Moda na sukces - Część II - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-27, 18:40   #541
EmilkaZ
Wtajemniczenie
 
Avatar EmilkaZ
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 017
GG do EmilkaZ
Dot.: Moda na sukces - Część II

side85 link byl zamieszczony wczesniej w watku, nie obchodzilo mnie dlaczego odchdozi wiec nie czytalam tego. Pozatym to nie watek Ocen Mnie.
skoro w zdaniu ze nie mam w sobie krzty wrazliwosci nie bylo nic obrazliwego wg Ciebie
to dziekuej za zyczenie zdrowia, rowniez cie pozdrawiam;/
"obyś nigdy nie musiała zmagać się z żadną chorobą..."
EmilkaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 09:39   #542
pestka1830
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 245
Dot.: Moda na sukces - Część II

poniedziałek 07.04
odc 3773
Thorne informuje Macy, że w świetle prawa nadal jest jej mężem. Chce, żeby Macy odeszła od Lorenza. Massimo ma zamiar ujawnić fakt, że jest ojcem Ridge'a.

odc 3774
Stephanie próbuje odseparować Bridget od Ridge'a. Załatwia jej prestiżową praktykę medyczną w Kopenhadze.

wtorek 08.04
odc 3775
Ridge jest wdzięczny Bridget za pomoc. Zaczyna porównywać ją do Taylor. Eric urządza dla Bridget przyjęcie pożegnalne z okazji jej wyjazdu do Kopenhagi. Massimo próbuje ją zatrzymać.

odc 3776
Do Sally przychodzi mistrzyni makijażu, Gladys. Kobiety przebierają się za mężczyzn i idą do domu Thorne'a. Sally chce znaleźć dowody na to, że Thorne i Tricia mają romans. Zastają tylko Tricię i pod pretekstem badania jakości wody w basenie przeszukują dom. Niczego nie znajdują, ale Tricia, która rozpoznała Sally, specjalnie rozmawia przez telefon z Thornem w sposób sugerujący, że są kochankami. Rodzina i przyjaciele żegnają się z Bridget na pożegnalnym przyjęciu. Nie ma tylko Ridge'a, którego Massimo zabrał na poważną rozmowę.

środa 09.04
odc 3777
Ridge nie zjawił się na pożegnalnym przyjęciu. Bridget ze Stephanie muszą już jechać na lotnisko. Bridget chce jeszcze chwilę tam zaczekać, zanim przejdzie przez punkt kontroli pasażerów. Massimo mówi Ridge'owi, że jest jego ojcem. Wyjaśnia, jak Stephanie i on sam dowiedzieli się o tym. Mówi także, że Bridget przypadkiem dowiedziała się o wszystkim w Portofino i od tamtej pory kocha Ridge'a. Dlatego zdecydowała się wyjechać i uciec przed tym uczuciem. Ridge postanawia pojechać za nią na lotnisko.

odc 3778
Massimo mówi Stephanie, że powiedział Ridge'owi prawdę. Deacon zapewnia Brooke, że chce być z nią i Hope. Uważa, że nie powinna się poniżać przed Ridgem, który ją rzucił. Zdaniem Brooke Ridge ją kocha i wszystko jej wybaczy. Na lotnisku Bridget zwleka, ale w końcu żegna się ze Stephanie i przechodzi przez punkt kontroli pasażerów. Chwilę później Ridge też dociera, ale musi jeszcze kupić bilet, bo nie zostanie przepuszczony. Kiedy wreszcie przechodzi przez bramkę, okazuje się, że pasażerowie wsiedli już do samolotu, który właśnie startuje.

czwartek 10.04
odc 3779
Sally mówi Macy, że Thorne ma romans z Tricią. Macy idzie do Thorne'a i pyta, czy to prawda, ale on zaprzecza. Stephanie jest wściekła na Massima, ponieważ powiedział Ridge'owi, że jest jego ojcem. Massimo stwierdza, że w przeciwnym razie Ridge związałby się z Brooke, a w obecniej sytuacji może wybierać między nią a Bridget. Ridge odwozi Bridget z lotniska do jej mieszkania. Mówi jej, że Massimo wyznał mu prawdę o jego pochodzeniu. Bridget ze wstydem wyznaje, że coś do niego czuje, już nie jako siostra.

