Kontrola? Tak czy nie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-17, 23:08   #1
Loisto
Rozeznanie
 
Avatar Loisto
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 847

Kontrola? Tak czy nie?


Przeglądając forum często natrafia się na wątki, gdzie ktoś komuś "przetrzepał" telefon/facebooka/maila i wyszły z tego łzy, zerwanie, dramaty. No i jakby nie było - okrutna prawda.
Jak myślicie? Warto sprawdzać drugą połowę? Co daje nam prawo do kontroli? A może nic nam tego prawa nie daje?
Do tych, co kontrolują: robicie to z czystej przezornosci czy może macie jakieś powody, aby sprawdzać ukochanego lub ukochaną?
Cóż, pod koniec mojego poprzedniego związku mój ex juz sobie budował nowe fundamenty pod kolejny związek... Jakbym go wtedy sprawdziła to moze nie zrobiłabym z siebie głupiej tkwiąc w związku z nim i to ja bym go rzuciła. Dodatkowo często zastanawiam się czy zawsze był ze mną szczery i faktycznie wierny. Za takiego go uważałam, ale okazał się zupełnie inny. Nigdy go nie kontrolowalam, ale teraz trochę tego żałuję.
Wiec teraz zastanawiam się: co robić? Gdzie jest ten złoty środek?
Co myślicie na ten temat?

Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka
__________________
Wanna see father raping her stepdaughter? Visit: https://www.pis.wtf/s/pr06 (Tor Browser only)
Loisto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-17, 23:11   #2
StarFighter
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 319
Dot.: Kontrola? Tak czy nie?

Jak zachowuje się podejrzanie partner lub były jakieś przesłanki z zewnątrz że zdradzil to kontrola jest wskazana, jeśli natomiast jest wszystko w porządku w związku to lepiej tego nie robić
StarFighter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-17, 23:28   #3
201607040950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 7 272
Dot.: Kontrola? Tak czy nie?

Założyłam taki temat już kiedyś:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=826250
201607040950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-17, 23:35   #4
sensualseductionnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 81
Dot.: Kontrola? Tak czy nie?

Cytat:
Napisane przez adeedra Pokaż wiadomość
Założyłam taki temat już kiedyś:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=826250
Ooo, z arabem byłaś, toż to news

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
sensualseductionnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-17, 23:36   #5
izoolka
Raczkowanie
 
Avatar izoolka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Bielska Białej
Wiadomości: 263
Dot.: Kontrola? Tak czy nie?

Ja byłam w związku 3 lata i nigdy nie kontrolowałam chłopaka. Nie wiem, wydaje mi się że kobieca intuicja jednak czasem działa i jak wydaje się nam, że chłopak leci na dwa fronty to może i warto ?
izoolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-17, 23:42   #6
201607040950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 7 272
Dot.: Kontrola? Tak czy nie?

Cytat:
Napisane przez sensualseductionnn Pokaż wiadomość
Ooo, z arabem byłaś, toż to news
Skąd pomysł, że byłam?
201607040950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-17, 23:48   #7
sensualseductionnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 81
Dot.: Kontrola? Tak czy nie?

Cytat:
Napisane przez adeedra Pokaż wiadomość
Skąd pomysł, że byłam?
Sorry, skejpowa relacja przeżywana z egzaltacją godną podziwu no i chyba parę przypadkowych dymanek, jeśli się mylę - popraw, nie chciało mi się czytać całego Twojego wątku o miłości do egipcjanina, no nic, nie będę tu spamować

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
sensualseductionnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-17, 23:50   #8
StarFighter
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 319
Dot.: Kontrola? Tak czy nie?

No i jeszcze ma arabski podpis
StarFighter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-18, 00:41   #9
201607040950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 7 272
Dot.: Kontrola? Tak czy nie?

Cytat:
Napisane przez sensualseductionnn Pokaż wiadomość
Sorry, skejpowa relacja przeżywana z egzaltacją godną podziwu no i chyba parę przypadkowych dymanek, jeśli się mylę - popraw, nie chciało mi się czytać całego Twojego wątku o miłości do Egipcjanina, no nic, nie będę tu spamować

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
Zatem poprawiam:
1. Relacja nie była skejpowa, była podtrzymywana przez skajpa i nie zaczęła się na skajpie.
2. Nie "byłam" a jestem.
3. Dymanka nie były przypadkowe. No, może jedno.
4. Skrupułów nadal nie mam.
5. Nie jestem cyniczna w kwestiach, o których nie mam pojęcia.
6. Nie zabieram głosu w sprawach, o których nie mam pojęcia.
7. Dzięki atrakcjom okołodymaniowym mam pojęcie tam, gdzie wy nie.
8. Jak mi się zaczną problemy z nadążeniem za wielbłądem, to założę wątas, obiecuję.
9. To, że jestem zdolna do tęsknoty i zakochania nie świadczy o tym, że jestem człowiekiem. To myślenie życzeniowe.
10. Co wy tam wiecie o perwersji.

