❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-10-14, 10:35   #2671
Lasagna_ze_szpinakiem
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1 480
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez bronhilda Pokaż wiadomość
W butelkowej zieleni mam poduszki ,juz od kilku lat laduja na lozku na swieta ladnie wygladaja z bialym kocem zaslony tez pewnie beda pieknie wygladac .Krzak przynioslam z lasu zeby na nim lampki zawiesic ale pozniej zrezygnowalam z tego pomyslu skrocilam i wstawilam w wazon a teraz nabralam ochoty i chyba znowu pobuszuje w lesie w poszukiwaniu palamaych galezi
O widzisz to chyba faktycznie postawie na te zasłony A gałązki świetny pomysł, możesz to lampkami owinąć i będzie super efekt. Ja mam takie drzewko akurat metalowe ale włożone w stojak zrobiony z pnia brzozy - wygląda to tak naturalnie i ciepło
Tak sobie dziś pomyślałam że w sumie już czekam na ten etap kiedy wyciągnę mojego ledowego renifera i włączę go przed domem A potem zerknęłam za oknem, a tam pełne słońce i 20 stopni

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Lasagna_ze_szpinakiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-14, 11:14   #2672
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Lumena_ Pokaż wiadomość
ja mam 7 w tym jednego 90 cm to taka moja słabość ....
Moją słabością były lampiony Mam ich naprawdę sporo.

Cytat:
Napisane przez Miroku Pokaż wiadomość
Oby!
Masz absolutną rację, taka zieleń z bielą to cudowne połączenie
W tym roku przechodzę absolutną fascynację kolorem butelkowej zieleni, dzisiaj w takim odcieniu zamówiłam sobie kiecę na wesele
Mam sukienkę w kolorze butelkowej zieleni ponad 10 lat. Uważam, że to jeden z takich kolorów, który będzie zawsze modny.

Cytat:
Napisane przez Miroku Pokaż wiadomość
Dla mnie najlepsze święta to takie gdzie wbijam się w ciepłe skarpety, wygodne leginsy i luźną bluzę(od dwóch lat niezmiernie moja świąteczna Myszka Minnie z Pepco ), mogę leniuchować przy choince z książką lub oglądając świąteczną ramówkę w tv, no i to rzadka okazja gdy odwiedza nas trochę dalsza rodzina(po śmierci moich dziadków niestety widujemy się naprawdę okazjonalnie). Dlatego tak lubię święta.
Również lubię taką formę spędzania świąt Zawsze jak zostawaliśmy w święta z mężem w NL, one właśnie tak wyglądały. Nie mamy tutaj rodziny, znajomi wyjeżdżali do PL, byliśmy sami ale szczerze... to były nasze najlepsze święta. Takie w spokoju, bez pośpiechu, błogie lenistwo.
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-15, 08:55   #2673
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez bordowa Pokaż wiadomość
Cześć! Ja poszłam dziś do Pepco i trafiłam na wykładanie towaru świątecznego I tym sposobem wróciłam z dużą torbą do domu
Wczoraj paliłam sobie w czasie pracy moją ulubioną cynamonową świecę Woodwick i poczułam jakby już były Święta


A co zes napchała do koszyka ?


Cytat:
Napisane przez bronhilda Pokaż wiadomość
W butelkowej zieleni mam poduszki ,juz od kilku lat laduja na lozku na swieta ladnie wygladaja z bialym kocem zaslony tez pewnie beda pieknie wygladac .Krzak przynioslam z lasu zeby na nim lampki zawiesic ale pozniej zrezygnowalam z tego pomyslu skrocilam i wstawilam w wazon a teraz nabralam ochoty i chyba znowu pobuszuje w lesie w poszukiwaniu palamaych galezi

Ja 3 lata temu mialam faze na butelkowa zielen mam zaslony , mam zimowa posciel, podusie tez mam i oczywiscie bialy misiek jako narzuta musi byc

