Fryzjer Szczecin - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-24, 06:42   #901
nb50
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 21
Dot.: Fryzjer Szczecin

Jest Pan niepoważny. Wymaga Pan od klientki dowodu,że była u Pana w salonie? Phhhh! W jakim celu wystawiałaby Panu złą opinię?? A może opinię wystawiła tak późno,bo nie korzystała wcześniej z tej strony?
A dwa,że takie dyskusje powinniście sobie Państwo mili zostawić dla siebie. Klientka wyraziła opinię, Pan się do niej ustosunkował,a straszenie prokuraturą to już nie jest na miejscu- przynajmniej ja tutaj nie jestem po to by takie rzeczy czytać. Żenada.
nb50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-24, 11:19   #902
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Fryzjer Szczecin

Tak naprawdę nawet jeśli by Saraaaaaa nie miała racji to po takim zachowaniu ze strony Studio LOr ja na pewno do tego salonu nigdy nie pójdę
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-26, 20:35   #903
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: Fryzjer Szczecin

Oj nie ładnie ja również na pewno nie pójdę do tego salonu po takiej akcji i każdej osobie która będzie chciała tam iść opiszę całą sytuacja, aby wiedziała,że jeśli coś będzie nie tak to nie będzie można nawet wyrazić niezadowolenia gdyż salon straszy prawnikami.
Uważam ze gdyby nic nie było sknocone to salon nie zawracał by sobie głowy jedną klientką"rzekomą" która twierdzi,że tam coś nie tak zrobiono itd
__________________
START 1.05.2013

91....................... .......................91
65....................... .......................60
86....................... .......................90
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-26, 21:00   #904
alocha11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 28
Thumbs down Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez nb50 Pokaż wiadomość
Jest Pan niepoważny. Wymaga Pan od klientki dowodu,że była u Pana w salonie? Phhhh! W jakim celu wystawiałaby Panu złą opinię?? A może opinię wystawiła tak późno,bo nie korzystała wcześniej z tej strony?
A dwa,że takie dyskusje powinniście sobie Państwo mili zostawić dla siebie. Klientka wyraziła opinię, Pan się do niej ustosunkował,a straszenie prokuraturą to już nie jest na miejscu- przynajmniej ja tutaj nie jestem po to by takie rzeczy czytać. Żenada.

Dla mnie to cale forum i to co sie tutaj dzieje to jedna wielka zedana
Ublizanie sobie nawzajem , oczernianie anonimowo innych
Ludzie troche szacunku do Siebie .
Rozchisteryzowane niby klientki , ktore ciagle maja problemy ze znalezieniem fryzjera ( maja raczej problem ze soba) albo fryzjerzy oczerniajacy innych -eliminujacy konkurencje

Dziewczyny jak chcecie miec fajnie zrobione wlosy,patrzcie co kto ma na glowie a nie czytajcie bzdury i bajki tutaj wypisywane..
Polowa informacji tutaj to bajki
alocha11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 14:31   #905
iga888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Tak naprawdę nawet jeśli by Saraaaaaa nie miała racji to po takim zachowaniu ze strony Studio LOr ja na pewno do tego salonu nigdy nie pójdę
Ja również. To już nie można wyrazić swojej opinii? Chyba po to jest forum.
iga888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 10:39   #906
aga0101
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 10
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez Saraaaaaa Pokaż wiadomość
Niestety nie wstawię zdjęć tego świetnie rozjaśnionego odrostu, gdyż takowych nie posiadam. Ciężko było pokazać sie ludziom na ulicy ( różniego rodzaju kombinacje z zaczesywaniem włosów, by jak najbardziej zakryc "kurczaka"), a co dopiero mówić o upamiętnianiu tego na zdjęciach.... Gdyby nie to, że żal mi było włosów dobijać ponownym rozjasnianiem, wtedy chyba doszczetnie byłabym juz łysa, to odrazu poszłabym do innego salonu na farbowanie :/
Dziwne, dziwne dla mnie...poszlas wydac kolejne 200 zl zamiast wrocic z reklamacja?Sory ale nie za bardzo Ci wierze.....Chyba jestes z branzy i zwalczasz konkurencje..jak wielu tu robi...
aga0101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 10:45   #907
onlyou
Raczkowanie
 