odc 3780
Bridget mówi Ridge'owi, że to, co do niego czuje, nie jest miłością siostry do brata. On odpowiada, że tylko jej się tak zdaje. Thorne zapewnia Macy, że tym razem spełnią się ich marzenia o wspólnym życiu. Stephanie chce powiedzieć Erykowi o Ridge'u, ale w ostatniej chwili rezygnuje i mówi mu, że go kocha. On oświadcza, że nie przestanie zabiegać o jej względy.

piątek 11.04
odc 3781
Macy mówi Lorenzo, że ich ślub jest nieważny. Bridget stwierdza, że zdała sobie sprawę, że to, co czuje do Ridge'a, to nie miłość, lecz tylko przyjaźń. Stephanie rozumie gniew Ridge'a, ale wierzy, że z czasem zrozumie on powody jej wcześniejszego milczenia. Prosi syna, żeby się od niej nie odwracał.

odc 3782
Thomas jest szczęśliwy, ponieważ Ridge namówił Bridget, żeby nie wyjeżdżała z Los Angeles. Kiedy Massimo naciska Bridget, ona zapewnia go, że nie będzie romansować z Ridgem. Tymczasem Ridge mówi Stephanie, że zamierza wyjawić Erykowi prawdę na temat jego ojcostwa.
__________________
"-How old are you?
-Seventeen.
-How long have you been seventeen?
-A while..."
pestka1830 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 19:25   #543
revontulet_
Zadomowienie
 
Avatar revontulet_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 117
GG do revontulet_
Dot.: Moda na sukces - Część II

Ech... juz trochę mnie zaczyna nudzić ten serial :P Muszą wymyślić coś, czym powalą mnie na kolana :P
To w końcu Bridget będzie z tym Ridge'm czy nie Miała być a tu niby przyjaźń.
Ciekawe, czy Stephanie kiedyś powie Ericowi o Ridge'u Nie mogę doczekać się reakcji ^^ Może Ridge mu powie? Nareszcie się dowiedział
__________________





revontulet_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 20:50   #544
sava_na
Raczkowanie
 
Avatar sava_na
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 113
Dot.: Moda na sukces - Część II

Och ta Bridget.... taka mądra dziewczyna a nie potrafi rozgraniczyć miłości i przyjaźni... ale z drugiej strony to dzięki Massimo, który ciągle ją naciskał.
__________________




Dzielnie zapuszczam włoski...
sava_na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-02, 19:59   #545
paryzanka202
Zakorzenienie
 
Avatar paryzanka202
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 239
Dot.: Moda na sukces - Część II

Cytat:
Napisane przez jvlka900 Pokaż wiadomość
Aaaaa kiedy to będzie??

Mozliwe ze za 4 lataaa



cos ty wyjdzie na jaw,ze taylor jest pierwsza kobieta-psychologiem ktora poleciala kosmos.
paryzanka202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-02, 20:02   #546
paryzanka202
Zakorzenienie
 
Avatar paryzanka202
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 239
Dot.: Moda na sukces - Część II

Cytat:
Napisane przez side85 Pokaż wiadomość
bardzo aktualne zdjęcie Tylor. Wygląda wesług mnie tragicznie, cała ponaciągana :O

http://www.celebitchy.com/9770/hunte...lf_of_her_son/

musza sie tak naciagac zeby przetrwac w tym serialu przez kolejne 50 lat haha
paryzanka202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-02, 20:09   #547
paryzanka202
Zakorzenienie
 
Avatar paryzanka202
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 239
Dot.: Moda na sukces - Część II

Cytat:
Napisane przez dagirll Pokaż wiadomość
Ta scena gdzie Ridge odkopuje Taylor jest swietna szczegolnie kiedy wilk wyje


:eee k::eeek :myslalam,ze to zart! jestem w szoku
paryzanka202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-02, 22:40   #548
sportsmenka86
Wtajemniczenie
 
Avatar sportsmenka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin-Ireland
Wiadomości: 2 713
Dot.: Moda na sukces - Część II

Spójrzcie: http://pl.youtube.com/watch?v=CgrfGbYj6lA

Niesamowite. Podoba mi się piosenka Ridga Z tego co wiem, to on jest prywatnie też wokalistą
__________________

Nie mam żadnych rasowych, kastowych czy religijnych uprzedzeń. Jedyne co mnie obchodzi, to czy dana jednostka jest istotą ludzką i to mi wystarczy. Gorsza już być nie może.




