OD WALENTYNEK DO MIKOŁAJA - czyli Listopadowo-Grudniowych 2008 bobasów zgraja cała!! - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-08, 15:57   #91
Paula Szyszka
Zadomowienie
 
Avatar Paula Szyszka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 486
Dot.: OD WALENTYNEK DO MIKOŁAJA - czyli Listopadowo-Grudniowych 2008 bobasów zgraja c

mała82 jaki on jest słodziutkiiiiiiii Kajtuś jest cudowny zakochałam się


tyle dzisiaj wiadomości, że zapomniałam na tym wątku napisać, że molka i drobciaa dzisiaj urodziły ale widzę że scorpioniec już poprawiła listę
Paula Szyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-08, 16:29   #92
niobe7
Zadomowienie
 
Avatar niobe7
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 517
Send a message via Skype™ to niobe7
Dot.: OD WALENTYNEK DO MIKOŁAJA - czyli Listopadowo-Grudniowych 2008 bobasów zgraja c

Nie wiem co sie dzisiaj stalo z moja corka. Normalnie co chce ja odlozyc do lozeczka, na lezaczek czy gdziekolwiek indziej to ryk niesamowity, zaczyna sie prezyc, stekac, a jak tylko ja wezme na rece to cisza i spokoj. Nawte nie musze jej nosic czy jakos specjalnie trzymac, wystarczy, ze jest u mnie na kolanach
__________________
...zabij wszystkie moje demony, a moje anioły też mogą umrzeć...
niobe7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-08, 17:11   #93
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: OD WALENTYNEK DO MIKOŁAJA - czyli Listopadowo-Grudniowych 2008 bobasów zgraja c

Cytat:
Napisane przez katakumba Pokaż wiadomość
czesc dziewuszki
pisze w bolach, nie wiem czy dzis czy jutro, czy terminowo na 11 listopada, ale kurcze siedze, leze, mam jakis takie niby skurcze co 2 godziny i zasadniczo cierpie
boli mnie

przyjmiecie do grona? moja pierwsza pociecha, ma byc corka, ah... ja juz chce rodzic
zapraszamy serdecznie


niobe moja sie tak zachowywala jak zaczynaly sie u niej problemy z brzuszkiem .. cos zjadlam i mala calą dobe sie budzila non stop i kuuuupa byla jak woda...

mała cudny facecik
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-08, 17:20   #94
Glizda87
Rozeznanie
 
Avatar Glizda87
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 791
Dot.: OD WALENTYNEK DO MIKOŁAJA - czyli Listopadowo-Grudniowych 2008 bobasów zgraja c

skorpionec ta twoja Iga to chyba jakis istny aniolek skoro pozwala mamusi na tak czeste odwiedziny na forum
__________________
JULIANKA 28.01.2009
Glizda87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-08, 17:22   #95
LookMeHeart
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 204
Dot.: OD WALENTYNEK DO MIKOŁAJA - czyli Listopadowo-Grudniowych 2008 bobasów zgraja c

Dziewczyny śliczne te wasze pociechy Niedlugo cala reszta nas tu dołączy Zdjęcia waszych Masluszków są śliczne . Niemoge sie doczekac az wezme w rec swojego Maluszka
LookMeHeart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-08, 18:55   #96
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: OD WALENTYNEK DO MIKOŁAJA - czyli Listopadowo-Grudniowych 2008 bobasów zgraja c

jestem w trakcie kupowania nosidelka na ebay, pisze z wami, mam skurcze co 10 minut
koniec raportu
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 08:10   #97
poisone
Rozeznanie
 
