Jestem załamana -podkład! :(:(:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-25, 12:04   #1
Grabciaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Grabciaaa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 126
Unhappy

Jestem załamana -podkład! :(:(:(


Ja nie wiem dlaczego tak jest Nie mogę sobie dobrać dobrego podkładu...Cały piątek siedziałam na KWC i postanowiłam - kupuję Lirene City Mat. No to w sobotę ide do sklepu. Proszę o tester najjaśniejszego odcienia i co? KLAPA! Nie wiem czy firma Lirene myśli sobie że w Polsce to same mulatki żyją?! No więc spędziłam w drogerii ok pół godziny, katując sprzedawczynie żeby wybrała mi dobry podkład i w końcu wyszłam z Rimmel-Stay Matte. Odcień super - jest idealny dla mojej trupiej cery, jednak nie tego się spodziewałam. Przyszłam do domu i szczęśliwa nakładam podkład a tu co? Podkreślił każda skórkę, a do tego ma tak beznadziejną konsystencje, że jak tylko dotknę buzi do od razu "zbieram" podkład! No i co ja mam teraz zrobić? Szkoda kasy, szkoda czasu... Jaki podkład mi radzicie? Sama nie wiem jaką mam cere.. Przesusza się - na policzkach, na brodzie, na czole i na nosie czasem, ale mało. ale tez świeci sie na nosie, brodzie i czole i do tego wyskakują mi czasem jakies pryszcze, a na nosie i brozie mam wągry Pomocy!
__________________
Should i give up,
Or should i just keep chasing pavements?

wakacje!-> wymarzona szkoła
Grabciaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-25, 12:47   #2
guantanamera
Zakorzenienie
 
Avatar guantanamera
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 358
GG do guantanamera
Dot.: Jestem załamana -podkład! :(:(:(

wiesz co tez mialam ostatnio ten problem
nie jestem totalnie blada ale zima moja skora robi sie jasniejsza i podklady sa dla mnie za ciemne:| opalizujace i inne cuda..wygladam jak w masce...tragedia, nie wspomne o tym ze w rossmanie czy drogerii natura byly ostatnio albo bardzo jasne albo bardzo ciemne...
żal..
__________________
Bardzo Babski Blog?
www.babialnia.pl
guantanamera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-25, 12:50   #3
Grabciaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Grabciaaa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 126
Dot.: Jestem załamana -podkład! :(:(:(

no właśnie! a to zimą używa się częściej podkładu, przynajmniej ja, w lecie stosuje tylko jakis lekki krem a w zimie to wiadomo.. normalnie do afryki z takimi podkładami :/ halo nikt mi nie pomoze?
__________________
Should i give up,
Or should i just keep chasing pavements?

wakacje!-> wymarzona szkoła
Grabciaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-25, 13:14   #4
Asieńka_86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 611
GG do Asieńka_86
Dot.: Jestem załamana -podkład! :(:(:(

Słyszałam, że jasne kolorki podkładów ma Vipera (Satin coś tam) nie wiem jak z jego jakością niestety bo nie używałam.
__________________

Asieńka_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-25, 13:43   #5
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Jestem załamana -podkład! :(:(:(

A ja tradycyjnie polecam Revlon Colorstay z Softflex'em +dobry krem nawilżający.
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-25, 13:52   #6
paulinka872
Raczkowanie
 
Avatar paulinka872
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Turek
Wiadomości: 190
Red face Dot.: Jestem załamana -podkład! :(:(:(

