Nowa znajomość i znowu coś nie tak - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-11-22, 22:08   #1
Kobietapo40stce
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 3

Nowa znajomość i znowu coś nie tak


Jestem samotna kobieta po 40stce. Wciaz wierzę, że spotkam jeszcze kogoś z kim stworze fajną relację. Ale coraz częściej myślę, że jestem naiwna i czas pogodzić się z samotnością.
Ostatnio na portalu randkowym poznałam faceta 7 lat starszego, wydaje się być fajny, ogarnięty, na pierwszy rzut oka wizualnie w moim typie.
Jeszcze się nie spotkaliśmy i obecna sytuacja epidemia, obostrzenia trochę tego nie ułatwia. Ale mamy chęć się spotkać. Tzn on ma ,a ja jestem w kropce. Otóż pan mi trochę o sobie opowiedział i na podstawie tych danych wygooglowalam sobie trochę więcej o nim, znalazłam trochę zdjęć, filmików w związku z jego zainteresowaniami i po części pracą. i niestety pojawia się jedno ale. ..pan ma kiepskie uzębienie czego na tych zdjęciach portalowych nie było widać :-(
Wiem ze po spotkaniu może nie zaiskrzyc z innych powodów, że to ja mogę się mu nie spodobać itp. Ale obawiam się też sytuacji, że będzie się nam fajnie rozmawiało, pan mi się ogólnie spodoba, będzie chciał kolejnego spotkania, ale nie będę się mogła przemoc właśnie przez te zęby :-(
Ech musiałam się gdzieś wyzalic. ..
Kobietapo40stce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-23, 07:14   #2
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Nowa znajomość i znowu coś nie tak

Jeżeli to nie trolling, to cóż - dla mnie zaniedbane lub niekompletne uzębienie byłoby wielkim "oj nie" i pewnie nie umówiłabym się. Każdy ma jednak jakieś minimalne kryteria.

Nie masz w otoczeniu fajnych ludzi, którzy znają fajnych ludzi i mogą Cię z kimś poznać? Może nie dla Ciebie portale?

A co do nich (portali) Moja mocno po 30-tce siostra zmieniła i rozszerzyła na Tinderze kryteria wyszukiwania i przestała się fiksować wiekiem. Poznała kilka lat młodszego faceta i jest super.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-23, 11:30   #3
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Nowa znajomość i znowu coś nie tak

Cytat:
Napisane przez Kobietapo40stce Pokaż wiadomość
Jestem samotna kobieta po 40stce. Wciaz wierzę, że spotkam jeszcze kogoś z kim stworze fajną relację. Ale coraz częściej myślę, że jestem naiwna i czas pogodzić się z samotnością.
Ostatnio na portalu randkowym poznałam faceta 7 lat starszego, wydaje się być fajny, ogarnięty, na pierwszy rzut oka wizualnie w moim typie.
Jeszcze się nie spotkaliśmy i obecna sytuacja epidemia, obostrzenia trochę tego nie ułatwia. Ale mamy chęć się spotkać. Tzn on ma ,a ja jestem w kropce. Otóż pan mi trochę o sobie opowiedział i na podstawie tych danych wygooglowalam sobie trochę więcej o nim, znalazłam trochę zdjęć, filmików w związku z jego zainteresowaniami i po części pracą. i niestety pojawia się jedno ale. ..pan ma kiepskie uzębienie czego na tych zdjęciach portalowych nie było widać :-(
Wiem ze po spotkaniu może nie zaiskrzyc z innych powodów, że to ja mogę się mu nie spodobać itp. Ale obawiam się też sytuacji, że będzie się nam fajnie rozmawiało, pan mi się ogólnie spodoba, będzie chciał kolejnego spotkania, ale nie będę się mogła przemoc właśnie przez te zęby :-(
Ech musiałam się gdzieś wyzalic. ..
zeby mozna naprawic pozniej.

Jesli jest fajny, mily, dobrze wam sie rozmawia to daj mu szanse.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-23, 11:45   #4
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Nowa znajomość i znowu coś nie tak

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
zeby mozna naprawic pozniej.