Avatar poisone
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 730
Dot.: OD WALENTYNEK DO MIKOŁAJA - czyli Listopadowo-Grudniowych 2008 bobasów zgraja c

scorpioniec - jeżeli chodzi o pleśniawki, to pamiętam ze szkoły rodzenia jak nam położna mówiła taki babciny sposób - pieluszkę tetrową, którą dziecko osiusiało owijamy na palec i tym palcem przecieramy te pleśniawki w buzi. Nawet jak to nie pleśniaki to to nie zaszkodzi, bo dzidzi mocz jest czyściutki.
Nie wiem, czy się zdecydujesz, ale od wielu osób słyszałam, że to pomaga
poisone jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-09, 10:33   #98
bandola18
Zadomowienie
 
Avatar bandola18
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 347
Dot.: OD WALENTYNEK DO MIKOŁAJA - czyli Listopadowo-Grudniowych 2008 bobasów zgraja c

Cytat:
Napisane przez scorpionec Pokaż wiadomość
mi by sie dzis tez przydała ta połozna bo mala ma bialy język a ja schize ze to pleśniawki

jak to sprawdzic albo jej pomóc?

niobe od kiedy chodzicie na spacerki?
Pleśniawki są na dziąsełkach takie biale plamki, które po przetarciu gazikiem nie znikają, a to białe na języku to nalot z mleka, nic groźnego
__________________
bandola18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 12:22   #99
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: OD WALENTYNEK DO MIKOŁAJA - czyli Listopadowo-Grudniowych 2008 bobasów zgraja c

Cytat:
Napisane przez Glizda87 Pokaż wiadomość
skorpionec ta twoja Iga to chyba jakis istny aniolek skoro pozwala mamusi na tak czeste odwiedziny na forum

no raczej dzis spalyśmy do 11 ale nie codzień sie to udaje... jest bardzo kochana a poza tym jest dlugi weekend i wykorzystujemy tatę

bandola dzięki... uspokoiłaś mnie trochę

narazie nie bede ani z tą pieluchą ani innymi specyfikami próbowała.. poczekam na polozną..
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 17:55   #100
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: OD WALENTYNEK DO MIKOŁAJA - czyli Listopadowo-Grudniowych 2008 bobasów zgraja c

oto polka

52 cm, 3,5 kg, urodzona dzis o 6.35 rano
juz jestesmy w domku :0
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg klasa.jpg (25,8 KB, 89 załadowań)
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-09, 18:53   #101
Paula Szyszka
Zadomowienie
 
Avatar Paula Szyszka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 486
Dot.: OD WALENTYNEK DO MIKOŁAJA - czyli Listopadowo-Grudniowych 2008 bobasów zgraja c

katakumba gratuluję!!! śliczna dziewczynka!!!! jak to dzisiaj urodziłaś i jesteś już w domku !!!! ( jestem w szoku) jeszcze raz gratuluję :dzieku je-kwiatek:
Paula Szyszka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-10, 08:17   #102
tola3804
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 429
Dot.: OD WALENTYNEK DO MIKOŁAJA - czyli Listopadowo-Grudniowych 2008 bobasów zgraja c

Cytat:
Napisane przez katakumba Pokaż wiadomość
oto polka

52 cm, 3,5 kg, urodzona dzis o 6.35 rano
juz jestesmy w domku :0
Ale Ty szybka jesteś! Ledwo co się pojawiłaś, już urodziłaś i już w domku! Śliczna malutka!
__________________
tola3804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 10:05   #103
niobe7
Zadomowienie
 
Avatar niobe7
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 517
Send a message via Skype™ to niobe7
Dot.: OD WALENTYNEK DO MIKOŁAJA - czyli Listopadowo-Grudniowych 2008 bobasów zgraja c

Cytat:
Napisane przez katakumba Pokaż wiadomość
oto polka

52 cm, 3,5 kg, urodzona dzis o 6.35 rano
juz jestesmy w domku :0
wow, ale masz tempo
gratuluje : roza:
piekna coreczka
__________________
...zabij wszystkie moje demony, a moje anioły też mogą umrzeć...
niobe7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 10:10   #104
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: OD WALENTYNEK DO MIKOŁAJA - czyli Listopadowo-Grudniowych 2008 bobasów zgraja c

Cytat:
Napisane przez niobe7 Pokaż wiadomość
Nie wiem co sie dzisiaj stalo z moja corka. Normalnie co chce ja odlozyc do lozeczka, na lezaczek czy gdziekolwiek indziej to ryk niesamowity, zaczyna sie prezyc, stekac, a jak tylko ja wezme na rece to cisza i spokoj. Nawte nie musze jej nosic czy jakos specjalnie trzymac, wystarczy, ze jest u mnie na kolanach
No ja mam to samo Padam z nog dzisiaj.

