Rozstanie z facetem XXXIX - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-11-25, 20:48   #3721
kataleja86
Raczkowanie
 
Avatar kataleja86
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 68
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIX

Eks zadzwonił sobie poplotkować byłam zdziwiona bo nie odzywał się 2 tyg i z grubej rury wypaliłam co na to jego nowa dziewczyna, zapytałam czy się całowali już potwierdził czy spali ze sobą milczał zapytał czy na pewno chce wiedzieć cisnęłam go dalej powiedział ze nie ja na to kłamiesz on nic no @!?€&!?! powiedziałam mu żeby więcej do mnie nie dzwonił ze to nie chce mieć z nim kontaktu i blokuje go wszędzie gdzie się da

pomóżcie ;(


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kataleja86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-25, 20:51   #3722
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIX

Cytat:
Napisane przez kataleja86 Pokaż wiadomość
Eks zadzwonił sobie poplotkować byłam zdziwiona bo nie odzywał się 2 tyg i z grubej rury wypaliłam co na to jego nowa dziewczyna, zapytałam czy się całowali już potwierdził czy spali ze sobą milczał zapytał czy na pewno chce wiedzieć cisnęłam go dalej powiedział ze nie ja na to kłamiesz on nic no @!?€&!?! powiedziałam mu żeby więcej do mnie nie dzwonił ze to nie chce mieć z nim kontaktu i blokuje go wszędzie gdzie się da

pomóżcie ;(


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W sensie, że ma nową dziewczynę, ale do Ciebie zadzwonił? Co to za człowiek w ogóle? Żenada
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-25, 20:53   #3723
Tashira
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 223
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIX

Cytat:
Napisane przez kataleja86 Pokaż wiadomość
Eks zadzwonił sobie poplotkować byłam zdziwiona bo nie odzywał się 2 tyg i z grubej rury wypaliłam co na to jego nowa dziewczyna, zapytałam czy się całowali już potwierdził czy spali ze sobą milczał zapytał czy na pewno chce wiedzieć cisnęłam go dalej powiedział ze nie ja na to kłamiesz on nic no @!?€&!?! powiedziałam mu żeby więcej do mnie nie dzwonił ze to nie chce mieć z nim kontaktu i blokuje go wszędzie gdzie się da

pomóżcie ;(


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ech bidna... nie odbieraj wiecej od niego co za dupek... po co zadzwonil i mówi Ci takie rzeczy. To straszne.

Nie dociekaj Kochana tego nigdy wiecej. Lepiej nie wiedzieć, nie myśleć.

A na poprawę humoru pomysl ze musialo byc slabo skoro zadzwonil do Ciebie. Może nowa pachnie cebula i sledziami?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tashira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-25, 20:53   #3724
OlgaPS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 15
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIX

Calowal sie ze swoja nowa dziewczyna a nie uprawiali seksu ,ciezko uwierzyc. :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
OlgaPS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-25, 20:59   #3725
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIX

Cytat:
Napisane przez Cerveza_ Pokaż wiadomość
Ty chociaż w tym samym. Ja się cofam. Ten fizyczny ból jest nie do opisania...
To nie jest cofanie, to są naturalne etapy żałoby. Już się wydaje, że ją przeszłaś, ale wraca ból, rozpacz, chęć pogadania z byłym... To jest normalne i naturalne. Zwłaszcza, kiedy związek skończył się nagle i niespodziewanie, i w sumie z dnia na dzień zostałaś z niczym. To jest naprawdę jak żałoba po śmierci bliskiej osoby. Trzeba to przetrwać

Z czasem takie fale będą po prostu coraz rzadsze i słabsze.
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-25, 21:24   #3726
kataleja86
Raczkowanie
 
Avatar kataleja86
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 68
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIX

A jeszcze dodam ze mi powiedział ze on z nią rozmawia o mnie i ona nie ma nic przeciwko no chyba jest z nią coś nie tak i moge jej tylko współczuć bo okłamuje nas obydwie jeśli to któraś z was to dziewczyno proszę uważaj nie pocieszaj skurczybyka bo on nie zasługuje na żadna z nas
ale mnie wkurzył i cała noc miałam wczoraj koszmary z nim i z nią związane coś było na rzeczy ze zaraz po tym zadzwonił :/ niech go szlag a ja się łudziłam ze wrócimy do siebie a on obraca już jakaś inna no @&!?)€&&!!! oszaleje ze złości zadźgałabym go naostrzonym ołówkiem grrr


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:24 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Tashira Pokaż wiadomość
Ech bidna... nie odbieraj wiecej od niego co za dupek... po co zadzwonil i mówi Ci takie rzeczy. To straszne.

Nie dociekaj Kochana tego nigdy wiecej. Lepiej nie wiedzieć, nie myśleć.

