Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy. - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Komputery, telefony, tablety > Gry komputerowe

Notka

Gry komputerowe Forum dla graczy komputerowych. Nie wiesz w co grać? Co kupić? Która gra jest fajna? Dołącz i podziel się wiedzą i pomysłami.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-26, 13:00   #271
ThinkOrange
Zadomowienie
 
Avatar ThinkOrange
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Przed komputerem
Wiadomości: 1 358
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Polecam starą przygodówkę 'Jack Orlando'. Genialne teksty
__________________
Jeśli się cofam, to tylko po to, żeby wziąć rozbieg
ThinkOrange jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-30, 23:16   #272
himbeertee
Wtajemniczenie
 
Avatar himbeertee
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 714
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

wciągnęłam się w quizwanie xD
himbeertee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-31, 08:43   #273
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

moze komus info sie przyda : na origin do 3 czerwca jest darmowy Battlefield 3 do pobrania
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-31, 09:31   #274
Pani Zemsta
Raczkowanie
 
Avatar Pani Zemsta
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 81
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Cytat:
Napisane przez nagomiko Pokaż wiadomość
moze komus info sie przyda : na origin do 3 czerwca jest darmowy Battlefield 3 do pobrania
już się pobiera fajna sprawa ogólnie, często robią takie akcje z darmowymi grami?
__________________
Mój blog o domowych kosmetykach i naturalnej pielęgnacji:


https://artemisya-natural-beauty-handmade.blogspot.com/
Pani Zemsta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-31, 09:34   #275
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Cytat:
Napisane przez Pani Zemsta Pokaż wiadomość
już się pobiera fajna sprawa ogólnie, często robią takie akcje z darmowymi grami?
nie mam pojecia trzeba by bylo obserwowac
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-31, 10:30   #276
Lusja
Zakorzenienie
 
Avatar Lusja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 890
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Grał ktoś już w Watch Dogs? Jak wrażenia?
__________________
praca licencjacka 0%


Lusja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-31, 10:37   #277
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Cytat:
Napisane przez Lusja Pokaż wiadomość
Grał ktoś już w Watch Dogs? Jak wrażenia?
ja widzialam tylko odcinek Pewdsa, ale tak mi sie ta gra nie podobala, ze stwierdzilam, ze nie bede czasu marnowac na nia
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-31, 11:21   #278
Lusja
Zakorzenienie
 
Avatar Lusja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 890
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Cytat:
Napisane przez nagomiko Pokaż wiadomość
ja widzialam tylko odcinek Pewdsa, ale tak mi sie ta gra nie podobala, ze stwierdzilam, ze nie bede czasu marnowac na nia
Ja oglądam gameplay'a Chmiela na YT i bardzo mi się spodobała. Ale na moim laptopie i tak nie pójdzie
__________________
praca licencjacka 0%


Lusja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 14:33   #279
ThinkOrange
Zadomowienie
 
Avatar ThinkOrange
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Przed komputerem
Wiadomości: 1 358
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Cytat:
Napisane przez nagomiko Pokaż wiadomość
moze komus info sie przyda : na origin do 3 czerwca jest darmowy Battlefield 3 do pobrania
Założyłam sobie konto na Originie dzisiaj właśnie

Cytat:
Napisane przez Pani Zemsta Pokaż wiadomość
już się pobiera fajna sprawa ogólnie, często robią takie akcje z darmowymi grami?
Ja siedzę na stronie Łowcy gier i mam ją w zakładkach i codziennie sprawdzam - to wiem, co gdzie najtaniej i co za darmo.
Np. kiedyś był left4dead 2 na steamie za darmo, a ostatnio Arma.
Warto śledzić i sobie pododawać gdy jest okazja.


Cytat:
Napisane przez Lusja Pokaż wiadomość
Grał ktoś już w Watch Dogs? Jak wrażenia?
Ja oglądałam filmik pokazujący jak fatalną fizykę ma Watch Dogs i się zniechęciłam. Na razie zakupu nie planuję, niech ponaprawiają błędy
__________________
Jeśli się cofam, to tylko po to, żeby wziąć rozbieg
ThinkOrange jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 14:43   #280
RaspberryLove
Raczkowanie
 
Avatar RaspberryLove
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 54
GG do RaspberryLove
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Cytat:
Napisane przez Pani Zemsta Pokaż wiadomość
już się pobiera fajna sprawa ogólnie, często robią takie akcje z darmowymi grami?
Średnio co miesiąc wypuszczają darmowego pełniaka. W kwietniu było DeadSpace, w maju Plants vs Zombies no i teraz Bf3.