Juz sie wyjasnilo, stanelo jej mleczko na brzuszku.

Moja Olimpia byla zolta tylko 3 dni chyba. I jezyczek tez ma bialy, to nie sa plesniawki.

Skorpioniec, mozesz mi dopisac na liscie porod naturalny ;-)

Edytowane przez aaliyah
Czas edycji: 2008-11-10 o 10:31
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 10:31   #105
mała82
Zakorzenienie
 
Avatar mała82
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 568
Dot.: OD WALENTYNEK DO MIKOŁAJA - czyli Listopadowo-Grudniowych 2008 bobasów zgraja c

katakumba gratulacje! Dzidzia śliczna, tyle ma włosków
A mój Kajtuś dopiero zasnął, od 6 się maczył Nie wiem co mu się dzieje, stęka i ciśnie aż cały robi się czerwony...chyba ma zatwardzenie. Daje mu herbatkę z kopru ale coś nie pomaga. jak mu mogę pomóc? Zrobił rano kupkę ale bardzo małą i twardą więc na pewno mu się dalej chce...
mała82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 12:04   #106
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: OD WALENTYNEK DO MIKOŁAJA - czyli Listopadowo-Grudniowych 2008 bobasów zgraja c

katakumba gratki slodka ta twoja mala i ma wloski superaśne

podaj dane do listy to cie wpiszemy...(lista gdzieś na poprzednich stronach)


moja mala tez steka ... a w nocy musze ja budzic na jedzenie bo jej sie wstac nie chce a ma jesc co 3 h podobno

dziewczyny jakie wasze naturalnie karmione maluchy maja kupki?

bo mnie polozna chyba nastraszyła..

mala robi takie zółto-zlote z granulkami.. ale są dośc rzadkie tzn często oprócz tej warstwy musztardowej są jakby z wodą.. mala pręży sie robiąc je i strzela nimi jak z armaty

nie wiem czy tak ma być czy ja coś jem czego nie powinnam.. może ona faktycznie ma rozwolnienie i powinnam ja zabrac do lekarza? ale duzo śpi i nie marudzi za bardzo więc sama nie wiem?

a jem glownie biszkopty, ryż i gotowany drob
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 14:18   #107
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: OD WALENTYNEK DO MIKOŁAJA - czyli Listopadowo-Grudniowych 2008 bobasów zgraja c

dziekujemy pieknie za gratulacje,
faktycznie szybko nam poszlo, do szpitala pojechalysmy w pelni rozwarte, wiec w ciagu godziny nam poszlo
a poniewaz tu w uk maja bzika na punkcie karmienia piersia, jak tylko zobaczli ze mala szybko sie nauczyla to po 6 godzinach do domu nas pchali

dala nam popalic w nocy, nie wiem co sie dzialo, polozna przyszla rano dzis, a pola spala jak aniolek. ale w nocy... od polnocy do 5 rano kwekala, glodna nie byla, bo nie chciala cycka, pieluszka sucha, wiec nie wiem. pierwsza noc, a ja sie stresowalam okropnie
ale teraz jest ok, zobaczymy jak bedzie dzis
kupki nasze to dalej smolki, potem maja byc zoltawe, rzadkie, tak mowila polozna

no a ja... mam szwy, wiec mnie boli, moze macie jakies porady dla pozszywanych?
a porod mialam naturalny, nie liczac gazu do wdychania celem rozluznienia sie, bo po prostu nie bylo czasu.
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 18:26   #108
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: OD WALENTYNEK DO MIKOŁAJA - czyli Listopadowo-Grudniowych 2008 bobasów zgraja c