Avatar onlyou
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 33
Send a message via Skype™ to onlyou
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Tak naprawdę nawet jeśli by Saraaaaaa nie miała racji to po takim zachowaniu ze strony Studio LOr ja na pewno do tego salonu nigdy nie pójdę
mam dokładnie takie samo odczucie...
__________________
Doświadczenie zwiększa naszą mądrość, nie zmniejsza jednak naszej głupoty...
onlyou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-28, 17:09   #908
Saraaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8
Dot.: Fryzjer Szczecin

Poraża mnie Pana osobowośc, Pana podejście do Klientek! Prosze bardzo, skasowałam swoje obiektywne zdanie, bo jest Pan niereformowalną osoba, z którą nie da rady dojść do konsensusu i dalej nie mam zamiaru prowadzić z Panem konwersacji, gdyż to do niczego sensownego nie prowadzi! Może Pan tym żyje, ale ja mam bardziej barwne życie niż prowadzenie niemiłych konwersacji na forum, z osobą, z która i tak normalnie nie można porozmawiać, bo Pan wie wszystko najlepiej i nie dociera do Pana, co mówią inni! Panu nic nie można powiedzieć, dosłownie nic, co również zauważyły osoby powyżej! Podejrzewam, że jak by kogoś obcięto na łyso, gdy ktoś przyszedłby podciąć tylko końcówki, to i tak by Pan wmówił takiej Klientce, że na pewno tego oczekiwała od fryzjera..... Chyba czas pomyśleć nad sobą.... To moja ostatnia wiadomość do Pana, więc niech się Pan nie nadwyręża z odp i zostawi ją dla siebie; bo dla mnie jak i dla innych (jak widać) żałosne jest prowadzenie tej konwersacji! Pozdrawiam.



Cytat:
Napisane przez aga0101 Pokaż wiadomość
Dziwne, dziwne dla mnie...poszlas wydac kolejne 200 zl zamiast wrocic z reklamacja?Sory ale nie za bardzo Ci wierze.....Chyba jestes z branzy i zwalczasz konkurencje..jak wielu tu robi...

Może Ty byś ponownie powierzyła swoje włosy fryzjerce, która nie potrafiła Ci rozjaśnić włosów, co nie jest jakąś wielką filozofią, ale ja takiego ryzyka ponownie bym nie podjęła! Pozdrawiam.

---------- Dopisano o 18:09 ---------- Poprzedni post napisano o 17:52 ----------

Cytat:
Napisane przez KlatkaNaPtaszka Pokaż wiadomość
Oj nie ładnie ja również na pewno nie pójdę do tego salonu po takiej akcji i każdej osobie która będzie chciała tam iść opiszę całą sytuacja, aby wiedziała,że jeśli coś będzie nie tak to nie będzie można nawet wyrazić niezadowolenia gdyż salon straszy prawnikami.
Uważam ze gdyby nic nie było sknocone to salon nie zawracał by sobie głowy jedną klientką"rzekomą" która twierdzi,że tam coś nie tak zrobiono itd
Dokładnie, tak jak mówisz! Przykre to jest, iż korzystamy z usług ludzi, zostawiamy tam swoje ciężko pieniądze, którzy, jak się okazuję, później by Ci oczy wydłubali jak wyrazi się swoją obiektywna opinię, którzy oczekiwaliby tylko pochwal heh....Tym bardziej, iż na forum jest więcej osób niezadowolonych z usług tego salonu... Pozdrawiam Was dziewczyny i życzę milszego traktowania Was, przez włascicieli salonu, z którego usług korzystacie, bo mi nie było to dane heh...