Cytat:
Napisane przez Lusja Pokaż wiadomość
Grał ktoś już w Watch Dogs? Jak wrażenia?
Troszkę już grałam. Jest ok. Takie połączenie GTA i Assassins Creeda trochę Jednak największy minus tej gry to sterowanie samochodem, w innych grach bez problemu mi się jeździ, tak tutaj co chwila w coś przywalam jak muszę skręcić
__________________
65 ・•・•・ 59 ・•・•・ 55 kg

RaspberryLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 14:46   #281
ThinkOrange
Zadomowienie
 
Avatar ThinkOrange
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Przed komputerem
Wiadomości: 1 358
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Cytat:
Napisane przez RaspberryLove Pokaż wiadomość
Średnio co miesiąc wypuszczają darmowego pełniaka. W kwietniu było DeadSpace, w maju Plants vs Zombies no i teraz Bf3.



Troszkę już grałam. Jest ok. Takie połączenie GTA i Assassins Creeda trochę Jednak największy minus tej gry to sterowanie samochodem, w innych grach bez problemu mi się jeździ, tak tutaj co chwila w coś przywalam jak muszę skręcić
Lubię Assasin's creed ale nie lubię GTA.
Jak żyć?
__________________
Jeśli się cofam, to tylko po to, żeby wziąć rozbieg
ThinkOrange jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-02, 15:18   #282
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Cytat:
Napisane przez ThinkOrange Pokaż wiadomość
Lubię Assasin's creed ale nie lubię GTA.
Jak żyć?
padlam
ja za to lubie grac w bf ale sse na maxa w niego wole nie wiedziec jaki rape bym zaliczyla wchodzac w multiplayera
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 16:25   #283
ThinkOrange
Zadomowienie
 
Avatar ThinkOrange
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Przed komputerem
Wiadomości: 1 358
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Cytat:
Napisane przez nagomiko Pokaż wiadomość
padlam
ja za to lubie grac w bf ale sse na maxa w niego wole nie wiedziec jaki rape bym zaliczyla wchodzac w multiplayera
Zdarzyło mi się pograć kiedyś z exem w coda kilka razy ale żeby mi jakoś szło jeszcze... Ale co tam, ściągnę sobie battelfielda i potroluję ludzi moimi kiepskimi umiejętnościami, może poprawię im humor jak zaobaczą takiego lamera

W międzyczasie mam zaliczenia i zbliżają się egzaminy, a ja straram się nie grać za bardzo w nic chociaż kiepsko mi to idzie. Ale człowiek głupi jest, idą wakacje a i tak ciężko sobie powiedzieć, że teraz należy się do nauki zabrać na sam koniec xd
__________________
Jeśli się cofam, to tylko po to, żeby wziąć rozbieg
ThinkOrange jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 16:43   #284
Wolha
Zadomowienie
 
Avatar Wolha
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 047
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Dziewczyny dzisiaj o 20 konferencja CDP http://blog.cdp.pl/2014/06/05/konfer...g-com-na-zywo/

A tutaj projekt okładki http://www.gram.pl/news/2014/06/05/w...-okladki.shtml Wg mnie bardzo średni, mam nadzieję, że to nie będzie finalny wygląd.

Ja pewnie kupie kolekcjonerke, jak w przypadku Wiedźmina 2, jeszcze nie wiem czy w przedsprzedaży, bo po pierwsze: nie wiem czy mi pójdzie na obecnym kompie, po drugie: po kilku miesiącach poprzednia kolekcjonerka była tańsza i dodatkowe gadżety dokładali, np. podkładkę Razer.
__________________


Edytowane przez Wolha
Czas edycji: 2014-06-05 o 16:51
Wolha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 19:45   #285
Wolha
Zadomowienie
 
Avatar Wolha
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 047
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Ktoś oglądał?

Kolekcjonerka



Na mnie zrobiło takie wrażenie, że jego skutek jest w załączniku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wiedzmin_zamowienie.jpg (117,5 KB, 18 załadowań)
__________________

Wolha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 20:01   #286
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Cytat:
Napisane przez Wolha Pokaż wiadomość
Ktoś oglądał?