Po co mi suwaczki? Miłość nie jest na pokaz. Do miłości trzeba dwojga, a nie Internetu.




Edytowane przez sportsmenka86
Czas edycji: 2008-04-03 o 08:33
sportsmenka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-03, 15:04   #549
Bajerka3
Raczkowanie
 
Avatar Bajerka3
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 437
Dot.: Moda na sukces - Część II

Nie wiem czy już było, powrót taylor. Grać to on nie umie Oglądałam sobie różne odcinki i znalazłam to --> śmierć Darli - http://pl.youtube.com/watch?v=a0zA6P...eature=related
Bajerka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 09:34   #550
natina2
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 069
GG do natina2
Dot.: Moda na sukces - Część II

smutna scena śmierci Darly a ta Ridżem jak rodem wyjęta z horroru!
__________________
moja wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838038
natina2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 20:41   #551
eifersucht
Zadomowienie
 
Avatar eifersucht
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 769
Dot.: Moda na sukces - Część II

W jaki sposób wycofali Sally z serialu skoro zmarła aktorka?
__________________

eifersucht jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-07, 20:55   #552
B_a_b_y
Zakorzenienie
 
Avatar B_a_b_y
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: złaaa wieś
Wiadomości: 4 618
Dot.: Moda na sukces - Część II

Cytat:
Napisane przez sportsmenka86 Pokaż wiadomość
Spójrzcie: http://pl.youtube.com/watch?v=CgrfGbYj6lA

Niesamowite. Podoba mi się piosenka Ridga Z tego co wiem, to on jest prywatnie też wokalistą
jaki młody


ale mnie piosenka podoba sie tak srednio
__________________
Są chwile, gdy wolałabym martwym widzieć Cię.
Nie musiałabym, się Tobą dzielić nie, nie.
Gdybym mogła schowałabym, Twoje oczy w mojej kieszeni
żebyś nie mógł oglądać tych, które są dla nas zagrożeniem
B_a_b_y jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 21:05   #553
eifersucht
Zadomowienie
 
Avatar eifersucht
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 769
Dot.: Moda na sukces - Część II

I jeszcze jedno:

Taylor finds out that she gave birth to Brooke's baby

Niech mię ktoś to wytłumaczy, bo nie rozumie...Taylor dowiaduje się, że to ona urodziła dziecko Bruk? Tak będzie czy sobie to źle przetłumaczyłam?
__________________

eifersucht jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 22:17   #554
Rei
Zakorzenienie
 
Avatar Rei
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 651
GG do Rei
Dot.: Moda na sukces - Część II

Cytat:
Napisane przez eifersucht Pokaż wiadomość
I jeszcze jedno:

Taylor finds out that she gave birth to Brooke's baby

Niech mię ktoś to wytłumaczy, bo nie rozumie...Taylor dowiaduje się, że to ona urodziła dziecko Bruk? Tak będzie czy sobie to źle przetłumaczyłam?
podobno Brook oddała swoje jajeczko/ka do jakiegos "banku"/kliniki.. a Taylor miała zabieg invitro chyba.. nie wiem czy dobrze pamietam
__________________
Moje Blogowanie

Nowe na blogu
Rei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 09:25   #555
eifersucht
Zadomowienie
 
Avatar eifersucht
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 769
Dot.: Moda na sukces - Część II

Cytat:
Napisane przez Rei Pokaż wiadomość
podobno Brook oddała swoje jajeczko/ka do jakiegos "banku"/kliniki.. a Taylor miała zabieg invitro chyba.. nie wiem czy dobrze pamietam
A myślałam, że już nic mnie w tym serialu nie zaskoczy
__________________

eifersucht jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 11:06   #556
pestka1830
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 245
Dot.: Moda na sukces - Część II

poniedziałek 14.04
odc 3784
Rick całuje Amber i przeprasza za swoje naganne zachowanie. Bardzo się zdenerwował, oglądając taśmę nagraną przez Ruby'ego. Tricia mówi Thorne'owi, że chciałaby związać z nim swoją przyszłość, wie jednak, że nie jest to możliwe z powodu Macy. Sally domyśla się, że Macy rozpatruje propozycję Thorne'a.