Cytat:
Napisane przez Lumena_ Pokaż wiadomość
ja mam 7 w tym jednego 90 cm to taka moja słabość ....
No to duzo

Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
Wawel wg. mnie ma paskudną czekoladę, która niszczy każdą słodycz
Zgadzam sie ale ten wawel premium, taka duza czekolada gorzka z pomarancza juz jest ok


Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
I teraz będę tak praktykować, nie będę z niczym wyskakiwać naprzeciw. Tylko praca żeby mieć kasę

Witam się z wszystkimi w piątek 13 po całym tygodniu (u mnie bez zmian dużo pracy) w poniedziałek zaczynamy mały remont. Na szczęście z zaufanymi fachowcami.
Wczoraj miałam zatrucie pokarmowe, na szczęście jednodniowe. Od kilku lat czasem mi sie tak zdarzy, objawy są zawsze takie same. Myślałam że to po surowych jajkach, ale wychodzi na to że nie..
Na pocieszenie kupiłam batona Dare, takiego co jeszcze nie jadłam. W tym tygodniu już chyba gorzej być nie może


Wysłane z mojego Redmi Note 9S przy użyciu Tapatalka
Ja w piatek 13 skreciłam sobie kostke podczas Nordic walking w lesie na szczescie na drugi dzien było w miare a dzisiaj to juz git ale tez w piatek gardlo mie zaczelo bolec i zapachal mi sie nos , tak wiec kuruje sie przez weekend, ale tez nie jest najgorzej


Ja juz rozgladam sie za swiatecznymi ksiazkami bo ofd listopada zaczynam ich czytanie a takze mam juz w koszyku swiateczne puzzle i tez niedlugo bedziemy z mama je ukladac


Jadlam juz pierwsze mandarynki ale takie jakies dziwne , niby slodkie ale niezbyt soczyste


U mnie choinka chyba w tym roku czarno-fioletowo- zlota

I patrzylam na Allegro za zaslonami makaronami czarnymi ze srebrna nitka- ta nitka pieknie sie mieni przy choinkowych swiatełkach

taka na razie mam koncepcje
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-15, 09:20   #2674
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
Ja nawet lubię, za to nie przepadam za milką.

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
To ja mam odwrotnie
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-15, 15:30   #2675
ciasteczkowa_panna
Raczkowanie
 
Avatar ciasteczkowa_panna
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 180
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
Wawel wg. mnie ma paskudną czekoladę, która niszczy każdą słodycz
Taaaak. O ile jeszcze taką Malage albo Danusie zjem, tak czekolady Wawela to jest porażka.
ciasteczkowa_panna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-15, 19:18   #2676
6roove
Zakorzenienie
 
Avatar 6roove
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: głównie z fotela ;)
Wiadomości: 4 512
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Rozmawiacie m.in. o butelkowej zieleni, na święta to mój kolor obowiązkowy mam sukienkę taki welur sztruks, zakładam ja tylko w okresie okołoświątecznym, mam też podobną fioletową ogólnie takie kolory jak butelkowa zieleń, głęboki fiolet, śliwka, ciepły granat, złoto to są dla mnie takie świąteczne kolory.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

6roove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-15, 23:55   #2677
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Też mam butelkową, welurową, elegancką sukienkę, a że jestem ruda, to temat samograj. Coś nie czuję jeszcze klimatu. Koniec roku to zawsze latanie jak kot z pęcherzem i dopinanie spraw do samego 20 grudnia.
Zaczęłam rok akademicki, ale TZ miał urlop, więc mam 2 tygodnie zajęć do nadrobienia, a ciągnę dwa kierunki. Trzy razy w tygodniu zasuwam z pieskiem na rehabilitację, a w tym tygodniu z drugim 3x na badania. W domu bałagan, dopinam sprawy zdrowotne w wolnych chwilach. Ale bardzo liczę, że od grudnia zwolnię. Chcę wszystko nadrobić teraz, w przeciągu miesiąca. To będą pierwsze od 10 lat święta spędzone z kimś, a nie w samotności. Nie wiem, czy bedziemy sami, czy pojedziemy do teściów. To zależy od mobilności moich zwierzaków i stanu zdrowia TZ.


