Nie rozumiem go - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-07-08, 11:35   #1
mirra00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 76

Nie rozumiem go


Poznalam pewnego faceta.Oboje nie mamy nascie lat,a on jest kilka lat starszy ode mnie.To on inicjowal kontakt.Nie widywalismy sie bardzo czesto,ale za kazdym razem bylo to z jego inicjatywy.Pisal i dzwonil rowniez zawsze pierwszy.Czasem spotkalismy sie w tygodniu,na godzine.Przyjechal do mojej rodzinnej miejscowosci nad jezioro.Dziwilo mnie ze te spotkania sa bardzo krotkie.W pelnym sloncu,w weekend kazy wracal do siebie do domu.Kiedys zaprosil mnie do siebie na film.Podczas filmu czasem cos skomentowalam.Mialam wrazenie ze on byl wpatrzony w film i ze chce skupienia.Gdy powiedzialam mu ze mialam wrazenie ze mu przeszkadzal,stwierdzil ze przeciez przyszlam na film,ze nie chcial mi przeszkadzac.Po filmie,a zaznacze ze byl to weekend stwierdzil ze musi mnie odwiezc do domu.Bylam zdziwiona bo myslalam ze posiedzimy do nocy.Zadnego przytulenia,nic.Na urodziny dalam mu mily prezent,byl ucieszony.Potem znow godzinne spotkanie raz w tygodniu.Staralam sie,aby za mnie nie placil.Nie wzbranial sie w tym.Ktoregos dnia koniecznie chcial przyjechac do mnie,doszlo do pieszczot,a nastepnym razem u niego.Spalismy razem,jednak w lozku nawet mnie nie dotknal,a rano,gdy chcialam go poglaskac,doslownie uciekl z lozka wymyslajac ze musi cos zrobic.Nie mialam zamiaru do niczego doprowadzac,ale bylam w szoku po jego zachowaniu.Znow spotykalismy sie na spacerach od czasu do czasu.W pewnym dniu,po rozmowie,przestal sie odzywac,mowiac ze nie mysli o zwiazku,bo ma problemy w pracy.Nie umiem go rozumiec,o co mu chodzilo.
mirra00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-08, 11:48   #2
a9e9b14f0920806ea67464fa4f1a029ea354de7e_6212d6030631b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nie rozumiem go

Cytat:
Napisane przez mirra00 Pokaż wiadomość
Poznalam pewnego faceta.Oboje nie mamy nascie lat,a on jest kilka lat starszy ode mnie.To on inicjowal kontakt.Nie widywalismy sie bardzo czesto,ale za kazdym razem bylo to z jego inicjatywy.Pisal i dzwonil rowniez zawsze pierwszy.Czasem spotkalismy sie w tygodniu,na godzine.Przyjechal do mojej rodzinnej miejscowosci nad jezioro.Dziwilo mnie ze te spotkania sa bardzo krotkie.W pelnym sloncu,w weekend kazy wracal do siebie do domu.Kiedys zaprosil mnie do siebie na film.Podczas filmu czasem cos skomentowalam.Mialam wrazenie ze on byl wpatrzony w film i ze chce skupienia.Gdy powiedzialam mu ze mialam wrazenie ze mu przeszkadzal,stwierdzil ze przeciez przyszlam na film,ze nie chcial mi przeszkadzac.Po filmie,a zaznacze ze byl to weekend stwierdzil ze musi mnie odwiezc do domu.Bylam zdziwiona bo myslalam ze posiedzimy do nocy.Zadnego przytulenia,nic.Na urodziny dalam mu mily prezent,byl ucieszony.Potem znow godzinne spotkanie raz w tygodniu.Staralam sie,aby za mnie nie placil.Nie wzbranial sie w tym.Ktoregos dnia koniecznie chcial przyjechac do mnie,doszlo do pieszczot,a nastepnym razem u niego.Spalismy razem,jednak w lozku nawet mnie nie dotknal,a rano,gdy chcialam go poglaskac,doslownie uciekl z lozka wymyslajac ze musi cos zrobic.Nie mialam zamiaru do niczego doprowadzac,ale bylam w szoku po jego zachowaniu.Znow spotykalismy sie na spacerach od czasu do czasu.W pewnym dniu,po rozmowie,przestal sie odzywac,mowiac ze nie mysli o zwiazku,bo ma problemy w pracy.Nie umiem go rozumiec,o co mu chodzilo.
Młodzi jesteście, spotykacie się, poznajecie. Z jego strony to luźna znajomość, ot miła koleżanka do pospędzania czasu. Jeśli chcesz czegoś więcej to go zapytaj, ale wyraźnie powiedział, że nie myśli o związku.
a9e9b14f0920806ea67464fa4f1a029ea354de7e_6212d6030631b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-08, 11:58   #3
mirra00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 76
Nie rozumiem go