odc 3785
Podczas spotkania Amber ujawnia wszystkim skandal związany z filmem z jej udziałem. Eryk twierdzi, że nie można w tej sprawie wiele zrobić, bo taśma jest już w obiegu. Darla mówi Macy, że wierzy w szczerość uczuć Torne'a. Powiadamia ją także, że Tricia wyprowadziła się od niego.

wtorek 15.04
odc 3786
Bridget wyznaje C.J.'owi, że nie jest spokrewniona z Ridgem i że jego ojcem jest Massimo Marone. Mówi mu też o swojej miłości do Ridge'a. Na konferencji prasowej Amber oświadcza dziennikarzom, że odchodzi z domu mody "Forrester". Niespodziewanie pojawia się łudząco do niej podobna dziewczyna.

odc 3787
Dziewczyna, która pojawiła się na konferencji prasowej, jest bliźniaczką Amber. Ma na imię April. Oświadcza, że to ona jest bohaterką skandalizującego filmu krążącego w Internecie.

środa 16.04
odc 3788
Między Stephanie, Massimem i Ridgem dochodzi do ostrej wymiany zdań. Ridge postanawia wyznać Erykowi, że nie jest jego synem. Amber i April chcą spędzać dużo czasu razem, by się dobrze poznać.

odc 3789
W rozmowie z Bridget i Ridgem Eryk obwinia siebie o trudną sytuację, w której znalazła się rodzina Forresterów. Próbuje wszystko naprawić, odnawiając przysięgę małżeńską. W tej sytuacji Ridge postanawia zataić przed Erykiem fakt, że nie jest jego synem. Stephanie jest mu za to wdzięczna.

czwartek 17.04
odc 3790
Ridge informuje Massima, że nie wyznał Erykowi prawdy. Massimo nie może się z tym pogodzić. Rodzina Forresterów przygotowuje się do ceremonii odnowienia przysięgi małżeńskiej Eryka i Stephanie.

odc 3791
Stephanie szykuje się do odnowienia przysięgi małżeńskiej z Erykiem. Dziękuje Ridge'owi za to, że ten nie powiedział Erykowi, że nie jest jego synem. Obawia się jednak, że Massimo zdradzi ich tajemnicę. Massimo jest wściekły. Postanawia pojechać i przerwać ceremonię. Thorne czeka na przyjazd Macy. On też chciałby odnowić z nią przysięgę małżeńską. Tymczasem Macy rozmawia z Lorenzem: mówi mu, że od niego odchodzi, choć zawsze będzie go kochać. Ostatnie słowa słyszy Thorne. W domu Eryka i Stephanie rozpoczyna się ceremonia.

piątek 18.04
odc 3792
Massimo przyjeżdża, żeby przerwać ceremonię odnowienia przysięgi małżeńskiej Stephanie i Eryka. Ridge ostrzega go, że jeśli to zrobi, on nie będzie chciał go znać. Massimo wychodzi. Lorenzo postanawia od razu wrócić do Włoch. Macy odwozi go na lotnisko. Tymczasem Thorne jest zrozpaczony na myśl, że Macy romansuje z Lorenzem. Topi smutki w alkoholu, kiedy zjawia się u niego Darla. Zamierzała pogratulować jemu i Macy, ale kiedy dowiaduje się, co się stało, łączy się z Thornem w żalu. Oboje upijają się. Darla musi zostać na noc.

odc 3793
Darla wychodzi od Thorne'a po wspólnie spędzonej nocy. Dla niego to wydarzenie nie ma znaczenia, ale dla niej tak. Ponieważ nie zjawiła się w pracy, odwiedza ją Clarke. Darla opowiada mu, co się stało. U Thorne'a zjawia się Macy i mówi mu, że odeszła od Lorenza. Thorne jest szczęśliwy, choć czuje się niezręcznie z powodu Darli. Brooke mówi Bridget, że jej związek z Ridgem będzie zależał od tego, czy jego dzieci ją zaakceptują. Tymczasem Thomas mówi Ridge'owi, że nie może wciąż być smutny i powinien pogodzić się z Brooke.