A co do tematu wątku...
Cytat:
Napisane przez Loisto Pokaż wiadomość
Przeglądając forum często natrafia się na wątki, gdzie ktoś komuś "przetrzepał" telefon/facebooka/maila i wyszły z tego łzy, zerwanie, dramaty. No i jakby nie było - okrutna prawda.
Jak myślicie? Warto sprawdzać drugą połowę? Co daje nam prawo do kontroli? A może nic nam tego prawa nie daje?
Do tych, co kontrolują: robicie to z czystej przezornosci czy może macie jakieś powody, aby sprawdzać ukochanego lub ukochaną?
Cóż, pod koniec mojego poprzedniego związku mój ex juz sobie budował nowe fundamenty pod kolejny związek... Jakbym go wtedy sprawdziła to moze nie zrobiłabym z siebie głupiej tkwiąc w związku z nim i to ja bym go rzuciła. Dodatkowo często zastanawiam się czy zawsze był ze mną szczery i faktycznie wierny. Za takiego go uważałam, ale okazał się zupełnie inny. Nigdy go nie kontrolowalam, ale teraz trochę tego żałuję.
Wiec teraz zastanawiam się: co robić? Gdzie jest ten złoty środek?
Co myślicie na ten temat?

Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka
Telefonów ani facebooków nikomu nie trzepię, kontroli nie przeprowadzam.
Jako taką świadomość wybitnej osobowości mojego Mohammeda miałam jeszcze przed bzykaniem, on również miał jako taką świadomość, że się pakuje w romans z odrzutem kgb, zwolnionym za pracoholizm.

Gdyby mój wybranek nie był Arabem, nie zaangażowałabym wszelkich sił i środków do analizy i monitorowania bliskowschodniej kultury i mentalności - to raz. Nie potrzebowałabym jej, bo środkowoeuropejską miałam już przeanalizowaną - to dwa.

Złoty środek jest tam, gdzie instynkt mówi, że jest, ale bez poznania instynkt jest bezużyteczny.

PS. Ten gif mnie zachwyca, nie daruję sobie...


201607040950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-18, 02:08   #10
sensualseductionnn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 81
Dot.: Kontrola? Tak czy nie?

Cytat:
Napisane przez adeedra Pokaż wiadomość
Zatem poprawiam:
1. Relacja nie była skejpowa, była podtrzymywana przez skajpa i nie zaczęła się na skajpie.
2. Nie "byłam" a jestem.
3. Dymanka nie były przypadkowe. No, może jedno.
4. Skrupułów nadal nie mam.
5. Nie jestem cyniczna w kwestiach, o których nie mam pojęcia.
6. Nie zabieram głosu w sprawach, o których nie mam pojęcia.
7. Dzięki atrakcjom okołodymaniowym mam pojęcie tam, gdzie wy nie.
8. Jak mi się zaczną problemy z nadążeniem za wielbłądem, to założę wątas, obiecuję.
9. To, że jestem zdolna do tęsknoty i zakochania nie świadczy o tym, że jestem człowiekiem. To myślenie życzeniowe.
10. Co wy tam wiecie o perwersji.

A co do tematu wątku...

Telefonów ani facebooków nikomu nie trzepię, kontroli nie przeprowadzam.
Jako taką świadomość wybitnej osobowości mojego Mohammeda miałam jeszcze przed bzykaniem, on również miał jako taką świadomość, że się pakuje w romans z odrzutem kgb, zwolnionym za pracoholizm.

Gdyby mój wybranek nie był Arabem, nie zaangażowałabym wszelkich sił i środków do analizy i monitorowania bliskowschodniej kultury i mentalności - to raz. Nie potrzebowałabym jej, bo środkowoeuropejską miałam już przeanalizowaną - to dwa.

Złoty środek jest tam, gdzie instynkt mówi, że jest, ale bez poznania instynkt jest bezużyteczny.

PS. Ten gif mnie zachwyca, nie daruję sobie...


Muszę przyznać, że widać jak bardzo się starałaś i jak wiele serca i czasu włożyłaś w odpowiedzenie mi! Należy Ci się co najmniej uśmiechnięta buźka jak w przedszkolu " umiem pisać ", congrats

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
sensualseductionnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-18, 02:47   #11
201607040950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 7 272
Dot.: Kontrola? Tak czy nie?