Jakis czas temu poznalam faceta.Oboje nie mamy nascie lat.On starszy ode mnie o kilka lat.Na poczatku mowil ze nie ma presji zeby kogos poznac.Cieszyl sie ze spotkal fajna dziewczyne.Za kazdym razem on inicjowal kontakt,proponowal spotkania,pisal,dzwonil.S potykalismy sie ok raz,dwa razy w tygodniu ale na krotkie spacery.Przyjechal do mojej rodzinnej miejscowosci nad jezioro.Nie byl wylewny w podrywie,rozmowie,ani czulosciach.Znajomosc rozwijala sie bardzo wolno,czasem nawet wspomnial,ze przeciez mamy czas.Pewnego razu zaprosil mnie do domu na film.W czasie filmu byl skupiony.Mialam wrazenie ze przeszkadzam mu komentarzami.Potem powiedzial ze myslal ze przyszlam na film i ze nie chcial mi przeszkadzac.Po filmie stwierdzil ze musi mnie odwiezc.Do zadnych czulosci nie doszlo.Spotykalismy sie na krotkie spacery.Pewnegnd dnia,byla u niego,doszlo do pieszczot.Zostalam na noc.W lozku nawe mnie nie dotknal,wrecz odwrocil sie plecami,a rano,gdy go dotknelam,uciekl pod pretekstem ze musi cos zrobic.Dalej spotykalismy sie tak jak wczesniej.Na urodziny dalam mu mily prezent oraz bluzke bez okazji.Gdy kiedys umawialismy sie na spotkanie,stwierdzilam ze tym razem moze to bedzie niespodzianka.Na co on odpowiedzial ze w znajomosci pospiech jest niedobry.Na ktoryms z kolejnych spotkan,po rozmowie i wymianie zdan,co zauwazylam,przestal sie odzywac.Do tej pory nie rozumiem go.
mirra00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-08, 12:00   #4
mirra00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 76
Dot.: Nie rozumiem go

On ma 41lat
mirra00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-08, 12:00   #5
umpapumpa
Rozeznanie
 
Avatar umpapumpa
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Pzn
Wiadomości: 681
Dot.: Nie rozumiem go

Znowu ten przygłupi troll, taki temat już był dopiero na innym podforum.
Dziadu z fantazjami.
umpapumpa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-08, 12:02   #6
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Nie rozumiem go

Cytat:
Napisane przez mirra00 Pokaż wiadomość
Poznalam pewnego faceta.Oboje nie mamy nascie lat,a on jest kilka lat starszy ode mnie.To on inicjowal kontakt.Nie widywalismy sie bardzo czesto,ale za kazdym razem bylo to z jego inicjatywy.Pisal i dzwonil rowniez zawsze pierwszy.Czasem spotkalismy sie w tygodniu,na godzine.Przyjechal do mojej rodzinnej miejscowosci nad jezioro.Dziwilo mnie ze te spotkania sa bardzo krotkie.W pelnym sloncu,w weekend kazy wracal do siebie do domu.Kiedys zaprosil mnie do siebie na film.Podczas filmu czasem cos skomentowalam.Mialam wrazenie ze on byl wpatrzony w film i ze chce skupienia.Gdy powiedzialam mu ze mialam wrazenie ze mu przeszkadzal,stwierdzil ze przeciez przyszlam na film,ze nie chcial mi przeszkadzac.Po filmie,a zaznacze ze byl to weekend stwierdzil ze musi mnie odwiezc do domu.Bylam zdziwiona bo myslalam ze posiedzimy do nocy.Zadnego przytulenia,nic.Na urodziny dalam mu mily prezent,byl ucieszony.Potem znow godzinne spotkanie raz w tygodniu.Staralam sie,aby za mnie nie placil.Nie wzbranial sie w tym.Ktoregos dnia koniecznie chcial przyjechac do mnie,doszlo do pieszczot,a nastepnym razem u niego.Spalismy razem,jednak w lozku nawet mnie nie dotknal,a rano,gdy chcialam go poglaskac,doslownie uciekl z lozka wymyslajac ze musi cos zrobic.Nie mialam zamiaru do niczego doprowadzac,ale bylam w szoku po jego zachowaniu.Znow spotykalismy sie na spacerach od czasu do czasu.W pewnym dniu,po rozmowie,przestal sie odzywac,mowiac ze nie mysli o zwiazku,bo ma problemy w pracy.Nie umiem go rozumiec,o co mu chodzilo.
On Cię nie chce. Jakby chciał, to byście byli razem. Robisz (w sumie to robiłaś) za maskotkę do przytulania. Miał potrzebę dotyku z kimś, poczucia bliskości drugiego człowieka, to skorzystał za Twoim przyzwoleniem. Ale on nie widzi w Tobie potencjalnej dziewczyny. Uważam, że tu nawet nie ma o czym gadać. Cały czas podkreśla gdzie przebiega linia. I nie, żadne "problemy w pracy" nie stanęły by na drodze do uczucia, gdyby facet Cię chciał. To wymówka. Sorry, że tak ostro, ale tu się serio nie ma co czarować i zaklinać rzeczywistości. Równie dobrze może być gejem, który chciał się jeszcze przekonać, czy naprawdę nim jest i stąd te eksperymentalne pieszczoty, ale nic poza tym.