Cytat:
Napisane przez Grabciaaa Pokaż wiadomość
Ja nie wiem dlaczego tak jest Nie mogę sobie dobrać dobrego podkładu...Cały piątek siedziałam na KWC i postanowiłam - kupuję Lirene City Mat. No to w sobotę ide do sklepu. Proszę o tester najjaśniejszego odcienia i co? KLAPA! Nie wiem czy firma Lirene myśli sobie że w Polsce to same mulatki żyją?! No więc spędziłam w drogerii ok pół godziny, katując sprzedawczynie żeby wybrała mi dobry podkład i w końcu wyszłam z Rimmel-Stay Matte. Odcień super - jest idealny dla mojej trupiej cery, jednak nie tego się spodziewałam. Przyszłam do domu i szczęśliwa nakładam podkład a tu co? Podkreślił każda skórkę, a do tego ma tak beznadziejną konsystencje, że jak tylko dotknę buzi do od razu "zbieram" podkład! No i co ja mam teraz zrobić? Szkoda kasy, szkoda czasu... Jaki podkład mi radzicie? Sama nie wiem jaką mam cere.. Przesusza się - na policzkach, na brodzie, na czole i na nosie czasem, ale mało. ale tez świeci sie na nosie, brodzie i czole i do tego wyskakują mi czasem jakies pryszcze, a na nosie i brozie mam wągry Pomocy!
Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
A ja tradycyjnie polecam Revlon Colorstay z Softflex'em +dobry krem nawilżający.

Mam taki sam typ cery jak ty i z czystym sumieniem tak jak poprzedniczka mogę polecic ci Revlona.Jest wart swojej ceny,trzyma się cały dzień, duża gama odcieni, ja uzywam go z pudrem matującym rimmela i jestem bardzo zadowolona
paulinka872 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-25, 13:57   #7
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Jestem załamana -podkład! :(:(:(

Z własnego doświadczenia wiem, że Dermacol ma jasne odcienie podkładów(dodaje paletę kolorów).
Radzę też zajrzeć na Wizażystkę, a konkretnie w temat "Jasny podkład-zbiorczy" czy coś w tym stylu
A suche partie skóry potraktuj olwiką HiPP na noc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 268638267_1.jpg (6,2 KB, 58 załadowań)
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-25, 18:13   #8
just_ynka
Przyczajenie
 
Avatar just_ynka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zambrów
Wiadomości: 28
Dot.: Jestem załamana -podkład! :(:(:(

Ja także mam suchą skórę która często delikatnie się łuszczy, osobiście używam Rimmel -Recover i rimmel ten w musie. ten co ty kupiłaś rzeczywiście bardzo uwidacznia suche skórki (raz się nim pomalowałam u koleżanki). Przede wszystkim najważniejszy jest dobry krem pod fluid, z tych co wypróbowałam dobre były:
Olay Complete Multi-Radiance(ten ze słoneczkiem i dozownikiem),
Garnier taki do skóry suchej z miodem
Ziaja -z kozim mlekiem
Ja osobiście muszę zmieniać co opakowanie na inny krem bo mam wrażenie że moja skóra przyzwyczaja się.
i zauważyłam że gdy przy nakładaniu fluidu odpowiednią jego ilość najpierw rozetrę i ogrzeje przez chwile między palcami to dużo lepiej się go nakłada.
__________________
http://airyfstyle.blogspot.com/ <-- mój Fashion Blog
just_ynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-25, 18:13   #9
just_ynka
Przyczajenie
 
Avatar just_ynka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zambrów
Wiadomości: 28
Dot.: Jestem załamana -podkład! :(:(:(

Ja także mam suchą skórę która często delikatnie się łuszczy, osobiście używam Rimmel -Recover i rimmel ten w musie. ten co ty kupiłaś rzeczywiście bardzo uwidacznia suche skórki (raz się nim pomalowałam u koleżanki). Przede wszystkim najważniejszy jest dobry krem pod fluid, z tych co wypróbowałam dobre były:
Olay Complete Multi-Radiance(ten ze słoneczkiem i dozownikiem),
Garnier taki do skóry suchej z miodem
Ziaja -z kozim mlekiem
Ja osobiście muszę zmieniać co opakowanie na inny krem bo mam wrażenie że moja skóra przyzwyczaja się.
i zauważyłam że gdy przy nakładaniu fluidu odpowiednią jego ilość najpierw rozetrę i ogrzeje przez chwile między palcami to dużo lepiej się go nakłada.
__________________
http://airyfstyle.blogspot.com/ <-- mój Fashion Blog
just_ynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-25, 18:31   #10
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Jestem załamana -podkład! :(:(:(