Cytat:
Napisane przez katakumba Pokaż wiadomość
dziekujemy pieknie za gratulacje,
faktycznie szybko nam poszlo, do szpitala pojechalysmy w pelni rozwarte, wiec w ciagu godziny nam poszlo
a poniewaz tu w uk maja bzika na punkcie karmienia piersia, jak tylko zobaczli ze mala szybko sie nauczyla to po 6 godzinach do domu nas pchali

dala nam popalic w nocy, nie wiem co sie dzialo, polozna przyszla rano dzis, a pola spala jak aniolek. ale w nocy... od polnocy do 5 rano kwekala, glodna nie byla, bo nie chciala cycka, pieluszka sucha, wiec nie wiem. pierwsza noc, a ja sie stresowalam okropnie
ale teraz jest ok, zobaczymy jak bedzie dzis
kupki nasze to dalej smolki, potem maja byc zoltawe, rzadkie, tak mowila polozna

no a ja... mam szwy, wiec mnie boli, moze macie jakies porady dla pozszywanych?
a porod mialam naturalny, nie liczac gazu do wdychania celem rozluznienia sie, bo po prostu nie bylo czasu.
Gratulacje Katakumba. Na watku Anglia o Ciebie pytaja.

Ja tez wyszlam od razu po porodzie, na wlasne zyczenie. Ale czekac musialam kilkanascie godzin na wypis... bo tyle dzieci sie rodzilo...

A na ranki po porodzie polecam 100% olejek z drzewka herbacianego z super drug. Mnie pomogl. Dzial silnie bakteriobojczo i przyspiesza gojenie i co najwazniejsze - jest komfortowy w uzyciu - nie piecze, jedynie chlodzi przyjemnie.
Ja poczatkowo myslalam, ze nie peklam, a potem sie zdziwilam ze w tak dziwnym miejscu... A ze pekniecie bylo malutkie to nawet nie zszywali i po tygodniu po prostu zniknelo, jestem pewna ze ten olejek pomogl. Bez niego nie bylam w stanie sie wysikac tak pieklo...
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-10, 21:00   #109
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: OD WALENTYNEK DO MIKOŁAJA - czyli Listopadowo-Grudniowych 2008 bobasów zgraja c

dzieki wielkie, jutro posle moja siostre po ten olejek

ide na angielski watek
polka spi, ciekawe czy dzisiejsza noc bedzie spokojna ?
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-11, 09:22   #110
anytsuj
Zadomowienie
 
Avatar anytsuj
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: morza szum, ptaków śpiew
Wiadomości: 1 090
Dot.: OD WALENTYNEK DO MIKOŁAJA - czyli Listopadowo-Grudniowych 2008 bobasów zgraja c

Cytat:
Napisane przez scorpionec Pokaż wiadomość

dziewczyny jakie wasze naturalnie karmione maluchy maja kupki?

bo mnie polozna chyba nastraszyła..

mala robi takie zółto-zlote z granulkami.. ale są dośc rzadkie tzn często oprócz tej warstwy musztardowej są jakby z wodą.. mala pręży sie robiąc je i strzela nimi jak z armaty
Mój synuś robi takie same kupki.
anytsuj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 10:12   #111
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: OD WALENTYNEK DO MIKOŁAJA - czyli Listopadowo-Grudniowych 2008 bobasów zgraja c



Nasi milusińscy (czyli po drugiej stronie brzuszka)