A na poprawę humoru pomysl ze musialo byc slabo skoro zadzwonil do Ciebie. Może nowa pachnie cebula i sledziami?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Hahaha <3


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kataleja86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-25, 21:56   #3727
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIX

Kurcze, ale popatrz. Jak mu tak cudownie z tą nową, to czemu szuka kontaktu z Tobą? Przecież gdybyś Ty poznała jutro superprzystojnego, młodego intelektualistę-miliardera, który w dodatku jest namiętnym kochankiem i nie widzi poza Tobą świata, to sorry... powiedziałabyś: "Kochanie, przepraszam, daj mi chwilkę, tylko zadzwonię i powiem o tym eksowi"? No właśnie.

Innymi słowy, Twój eks jest głupi i próbuje wzbudzić w Tobie zazdrość.
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-11-25, 22:01   #3728
magda170325
Wtajemniczenie
 
Avatar magda170325
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 492
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIX

Ja też mam dołek, ciągły kontakt tego totalnie nie ułatwia.. Wiecie jak to jest - zobaczycie że napisał to jest uśmiech na twarzy, jakieś chwilowe szczęście a później siadacie i ryczycie z myślą 'po co mi to'.. Porażka.. Mój były przedwczoraj chciał się spotkać, mało brakowało, że bym się ugięła i zgodziła. Masakra, nie mogę tego pojąć.. Minęły 3 miesiące od rozstania, został z żoną i już czuje się taki pewny, że mi spotkanie proponuje.. Chyba zapomniał, że już raz wysłałam jej wiadomości, które do mnie pisał i mogę zrobić to ponownie Ale nie.. tak sobie myślę, że już by to nic nie zmieniło gdybym coś jej napisała.. I tak z nim zostanie..
A ja jak będę dalej tak się użalać nad sobą to zostanę sama..
Ten tydzień jest jego ostatnim tygodniem w pracy.. Ciężko mi na samą myśl, że już go nie będę codziennie widywać.. Chociaż on jest pewny, że będziemy się widywali, to ja tego nie chcę.. Nie mogę tego chcieć..
Z plusów to zaczęłam szukać nowej pracy
magda170325 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-25, 22:03   #3729
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIX

Cytat:
Napisane przez magda170325 Pokaż wiadomość
Ja też mam dołek, ciągły kontakt tego totalnie nie ułatwia.. Wiecie jak to jest - zobaczycie że napisał to jest uśmiech na twarzy, jakieś chwilowe szczęście a później siadacie i ryczycie z myślą 'po co mi to'.. Porażka.. Mój były przedwczoraj chciał się spotkać, mało brakowało, że bym się ugięła i zgodziła. Masakra, nie mogę tego pojąć.. Minęły 3 miesiące od rozstania, został z żoną i już czuje się taki pewny, że mi spotkanie proponuje.. Chyba zapomniał, że już raz wysłałam jej wiadomości, które do mnie pisał i mogę zrobić to ponownie Ale nie.. tak sobie myślę, że już by to nic nie zmieniło gdybym coś jej napisała.. I tak z nim zostanie..
A ja jak będę dalej tak się użalać nad sobą to zostanę sama..
Ten tydzień jest jego ostatnim tygodniem w pracy.. Ciężko mi na samą myśl, że już go nie będę codziennie widywać.. Chociaż on jest pewny, że będziemy się widywali, to ja tego nie chcę.. Nie mogę tego chcieć..
Z plusów to zaczęłam szukać nowej pracy
Dobra. Normalnie się nie mieszam, ale powiem szczerze, że na Twoim miejscu powiedziałabym o tym jego żonie. Bo to jest mega chamskie, co ten facet robi.
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-25, 23:48   #3730
kataleja86
Raczkowanie
 
Avatar kataleja86
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 68
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIX

[1=578537b29e2e39e1d6e3dc9 dfc9821e485b809af_62f97e7 3ceb2a;86169753]Kurcze, ale popatrz. Jak mu tak cudownie z tą nową, to czemu szuka kontaktu z Tobą? Przecież gdybyś Ty poznała jutro superprzystojnego, młodego intelektualistę-miliardera, który w dodatku jest namiętnym kochankiem i nie widzi poza Tobą świata, to sorry... powiedziałabyś: "Kochanie, przepraszam, daj mi chwilkę, tylko zadzwonię i powiem o tym eksowi"? No właśnie.