Już mu jojczałam, że potrzebujemy takich kocyków do spania na święta jak byliśmy w Manu Kilka rzeczy wpadło mi w oko, ale wypada przejrzeć, co mam... Zdecydowanie stawiam na światełka i gałęzie, szyszki. Do tego mam kilka filcowo-wełnianych zwierzaczków i retro koniki na biegunach. Pewnie odwiedzę TK Maxx niedługo. Wypatrzyłam też sobie puszysty szlafrok, bo mój wygląda jak z darów dla powodzian
Czekam na wypłatę i co nieco przygarnę... Nadal mam herbatkę aromatyzowaną Grudniowa Noc i wcale nie zwietrzała


A póki co zachwycam się jesienią, choć dziś wiało już zimą. tak przyjemnie było wychłodzonym wskoczyć w domu pod koc.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-10-16, 06:12   #2678
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Tak, wczoraj juz powiało chłodem ale sloneczko swieciło i było cudownie na dworze

No nic, oby nam ten tydzien szybko i bezproblemowo zlecial
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-16, 06:28   #2679
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Tak, wczoraj juz powiało chłodem ale sloneczko swieciło i było cudownie na dworze



No nic, oby nam ten tydzien szybko i bezproblemowo zlecial
Dokładnie, oby :ehem;

Wysłane z mojego Redmi Note 9S przy użyciu Tapatalka
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-16, 06:33   #2680
bronhilda
Rozeznanie
 
Avatar bronhilda
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 920
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Też mam butelkową, welurową, elegancką sukienkę, a że jestem ruda, to temat samograj. Coś nie czuję jeszcze klimatu. Koniec roku to zawsze latanie jak kot z pęcherzem i dopinanie spraw do samego 20 grudnia.
Zaczęłam rok akademicki, ale TZ miał urlop, więc mam 2 tygodnie zajęć do nadrobienia, a ciągnę dwa kierunki. Trzy razy w tygodniu zasuwam z pieskiem na rehabilitację, a w tym tygodniu z drugim 3x na badania. W domu bałagan, dopinam sprawy zdrowotne w wolnych chwilach. Ale bardzo liczę, że od grudnia zwolnię. Chcę wszystko nadrobić teraz, w przeciągu miesiąca. To będą pierwsze od 10 lat święta spędzone z kimś, a nie w samotności. Nie wiem, czy bedziemy sami, czy pojedziemy do teściów. To zależy od mobilności moich zwierzaków i stanu zdrowia TZ.


Już mu jojczałam, że potrzebujemy takich kocyków do spania na święta jak byliśmy w Manu Kilka rzeczy wpadło mi w oko, ale wypada przejrzeć, co mam... Zdecydowanie stawiam na światełka i gałęzie, szyszki. Do tego mam kilka filcowo-wełnianych zwierzaczków i retro koniki na biegunach. Pewnie odwiedzę TK Maxx niedługo. Wypatrzyłam też sobie puszysty szlafrok, bo mój wygląda jak z darów dla powodzian
Czekam na wypłatę i co nieco przygarnę... Nadal mam herbatkę aromatyzowaną Grudniowa Noc i wcale nie zwietrzała


A póki co zachwycam się jesienią, choć dziś wiało już zimą. tak przyjemnie było wychłodzonym wskoczyć w domu pod koc.
Jade dzisiaj do tk,maxxa ,planuje swiateczny minimalizm ale zobaczymy czy nie bedzie tak,ze nakupie znow jakis bzdur a w tym sklepie dzial swiateczny lubie i tak pod koniec roku jest jakis kolowrotek u nas juz sie zaczyna , do piatku bedziemy wracali do domu dopiero wieczorem w tym tygodniu ,wiadomo ,ze nie bedzie tak caly czas ale czesto tak bedzie .
Pogoda i u nas sie zmienila teraz mamy 1 stopien w dzien okolo 10,jakies przymrozki tez zapowiadali ale jakies dni cieplejsze tez sami dokladnie nie wiedza ,ja w koncu wyjme moj plaszcz ,nie jest zimowy i cieply ale na ta pogode w sam raz
bronhilda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-16, 06:36   #2681
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
Wawel wg. mnie ma paskudną czekoladę, która niszczy każdą słodycz
Zgadzam się, a chyba nie znam żadnej osoby ktróra by mi to potwierdziła, każdy się zachwyca tym ochydztwem. Nie umiem nawet nazwać tego smaku. Gorzka od nich może być