Kolekcjonerka



Na mnie zrobiło takie wrażenie, że jego skutek jest w załączniku
jakos nigdy nie rozumialam fenomenu wiedzmina
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 21:05   #287
Wolha
Zadomowienie
 
Avatar Wolha
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 047
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Cytat:
Napisane przez nagomiko Pokaż wiadomość
jakos nigdy nie rozumialam fenomenu wiedzmina
A lubisz gry rpg?
__________________

Wolha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 23:48   #288
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Cytat:
Napisane przez Wolha Pokaż wiadomość
A lubisz gry rpg?
ale tylko takie gdzie kieruje sie jedna postacia, a nie druzyna
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-06, 09:45   #289
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Cytat:
Napisane przez nagomiko Pokaż wiadomość
ale tylko takie gdzie kieruje sie jedna postacia, a nie druzyna
a gralas kiedys w Wiedzmina?
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-06, 10:21   #290
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Cytat:
Napisane przez nagomiko Pokaż wiadomość
ale tylko takie gdzie kieruje sie jedna postacia, a nie druzyna
No na tym właśnie generalnie Wiedźmin polega

Mnie trailer wyrzucił z kapci, poszło już zamówienie na preorder. Ogólnie targi E3 chyba spowodują moje przedwczesne zejście, a to dopiero sam początek, jeszcze będą dodatkowe materiały (gameplay) z Wiedźmina, oficjalne ogłoszenie, pewnie trailer i data premiery Mass Effect 4, i jeszcze do tego mnóstwo nowych materiałów z nowego Dragon Age'a. No będzie szał w tym tygodniu.
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-06, 10:22   #291
regularkate
Zadomowienie
 
Avatar regularkate
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 977
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Oglądałam wczoraj trailer Wieśka III, ale się zakochałam Niestety oczywiste jest, że muszę w celu zagrania nabyć nowy sprzęt, a to już jest mniej fajna sprawa, bo z kasą jest tak se
Jarają się na fb pojawieniem się Ciri i Yennefer, mnie to jakoś szczególnie nie rusza, bo Yen jak dla mnie w sadze jest odrzucająca i nie lubię tej postaci, a Ciri - jakiś taki patetyczny jest jej wątek. Ale z chęcią się przekonam, jak to zostało przedstawione w grze.
Najbardziej mnie ciekawi, czy i jak zmieni się system walki - to mój ulubiony element w dwójce, choć przez wielu znienawidzony

Btw może kogoś zainteresuje, a nie wie, że w angielskim dubbingu Emhyrowi głosu użyczył aktor grający w GoT Tywina
__________________
stop what you're doin', get into this groove, can't you see the signs?

Encore Precission Bass Player.
Lancia Kappa 2.0 driver.

regularkate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-06, 10:30   #292
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Cytat:
Napisane przez regularkate Pokaż wiadomość
Oglądałam wczoraj trailer Wieśka III, ale się zakochałam Niestety oczywiste jest, że muszę w celu zagrania nabyć nowy sprzęt, a to już jest mniej fajna sprawa, bo z kasą jest tak se
Jarają się na fb pojawieniem się Ciri i Yennefer, mnie to jakoś szczególnie nie rusza, bo Yen jak dla mnie w sadze jest odrzucająca i nie lubię tej postaci, a Ciri - jakiś taki patetyczny jest jej wątek. Ale z chęcią się przekonam, jak to zostało przedstawione w grze.
Najbardziej mnie ciekawi, czy i jak zmieni się system walki - to mój ulubiony element w dwójce, choć przez wielu znienawidzony

Btw może kogoś zainteresuje, a nie wie, że w angielskim dubbingu Emhyrowi głosu użyczył aktor grający w GoT Tywina
No właśnie ja się zaczynam obawiać... Zbieram właśnie teraz pieniądze na nowego laptopa, myślałam kupić tak za 3100-3200 góra, ale jak mam kupić komputer, a Wiesiek mi na nim będzie ledwo na średnich ciągnął no to średnio, on ma mi posłużyć ładnych parę lat, i teraz nie wiem, bo raczej nie mam szans uzbierać więcej kasy, a tu by się zdecydowanie przydało coś lepszego, przy tej grafice to komputery NASA będą cienko piszczeć

Ja też ani za Ciri, ani za Yen nie przepadam, i jeżeli będzie możliwość wyboru, a na pewno będzie, to Geralt zostanie przy Triss, ale okropnie mi się podoba samo to, że będzie okazja je zobaczyć, że jest takie mocne nawiązanie do książek, a i może dzięki grom te postaci zyskają moją sympatię, kto wie.