Edytowane przez Saraaaaaa
Czas edycji: 2012-12-28 o 17:11
Saraaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 21:31   #909
Jackowo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer Szczecin

Żenadą jest to forum, 97% opinii umieszczonych tutaj to opinie fryzjerów. Skąd wiem ?
Bo sam jestem fryzjerem i pracując w salonach fryzjerskich w Szczecinie dostawałem polecenie umieszczania na tego typu forach podobnych "opinii". A jeśli jakiś salon próbował się bronić natychmiast był atakowany przez rzeszę "bezstronnych" użytkowników.
Apropo bezstronnych użytkowników nb50 to salon fryzjerski Vegas.

Więc drogie klientki jeżeli macie zamiar skorzystać z usług fryzjera zdajcie się na opinię koleżanek i znajomych, bo wchodząc na podobne fora nie wiecie czy celem osoby siedzącej po drugiej stronie komputera jest pomoc forumowiczom czy zareklamowanie konkretnego fryzjera czy też zaszkodzenie innemu.
Jackowo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 21:59   #910
Studio LOr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5
Dot.: Fryzjer Szczecin

Nadal rozmawiam z anonimową osobą która uważa że jest obiektywna pisząc opinie które nie mają pokrycia.
Ponawiam po raz kolejny propozycję
Proszę przedstawić dokument potwierdzający wykonanie usługi a rozpatrzymy reklamację.
Reklamacja to poprawnie wykonana usługa lub zwrot wydanych pieniędzy jako klientka powinna pani to wiedzieć.
Studio LOr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-01, 13:18   #911
mleczkowtubce
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 101
Exclamation szczecin przedluzanie wlosow kto?gdzie?

witam chciala bym sie dowiedziec gdzie w szczecinie mozna przedluzyc naprawde tanio wlosy najlepiej w salonie .
mleczkowtubce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-03, 19:41   #912
honeyed
Przyczajenie
 
Avatar honeyed
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 29
Dot.: Fryzjer Szczecin

Czy któraś z Was mogłaby mi polecić fryzjera, który dobrze i naturalnie (mam na myśli bez tłustych mazideł) upina włosy w szczecinie?
__________________
Nie mów nic. Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.
honeyed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 21:26   #913
pprinceska70
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 53
Szczecin, przełużanie i farbowanie włosów blond. Gdzie i do kogo sie udac?

Cześć dziewczynki, mam problem nie jestem zadowolona z fryzjerki (pani Beata z saloniku "Merlin Monroe" bezrzecze niedaleko ul. Zasciankowej) szukam od kilku dni.
Mam blond wlosy i zawsze jak farbowalam u tej fryzerki odrost bardzo roznil sie od mojego koloru ktory mam na calosci, fryzjerka chyba malo kompetentna bo nie umiala sobie poradzic.
Dodatkowo chce poprzedluzac wlosy, nie koniecznie w salonie. Moze polecic Mi ktos kogos kto przedluza ladnie wlosy i solidnie, kto pomoze doradzic. Bardzo mi zalezy na znalezieniu dobrego fryzjera.
pprinceska70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 18:33   #914
delikatna blondyneczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 37
Dot.: Fryzjer Szczecin

Dziewczyny, czy któraś z was była kiedyś we Fryzjerskim Atelie Katarzyny Klim? Przechodziłam ostatnio koło tego salonu i zwróciłam uwage, bo pracują tam na Lorealu, jestem ciekawa opinii.
delikatna blondyneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 15:27   #915
Helianka
Rozeznanie
 
Avatar Helianka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 610
Dot.: Fryzjer Szczecin

Drogie Panie! Orientujecie się może czy dobrze ścinają i układają włosy w salonie L'oreal na Słonecznym? Prosiłabym o szybką odpowiedź, albo nie wiem gdzieś okolice jacyś dobrzy fryzjerzy(wolałabym żeby to była fryzjerka).
Helianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-13, 19:01   #916
purpledress
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 10
Exclamation Dot.: Fryzjer Szczecin