1. niobe7/ Magda / lat 28 / Konin ..ur.sn.15.10.2008 (t.p02.11.2008)-KAROLINKA
(2880gr i 54 cm)
2. mala82/Agnieszka/lat 26/Racibórz..ur.cc.22.10.2008(tp.11.11.2008) - KAJETAN
(2900gr i 52 cm)
3. aaliyah /Magda / lat 29 / Londyn.....ur.sn.25.10.2008(30. 10. 2008) - OLIMPIA
(3400gr i 51cm)
4. becia_leszno / Beata / lat 27/ Leszno...ur.cc.29.10.2008(tp.05.11.2008)-IGOR
(4070gr i 62cm)
5. moniola / Monika / lat 27 / ..........ur.sn.30.11.20 08(tp.04.11.2008) - WOJTUŚ
(2820g i 50 cm)
6. anytsuj /Justyna/Lat 26/Słupsk ur.sn.02.11.2008(tp.05.11.2008)-ALEKSANDER
(3350gr i 57cm)
7. scorpionec / Justyna/ lat 28 / Olsztyn ...ur.sn.03.11.2008(tp.02.11.2008) - IGA
(4300gr i 60 cm)
8. KaSiaEG / Kasia / lat 22 / Elbląg ..ur.cc.04. 11. 2008 (tp.11.11.2008)- KACPER
(3950 gr i 52 cm)
9. neljka / Nela / lat 25 / Wrocław / ... .ur.cc.07.11.2008 (tp.02.11.2008) - LENA
(3000 g, 53cm)
10. molka86 / Mariola /lat 22/Warszawa ..ur.cc.08.11.2008(tp.11.11.2008)- MAJA
(3320 g 51 cm)
11. drobciaa / Agnieszka/lat 27 /Poznań ..ur.sn.08.11.2008(tp.11.11.2008)-FILIP
(3620g i ...cm)
12. katakumba / ......../ ...... / UK ......................... ...ur.sn. 09. 11.2008 - POLA
( 3500gr i 52 cm )
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 10:13   #112
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: OD WALENTYNEK DO MIKOŁAJA - czyli Listopadowo-Grudniowych 2008 bobasów zgraja c

Cytat:
Napisane przez anytsuj Pokaż wiadomość
Mój synuś robi takie same kupki.
uff.. to dobrze
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 10:43   #113
niobe7
Zadomowienie
 
Avatar niobe7
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 517
Send a message via Skype™ to niobe7
Dot.: OD WALENTYNEK DO MIKOŁAJA - czyli Listopadowo-Grudniowych 2008 bobasów zgraja c

Cytat:
Napisane przez scorpionec Pokaż wiadomość
katakumba gratki slodka ta twoja mala i ma wloski superaśne

podaj dane do listy to cie wpiszemy...(lista gdzieś na poprzednich stronach)


moja mala tez steka ... a w nocy musze ja budzic na jedzenie bo jej sie wstac nie chce a ma jesc co 3 h podobno

dziewczyny jakie wasze naturalnie karmione maluchy maja kupki?

bo mnie polozna chyba nastraszyła..

mala robi takie zółto-zlote z granulkami.. ale są dośc rzadkie tzn często oprócz tej warstwy musztardowej są jakby z wodą.. mala pręży sie robiąc je i strzela nimi jak z armaty

nie wiem czy tak ma być czy ja coś jem czego nie powinnam.. może ona faktycznie ma rozwolnienie i powinnam ja zabrac do lekarza? ale duzo śpi i nie marudzi za bardzo więc sama nie wiem?

a jem glownie biszkopty, ryż i gotowany drob
moja polozna widziala kupke i mowila ze jest ok, a tez jest rzadka i zloto-zolta - ja mowie musztardowa tez sie starsznie prezy i steka a nie powinna miec przeciez problemow z wyciesniecim takiej rzadkiej kupki. Ale czy strzela to nie mam pojecia bo jeszcze mnie nie zaszczycila tym widokiem.
Za to sika jak zawodowiec - ostatnio lezac na przewijaku puscila taka fontanne, ze obsilkala caly przewijak, nasze lozko ktore stoi obok lozeczka i kaluza na podlodze tez byla