Wysłane z mojego Redmi Note 9S przy użyciu Tapatalka
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-10-16, 10:04   #2682
bordowa
Wtajemniczenie
 
Avatar bordowa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 936
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
A co zes napchała do koszyka ?

Dwa koce - jeden dla mnie, drugi dla córki, poduszkę w kształcie choinki, ręczniczki kuchenne
__________________
"Pamiętaj: wszystko Ci wolno - ale nie wszystko warto."
bordowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-16, 12:11   #2683
Lumena_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-12
Wiadomości: 15
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Dziewczyny a jak tam u Was wygląda tradycja spotkań świątecznych? Spotykacie się w tym okresie ze znajomymi czy tylko z rodziną, jest to 1 dzień czy kilkudniowe biesiadowanie w różnych domach?



Z musu będę dziś w TKmax....(muszę kupić podarek dla koleżanki) już się boję że coś dostrzegę i tego zapragnę

wybieram się również do pepco bo widziałam 2 kubaski które mój mózg uznał za niezbędne do dalszej egzystencji...
Lumena_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-16, 12:32   #2684
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Z rodziną. U mnie to zależy jak będę pracować
Wigilia na pewno u moich rodziców i u mamy tzta. No ale zależy czy będę miała dyżur. Może się okazać,że wigilię spędzę w pracy a 1 i 2 święto to różnie. Staramy się rozbić to na moją rodzinę i rodzinę tzta.

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 13:32 ---------- Poprzedni post napisano o 13:32 ----------

Ale grafik nie wybiera haha

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-16, 14:49   #2685
bordowa
Wtajemniczenie
 
Avatar bordowa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 936
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Ja spotykam się z rodziną, z przyjaciółmi rzadko. Z nimi to raczej w okresie okołoświątecznym. Mam dużą rodzinę, Tz ma rodzinę w Szwecji, więc naprawdę jest w czym wybierać
__________________
"Pamiętaj: wszystko Ci wolno - ale nie wszystko warto."
bordowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-16, 15:46   #2686
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Lumena_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak tam u Was wygląda tradycja spotkań świątecznych? Spotykacie się w tym okresie ze znajomymi czy tylko z rodziną, jest to 1 dzień czy kilkudniowe biesiadowanie w różnych domach?



Z musu będę dziś w TKmax....(muszę kupić podarek dla koleżanki) już się boję że coś dostrzegę i tego zapragnę

wybieram się również do pepco bo widziałam 2 kubaski które mój mózg uznał za niezbędne do dalszej egzystencji...
Wigilia u moich rodziców i rodziców tżta, pierwszy dzień świąt do cioci tżta i drugi często my robimy choć nie powiem męczy to już mnie bo brakuje mi odpoczynku dlatego w zeszłym roku odpuściliśmy zapraszanie do nas.

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-16, 21:09   #2687
justynkag10
Zadomowienie
 
Avatar justynkag10
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nibylandia :)
Wiadomości: 1 318
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

My święta spędzamy z rodziną. W Wigilię najpierw idziemy do jednych, a później do drugich. Nie wiem do końca ja to będzie wyglądało w tym roku, bo zmarli rodzice Tż i z samym rodzeństwem to nie będzie to samo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nikt nie zasługuje na Twoje łzy,
a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi Cię do płaczu.

Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.
Książki 31/2016r.
Filmy 462/2016r.

