❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-10-10, 21:31   #2641
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 859
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

W ramach zrobienia sobie prezentów na święta dzień po Mikołaju jestem umówiona do fryzjera (dzisiaj byłam pierwszy raz od bodajże 3 lat), a na okres między świętami a Sylwestrem na rzęsy. I zastanowię się może nad jakimś masażem.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-10, 21:42   #2642
Miroku
🌸 ☾⋆。°✩
 
Avatar Miroku
 
Zarejestrowany: 2020-05
Lokalizacja: Twilight Bay City
Wiadomości: 586
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Możesz, Wizaż Cię rozgrzesza
Ja też już chyba niedługo sobie włączę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Amen


Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Ja mam znow rollercoaster w pracy. Rąk brakuje, ludzie co chwile dzwonia.. już nie mam sił na początku przyszlego roku ide na urlop 2 tygodnie i wyjadę gdzieś. Nie ma opcji żebym psychicznie dalej to pociągnęła.

Wysłane z mojego Redmi Note 9S przy użyciu Tapatalka

Polecam. Odkąd zaczęłam mieć wyrąbane na pracę(bo zrozumiałam, że i tak moje starania nie zostaną docenione) to jest mi absolutnie fajnie lżej, nawet teraz gdy jest średnio bardzo.
Do tego, nauczona doświadczeniem, urlop zimowy zaklepałam już we wrześniu. Skoro dzieciate koleżanki w pracy dostają po tygodniu na ferie zimowe to ja sobie biorę Nowy Rok


Cytat:
Tak,dokladnie o tym mysle,ogolnie w domu juz dawno zrobilam porzadek z calorocznymi ozdobami i czuje sie w tym dobrze ,wszystko spojne ,harmonijne bez przeladowania ,nie kupuje juz niczego impulsywnie bo ladne i nie stawiam gdzie popadnie

Jakby o mnie. Ten rok był dla mnie przełomowy w walce z zakupoholizmem ładnych rzeczy. Odkąd zmniejszam ilość rzeczy to w końcu mam czas i kasę, bo nie myślę całymi dniami gdzie to upchać

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
W ramach zrobienia sobie prezentów na święta dzień po Mikołaju jestem umówiona do fryzjera (dzisiaj byłam pierwszy raz od bodajże 3 lat), a na okres między świętami a Sylwestrem na rzęsy. I zastanowię się może nad jakimś masażem.

Najlepiej
Z ciekawości zapytam-podcinasz sama sobie włosy?



Ja w ramach swojego prezentu już teraz zamówiłam ostatni tom ulubionej mangi plus brakującą część Harrego Pottera, mam obie kolekcje i mam z tego tytułu mega satysfakcję

W sumie jedyne czego chcę na święta to żeby zatoki w tym sezonie dały mi żyć. I żeby przeprowadzka się udała bez większej dramy.
__________________
But what's the point of achieving perfection?
There is none. Nothing.
Miroku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-11, 05:17   #2643
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez ciasteczkowa_panna Pokaż wiadomość
Robiłam święta w takim instagramowym stylu juz z dobre 6 lat, przejadły mi się. Rozumiem czemu to jest ładne, ale w pewnym momencie ta sterylność sprawiła, że zatęskniłam za trochę bardziej przaśną choinką z dawnych lat.
Ja dlatego zmieniam co roku wystroj choinki i ozdob w domu , a ze mam ich milion, to moge zaszalec

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Zdecydowanie msze w kościele, są bardzo klimatyczne, wystrój też. Perfumy typowo świąteczne (jodła, cynamon, goździki, jagody etc.), w Wigilię lubię selerybę i barszcz czerwony + pierogi z kapustą i grzybami oraz nocną Pasterkę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:51 ----------

W tym roku przed Świętami wchodzi do kin Journey to Bethlehem i na tym na pewno będę w kinie na początku grudnia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:53 ----------


Ja też mam dużo rzeczy, zagracona chałupa po dach, szczególnie odlewek perfum i już rok temu miałam taki plan, ale nie wykonałam - żeby dużo z tych swoich zbiorów zapachowych zanieść do Domu Samotnej Matki przed Świętami. Zaraz po zwierzętach zawsze najbardziej szkoda mi było kobiet samotnie wychowujących dzieci.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Musze obczaic ten film i zaciagnac psiapsiolki

mam juz nowe ksiazki swiateczne i od listopada zaczynam czytac

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
W ramach zrobienia sobie prezentów na święta dzień po Mikołaju jestem umówiona do fryzjera (dzisiaj byłam pierwszy raz od bodajże 3 lat), a na okres między świętami a Sylwestrem na rzęsy. I zastanowię się może nad jakimś masażem.
bardzo dobry pomysl
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-11, 09:16   #2644
justynkag10
Zadomowienie
 
Avatar justynkag10
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nibylandia :)
Wiadomości: 1 320
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Dzisiaj próbowałam pierwszej mandarynki i już ma ten świąteczny smak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nikt nie zasługuje na Twoje łzy,
a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi Cię do płaczu.

Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.
Książki 31/2016r.
Filmy 462/2016r.

2017r.:
Filmy - 305

justynkag10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-11, 10:45   #2645
Nimfa20Melman
Rozeznanie
 
Avatar Nimfa20Melman
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Jelenia Góra/Montaña de Ciervos
Wiadomości: 971
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez justynkag10 Pokaż wiadomość
Dzisiaj próbowałam pierwszej mandarynki i już ma ten świąteczny smak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja już mnóstwo zjadłam + pomarańcze. I brat ostatnio zrobił mi herbatę z pomarańczą nabijaną goździkami w świątecznym kubku
Nimfa20Melman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-11, 10:49   #2646
magda_lena111
Rozeznanie
 
Avatar magda_lena111
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 964
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Miroku Pokaż wiadomość
Amen





Polecam. Odkąd zaczęłam mieć wyrąbane na pracę(bo zrozumiałam, że i tak moje starania nie zostaną docenione) to jest mi absolutnie fajnie lżej, nawet teraz gdy jest średnio bardzo.
Do tego, nauczona doświadczeniem, urlop zimowy zaklepałam już we wrześniu. Skoro dzieciate koleżanki w pracy dostają po tygodniu na ferie zimowe to ja sobie biorę Nowy Rok

U mnie zawodowo też się zmieniło. Nowy dyrektor okazał się toksykiem. Nie wytrzymałam atmosfery i się zwolniłam.
Zdrowie psychiczne jest ważniejsze.
I tak jak piszesz, choćby nie wiem jak bardzo będziesz się starać to i tak Cię nie docenią. A ja nie potrafiłam mieć gdzieś, wszystko co robił i mówił dyrektor brałam do siebie. Po odejściu miesiąc się zbierałam, tak byłam wypompowana psychicznie.
magda_lena111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-11, 11:26   #2647
justynkag10
Zadomowienie
 
Avatar justynkag10
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nibylandia :)
Wiadomości: 1 320
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Nimfa20Melman Pokaż wiadomość
Ja już mnóstwo zjadłam + pomarańcze. I brat ostatnio zrobił mi herbatę z pomarańczą nabijaną goździkami w świątecznym kubku
Ooo takiej herbatki też bym się napiła po 1 listopada chyba sobie zrobię, bo już wtedy pewnie poczuję klimat

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nikt nie zasługuje na Twoje łzy,
a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi Cię do płaczu.

Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.
Książki 31/2016r.
Filmy 462/2016r.

2017r.:
Filmy - 305

justynkag10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-10-11, 11:59   #2648
Lumena_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-12
Wiadomości: 15
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Witam się październik się zaczął więc czas pomyśleć o świątecznych dekoracjach, dziwnie mi się czyta że wy się ich pozbywacie ja kupuję żeby mieć "komplety" na różne okazje. ostatnio dokupiłam kilka dziadków świątecznych (czy jest choroba kupowania dziadków świątecznych? Jak tak to na pewno jestem nosicielem) , na kominek, do kuchni do przedpokoju... no i oczywiście domki ceramiczne/ledowe. Chcę również aby moja choinka w tym roku była bajkowo/cukierkowa czyli mam różne pojedyńcze bombki w stylu vintage.

Lekkie dekorację trzymam na stryszku reszta ląduje w garażu albo pod schodami.
Jeden z zakupionych prze zemnie dziadków

Edytowane przez Lumena_
Czas edycji: 2023-10-11 o 12:08
Lumena_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-11, 12:20   #2649
ciasteczkowa_panna
Raczkowanie
 
Avatar ciasteczkowa_panna
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 180
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Też w końcu musze kupić sobie jakiegoś ozdobnego dziadka...
ciasteczkowa_panna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-11, 12:47   #2650
Lumena_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-12
Wiadomości: 15
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez ciasteczkowa_panna Pokaż wiadomość
Też w końcu musze kupić sobie jakiegoś ozdobnego dziadka...
bardzo lubię ten motyw zwłaszcza że święta są u mnie raczej świeckie jeżeli można tak powiedzieć
Lumena_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-11, 13:08   #2651
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Lady_AnneBelle Pokaż wiadomość
Ja najchętniej też odpuściłabym sobie prezenty z przyczyn podobnych do tych, które wymieniłaś. Ja zaczynam planowanie i kupowanie prezentów już na przełomie września-października, żeby nie zostawiać tego na ostatnią chwilę i nie obdarowywać bliskich resztkami z półki sklepowej Dla mnie, najgorszy możliwy prezent jaki mogę dostać i dostaję każdego roku, to zestaw kosmetyków albo perfum I wszyscy w rodzinie wiedzą, że ja mam wrażliwą skórę a mąż trądzik różowaty ale to i tak nie stoi na przeszkodzie, by obdarować nas kosmetykami
Nie jestem osobą wymagającą. Kocham książki o tematyce wojennej i kryminały. Zawsze mówię, że dobra książka jest dla mnie najlepszym prezentem Bardzo lubię też dostawać domowe nalewki, konfitury czy ciasteczka