Wczoraj bylismy u lekarza i dostala infacol 2 razy dziennie na 1/2 h przed jedzeniem po 5 kropelek - na jej steki.
No i skierowanie do przychodni dla wczesniakow - ze wzgedu na drzenia nozek. Miala dostac do neurologa, ale ze tam sa dluzsze kolejki, a urodzila sie w 37 tygodniu to pediatra podciagnela ja pod wczesniakow

Co do jedzenia to na poczatku tez ja budzilam, bo jej sie wstawac nie chcialo, a teraz sama sie budzi i to nawet czesciej :P

mala82 - w szpitalu jak Karola kupki nie robila przez cala noc i dzien to dali jej czopek glierynowy, ale czy caly czy polowe to nie mam pojecia. Po nim strzelila taka kupe, ze ja niewprawiona mylabym ja chyba z 1/2h, ale polozna przyleciala i uwnela sie z tym kupskiem w 5 minut
__________________
...zabij wszystkie moje demony, a moje anioły też mogą umrzeć...
niobe7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 11:19   #114
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: OD WALENTYNEK DO MIKOŁAJA - czyli Listopadowo-Grudniowych 2008 bobasów zgraja c

ah, moge sie pochwalic? spala bez kwekow ktore obudzilyby tate cala noc. tzn nie wiem dlaczego w ciagu dnia je tak co 5 -6 godzin. w nocy co 2 godziny, ale za to krocej. mam wrazenie ze brakuje jej cycka jako takiego
ale porobily mi sie ranki na sutkach smaruje je kremem, ale kurcze niewprawione jestesmy jeszcze wiec zejdzie nam zanim sobie po ciemku (tzn jest lapmpka mala) bedziemy trafiac za pierwszym razem

i mamy pierwsza niesmolkowa kupke. i to jaka! nie wiedzialam ze moze maly czlowiek wyprodukowac taka ilosc

i wszytsko ma cieplutkie oprocz raczek - normalne? dlonie ma chlodne, i takie malutkie ...

niobe - karolinka jest cudna... tak przejrzalam wasz blog... duzo sie dzieje w tak malym okresie
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.




Edytowane przez katakumba
Czas edycji: 2008-11-11 o 11:22 Powód: sie namyslilam
katakumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 12:06   #115
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: OD WALENTYNEK DO MIKOŁAJA - czyli Listopadowo-Grudniowych 2008 bobasów zgraja c

Cytat:
Napisane przez katakumba Pokaż wiadomość
ah, moge sie pochwalic? spala bez kwekow ktore obudzilyby tate cala noc. tzn nie wiem dlaczego w ciagu dnia je tak co 5 -6 godzin. w nocy co 2 godziny, ale za to krocej. mam wrazenie ze brakuje jej cycka jako takiego
ale porobily mi sie ranki na sutkach smaruje je kremem, ale kurcze niewprawione jestesmy jeszcze wiec zejdzie nam zanim sobie po ciemku (tzn jest lapmpka mala) bedziemy trafiac za pierwszym razem

i mamy pierwsza niesmolkowa kupke. i to jaka! nie wiedzialam ze moze maly czlowiek wyprodukowac taka ilosc

i wszytsko ma cieplutkie oprocz raczek - normalne? dlonie ma chlodne, i takie malutkie ...

niobe - karolinka jest cudna... tak przejrzalam wasz blog... duzo sie dzieje w tak malym okresie
Sutki pekaja bo pewnie pozycja do karmienia nieodpowiednia. Tez tak mialam.