sobota 19.04
odc 3794
April chce zrobić karierę jako piosenkarka. Amber uważa to za mrzonkę. April poznaje jednak producenta programu telewizyjnego i pokazuje mu, jak śpiewa. On obiecuje, że ktoś do niej zadzwoni. Brooke przychodzi do Deacona i mówi mu, że nie ma on już na co liczyć, bo Ridge wszystko jej przebaczył. Ridge zwierza się Bridget, jak ciężko mu pogodzić się z tym, że nie jest synem Eryka. Bridget mówi mu, że jej uczucie do niego jest prawdziwe, a Ridge postanawia udowodnić jej, że się myli. Dowodem ma być romantyczny pocałunek.

poniedziałek 21.04
odc 3795
Pocałunek Ridge'a i Bridget robi na obojgu wielkie wrażenie. Po wyjściu Ridge'a do Bridget przychodzi C.J., któremu dziewczyna opowiada o pocałunku. Amber i Ridge ostrzegają April, żeby nie liczyła na telefon od producenta, ale właśnie w tym momencie on dzwoni i proponuje April udział w programie. Brooke przychodzi na rodzinną kolację, na którą zaprosił ją Thomas. Ridge trochę się spóźnia, ale wieczór jest bardzo udany. Niestety, Ridge dzwoni do Bridget, a Brooke słyszy, że mężczyzna wspomina o pocałunku. Pyta go, z kim rozmawiał.

odc 3796
April jest stremowana, ale rozpoczyna pierwszy występ. Amber bardzo się o nią martwi. Brooke woli nie znać imienia kobiety, z którą Ridge się całował. Mówi, że wszystko, czego chce, ma już teraz. W tym samym czasie Bridget próbuje zapomnieć o pocałunku, spędzając czas z C.J.'em.

wtorek 22.04
odc 3797
Bridget przeprasza C.J.'a, że nie chciała się z nim kochać. Na szczęście on rozumie, że najpierw dziewczyna musi zapomnieć o Ridge'u. Bridget planuje skupić teraz całą uwagę na studiach medycznych. Dzwoni do matki, ale w telefonie komórkowym Brooke słyszy głos Ridge'a. Massimo jest wściekły, bo jeden z jego tankowców rozbił się. Rozmawia przez telefon z kapitanem.

odc 3798
Macy i Thorne zapraszają całą rodzinę na obiad, aby ogłosić swój związek. Thorne próbuje wcześniej skontaktować się z Darlą, aby ją uprzedzić, ale bezskutecznie. Darla przychodzi na kolację pełna nadziei na swoją przyszłość z Thornem. Massimo informuje Ridge'a, że Bridget należy do ekipy ratunkowej, która zajmuje się załogą rozbitego statku. Okazuje się, że kapitan nosi na palcu sygnet Marone.
__________________
"-How old are you?
-Seventeen.
-How long have you been seventeen?
-A while..."

Edytowane przez pestka1830
Czas edycji: 2008-04-14 o 00:12
pestka1830 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 13:11   #557
basienka83
Raczkowanie
 
Avatar basienka83
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 58
Dot.: Moda na sukces - Część II

oj będzie się działo, czyżby miał się już pojawić Dominick??
basienka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 23:18   #558
pestka1830
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 245
Dot.: Moda na sukces - Część II

nio wygląda na to że niedługo poznamy Nicka Marone
__________________
"-How old are you?
-Seventeen.
-How long have you been seventeen?
-A while..."
pestka1830 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 18:37   #559
B_a_b_y
Zakorzenienie
 
Avatar B_a_b_y
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: złaaa wieś
Wiadomości: 4 618
Dot.: Moda na sukces - Część II

teee czyzby cudowne rozmnozenie potomwkow Marone?
__________________
Są chwile, gdy wolałabym martwym widzieć Cię.
Nie musiałabym, się Tobą dzielić nie, nie.
Gdybym mogła schowałabym, Twoje oczy w mojej kieszeni
żebyś nie mógł oglądać tych, które są dla nas zagrożeniem
B_a_b_y jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-10, 20:40   #560
angelkaa
Wtajemniczenie
 
Avatar angelkaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Dolny Śląsk :)
Wiadomości: 2 910
Dot.: Moda na sukces - Część II

Cytat:
Napisane przez B_a_b_y Pokaż wiadomość
teee czyzby cudowne rozmnozenie potomwkow Marone?
chyba
__________________



angelkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 20:47   #561
Sweetheart86
Zakorzenienie
 