Cytat:
Napisane przez sensualseductionnn Pokaż wiadomość
Muszę przyznać, że widać jak bardzo się starałaś i jak wiele serca i czasu włożyłaś w odpowiedzenie mi! Należy Ci się co najmniej uśmiechnięta buźka jak w przedszkolu " umiem pisać ", congrats

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka


Mam serce dla wszystkich, taka jestem wspaniała.

Opowiedz lepiej jak tam zaufanie w tchnącej prawdą historii o związku z Afgańczykiem, zrodzonym z szyicko-sunnickiego małżeństwa w Afganistanie pod reżimem talibów, którzy nie robili im z tego powodu żadnych przykrości.

Pomyśleć tylko, że gdyby nie moje aż nazbyt zaangażowane podejście do dymania Araba mogłaby być z tego tak piękna i wiarygodna historia, którą pod innym nickiem mógłbyś się razem z kolegami onanizować na wątkach o śniadych zwyrodnialcach.
For shame Adeedra, for shame.
201607040950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-18, 05:11   #12
angelynn
Raczkowanie
 
Avatar angelynn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Amsterdam
Wiadomości: 390
Dot.: Kontrola? Tak czy nie?

Za każdym razem jak postanowiłam przetrzepać telefon znalazłam "cos"... Przeczucie, intuicja? A moze dziwne zachowanie partnera? Nie wiem, ale nie żałuje i bede to robic za każdym razem jak cos mi nie bedzie pasowało.
__________________
"Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich doświadczeniach. Przetrwa wszystko."
angelynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-18, 07:05   #13
Loisto
Rozeznanie
 
Avatar Loisto
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 847
Dot.: Kontrola? Tak czy nie?

Cytat:
Napisane przez angelynn Pokaż wiadomość
Za każdym razem jak postanowiłam przetrzepać telefon znalazłam "cos"... Przeczucie, intuicja? A moze dziwne zachowanie partnera? Nie wiem, ale nie żałuje i bede to robic za każdym razem jak cos mi nie bedzie pasowało.
No właśnie. Mnie pierwszy raz w życiu kusi, aby tez to zrobić. Ale tu raczej nie chodzi o przeczucie czy intuicję, bo żadne znaki na niebie i ziemi niego mówią mi, abym to zrobiła. Po prostu... Skoro historia lubi się powtarzać... Nie chce znowu wyjść na naiwną. Aczkolwiek z drugiej strony byłoby to krzywdzące wobec TZ. Bo to wygląda jakby płacił za błędy mojego ex.

Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka
__________________
Wanna see father raping her stepdaughter? Visit: https://www.pis.wtf/s/pr06 (Tor Browser only)
Loisto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-18, 08:44   #14
StarFighter
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 319
Dot.: Kontrola? Tak czy nie?

Multi-kulti
StarFighter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-18, 08:59   #15
Monster66
TheBill
 
Avatar Monster66
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Brak
Wiadomości: 2 768
Dot.: Kontrola? Tak czy nie?

Cytat:
Napisane przez adeedra Pokaż wiadomość
PS. Ten gif mnie zachwyca, nie daruję sobie...



W tym teledysku arabowie jeżdżą po pustyni na ładnych koniach.Może ci się spodoba jak nie znasz

https://www.youtube.com/watch?v=BgpXMA_M98o


A co do tematu.To można kontrolować czemu nie? Najważniejsze żeby samemu dobrze zacierać ślady
__________________
Takie tam
Monster66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-18, 09:21   #16
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: Kontrola? Tak czy nie?

Proszę trzymać się tematu wątku i nie robić offtopów, to nie jest miejsce na wytykanie historii miłosnych Adeedry i że ktoś ma z tym problem

Edytowane przez Maguda_
Czas edycji: 2015-12-18 o 09:23
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-18, 10:00   #17
Pudel123
Wtajemniczenie
 
Avatar Pudel123
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2 455
Dot.: Kontrola? Tak czy nie?

ni ekontroluję i nie życzę sobie, aby ktoś mnie kontrolował. Z pewnością nie chciałabym, aby moje rozmowy prywatne z kimś były czytane przez drugą połówkę danej osoby. Rozmawiam z nią/nim a jej partnerem.
__________________
come take my heart of glass and give me your love
I hope you'll still be there to pick the pieces up


89,9->73,2

spinoholiczka

[COLOR="Gray"]thriatlon - finished!
Pudel123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-18, 14:11   #18
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Kontrola? Tak czy nie?