To prawda. Nie ze wszystkimi się tak da U mnie przez pewien czas była taka sytuacja, że prezenty tylko dla dzieci a dzieci miała tylko moja siostra. I akurat w te prezenty nie wkładałam serca, bo oni nigdy z niczego nie byli zadowoleni, więc nie było sensu nawet się starać. Jak się podpytywałam co by chcieli to słyszałam, że tablet albo telefon Uważam, że od takich prezentów są rodzice. Ewentualnie można się złożyć w kilka osób.
Czyli oni obdarowują w myśl zasady, że co ich obchodzą wasze problemy skórne czy upodobania, macie się cieszyć z tego co dostaliście. Takie zestawy kosmetyków są super dla kogoś takiego jak ja, bez większych alergii i problemów, ale dawać je osobie z świadomością, że ich nie użyje, hmmm słabe.

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Ja się mojej po prostu pytam, nie kupuję w ciemno. To samo z bratem i bratową.
Tak byłoby najłatwiej, ale gdy dostajesz odpowiedź: nie wiem, zaskocz mnie, to jest już ciężko. Ja podpowiadałam co chciałabym dostać, robiłam np. listę i z tej listy było wybierane by chociaż trochę było niespodzianki.

Cytat:
Napisane przez Miroku Pokaż wiadomość
U nas w rodzinie też przestaliśmy sobie dawać prezenty wzajemnie. O ile ja uwielbiam z siostrami planować i dawać prezenty tak cała reszta rodziny nie. Do tego mental moich rodziców, którzy nigdy nic nie chcą i nie potrzebują, bo po co im prezenty...
Teraz obdarowujemy tylko dzieci i rodzicom kupujemy jakiś drobiazg do domy wspólnie. Plus ja i moja młodsza siostra się czymś wymieniamy nawzajem, w tamtym roku kupowałyśmy sobie paletki cieni-najbardziej lubimy wojować, która zrobi do tego bardziej wymyślne opakowanie oraz karteczkę z dedykacją
Samo to przygotowywanie, pakowanie prezentów jest super i wprawia w ekstra klimat świąt, zawsze bardzo to lubiłam

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Jednym z takich prezentów była miska taka ozdobna, której nie można myć w zmywarce. Juz kolejna którą dostałam. Nie praktyczna, nie wiem co miałabym w niej podawać, tak ogromna.. a nad nią są ozdobne elementy, na bank mieszając tam sałatkę bym rozwalila
Ja mam znow rollercoaster w pracy. Rąk brakuje, ludzie co chwile dzwonia.. już nie mam sił na początku przyszlego roku ide na urlop 2 tygodnie i wyjadę gdzieś. Nie ma opcji żebym psychicznie dalej to pociągnęła.

Wysłane z mojego Redmi Note 9S przy użyciu Tapatalka
No to faktycznie lipa

Cytat:
Napisane przez Lady_AnneBelle Pokaż wiadomość
U nas w zeszłym roku miało nie być prezentów wcale a koniec końców było tak, że my z mężem, brat i mama się do tego dostosowaliśmy a siostra każdemu kupiła jakiś drobiazg. Wyszło dość niezręcznie.
Skoro nie umawiacie się na prezenty to wszyscy powinni się tego trzymać, a nie znajdzie się jeden płatek śniegu, który musi się wybić. Na pewno nie złośliwie to zrobiła, ale stawia innych w niekomfortowej sytuacji.