Avatar Sweetheart86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 106 679
Dot.: Moda na sukces - Część II

Cytat:
Napisane przez Rei Pokaż wiadomość
podobno Brook oddała swoje jajeczko/ka do jakiegos "banku"/kliniki.. a Taylor miała zabieg invitro chyba.. nie wiem czy dobrze pamietam
Czego to oni nie wymyślą... Oj wciąga serialik, wciąga mimo wszystko
__________________

Sweetheart86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 21:30   #562
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Moda na sukces - Część II

Cytat:
Napisane przez angelkaa Pokaż wiadomość
chyba
i chyba Brook wyjdzie za niego za mąż
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 21:45   #563
pestka1830
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 245
Dot.: Moda na sukces - Część II

Brooke z nim będzie i Bridget...
__________________
"-How old are you?
-Seventeen.
-How long have you been seventeen?
-A while..."
pestka1830 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 22:25   #564
sportsmenka86
Wtajemniczenie
 
Avatar sportsmenka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin-Ireland
Wiadomości: 2 713
Dot.: Moda na sukces - Część II

Cytat:
Napisane przez pestka1830 Pokaż wiadomość
Brooke z nim będzie i Bridget...
No tak, między Bridget a Ridge dojdzie do zbliżenia, czego z początku nie wybaczy Ridgowi Brooke, ale w końcu wyjdzie za niego mąż.
__________________

Nie mam żadnych rasowych, kastowych czy religijnych uprzedzeń. Jedyne co mnie obchodzi, to czy dana jednostka jest istotą ludzką i to mi wystarczy. Gorsza już być nie może.




Po co mi suwaczki? Miłość nie jest na pokaz. Do miłości trzeba dwojga, a nie Internetu.



sportsmenka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-11, 11:35   #565
pestka1830
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 245
Dot.: Moda na sukces - Część II

pisałam o Nicku że będzie z nim i Brooke i Bridget
__________________
"-How old are you?
-Seventeen.
-How long have you been seventeen?
-A while..."
pestka1830 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-11, 12:07   #566
angelkaa
Wtajemniczenie
 
Avatar angelkaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Dolny Śląsk :)
Wiadomości: 2 910
Dot.: Moda na sukces - Część II

Pestka a tak btw to Twoj pan na avatarku jest podobny do Marka :PP
__________________



angelkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-11, 13:12   #567
pestka1830
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 245
Dot.: Moda na sukces - Część II

no może trochę ale Mark mi sie nie podoba wogóle w modzie żaden facet mi sie nie podoba no jedynie pierwszy Rick jak dla mnie był całkiem całkiem
__________________
"-How old are you?
-Seventeen.
-How long have you been seventeen?
-A while..."
pestka1830 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 07:28   #568
mathilda
Zakorzenienie
 
Avatar mathilda
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 146
GG do mathilda
Dot.: Moda na sukces - Część II

mi tam trochę podoba sie CJ i Clark
__________________
'[...] bo oto on stanął, wózek zatrzymał i "Kocham Cię" mówi, w tym parku, pod manierystyczną jakąś rzeźbą, fontanną fauna, chuja jakiegoś rokokowego.'



mathilda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 08:28   #569
B_a_b_y
Zakorzenienie
 
Avatar B_a_b_y
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: złaaa wieś
Wiadomości: 4 618
Dot.: Moda na sukces - Część II

CJ i jego brat sa przystojni xD
__________________
Są chwile, gdy wolałabym martwym widzieć Cię.
Nie musiałabym, się Tobą dzielić nie, nie.
Gdybym mogła schowałabym, Twoje oczy w mojej kieszeni
żebyś nie mógł oglądać tych, które są dla nas zagrożeniem
B_a_b_y jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 09:42   #570
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: Moda na sukces - Część II

Cytat:
Napisane przez pestka1830 Pokaż wiadomość
no może trochę ale Mark mi sie nie podoba wogóle w modzie żaden facet mi sie nie podoba no jedynie pierwszy Rick jak dla mnie był całkiem całkiem
dokładnie
Jedyna dobrze wyglądająca postać w tym filmie z części męskiej to dany Rick
A jedyna kobieta to dawniej Taylor i teraz Bridget. Reszta wygląda jak wyciągnięta z lat 80tych.
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-06 09:25:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:33.