Jesli jest fajny, mily, dobrze wam sie rozmawia to daj mu szanse.
Dla mnie kwestia nie do przeskoczenia, jeżeli mocno zaniedbane (bo może Autorka ma na myśli jedynie krzywe, czy coś). Takie zaniedbanie to nie tylko estetyka, ale też wpływ na zdrowie, jakość oddechu i jednak też obraz tego jak się ogólnie o siebie dba. Ma poznać faceta, poczekać aż się zauroczy i wysłać go do dentysty? Edukować w sprawie używania szczoteczki?
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-23, 11:55   #5
evonla
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 1 114
Dot.: Nowa znajomość i znowu coś nie tak

Uzębienie można naprawić, natomiast zastanawiające jest to, że on sam nie chce dla samego siebie tego zrobić, najwyraźniej mu to nie przeszkadza, nie dba o siebie..
evonla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-23, 13:32   #6
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 505
Dot.: Nowa znajomość i znowu coś nie tak

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Jeżeli to nie trolling, to cóż - dla mnie zaniedbane lub niekompletne uzębienie byłoby wielkim "oj nie" i pewnie nie umówiłabym się. Każdy ma jednak jakieś minimalne kryteria.

Również nie zdzierżyłabym zębów "co drugi to wystąp", zepsutych, zaniedbanych oraz przerw na papierosa w uzębieniu u potencjalnego kandydata na faceta odrzuciłoby mnie to, nie wyobrażam sobie całować się z kimś takim.
Takie zaniedbanie źle świadczy o gościu, że jest abnegatem w kwestiach zdrowotno-higienicznych. Nie zadbać o zęby w dzisiejszych czasach, przy tak szerokiej ofercie usług stomatologicznych/ protetycznych na rynku?
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-23, 13:38   #7
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Nowa znajomość i znowu coś nie tak

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Dla mnie kwestia nie do przeskoczenia, jeżeli mocno zaniedbane (bo może Autorka ma na myśli jedynie krzywe, czy coś). Takie zaniedbanie to nie tylko estetyka, ale też wpływ na zdrowie, jakość oddechu i jednak też obraz tego jak się ogólnie o siebie dba. Ma poznać faceta, poczekać aż się zauroczy i wysłać go do dentysty? Edukować w sprawie używania szczoteczki?
Ale dziewczyny ludzi emaja rozne problemy, przeciez to nie znaczy ze smierdzi mu z japy i nie umie dbac o higiene..


Autorka jest po 40stce, latwo z wyborem nie ma ( nie wiem dlaczego do tej pory nie miala szczescia) ale odrzucanie kogos z powodu problemu z zebami jest niemadre. Lepiej sie dowiedziec o co kaman.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-11-23, 13:48   #8
ManillaLatte
Rozeznanie
 
Avatar ManillaLatte
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 727
Dot.: Nowa znajomość i znowu coś nie tak

Ja zawsze patrzę na uśmiech faceta, to jedna z pierwszych rzeczy, na którą zwracam uwagę. Nie musi mieć idealnie prostych zębów, ale jeśli są żółte, zaniedbane albo są braki, to niestety dzieła to na mnie odpychająco. Nic nie zrobię, tak już mam.
Jeśli to faktycznie cię odrzuca, to nie ma co się męczyć. Możesz iść na jedna randkę, zobaczyć, jaki facet jest na żywo. Może widziałaś zdjęcia sprzed paru miesięcy i facet już zęby ponaprawiał?


Sent from my iPhone using Tapatalk
ManillaLatte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-23, 16:12   #9
Vanir410
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanir410
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 159
Dot.: Nowa znajomość i znowu coś nie tak

Cytat:
Napisane przez Kobietapo40stce Pokaż wiadomość
Ale obawiam się też sytuacji, że będzie się nam fajnie rozmawiało, pan mi się ogólnie spodoba, będzie chciał kolejnego spotkania, ale nie będę się mogła przemoc właśnie przez te zęby :-(
Ech musiałam się gdzieś wyzalic. ..