Innymi słowy, Twój eks jest głupi i próbuje wzbudzić w Tobie zazdrość.[/QUOTE]


Znajomy mi wyslał screen z jego fejsbuka, ma zdjęcie z nią sprzed tygodnia w „naszym” byłym mieszkaniu. Ona mi się nie podoba, nie popadlam w kompleksy przez to. Wyglada staro i jest kompletnie inna ode mnie jeśli chodzi o rysy twarzy. Pewnie i pasują do siebie. Niech mu rodzi dzieci i pierze skarpetki. Ja zasługuje na przystojniejszego faceta
Tylko zastanawiam się czy oni sobie ze mnie wspólnie jaj nie robią, tylko co to by była za panna, która by na to poszła?:|
Jedno jest pewne, odblokowałam się na facetów A przystojniaków w moim otoczeniu nie brakuje także biorę się za siebie i cyc do przodu będzie dobrze. Nie potrzebnie zmarnowałam czas!!!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kataleja86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-25, 23:59   #3731
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIX

Dziewczyny wpadam do was z kontrowersyjnym tematem. Co sądzicie o niezobowiązującym seksie z ex? Zacznijmy od tego, że ja go nie kocham. Płakałam, zalilam się, ale w końcu mi przeszło, widzę jaki z niego kutafon. W życiu nie chciałabym z nim być kolejny raz.
Wypisuje, chce się spotykać, mam z nim kontakt, ale jak mam być szczera to mam takie "oesu czego chcesz" jak pisze. Jak dzwoni to czasem nawet mi się nie chce odebrać Ogólnie siedzi za granicą i zjeżdża raz na 2 miesiące na urlop. Martwi się co u mnie, kasę mi chce wysyłać, prezenty kupuje, planuje naszą przyszłość (?) mimo że to on nie chciał ślubu, to teraz nagle chce, snuje wizje jak to będziemy państwo X, jak będziemy mieszkać. Np. Piszemy i ja mówię, że kurde, mam zamiar sobie kupić szafę w stylu retro a ten "będzie nam pasować do wystroju sypialni". Generalnie to twierdzi że mnie kocha, że żyć beze mnie nie może, że jestem kobietą jego życia ble ble ble ble ble ble
Mnie na te słowa ogarnia raczej śmiech i politowanie.
ALE
DZIEWCZYNY ON BYŁ NIEZIEMSKI W ŁÓŻKU
Z nikim nie było mi tak dobrze pod względem seksu, bardzo dobrze znał mnie i moje preferencje.
Póki co nikogo nie mam, nie mam nikogo na oku, mam bardzo dużo pracy, w związku z czym nie mam nawet czasu kogoś szukać.
A seksu mi brakuje. Co myślicie o tym, żeby spotykać się z nim wyłącznie na seks jak będzie w Polsce? On mi tego nie proponuje, raczej proponuje mi powrót, ale nie wybaczę mu tego co zrobił i w ogóle nigdy mu nie zaufam. No i jak pisałam - jest kuta**m. Oczywiście seks tylko w gumie, żeby nie było.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-26, 00:50   #3732
hush
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 17
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIX

Cytat:
Napisane przez Julia_1996 Pokaż wiadomość
Jejku 3,5roku... U mnie minął miesiąc i mi się wydaje,że to tak długo,a u mnie dalej dół Bardzo Ci współczuję i mam nadzieję,że już niedługo poczujesz ulgę i zaczniesz normalnie żyć

Dziękuję Wiem, że zacznę, ale nie wiem jak do tego doprowadzić...


Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
A ja bym chciała. Nie wyobrażam sobie być w związku, w którym jedna wiadomość od eks może sprawić, że facet poleci do niej w podskokach.

Wiadomo, jest to świństwo jakiegoś kalibru, ale też dość ważny test dla związku.

Myślę, że każdy, jeżeli z kimś był blisko, to ma do kogoś słabość, sentyment. Moje odezwanie się mogłoby zburzyć spokój i sielankę, która panuje w ich związku. Nawet jeżeli jest pewny i nie wróci do mnie. Rozdrapię pewną ranę, która widocznie się zagoiła. Może przez to ich relacja się popsuje. Może coś się zmieni. Ode mnie się może odetnie, ale jego, w ten czy inny sposób, zranię. Tego nie chcę.



Cytat:
Napisane przez bowszystkotoiluzjajest Pokaż wiadomość
A co do sytuacji @hush, też nie wiem czy powinna się odzywać czy nie. Ktoś tu napisał że ta aktualna dziewczyna przynajmniej by wiedziała, że jest z typem co poleciał na pstrykniecie byłej, więc nie ma czego żałować.. no ale .. nie wiem, a co z facetem, przecież to robienie jemu metliku w głowie.. a sentyment zawsze zostaje, miałby sytuację rozum&serce, chyba że miłość do byłej już uleciala

Dokładnie, cokolwiek by z tego nie wynikło - zranię go. To ja odeszłam. Ja podjęłam decyzję. Teraz wycofywanie się z niej, kiedy zaczęło mu się układać - byłoby nie w porządku.