2017r.:
Filmy - 305

justynkag10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-16, 21:44   #2688
Miroku
Rozeznanie
 
Avatar Miroku
 
Zarejestrowany: 2020-05
Lokalizacja: Twilight Bay City
Wiadomości: 585
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Też mam butelkową, welurową, elegancką sukienkę, a że jestem ruda, to temat samograj. Coś nie czuję jeszcze klimatu. Koniec roku to zawsze latanie jak kot z pęcherzem i dopinanie spraw do samego 20 grudnia.
Zaczęłam rok akademicki, ale TZ miał urlop, więc mam 2 tygodnie zajęć do nadrobienia, a ciągnę dwa kierunki. Trzy razy w tygodniu zasuwam z pieskiem na rehabilitację, a w tym tygodniu z drugim 3x na badania. W domu bałagan, dopinam sprawy zdrowotne w wolnych chwilach. Ale bardzo liczę, że od grudnia zwolnię. Chcę wszystko nadrobić teraz, w przeciągu miesiąca. To będą pierwsze od 10 lat święta spędzone z kimś, a nie w samotności. Nie wiem, czy bedziemy sami, czy pojedziemy do teściów. To zależy od mobilności moich zwierzaków i stanu zdrowia TZ.

Zazdroszczę rudości na głowie, mi się podobają, ale nie chce mi się już bawić w farbowanie


Ja mam ciężki okres życiowy, czeka mnie przygotowanie wypowiedzenia Najgorsze jest to, że po tak ciężkim weekendzie, gdy mam terapeutce tyle do opowiedzenia, to ona się rozchorowała i sesję mam dopiero za tydzień



Cytat:
To będą pierwsze od 10 lat święta spędzone z kimś, a nie w samotności.

Nawet nie wiesz jak cieszę się twoim, a w sumie to waszym, szczęściem Życzę Wam duuużo dobrego





Cytat:
Napisane przez Lumena_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak tam u Was wygląda tradycja spotkań świątecznych? Spotykacie się w tym okresie ze znajomymi czy tylko z rodziną, jest to 1 dzień czy kilkudniowe biesiadowanie w różnych domach?

Moje żonate/mężate rodzeństwo zalicza wigilie u obojga rodziców tego samego wieczora-u mnie w domu kolacja jest późno, bo po 20tej(obrządek w gospodarstwie), dlatego oni najpierw oblecą uroczystość u swoich teściów, później u nas. Pierwszy dzień świąt rodzeństwo spędza u swoich teściów, a do nas do domu czasami ktoś wpadnie z wujostwa(od śmierci moich dziadków niestety jest to rzadkie dosyć) albo nasi sąsiedzi. Drugi dzień świąt spędzamy w swoim gronie(w sensie rodzice, rodzeństwo ze swoimi rodzinami oraz ja i mój młodszy brat). U nas nie ma zwyczaju odwiedzin przyjaciół(poza ww. wymienionymi sąsiadami), święta spędza się u nas w gronie rodzinnym


Też z TŻtem mieliśmy luźną gadkę jak po mojej przeprowadzce będziemy spędzać święta, ale najprawdopodobniej jeden rok w moich stronach, drugi w jego itd.
Naszym marzeniem jest to, że jak dorobimy się własnego kąta to pierwsze święta spędzamy sami-bunkrujemy się pod kocami z żarciem, oglądamy Kevina przy choince i mamy wszystko gdzieś
__________________
But what's the point of achieving perfection?
There is none. Nothing.
Miroku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-17, 05:31   #2689
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez bordowa Pokaż wiadomość
Dwa koce - jeden dla mnie, drugi dla córki, poduszkę w kształcie choinki, ręczniczki kuchenne
Poka

My z mezem zaparaszamy moich rodzicow, teściow oraz 2 ciotki i kuzyna męża do nas na Wigilie. 1 dzien swiat idziemy do moich rodzicow , gdzie dajemy sobie 2 czesc prezentow , bo my sie cieszymy z prezentow a w 2 dzien spacerek po lesie z rodzicami i psiakiem a potem do domu pod kocyk