Ogólnie jeśli facet ma pracę i doprowadził uzębienie do strasznego stanu to obstawiałabym, że o siebie nie dba. Najwspanialszy charakter nie nadrobi brakiem higieny.



Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Ale dziewczyny ludzi emaja rozne problemy, przeciez to nie znaczy ze smierdzi mu z japy i nie umie dbac o higiene..


.

MOŻE. I oczywiście, pójście na randkę, zobaczenie co i jak jest spoko opcją, jednak nigdy nie spotkałam się z osobą, która miała zaniedbane zęby, a w innych aspektach była zadbana i czyściutka.
No i jakby nie patrzeć, zepsute zęby i brzydki oddech często idą z sobą w parze.

Edytowane przez Vanir410
Czas edycji: 2020-11-23 o 16:13
Vanir410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-23, 16:15   #10
e36b38c1b02253f65e484b4d30ebb09d9d5f8578_646d4571ebe9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 892
Dot.: Nowa znajomość i znowu coś nie tak

Autorko, doprecyzuj trochę, co to znaczy "kiepski uzębienie". Czy tylko krzywe (to bym jeszcze mogła znieść) czy brudne i zepsute (no go)?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
e36b38c1b02253f65e484b4d30ebb09d9d5f8578_646d4571ebe9e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-23, 16:15   #11
Vanir410
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanir410
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 159
Dot.: Nowa znajomość i znowu coś nie tak

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
zeby mozna naprawic pozniej.

Jesli jest fajny, mily, dobrze wam sie rozmawia to daj mu szanse.

Tylko to jest dorosły chłop. On sam powinien wiedzieć, że raz na jakiś czas wypada pójść do dentysty oraz myć ząbki rano i wieczorem. Słabo jest wchodzić w relację i zaczynać od "idź do dentysty".



Nie wyobrażam sobie związku, gdzie muszę kogoś uczyć podstaw życia.
Vanir410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-11-23, 16:49   #12
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Nowa znajomość i znowu coś nie tak

Cytat:
Napisane przez Vanir410 Pokaż wiadomość
Ogólnie jeśli facet ma pracę i doprowadził uzębienie do strasznego stanu to obstawiałabym, że o siebie nie dba. Najwspanialszy charakter nie nadrobi brakiem higieny.






MOŻE. I oczywiście, pójście na randkę, zobaczenie co i jak jest spoko opcją, jednak nigdy nie spotkałam się z osobą, która miała zaniedbane zęby, a w innych aspektach była zadbana i czyściutka.
No i jakby nie patrzeć, zepsute zęby i brzydki oddech często idą z sobą w parze.
Cytat:
Napisane przez Vanir410 Pokaż wiadomość
Tylko to jest dorosły chłop. On sam powinien wiedzieć, że raz na jakiś czas wypada pójść do dentysty oraz myć ząbki rano i wieczorem. Słabo jest wchodzić w relację i zaczynać od "idź do dentysty".



Nie wyobrażam sobie związku, gdzie muszę kogoś uczyć podstaw życia.
troche sobie dopisujesz.
Nie wiemy co autorka miala na mysli.
nie wiesz czy on nie myje zebow. Strasznie uogolnilas.
Moj przyjaciel mial wypadek : peknieta kosc twarzoczaszki, wybita czesc zebow.. Na razie nosi sztuczne, ktore sa dosc brzydkie ,jest po dwoch operacjach, w przyszlosci bedzie mial implanty. To oczywiscie tylko przyklad ktory pokazuje ze uogolnienia sa krzywdzace.