[1=578537b29e2e39e1d6e3dc9 dfc9821e485b809af_62f97e7 3ceb2a;86167871]Kurcze, ale przecież wiele z nas zna tę sytuację z drugiej strony: że my byłyśmy w związku, kiedy odezwał się eks i mówił, że kocha, tęskni albo chciał się znowu zacząć spotykać. I w sumie faktycznie, to naprawdę człowiekowi zwisa, kiedy jest się w nowej relacji. Trzeba być naprawdę w słabym związku, żeby dostać jakiś wątpliwości z powodu eksa i chcieć zrujnować wszystko, co stworzyło się z nową osobą w imię starego, odgrzewanego kotleta.

Na początku byłam bardzo krytyczna odnośnie pisania do eks, który ma już narzeczoną, właśnie dlatego, żeby nie mącić mu w głowie. A jak poczytałam argumentację elvegirl, i kiedy zaczęłam o tym głębiej myśleć na podstawie własnych doświadczeń, to rzeczywiście... nie da się ukryć, że pisaniem po 3 latach za wiele się nie da popsuć w cudzym związku.

Niemniej jednak, tak z czystej przyzwoitości i w imię niepisanych zasad rządzących wszechświatem, ja bym zdecydowanie odpuściła.[/QUOTE]



Twój post dał mi na początku taką słodką nadzieję - a zaraz potem sprowadził mnie na ziemię Jestem podobnego zdania, oczywiście. Gdybym się tym nie przejmowała już dawno bym znalazła sposób, by się z nim skontaktować. Ale ja nie potrafię. Nie chodzi nawet o nią - to jemu nie chcę w głowie mętliku tworzyć.



Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
I żeby nie było, ja hush wcale nie namawiam do odezwania się do eks, natomiast po prostu nie widzę w tym tylko negatywów i nie uważam takiego odezwania się za najgorsze co można zrobić drugiej kobiecie.

Ja generalnie też, ale widać, że się dziewczyna męczy i przez to wkręcanie sobie nadziei może tak się męczyć przez kolejne lata. Niestety, wizja "jak mamy być ze sobą, to będziemy i za milion lat" potrafi bardzo dużo krzywdy zrobić.
Hush nie może ruszyć z miejsca i nie dziwię się, że ją te myśli wykańczają. Mnie by zarżnęły.

Właśnie też mi się wydaje, że pomimo, że to ja odeszłam, bo nie byłam na to gotowa, i na do widzenia życzyłam mu szczęścia i tego, by znalazł kogoś nowego - to naiwnie wierzyłam, że nasze losy znowu się splączą. To jest tak głupie, ale teraz widzę, że serio w to wierzyłam. Że jak dowiedziałam się o ich związku - ok, to dobrze, może da mu szczęście, ale co to będzie? Los pokaże, nic nie jest przesądzone. (Chociaż fakt, że ustawił date związku w NASZYM dniu - widać było, że była zmieniona, więc zrobił to specjalnie - mnie nieco zdziwił).

Nawet jak dowiedziałam się, że się zaręczyli (nad morzem, tam gdzie spędziliśmy najlepsze wakacje w życiu)- ok, przepłakałam kilka nocy, ale się otrząsnęłam, z myślą, że ma prawo ułożyć sobie życie. Sama byłam wtedy w związku dość udanym, więc przebolałam. Chyba.
Ale potem we wrześniu zobaczyłam ich zdjęcie z jakiegoś wesela. I mnie siekło. Tak już totalnie. Bo to zdjęcie, to jak stali, jak ją przytulał, jak ją trzymał - to była kopia naszego zdjęcia. I to mnie chyba zniszczyło. W moim ówczesnym związku zaczęło się źle dziać, do tego te uczucia - zakończyłam to.
To jest chyba w tym najgłupsze, że to głupie zdjęcie mnie tak olśniło. Że zrozumiałam, że wcale nie będzie jakiegoś "kiedyś", że on już podjął decyzję. Że wygląda nawet na szczęśliwego. Że być może wcale nie ma dla nas żadnej szansy, a ja, podświadomie, wierzyłam, że w końcu będziemy razem. Nawet teraz, jak wyobrażam sobie siebie na starość to widzę jego u mojego boku. I że przez te 3,5 roku nie wybiegałam w przyszłość, nie planowałam. Jakby czując podświadomie, że tam się kryje jakieś głupie przekonanie, które rozsądek podważy.




Cytat:
Napisane przez bowszystkotoiluzjajest Pokaż wiadomość
Tylko pytanie, czy te myśli pojawiały się co jakiś czas przez te 3,5 roku, a więc były był cały czas w jej sercu; czy gdy Hush była w innych związkach, to tego nie było - a pojawiły się te myśli dopiero teraz, bo jest sama, bo nie trafiła na nikogo ciekawego i zaczęła rozkminiać, że straciła swoją szansę, a nie dlatego że to prawdziwa miłość.