Hej dziewczyny
wiecie może, ile kosztuje strzyżenie włosów (bez modelowania) u pana Adama Kwieka? Mam dość długie, raczej gęste... Jak Wam się wydaje, ile mogę zapłacić maksymalnie? Mam nadzieję, że zmieszczę się w 70zł

Będę wdzięczna za szybką odpowiedź, niedługo mam umówioną wizytę, a nie wiem, czego się spodziewać cenowo. Sprawdziłam cennik strony House of Beauty, ale okazało się, że to jakiś HoB w Rybniku...
purpledress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 05:11   #917
JeSuisUnPapillon
Zadomowienie
 
Avatar JeSuisUnPapillon
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 414
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez purpledress Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
wiecie może, ile kosztuje strzyżenie włosów (bez modelowania) u pana Adama Kwieka? Mam dość długie, raczej gęste... Jak Wam się wydaje, ile mogę zapłacić maksymalnie? Mam nadzieję, że zmieszczę się w 70zł

Będę wdzięczna za szybką odpowiedź, niedługo mam umówioną wizytę, a nie wiem, czego się spodziewać cenowo. Sprawdziłam cennik strony House of Beauty, ale okazało się, że to jakiś HoB w Rybniku...
Hej, ja mam włosy do połowy pleców, za ścięcie płaciłam 60zł. Za farbę+ścięcie 155.

HoB w Szczecinie chyba nie ma strony bo kiedyś szukałam numeru i też mi się pokazywała strona z Rybnika.
__________________
Najpierw stworzyliśmy szczęśliwy związek...
http://www.suwaczek.pl/cache/22dc175c64.png
...a następnie naszego Małego Misia
http://www.suwaczki.com/tickers/dqprpx9i136imlln.png
JeSuisUnPapillon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 23:32   #918
Jombusiowa_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 16
Dot.: Fryzjer Szczecin

Czy ma ktoś telefon do Dawida z affinage bo nie sledze ostatnio watku?
Jombusiowa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-11, 08:08   #919
onlyou
Raczkowanie
 
Avatar onlyou
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 33
Send a message via Skype™ to onlyou
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez Zeila Pokaż wiadomość
Gdzie znajdę tego p. Radka ?
Zeila, niestety i bardzo ubolewam z tego powodu, już nie znajdziesz Pana Radosława Kowalczyk (Duńska) w Szczecinie...
Około miesiąca temu przeniósł się do Kopenhagi i teraz tam cudownie dba o włosy Pań.
W związku z tym, nie wstawię zdjęć tego jak zrobił mi włosy (jak obiecałam), bo i tak niczego to nie wniesie.

Szkoda, bo kiedy w końcu znalazłam porządnego fryzjera, on się przenosi . Ale oczywiście, życzę mu jak najlepiej!

pozdrawiam Was Dziewczyny!

ps. póki co, ja chodzę do jego uczennicy.
__________________
Doświadczenie zwiększa naszą mądrość, nie zmniejsza jednak naszej głupoty...
onlyou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-17, 18:34   #920
purpledress
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 10
Dot.: Fryzjer Szczecin

