nos i jakie fryzury wybierać? Ew. moge podrzucić moje zdjęcie jeśli ktoś jest w stanie pomóc

Pozdrawiam.
fryzure sie dobiera do ksztaltu twarzy, a nie do ksztaltu nosa
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 10:49   #144
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Chłopak z dużemy nosem, jaka fryzura?

dokładnie tak, popieram poprzedniczkę.
no chyba, żeby zrobić grzywkę, która nos zakrywa
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 14:04   #145
wiolcis69
Raczkowanie
 
Avatar wiolcis69
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 199
Dot.: Chłopak- Włosy Co z Nimi Zrb.

Cytat:
Napisane przez Dinka94 Pokaż wiadomość


jaka fryzura by mi pasowała? nie chcę za dużo ścinać. nie wiem czy zapuszczać? czy postrzępić? coś z grzywką?
i jeszcze jedno pytanie.
Chce się przefarbować na czarno,będzie pasowało?
czarny wydaje mi się że średnio... włoski możesz troszkę podciąć wyrównać i kolor jakiś taki jednolity ciemny brąz, grzywka chyba niekoniecznie tak jest ok, tak moim zdaniem :P
wiolcis69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 14:17   #146
zapalniczka89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 377
Dot.: Chłopak z dużemy nosem, jaka fryzura?

Pokaż ten nos i jak najwięcej twarzy. Być może się okaże, że wcale nie jest duży.
__________________
Wymiana:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post42596287


PROSZĘ, ODPISZ U MNIE
zapalniczka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 18:19   #147
Kamelia_K
Przyczajenie
 
Avatar Kamelia_K
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 10
Dot.: Jaka FRYZURA będzie mi pasować ? - Cz. II - wątek zbiorczy

Mam kiepskie włosy: rzadkie, cienkie, proste jak druty i przetłuszczające się. Po umyciu po paru godzinach stają się oklapnięte (nie pomagają kosmetyki), poplątane i naelektryzowane, robią się z nich strąki jak u topielicy. Dodatkowo mam zakola na 5 cm, wysokie czoło, bardzo mało włosów po bokach głowy, a na czubku robi mi się kilka przedziałków.

Nie mam pomysłu co z nimi zrobić. Moja obecna fryzura jest, hmm, żadna. Zastanawiałam się nad czymś krótkim, na chłopaka, bo nie mam czasu codziennie układać włosów. Może przy okazji dałoby się jakoś je unieść, żeby nie były tak ulizane. Zależy mi też bardzo na ukryciu zakoli, ale nie wiem, czy tak się da, skoro po bokach i nad czołem mam mało włosów, z których nie da się zrobić porządnej grzywki.

Ech, doradźcie coś, bo jestem nimi załamana i odejmują mi pewności siebie. Najchętniej ogoliłabym się na łyso, gdyby tylko ludzie potem dziwnie na mnie nie patrzyli.
Kamelia_K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 18:35   #148
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jaka FRYZURA będzie mi pasować ? - Cz. II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kamelia_K Pokaż wiadomość
Mam kiepskie włosy: rzadkie, cienkie, proste jak druty i przetłuszczające się. Po umyciu po paru godzinach stają się oklapnięte (nie pomagają kosmetyki), poplątane i naelektryzowane, robią się z nich strąki jak u topielicy. Dodatkowo mam zakola na 5 cm, wysokie czoło, bardzo mało włosów po bokach głowy, a na czubku robi mi się kilka przedziałków.

Nie mam pomysłu co z nimi zrobić. Moja obecna fryzura jest, hmm, żadna. Zastanawiałam się nad czymś krótkim, na chłopaka, bo nie mam czasu codziennie układać włosów. Może przy okazji dałoby się jakoś je unieść, żeby nie były tak ulizane. Zależy mi też bardzo na ukryciu zakoli, ale nie wiem, czy tak się da, skoro po bokach i nad czołem mam mało włosów, z których nie da się zrobić porządnej grzywki.

Ech, doradźcie coś, bo jestem nimi załamana i odejmują mi pewności siebie. Najchętniej ogoliłabym się na łyso, gdyby tylko ludzie potem dziwnie na mnie nie patrzyli.
Najlepiej, żebyś poszła do dobrego fryzjera, przy takich włosach dobre strzyżenie to podstawa. Rozważ też farbowanie włosów hennę lub maseczki z glinki na skórę głowy, od tego włosy sa bardziej puszyste.
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 21:43   #149
Dinka94
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 865
Dot.: Chłopak- Włosy Co z Nimi Zrb.

Cytat:
Napisane przez wiolcis69 Pokaż wiadomość
czarny wydaje mi się że średnio... włoski możesz troszkę podciąć wyrównać i kolor jakiś taki jednolity ciemny brąz, grzywka chyba niekoniecznie tak jest ok, tak moim zdaniem :P
Zrobiłam sobie coś pomiędzy rudym a brązem,nie wiem jak to nazwać,wiśniowy kasztan chyba heehhe ;D
no i muszę się wybrać do fryzjera.
hmm a może by je postrzępić na końcach?
Dinka94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 16:43   #150
Alice044
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 15
Jak obciąć włosy?

Hej Mam mały problem, otóż.. Zdecydowałam się na skrócenie długości moich włosów, bo są już zniszczone, ale nie mam pojęcia jaka fryzura będzie mi pasowała.. Proszę, doradźcie mi
Na zdjęciu mam ciut krótsze włosy niż aktualnie A, i zastanawiam się jeszcze nad zmianą koloru..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg aaMG_1220a.jpg (116,1 KB, 45 załadowań)

Edytowane przez Alice044
Czas edycji: 2012-09-20 o 16:45
Alice044 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-07-28 21:21:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:01.