Autorka napisala ze bylo fajnie, dobrze sie rozmawia itd..
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-23, 16:56   #13
Przytul_Mnie_Dzisiaj
Rozeznanie
 
Avatar Przytul_Mnie_Dzisiaj
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 680
Dot.: Nowa znajomość i znowu coś nie tak

Wyobraź sobie, że się z nim całujesz. To powinno rozwiązać problem.
Przytul_Mnie_Dzisiaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-23, 17:05   #14
19karolina97
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 7
Dot.: Nowa znajomość i znowu coś nie tak

Myślę, że powinnaś dać mu szansę, jeśli będzie w porządku z zachowania i ogólnie wygląd Ci się spodoba z twarzy ale wygląd to też nie wszystko liczy się też zachowanie nawet bardziej a zęby to można zmienić, pójść do dobrego stomatologa i powinien coś zaradzić. a te zdjęcia i filmiki to też nie wiadomo czy to na pewno on i w ogóle czy tak obecnie wygląda i na żywo też inaczej może być. Spróbuj a zobaczysz najwyżej uciekniesz
19karolina97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-23, 17:16   #15
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Nowa znajomość i znowu coś nie tak

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Ale dziewczyny ludzi emaja rozne problemy, przeciez to nie znaczy ze smierdzi mu z japy i nie umie dbac o higiene..

Autorka jest po 40stce, latwo z wyborem nie ma ( nie wiem dlaczego do tej pory nie miala szczescia) ale odrzucanie kogos z powodu problemu z zebami jest niemadre. Lepiej sie dowiedziec o co kaman.
Ale jakoś mnie to nie wzrusza i nie muszę tego akceptować. Autotka również nie powinna wbrew sobie.

---------- Dopisano o 18:16 ---------- Poprzedni post napisano o 18:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Vanir410 Pokaż wiadomość
Tylko to jest dorosły chłop. On sam powinien wiedzieć, że raz na jakiś czas wypada pójść do dentysty oraz myć ząbki rano i wieczorem. Słabo jest wchodzić w relację i zaczynać od "idź do dentysty".

Nie wyobrażam sobie związku, gdzie muszę kogoś uczyć podstaw życia.
Amen. Nie ma to jak robienie z faceta niepełnosprawnego intelektualnie, któremu trzeba pokazać jak dbać o ząbki i pokazać, gdzie jest dentysta.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-23, 17:33   #16
dziewczyna_z_sasiedztwa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 130
Dot.: Nowa znajomość i znowu coś nie tak

Cytat:
Napisane przez Kobietapo40stce Pokaż wiadomość
Jestem samotna kobieta po 40stce. Wciaz wierzę, że spotkam jeszcze kogoś z kim stworze fajną relację. Ale coraz częściej myślę, że jestem naiwna i czas pogodzić się z samotnością.
Ostatnio na portalu randkowym poznałam faceta 7 lat starszego, wydaje się być fajny, ogarnięty, na pierwszy rzut oka wizualnie w moim typie.
Jeszcze się nie spotkaliśmy i obecna sytuacja epidemia, obostrzenia trochę tego nie ułatwia. Ale mamy chęć się spotkać. Tzn on ma ,a ja jestem w kropce. Otóż pan mi trochę o sobie opowiedział i na podstawie tych danych wygooglowalam sobie trochę więcej o nim, znalazłam trochę zdjęć, filmików w związku z jego zainteresowaniami i po części pracą. i niestety pojawia się jedno ale. ..pan ma kiepskie uzębienie czego na tych zdjęciach portalowych nie było widać :-(
Wiem ze po spotkaniu może nie zaiskrzyc z innych powodów, że to ja mogę się mu nie spodobać itp. Ale obawiam się też sytuacji, że będzie się nam fajnie rozmawiało, pan mi się ogólnie spodoba, będzie chciał kolejnego spotkania, ale nie będę się mogła przemoc właśnie przez te zęby :-(
Ech musiałam się gdzieś wyzalic. ..
Kiepskie zęby, czyli jakie? Żółte? Krzywe? Popsute? Braki w uzębieniu?