To był wielki news czas jakiś temu, chyba wszyscy wiedzą, a jak nie wiedzieli, to rozpoznają głos. No cóż, aktor niewątpliwie z najwyższej półki (haha, nawiasem mówiąc dobranie idealne, kto jak kto, ale Lannisterowie mają problemy z odpowiednim stosunkiem do członków swojej rodziny ), ale mnie jednak bardziej podoba się polska wersja, w angielskiej Emhyr brzmi strasznie surowo, jakby mu się z Geraltem w ogóle gadać nie chciało, trochę taki Tywin Lannister właśnie, tylko czekać aż powie coś w stylu "She will marry a suitable man, become a mother of children called var Emreis and never turn her back on her father again" Natomiast w polskiej wersji jest, nie dość, że młodszy, bardziej ludzki, głos jest mocniej nacechowany emocjami, to jeszcze można wyczuć po prostu troskę ojca, poza tym brzmi jakby chciał Ciri posadzić na tronie, a nie, wystawić na szafot, jak w wersji angielskiej.

Edytowane przez daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Czas edycji: 2014-06-06 o 11:16
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-06, 11:02   #293
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Cytat:
Napisane przez ellish Pokaż wiadomość
a gralas kiedys w Wiedzmina?
w jedynke, ale system walki tak ssal ze nie wytrzymalam i wyszlam
[1=daf502bc9430c04b8cbdbd9 4f51a8624bed02f84_61e0bd2 ac4d4e;46777963]No na tym właśnie generalnie Wiedźmin polega

Mnie trailer wyrzucił z kapci, poszło już zamówienie na preorder. Ogólnie targi E3 chyba spowodują moje przedwczesne zejście, a to dopiero sam początek, jeszcze będą dodatkowe materiały (gameplay) z Wiedźmina, oficjalne ogłoszenie, pewnie trailer i data premiery Mass Effect 4, i jeszcze do tego mnóstwo nowych materiałów z nowego Dragon Age'a. No będzie szał w tym tygodniu.[/QUOTE]

ale zapytanie bylo o wszystkie rpg a nie tylko o Wiedzmina
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-06, 11:11   #294
regularkate
Zadomowienie
 
Avatar regularkate
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 977
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

[1=daf502bc9430c04b8cbdbd9 4f51a8624bed02f84_61e0bd2 ac4d4e;46778119]No właśnie ja się zaczynam obawiać... Zbieram właśnie teraz pieniądze na nowego laptopa, myślałam kupić tak za 3100-3200 góra, ale jak mam kupić komputer, a Wiesiek mi na nim będzie ledwo na średnich ciągnął no to średnio, on ma mi posłużyć ładnych parę lat, i teraz nie wiem, bo raczej nie mam szans uzbierać więcej kasy, a tu by się zdecydowanie przydało coś lepszego, przy tej grafice to komputery NASA będą cienko piszczeć

Ja też ani za Ciri, ani za Yen nie przepadam, i jeżeli będzie możliwość wyboru, a na pewno będzie, to Geralt zostanie przy Triss, ale okropnie mi się podoba samo to, że będzie okazja je zobaczyć, że jest takie mocne nawiązanie do książek, a i może dzięki grom te postaci zyskają moją sympatię, kto wie.

To był wielki news czas jakiś temu, chyba wszyscy wiedzą, a jak nie wiedzieli, to rozpoznają głos. No cóż, aktor niewątpliwie z najwyższej półki (haha, nawiasem mówiąc dobranie idealne, kto jak kto, ale Lannisterowie mają problemy z odpowiednim stosunkiem do członków swojej rodziny ), ale mnie jednak bardziej podoba się polska wersja, w angielskiej Emhyr brzmi strasznie surowo, jakby mu się z Geraltem w ogóle gadać nie chciało, trochę taki Tywin Lannister właśnie, tylko czekać aż powie coś w stylu "Will marry a suitable man, become a mother of children called var Emreis and never turn his back on her father again" Natomiast w polskiej wersji jest, nie dość, że młodszy, bardziej ludzki, głos jest mocniej nacechowany emocjami, to jeszcze można wyczuć po prostu troskę ojca, poza tym brzmi jakby chciał Ciri posadzić na tronie, a nie, wystawić na szafot, jak w wersji angielskiej.[/QUOTE]

TŻ i ja zbieramy na stacjonarny już od jakiegoś czasu, a może trochę kaski z weselicha nas wspomoże Nie mogę się doczekać informacji nt. minimalnych wymagań, czuję, że parsknę śmiechem albo wybuchnę płaczem. Co racja, to racja, jak już kupować sprzęt elektroniczny, to taki, którego za chwilę nie trzeba będzie wymieniać (WIII już podobno ostatni, w sumie to dobrze ).