Jak bylam mlodsza, to w 2 dzien zawsze spotykalam sie z moimi znajomymi ale maja juz swoje rodziny i kazdy chce tez troche odpoczac. Zas z moimi przyjaciolkami robimy co roku nasza, mala wigilijke okolo swiat i w tym roku jest u mnie
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-10-17, 07:41   #2690
Lumena_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-12
Wiadomości: 15
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Dopytuję bo mamy nowy dom i prawdopodobna wprowadzka właśnie będzie na okres około świąteczny i przyznam że wolałabym uniknąć w tym czasie odwiedzin, wolałabym sobie wszystko na spokojnie ogarniać a nie witać co chwilę nowych gości na których nie będę miała czasu ani pewnie ochoty zwłaszcza, że teraz rodzinę męża będziemy mieli blisko, dużo bliżej niż kiedyś i to oni są najbardziej potencjalną opcją odwiedzającą
Lumena_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-17, 08:52   #2691
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Zmobilizowałam się do porządków przed przeprowadzkowych i przedświątecznych. Wyrzuciłam nieco ciuchów, które kisiłam już kilka lat na wypadek schudnięcia (aż tak już nie schudnę, poza tym nie nosiłabym już takich mini itd.). Ponadto dałam ogłoszenie i znalazłam fachowca, który odświeży i na nowo polakieruje dwie drewniane komody. Dzisiaj odebrał. Będą jak nowe przed świętami. Zabierałam się do tego chyba z 3 lata.

Myślę, że na Wigilię zaprosimy teściów. W sumie nie mamy wyboru. Siostra TŻ mieszka bardzo daleko (rok temu przyjechała z dziećmi pierwszy raz od... nie pamiętam nawet), nikogo więcej nie mają, bo nie utrzymują z nikim zbyt bliskich kontaktów. Ale nie mam ciśnienia. Barszcz robię z kartonu z dodatkami własnymi, rybę kupię do piekarnika, kawałek gotowego makowca i jeszcze jakieś ciasta. Kilka rzeczy zrobimy od podstaw, ale nie mam ambicji ani zdolności, aby robić wszystko.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2023-10-17 o 08:58
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-17, 09:49   #2692
bronhilda
Rozeznanie
 
Avatar bronhilda
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 920
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

My spedzimy sami swieta,mieszkamy daleko od rodziny a wlasciwie nikogo z tych najbizszych i najukochanszych nie mamy .Zjemy swiateczna kolacje ,posiedzimy pod choinka,poogladamy filmy ,pojdziemy na spacer do lasu ,nad jezioro ,polezymy na kanapie w dresie lub w pizamach ,pogramy w cos posluchamy muzyki ,bedzie leniwie i na luzie
bronhilda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-17, 10:08   #2693
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Lumena_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak tam u Was wygląda tradycja spotkań świątecznych? Spotykacie się w tym okresie ze znajomymi czy tylko z rodziną, jest to 1 dzień czy kilkudniowe biesiadowanie w różnych domach?
Wigilię zawsze spędzam z mamą, jej partnerem, bratem i babcią, niby jest dalsza rodzina, ale nigdy nie zapraszają nas do siebie ani nie chcą przyjechać do nas. Może to i lepiej, bo mamy wtedy czas dla siebie,
Resztę świąt spędzamy tak samo, sami. Rodzina nigdy nie informuje czy przyjedzie czy nie, zdarza się, że nas odwiedza bez uprzedzenia, nawet jedzenia nie można wcześniej przygotować więcej, bo nie wiadomo czy państwo przyjedzie, to nie jest fajne. Mama zawsze pyta ich czy przyjadą, ich odpowiedź to zawsze, że nie wiedzą, jak przyjadą to przyjadą Ostatni raz nas zaprosili 7 lat temu, dlatego wolałabym spędzić to wolne z moimi domownikami, w spokoju i swobodzie, zamiast siedzieć z tamtymi. Ale rodziny się nie wybiera, przecież jak przyjadą to nie wyprosimy ich.
Zawsze marzyłam o takich typowo rodzinnych świętach, na kilkanaście osób, no ale trudno, życie jest jakie jest, dobrze, że mogę spędzić święta z moimi domownikami
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-17, 12:36   #2694
bordowa
Wtajemniczenie
 