Generalnie strasznie przykro się czyta te komentarze, że według was jak ktoś ma problem z uzębieniem, to powinien być skreślony na starcie. I że pewnie o siebie nie dba. Ja na przykład jestem młodą, nastoletnią dziewczyną i mam krzywe zęby, z którymi nic nie mogę zrobić. Byłam u kilku ortodontów i żaden nie chciał tknąć moich zębów, wszyscy mówili, że trzeba mi zrobić operację, a na to muszę zaczekać jeszcze kilka dobrych lat. Świadomość, że społeczeństwo tak krytycznie ocenia ludzi z gorszymi zębami sprawia, że czuję się ze sobą jeszcze gorzej. Nie powinniśmy winić ludzi za to, jakie mają zęby, bo niestety zadbanie o super uśmiech, jeśli się takiego nie dostało od natury, nie jest rzeczą tanią.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dziewczyna_z_sasiedztwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-23, 17:41   #17
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Nowa znajomość i znowu coś nie tak

Cytat:
Napisane przez dziewczyna_z_sasiedztwa Pokaż wiadomość
Kiepskie zęby, czyli jakie? Żółte? Krzywe? Popsute? Braki w uzębieniu?

Generalnie strasznie przykro się czyta te komentarze, że według was jak ktoś ma problem z uzębieniem, to powinien być skreślony na starcie. I że pewnie o siebie nie dba. Ja na przykład jestem młodą, nastoletnią dziewczyną i mam krzywe zęby, z którymi nic nie mogę zrobić. Byłam u kilku ortodontów i żaden nie chciał tknąć moich zębów, wszyscy mówili, że trzeba mi zrobić operację, a na to muszę zaczekać jeszcze kilka dobrych lat. Świadomość, że społeczeństwo tak krytycznie ocenia ludzi z gorszymi zębami sprawia, że czuję się ze sobą jeszcze gorzej. Nie powinniśmy winić ludzi za to, jakie mają zęby, bo niestety zadbanie o super uśmiech, jeśli się takiego nie dostało od natury, nie jest rzeczą tanią.
Nie nakręcaj się. Krzywe zęby to co innego. Już kilka osób prosiło Autorkę o doprecyzowanie. Ale nie sądzę, aby o to jej chodziło. I sorry, ale tak - można ocenić człowieka po tym do jakiego stopnia zaniedbał uzębienie. Scaling i piaskowanie raz na rok, czy pół roku oraz przedw wszystkim codzienna uczciwa higiena to nie jest czarna magia.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-23, 17:46   #18
dziewczyna_z_sasiedztwa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 130
Dot.: Nowa znajomość i znowu coś nie tak

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Nie nakręcaj się. Krzywe zęby to co innego. Już kilka osób prosiło Autorkę o doprecyzowanie. Ale nie sądzę, aby o to jej chodziło. I sorry, ale tak - można ocenić człowieka po tym do jakiego stopnia zaniedbał uzębienie. Scaling i piaskowanie raz na rok, czy pół roku oraz przedw wszystkim codzienna uczciwa higiena to nie jest czarna magia.
No ja mam zęby czyste, zdrowe, białe, a i tak ludzie zarzucali mi zaniedbanie, nie mając pojęcia, ile ja już się nabujałam z tymi zębami. Chodziłam do ortodonty, zanim ich rodzice zdążyli w ogóle o tym pomyśleć.

Ja mam tak ewidentnie krzywe dwa zęby - górną dwójkę za bardzo do tyłu i trójkę obok za bardzo do przodu. Jak ktoś nie ma zielonego pojęcia o ortodoncji, to myśli, że jestem zaniedbana, bo wydaje mu się, że mogłabym po prostu pójść do ortodonty, założyć aparat i problem będzie rozwiązany. A ja żeby mieć proste zęby, będę musiała mieć szczękę operowaną.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez dziewczyna_z_sasiedztwa
Czas edycji: 2020-11-23 o 17:50
dziewczyna_z_sasiedztwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-23, 17:49   #19
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Nowa znajomość i znowu coś nie tak

Cytat:
Napisane przez dziewczyna_z_sasiedztwa Pokaż wiadomość
No ja mam zęby czyste, zdrowe, białe, a i tak ludzie zarzucali mi zaniedbanie, nie mając pojęcia, ile ja już się nabujałam z tymi zębami. Chodziłam do ortodonty, zanim ich rodzice zdążyli w ogóle o tym pomyśleć.
Ale tutaj nikt tu nie narzuca zaniedbania w przypadku czystych, ale krzywych zębów. I zapewne nie to Autorkę odrzuciło.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-11-23, 18:00   #20
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 505
Dot.: Nowa znajomość i znowu coś nie tak