Cytat:
Napisane przez justynkag10 Pokaż wiadomość
Dzisiaj próbowałam pierwszej mandarynki i już ma ten świąteczny smak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie mandarynki 15zł/ kg także powodzenia
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-10-11, 15:02   #2652
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Ja mam pierd...ca na punkcie kubko i poszewek i pizamek swiatecznych , mam tego multum i ciagle bym cos dokupowala

A wy co macie takiego ulubionego swiatecznego ?
U mnie królują świąteczne poszewki na poduszki i obrusy Mam też dwie świąteczne pościele, które uwielbiam, bo są takie cieplutkie Kubki świąteczne też mam Moje ulubione to takie ubrane w świąteczny sweterek

Cytat:
Napisane przez bronhilda Pokaż wiadomość
Tak,dokladnie o tym mysle,ogolnie w domu juz dawno zrobilam porzadek z calorocznymi ozdobami i czuje sie w tym dobrze ,wszystko spojne ,harmonijne bez przeladowania ,nie kupuje juz niczego impulsywnie bo ladne i nie stawiam gdzie popadnie
U mnie motywacją do ograniczenia ozdób w domu było pojawienie się dwóch małych futrzanych bestii
Również czuję się lepiej w takiej przestrzeni a i sprzątanie idzie szybciej

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
W ramach zrobienia sobie prezentów na święta dzień po Mikołaju jestem umówiona do fryzjera (dzisiaj byłam pierwszy raz od bodajże 3 lat), a na okres między świętami a Sylwestrem na rzęsy. I zastanowię się może nad jakimś masażem.
Cudowne prezenty

Cytat:
Napisane przez magda_lena111 Pokaż wiadomość
U mnie zawodowo też się zmieniło. Nowy dyrektor okazał się toksykiem. Nie wytrzymałam atmosfery i się zwolniłam.
Zdrowie psychiczne jest ważniejsze.
I tak jak piszesz, choćby nie wiem jak bardzo będziesz się starać to i tak Cię nie docenią. A ja nie potrafiłam mieć gdzieś, wszystko co robił i mówił dyrektor brałam do siebie. Po odejściu miesiąc się zbierałam, tak byłam wypompowana psychicznie.
Cytat:
Napisane przez Miroku Pokaż wiadomość
Polecam. Odkąd zaczęłam mieć wyrąbane na pracę(bo zrozumiałam, że i tak moje starania nie zostaną docenione) to jest mi absolutnie fajnie lżej, nawet teraz gdy jest średnio bardzo.
Do tego, nauczona doświadczeniem, urlop zimowy zaklepałam już we wrześniu. Skoro dzieciate koleżanki w pracy dostają po tygodniu na ferie zimowe to ja sobie biorę Nowy Rok

Ja w ramach swojego prezentu już teraz zamówiłam ostatni tom ulubionej mangi plus brakującą część Harrego Pottera, mam obie kolekcje i mam z tego tytułu mega satysfakcję
Człowiek się stara, często pracuje ponad swoje siły, wkłada w swoje obowiązki całe serce a później do niego dociera, że nikt tego ani nie dostrzega ani nie docenia. U mnie w firmie to dzieją się jeszcze takie cuda, że jak jesteś sumienny i pracowity to za tą samą kasę dowalą ci dodatkowych obowiązków, bo przecież zawsze dajesz radę ze wszystkim i sobie poradzisz.
Widziałam ostatnio w sieci taki obrazek: twój szef nie jest twoim przyjacielem a jego firma nie jest twoją firmą. Wyluzuj i rób tylko to, za co masz zapłacone.

Też jestem fanką Pottera i jednego roku, w ramach prezentu, kupiłam całą serię książek + inne Rowling o tej tematyce.

Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
Czyli oni obdarowują w myśl zasady, że co ich obchodzą wasze problemy skórne czy upodobania, macie się cieszyć z tego co dostaliście. Takie zestawy kosmetyków są super dla kogoś takiego jak ja, bez większych alergii i problemów, ale dawać je osobie z świadomością, że ich nie użyje, hmmm słabe.

Samo to przygotowywanie, pakowanie prezentów jest super i wprawia w ekstra klimat świąt, zawsze bardzo to lubiłam

Skoro nie umawiacie się na prezenty to wszyscy powinni się tego trzymać, a nie znajdzie się jeden płatek śniegu, który musi się wybić. Na pewno nie złośliwie to zrobiła, ale stawia innych w niekomfortowej sytuacji.
Problem prezentów w rodzinie rozwiązany Rozmawiałam z mamą i przedstawiłam swoje stanowisko w tej sprawie, że dla mnie liczy się wspólnie spędzony czas w święta a nie prezenty i że wolałabym nic nie dostać i nic nikomu nie kupować. Mama mnie poparła, bo jeszcze rok temu miała dwa źródła dochodu, teraz już nie pracuje i byłoby jej ciężko.
Także u mnie prezent dla męża, dzidziusia (póki co jeszcze w brzuchu ) i przyjaciółki.