Ja też chętnie obejrzę Ciri i Yen w grze, rozumiem, że to obok Geralta i Jaskra czołowe postaci, jednak wolałabym Regisa bądź Milvę. Byłoby to mniej sztampowe, a jakie zaskakujące!

Ooo, no to z Emhyrem widzę, że jestem 20 lat za Murzynami Ja dopiero przy trailerze się połapałam. Polski trailer oglądałam już tak tyle, o ile, więc się nie wsłuchałam, ale co do tego, że aktorzy PL rządzą i będą rządzić, nie ma żadnej wątpliwości! Od dwóch edycji dubbing polski jest perfekt, nie zepsują tego z pewnością w ostatniej odsłonie.
__________________
stop what you're doin', get into this groove, can't you see the signs?

Encore Precission Bass Player.
Lancia Kappa 2.0 driver.

regularkate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-06, 11:18   #295
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Cytat:
Napisane przez regularkate Pokaż wiadomość
TŻ i ja zbieramy na stacjonarny już od jakiegoś czasu, a może trochę kaski z weselicha nas wspomoże Nie mogę się doczekać informacji nt. minimalnych wymagań, czuję, że parsknę śmiechem albo wybuchnę płaczem. Co racja, to racja, jak już kupować sprzęt elektroniczny, to taki, którego za chwilę nie trzeba będzie wymieniać (WIII już podobno ostatni, w sumie to dobrze ).

Ja też chętnie obejrzę Ciri i Yen w grze, rozumiem, że to obok Geralta i Jaskra czołowe postaci, jednak wolałabym Regisa bądź Milvę. Byłoby to mniej sztampowe, a jakie zaskakujące!

Ooo, no to z Emhyrem widzę, że jestem 20 lat za Murzynami Ja dopiero przy trailerze się połapałam. Polski trailer oglądałam już tak tyle, o ile, więc się nie wsłuchałam, ale co do tego, że aktorzy PL rządzą i będą rządzić, nie ma żadnej wątpliwości! Od dwóch edycji dubbing polski jest perfekt, nie zepsują tego z pewnością w ostatniej odsłonie.
juz sa tutaj jak sprawdzilam to u mnie by poszlo na ultra
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-06, 11:20   #296
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Na Milvę nie ma ani trochę szans, zresztą nawet bym nie chciała, Wiedźmin to nie seria, w której wskrzesza się postaci. No chyba, że ta Milva to w formie retrospekcji. No cóż, Regis, mimo że wtopiony w kolumnę, jednak nie umarł, ma szansę na regenerację, ale skoro przebicie kołkami i ucięta głowa regenerowały się 50 lat bodajże, to raczej w 10 lat się z kolumny nie wytopi niestety. No chyba, że ktoś wspomógłby proces magicznie, nie wiem. Ale na Regisa akurat szansa jest, marna bo marna, ale jest, ja bym go chętnie zobaczyła. Albo Borcha też na przykład, Dijkstrę, resztę czarodziejek z Loży, o postaciach ważniejszych w W2 nie wspominam, bo ich powrót jest akurat potwierdzony.

---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------

Cytat:
Napisane przez nagomiko Pokaż wiadomość
juz sa tutaj jak sprawdzilam to u mnie by poszlo na ultra
To jest oficjalna informacja? Nie widziałam nic takiego na forum Redów.
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-06, 11:23   #297
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

[1=daf502bc9430c04b8cbdbd9 4f51a8624bed02f84_61e0bd2 ac4d4e;46778878]Na Milvę nie ma ani trochę szans, zresztą nawet bym nie chciała, Wiedźmin to nie seria, w której wskrzesza się postaci. No chyba, że ta Milva to w formie retrospekcji. No cóż, Regis, mimo że wtopiony w kolumnę, jednak nie umarł, ma szansę na regenerację, ale skoro przebicie kołkami i ucięta głowa regenerowały się 50 lat bodajże, to raczej w 10 lat się z kolumny nie wytopi niestety. No chyba, że ktoś wspomógłby proces magicznie, nie wiem. Ale na Regisa akurat szansa jest, marna bo marna, ale jest, ja bym go chętnie zobaczyła. Albo Borcha też na przykład, Dijkstrę, resztę czarodziejek z Loży, o postaciach ważniejszych w W2 nie wspominam, bo ich powrót jest akurat potwierdzony.