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:02 ----------

Cytat:
Napisane przez umpapumpa Pokaż wiadomość
Znowu ten przygłupi troll, taki temat już był dopiero na innym podforum.
Dziadu z fantazjami.
Cóż, wakacje, więc możliwe.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-08, 12:03   #7
a9e9b14f0920806ea67464fa4f1a029ea354de7e_6212d6030631b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nie rozumiem go

Cytat:
Napisane przez mirra00 Pokaż wiadomość
On ma 41lat
napisałaś, że macie naście lat
a9e9b14f0920806ea67464fa4f1a029ea354de7e_6212d6030631b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-08, 12:06   #8
mirra00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 76
Dot.: Nie rozumiem go

Nie mamy nascie lat.
mirra00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-08, 12:09   #9
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Nie rozumiem go

[1=a9e9b14f0920806ea67464f a4f1a029ea354de7e_6212d60 30631b;86973717]napisałaś, że macie naście lat [/QUOTE]

Nie, nie napisała. Napisała, że nie mają po naście lat = są dorosłymi ludźmi.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-08, 12:10   #10
a9e9b14f0920806ea67464fa4f1a029ea354de7e_6212d6030631b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nie rozumiem go

Cytat:
Napisane przez mirra00 Pokaż wiadomość
Nie mamy nascie lat.
AAAAA sorry, umkło. No to tym bardziej daj spokój. Przy nastolatku mogłabym sobie wyobrazić takie podejście, ale stary koń? Może żonaty?
a9e9b14f0920806ea67464fa4f1a029ea354de7e_6212d6030631b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-08, 12:14   #11
mirra00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 76
Dot.: Nie rozumiem go

Zaznacze ze bez przerwy mowil o mamie.Z mama na wakacjach,u mamy gotuje,z mama na zakupach.Gdy ja cos mowilam,on odpowiadal przykladem o mamie.

---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:13 ----------

Nie,stary kawaler.Mialam wrazenie jakby nie mial doswiadczenia w relacjach z kobietami.
mirra00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-08, 12:17   #12
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Nie rozumiem go

Cytat:
Napisane przez mirra00 Pokaż wiadomość
Zaznacze ze bez przerwy mowil o mamie.Z mama na wakacjach,u mamy gotuje,z mama na zakupach.Gdy ja cos mowilam,on odpowiadal przykladem o mamie.

---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:13 ----------

Nie,stary kawaler.Mialam wrazenie jakby nie mial doswiadczenia w relacjach z kobietami.
Ale po co te dopiski? Facet ewidentnie nie chce z Tobą niczego tworzyć. Czego tu nie rozumiesz? Nieważne, czy mówi o mamie, czy o fascynacji pingwinami. Jego zachowanie wobec Ciebie jest jednoznaczne. Poza tym powiedział Ci, że nie chce związku. No serio, trudno o bardziej jasną sytuację. Chyba tylko, gdyby jeszcze dodał, że masz spie...

Natomiast zastanów się skąd u Ciebie aż taka desperacja, aby wiązać się z kimś, kto bez przerwy nawija o mamie.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-08, 12:55   #13
wiki977
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 562
Dot.: Nie rozumiem go

Obstawiam, że nie ma doświadczenia z kobietami, albo jakiś kompleks na płaszczyźnie erotyczno-seksualnej Może to 40-letni prawiczek

Edytowane przez wiki977
Czas edycji: 2019-07-08 o 12:59
wiki977 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-08, 13:00   #14
Vanir410
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanir410
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 159
Dot.: Nie rozumiem go

Cytat:
Napisane przez wiki977 Pokaż wiadomość
Obstawiam, że nie ma doświadczenia z kobietami, albo jakiś kompleks na płaszczyźnie erotyczno-seksualnej Może to 40-letni prawiczek
Nie wiem jakie tu znaczenie ma doświadczenie. Facet niedoświadczony nie musi zachowywać się jak dzikus.