Mam cerę mieszaną ze skłonnością do przesuszeń i jak dla mnie bezkonkurencyjny jest podkład Vichy "Normateint". Jest on również przeznaczony dla cer z niedoskonałościami. Nałożony na krem nawilżający nie wysusza, nie podkreśla suchych skórek, nie tworzy maski, skutecznie kryje i do tego ma super lekką konsystencję. Świetnie się rozprowadza i wystarczą dwie kropelki aby pokryć całą twarz. Po długich poszukiwaniach podkładu idealnego natknęłam się na Normateint i już przy nim zostanę do końca (albo przynajmniej do momentu aż mi będzie służył)
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-25, 18:31   #11
m0niiska
Raczkowanie
 
Avatar m0niiska
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 164
Dot.: Jestem załamana -podkład! :(:(:(

Ja używałam z Avonu pudru w takiej szklanej buteleczce o odcieniu Almond [bardzo jasny]. Byłam z niego zadowolona bo bardzo długo się trzymał, super matował. Ale nakładałam na niego najzwyklejsze kuleczki z Sensique z brokatem, [żadne brązujące;p] . Wyglądało super ;p

Teraz przerzuciłam się na pudry z Color Trend, a na to nakładam puder w kamieniu z Sensique [zwykły za 5zł, a moim zdaniem najlepszy.]

Polecam Ci jeszcze puder matujący z Manhattanu, ma jasne odcienie i jest przeciw wypryskom. Niebieski opakowanie.
__________________


nie wierzę w ludzi,
bo wiem, że ta wiara
może mnie zgubić.
m0niiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-25, 20:03   #12
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Jestem załamana -podkład! :(:(:(

Ja również mam suchą cere. Polecam podkład z AA rozświtlający oraz kryjący z Sorayi.
Czy rimmel recover rzeczywiście podkreśla suche skórki?
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 12:40   #13
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Jestem załamana -podkład! :(:(:(

Najważniejsze to dobre nawilżenie skóry. Nawet najlepszy podkład nałożony na przesuszoną cerę może pogorszyć jej wygląd (pod względem wizualnym oczywiście). Może warto skupić się na uzupełnieniu wody w naskórku...?
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 16:33   #14
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Jestem załamana -podkład! :(:(:(

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
Ja również mam suchą cere. Polecam podkład z AA rozświtlający oraz kryjący z Sorayi.
Czy rimmel recover rzeczywiście podkreśla suche skórki?
U mnie podkreślał, chociaż mam mieszaną cerę i to raczej normalną niż suchą w miejscach nietłustych. Dopóki nie zaczęłam go używać, nawet nie byłam świadoma, że takowe skórki mam
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 16:52   #15
19katarina82
Kasia o...
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 916
Dot.: Jestem załamana -podkład! :(:(:(

Polecam zanim się założy watek wpisać w wyszukiwarce temat poszukiwań. Poza tym krok nr jeden to wejście na post nr 1 od redakcji gdzie jest 100 najcześciej zadawanych pytań, są tam odpowiedzi na każde zadane przez Was tutaj pytanie jest spis linków do podkładów dla każdej z cer i do dyskusji nad różnego rodzaju problemami.
Dodatkowo oto link do wątku o jasnych podkładach:
http://www.wizaz.pl/forum/forumdispl...er=desc&page=2

Tak więc gorąco polecam najpierw przejrzeć co jest, żeby nie zaśmiecać forum powtarzającymi się wątkami
__________________
Blogerka z totalnie porąbanym poczuciem humoru http://www.kasiaosiecka.pl/2018/03/i...-pod-oczy.html
19katarina82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:30.