Nigdy w życiu nie sprawdziłam facetowi prywatnej korespondencji i nie zamierzam. Gdyby facet naruszył w ten sposób moją prywatność, to byłby koniec związku. Już nigdy bym mu nie zaufała. Muszę mieć dużo przestrzeni, do której tylko ja mam dostęp i to są miedzy innymi moje sprzęty elektroniczne i ich zawartość. Nie wolno ich dotykać nikomu bez pozwolenia i naruszenie tego zakazu źle się kończy.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-18, 16:44   #19
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Kontrola? Tak czy nie?

Ja nikomu nie grzebię i nie chcę, żeby mi ktoś grzebał.
Kiedyś przeczytałam wiersze brata, które pisał do dziewczyny i pouczyłam się jak podglądaczka przyłapana na gorącym uczynku.
Niefajnie.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-19, 01:54   #20
lanabananaa
Banana Fana Fo!
 
Avatar lanabananaa
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 422
Dot.: Kontrola? Tak czy nie?

No nie warto, co może potwierdzić mój obecny chłopak, który przetrzepał mi telefon, zauważył, że udzielam się na wizażu, nawet założył tutaj konto, żeby mnie posledzic. Na jego nieszczęście wszystko się wydało, a on niestety nic nie znalazł ciekawego. Więc jak będziesz chciała sprawdzić swojego faceta to weź to pod uwagę, że możesz nic nie znaleźć a on się o tym dowie i wtedy juz nie będzie miło
__________________
Zapuszczam włosy
lanabananaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-19, 09:39   #21
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: Kontrola? Tak czy nie?

ja mam wszystko pohasłowane, nikt moich haseł nie zna, chodzę z telefonem nawet do kibla

jak komuś się to nie podoba, to może się ze mną nie wiązać, od samego początku widać jakie mam zdanie w tej kwestii
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-19, 10:06   #22
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Kontrola? Tak czy nie?

Nie kontrolujemy, porzucamy swoje elektroniczne sprzęty po całym domu, ale nikt nikomu nie grzebie. Natomiast mamy ustalone, że nie będzie żadnego wybaczania, rozmawiania czy dawania drugich szans jeśli dojdzie do jakiegokolwiek nadwyrężenia zaufania.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-20, 08:15   #23
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Kontrola? Tak czy nie?

Cytat:
Napisane przez adeedra Pokaż wiadomość
Zatem poprawiam:
1. Relacja nie była skejpowa, była podtrzymywana przez skajpa i nie zaczęła się na skajpie.
2. Nie "byłam" a jestem.
3. Dymanka nie były przypadkowe. No, może jedno.
4. Skrupułów nadal nie mam.
5. Nie jestem cyniczna w kwestiach, o których nie mam pojęcia.
6. Nie zabieram głosu w sprawach, o których nie mam pojęcia.
7. Dzięki atrakcjom okołodymaniowym mam pojęcie tam, gdzie wy nie.
8. Jak mi się zaczną problemy z nadążeniem za wielbłądem, to założę wątas, obiecuję.
9. To, że jestem zdolna do tęsknoty i zakochania nie świadczy o tym, że jestem człowiekiem. To myślenie życzeniowe.
10. Co wy tam wiecie o perwersji.

A co do tematu wątku...

Telefonów ani facebooków nikomu nie trzepię, kontroli nie przeprowadzam.
Jako taką świadomość wybitnej osobowości mojego Mohammeda miałam jeszcze przed bzykaniem, on również miał jako taką świadomość, że się pakuje w romans z odrzutem kgb, zwolnionym za pracoholizm.

Gdyby mój wybranek nie był Arabem, nie zaangażowałabym wszelkich sił i środków do analizy i monitorowania bliskowschodniej kultury i mentalności - to raz. Nie potrzebowałabym jej, bo środkowoeuropejską miałam już przeanalizowaną - to dwa.

Złoty środek jest tam, gdzie instynkt mówi, że jest, ale bez poznania instynkt jest bezużyteczny.

PS. Ten gif mnie zachwyca, nie daruję sobie...


A ja takiego na koniu nad morzem widziałam na żyw w tym roku na Sycylii, słowo.

W temacie.
Nie kontroluję, nie sprawdzam, wolę staromodne zaufanie. Jeśli je zawiedzie, będę miała podstawy do podejrzeń - zajrzę pewnie. Jak mi się będzie chciało, bo jakoś tak mam wdrukowane, że to bez sensu.
Ale podstaw na szczęście nie mam, jest wierny i lojalny aż miło.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-20 09:15:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:01.