Tak piszecie o pomarańczach i mandarynkach - uwielbiam ale nie mogę jeść za dużo, bo wychodzą mi plamy w okolicach ust i na policzkach
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-11, 17:50   #2653
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Melduję,że kupiłam dziś pierwszy raz mandarynki (Dino) i są na prawdę dobre! Słodkie i łatwo się obiera
Ja na razie o prezentach nie myślę,ale już niedługo będę się za to musiała wziąć. Jeśli chodzi o ozdoby to nie mam pojęcia. Z zeszłego roku mam wianek na drzwi, więc na pewno zawiśnie 1 grudnia. Mam też jeden komplet pościeli świątecznej (zeszłoroczny prezent od mamy). A tak poza tym mam jakieś podkładki na stół. Choinka pewnie będzie żywa, więc może dokupie jakieś bombki (rok temu kilka się potłukło haha). Muszę pomyśleć.

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-11, 21:42   #2654
Miroku
🌸 ☾⋆。°✩
 
Avatar Miroku
 
Zarejestrowany: 2020-05
Lokalizacja: Twilight Bay City
Wiadomości: 586
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez justynkag10 Pokaż wiadomość
Dzisiaj próbowałam pierwszej mandarynki i już ma ten świąteczny smak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez Nimfa20Melman Pokaż wiadomość
Ja już mnóstwo zjadłam + pomarańcze. I brat ostatnio zrobił mi herbatę z pomarańczą nabijaną goździkami w świątecznym kubku

Robicie smaka, jutro idę kupić
Na razie zaczęłam od herbat oraz świątecznych ciastek korzennych, ale mandarynki chodzą za mną już od kilku dni.


Cytat:
Napisane przez magda_lena111 Pokaż wiadomość
U mnie zawodowo też się zmieniło. Nowy dyrektor okazał się toksykiem. Nie wytrzymałam atmosfery i się zwolniłam.
Zdrowie psychiczne jest ważniejsze.
I tak jak piszesz, choćby nie wiem jak bardzo będziesz się starać to i tak Cię nie docenią. A ja nie potrafiłam mieć gdzieś, wszystko co robił i mówił dyrektor brałam do siebie. Po odejściu miesiąc się zbierałam, tak byłam wypompowana psychicznie.

Ja odkąd zaczęłam chodzić na terapię i się stawiać(zarówno w domu jak i w pracy) to zauważyłam dużą poprawę-są nadal pretensje i kłótnie, ale lepiej sobie z tym radzę. Moje dobro jest dla mnie najważniejsze, nawet jeśli początkowo to wszystko jest straszne, męczące i pełne wyzwań. Ale dzięki temu odzyskuję równowagę.
Zawsze mam rozkimy dlaczego ludzie w pracy są wobec siebie takimi dupkami


Cytat:
Napisane przez Lumena_ Pokaż wiadomość
Witam się październik się zaczął więc czas pomyśleć o świątecznych dekoracjach, dziwnie mi się czyta że wy się ich pozbywacie ja kupuję żeby mieć "komplety" na różne okazje. ostatnio dokupiłam kilka dziadków świątecznych (czy jest choroba kupowania dziadków świątecznych? Jak tak to na pewno jestem nosicielem) , na kominek, do kuchni do przedpokoju... no i oczywiście domki ceramiczne/ledowe. Chcę również aby moja choinka w tym roku była bajkowo/cukierkowa czyli mam różne pojedyńcze bombki w stylu vintage.

Lekkie dekorację trzymam na stryszku reszta ląduje w garażu albo pod schodami.
Jeden z zakupionych prze zemnie dziadków

Uwielbiam ten motyw, przypomina mi się od razu bajka z dzieciństwa, którą oglądałam podczas świąt i tam był Dziadek Do Orzechów. To były czasy gdy u nas w dużym pokoju fotel w którym się oglądało telewizję stał obok choinki, mega klimat
Chociaż moją świąteczną bajką numero uno zawsze będzie...Kubuś Puchatek



Pachnące świętami świeczki zamówione, będziemy smrodzić w mieszkaniu TŻta
Zimowy kocyk też wyciągnięty, chociaż dzisiaj pogoda zdecydowanie nie robi klimatu-dlaczego w październiku jest tak ciepło?
__________________
But what's the point of achieving perfection?
There is none. Nothing.
Miroku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-12, 06:02   #2655
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Lumena_ Pokaż wiadomość
Witam się październik się zaczął więc czas pomyśleć o świątecznych dekoracjach, dziwnie mi się czyta że wy się ich pozbywacie ja kupuję żeby mieć "komplety" na różne okazje. ostatnio dokupiłam kilka dziadków świątecznych (czy jest choroba kupowania dziadków świątecznych? Jak tak to na pewno jestem nosicielem) , na kominek, do kuchni do przedpokoju... no i oczywiście domki ceramiczne/ledowe. Chcę również aby moja choinka w tym roku była bajkowo/cukierkowa czyli mam różne pojedyńcze bombki w stylu vintage.

