Co zdziałam bez lampy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-09, 22:19   #1
zywiol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3

Co zdziałam bez lampy?


Witam!
Będąc wczoraj w Naturze, okazało się, że nie ma top coatu essence Better Than Gel, na który - zachęcona pozytywnymi opiniami - się nastawiałam. Zastałam natomiast niewielką kolekcję lakierów takich już na poważnie żelowych. I na opakowaniu zdanie: "osiągniesz najlepszy efekt używając mini lampy LED essence". Nie mam lampy (i w najbliższym czasie nie zanosi się na zmianę tego stanu), toteż pytam panią ekspedientkę, czy bez lampy zadziała. Na co ona z uśmiechem odpowiada, że "tak, oczywiście". Ale oczywiście nie działa. Próbowałam utwardzać pod lampką biurkową i taką z żarówką ledową nad blatem w kuchni, ale nadal pozostaje lepka warstwa na wierzchu.
Czy poza prawdziwą lampą LED do paznokci coś jeszcze utwardzi taki lakier?
zywiol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-11, 10:51   #2
e-Urszula
Raczkowanie
 
Avatar e-Urszula
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 401
GG do e-Urszula
Dot.: Co zdziałam bez lampy?

Tak . Tester do banknotów. Latarka do poszukiwania bursztynu. Lampa do akwarium (ta z ultrafioletem, nie podczerwienią) i inne źródła promieniowania UV w zakresie fal 395-400. Czyli np. światło słoneczne ale ...hmm nawet latem spoooro czasu musiałabyś czekać z rękami na słońcu. Do tego nawet utwardzony top, nadal będzie lepki i tę warstwę - zwaną dyspersyjną - należy zmyć alkoholem.
A tak poważnie, powinnaś zwrócić ten lakier do sklepu w ramach reklamacji, bo zostałaś wprowadzona w błąd.
Info, na lakierze -"osiągniesz najlepszy efekt używając mini lampy LED essence" należy rozumieć - "zachęcamy do kupienia lampy naszej firmy, nie innej" a nie, że bez lampy w ogóle się utwardzi. Lampa musi być.
e-Urszula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 15:01   #3
Mangdzia23
Rozeznanie
 
Avatar Mangdzia23
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gołdap
Wiadomości: 651
GG do Mangdzia23 Send a message via Skype™ to Mangdzia23
Dot.: Co zdziałam bez lampy?

Dokładnie jak koleżanka napisała, a mi nasuwa się jeszcze latareczka LEDowa na myśl, że też utwardzisz LEDy
__________________
Start
126,0 kg
91 kg - minus 35kg w 112dni - CellReset
cel - 69kg


Instruktor Przedłużania Paznokci Metodą Żelową, Magdalena Jasionowska
Mangdzia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-12 16:01:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:45.