Niemniej też po przeanalizowaniu tego uważam, że powinna jednak coś zrobić, bo myślami to można się zadręczać i zadręczać. Nie może przez to powiedzieć sobie "it's over", bo ten mit prawdziwej romantycznej miłości dalej w niej tkwi.


Ja tak poważnie zaczęłam czuć, że może nie do końca to przebolałam, jakoś po 2 latach. Wcześniej też o nim myślałam, ale jak nie myśleć o kimś, kto przeniknął cię do szpiku kości? Ale wtedy był już w związku, więc to w sobie uciszyłam. Sama jeszcze miałam wiarę, że mimo niepowodzeń i mi się uda. Więc parłam na przód.
Wiesz co, ja myślę że to nie jest prawdziwa miłość (ale też każdy ma swoją definicję). Miłość to nie uczucie. To się wypracowuje. Ja myślę, że patrzę na to jak na szansę. Jak na człowieka, z którym miałam coś fajnego i z którym mogłam stworzyć coś dobrego- ale nie byłam gotowa.
Być może to jest po prostu jakiś strach - przed jutrem, przed przyszłością? Może brak mi poczucia bezpieczeństwa, który mi się z nim kojarzy? Serio nie wiem. Przeżywam taki miszmasz uczuć, myśli i rozważań, że sama nic już nie wiem. Staram się być rozsądna i gdybym mogła wyłączyć uczucia to serio, byłoby mi może źle, ale biorąc to zdroworozsądkowo to może nawet uznałabym za normalne to, co przeżywam, a myślenie, że ten jedyny i żaden inny - za głupie. A tak odzywa się serce i budzi wątpliwość, pytając "na pewno?".
Nie znoszę tego rozdarcia. Zawsze byłam rozsądna. A teraz? Zachowuję się jak dziecko, które nie potrafi zapanować nad uczuciami. Minęło tyle czasu, a ja co? Płaczę w poduszkę, bo byłam młoda i głupia, a teraz jestem stara i taaaaka mądra. Boże...

Ale wiem, że ta niepewność tego jest dostatecznym powodem, by nic z tym nie robić - a przynajmniej nie angażować jego osoby. Może pomogłaby mi rozmowa, albo jego totalne odrzucenie - tak bardzo mnie kochał, że w sumie ciężko mi uwierzyć, że już nic nie czuje. A przecież to jest tak bardzo możliwe...


Może to ta jesień. Może zbyt dużo obowiązków w życiu, zbyt duże tempo. Serio, mam nadzieję, że istnieje na to jakieś racjonalne wytłumaczenie.

Edytowane przez hush
Czas edycji: 2018-11-26 o 00:54
hush jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-26, 04:56   #3733
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIX

Cytat:
Napisane przez magda170325 Pokaż wiadomość
Ja też mam dołek, ciągły kontakt tego totalnie nie ułatwia.. Wiecie jak to jest - zobaczycie że napisał to jest uśmiech na twarzy, jakieś chwilowe szczęście a później siadacie i ryczycie z myślą 'po co mi to'.. Porażka.. Mój były przedwczoraj chciał się spotkać, mało brakowało, że bym się ugięła i zgodziła. Masakra, nie mogę tego pojąć.. Minęły 3 miesiące od rozstania, został z żoną i już czuje się taki pewny, że mi spotkanie proponuje.. Chyba zapomniał, że już raz wysłałam jej wiadomości, które do mnie pisał i mogę zrobić to ponownie Ale nie.. tak sobie myślę, że już by to nic nie zmieniło gdybym coś jej napisała.. I tak z nim zostanie..
A ja jak będę dalej tak się użalać nad sobą to zostanę sama..
Ten tydzień jest jego ostatnim tygodniem w pracy.. Ciężko mi na samą myśl, że już go nie będę codziennie widywać.. Chociaż on jest pewny, że będziemy się widywali, to ja tego nie chcę.. Nie mogę tego chcieć..
Z plusów to zaczęłam szukać nowej pracy
Jedyne co Ci mogę poradzić to definitywnie urwanie kontaktu. Wiem, że to ciężkie. Ale tak będzie najlepiej bo i tak wszystko obroci się przeciwko Tobie. Ona go nie wyrzuci, na niej te screeny wrażenia nie zrobią, znajdzie winę ale tylko w Tobie.