Cytat:
Napisane przez dziewczyna_z_sasiedztwa Pokaż wiadomość
Ja mam tak ewidentnie krzywe dwa zęby - górną dwójkę za bardzo do tyłu i trójkę obok za bardzo do przodu. Jak ktoś nie ma zielonego pojęcia o ortodoncji, to myśli, że jestem zaniedbana, bo wydaje mu się, że mogłabym po prostu pójść do ortodonty, założyć aparat i problem będzie rozwiązany. A ja żeby mieć proste zęby, będę musiała mieć szczękę operowaną.

Krzywe zęby u faceta mi nie przeszkadzają (a swoją drogą ostatnio też miałam propozycję wyprostowania mojego lekko krzywego zgryzu, ale gdy usłyszałam o cenach, czasie, dolegliwościach i wyrzeczeniach z tym związanych, jak ból i dyskomfort przez pierwsze miesiące, bez żalu zrezygnowałam). Braki w uzębieniu, popsute, zaniedbane, czarne zęby, spróchniałe pieńki z przodku - owszem.
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-23, 18:11   #21
dziewczyna_z_sasiedztwa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 130
Dot.: Nowa znajomość i znowu coś nie tak

Cytat:
Napisane przez linaya Pokaż wiadomość
Krzywe zęby u faceta mi nie przeszkadzają (a swoją drogą ostatnio też miałam propozycję wyprostowania mojego lekko krzywego zgryzu, ale gdy usłyszałam o cenach, czasie, dolegliwościach i wyrzeczeniach z tym związanych, jak ból i dyskomfort przez pierwsze miesiące, bez żalu zrezygnowałam). Braki w uzębieniu, popsute, zaniedbane, czarne zęby, spróchniałe pieńki z przodku - owszem.
Ja swój będę prostować i operować, bo po prostu nienawidzę tych zębów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dziewczyna_z_sasiedztwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-23, 18:19   #22
elkiza81
Zakorzenienie
 
Avatar elkiza81
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 335
Dot.: Nowa znajomość i znowu coś nie tak

Cytat:
Napisane przez Kobietapo40stce Pokaż wiadomość
Jestem samotna kobieta po 40stce. Wciaz wierzę, że spotkam jeszcze kogoś z kim stworze fajną relację. Ale coraz częściej myślę, że jestem naiwna i czas pogodzić się z samotnością.

Ostatnio na portalu randkowym poznałam faceta 7 lat starszego, wydaje się być fajny, ogarnięty, na pierwszy rzut oka wizualnie w moim typie.

Jeszcze się nie spotkaliśmy i obecna sytuacja epidemia, obostrzenia trochę tego nie ułatwia. Ale mamy chęć się spotkać. Tzn on ma ,a ja jestem w kropce. Otóż pan mi trochę o sobie opowiedział i na podstawie tych danych wygooglowalam sobie trochę więcej o nim, znalazłam trochę zdjęć, filmików w związku z jego zainteresowaniami i po części pracą. i niestety pojawia się jedno ale. ..pan ma kiepskie uzębienie czego na tych zdjęciach portalowych nie było widać :-(

Wiem ze po spotkaniu może nie zaiskrzyc z innych powodów, że to ja mogę się mu nie spodobać itp. Ale obawiam się też sytuacji, że będzie się nam fajnie rozmawiało, pan mi się ogólnie spodoba, będzie chciał kolejnego spotkania, ale nie będę się mogła przemoc właśnie przez te zęby :-(

Ech musiałam się gdzieś wyzalic. ..
No to masz pecha...nie wiem co Ci radzić. Powinien je wyleczyć. Może na jednej z pierwszych randek zasugeruj mu wyjście do dentysty. Ja mam spękane szkliwo i wszystkie zęby do wyrwania, jestem załamana tym faktem i nie chcę pójść do stomatologa. Wiem, że mnie facet odrzuci z takimi zębami, a i ze sztuczną szczęką będę miała problem kogoś poderwać. Ja zrezygnowałam z bycia w związku właśnie z powodu moich zębów. Być może to głupie, ale w moim wypadku wyższa konieczność.