Poszłam do pana Adama Kwieka - dosłownie dwadzieścia minut temu wróciłam do domu Jestem bardzo zadowolona, trafiłam idealnie. Nie chciałam rewolucji na głowie, tylko delikatne obcięcie końcówek, bo cały czas zapuszczam włosy. Jest idealnie, nie za krótko, lekko wycieniowane, żeby podkreślić moje naturalne fale. Pan Adam wypytywał dokładnie, jak chcę mieć to zrobione, sugerował swoje pomysły bez narzucania. Wizyta kosztowała 60 zł. Wyszłam z szerokim uśmiechem na ustach i fryzurą, która doskonale mi odpowiada. Polecam
purpledress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-22, 14:42   #921
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez purpledress Pokaż wiadomość
Poszłam do pana Adama Kwieka - dosłownie dwadzieścia minut temu wróciłam do domu Jestem bardzo zadowolona, trafiłam idealnie. Nie chciałam rewolucji na głowie, tylko delikatne obcięcie końcówek, bo cały czas zapuszczam włosy. Jest idealnie, nie za krótko, lekko wycieniowane, żeby podkreślić moje naturalne fale. Pan Adam wypytywał dokładnie, jak chcę mieć to zrobione, sugerował swoje pomysły bez narzucania. Wizyta kosztowała 60 zł. Wyszłam z szerokim uśmiechem na ustach i fryzurą, która doskonale mi odpowiada. Polecam

moze wstawisz foto abysmy wiedzialy co ci zrobil na glowie?
__________________
START 1.05.2013

91....................... .......................91
65....................... .......................60
86....................... .......................90
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 21:01   #922
aga197
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1
Poszukuje fryzjerki w Szczecinie

Dobrych kilka lat temu chodzilam do fryzjerki o imieniu Agnieszka z baaardzo rozowymi wlosami. Salon miescil sie na ul. Pocztowej. Dziewczyna byla naprawde swietna. Przyjezdzam w odwiedziny do Szczecina, desperacko potrzebuje zmian w fryzurze. Gdyby ktokolwiek wiedzial cos na jej temt prosze dajcie znac. A moze ktos ma dobrego fryzjera ktory potrafi doradzic, dobrac kolor i fryzure a na dodatek doskonale wprowadzic to w praktyke?
aga197 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-12, 20:44   #923
Angelap13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1
Dot.: Poszukuje fryzjerki w Szczecinie

Agnieszka -rózowa ma teraz salon na ul.Ściegiennego 9 .tel;607884269
Angelap13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-15, 11:11   #924
madzia9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4
Dot.: Fryzjer Szczecin

A co sadzicie o Hair Factory i o Josefie?
madzia9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-18, 09:15   #925
kredka4112
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 7
Dot.: Fryzjer Szczecin

Byłam u Josefa i nie polecam.
Przed pójściem do fryzjera umyłam włosy. Na samym początku podkreśliłam, że tylko wystarczy zmoczyć. Tak czy siak zostały umyte. Miałam włosy do pasa i prosiłam o ścięcie do końca łopatek. Sugesia fryzjera: do ramion. Nie zgodziłam się. Ściął mi tylko końcówki i to tak, że nikt nie zauważył, że byłam u fryzjera. Zostałam wymodelowana pomimo, że chciałam tylko wysuszenia. (Dzięki temu wszystko ładnie pieknie wyglądało) Po pierwszym umyciu włosów po strzyżeniu... dramat... włosy wyglądaly jakbym wpadła pod kosiarkę, nie układamy się i nie były ładnie wycieniowane. Koszt 75 zł.
Dalej szukam fryzjera który spełni moje oczekiwania. Może była któraś z Was w salonie na zawadzkiego "Basia Salon Fryzjerski Barbara Janeck" albo u Karolczyka? Pracuje tam P. Agnieszka. Nieco o Niej słyszałam ale nie wiem czy się zdecydować.
kredka4112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-18, 11:23   #926
madlen_m
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 51
Dot.: Fryzjer Szczecin

Hej.

ja mam w planach iść do studia Jacek Karolczyk, jakoś tak mi wpadli w oko , ale kompletnie nie wiem jakigo fryzjera tam wybrac, nie mogę znaleźć opinii na ich temat w internecie. Czytałam tylko o P. Ewie a o P. Agnieszce nie słyszałam. Czy któraś z Was może korzystała z usług lub zna opinie o fryzjerach, którzy tam pracuja?
Jesli tak to z góry dziękuje za odpowiedzi bo już nie mogę patrzeć na swoje włosy...
madlen_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 07:58   #927
madzia9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4
Dot.: Fryzjer Szczecin