---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------



To jest oficjalna informacja? Nie widziałam nic takiego na forum Redów.[/QUOTE]

przypusczenia (jak pozniej sprawdzilam na inncy hstronach, na tej nie bylo nic napisane)
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-06, 16:17   #298
Wolha
Zadomowienie
 
Avatar Wolha
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 047
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Ja się jaram pojawieniem Ciri, lubiłam jej postać w książce i ładnie wygląda na zwiastunie . Cieszyłabym się też z Regisa, pojawiły się sugestie, że na tym zrzucie jest on (z tyłu), ale wg mnie mare szanse.

Yen średnio mi się podoba, inaczej ją sobie wyobrażałam, nawet nie podłapałam w pierwszej chwili, że to ona.

Wymagań Redzi nie podali jeszcze.
Ja zapewne też będę musiała nowy komp lub chociaż część podzespołów kupić, ale mój komp ma już jakieś 5 lat więc najwyższa pora na coś nowszego, do lutego sporo czasu to pomału można zbierać.

Już ponad 7000 kolekcjonerek poszło, szkoda że nie są numerowane tym razem.

Wiedźmin 3 ostatni jeśli chodzi o Geralta, ale Redzi chcą zostać przy wiedźminach ogólnie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wiedzmin i spolka.jpg (50,5 KB, 13 załadowań)
__________________


Edytowane przez Wolha
Czas edycji: 2014-06-06 o 16:25
Wolha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-06, 16:41   #299
regularkate
Zadomowienie
 
Avatar regularkate
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 977
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Cytat:
Napisane przez Wolha Pokaż wiadomość
Ja się jaram pojawieniem Ciri, lubiłam jej postać w książce i ładnie wygląda na zwiastunie . Cieszyłabym się też z Regisa, pojawiły się sugestie, że na tym zrzucie jest on (z tyłu), ale wg mnie mare szanse.

Yen średnio mi się podoba, inaczej ją sobie wyobrażałam, nawet nie podłapałam w pierwszej chwili, że to ona.

Wymagań Redzi nie podali jeszcze.
Ja zapewne też będę musiała nowy komp lub chociaż część podzespołów kupić, ale mój komp ma już jakieś 5 lat więc najwyższa pora na coś nowszego, do lutego sporo czasu to pomału można zbierać.

Już ponad 7000 kolekcjonerek poszło, szkoda że nie są numerowane tym razem.

Wiedźmin 3 ostatni jeśli chodzi o Geralta, ale Redzi chcą zostać przy wiedźminach ogólnie.
Ojoj, dziwny by był ten Regis, jego to już całkowicie inaczej sobie wyobrażałam, tak w nawiązaniu do tego, że Yennefer też została przestawiona w inny sposób, niż bym to mogła przypuszczać na podstawie książkowego opisu (i wyglądu, i osobowości ). Chyba ta zdesperowana część fanów wampira Regisa upatrzyła go sobie w tej scenie

Tassarinian, ano pewnie, że Milva się nie pojawi, wiadomo, że gry są czasowo na etapie poksiążkowym, ale miło by było, gdyby może jakaś retrospekcja? Może grafika w trakcie ładowania rozdziału/lokacji? - ją uwzględniała, ot tak, jako smaczek
__________________
stop what you're doin', get into this groove, can't you see the signs?

Encore Precission Bass Player.
Lancia Kappa 2.0 driver.

regularkate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-07, 13:59   #300
Wolha
Zadomowienie
 
Avatar Wolha
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 047
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Kolekcjonerka na pc i ps4 już wykupiona. Pewnie zwolni się trochę jeszcze przed samą premierą, jak przyjdzie do płatności. A na allegro można już kupić od 500 zł
__________________

Wolha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Gry komputerowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 3 (0 użytkowników i 3 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-12 09:07:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:42.