Lekkie dekorację trzymam na stryszku reszta ląduje w garażu albo pod schodami.
Jeden z zakupionych prze zemnie dziadków
Mam 3 dziadki

Ciasteczka korzenne zaliczone, herbatki zimowe juz pije jeszcze nie jadlam mandarynek tez nie moge za duzo bo mnie zaraz skora swedzi

20 stopni w pazdzierniku tragedia
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-12, 06:49   #2656
bronhilda
Rozeznanie
 
Avatar bronhilda
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 920
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Tak piszecie o tych mandarynkach a ja nawet nie wiem czy widzialam mandarynki w sklepach , wybieram sie dzisiaj do Tediego ,chce zobaczyc co tam maja ,moze jakies foremki na jesienne ciasteczka uda mi sie kupic
bronhilda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-12, 11:35   #2657
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Ciasteczka korzenne zaliczone, herbatki zimowe juz pije jeszcze nie jadlam mandarynek tez nie moge za duzo bo mnie zaraz skora swedzi

20 stopni w pazdzierniku tragedia
U mnie właśnie też najpierw skóra swędzi a potem wychodzą czerwone place

U nas 18 stopni na zewnątrz a 22 stopnie w domu, przy non stop uchylonych oknach I typowo jesienna aura: zrobiło się szaro, pochmurnie, ponuro i co chwilę popaduje deszcz
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-13, 06:26   #2658
justynkag10
Zadomowienie
 
Avatar justynkag10
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nibylandia :)
Wiadomości: 1 320
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Ale to już chyba ostatni ciepły weekend i w końcu prawdziwa jesień.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nikt nie zasługuje na Twoje łzy,
a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi Cię do płaczu.

Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.
Książki 31/2016r.
Filmy 462/2016r.

2017r.:
Filmy - 305

justynkag10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-13, 07:49   #2659
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

O matulu, właśnie zabłądziłam na stronę ze świąteczną ofertą słodkości Wawel https://slodkiwawel.pl/Oferta-Zimowa-2023
Ależ przepysznie brzmią te czekolady: miodownik, brownie, mandarynkowa, migdał w karmelu, pigwówka... Aż się proszą, żeby kupić je na prezent. A może nawet któraś z nich jest vegan, muszę to sprawdzić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-10-13, 08:16   #2660
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
O matulu, właśnie zabłądziłam na stronę ze świąteczną ofertą słodkości Wawel https://slodkiwawel.pl/Oferta-Zimowa-2023
Ależ przepysznie brzmią te czekolady: miodownik, brownie, mandarynkowa, migdał w karmelu, pigwówka... Aż się proszą, żeby kupić je na prezent. A może nawet któraś z nich jest vegan, muszę to sprawdzić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wawel wg. mnie ma paskudną czekoladę, która niszczy każdą słodycz
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-13, 09:48   #2661
Lasagna_ze_szpinakiem
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1 480
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Hej Dziewczyny, dołączam Ja mam w domu generalnie szarości, z elementami drewna, beżu i niebieskiego (zawsze przy wizycie cioci słyszę że tak mało kolorów, ona by jakiś pomarańcz lub czerwień dodała ), ale do takiego minimalizmu kolorystycznego dojrzewałam parę ładnych lat i nareszcie te przestrzenie mnie uspokajają.
Jeśli chodzi o ozdoby to właśnie tu czasem zaszaleje z kolorem bo jednak takie rzeczy można schować /wymienić jak się znudzą. Mam choinkę ze światełkami, drewnianymi ozdobami, parę złotych bombek, szyszek itp W tym roku dokupiłam jeszcze drewniane domki w Action. No i ozdobne poszewki na poduszki w czerwieni. Na stół w jadalni zawsze daję zielony wieniec i czerwony obrus (nogi ze stołu są białe wiec fajnie się komponuje) Aaa i uwielbiam takie papierowe świecące gwiazdy, wiec wieszam jedna na zasłonę

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Lasagna_ze_szpinakiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-13, 10:10   #2662
bronhilda
Rozeznanie
 
Avatar bronhilda
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 920
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Te papierowe gwiazdy mialam przez kilka ladnych lat i tez wieszalam w oknach ,dawaly fajny klimat a domki mam jeszcze ale ceramiczne tylko ze u mnie one sa jako ozdoba jesienna ,swiateczna i zimowa W domu mam podobne kolory sa szarosci w malych dawkach ,ale jest duzo bezu,biel no i drewno ladnie ociepla wszystko
bronhilda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-13, 11:27   #2663
Lasagna_ze_szpinakiem
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1 480
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez bronhilda Pokaż wiadomość
Te papierowe gwiazdy mialam przez kilka ladnych lat i tez wieszalam w oknach ,dawaly fajny klimat a domki mam jeszcze ale ceramiczne tylko ze u mnie one sa jako ozdoba jesienna ,swiateczna i zimowa W domu mam podobne kolory sa szarosci w malych dawkach ,ale jest duzo bezu,biel no i drewno ladnie ociepla wszystko
Tak, ja z kolei chyba do wielkanocy trzymalam takie drzewko świecące w rogu pokoju bo mi fajnie doświetlało kąt Teraz mam jeszcze tryb dynie, ale kombinuje w tym roku nad butelkowo-zielonymi zasłonami na święta
Masz rację, drewno tak fajnie ociepla. W ogóle w zeszłym roku kupiliśmy piecyk-koze ale jeszcze nie zdążyliśmy jej zamontować bo musimy w innym miejscu przewiercic dziurę w ścianie, a ściana ledwo co zrobiona i pomalowana