Raczki i stopki beda zimne, tym sie nie martw. Pytalam poloznej i to podobno normalne. Dopoki brzuszek i klatka piersiowa jest ciepla to wszystko ok.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 13:08   #116
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: OD WALENTYNEK DO MIKOŁAJA - czyli Listopadowo-Grudniowych 2008 bobasów zgraja c

mi pediatra w szpitalu, a potem połozna w domu mówiły ze takie maleństwo moze mieć przerwy w jedzeniu max 2-3 h potem trzeba budzić i i karmić

staram sie tego pilnowac ale czasem zwlaszcza w nocy zdarza mi sie zasnąć na 4 h
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 13:49   #117
becia_leszno
Zadomowienie
 
Avatar becia_leszno
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Leszno (wlkp.)
Wiadomości: 1 062
GG do becia_leszno
Dot.: OD WALENTYNEK DO MIKOŁAJA - czyli Listopadowo-Grudniowych 2008 bobasów zgraja c

Cytat:
Napisane przez scorpionec Pokaż wiadomość
mi pediatra w szpitalu, a potem połozna w domu mówiły ze takie maleństwo moze mieć przerwy w jedzeniu max 2-3 h potem trzeba budzić i i karmić

staram sie tego pilnowac ale czasem zwlaszcza w nocy zdarza mi sie zasnąć na 4 h

ja Igora czesto karmie na śpiocha jednym okiem bidul na nie lypie zaspany ale jak zassa smoka to wydoi butle do końca z zaśnięciem nie mam problemu bo Mlody ma budzik w glowie i rowniutko co 3h budzi sie i beczy na cąly glos tak, że pół klatki go slyszy
becia_leszno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-11, 15:17   #118
niobe7
Zadomowienie
 
Avatar niobe7
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 517
Send a message via Skype™ to niobe7
Dot.: OD WALENTYNEK DO MIKOŁAJA - czyli Listopadowo-Grudniowych 2008 bobasów zgraja c

Cytat:
Napisane przez katakumba Pokaż wiadomość
niobe - karolinka jest cudna... tak przejrzalam wasz blog... duzo sie dzieje w tak malym okresie
dziekuje duzo sie dzieje, a brak czasu na pisanie
wklej wiecej fotek Poli

wogole dziewczyny popstrykac prosze troszke zdjec swoim pociechom i pochwalic sie, bo jak nie to
__________________
...zabij wszystkie moje demony, a moje anioły też mogą umrzeć...
niobe7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-12, 09:08   #119
niobe7
Zadomowienie
 
Avatar niobe7
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 517
Send a message via Skype™ to niobe7
Dot.: OD WALENTYNEK DO MIKOŁAJA - czyli Listopadowo-Grudniowych 2008 bobasów zgraja c

Cytat:
Napisane przez becia_leszno Pokaż wiadomość
ja Igora czesto karmie na śpiocha jednym okiem bidul na nie lypie zaspany ale jak zassa smoka to wydoi butle do końca z zaśnięciem nie mam problemu bo Mlody ma budzik w glowie i rowniutko co 3h budzi sie i beczy na cąly glos tak, że pół klatki go slyszy
a jak dajesz mu butle to potem go podnosisz do odbicia?
bo Karola zawsze sie wybudza wtedy i czasem nie za bardzo chce zasnac spowrotem
__________________
...zabij wszystkie moje demony, a moje anioły też mogą umrzeć...
niobe7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-12, 09:31   #120
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: OD WALENTYNEK DO MIKOŁAJA - czyli Listopadowo-Grudniowych 2008 bobasów zgraja c

koleżanka mi podpowiedziala sposób na odbicie bez budzenia.. tzn moja mala sie nie budzi wtedy..

zamiast ją podnośić polożyć na brzuszku ze skrzyżowanymi rączkami.. szybko wtedy beka pomysl od pediatry więc bezpieczny

ja daje malej jedna pierś (w nocy musze ja do tego obudzic) potem bekanko, przewijanie (by zechciala zacząć drugą) i drugi cyc i bekanko i spac..

w szpitalu mi kazaly podawac zawsze dwie piersi.. i kolejne karmienie zaczynać od tej co byla na koncu..

ale w nocy mam taki potopp ze ja , mała , pielucha wszystko jest w mleku
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:22.