Avatar bordowa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 936
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
Rodzina nigdy nie informuje czy przyjedzie czy nie, zdarza się, że nas odwiedza bez uprzedzenia, nawet jedzenia nie można wcześniej przygotować więcej, bo nie wiadomo czy państwo przyjedzie, to nie jest fajne. Mama zawsze pyta ich czy przyjadą, ich odpowiedź to zawsze, że nie wiedzą, jak przyjadą to przyjadą Ostatni raz nas zaprosili 7 lat temu, dlatego wolałabym spędzić to wolne z moimi domownikami, w spokoju i swobodzie, zamiast siedzieć z tamtymi. Ale rodziny się nie wybiera, przecież jak przyjadą to nie wyprosimy ich.
Zawsze marzyłam o takich typowo rodzinnych świętach, na kilkanaście osób, no ale trudno, życie jest jakie jest, dobrze, że mogę spędzić święta z moimi domownikami

Ja na takie sytuacje mam asertywność i stawianie granic. Nie wyobrażam sobie, żeby ktoś przychodził do mnie jak do siebie - kiedy chce, i w dodatku mimo tego, że został poproszony o informację, czy przyjdzie.




Ja jestem największym w rodzinie świątecznym świrem i lubię robić Wigilię u siebie. Ale lubię też iść do mamy Najlepszy moment Wigilii to dla mnie już ta końcówka wieczoru, kiedy robi się herbatę, bierze się kocyk i odpoczywa w gronie najbliższych
__________________
"Pamiętaj: wszystko Ci wolno - ale nie wszystko warto."
bordowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-17, 13:40   #2695
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez bordowa Pokaż wiadomość
Ja na takie sytuacje mam asertywność i stawianie granic. Nie wyobrażam sobie, żeby ktoś przychodził do mnie jak do siebie - kiedy chce, i w dodatku mimo tego, że został poproszony o informację, czy przyjdzie.




Ja jestem największym w rodzinie świątecznym świrem i lubię robić Wigilię u siebie. Ale lubię też iść do mamy Najlepszy moment Wigilii to dla mnie już ta końcówka wieczoru, kiedy robi się herbatę, bierze się kocyk i odpoczywa w gronie najbliższych
Z chęcią postawiłabym granicę, ale mamie zależy na kontakcie, bo to jej brat, więc nie odzywam się. Ja ucięłabym kontakt już dawno.
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-17, 15:53   #2696
bordowa
Wtajemniczenie
 
Avatar bordowa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 936
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
Z chęcią postawiłabym granicę, ale mamie zależy na kontakcie, bo to jej brat, więc nie odzywam się. Ja ucięłabym kontakt już dawno.

Rozumiem. Życzę, żeby w tym roku chociaż dali znać


A ja znów byłam dziś w Pepco
__________________
"Pamiętaj: wszystko Ci wolno - ale nie wszystko warto."
bordowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-17, 18:05   #2697
Miroku
Rozeznanie
 
Avatar Miroku
 
Zarejestrowany: 2020-05
Lokalizacja: Twilight Bay City
Wiadomości: 585
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
Zawsze marzyłam o takich typowo rodzinnych świętach, na kilkanaście osób, no ale trudno, życie jest jakie jest, dobrze, że mogę spędzić święta z moimi domownikami