Wysłane z mojego SM-J600FN przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 20:19 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------

Cytat:
Napisane przez linaya Pokaż wiadomość
Również nie zdzierżyłabym zębów "co drugi to wystąp", zepsutych, zaniedbanych oraz przerw na papierosa w uzębieniu u potencjalnego kandydata na faceta odrzuciłoby mnie to, nie wyobrażam sobie całować się z kimś takim.
Takie zaniedbanie źle świadczy o gościu, że jest abnegatem w kwestiach zdrowotno-higienicznych. Nie zadbać o zęby w dzisiejszych czasach, przy tak szerokiej ofercie usług stomatologicznych/ protetycznych na rynku?
Nic dodać nic ująć. W pełni popieram.

Wysłane z mojego SM-J600FN przy użyciu Tapatalka
__________________
27.02.2019
Publikacja pierwszego utworu na forum wizaz.pl
elkiza81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-23, 18:20   #23
Vanir410
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanir410
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 159
Dot.: Nowa znajomość i znowu coś nie tak

Cytat:
Napisane przez elkiza81 Pokaż wiadomość
Ja mam spękane szkliwo i wszystkie zęby do wyrwania, jestem załamana tym faktem i nie chcę pójść do stomatologa. Wiem, że mnie facet odrzuci z takimi zębami, a i ze sztuczną szczęką będę miała problem kogoś poderwać. Ja zrezygnowałam z bycia w związku właśnie z powodu moich zębów. Być może to głupie, ale w moim wypadku wyższa konieczność.

Wysłane z mojego SM-J600FN przy użyciu Tapatalka

Akurat zepsute zęby to nie tylko kwestia estetyczna, a w największej mierze zdrowotna. Przecież to przekłada się na cały organizm!

Istnieją znieczulenia i naprawdę fajni, delikatni dentyści. Warto oszczędzać i zainwestować.
Vanir410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-23, 18:23   #24
elkiza81
Zakorzenienie
 
Avatar elkiza81
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 335
Dot.: Nowa znajomość i znowu coś nie tak

Cytat:
Napisane przez 19karolina97 Pokaż wiadomość
Myślę, że powinnaś dać mu szansę, jeśli będzie w porządku z zachowania i ogólnie wygląd Ci się spodoba z twarzy ale wygląd to też nie wszystko liczy się też zachowanie nawet bardziej a zęby to można zmienić, pójść do dobrego stomatologa i powinien coś zaradzić. a te zdjęcia i filmiki to też nie wiadomo czy to na pewno on i w ogóle czy tak obecnie wygląda i na żywo też inaczej może być. Spróbuj a zobaczysz najwyżej uciekniesz
Reasumując: Autorka będąc z nim w związku będzie musiała zaprowadzić chłopa do stomatologa i zrobić to na bóstwo. Odradzalabym go jej, gdyby nie to, że on jej skasował wizualnie i charakterologicznie.

Wysłane z mojego SM-J600FN przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 20:23 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------

Cytat:
Napisane przez dziewczyna_z_sasiedztwa Pokaż wiadomość
Kiepskie zęby, czyli jakie? Żółte? Krzywe? Popsute? Braki w uzębieniu?

Generalnie strasznie przykro się czyta te komentarze, że według was jak ktoś ma problem z uzębieniem, to powinien być skreślony na starcie. I że pewnie o siebie nie dba. Ja na przykład jestem młodą, nastoletnią dziewczyną i mam krzywe zęby, z którymi nic nie mogę zrobić. Byłam u kilku ortodontów i żaden nie chciał tknąć moich zębów, wszyscy mówili, że trzeba mi zrobić operację, a na to muszę zaczekać jeszcze kilka dobrych lat. Świadomość, że społeczeństwo tak krytycznie ocenia ludzi z gorszymi zębami sprawia, że czuję się ze sobą jeszcze gorzej. Nie powinniśmy winić ludzi za to, jakie mają zęby, bo niestety zadbanie o super uśmiech, jeśli się takiego nie dostało od natury, nie jest rzeczą tanią.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja Droga...Ty nie miałaś wpływu na to, że masz krzywe ząbki. Mężczyzna w wieku 47 lat powinien mieć zadbane zęby stałe lub nowy komplet trzecich zębów.