Dziwię się autorko, że chce ci się w to bawić. Dziwne podchody. Po co analizować dlaczego, olać.
Vanir410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-08, 13:06   #15
wiki977
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 562
Dot.: Nie rozumiem go

Cytat:
Napisane przez Vanir410 Pokaż wiadomość
Nie wiem jakie tu znaczenie ma doświadczenie. Facet niedoświadczony nie musi zachowywać się jak dzikus.

Dziwię się autorko, że chce ci się w to bawić. Dziwne podchody. Po co analizować dlaczego, olać.



Właśnie może dlatego zachowuje się jak dzikus bo nie ma doświadczenia i to wywiera na nim presje, z którą sobie nie radzi
wiki977 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-08, 13:09   #16
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Nie rozumiem go

Cytat:
Napisane przez wiki977 Pokaż wiadomość
Właśnie może dlatego zachowuje się jak dzikus bo nie ma doświadczenia i to wywiera na nim presje, z którą sobie nie radzi
Ale z której niby strony on się zachowuje jak dzikus? Tym, że stawiał granice, pokazywał jej, gdzie jej miejsce? Nie chciał się z nią miziać w łóżku, z rana - to również jest znaczące, pokazuje jego stosunek do niej. To nie jest zachowanie dzikusa. Facet jej nie chce na partnerkę. Jasno dał jej to do zrozumienia.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-08, 13:52   #17
stitches
Zadomowienie
 
Avatar stitches
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 032
Dot.: Nie rozumiem go

Facet nie chce związku. Może mu sie kiedyś zachce, może nie, może z Tobą, może jak pozna kogoś innego.
Spotykacie się niezobowiązująco.
Może i chciałby sie z Toba zabawić, ale chyba mu sie wlaczaja jakieś wyrzuty sumienia, bo widzi że Ty już się zaangażowałaś uczuciowo.
Możesz poczekac i zobaczyc co z tego będzie, ale mi by było szkoda czasu, bo nie wiadomo co i czy w ogole. Wymiksowalabym sie z tego układu całkowicie, albo odhaczyla go jako kolegę tylko.
__________________
"Naturalnie musisz wszystko przezwyciężyć,
Zanim zamiast słońca pojawi się księżyc,
Póki na niebie słońce świeci, masz tą siłę,
Jak każdy malutki człowieczek tej ziemii, osiągnąć coś przez wysiłek..."

Edytowane przez stitches
Czas edycji: 2019-07-08 o 13:55
stitches jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-08, 15:32   #18
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Nie rozumiem go

Proszę Autorkę na przyszłość, żeby nie zakładać dwóch takich samych wątków.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-08, 15:51   #19
mirra00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 76
Dot.: Nie rozumiem go

Pierwszy nie zapisal sie,wiec napisalam drugi.Dopiero po czasie ten drugi sie pojawil.Nie widzialam ze oba sa wstawione.
mirra00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-08, 17:38   #20
luks_baba
Raczkowanie
 
Avatar luks_baba
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 369
Dot.: Nie rozumiem go

Cytat:
Napisane przez mirra00 Pokaż wiadomość
Nie umiem go rozumiec,o co mu chodzilo.
O seks.
Kurtyna.
__________________
W życiu przecież chodzi o to, żeby pićko pić.
luks_baba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-08, 17:41   #21
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Nie rozumiem go

Cytat:
Napisane przez mirra00 Pokaż wiadomość
Pierwszy nie zapisal sie,wiec napisalam drugi.Dopiero po czasie ten drugi sie pojawil.Nie widzialam ze oba sa wstawione.
Profil użytkownika-> staty->wszystkie wątki rozpoczęte przez mirra00.

To tak dla ułatwienia, na przyszłość

Plus
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1252016
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-09, 01:13   #22
eae41177eb364e60e3fe3d47289b23a1b4ea3858_5d8e9471c90a4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 426
Dot.: Nie rozumiem go

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Profil użytkownika-> staty->wszystkie wątki rozpoczęte przez mirra00.
A na aplikacji FORUM WIZAŻ nie ma do tego dostępu.
Można w to kliknąć, ale zawsze jest pusto


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
eae41177eb364e60e3fe3d47289b23a1b4ea3858_5d8e9471c90a4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-09 02:13:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:03.