Zależy też od rodziny
U nas w drugi dzień świąt jest coś takiego właśnie-mam rodziców, nastoletniego brata plus reszta rodzeństwa(dwie siostry oraz starszy brat) ze swoimi partnerami oraz dziećmi, więc nas jest sporo, jest hałas. Nasza bliska rodzina jest podzielona, są pewne konflikty itp. , a ja mam opinię czarnej owcy i podczas takich ,,rodzinnych" świąt nikt nawet przy stole się do mnie nie odezwie(poza dziećmi), chyba żebym coś przyniosła lub zrobiła kawę Dla mnie to przykre. W tamtym roku zaprosiliśmy teściową mojej siostry(wdowa) to ona do mnie chociaż się odezwała

Zobaczymy w tym roku, bo już stawiam granice oraz pokazuję, że nie dam się zmieszać z błotem





Ja byłam w Kiku, spodobały mi się te duże kubki świąteczne. Potrzebuję naprawdę dużego kubka na herbatę i prawie bym kupiła, ale przypomniałam sobie o kubkach Żartownisia Ponurego, które oglądałam z TŻtem na insta i chyba poproszę o któryś w prezencie
Ładne były też mini stroiki ze świeczkami. Bo brokat <3



Mnie pogoda nastroiła i sobie zrobię paznokcie w bożonarodzeniowym kolorku
__________________
But what's the point of achieving perfection?
There is none. Nothing.
Miroku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-18, 05:05   #2698
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez bordowa Pokaż wiadomość
Ja na takie sytuacje mam asertywność i stawianie granic. Nie wyobrażam sobie, żeby ktoś przychodził do mnie jak do siebie - kiedy chce, i w dodatku mimo tego, że został poproszony o informację, czy przyjdzie.




Ja jestem największym w rodzinie świątecznym świrem i lubię robić Wigilię u siebie. Ale lubię też iść do mamy Najlepszy moment Wigilii to dla mnie już ta końcówka wieczoru, kiedy robi się herbatę, bierze się kocyk i odpoczywa w gronie najbliższych
Ja tez jestem najwiekszym swirem w rodzinie i dlatego u mnie Wigilia co roku a ponadto , rodzice i tesciowie robia sie coraz starsi wiec czas ich wyreczyc

Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
Wigilię zawsze spędzam z mamą, jej partnerem, bratem i babcią, niby jest dalsza rodzina, ale nigdy nie zapraszają nas do siebie ani nie chcą przyjechać do nas. Może to i lepiej, bo mamy wtedy czas dla siebie,
Resztę świąt spędzamy tak samo, sami. Rodzina nigdy nie informuje czy przyjedzie czy nie, zdarza się, że nas odwiedza bez uprzedzenia, nawet jedzenia nie można wcześniej przygotować więcej, bo nie wiadomo czy państwo przyjedzie, to nie jest fajne. Mama zawsze pyta ich czy przyjadą, ich odpowiedź to zawsze, że nie wiedzą, jak przyjadą to przyjadą Ostatni raz nas zaprosili 7 lat temu, dlatego wolałabym spędzić to wolne z moimi domownikami, w spokoju i swobodzie, zamiast siedzieć z tamtymi. Ale rodziny się nie wybiera, przecież jak przyjadą to nie wyprosimy ich.
Zawsze marzyłam o takich typowo rodzinnych świętach, na kilkanaście osób, no ale trudno, życie jest jakie jest, dobrze, że mogę spędzić święta z moimi domownikami
Współczuje co za brak taktu z ich strony



Ale rano jest zimno !!!! Szronik nawet był
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-18, 06:50   #2699
Sz05
Zakorzenienie
 
Avatar Sz05
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 11 366
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Hej, pozwolę sobie dołączyć już, czekam bardzo na tę otoczkę
__________________
02.09.2023
The nights were mainly made for saying things that you can't say tomorrow day
Sz05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-18, 07:54   #2700
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Sz05 Pokaż wiadomość
Hej, pozwolę sobie dołączyć już, czekam bardzo na tę otoczkę
Ja właśnie tak podczytuje już, choć póki co klimat halloween u mnie wygrywa. Jednak Instagram mi już nieśmiało (czyli co drugi filmik) daje znać że święta coraz bliżej

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-16 14:04:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:39.