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Lasagna_ze_szpinakiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-13, 11:42   #2664
Lumena_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-12
Wiadomości: 15
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Mam 3 dziadki

Ciasteczka korzenne zaliczone, herbatki zimowe juz pije jeszcze nie jadlam mandarynek tez nie moge za duzo bo mnie zaraz skora swedzi

20 stopni w pazdzierniku tragedia
ja mam 7 w tym jednego 90 cm to taka moja słabość ....

Edytowane przez Lumena_
Czas edycji: 2023-10-13 o 11:46
Lumena_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-13, 12:18   #2665
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
Wawel wg. mnie ma paskudną czekoladę, która niszczy każdą słodycz
Ja nawet lubię, za to nie przepadam za milką.

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-13, 12:25   #2666
bronhilda
Rozeznanie
 
Avatar bronhilda
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 920
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Lasagna_ze_szpinakiem Pokaż wiadomość
Tak, ja z kolei chyba do wielkanocy trzymalam takie drzewko świecące w rogu pokoju bo mi fajnie doświetlało kąt Teraz mam jeszcze tryb dynie, ale kombinuje w tym roku nad butelkowo-zielonymi zasłonami na święta
Masz rację, drewno tak fajnie ociepla. W ogóle w zeszłym roku kupiliśmy piecyk-koze ale jeszcze nie zdążyliśmy jej zamontować bo musimy w innym miejscu przewiercic dziurę w ścianie, a ściana ledwo co zrobiona i pomalowana

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
W butelkowej zieleni mam poduszki ,juz od kilku lat laduja na lozku na swieta ladnie wygladaja z bialym kocem zaslony tez pewnie beda pieknie wygladac .Krzak przynioslam z lasu zeby na nim lampki zawiesic ale pozniej zrezygnowalam z tego pomyslu skrocilam i wstawilam w wazon a teraz nabralam ochoty i chyba znowu pobuszuje w lesie w poszukiwaniu palamaych galezi
bronhilda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-13, 13:57   #2667
bordowa
Wtajemniczenie
 
Avatar bordowa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 936
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cześć! Ja poszłam dziś do Pepco i trafiłam na wykładanie towaru świątecznego I tym sposobem wróciłam z dużą torbą do domu
Wczoraj paliłam sobie w czasie pracy moją ulubioną cynamonową świecę Woodwick i poczułam jakby już były Święta
__________________
"Pamiętaj: wszystko Ci wolno - ale nie wszystko warto."
bordowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-13, 18:09   #2668
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 771
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Dla mnie dekoracje na Święta nie są aż tak ważne, pisałam kilka lat temu że jedne z najlepszych Świąt Bożego Narodzenia spędziłam na studiach we Francji, wyszliśmy ze studentami na Marche de Noel, kupiliśmy grzane wino i siedlismy na stopniach największej w mieście katedry, gdzie grali francuskie kolędy (znam najważniejsze
Drugie fajne Święta to były spędzone z bezdomnymi zwierzętami, którym robiłam sterylizacje, odchowałam młode, wtedy czułam mocno sens życia i jakąś taką dobrą energię czy też Ducha Świąt, po prostu czystą duszę. Mocno odczułam też klimat Świąt, kiedy czekałam na zajęcia na uczelni i na korytarzach stały świerki a z jednej z sal dało się słyszeć Cichą Noc w angielskiej wersji. Przy czym za oknem wtedy było już ciemno, bo to były jedne z ostatnich zajęć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:07 ---------- Poprzedni post napisano o 18:03 ----------

Najważniejsze to żeby nie kłócić się z rodziną, ja co roku naprawdę się staram jednak czasem nie wychodzi i to bardzo psuje Święta. Jeżeli spędzić je w kłótni z rodziną, to lepiej samemu iść sobie na mszę i spacer po, czy tam wybrać się na korzenna kawę w jakimś ciekawym miejscu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:09 ---------- Poprzedni post napisano o 18:07 ----------