Czytam i czytam od poczatku i duzo opini ma p.Ewa z Okey.Ja bylam kiedys u Davida jeszcze za jego czasow w Imperium Wizazu i fryzura byla taka sobie juz drugi raz nie poszlam.A p.Adam Kwiek ma dopiero temin na koncowke sierpnia.wiec szukam dalej,moze ktos jeszcze sie wypowie o p.Ewie i o salonie kosmetycznym ktory sie tam miesci?
madzia9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-19, 09:24   #928
madlen_m
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 51
Smile Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez madzia9 Pokaż wiadomość
Czytam i czytam od poczatku i duzo opini ma p.Ewa z Okey.Ja bylam kiedys u Davida jeszcze za jego czasow w Imperium Wizazu i fryzura byla taka sobie juz drugi raz nie poszlam.A p.Adam Kwiek ma dopiero temin na koncowke sierpnia.wiec szukam dalej,moze ktos jeszcze sie wypowie o p.Ewie i o salonie kosmetycznym ktory sie tam miesci?
Ja byłam kiedyś u p. Ewy, nie czytałam żadnych opinii tylko poszłam. Dla mnie miała fajne podejście do klienta, chyba najdłużej mi ścinała włosy od wszystkich fryzjerów, ale za to cieniowanie super było wykonane i nie miałam problemów z ich ułożeniem. Schodziłam pasemkami z bardzo ciemnego brązu na średni brąz, wyszło ładnie. Już nie pamiętam czemu zrezygnowałam z chodzenia tam, ale chyba jakość farby pozostawiała dużo do życzenia...szybko schodziła. Byłam z 3 lata temu, z tego co pamiętam to bardzo miła, dużo gadała ale jako stylistka nie wybrała mi fryzury, która by mi odpowiadała tylko jak niestety większość fryzjerów ,,poprawiła,, to co miałam.
Poczytaj na forum, bo jak kiedyś patrzałam to jest pełnoooo opinii o p. Ewie.
madlen_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-20, 05:56   #929
JeSuisUnPapillon
Zadomowienie
 
Avatar JeSuisUnPapillon
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 414
Dot.: Fryzjer Szczecin

Chodziłam dosyć długo do Pani Ewy zanim poszłam do p.Adama, jest baaaardzo sympatyczną osobą, ogólnie w salonie jest miło - u kosmetyczki również. Dużo mówi, doradzi...całkiem fajnie mi ścinała włosy. Kolory też ładne dobierała klientkom. Jedyne co mi się nie podobało to to, że trochę bała się cieniować. Myślę, że jest dobrym fryzjerem.
__________________
Najpierw stworzyliśmy szczęśliwy związek...
http://www.suwaczek.pl/cache/22dc175c64.png
...a następnie naszego Małego Misia
http://www.suwaczki.com/tickers/dqprpx9i136imlln.png
JeSuisUnPapillon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-12, 15:49   #930
Silvia09
Zadomowienie
 
Avatar Silvia09
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 031
Dot.: Poszukuje fryzjerki w Szczecinie

Hej dziewczyny

Mam długie i naturalne włosy prawie, że do pupy, trochę pocieniowane.
Szukam świetnego fryzjera, który zajął by się moimi włosami. Chodzi mi tylko o cieniowanie nic więcej.
Czy ten Pan Adam Kwiek, o którym tyle piszecie pracuje w tym salonie? http://www.salon-kosmetyczny-szczecin-640.zor.pl/.
Jeszcze myślałam o tym salonie http://www.fryzjer.szczecin.pl/
Z góry dziękuję za odpowiedź.
__________________

Jest -> 76,5 kg

Cel: 65 kg


Edytowane przez Silvia09
Czas edycji: 2013-07-12 o 16:02
Silvia09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-02-06 18:33:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:22.