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez patisia123
Czas edycji: 2018-12-02 o 17:55
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-26, 08:36   #3734
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIX

Cytat:
Napisane przez kataleja86 Pokaż wiadomość
Eks zadzwonił sobie poplotkować byłam zdziwiona bo nie odzywał się 2 tyg i z grubej rury wypaliłam co na to jego nowa dziewczyna, zapytałam czy się całowali już potwierdził czy spali ze sobą milczał zapytał czy na pewno chce wiedzieć cisnęłam go dalej powiedział ze nie ja na to kłamiesz on nic no @!?€&!?! powiedziałam mu żeby więcej do mnie nie dzwonił ze to nie chce mieć z nim kontaktu i blokuje go wszędzie gdzie się da

pomóżcie ;(
Sama sobie robisz kuku rozmawiając z nim i sama się biczujesz zadając mu takie pytania, ciągnąc go za język.
Mam nadzieję, że wytrwasz


Cytat:
Napisane przez kataleja86 Pokaż wiadomość
A jeszcze dodam ze mi powiedział ze on z nią rozmawia o mnie i ona nie ma nic przeciwko no chyba jest z nią coś nie tak i moge jej tylko współczuć bo okłamuje nas obydwie (...)
Albo jej mówi, jak bardzo przeżywasz to rozstanie, jak bardzo mu Cię szkoda i że wierzy, że słysząc wprost że jest z inną się wyleczysz. Nie takie rzeczy o eks się nowym opowiada


Cytat:
Napisane przez magda170325 Pokaż wiadomość
Minęły 3 miesiące od rozstania, został z żoną i już czuje się taki pewny, że mi spotkanie proponuje..
W sumie nie ma co mu się dziwić. Obie zrobił w uja, obie go chcą. Wniosek? Czego by nie zrobił, i tak spadnie na 4 łapy w stęsknione damskie objęcia.


Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wpadam do was z kontrowersyjnym tematem. Co sądzicie o niezobowiązującym seksie z ex?
Że to kijowy pomysł.



Cytat:
Napisane przez hush Pokaż wiadomość
To jest chyba w tym najgłupsze, że to głupie zdjęcie mnie tak olśniło.
Nieee, to jest jak najbardziej normalne. Takie namacalne dowody są zdecydowanie silniejszym bodźcem niż "ktoś coś o nim powiedział".
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-26, 08:47   #3735
bowszystkotoiluzjajest
Zakorzenienie
 
Avatar bowszystkotoiluzjajest
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 199
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIX

Jak nic nie czujesz do ex, to rób co chcesz, musisz być pewna że na pewno nic. Ja myślę, że nawet jakby mi przeszło uczucie, to przez taki seks mogłoby się odnowić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bowszystkotoiluzjajest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-26, 08:52   #3736
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIX

Seks bez zobowiązań to w większości przypadków komplikacje, jeśli nie z jednej, to z drugiej strony. Tinker napisała, że koleś będzie dążył do związku, więc po prostu seksem da mu nadzieję, a przy okazji zapewni sobie jego trucie jej tyłka o ten powrót. Po co i na co?
Naprawdę, swędzenie między nogami nie jest warte ewentualnych późniejszych problemów.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-26, 09:58   #3737
bowszystkotoiluzjajest
Zakorzenienie
 
Avatar bowszystkotoiluzjajest
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 199
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIX

No dla niektórych to swędzenie jest wszystkiego warte xD skoro np zdradzają swoich partnerów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bowszystkotoiluzjajest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-26, 11:45   #3738
kropeczka999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 102
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIX

Moj ex zostawil mnie dla laski, ktora ma super figure... wlasnie zobaczylam jej zdjecia. Eh. A przy rozstaniu mowil, ze nikogo nie ma, teraz sie okazalo, że jednak ktos byl i jest... przykro mi strasznie, bo nie jestem jakas gruba, ale tez nie mam idealnej fit figury. Zależy co jeszcze ta dziewczyna ma w glowie... eh nie rozumiem tego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kropeczka999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-26, 11:55   #3739
Tashira
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 223
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIX

Cytat:
Napisane przez kropeczka999 Pokaż wiadomość
Moj ex zostawil mnie dla laski, ktora ma super figure... wlasnie zobaczylam jej zdjecia. Eh. A przy rozstaniu mowil, ze nikogo nie ma, teraz sie okazalo, że jednak ktos byl i jest... przykro mi strasznie, bo nie jestem jakas gruba, ale tez nie mam idealnej fit figury. Zależy co jeszcze ta dziewczyna ma w glowie... eh nie rozumiem tego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oni wszyscy tak mowia 'nikogo nie ma'. Moj ex w pt mowil ze nikogo nie ma, plakal mi rekaw mowil ze kocha nie chciał zabierac rzeczy swoich ode mnie a w sb rano bujal sie usmiechniety od ucha do ucha z jakas panna. Nawet niespecjalnie piekna baaa! Pare tyg wczesniej po randce z nia do domu wrocil z kwiatkami dla mnie bo on tak mnie kocha. A ja tego dnia czulam ze cos jest nie tak i pytalam czy kogos ma. "Oczywiscie ze nie mam kochanie!" )) wiec te szuje prawie nigdy sie nie przyznaja.