Wysłane z mojego SM-J600FN przy użyciu Tapatalka
__________________
27.02.2019
Publikacja pierwszego utworu na forum wizaz.pl
elkiza81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-23, 19:09   #25
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Nowa znajomość i znowu coś nie tak

Cytat:
Napisane przez Vanir410 Pokaż wiadomość
Akurat zepsute zęby to nie tylko kwestia estetyczna, a w największej mierze zdrowotna. Przecież to przekłada się na cały organizm!

Istnieją znieczulenia i naprawdę fajni, delikatni dentyści. Warto oszczędzać i zainwestować.
Dokładnie. Plus bakterie próchnicze się przenoszą wraz ze śliną, o czym chyba nie wszyscy pamiętają. Dlatego np. nie powinno się ślinić smoczka dziecku, bo można na nie przenieść swoje bakterie.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-23, 20:39   #26
Kobietapo40stce
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 3
Dot.: Nowa znajomość i znowu coś nie tak

Dziękuję za odzew.
Spotkam się, ale do niczego nie będę się zmuszać.
Do wizyty u dentysty tez nie będę namawiać, bo pan ma już swoje lata. Co innego gdybyśmy mieli po 20 lat.
Nie doszło do żadnej pomyłki. Osoba na zdjęciach to on.
I trochę się dziwię temu, bo ogólnie pan bardzo wykształcony,nie pali, dość zadbany ,wszystko w normie, widać czysty, czyste paznokcie odpowiednio ubrany do okazji itp. Nie jakis abnegat z tłustymi włosami w brudnych jeansach i powyciaganym sweterku.
No cóż nic nie poradzę.
Kobietapo40stce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-23, 22:09   #27
elkiza81
Zakorzenienie
 
Avatar elkiza81
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 335
Dot.: Nowa znajomość i znowu coś nie tak

Dla mnie mężczyźni palący są już przegrani na wstępie. Nie wyobrażam sobie całować się z "popielniczką".

Ważne, że zadbany pod innymi względami. Daj znać jak Wam się układa.

Wysłane z mojego SM-J600FN przy użyciu Tapatalka
__________________
27.02.2019
Publikacja pierwszego utworu na forum wizaz.pl
elkiza81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-23, 23:09   #28
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Nowa znajomość i znowu coś nie tak

Cytat:
Napisane przez elkiza81 Pokaż wiadomość
Dla mnie mężczyźni palący są już przegrani na wstępie. Nie wyobrażam sobie całować się z "popielniczką".

Ważne, że zadbany pod innymi względami. Daj znać jak Wam się układa.
Podobno ten pan nie pali. Zrozumiałam to raczej tak, że Autorka do niczego nie będzie się zmuszała = raczej nic z tego. Tylko pisze jakby się już widzieli na żywo, a jednocześnie, że się "spotka" jakby jeszcze to nie nastąpiło, więc już nie wiem o co kaman.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2020-11-23 o 23:12
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-25, 03:39   #29
berenka
Zadomowienie
 
Avatar berenka
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 181
Cool Dot.: Nowa znajomość i znowu coś nie tak

A skąd pewność, że facet nie zdążył uzębienia do tej pory poprawić?
berenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-25, 07:09   #30
11bd71622419137abe56ddfdaa0fc1a26b0d8108_60b176031ff15
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 800
Dot.: Nowa znajomość i znowu coś nie tak

Ja bym się mimo wszystko spotkała i oceniła na żywo jak jest
11bd71622419137abe56ddfdaa0fc1a26b0d8108_60b176031ff15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-27 09:29:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:03.