Moją piosenką świąteczną, poza kolędami jest Once upon a December z Anastazji. Urodziłam się też w grudniu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-13, 18:51   #2669
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 994
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Miroku Pokaż wiadomość
Amen





Polecam. Odkąd zaczęłam mieć wyrąbane na pracę(bo zrozumiałam, że i tak moje starania nie zostaną docenione) to jest mi absolutnie fajnie lżej, nawet teraz gdy jest średnio bardzo.
Do tego, nauczona doświadczeniem, urlop zimowy zaklepałam już we wrześniu. Skoro dzieciate koleżanki w pracy dostają po tygodniu na ferie zimowe to ja sobie biorę Nowy Rok





Jakby o mnie. Ten rok był dla mnie przełomowy w walce z zakupoholizmem ładnych rzeczy. Odkąd zmniejszam ilość rzeczy to w końcu mam czas i kasę, bo nie myślę całymi dniami gdzie to upchać

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------




Najlepiej
Z ciekawości zapytam-podcinasz sama sobie włosy?



Ja w ramach swojego prezentu już teraz zamówiłam ostatni tom ulubionej mangi plus brakującą część Harrego Pottera, mam obie kolekcje i mam z tego tytułu mega satysfakcję

W sumie jedyne czego chcę na święta to żeby zatoki w tym sezonie dały mi żyć. I żeby przeprowadzka się udała bez większej dramy.
I teraz będę tak praktykować, nie będę z niczym wyskakiwać naprzeciw. Tylko praca żeby mieć kasę

Witam się z wszystkimi w piątek 13 po całym tygodniu (u mnie bez zmian dużo pracy) w poniedziałek zaczynamy mały remont. Na szczęście z zaufanymi fachowcami.
Wczoraj miałam zatrucie pokarmowe, na szczęście jednodniowe. Od kilku lat czasem mi sie tak zdarzy, objawy są zawsze takie same. Myślałam że to po surowych jajkach, ale wychodzi na to że nie..
Na pocieszenie kupiłam batona Dare, takiego co jeszcze nie jadłam. W tym tygodniu już chyba gorzej być nie może


Wysłane z mojego Redmi Note 9S przy użyciu Tapatalka
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-13, 22:04   #2670
Miroku
🌸 ☾⋆。°✩
 
Avatar Miroku
 
Zarejestrowany: 2020-05
Lokalizacja: Twilight Bay City
Wiadomości: 586
Dot.: ❄❆❄Coraz bliżej Święta!❄❆❄Kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez justynkag10 Pokaż wiadomość
Ale to już chyba ostatni ciepły weekend i w końcu prawdziwa jesień.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Oby!


Cytat:
Napisane przez bronhilda Pokaż wiadomość
W butelkowej zieleni mam poduszki ,juz od kilku lat laduja na lozku na swieta ladnie wygladaja z bialym kocem zaslony tez pewnie beda pieknie wygladac .Krzak przynioslam z lasu zeby na nim lampki zawiesic ale pozniej zrezygnowalam z tego pomyslu skrocilam i wstawilam w wazon a teraz nabralam ochoty i chyba znowu pobuszuje w lesie w poszukiwaniu palamaych galezi

Masz absolutną rację, taka zieleń z bielą to cudowne połączenie
W tym roku przechodzę absolutną fascynację kolorem butelkowej zieleni, dzisiaj w takim odcieniu zamówiłam sobie kiecę na wesele


Przyszły zamówione świeczki-ja ogólnie lubię te zapachowe z Bispola w kwadratowych szkłach i mi wystarczają w zupełności*, nie ciągnie mnie do droższych. Koleżanka z pracy stwierdziła, że wersja pomarańcza z cynamonem pachnie świetnie Do tego wzięłam bożonarodzeniowe jabłko z cynamonem oraz cynamon w uroczym słoiczku plus nieświątecznie wanilia z piżmem, wszystkie mi się podobają. Za tydzień zaczniemy je wypalać z TŻtem



*(na puste szkła po wypalonych świecach mam na szczęście zbyt-koleżanka jest kreatywną duszą i je wykorzystuje do różnych swoich tworów)


Dla mnie najlepsze święta to takie gdzie wbijam się w ciepłe skarpety, wygodne leginsy i luźną bluzę(od dwóch lat niezmiernie moja świąteczna Myszka Minnie z Pepco ), mogę leniuchować przy choince z książką lub oglądając świąteczną ramówkę w tv, no i to rzadka okazja gdy odwiedza nas trochę dalsza rodzina(po śmierci moich dziadków niestety widujemy się naprawdę okazjonalnie). Dlatego tak lubię święta.
__________________
But what's the point of achieving perfection?
There is none. Nothing.
Miroku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-16 14:04:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:18.