Cytujac:

"Męskim priorytetem nigdy nie będzie NIE KŁAMAĆ. Męskim priorytetem zawsze będzie stabilizacja i święty spokój. Jeżeli więc skłamać oznaczać będzie zachować status quo, to facet będzie kłamał jak najęty. I miłość, czy też lojalność nie będą miały nic do tego. „Kocham” to znaczy chcę utrzymać stan obecny; to znaczy, nie chce by żonka odeszła, narzeczona zwróciła pierścionek, czy też kochanka olała. A więc by wszystko zostało po staremu, mężczyzna łże jak pies. (...) I jeszcze jedno. Stabilizacja i święty spokój nie oznaczają jedynie muskania i pielęgnacji swojego gniazdka. Jest jeszcze stabilizacja polegająca na nieustannym zmienianiu kobiet albo stabilizacja polegająca na kompletnym nieangażowaniu się w jakikolwiek związek. "

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tashira jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-26, 12:08   #3740
bowszystkotoiluzjajest
Zakorzenienie
 
Avatar bowszystkotoiluzjajest
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 199
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIX

Po prostu wygoda, tu ciepełko domowe, tam jakaś nowa zainteresowana, bo czemu nie?:p przecież taka biologia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bowszystkotoiluzjajest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-26, 12:22   #3741
kropeczka999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 102
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIX

Poprostu sie tego po nim nie spodziewałam. Po 3 latach myślałam, że go znam, a tu taka akcja. Nie wiem czy nie popadne w kompleksy, ale kurcze co ja mogłam zrobic, żeby mnie nie zostawil. Troche sie pozbieralam i wracam do punktu wyjscia... niedlugo miną 2 miesiace

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kropeczka999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-26, 12:32   #3742
Tashira
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 223
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIX

Cytat:
Napisane przez kropeczka999 Pokaż wiadomość
Poprostu sie tego po nim nie spodziewałam. Po 3 latach myślałam, że go znam, a tu taka akcja. Nie wiem czy nie popadne w kompleksy, ale kurcze co ja mogłam zrobic, żeby mnie nie zostawil. Troche sie pozbieralam i wracam do punktu wyjscia... niedlugo miną 2 miesiace

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak wiekszosc z nas... nigdy w 100% nie poznasz człowieka. Ja dzis wiem jedno: szybciej zaufam zwierzeciu niz facetowi. Po prostu nie warto. Czlowiek moze byc pewny tylko siebie, a i tez nie zawsze.

Nic nie mogłaś zrobic. Mogłaś dawac od siebie wiecej i wiecej i wiecej. A on to wszystko z wygody by bral a na koniec i tak zrobil co zrobil. Bo to taki typ.

Ja po 5 latach zwiazku, pierścionku itd tez myslalam ze juz wszystko mam pewne. No coz... dalam wszystko co moglam a on i tak mnie zostawił. Znudziło mu sie.

Kolejny bedzie musial baaaaaardzo sie postarać by dostać choc 1/10 tego co dalam poprzedniemu frajerowi. Dziś wiem juz ze nie warto.

Ja zaczelam tyrac na 2 etaty by bylo mnie stac na wiecej ciuszkow, schudłam 12kg by mu sie bardziej podobac, przymykalam oko na kłamstwa by tylko byl, stalam po nocach przy garach by mu ugotować cos pysznego, a kolejny dzien wstawalam o 6 rano by wcisnac sie w seksowna koronke i podać mu do lozka pyszne gofry. Bylam taka frajerka ze szkoda gadac jakbym opisala jeszcze kilka rzeczy to byscie nie uwierzyły.
NIE WARTO.

Jak komus zalezy to doceni male gesty. A ktos kto ma nas w dupie nie doceni nawet gwiazdki z nieba.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tashira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-26, 12:59   #3743
kropeczka999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 102
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIX

@Tashira to u Ciebie trwało to dłużej niż u mnie... kurcze, ciężko to wszystko przeboleć, ale lakcja dla mnie jest taka, że trzeba patrzeć tylko na siebie. Bo potem zostaniesz z niczym i z rozwalonym poczuciem własnej wartości. 2 miesiące to chyba jeszcze niedługo, mam nadzieję, ze bedzie lepiej. W sumie ta jego nowa dziewczyna może wygladac i być lepsza ode mnie, ale nie mam wplywu na ta sytuacje, wiec pozostaje mi zaakceptować to i isc dalej. Szkoda tylko, ze to takie trudne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kropeczka999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-26, 13:14   #3744
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIX

Ja tam wolę jak następna partnerka mojego eksa jest ładna, bo to świadczy o jego dobrym guście A jak ma dobry gust, a wcześniej był ze mną, to...no właśnie
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-26, 13:16   #3745
Tashira
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 223
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIX

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Ja tam wolę jak następna partnerka mojego eksa jest ładna, bo to świadczy o jego dobrym guście A jak ma dobry gust, a wcześniej był ze mną, to...no właśnie
No ja tez wole jak zmienia na ładniejsza. Bo jak na brzydka to mysle czy dla niego bylam jeszczw brzydsza xd

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tashira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-26, 13:16   #3746
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIX

No właśnie
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-26, 13:25   #3747
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIX

Cytat:
Napisane przez kropeczka999 Pokaż wiadomość
Moj ex zostawil mnie dla laski, ktora ma super figure... wlasnie zobaczylam jej zdjecia. Eh. A przy rozstaniu mowil, ze nikogo nie ma, teraz sie okazalo, że jednak ktos byl i jest... przykro mi strasznie, bo nie jestem jakas gruba, ale tez nie mam idealnej fit figury. Zależy co jeszcze ta dziewczyna ma w glowie... eh nie rozumiem tego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niczym się nie przejmuj. Ja mam świetną figurę, jestem inteligentna, wykształcona, ładna, mam wiele zainteresowań, czytam książki, ambitna, pracowita, od czasu do czasu lubię się napić browara i pograć na konsoli, a czasem zakładam elegancką sukienkę i idę do teatru.
I wiesz co? Typ mnie zdradził z jakąś małolatą zaraz po maturze, przeciętna, ja bym się za taką na ulicy nie obejrzała, szara myszka. I też się czulam fatalnie, bo jak można było taką mnie zdradzić z taką dziewczyną?
Długo się zamartwiałam, co mu we mnie nie pasowało, czego mi brakowało, a potem pomyślałam wtf?! Anka, co ty wyrabiasz? Jesteś mądrą i piękną kobietą! Jeśli mnie zdradził, to dlatego, że on jest debilem, a nie dlatego, że mi czegoś brakowało.
Więc i ty się nie przejmuj. Ma ładną figurę - no i co? Ty pewnie masz równie dużo zalet i zaufaj mi, szczuplosc to nie wszystko.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-26, 13:28   #3748
Tashira
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 223
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIX

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Niczym się nie przejmuj. Ja mam świetną figurę, jestem inteligentna, wykształcona, ładna, mam wiele zainteresowań, czytam książki, ambitna, pracowita, od czasu do czasu lubię się napić browara i pograć na konsoli, a czasem zakładam elegancką sukienkę i idę do teatru.
I wiesz co? Typ mnie zdradził z jakąś małolatą zaraz po maturze, przeciętna, ja bym się za taką na ulicy nie obejrzała, szara myszka. I też się czulam fatalnie, bo jak można było taką mnie zdradzić z taką dziewczyną?
Długo się zamartwiałam, co mu we mnie nie pasowało, czego mi brakowało, a potem pomyślałam wtf?! Anka, co ty wyrabiasz? Jesteś mądrą i piękną kobietą! Jeśli mnie zdradził, to dlatego, że on jest debilem, a nie dlatego, że mi czegoś brakowało.
Więc i ty się nie przejmuj. Ma ładną figurę - no i co? Ty pewnie masz równie dużo zalet i zaufaj mi, szczuplosc to nie wszystko.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
U mnie to samo. Ex maturzystke wyrwal. Sam jest chwile przed 30tka. Ja tez niedaleko 30, studia mgr inż, sama mieszkam, znam jezyk, duzo czytam, mam sensowną prace jedna i druga z hobby. Moglabym dlugo wymieniac. Aaa i serio laska wizualnie mi do piet nie dorastala xd i co to zmienia? Tylko z niego robi debila.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tashira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-26, 13:38   #3749
bowszystkotoiluzjajest
Zakorzenienie
 
Avatar bowszystkotoiluzjajest
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 199
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIX

Może to oni mieli niskie poczucie własnej wartości i uważali że jesteście zbyt dobre, idealne dla nich

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bowszystkotoiluzjajest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-26, 13:57   #3750
Tashira
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 223
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIX

Cytat:
Napisane przez bowszystkotoiluzjajest Pokaż wiadomość
Może to oni mieli niskie poczucie własnej wartości i uważali że jesteście zbyt dobre, idealne dla nich

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No bo takiej lasce on czyms moze zaimponować. A ode mnie nie ukrywajmy byl 3 półki nizej. Moze przystojny ale w calej reszcie to on mi nie dorastał do pięt. A przy niej moze poczuc sie kims narcyz potrzebuje splendoru

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tashira jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-13 20:32:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:10.